ALMELO.( 2000.09.01 )

Beroepsrenners: 1. Servais Knaven Meerle(Belgie); 2. Erik Zabel Duitsland; 3. Jeroen Blijlevens Meerle(Belgie); 4. Robert Hunter 5. Bart Voskamp Meerle(Belgie); 6. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel; 7. Ludo Dierckxsens Belgie; 8. Wim de Vos Oosterhout; 9. Bart Boom Enter; 10. Bart Wellens Belgie; 11. Hans Redant Belgie; 12. Chris Kerkdijk Apeldoorn; 13. Jason Phillips Austarlie; 14. Martijn Lauwers 15. Hans Dekkers Eindhoven; 16. Alexander Aeschbach Zwitserland; 17. Tiaan Kannemeijer 18. Mathijs Loohuis Oldenzaal; 19. Bastiaan Krol Oldenzaal; 20. Mart Louwers Malden;

Nieuwelingen:1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Sipke Zijlstra Burgum; 4. Tom Veelers Ootmarsum; 5. Marc de Maar Assen; 6. Wim Stroetinga Oosterwolde; 7. Tom Stamsnijder Enter; 8. Jasper Koopmans Tjalleberd; 9. Maarten de Jonge Oldenzaal; 10. Ronald Stenekes Almere; 11. Erwin Binnenpoorte Raalte; 12. Wilco Hovestad Veenendaal; 13. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 14. Christiaan van der Weerd Kampen; 15. Huub Duyn Wervershoof; 16. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 17. Robert Veldhuis Hulsen; 18. Rick Richter Denekamp; 19. Jan-Thomas Hessling Duitsland; 20. Bavius Haakma Beetsterzwaag;

 

ALMELO.( 2001.08.24 ).

Beroepsrenners: 1. Ludo Dierckxsens Belgie;2. Stuart O`Grady Australie; 3. Rudie Kemna Deurningen;4. Jans Koerts Weelde; 5. Servais Knaven Meerle; 6. Marc Wouters Belgie(Minderhout);7. Jan Svorada Tsjechie; 8. Tristan Hoffman Kalmthout (B); 9. Bart Voskamp Zetten; 10. Michael Boogerd Essen (B); 11. Rik Reinerink Notter; 12. Maarten Nijland Hengelo; 13. Coen Boerman Tubbergen; 14. Gerben LŲwik Veldwezelt Ė Belgie; 15. David Orvalho Enschede;16. David Kruppa 17. Tjarco Cuppens Landgraaf; 18. Renger Ypenburg Hengelo; 19. Johan Verstrepen Belgie; 20. Bram Schmitz Aalst-Waalre;

Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Wim Stroetinga Oosterwolde; 3. Tom Stamsnijder Enter; 4. Jesper Kelder Holtheme; 5. Bart Broekhuis Almelo; 6. Richard Demming Didam; 7. Albert Timmer Gramsbergen; 8. Jeroen Poppe Nijverdal; 9. Jeffrey Buist Assen; 10. Gertjan Rosema Fochteloo; 11. Jeroen Kregel Sappemeer; 12. Leon Westenberg Nijverdal; 13. Wouter te Wierik Almelo; 14. Jordy Luisman Bargentheim; 15. Daan de Jonge Oldenzaal; 16. Robert Gesink Varsseveld 17. Bas Boenders Hengelo; 18. Marien Wallink Heino; 19. Bastiaan Brok Nijverdal; 20. Jeroen Horck Enschede;

 

ALMELO.PROFRONDE.( 2002.08.30 ).

Beroepsrenners: 1. Johan Musseeuw Belgie; 2. Erik Dekker 3. Marcel Luppes Hoogeveen; 4. Robbie McEwen AustraliŽ; 5. Gerben LŲwik Maasmechelen (B); 6. Ludo Dierckxens BelgiŽ; 7. Karsten Kroon 8. Coen Boerman Tubbergen; 9. Leon Van Bon Nederland;10. Servais Knaven 11. Rudie Kemna Deurningen;12. Gordon McCauley Nieuw-Zeeland; 13. David Plas Belgie; 14. Eugen Wacker Mroz;15. Tom De Smet Belgie; 16. Kris Matthijs Belgie; 17. Johan Verstrepen Belgie;18. Mario Boltz Duitsland; 19. Hans de Meester Belgie; 20. John Ibbotsen RDM;

Nieuwelingen: 1. Martin Slim Nieuw Amsterdam; 2. Frank Wierstra Bergum; 3. Jeroen Poppe Nijverdal; 4. Frederik Bekkers Aalten; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Robert Gesink Varsseveld;7. Michiel Jan van der Linde Ruinen; 8. Dwight Spijker Kampen; 9. Wouter van Zanten Twello; 10. Jelle Bisschop Pesse;11. Daan Boermans Losser; 12. Roderik Groenewold Raalte; 13. Tim Roelofsen Giethoorn; 14. DaniŽl Brok Nijverdal; 15. Jeroen Mersman Nieuw-Buinen; 16. Bram Aalders Ulft; 17. Huub Kappert Raalte; 18. Tom Boveree Laren (gld.);19. Marc Reef Oldenzaal; 20. Avram van Leeuwen Deventer;

 

ALMELO. ( 2003.08.29 )

Beroepsrenners: 1. Rik Reinerink Rekem; 2. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 3. Bradley McGee Australie; 4. Robbie McEwen Australie; 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Tristan Hoffman Kalmthout/Belgie; 7. Marc Wauters Belgie; 8. Joost Posthuma Hengelo; 9. Robert Slippens Spanbroek; 10. Bart Voskamp Zetten; 11. Arne Kornegoor Baak; 12. Frank van Dulmen Didam; 13. Nick Gates Australie; 14. Andrea Peron Italie; 15. Gerben Lowik Maasmechelen/BelgiŽ; 16. Bobbie Traksel Tiel; 17. Baden Cooke Australie; 18. Matthew Wilson Australie;19. Sven Biermann Duitsland; 20. Corey Sweet Australie;

Nieuwelingen: 1. Remco van Dijk Hardenberg; 2. Umberto Atzori Zorgvlied; 3. Tom ter Woord Meddo; 4. Tim Roelofsen Giethoorn; 5. Milan Kamphuis Groningen; 6. Kevin Veenhuizen Arnhem; 7. Wouter van Zanten Twello; 8. Alex Minnema Haren; 9. Toufik Bijenhof īs-Heerenberg; 10. Jelmer Stegink Hilversum;11. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 12. Coen Vermeltfoort Schuinesloot;13. Henk Jan Groote Punt Rossum; 14. Martijn Knol Hasselt; 15. Theo Limburg Witte Paarden;16. Gijs Brouwer Deventer; 17. Gerd Steijn Ermelo; 18. Jens Hoeben Oldenzaal; 19. Jorn van Veen Losser; 20. Vincent Huiting Beesterzwaag;

 

ALMELO .( 2004.09.03 )

Beroepsrenners:1. Paolo Bettini Italie; 2. Erik Dekker 3. Rik Reinerink 4. Robbie McEwen AustraliŽ; 5. Rudie Kemna Deurningen; 6. Bart Brentjens Schaijk; 7. Servais Knaven8. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 9. Robert Slippens Spanbroek; 10. Tjarco Cuppens Landgraaf; 11. Maarten Nijland Rossum; 12. Arne Kornegoor Baak; 13. Peter Olde Dubbelink Rossum; 14. Remco van der Ven IJsselstein; 15. Arne Hassink Zieuwent; 16. Julien Smink17. Roel de Vries Groningen; 18. Jasper Lenferink Tubbergen; 19. Stefan Cohnen20. Maarten Lenferink Tubbergen;

Nieuwelingen: 1. Harm Steijn Ermelo; 2. Niek Tielemans Maren-Kessel; 3. Bryan van Rijswijk Kampen; 4. Jeffrie van der Velde Kropswolde; 5. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 6. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 7. JoŽl Bakker Schuinesloot; 8. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 9. Dennis van Gaveren Nijverdal; 10. Jeroen van der Heiden Almelo; 11. Steven Marissink Heeten; 12. Job Hofste Oldenzaal; 13. Alex van de Brug Enschede; 14. Stefan Kelderman Holten; 15. Robbert van Ede Nieuwegein; 16. Thijs Broenink Denekamp; 17. Bas Stamsnijder Enter; 18. Robert van de Vijver Emmer-Compascuum; 19. Roland Jansen Lemelerveld; 20. Gerd Steijn Ermelo;

 

ALMELO .( 2005.09.02 )

Beroepsrenners: 1. Bram Tankink Haaksbergen; 2. Michael Rasmussen Denemarken; 3. Rudie Kemna Deurningen; 4. Stefan van Dijck 5. Bart Voskamp Zetten;6. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 7. Bart Boom Enter; 8. Paul van Schalen Arnhem; 9. Servais Knaven10. Remco van der Ven IJsselstein;

Junior-Vrouwen: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Maxime Groenewegen Amsterdam; 3. Chantal Blaak Zuidland; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Nicole Pieters Hoofddorp;6. Linda Ter Beek Hengelo ov; 7. Lotte de Veen Muntendam; 8. Silke Kogelman Lemelerveld; 9. Annelieke Overweg Almelo;10. Janita Huizing Stadskanaal;11. Lotte de Haan Oudega;12. Laura Panneman Rijswijk;13. Tamara Eenkhoorn Almelo ; 14. Aniek Brand Warnsveld;15. Laura Rollen Hoogeveen; 16. Marielle Botter Slagharen; 17. Yvonne Kuiper Den Ham;

 

ALMELO.(2005.09.10)

Elite/Belofte: 1. Maarten Nijland Rossum; 2. Richard de Jonge Nijverdal; 3. Mark Poppe Nijverdal;4. Sebastian Hannover Duitsland; 5. Ben van Egmond Nijverdal;6. Daan de Jonge Oldenzaal; 7. Robert ter Bekke Hengelo; 8. Coen Bosch Twello;9. Erwin Binnenpoorte Raalte; 10. Mart Otten Oldenzaal; 11. Erwin Knapper Hoogeveen;12. Jelle Bisschop Pesse; 13. Roel de Vries Groningen;14. Steven Lubbers Almelo; 15. Julius Dozeman Hoogeveen; 16. Steven Mengels Enschede;17. Dave Jansman Raalte; 18. Roderik Groenewold Raalte;19. Thomas Hannover Duitsland; 20. Huub Kappert Raalte;

Masters 40+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 3. Henri Emens Deventer; 4. Gerrit Teunis Wierden; 5. Sven Harter Duitsland; 6. Joop Ribbers Groenlo;7. Hans Rekers Enschede; 8. Jan Bakker; Schuinesloot;9. Rob Niekolaas Zwolle; 10. Jonny Lammertink Wierden;11. Ronald Scheffel Apeldoorn; 12. Jannes Weerman Nijeholt- wolde;13. Ron Smits Langelille;14. Gert de Veen Zuidbroek; 15. Fred de Kinkelder Groenlo; 16. Hermi Beute Nijmegen; 17. Erik Cent Goor; 18. Theo Schlijper Linschoten;19. Jan Waaijer Langeveen; 20. Hans Krukkert Emmeloord;

 

ALMELO.( 2006.09.01 )

Beroepsrenners: 1. Joost Posthuma Hengelo; 2. Bram Tankink Haaksbergen; 3. Robbie McEwen Australie; 4. Frank Schleck Luxemburg; 5. Max van Heeswijk 6. Bram de Groot Zevenhoven; 7. Paul van Schalen Bakel; 8. Servais Knaven 9. Niki Terpstra Krommenie; 10. Maarten den Bakker Heenvliet; 11. Theo Bos Hierden; 12. Maarten Nijland Rossum Ov; 13. Steven de Jongh 14. Jimmy Caspar Frankrijk; 15. Ronald Mutsaars 16. Bram Schmitz Waalre; 17. David Verheijen Belgie; 18. Jasper Lenferink Tubbergen; 19. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 20. Rene Schild

Nieuwelingen: 1. Wouter Wippert Oosterhesselen; 2. Steven van Leijen Wageningen; 3. Peter Jan Polling Nieuw Weerdinge; 4. Mats Boeve Nijverdal; 5. Maarten Groote Punt Rossum Ov; 6. Maurits Lammertink Enter; 7. Henk Wildeman Raalte; 8. Daan de Groot Lelystad; 9. Stef Heuvel Deurningen; 10. Jeroen Borgonjen Vorden; 11. Rick Vogelpoel Arnhem; 12. Lars Lammertink Wierden;

 

ALMELO.( 2007.08.31 )

Beroepsrenners: 1. Thomas Dekker Lanaken (Bel); 2. Robert Hunter Zuid-Afrika; 3. Danilo di Luca Italie; 4. Bram Tankink Lanaken (Bel); 5. Maarten Tjallingii s-Gravenhage; 6. Kenny van Hummel Arnhem; 7. Pieter Weening Lanaken (Bel); 8. Matthe Pronk Warmenhuizen; 9. Sven Nijs Belgie; 10. Servais Knaven Meerle (Bel); 11. Theo Bos Hierden; 12. Tom Veelers Ootmarsum; 13. Stefan Wijnands  Belgie; 14. Erwin Thijs Belgie; 15. Peter Olde Dubbelink Rossum Ov; 16. Bram de Groot Lanaken (Bel); 17. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel; 18. Steven Kleynen Belgie; 19. Marcel Beima Hurdegaryp; 20. Bobbie Traksel Wortel (Bel);

Amateurs-A: 1. Joost Legtenberg Arnhem; 2. Rob Oude Bruinink Denekamp; 3. Arno Winters Ommen; 4. Dick Hoeve Elburg; 5. Raymond Kienhuis Rijssen; 6. Jeroen Kleis Swifterbant; 7. Roy Andes Heteren; 8. Peter Merx Groningen; 9. Michiel Kuiper Den Ham Ov; 10. Thijs Visscher Heerenveen; 11. Ed Bekhuis Deventer; 12. Arno Euren Wierden; 13. Stefan Lobeek Aalten; 14. Johnny Lammertink Wierden; 15. Wim Nieuwenhuis Nijverdal; 16. Jeroen Wemekamp Bruchterveld; 17. Arjan Paalman Rijssen; 18. Bop Douma Zwolle; 19. Martijn Veldink Lochem; 20. Maurijn Annink Hengelo ov;

 

ALMELO .( 2008.08.29 )

Beroepsrenners: 1. Gert Steegmans Belgie; 2. Frank Schleck Luxemburg; 3. Joost Posthuma Lanaken; 4. Tom Veelers Ootmarsum; 5. Stefan van Dijk Honselerdijk;6. Bram Tankink Lanaken; 7. Servais Knaven Meerle; 8. Gerben LŲwik Maasmechelen;9. Koen de Kort Liempde; 10. Dirk Bellemakers Arendonk;11. Sťbastien Rosseler Belgie; 12. Andy Schleck Luxemburg; 13. Ger Soepenberg Den Ham Ov;14. Marc Reef Oldenzaal; 15. Arne Hassink Zieuwent; 16. Klaas van Hage Noordwijkerhout;17. Bas Waaijer Zwolle; 18. Leon Rooyakkers Gerwen; 19. Paul de Rooij Deventer; 20. Ivor Bruin Andijk;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Andrea Bosman Ermelo; 3. Catharina Mulders Utrecht; 4. Kimberly van den Berg Nieuwleusen;5. Loes Markerink Raalte; 6. Yvonne Baltus Wieringerwaard;7. Janneke Kanis Zwolle; 8. Judith Helmink Veldhoven; 9. Daisy van der Aa Losser; 10. Nathalie Jolink Winterswijk;11. Hielke Elferink Tubbergen;12. Marissa Otten Enter; 13. Alike Haanstra Waskemeer;14. Berdienke Paus Haaksbergen;15. Jorina Braamhaar Rijssen; 16. Annika Heijnen Ermelo; 17. Helma de Jong Groningen;18. Judith Jelsma Amstelveen;19. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 20. Rylana Soepenberg s-Gravenhage;

 

ALMELO .( 2009.08.28 )

Beroepsrenners: 1. Mark Cavendisch  Engeland; 2. Alessandro Petacchi Italie; 3. Tom Veelers Oldenzaal; 4. ---;5. ---;6. ---;7. Roy Curvers Roggel; 8. Ronan van Zandbeek Schijndel; 9. ---;10. Marc Renshaw Australie; 11. Tom Stamsnijder Enter; 12. Bas Stamsnijder Enter; 13. Yukihiro Doi 14. Bas Waaijer Zwolle; 15. ---;16. ---;17. ---;18. Henk Wildeman Raalte; 19. Laurens ten Dam Maastricht; 20. Marc Reef Oldenzaal;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Chantal Beltman s-Gravenhage; 2. Marianne Vos Meeuwen; 3. Kirsten Wild Zwolle; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Loes Markerink Raalte; 6. Loes Gunnewijk Zwolle; 7. Ina-Yoko Teutenberg Duitsland; 8. Juliette Wigbold Australie; 9. Silke Kogelman Lemelerveld; 10. Sissy van Alebeek Schijndel; 11. ---; 12. Eva Heijmans Diemen; 13. Hilde van Slochteren Tegelen; 14. Hannah Welter Loosdrecht; 15. Linda Ringlever Nijmegen; 16. Moniek Tenniglo Albergen; 17. Nathalie Jolink Winterswijk; 18. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 19. Berdienke Paus Haaksbergen; 20. Marte Lenferink Vriezenveen;

 

ALMELO .( 2010.08.27 )

Beroepsrenners: 1. Samuel Sanchez Gonzalez Spanje; 2. Tom Stamsnijder Bornerbroek; 3. Albert Timmer Gramsbergen; 4. Stefan van Dijk Belgie; 5. Lars Boom Vlijmen; 6. Johnny Hoogerland Yerseke; 7. Joost Posthuma Enschede; 8. Tom Veelers Oldenzaal; 9. Bram Tankink 10. Bram Schmitz Waalre; 11. Jens Mouris Amstelveen; 12. Gerben LŲwik 13. Lieuwe Westra Munein; 14. Addy Engels Quick Step 15. Maarten de Jonge Oldenzaal; 16. Tjarco Cuppens Landgraaf; 17. Michiel Elijzen 18. Eric van de Meent Nijmegen; 19. Roy Curvers Roggel; 20. Floris Goesinnen Cadier en Keer;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 2. Loes Gunnewijk Zwolle; 3. Marianne Vos Meeuwen; 4. Ellen van Dijk Amsterdam; 5. Annemiek van Vleuten Wageningen; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. Marte Lenferink Vriezenveen; 8. Nathalie Jolink Winterswijk; 9. Geerike Schreurs Zwolle; 10. Marijn de Vries Zwolle; 11. Juliette Wigbold Hengelo; 12. Britt Jansen Wijhe; 13. Silke Kogelman Lemelerveld; 14. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 15. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 16. Miriam Lassche Marknesse; 17. Linda de Boer De Westerein; 18. Angela Hemeltjen Colmschate

 

ALMELO.(2011.08.26 )

Beroepsrenners: 1. Rob Ruijgh; 2. Andre Greipel; 3. Samjuel Sanchez Gonzalez; 4. Maarten Tjallingii; 5. Lieuw Westra; 6. Stefan van Dijk; 7. Iljo Keisse; 8. Thomas Dekker; 9. Bran Tankink; 10. Johnny Hoogerland; 11. Leon van Bon; 12. Dirk Bellemakers; 13. Coen Vermeltfoort; 14. Bobbie Traksel; 15. Kevin Hulsmans; 16. Maarten de Jonge; 17. Marcel Sieberg; 18. Mitchell Docker; 19. Thijs van Amerongen; 20. Wim Devocht;

Junioren: 1. Wim Kleiman Almelo; 2. Rochťz Harbers Rijssen; 3. Kevin Snijder Kollum; 4. Daan Schouten Almelo; 5. Bertrand Hartemink Amsterdam; 6. Stephen van den Berg RIJSSEN 7. Marc Lankheet Haaksbergen; 8. Dennie van der Kooi Franeker; 9. Arjan Kroezen Hardenberg; 10. Philip Kootstra Almelo; 11. Rens Moorman Reutum; 12. Daan Germs Tubbergen; 13. Nathan Bijlenga Apeldoorn; 14. Jeroen Lankheet Haaksbergen;

Nieuwelingen: 1. Jelle Wolsink Borne; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Stan Veldscholten Oldenzaal; 4. David van der Wal Harderwijk; 5. Arjen van Putten Geesbrug; 6. Stefan Krol Norg; 7. Danny Kroeze Achterveld; 8. Carlos van Rhee Hellendoorn; 9. Nordin Hudepol Almelo;

 

ALMELO.(2012.08.30)

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Ellen van Dijk Amsterdam; 3. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 4. Monique van de Ree Willemstad; 5. Moniek Tenniglo Albergen; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. MariŽl Borgerink Groningen; 8. Ilona Hoeksma Luxwoude; 9. Silke Kogelman Lemelerveld; 10. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 11. Lyan Rensen Luttenberg; 12. Annet Pit Beekbergen; 13. Marissa Otten Enter; 14. Yukiyo Hori Japan; 15. Charlotte Lenting Didam; 16. Chris van den Bergh Nijmegen; 17. Nathasja Heijting Beilen; 18. Einat Argon Israel; 19. Ester Scholten Hengelo Ov;

 

ALMELO.( 2013.08.23 )

Professionals: 1. Danny van Poppel Poppel; 2. Tom Dumoulin Maastricht; 3. Tom-Jelte Slagter Slochteren; 4. Pieter Weening 5. Leon van Bon Raalte; 6. Albert Timmer Hardenberg; 7. Brian Bulgac Almere; 8. Bas Stamsnijder Enter; 9. Karsten Kroon Vroenhoven; 10. Joey van Rhee Nijverdal; 11. Wouter Haan Bedum; 12. Stefan Poutsma Peize; 13. Tom Leezer 14. Dirk Bellemakers 15. Geert van der Weijst Reusel; 16. Tom Vermeer Leusden; 17. Thijs Al Haarlem; 18. Ivar Slik Bergen Nh; 19. Bobbie Traksel Rucphen; 20. Maarten de Jonge Oldenzaal;

 

ALMELO.( 2014.08.29 )

Beroepsrenners: 1. Tom Veelers Oldenzaal; 2. Danny van Poppel Poppel (Bel); 3. Lieuwe Westra Tijnje; 4. Luca Paolini Italie; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 6. Bram Tankink Rekem (Bel); 7. Albert Timmer Hardenberg; 8. Barry Markus Hoofddorp; 9. Mitchell Huenders Zeist; 10. Andre Looij Wilnis; 11. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 12. Joey van Rhee Nijverdal; 13. Twan Brusselman Helmond; 14. Joris de Boer t Veld; 15. Wim Kleiman Almelo; 16. Maurits Lammertink Kaatsheuvel; 17. Lars Horring Valthe; 18. Jarno Gmelich Meijling Almere; 19. Jesper Schipper Noordwijk Zh; 20. Bobbie Traksel Rucphen;

 

ALMELO.( 2015.08.28 )

Professionals: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Maurits Lammertink Losser; 3. Bram Tankink Rekem (Bel); 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Marc de Maar Glimmen; 6. Tom Leezer Smeermaas(Bel); 7. Lieuwe Westra Tijnje; 8. Roy Curvers Roggel; 9. Barry Markus Hoofddorp; 10. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Ronan van Zandbeek Schijndel; 13. Robin Lowik Vriezenveen; 14. Kevin Snijder Wieringerwerf; 15. Mike Terpstra Assendelft; 16. Andre Looij Wilnis; 17. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 18. Jelle Wolsink Hengelo ov; 19. Jasper Plender Almelo; 20. Jasper Hamelink Raalte;

 

ALMELO.( 2016.08.26 )

Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 3. Stef Clement Made; 4. Danny van Poppel Poppel.(Bel); 5. Boy van Poppel Ravels.(Bel); 6. Wesley Kreder Reusel; 7. Roy Curvers Roggel; 8. Mike Teunissen Ysselsteyn; 9. Jasper Ockeloen Dordrecht; 10. Rens te Stroet Keijenborg; 11. Berden de Vries Gieterveen; 12. Jasper Hamelink Raalte; 13. Andre Looij Wilnis; 14. Jochem Hoekstra Haren Gn; 15. Reinier Honig Maastricht; 16. Melvin van Zijl Harderwijk; 17. Wim Kleiman Almelo; 18. Barry Markus Hoofddorp; 19. Michel Kreder Zevenhuizen Zh; 20. Justin Timmermans Hardenberg;

 

ALMELO.(2017.08.25)

Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema 2. Bram Tankink 3. Albert Timmer Hardenberg; 4. Steven Lammertink Enter; 5. Tim Ariesen Rhenen; 6. Elmar Reinders Emmen; 7. Joey van Rhee Nijverdal; 8. Wim Kleiman Almelo; 9. Jasper Hamelink Dronten; 10. Maarten de Jonge Oldenzaal; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Andre Looij Wilnis; 13. Barry Markus Hoofddorp; 14. Johim Ariesen Rhenen; 15. Jasper Ockeloen Dordrecht; 16. Gert-Jan Bosman Nijverdal; 17. Martijn Budding Veenendaal; 18. Justin Timmermans Hardenberg; 19. Sander Iwema Hooghalen; 20. Stef Krul Tjalleberd;

 

ALMELO.( 2018.08.31 )

Beroepsrenners: 1. Antwan Tolhoek Yerseke; 2. Niki Terpstra Bergen.Nh; 3. Bram Tankink Rekem; 4. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 5. Andre Looij Wilnis; 6. Joey van Rhee Nijverdal; 7. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 8. Wim Kleiman Almelo; 9. Twan Brusselman Helmond; 10. Reinier Honig Zaandam; 11. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 12. Daniel Abraham Gebru Amstelveen; 13. Jarno Gmelich Meijling Almere; 14. Kjeld Nuis Emmen 15. Melvin van Zijl Harderwijk; 16. Maarten de Jonge Oldenzaal; 17. Nahom Desale Amstelveen; 18. Christian Varweg Hardenberg; 19. Barry Markus Hoofddorp; 20. Gijs Meijer Oostwoud;

 

ALMELO .( 2019.08.30 )

Beroepsrenners: 1. Mike Teunissen Rosmalen; 2. Koen de Kort Arans; 3. Maurits Lammertink Reutum; 4. Ramon Sinkeldam Assendelft; 5. Elmar Reinders Emmen; 6. Jasper Bovenhuis Hengelo; 7. Wim Kleiman Almelo; 8. Antwan Tolhoek Yerseke; 9. Roy Curvers Roggel; 10. Jelle Johannink Denekamp; 11. Gerrie van Lingen Twijzelerheide; 12. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 13. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 14. Melvin van Zijl Harderwijk; 15. Rick Pluimers Enter; 16. Wiebe Scholten Dieren; 17. Jesse Morsink Enter; 18. Sander Iwema Hooghalen; 19. Boy van Poppel 20. Robert Bovenhuis Zwolle;