MARKELO.(
2000.07.25 )
Elite/Neo: 1. ---;
2. ---; 3. ---;
Sportkl.-A: 1. ---; 2.
---; 3. ---;
MARKELO.(
2002.06.14 )
Elite/Neo: 1. Robin Reid Nieuw-Zeeland;
2. Gerben Nijmeijer Oldenzaal; 3. Joost Legtenberg Arnhem; 4.
Bas Waaijer Langeveen; 5. Craig Thompson Nieuw-Zeeland;6. Giorgio Renleo
Deventer; 7. Peter Olde Dubbelink Rossum; 8. Marc Blok
Heinkenszand;9. Mark Poppe Nijverdal; 10. Edwin Wielink Deventer; 11.
Henry van der Weerd Kampen; 12. Coen Bosch Twello; 13. Roy Reuver
Hengelo; 14. Ben van Egmond Lemelerveld; 15. John Slot
Bornerbroek;16. Henry Rademaker Dinxperlo;17. Maarten Janssen Rijssen; 18.
John Zennipman Zutphen; 19. Robert-Jan Zweers Eefde; 20. Gerben
Ronhaar Hellendoorn;
Elite/Neo.Eindkl. 1. Peter
Olde Dubbelink Rossum; 2. Henry Rademaker Dinxperlo; 3. Gerben
Nijmeijer Oldenzaal; 4. Giorgio Renleo Deventer; 5. Henry van der
Weerd Kampen; 6. Ben van Egmond Lemelerveld; 7. Edwin Wielink
Deventer; 8. Marc Blok Heinkenszand; 9. Mark Poppe Nijverdal; 10.
Coen Bosch Twello;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Herman
Reessink Stokkum; 2. Tonjo Nakken Haaksbergen; 3. Wouter Vincent
Deventer; 4. Tonny van Dam Elburg; 5. Johnny Lammertink Wierden;
6. Andre Borkink Eefde; 7. Bonnie Leemreize Beltrum; 8. Riny
Pleij Wierden; 9. Dik van Dalen Aalten; 10. Theo Schlijper
Linschoten; 11. Hermi Beute Nijmegen; 12. Jaco van de Kamp
Harskamp; 13. Dieks Prenger Vriezenveen; 14. Dirk Jan Engelen
Nijmegen; 15. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 16. Hans Krukkert
Emmeloord; 17. Kasper Vrielink Zutphen; 18. Wim Bosman Warnsveld;
19. Alfred Visser Leeuwarden; 20. Reinier van Zelst Maasbommel;
MARKELO. (
2003.08.05 )
Amateurs-A: 1. Marco Schenk Aalten; 2.
Jos Kaal Heteren; 3. Jasper Nijkamp Zwolle; 4. Marco Loman Laren;
5. Rene van der Meulen Heerenveen; 6. Rik Harbers Aalten; 7.
Stan Janssen Siebengewald; 8. Maas van Schoonhoven Ede; 9. Hay
Kellenaers Siebengewald; 10. Barend Verhagen Woerden; 11. Floris
Klunder Deventer; 12. Dave van Eeden Nunspeet; 13. Eddo van Os
Hilversum; 14. Rob Niekolaas Zwolle; 15. Alex Visser Elsloo; 16.
Dennis Leliveld Mijdrecht; 17. Edward Huisman Deventer; 18. Maarten Schaap
Hilversum; 19. Sven Harter Oldendorf/Duitsland; 20. Maurice Schenk Winterswijk;
Amateurs-B: 1. Harold Fischer Driel; 2.
Ron Dooijeweerd Harderwijk; 3. Richard Olijve Klazienaveen; 4. Ab
Nederlof Maarssen; 5. Johnny Lammertink Wierden; 6. Ron Smits
Langelille; 7. Frans Wittenberg Herveld; 8. Ferdy van der Werf
Warnsveld; 9. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 10. Michel Klarenbeek Klarenbeek; 11.
Henk Nieuwenhuis Rijssen; 12. Gosse Hoeksma Wolvega; 13. Klaas Hoeve Elburg;
14. Rudie Frinking Zutphen; 15. Alfred Mol Lochem; 16. Arnout Hurenkamp
Enschede; 17. Henny Engbers Enschede; 18. Remco Veldhuis Haaksbergen; 19. Marc
Kleijne Snuverink Haaksbergen; 20. Cor Speijer Schiedam;
MARKELO .(
2004.08.10 )
Elite/Neo: 1. Gerben Nijmeijer Oldenzaal;
2. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 3. Ger Soepenberg Den Ham; 4.
Bart Aernouts Essen/Belgie; 5. Rick Fransen Saasveld; 6. John Slot
Bornerbroek; 7. Raymond Koch Zwolle; 8. Joost Legtenberg Arnhem;
9. Roel de Vries Groningen; 10. Mark Poppe Nijverdal; 11.
Niek Oude Nijeweme Geesteren; 12. Otmar Beltman Slagharen; 13.
Jan Weevers Hengelo; 14. Robert ter Bekke Hengelo; 15. Herman
Snoeijink Denekamp; 16. Bastiaan Krol Oldenzaal; 17. Bastiaan
Brok Nijverdal; 18. Niels Vos Uddel;19. Hilbert Wagenaar Epe; 20.
Michiel Slot Delden;
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Marco Schenk Aalten; 3. Rene van der Meulen Oudeschoot; 4. Rik
Harbers Aalten; 5. Ferdinand van Essen Ommen; 6. Wouter Ditters
Enschede; 7. Hans Rekers Enschede; 8. Alex de Lange Ens; 9.
André Klompmaker Oosterwolde; 10. Marco Loman Laren; 11. Arno
Winters Ommen; 12. Paul Mos Ruinen; 13. Gert de Veen Zuidbroek;
14. Ruud Wolkotte Denekamp; 15. Arjan Paalman Rijssen; 16.
Jan Spijker Kampen; 17. Rene Smalbrugge Rijssen; 18. Ron Smits
Langelille; 19. Axel Bult Enschede; 20. Bart Besemer Leuvenheim;
Amateurs-B: 1. Patrick van Gortel
Apeldoorn; 2. Jan de Nijs Diemen; 3. Marcel Slijpen Groenekan;
4. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 5. Ab Nederlof Maarssen; 6.
Jurgen van Grinsven Amsterdam; 7. Herman de Jong Zoeterwoude; 8.
Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 9. Kees Kosterman Leersum; 10.
Martin de Jong. Vianen; 11. Marcel Roseboom Ede; 12. Peter
Haaksman Zeist; 13. Joos Francke Amsterdam; 14. Roland Draaijer
Druten; 15. Ron van de Laan Utrecht; 16. Hans Hissink Arnhem; 17. Benno
Pauw Nieuwegein; 18. Martie Fransen Andelst; 19. Rob Driessen Arnhem; 20. Erwin
Rijnders Nieuwegein;
MARKELO .(
2005.08.09 )
Elite/Belofte: 1. Ger Soepenberg Den Ham; 2.
Thom van Dulmen Didam; 3. Thijs van Amerongen Vorden; 4. Franck
Terwel Arnhem; 5. Bart Boom Enter; 6. Jeroen Poppe Nijverdal; 7.
Peter Olde Dubbelink Rossum; 8. Niels Vos Uddel; 9. Erwin
Binnenpoorte Raalte;10. Michiel Slot Delden; 11. Maarten Lenferink
Tubbergen; 12. John Slot; 13.
Richard de Jonge Nijverdal; 14. Niek Asbroek Wierden;15. Gerben
Nijmeijer Oldenzaal; 16. Chiel Kleinjan 17. Dave Jansman Raalte; 18.
Mark Poppe Nijverdal; 19. Roderik Groenewold Raalte; 20. Marc Meijer
Amateurs-A: 1. Michael Stenzel Duitsland;
2. Joost Legtenberg Arnhem; 3. Andre Klompmaker Oosterwolde 4.
Herman Reessink Stokkum; 5. Wouter Ditters Enschede; 6. Michel
Berends 7. Marco Schenk Aalten;
8. Arjan Ribbers Groenlo; 9. Arno van der Veen Meerkerk; 10. Jos
Kaal Heteren; 11. Rik Harbers Aalten; 12. Adrie Frijters
Wageningen; 13. Ferdinand van Essen Ommen; 14. Ruud Wolkotte; 15.
Ron Dooijeweerd Hardewijk; 16. Igor van Elburg 17. Geert Bongers Enschede;18. Wouter
Vincent Deventer; 19. Rene Smalbrugge 20. Ed Bekhuis Deventer;
MARKELO.(
2006.07.25 )
Elite/Beloften: 1. Maarten Nijland Rossum Ov;
2. Jan Weevers Hengelo Gld; 3. Richard de Jonge Nijverdal; 4. Kor Steenbergen
Pesse; 5. Bas Waaijer Langeveen; 6. Peter Olde Dubbelink Rossum Ov; 7. Cor van
Leeuwen; Musselkanaal; 8. Pim van den Berg Emmen; 9. Marien Wallink Heino; 10.
Vincent ter Schure Rheeze; 11. Erwin Binnenpoorte Raalte; 12. Marc Reef
Oldenzaal; 13. Tom Stamsnijder Enter; 14. Thijs Poelstra Tubbergen; 15. John
Slot Bornerbroek; 16. Jordy Luisman Bergentheim; 17. Daniël Brok Nijverdal; 18.
Dave Jansman Raalte; 19. Tom Hoekman Oldenzaal; 20. Mark Meijer Deurningen;
Amateurs-A/B: 1. Sander Olijve Neede; 2.
Marco Schenk Aalten; 3. Rik Harbers Aalten; 4. Rob Oude Bruinink Denekamp; 5.
Maurice Schenk Winterswijk; 6. Ruud Wolkotte Denekamp; 7. Ferdy van der Werf
Warnsveld; 8. Richard Louman Amsterdam; 9. Arno Winters Ommen; 10. René Nijhuis
Markelo; 11. Gerdin Boelens Annen; 12. Marcel Prakken Enschede; 13. Bart Oude
Bruinink Denekamp; 14. Arnout Hurenkamp Enschede; 15. Geert Bongers Enschede;
16. Sander Nijhof Apeldoorn; 17. Alef de Jong Enschede; 18. Arnold Marsman Gelselaar;
19. Ed Bekhuis Deventer; 20. Bas Wissink Diepenheim;
MARKELO.(
2007.07.17 )
Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Dirk Oude Ophuis Denekamp; 3. Arne Hassink Zieuwent; 4. Gerben Nijmeijer
Oldenzaal; 5. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 6. Edwin Wielink Apeldoorn; 7. Coen
Bosch Twello; 8. Marc Reef Oldenzaal; 9. Wouter de Groot Hillegom; 10. Marcel
Alma Harskamp; 11. Jan Weevers Hengelo Gld; 12. Peter Olde Dubbelink Rossum Ov;
13. Richard de Jonge Nijverdal; 14. Erwin Binnenpoorte Raalte; 15. Bas de Lange
Groningen; 16. Steven Peters Enschede; 17. Thijs Poelstra Tubbergen; 18.
Patrick Koeman Nieuwegein; 19. Richard Sleumer Vorden; 20. Maarten Lenferink
Tubbergen;
Amateurs-A/B: 1. Marcel Beumer Ede Gld.; 2.
Dick Hoeve Elburg; 3. Arjan Ribbers Groenlo; 4. Joost Legtenberg Arnhem; 5.
Rene Ruitenberg Wezep; 6. Marco Schenk Aalten; 7. Sander Olijve Neede; 8. Rob
Oude Bruinink Denekamp; 9. Henri Ruitenberg Oldebroek; 10. Jaco van de Kamp
Harskamp; 11. André Klompmaker Oosterwolde Gdl; 12. Michel Klarenbeek Dieren;
13. Patrick Somsen Aalten; 14. Remko Startman Winterswijk; 15. Jan Alma
Otterlo; 16. Gert Ruitenberg Oosterwolde; 17. Maarten Janssen Rijssen; 18. Bart
Oude Bruinink Denekamp; 19. Rody Kroeze Wierden; 20. Rik Harbers Aalten;
MARKELO .(
2008.08.05 )
Elite/Beloften: 1. Paul de Rooij Deventer; 2.
Joost Legtenberg Arnhem; 3. Marc Reef Oldenzaal; 4. Wouter de Groot Hillegom;
5. Mart van Blanken Hengelo Ov;6. Erwin Binnenpoorte Raalte; 7. Marien Wallink
Zwolle; 8. Mark Olieman Enschede; 9. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov;10. Daan de
Jonge Oldenzaal; 11. Rick Fransen Saasveld; 12. ---;13. Julian van Dijk
Zwartsluis; 14. Michel Reuser Tiel; 15. Mark Meijer Deuringen; 16. Gerben
Nijmeijer Oldenzaal;17. Bas Waaijer Zwolle; 18. Wouter van Zanten Apeldoorn;19.
Giliam van den Thillart Nijmegen; 20. Bert Wolkotte Denekamp;
MARKELO .(
2009.08.11 )
Elite/Beloften: 1. Wim Spijkerboer Elspeet; 2.
Wouter de Groot Lochem; 3. Julian van Dijk Zwartsluis; 4. Marcel Alma Harskamp;
5. Marc Reef Oldenzaal; 6. Maurits Lammertink Enter; 7. Paul de Rooij Deventer;
8. Erwin Binnenpoorte Raalte; 9. Thijs Poelstra Tubbergen; 10. Dirk Oude Ophuis
Denekamp; 11. Ivor Bruin Andijk; 12. Joost Koelen Delden; 13. Gerben Nijmeijer
Veenendaal; 14. Carsten Eggert Duitsland; 15. Roy Borgonjen Bathmen; 16.
Felix Reinken Duitsland; 17. Mark Stokreef Markelo; 18. Maarten Janssen
Rijssen; 19. Ties Lammerink Oldenzaal; 20. Jelle Treur Terwolde;
Amateurs-A/B: 1. Martin Bekking Apeldoorn; 2.
Jan Weevers Hengelo Gld; 3. René Nijhuis Markelo; 4. Jos Wolfkamp Raalte; 5.
Bjorn Beldman Rijssen; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Arjan van Gaveren Nijverdal;
8. Eljakim v.d. Sande Ossenzijl; 9. Michel Reuser Tiel; 10. Arno Winters Ommen;
11. Michel Warlich Heerde; 12. Bert Koelewijn Soest; 13. Rene Smalbrugge
Rijssen; 14. Christiaan Jansen Hardenberg; 15. Rob Oude Bruinink Denekamp; 16.
Gerwin Groenewege Elburg; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Mirgo Koehorst
Ootmarsum; 19. Ronny Essink Ruurlo; 20. Raymond Kienhuis Rijssen;
MARKELO .(
2010.08.06 )
Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2.
Peter Schep Amersfoort; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Wouter de Groot Lochem; 5.
Paul de RooijDeventer; 6. Julian van Dijk Zwartsluis; 7. Jesse de Haan Heerde;
8. Marc Reef Oldenzaal; 9. Rens te Stroet Keijenborg; 10. Roderik Groenewold
Raalte; 11. Peter Mohlmann Apeldoorn; 12. Thijs Poelstra Nijmegen; 13. Sjoerd
Botter Veenendaal; 14. Daan de Groot Lelystad; 15. Ivor Bruin Deventer; 16.
Axel Bult Enschede; 17. Joost van Weerd Hengelo (Ov); 18. Marco van der Stoep
Berkel en Rodenrijs; 19. Richard de Jonge Nijverdal; 20. Jelle Treur Terwolde;
Amateurs-A/B: 1. Edwin Ophof Raalte; 2.
Mathieu Krabbenborg Groenlo; 3. Bas Waaijer Zwolle; 4. Jos Wolfkamp Raalte; 5.
Thijs Visscher Zwolle; 6. Rob Busser Wijhe; 7. Jan Weevers Hengelo (Gld); 8.
Eddy Hermsen Ochten; 9. René Nijhuis Markelo; 10. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 11.
Michel Reuser Tiel; 12. Bert Koelewijn Soest; 13. Gerben Nijmeijer Veenendaal;
14. Jeroen Verwolf Arkel; 15. Marc Janssen Enschede; 16. Adrie Frijters
Wageningen; 17. Mathijs Jansen Zwolle; 18. Peter Makkink Hengelo (Gld); 19.
Hans Vonk Arnhem; 20. Hannes Schalkwijk Enschede;
MARKELO.(2011.08.19
)
Elite/Beloften: 1. Marien Wallink Zwolle; 2.
Jesse de Haan Oldebroek; 3. Christopf Haksen Duitsland; 4. Pim van den Berg
Dalen; 5. Jordy Luisman Bergentheim; 6. Martijn Knol Hasselt; 7. Hendrik Abon
Zweden; 8. Wouter de Groot Pijnacker; 9. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 10.
Edwin Wielink Twello; 11. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 12. Erwin Binnenpoorte
Raalte; 13. Mathijs Boerrigter Goor; 14. Mark Stokreef Markelo; 15. Jos
Boonstra Peize; 16. Niek Boom Nieuw Heeten; 17. Arne Hassink Zieuwent; 18.
Michiel Derksen Oldenzaal; 19. Sjors Handgraaf Voorhout; 20. Bart Vendrig
Maurik;
Amateurs: 1. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 2. Arjan Elferink
Veenhuizen; 3. René Nijhuis Markelo; 4. Bas Waaijer Langeveen; 5. Arjan van
Gaveren Nijverdal; 6. Marc de Bruin Groningen; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Henk
Jan Borghuis Rijssen; 9. Frank Strohm Borne; 10. Jeroen Wesselius Voorburg; 11.
Erik Verstegen Zutphen; 12. Raymond Kienhuis Rijssen; 13. Jan-Tijs Heideveld
Zwolle; 14. Riny Pleij Wierden; 15. Johnny Kat Hoogeveen; 16. Rik Broer Almen;
17. Bart te Boome Borculo; 18. Peter Makkink Hengelo Gld; 19. Bert Wolkotte
Denekamp; 20. Matijs Jansen Zwolle;
MARKELO.(2012.08.17)
Amateurs/Sportklasse: 1. René
Nijhuis Markelo; 2. Jan Weevers
Hengelo Gld; 3. Bert Lip Hardenberg; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Michiel Derksen Oldenzaal; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Bjorn Beldman Rijssen; 8. Stefan Lobeek Aalten; 9. Patrick van Gortel Apeldoorn; 10. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 11. Maarten Janssen Hengelo; 12. Raymond Kienhuis Rijssen; 13. Niels Luisman Bergentheim; 14. Merlijn Dekker Den Bosch; 15. Riny Pleij Wierden; 16. Niels Laurens Meereboer Groningen; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Gert de Veen Zuidbroek; 19. Riemer Bosma Haulerwijk; 20. Mark Meijer Delden;
Elite-Mannen/Beloften: 1. Tim
Nederlof Breukelen; 2. Bart Vendrig
Maurik; 3. Jelle Posthuma Weerselo; 4. Nick Kweldam Aalten; 5. Vladi Rika Duitsland; 6. Mathijs Boerrigter Goor; 7. Marcel Frose Duitsland; 8. Martijn Lust Schoorl; 9. Thijs Poelstra Nijmegen; 10. Christoph Haxsen Assen; 11. Roel de Vries Utrecht; 12. Delon Braamhaar Enter; 13. Marc Janssen Ede; 14. Jos Boonstra Peize; 15. Mark Olieman
Enschede; 16. Erwin Binnenpoorte
Raalte; 17. Bor Houwers Aalten; 18. Jasper Plender Almelo; 19. Joost van Weerd Hengelo Ov; 20. Roderik Groenewold Raalte;
MARKELO.(
2013.08.09 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Geert van
der Weijst Reusel; 2. Aron Kremer Vierpolders; 3. Bart Vendrig Maurik; 4. Koen
Bouwman Ulft; 5. Edwin Wielink Twello; 6. Pim van den Berg Dalen; 7. Rens de
Bruijn Nijmegen; 8. Peter van de Put Dronten; 9. Joey van Rhee Nijverdal; 10.
Leander Schreurs Elburg; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Jenning Huizenga
Wolfheze; 13. Jos Boonstra Peize; 14. Yondi Schmidt Apeldoorn; 15. Sebastiaan
Kamphuis Hengelo ov; 16. Bjorn Beldman Rijssen; 17. Mathijs Boerrigter Goor;
18. Wouter de Groot Pijnacker; 19. Henk Klein Tijssink Hattem; 20. Erwin
Binnenpoorte Raalte;
Junioren/Nieuwelingen: 1. Robin
Lowik Vriezenveen; 2. Harm Derksen Gendt; 3. Vincent Kip Oldenzaal; 4. Dennis
van der Horst Hasselt; 5. Thijs Wolsink Hengelo ov; 6. Jordi Boerman Zwolle; 7.
Jan David de Haan Oudega; 8. Adriaan Janssen Diepenveen; 9. Stan Veldscholten
Oldenzaal; 10. Jelle Wolsink Hengelo ov; 11. Stan Wijkel Holsloot; 12. Rick de
Vries Wolvega; 13. Brian van Rhee Nijverdal; 14. Lars Veldscholten Oldenzaal;
15. Beau Duvigneau Zutphen; 16. Jelle Johannink Denekamp; 17. Patrick van
Benthem Hellendoorn; 18. Stan Gosink Coevorden; 19. Luuk Lohuis Denekamp; 20.
Robert de Vries. Zwolle;
MARKELO.(
2014.08.15 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Sjors
Roosen Goirle; 2. Koen Bouwman Ulft; 3. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 4. Daan
de Groot Lelystad; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7.
Martijn Lust Tuitjenhorn; 8. Peter Schulting Emmeloord; 9. Daan Schouten.
Almelo; 10. Gijs Verdick Den Haag;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Nina
Kessler Velserbroek; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Henriette Woering Rozenburg;
4. Marissa Otten Enter; 5. Janneke Ensing Gieten; 6. Geerike v.d.
Breggen-Schreurs Zwolle; 7. Melanie Hessling Duitsland; 8. Marieke van Wanroij
Nijmegen; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Judith Bloem Apeldoorn;
MARKELO.(
2015.08.14 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robert de
Jong Zeewolde; 2. Erik Groen Apeldoorn; 3. Lars Horring Assen; 4. Martin
Kelderman Veenendaal; 5. Wim Kleiman Almelo; 6. Wessel Zennipman Zutphen; 7.
Tim Scholten Denekamp; 8. Mathijs Wagenaar Epe; 9. Edwin Wielink Wilp; 10. Rens
te Stroet Keijenborg; 11. Gijs Verdick Laren Gld; 12. Maarten van den Berg
Rijssen; 13. Ivo Stronks Aalten; 14. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 15. Jelle
Wolsink Hengelo ov; 16. Rick Smit Kampen 17. Robin Lowik Vriezenveen; 18. Nick
Kweldam Aalten; 19. Dylan van Zijl Harderwijk; 20. Peter van de Put Apeldoorn;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Nina
Kessler Velserbroek; 2. Eileen Roe Engeland; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4.
Leonie Lubbinge Drachten; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Sandra van Veghel Esch; 7.
Judith Bloem Apeldoorn; 8. Mary Maroon Amerika; 9. Janneke Ensing Gieten; 10.
Mariël Borgerink Groningen; 11. Loes Adegeest Heerenveen; 12. Winanda Spoor
Apeldoorn; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork; 14. Marissa Otten Enter; 15.
Suzanne de Lange Enschede; 16. Melissa Steenhof Ureterp; 17. Liena de Jong
Ubbena; 18. Ingrid Tempert Lemele; 19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Laura
Gorter Utrecht;
MARKELO.(
2016.08.19 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Joey van
Rhee Nijverdal; 2. Nick Kweldam Aalten; 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Melvin
van Zijl Harderwijk; 5. Erik Groen Apeldoorn; 6. Robin Lowik Vriezenveen; 7.
Leon Strötker Venlo; 8. Timon Ratering Megchelen; 9. Wessel Zennipman Zutphen;
10. Rik Wielink Apeldoorn; 11. Daan Schouten Almelo; 12. Jasper Schouten
Dronten; 13. Jasper Plender Almelo; 14. Jelmer Asjes Wormerveer; 15. Xaf
Houwers Aalten; 16. Rochéz Harbers Nijverdal; 17. Lars Veldscholten Oldenzaal;
18. Olav Wallinga Zutphen; 19. Tim Gajewiak Stadtlohn; 20. Per Wiggers
Oldenzaal;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Evy
Kuijpers Lierop; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Loes Adegeest Dalfsen; 4. Judith
Bloem Apeldoorn; 5. Suzanne de Lange Enschede; 6. Danique Braam Veenwouden; 7.
Willeke Knol Hasselt; 8. Paulien Koster Delfstrahuizen; 9. Linda
Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 10. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 11. Ingrid
Tempert Lemele; 12. Melanie Klement Diphoorn; 13. Sanne Bouwmeester Westerbork;
14. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 15. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 16. Eveline
de Groot Zoetermeer; 17. Renske Winters Doesburg; 18. Annemarie Worst Nunspeet;
19. Wendy Oosterwoud Ureterp; 20. Esther Veldman Groningen;
MARKELO.(2017.08.18)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wim
Kleiman Almelo; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Peter Schulting Emmeloord; 4.
Per Wiggers Oldenzaal; 5. Jelle Wolsink Hengelo ov; 6. Jelle Johannink
Denekamp; 7. Tom Wijfje Ter Aar; 8. Martijn Knol Zwolle; 9. Beau Duvigneau
Zutphen; 10. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Edwin
Wielink Twello; 13. Bart Schipper Wierden; 14. Rens Moorman Ootmarsum; 15.
Rochéz Harbers Nijverdal; 16. Luuk Loohuis. Haaksbergen; 17. Maarten Lubbers
Winterswijk; 18. Coen Bosch Twello; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Daan
Schouten Almelo;
Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Leonie
Lubbinge Drachten; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Floor Weerink Exloo; 4.
Melanie Klement Diphoorn; 5. Hanneke Mulder Utrecht; 6. Annet Pit Deventer; 7.
Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 8. Judith Bloem Apeldoorn; 9. Julia Boschker
Woerden; 10. Willemiek Meinders Dronten; 11. Tessa Paardekooper Groenlo; 12.
Inez Beijer Driel; 13. Jet Wildeman Nijmegen; 14. Marit Cent Goor; 15. Mischa
Bredewold Hoogland; 16. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 17. Evy Kuijpers Lierop;
18. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 19. Marleen Stoel Enschede; 20. Linda ter Beek
Bad Bentheim;
MARKELO.(
2018.07.06 )
Elite/Beloften/Amateurs:1. Yannick
Vrielink Zutphen; 2. Jelle Wolsink Hengelo ov; 3. Joren Bloem Brummen; 4.
Jasper de Laat Moergestel; 5. Wiebe Scholten Dieren; 6. Joris Nieuwenhuis
Zelhem; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Jasper Plender Almelo; 9. Lorenzo
Harbers Nijverdal; 10. Frank Visser Utrecht; 11. Robert de Vries Zwolle; 12.
Lars Olde Meierink Overdinkel; 13. Chiel Schulten Raalte; 14. Tim Scholten
Denekamp; 15. Daan Steffens Borne; 16. Elias de Bruijne Utrecht; 17. Michiel
Derksen Oldenzaal; 18. Jasper Bugter Elden; 19. Kevin van der Horst Staphorst;
20. Rochéz Harbers Nijverdal;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Annet Pit
Deventer; 2. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 3. Floor Weerink Groningen; 4. Inez
Beijer Driel; 5. Tessa Neefjes Wervershoof; 6. Melanie Hessling Landgraaf; 7.
Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Sandra van
Veghel Esch; 10. Tessa Paardekooper Groenlo; 11. Cornelie Smorenburg Nunspeet;
12. Mareille Meijering Stadskanaal; 13. Hanneke Mulder Utrecht; 14. Judith
Bloem Apeldoorn; 15. Kirsten Peetoom Maastricht; 16. Linda ter Beek Rossum; 17.
Melanie Klement Apeldoorn; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Alicja Verhagen
Woerden; 20. Rixt Hoogland Enschede;
MARKELO .(
2019.06.15 )
Junioren/Amateurs: 1. Axel van
der Tuuk Assen; 2. Gert-Jan Veltkamp Deventer; 3. Jermo le Fevre Purmerend; 4.
Edwin Geerdink Hengelo; 5. Gerard Haasjes Staphorst; 6. Edwin Wielink Twello;
7. Rob van den Berghe Enschede; 8. Arjan Elferink Veenhuizen; 9. Roy
Hoogendoorn Boskoop; 10. Michiel Derksen Oldenzaal; 11. Jelmer Groen Dronten;
12. Giel Kleinjan Nijverdal; 13. Klaas de Weerd Staphorst; 14. Pim Ronhaar
Hellendoorn; 15. Minnard Berkhoff Deventer; 16. Maarten Janssen Hengelo; 17.
Jesse Haaksman Enschede; 18. Jelle ter Weeme Vaassen; 19. Johnny de Harder
Lelystad; 20. Coen Bosch Twello;