HENGELO.NACHT
VAN.( 2000.06.09 )
Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd
Essen(Belgie); 2. Marcel Wust Duitsland; 3. Berry Hoedemakers
Schijndel; 4. Karsten Kroon Berg en Terblijt; 5. Pieter Vries
Anna Paulowna; 6. Tim Hiemstra Rottevalle; 7. Maarten den Bakker
Heenvliet; 8. Koos Moerenhout Steenbergen; 9. Edwin Dunning
Hollandscheveld; 10. Rudi Kemna Deurningen; 11. John Talen
Spijkenisse; 12. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 13.
Bjorn Glasner Duitsland; 14. Steven de Jongh Essen/Belgie; 15.
Sascha Henrix Duitsland; 16. Coen Boerman Tubbergen; 17. Addy Engels
Hoogerheide; 18. Soren Petersen Denemarken; 19. Remco van der Ven Nieuwegein;
20. Bram Schmitz Aalst-Waalre;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Hans
Thijs Wierden; 2. Bryan van Dalfzen Gene- muiden; 3. Rob van der
Tol Wageningen; 4. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 5. Ate Botter
Klazienaveen; 6. Mark Eijkelkamp Groningen; 7. Jochem Hofstede
Nijverdal; 8. Johan ten Voorde Borne; 9. Marc Huis in 't Veld Vriezenveen; 10. Bas te Wierik Almelo; 11.
Egon Nanninga Lelystad; 12. Rudie Frinking Zutphen; 13. Wolfgang
Pheiffer; 14. Haico Groote Haar Hengelo; 15. Andre Braks; 16. Sicco de
Vos Arnhem; 17. Remco Vrielink Olst; 18. Gert-Jan van de Maat
Markelo; 19. Simon Kok Deventer; 20. Paul Lubbers Almelo;
HENGELO.OV.(
2001.06.08 )
Beroepsrenners: 1. Rudie Kemna Deurningen; 2.
Erik Dekker Meerle-Hoogstraten; 3. Servais Knaven Meerle; 4.
Gerben Löwik Veldwezelt – Belgie; 5. Renger Ypenburg Hengelo; 6.
Richard Groenendaal St. Michielsgestel; 7. Maarten Nijland Hengelo; 8.
Berry Hoedemakers Schijndel; 9. Arthur Farenhout Spijkenisse; 10.
Bart Voskamp Zetten; 11. Koos Moerenhout Steenbergen; 12. Robbie
McEwen Australie; 13. Tjarco Cuppens Landgraaf; 14. Rik Reinerink
Notter; 15. Bobbie Traksel Tiel; 16. Jos Lucassen Margraten; 17. Bart Bouma
Denekamp; 18. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 19. Roy Reuver Hengelo; 20 Gerben
Nijmeijer Denekamp;
Sportklasse-A: 1. Barry Bakker Nijkerk 2.
Maikel Bouwman Haaksbergen 3. André Klompmaker Oosterwolde 4.
Arjen Portijk Steenwijk 5. Bryan van Dalfzen Genemuiden6. Igor van
Elburg Ommen 7. Fred de Kinkelder Groenlo; 8. Haico Groote-Haar
Hengelo 9. Rob van der Tol Wageningen 10. Raymond van Hall Doesburg11. Rob
Niekolaas Zwolle 12. Berco van Gool Enschede 13. Wouter Slager Groningen 14.
Andre Brinks Ommen 15. Edwin Hammink Almelo 16. Eddy Ketelaar Almelo 17. Peter
Broers Enschede 18. Peter Makkink Hengelo 19. Gesinus Heusinkveld Utrecht 20
Arno Euren Wierden
HENGELO.NACHT
VAN.( 2002.06.07 )
Profs: 1. Robbie McEwen Australië; 2. Tristan Hoffman; 3.
Rik Reinerink Notter; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Ludo
Dierckxens België; 6. Gert Vanderaerden Belgie; 7. Addy Engels
Hoogerheide; 8. Gerben Löwik Maasmechelen (B); 9. Erik Dekker; 10.
Bart Voskamp Zetten; 11. Maarten Nijland Hengelo; 12. Jan
Verstraeten Belgie; 13. Stefan Slager Rhenoy; 14. Peter van der
Velden. Rotterdam; 15. Robbert van der Stelt Aalst; 16. Steven
Peters Losser; 17. Roy Reuver Hengelo; 18. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 19. Bart Bouma Denekamp; 20. Andy Vidts;
Sportkl.-a: 1. Ronald
Roos Zoetermeer; 2. Hans Rekers Enschede; 3. Rik Harbers Aalten;
4. Berco van Gool Enschede; 5. Sven Harten Cloppen- burg(Dui); 6.
Barry Bakker Nijkerk; 7. Marco Schenk Aalten; 8. Sjaak
Rachenberger Roelofarendsveen; 9. André Klompmaker Oosterwolde; 10.
Folkwin Hulshof Utrecht; 11. Igor van Elburg Ommen; 12. Eric Cent
Goor; 13. Jannes Sinke Diemen; 14. Michiel Slot Bornebroek; 15. Bas te
Wierik Almelo; 16. Henri Emens Deventer; 17. Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 18.
Haico Beersen Hengelo; 19. Bart Besemer Leuvenheim; 20. Wouter Slager
Groningen;
Veteranen.50+: 1. Piet de Haas Tiel; 2.
Ron Smit Haarlem; 3. Tonny van Dam Elburg; 4. Guus Zantingh
Mijdrecht; 5. Fred de Kinkelder Groenlo; 6. Hay Kellenaers
Siebengewald; 7. Gosse Hoeksma Wolvega; 8. Johnny Bulthuis
Lonneker; 9. Udo Kuskamper Telgte(Duitsland); 10. Willem van
Gameren Zaltbommel; 11. Tonnie Weierink Ootmarsum; 12. Johan Goes
Noorden; 13. Kees van Wijk Nieuwegein; 14. Jan Bemelaar Zutphen;
15. Ton Stubij Wolvega; 16. Peter de Jong Hilversum; 17.
Henny Engbers Enschede; 18. Henny Hoevers Utrecht; 19. Theo
Oudshoorn De Kwakel; 20. Rinus Brinkers Eibergen;
HENGELO.NACHT
VAN.( 2003.06.06 ).
Beroepsrenners: 1. Robbie McEwen Australie; 2.
Rik Reinerink Rekem; 3. Bram de Groot Lanaken/Belgie;4. Joost Posthuma
Hengelo; 5. Alain van Katwijk Valkenswaard;6. Erwin Thijs Belgie; 7.
Koos Moerenhout Steenbergen;8. Rudie Kemna Deurningen; 9. Gert Steegmans
Belgie; 10. Thierry Masschelein Belgie;11. Sven Vanthourenhout Belgie;
12. Tjarco Cuppens Landgraaf;13. Aart Vierhouten Oud Turnhout (België); 14.
Nick Nuyens Belgie;15. Jurgen Landrie Belgie; 16. Ronny Assez Belgie;
17. Ruud Verbakel Belgie; 18. Robert ter Bekke Hengelo; 19.
Sascha Henrix Duitsland; 20. Nick Gates Australie;
Masters 50+: 1. Piet de Haas Tiel; 2.
Fred de Kinkelder Groenlo; 3. Hans Huijbregts Wernhout;4. Willem van
Gameren Zaltbommel; 5. Tonny van Dam Elburg;6. Jan Nieuwenhuysen Houten;
7. Wim Mayenburg Gouda; 8. Herman Mittertreiner Rotterdam; 9.
Klaus Neuhaus Diepholz/Duitsland; 10. Jan Vonk Heteren;11. Louis de
Lange Arnhem; 12. Reinier van Zelst Maasbommel;13. Henny Engbers
Enschede; 14. Rene Balm Vught; 15. Meint Barelds Losser;16. Guus
Zantingh Mijdrecht; 17. Ge Tijhaar Warnsveld;
18. Joop van de Berg Woerden;19. Henk Scheuten Hengelo; 20. Ab ter
Maten Scherpenzeel;
Amateurs-B: 1. Jan Bakker. Schuinesloot;
2. Johnny Lammertink Wierden; 3. Arnout Hurenkamp Enschede; 4.
Alfred Mol Lochem; 5. Perry Dissel Kockengen;6. Robert Schmeinch; 7.
Kees Kosterman Leersum; 8. Paul Lubbers Almelo;9. Jan-Roelof Hessels
Havelte; 10. Patrick Brink Olst; 11. Ben Davidson Beverwijk;12.
Kasper Vrielink Zutphen; 13. Rudie Frinking Zutphen;14. Andre Borkink
Eefde; 15. Haico Beersen; 16. Jan Hamstra Ermelo;17. Wijnand
Wildeman Raalte; 18. Carel Kraaijenhagen Zutphen; 19. Remco
Teunisse Deventer; 20. Klaus Tekampe;
HENGELO.NACHT VAN.
( 2004.06.04 )
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Rene van der Meulen Oude- schoot; 3. Hans Rekers Enschede; 4.
Arjan Paalman Rijssen; 5. Berco van Gool Breda; 6. Robert Schmienk
7. Dave van Eeden Nunspeet; 8. Sven Harter Oldenhof (Dld); 9.
Jeroen Wolbrink Schalkhaar; 10. Wouter Slager Groningen; 11.
Jeroen Rozenberg Enschede; 12. Everhardus Roek Rijssen; 13. Danko
van der Laan Enschede; 14. Rob Niekolaas Zwolle; 15. Ruud
Wolkotte Denekamp; 16. Hans Thijs Wierden; 17. Jelle Miedema
Enschede; 18. Sander Slager Groningen; 19. Michel van der Vegt
Kampen; 20. Axel Bult Enschede;
Elite: 1. Gerben Löwik Tubbergen; 2. Aart
Vierhouten; 3. Bram Tankink; 4. Roger Hammond Engeland; 5.
Robbie McEwen Australië; 6. Rudie Kemna Deurningen; 7. Peter
Möhlmann Apeldoorn; 8. Thomas Dekker Dirkshorn; 9. Rik Reinerink;
10. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 11. Paul van Schalen Arnhem; 12.
Eelke van der Wal Holwerd; 13. Bas Giling Warmenhuizen; 14. Arno
Wallaard Noordeloos; 15. Julien Smink; 16. Laurens ten Dam Maastricht;
17. Ronald Mutsaars Schijndel; 18. Bart Voskamp Zetten; 19.
Jos Lucassen Margraten; 20. Robbert van der Stelt Aalst;
Masters 50+: 1. Ron Smit Haarlem; 2.
Henny Engbers Lonneker; 3. Tonny van Dam Elburg; 4. Fred de
Kinkelder Groenlo; 5. Arie Hassink Zieuwent; 6. Guus Zantingh
Mijdrecht; 7. Johan Goes Noorden; 8. Hay Kellenaers Siebengewald;
9. Willem van Gameren Zaltbommel; 10. Henny Hoevers Utrecht; 11.
Johan Wildeman Enschede; 12. Ger Bongers Wijchen; 13. Wim van
Tilborg Kampen; 14. John Hampsink Oldenzaal; 15. Ben Pouwels
Cuyk; 16. Piet Grüteke Rotterdam; 17. Ab Nederlof Maarssen; 18. Jan
Hamstra Ermelo; 19. Henk Stoel Vroomshoop; 20. Jaap van Hummel Hengelo;
HENGELO.OV .( 2005.06.03 )
Beroepsrenners: 1. Joost Posthuma Hengelo; 2.
Addy Engels Kapellen; 3. Paul van Schalen Arnhem; 4. Theo Eltink
Westelbeers; 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Bert Hiemstra
Liempde;7. Bram Tankink Haaksbergen; 8. Maarten Nijland Rossum; 9.
Bart Voskamp Zetten; 10. Thomas Dekker Lanaken; 11. Aart
Vierhouten Oud-Turnhout; 12. Tom Veelers Ootmarsum; 13. Roy
Sentjens Belgie; 14. Rory Sutherland 15. Remco van der Ven
IJsselstein;16. Nicky Terpstra 17. Maarten den Bakker Heenvliet; 18.
Marc Reef Oldenzaal;19. Robbert van der Stelt Aalst; 20. Bjorn
Cornelissen Wijchen;
Amateurs-A: 1. Arjan Paalman Rijssen; 2.
Herbert Korblet Vroomshoop; 3. Herman Reessink Stokkum; 4. Arno
Euren Wierden; 5. Bert Lip Hardenberg; 6. Sven Harter Duitsland;
7. Harmen Aalbers Nijmegen; 8. Arthur van Dam Genemuiden;9. Herman Snoeijink
Denekamp; 10. Marcel Prakken Enschede;
Masters 50+: 1. Ron Smit Haarlem; 2.
Jos Nederlof Lochem; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Anton
Janssen Rijssen; 5. Willem van Gameren Zaltbommel; 6. Hans Jorg Siedel 7.
Tonny van Dam Elburg; 8. Guus Zantingh Mijdrecht; 9. ---; 10.
---;
HENGELO.(
2006.06.02 )
Beroepsrenners: 1. Erik Dekker 2. Max van
Heeswijk 3. Maarten den Bakker Heenvliet; 4. Leon van Bon 5. Joost Posthuma
Hengelo; 6. Rik Reinerink Harbrinkhoek; 7. Servais Knaven 8. Kenny van Hummel
Arnhem; 9. Fang Xu China 10. Jim Lang 11. Tom Veelers Ootmarsum; 12. Ronny
Poelvoorde Belgie; 13. Kai Reus Winkel; 14. Peter Olde Dubbelink Rossum Ov; 15.
Tom Stamsnijder Enter; 16. Niki Terpstra Krommenie; 17. Jens Mouris Amstelveen;
18. Marc de Maar 19. Bjorn Cornelissen Wijchen; 20. Mathieu Heijboer
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Marcel Beumer Ede Gld.; 3. Joost Legtenberg Arnhem; 4. Herman Snoeijink
Denekamp; 5. Marc den Hoed Pijnacker; 6. Jan de Leeuw Ermelo; 7. Godert de
Leeuw Ermelo; 8. Maarten Janssen Rijssen; 9. Berco van Gool Breda; 10. Ruud
Wolkotte Denekamp; 11. Onne Ydel Winterswijk; 12. Patrick Somsen Aalten; 13.
Marcel Prakken Enschede; 14. Rik Harbers Aalten; 15. Patrick Euren Wierden; 16.
Jeroen Otten Enter; 17. Arno Euren Wierden; 18. Gijs van Tuijl Bruchem; 19.
Alwin Kuiper Den Ham Ov; 20. Niels Harms
Masters 50+: 1. Ron Smit Haarlem; 2. Gerrit
Kleinveld Lisse; 3. Jos Nederlof Lochem; 4. Piet Grüteke Rotterdam; 5. Guus Zantingh
Mijdrecht; 6. Heine Branderer 7. Fred de Kinkelder Groenlo; 8. Willem Hus
Voorburg; 9. Joop van Vliet s-Gravenhage; 10. Jan Nieuwenhuysen Houten; 11. Wim
van Tilborg Kampen; 12. Willem van Gameren Zaltbommel; 13. Henny Vloedgraven
Olst; 14. Bram Schenk Haarlem; 15. Kees van Wijk Nieuwegein; 16. Herman
Mittertreiner Rotterdam; 17. Gerard Buijing Rotterdam; 18. Ab ter Maten
Scherpenzeel; 19. Louis de Lange Arnhem; 20. Jaap van Hummel Hengelo ov;
HENGELO.(
2007.06.01 )
Beroepsrenners: 1. Robbie McEwen Australie; 2.
Laurens ten Dam Maastricht; 3. Pieter Weening Lanaken (Bel); 4. Stefan van Dijk
Oud-Turnhout (Bel); 5. Martijn Maaskant Zuidland; 6. Paul van Schalen Bakel; 7.
Tom Stamsnijder Enter; 8. Servais Knaven Meerle (Bel); 9. Albert Timmer
Gramsbergen; 10. Johan van Summeren Belgie; 11. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov;
12. Maarten de Jonge Oldenzaal; 13. Steven Peters Enschede; 14. Fang Xu China;
15. Peter Olde Dubbelink Rossum Ov; 16. Nic Ingels Belgie; 17. Marc Reef
Oldenzaal; 18. Frederik Willems Belgie; 19. Kenny De Ketele Belgie; 20.
Yukihiro Doi Japan;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Sissy van Alebeek Amsterdam; 3. Christine Mos De
Wijk; 4. Annemiek van Vleuten Wageningen; 5. Reza Hormes Wijchen; 6. Juliette
Wigbold Hengelo ov; 7. Monique van de Ree Willemstad; 8. Jacobien Kanis Zwolle;
9. Alma Koelemeijer Arnhem; 10. Tone Hatteland Noorwegen; 11. Daisy van der Aa
Losser; 12. Linda van Rijen s-Hertogenbosch; 13. Areke Hassink Zieuwent; 14.
Hannah Welter Loosdrecht; 15. Helma de Jong Groningen; 16. Natalja Busschers
Haaksbergen; 17. Marissa Otten Enter; 18. Annika Heijnen Ermelo; 19. Elke
Lenferink Tubbergen; 20. Hanneke Tenniglo Albergen;
Masters 50+: 1. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 2. Jan Brouwer Deventer; 3. Harry Kellenaers Siebengewald;
4. Jos Nederlof Lochem; 5. Anton Janssen Rijssen; 6. Gerard Buijing Rotterdam;
7. Gerrit Kleinveld Lisse; 8. Guus Zantingh Mijdrecht; 9. Dieks Prenger
Vriezenveen; 10. Bram Schenk Haarlem; 11. Jan Nieuwenhuysen Houten; 12. Willem
Hus Voorburg; 13. Jan Schouwenaar Velp Gld; 14. Herman Nijkamp Rijssen; 15.
Henk Stoel Vroomshoop; 16. Henny Engbers Enschede; 17. Dietmar Groth 18. Ab ter
Maten Scherpenzeel; 19. Wolfgang Harter Duitsland; 20. Tim Krabbe Amsterdam;
HENGELO.NACHT
VAN.(2008.06.06)
Beroepsrenners:1. Karsten Kroon Rekum; 2.
Erik Zabel Duitsland; 3. Steven de Jongh
Essen; 4. Tom Veelers Ootmarsum; 5. Leon van Bon Hasselt; 6.
Bobbie Traksel Wortel; 7. Maarten Tjallingii s-Gravenhage; 8.
Bram Tankink Lanaken; 9. Gerben Löwik Maasmechelen; 10. Tom
Stamsnijder Enter;11. Lieuwe Westra Munein; 12. Niki Terpstra Haarlem;
13. Sebastiaan Kamphuis Hengelo Ov; 14. Mitchell Huenders Hoofddorp;
15. Mart van Blanken Hengelo Ov; 16. Joost van Weerd Deuringen; 17.
Floris Goesinnen Opperdoes; 18. Jeffrey Wiersma Naaldwijk; 19.
Bas Stamsnijder Enter; 20. Mark Meijer Deuringen;
Elite-Vrouwen: 1. Linda Ringlever Nijmegen;
2. Debby van den Berg Cuijk; 3. Moniek Rotmensen Steenbergen; 4.
Marije Profijt Hoogeveen; 5. Daisy van der Aa Losser; 6. Reza
Hormes Wijchen; 7. Gina Haatz Duitsland; 8. Hanneke Tenniglo
Albergen; 9. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 10. Helma de Jong
Groningen; 11. Erika Broekema Wildervank; 12. Sanne Fictoor Wijk
bij Duurstede; 13. Froydis Waersted Noorwegen;
14. Marissa Otten Enter; 15. Petra van Wijgerden Molenaarsgraaf; 16.
Samantha van Steenis Hoogland; 17. Chantal van den Berg Borne; 18.
Kim Jorink Wierden; 19. Linda ter Beek
Nijmegen; 20. Nathalie Jolink Winterswijk;
Masters 50+: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Willem Hus Voorburg; 4. Jos Nederlof
Lochem; 5. Fred de Kinkelder Groenlo; 6. Piet Grüteke
Rotterdam;7. Marcel Slijpen Groenekan; 8. Jonny Lammer- tink Wierden; 9. Eddy Gevers Schijndel; 10.
Theo Hensen Boven-Leeuwen; 11. Herman Mittertreiner Rotterdam; 12.
Wolfgang Harter Duitsland; 13. Dieks Prenger
Vriezenveen;14. Klaus Neuhaus Duitsland; 15.
Henk Winkel Houten; 16. Gerard Buijing Rotterdam; 17. Louis de Lange Arnhem;
18. Jan Kalter Emmen;19. Dietmar Gnoth Duitsland;
20. Herman Nijkamp Rijssen;
HENGELO.NACHT VAN .( 2009.06.05 )
Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Sergie
Ivanov Rusland; 3. Martijn Maaskant Lanaken; 4.
Sebastian Langeveld Lisse; 5. Michiel Elijzen 6. Dominik Klemme
Duitsland; 7. Roy Curvers Roggel; 8. Ronan van Zandbeek Schijndel; 9.
Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 10. Servais Knaven Meerle; 11. Thijs Al
Elst.Gld; 12. Thijs van Amerongen Vorden; 13. Jelle Posthuma Weerselo; 14.
Ricardo van der Velde Breda; 15. Mart van Blanken Hengelo ov; 16. Axel Bult
Enschede; 17. Jasper Lenferink Tubbergen; 18. Eddy van IJzendoorn Tiel; 19.
Wouter Poels Blitterswijck; 20. Marco Minnaard Wemeldinge;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Rachel
Mercer Nieuw-Zeeland; 2. Katie Colclough Engeland; 3. Linda Ringlever Nijmegen;
4. Andrea Bosman Ermelo; 5. Annemiek van Vleuten Wageningen; 6. Gina Haatz
Duitsland; 7. Cath Hare 8. Annika Heijnen
Ermelo; 9. Catharina Mulders Utrecht; 10. Lucy Martin Engeland; 11. Jane Douma
Groningen; 12. Dagmar van der Sluis Borne; 13. Erika Broekema Wildervank; 14.
Maaike Hoek Almelo; 15. Marissa Otten Enter; 16. Bianca van den Hoek Bussum;
17. Linda ter Beek Bad Bentheim; 18. Eileen Roe Australie; 19. Alma Koelemeijer
Arnhem; 20. Nathalie Jolink Winterswijk;
Masters 50+: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Henk Kuiper Rouveen; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Willem Hus Voorburg; 5. Ron
Paffen Milsbeek; 6. Fred de Kinkelder Groenlo; 7. Johan Hendriks Hilversum; 8.
Henk Winkel Houten; 9. Jos Nederlof Lochem; 10. Dieks Prenger Vriezenveen; 11.
Theo Hensen Boven-Leeuwen; 12. Herman Mittertreiner Rotterdam; 13. Rudie
Frinking Zutphen; 14. Anton Janssen Rijssen; 15. Klaus Unland
16. Klaas Kirchhoff Elspeet; 17. Paul Brandehof Ootmarsum; 18. Ferdy van
der Werf Warnsveld; 19. Henk Goes De Meern; 20. Herman Nijkamp Rijssen;
HENGELO
.( 2010.06.04 )
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sara
Mustonen Zweden; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Silke Kogelman
Lemelerveld; 4. Gina Haatz Duitsland; 5. Sophie de Boer Enschede;
6. Linda Ringlever Nijmegen; 7. Emilie Moberg Denemarken; 8.
Juliette Wigbold Hengelo; 9. Dagmar van der Sluis Borne; 10. Tone
Hatteland Noorwegen; 11. Lotte van Hoek Vlijmen; 12. Marissa
Otten Enter; 13. Bianca van den Hoek Bussum; 14. Alma Koelemeijer
Arnhem; 15. Hielke Elferink De Bilt: 16. Marte Lenferink
Vriezenveen; 17. Froydis Meen Waersted Noorwegen; 18. Pippa
Handley Schotland; 19. Karin Truijen Enschede; 20. Catharina
Mulders Utrecht;
Amateurs-A: 1. Eddy Hermsen Ochten; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Rody Kroeze Wierden; 4. Bert Lip
Hardenberg; 5. Remco Nijkamp Neede; 6. René Nijhuis Markelo; 7.
Arjan Ribbers Groenlo; 8. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 9. Robert
ter Bekke Hengelo (Ov); 10. Mark Poppe Nijverdal; 11. Martijn
Venterink Losser; 12. Frank Strohm Borne; 13. Maarten Coolen
Veghel; 14. Marc Janssen Enschede; 15. Marco Kok Enter; 16.
Sjors Plomp Grams- bergen; 17. Ruud Wolkotte Denekamp; 18. Niek
Velthuis Oldenzaal; 19. Jesse ten Berge Enter; 20. Jesse ten
Berge Enter;
HENGELO.NACHT
VAN.(2011.06.03)
Professionals: 1. Pieter
Weening Lanaken (Bel); 2. Joost
Posthuma Enschede; 3. Steven
Kruijswijk Nuenen;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Shanne Braspennincx Ulvenhout; 2.
Janneke Ensing Gieten; 3. Linda van
Rijen Vlijmen; 4. Sandra van Veghel
Esch; 5. Sophie de Boer Nijmegen; 6. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 7. Nathalie Jolink Winterswijk; 8. Linda Ringlever Nijmegen;9. Mischa Top
Groningen; 10. Kimberly van den Berg
Nieuwleusen; 11. Gina Haatz
Duitsland; 12. Bianca van den Hoek
Bussum; 13. Berdienke Paus
Haaksbergen; 14. Eyelien Bekkering
Den Ham; 15. Jessica Glasbergen Den
Helder; 16. Marissa Otten Enter; 17. Martina Tomasson Zweden; 18. Gerda Koops Kwadendamme; 19. Djoeke Donkers Amersfoort; 20. Emma Crum Nieuw-Zeeland;
Masters 40+: 1. René
Nijhuis Markelo; 2. Marcel Beumer
Ede; 3. Arjan van Gaveren Nijverdal; 4. Eddy Reinerink Harbrinkhoek; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Mathieu Krabbenborg Groenlo; 7. Barend Verhagen Woerden; 8. Edwin van Beek Zwaag; 9. Arnout Hurenkamp Enschede; 10. Johan Hendriks Hilversum; 11. Francesco Rave Groenlo; 12. Christiaan Schurmann Duitsland; 13. Cor Derks Druten; 14. Fred Pronk Heerhugo- waard; 15. Ron Paffen Milsbeek; 16. Peter de Weert Staphorst; 17. Hermi Beute Nijmegen; 18. Gerrit Pluimers Enter; 19. Marcel Meeuwsen Elst; 20. Gert Bosman Wijhe;
HENGELO.NACHT
VAN.(2012.06.01)
Amateurs: 1. Niels Leferink Hengelo; 2. Bert Lip Hardenberg;
3. Bjorn Beldman Rijssen; 4. Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Roy Roesthuis
Weerselo; 6. Raymond Kienhuis Rijssen; 7. Arjan Ribbers Groenlo; 8. Pim Temmink
Enter; 9. Daan Steffens Oldenzaal; 10. Robin Braamhaar Rijssen; 11. Hugo
Hagemeijer Lochem; 12. Henk Jan Borghuis Rijssen; 13. Mirgo Koehorst Ootmarsum;
14. Mark van der Kolk Vroomshoop; 15. Koen Kranenberg
Hengelo; 16. Niels Luisman Bergentheim; 17. Ruud Wolkotte Denekamp; 18. Robert
ter Bekke Hengelo; 19. Niek Ressing Groenlo; 20. Henri ter Denge Rijssen;
Masters 40+: 1. Rudie Kemna Deurningen; 2.
Arjan van Gaveren Nijverdal; 3. Freddy Keller Deventer; 4. Eddy
Hermsen Ochten; 5. Erik de Greef Vorden; 6. Gert Bosman Wijhe;
7. Maurijn Annink Hengelo; 8. Francesco Rave Groenlo; 9.
Henry Brokers Borculo; 10. Marco Kok Enter; 11. Peter Makkink
Hengelo Gld; 12. Erik van der Heide Emmeloord; 13. Hans Thijs
Wierden; 14. Andre Borkink Eefde; 15. René Rotscheid Apeldoorn;
16. Andre te Boome Borculo; 17. Gerbert Ketting Ruurlo; 18.
Hans Hissink Arnhem; 19. Johan Huter Heino; 20. Wim van der
Struik Haaksbergen;
HENGELO.(
2013.05.31 )
Professionals: 1. Tom Veelers Oldenzaal; 2.
Wilco Kelderman Barneveld; 3. Maurits Lammertink Enter; 4. Dylan
van Baarle Zoetermeer; 5. Bas Stamsnijder Enter; 6. Pieter Weening 7.
Cheng Ji Japan; 8. Jasper Hamelink Raalte; 9. Thomas Dekker 10.
Jens Mouris Haarlem; 11. Ramon Sinkeldam Wormer; 12. Maarten
Tjallingii Arnhem; 13. Pim Ligthart Bergeijk; 14. Gert-Jan Bosman
Emmen; 15. Dirk Bellemakers 16. Albert Timmer Hardenberg; 17.
Wouter Wippert Wierden; 18. Umberto Atzori Zorgvlied; 19. Kenny
van Hummel Huissen; 20. Yan Doug Xin Japan;
Amateurs: 1. Eddy Hermsen Ochten; 2. Marcel Alma
Harskamp; 3. Arjan van Gaveren Nijverdal; 4. Jan Muis
Giessenburg; 5. Rudi Bissels Drachten; 6. Stanley Alards Arnhem;
7. Maurijn Annink Hengelo ov; 8. René Rotscheid Apeldoorn; 9.
Hans Vonk Arnhem; 10. Gerrit Wonder Beilen; 11. Henry Brokers
Borculo;12. Hans Rekers Enschede; 13. Edward Huisman Nijverdal; 14.
Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 15. Johan Huter Heino; 16. Andre
te Boome Borculo; 17. Herman Drost Doornspijk; 18. Gerbert
Ketting Ruurlo; 19. Kasper Vrielink Zutphen; 20. Markus
Kottenstette
HENGELO.(
2014.06.06 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Gijs
Verdick Den Haag; 2. Daan Schouten. Almelo; 3. Rochéz Harbers Nijverdal; 4.
Edwin Ophof Raalte; 5. Bjorn Beldman Rijssen; 6. Rick Mensink Zwolle; 7. Felix
Wolbert Hengelo Gld; 8. Koen Bouwman Ulft; 9. Stan
Veldscholten Oldenzaal; 10. Frank Strohm Borne; 11. Barry Porsius Lelystad; 12.
Giliam van den Thillart Nijmegen; 13. Stefan Boeve Zwolle; 14. Jorn Slaghekke
Enter; 15. Niels Leferink Hengelo; 16. Xaf Houwers Aalten; 17. Mark Olieman
Enschede; 18. Bart Schipper Wierden; 19. Philip Kootstra Almelo; 20. Han
Peeneman Assen;
Masters 40+: 1. Eddy Hermsen Ochten; 2.
Mirgo Koehorst Ootmarsum; 3. Marcel Meijer Eibergen; 4. Peter Makkink Hengelo
Gld; 5. Francesco Rave Groenlo; 6. Richard Bultema Winschoten; 7. Pim Temmink
Enter; 8. Richard Beumer Ede; 9. Marc den Hoed Pijnacker; 10. Stanley Alards
Arnhem; 11. Michel Warlich Heerde; 12. Fred de Kinkelder Groenlo; 13. Jan
Hekman Norg; 14. Wilco van Dijk Zwolle; 15. Johnny van den Berg Beuningen Gld;
16. Berry Heuveling Tolkamer; 17. Edward Huisman Nijverdal; 18. Tino Oosterlaar
Heino; 19. Andre Godeke Hardenberg; 20. Patrick Grunder Oldenzaal;
HENGELO.OV.(
2015.06.05 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Gijs
Verdick Laren Gld; 2. Bor Houwers Aalten; 3. Christoph Dargatz Duitsland; 4.
John Schouten Harderwijk; 5. Daan Schouten. Almelo; 6. Philip Kootstra Almelo;
7. Maarten Janssen. Hengelo ov; 8. Bjorn Beldman Rijssen; 9. Rudie Kemna
Deurningen; 10. Rick Nobel Groningen; 11. Michiel Derksen Oldenzaal; 12. Robin
Lowik Vriezenveen; 13. Teun Flint Winterswijk; 14. Marc Janssen Ede; 15. Jan
Kanis Zwolle; 16. Xaf Houwers Aalten; 17. Rochéz Harbers Nijverdal; 18. Wim
Kleiman Almelo; 19. Pieter Wagenaar Enschede; 20. Tom Wensink Enschede;
Masters 40+: 1. Eddy Hermsen Ochten; 2. Erik
Dekker Hedel; 3. Peter van Wijgerden Woudrichem; 4. Andreas Jung Duitsland; 5.
Mirgo Koehorst Ootmarsum; 6. Peter Makkink Hengelo Gld; 7. Richard Bultema
Winschoten; 8. Stanley Alards Arnhem; 9. Roman Nowak Duitsland; 10. René
Rotscheid Apeldoorn; 11. John Zennipman Zutphen; 12. Jorg Grubefeld Duitsland;
13. Sven Harter Duitsland; 14. Jeroen Wolbrink Deventer; 15. Harry Ruiterkamp
Slijk-Ewijk; 16. Jan Vos Sleen; 17. Andre Godeke Hardenberg; 18. Rudolf Martens
Hardenberg; 19. Edward Huisman Nijverdal; 20. Maurijn Annink Hengelo ov;
HENGELO.(
2016.06.03 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jasper
Schouten Dronten; 2. Coen Rijpma Wolvega; 3. Simon Broekhuis Zwolle; 4. Eit
Visser De Wilp Gn; 5. Edwin Wielink Twello; 6. Steven Stenekes Bennekom; 7.
Frank Wierstra Burgum; 8. Leon Strötker Venlo; 9. Sil Faber Ureterp; 10. Wouter
Hendriksen Varsseveld; 11. Luuk Loohuis Haaksbergen; 12. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 13. Nick Lubbers s-Heerenberg; 14. Ruben Wieberdink Elburg; 15.
Yannick Winkelmann Oelde; 16. Rochéz Harbers Nijverdal; 17. Rens Moorman
Haarle; 18. Bert Lip Hardenberg; 19. Siebe Vrieswijk Deventer; 20. Coen Bosch
Twello;
Masters 40+: 1. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 2.
Eddy Hermsen Ochten; 3. Peter van Wijgerden Woudrichem; 4. Cor van der Ploeg
Bemmel; 5. Roman Nowak Duitsland; 6. Marcus Voss Duitsland; 7. Andreas Jung
Duitsland; 8. Everhardus Roek Almelo; 9. Stanley Alards Arnhem; 10. Edward Huisman
Nijverdal; 11. Rudolf Martens Hardenberg; 12. Tino Oosterlaar Heino; 13.
Stephan Edelijn Deventer; 14. Maurijn Annink Hengelo Ov; 15. René Rotscheid
Apeldoorn; 16. Marco Kok Enter; 17. Peter Makkink Hengelo Gld; 18. Goos Beukema
Sleen; 19. John Zennipman Zutphen; 20. Bert Jan Hamer Hattem;
HENGELO.(2017.06.02)
Elite/Beloften: 1. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 2.
Bas Tietema Zwolle; 3. Mark Schreurs Aalten; 4. Twan Brusselman Helmond; 5.
Rick Smit t Harde; 6. Jelle Wolsink Hengelo ov; 7. Nick Lubbers s-Heerenberg;
8. Robert de Vries Zwolle; 9. Maarten Janssen Hengelo; 10. Jelle Johannink
Denekamp; 11. Luuk Lohuis Denekamp; 12. Coen Bosch Twello; 13. Nick Kweldam
Aalten; 14. Wim Kleiman Almelo; 15. Rochéz Harbers Nijverdal; 16. Lorenzo
Harbers Nijverdal; 17. Wietse Kamp Hengelo; 18. Philip Kootstra Almelo; 19. Tom
Wensink Enschede; 20. Niels Leferink Hengelo;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Anna van
der Breggen Zwolle; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Marianne Vos Babyloniënbroek; 4.
Amalie Dideriksen Denemarken; 5. Jolien D`hoore Belgie; 6. Ellen van Dijk
Woerden; 7. Thalita de Jong Ossendrecht; 8. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs;
9. Mieke Kröger Duitsland; 10. Lucinda Brand Rotterdam; 11. Nina Kessler
Velserbroek; 12. Amy Pieters Zwanenburg; 13. Nina Buysman Bovenkarspel; 14.
Marleen Stoel Enschede; 15. Lucy Garner London; 16. Jeanne Korevaar
Groot-Ammers; 17. Sophie de Boer Amsterdam; 18. Janneke Ensing Gieten; 19.
Ilona Hoeksma Luxwoude; 20. Sanne Cant Belgie;
Masters 40+: 1. Marcel Alma Harskamp; 2.
Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Edwin Krijgh Dieren; 4. Mirgo Koehorst
Ootmarsum; 5. Andreas Jung Duitsland; 6. Ferry de Ruiter Putten; 7. Stanley
Alards Arnhem; 8. Andrew O'Hara Grave; 9. Wilfred Harbers Putten; 10. Michel
Warlich Heerde; 11. Bert Jan Hamer Hattem; 12. Cor van der Ploeg Bemmel; 13.
Gert Bosman Wijhe; 14. Patrick Grunder Oldenzaal; 15. Frank Verkoijen Utrecht;
16. John Zennipman Zutphen; 17. René Rotscheid Apeldoorn; 18. Ernst Ogink
Deventer; 19. Maurijn Annink Hengelo ov; 20. Edward Huisman Nijverdal;
HENGELO.NACHT
VAN.( 2018.06.01 )
Elite/Beloften.Op Uitnodiging: 1. Jelle
Wolsink Hengelo ov; 2. Joey van Rhee Nijverdal; 3. Luuc Bugter Arnhem; 4.
Melvin van Zijl Harderwijk; 5. Peter Schulting Lemele; 6. Per Wiggers
Oldenzaal; 7. Jasper Schouten Dronten; 8. Patrick van der Duin Nieuw-Roden; 9.
Jelle Johannink Denekamp; 10. Bradley Soden Australie; 11. Yoeri Havik
Avenhorn; 12. Barry Markus Hoofddorp; 13. Joren Bloem Brummen; 14. Dennis van
der Horst Hasselt; 15. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 16. Beau Duvigneau Zutphen;
17. Björn Bakker Wijnjewoude; 18. Wessel Zennipman Zutphen; 19. Wiebe Scholten
Dieren; 20. Nahom Desale Amstelveen;
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mark
Schreurs Aalten; 2. Florian Smits Dinxperlo; 3. Rob van den Berghe Enschede; 4.
Cor van Leeuwen. Borger; 5. Sybren Welling Groningen; 6. Rens Moorman
Ootmarsum; 7. Sven Tellegen Hattem; 8. Lorenzo Harbers Nijverdal; 9. Arjan
Arentsen Harderwijk; 10. Yannick Vrielink Zutphen; 11. Dylan van Zijl
Harderwijk; 12. Maikel Willemsen Brummen; 13. Olav Wallinga Zutphen; 14. Elmer
Houwers Aalten; 15. Matthijs ten Buuren Hengelo; 16. Bas Winters Hengelo; 17.
Niels Leferink Hengelo; 18. Philip Kootstra Groningen; 19. Siebe Vrieswijk
Deventer; 20. Coen Bosch Twello;
Amateurs 40±: 1. Mirgo Koehorst Ootmarsum; 2.
Arnout Hurenkamp Enschede; 3. Wilfred Harbers Putten; 4. Edwin Krijgh Dieren;
5. Gert Bosman Wijhe; 6. Eddie Heldoorn Vleuten; 7. Arjan Elferink Veenhuizen;
8. Marcel Meijer Eibergen; 9. Bert Jan Hamer Hattem; 10. Paul Talens Laag
Zuthem; 11. Ivo Weierink Ootmarsum; 12. Fedor Hes Utrecht; 13. Frank Verkoijen
Utrecht; 14. Maurijn Annink Hengelo ov; 15. Patrick Grunder Oldenzaal; 16. Roy
Spijker Wierden; 17. Jan Vos Sleen; 18. Ivo van den Noort De Meern; 19. Guus de
Boer Hengelo ov;