VOLENDAM
.( 2009.06.21 )
Amateurs-A/B: 1. Michael Ruska Volendam; 2.
Rene Schuitemaker Volendam; 3. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 4. Peter
Horsmeijer Purmerend; 5. Kees van Wonderen Warmenhuizen; 6. Gerrie Schilder
Volendam; 7. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 8. Rene Smits Purmerend; 9. Sander
Steltenpool Andijk; 10. Cees Snoek Volendam; 11. Ronald Meijer Leiden; 12. Fred
Heijn Jisp; 13. Gerlof van Jaarsveld Andijk; 14. Rene van der Lee Velserbroek;
15. Eric de Vries De Goorn; 16. Bas Kaptein Noordwijkerhout; 17. Ruud Braakman
Grootebroek; 18. Jan Tol Volendam; 19. Tom Sier Volendam; 20. Dennis van der
Putten Wieringerwerf;
VOLENDAM.(2010.04.11)
Amateurs: 1. Robert Reijers Dordrecht;
2. Edwin Sierkstra Hoorn; 3. Maurice van der Lee Velserbroek; 4.
Klaas Hoornsman Wieringerwerf; 5. Gerard Ursem Hoogwoud; 6.
Raymond Bakker Den Helder; 7. Rene Melk Assendelft; 8. Marvin Bruul 9.
Gerrie Schilder Volendam; 10. Cees Snoek Volendam; 11. Henk de
Jong Mijdrecht; 12. Marcel Hillaert Edam; 13. Brian Bruist
Purmerend; 14. Chris Ooijevaar 15. Sander Koomen Alkmaar; 16.
Jeroen Duyn Hoogwoud; 17. Richard Konijn Abbekerk; 18. Egon
Nanninga Lelystad; 19. Mitja van Toorenburg Hoogland; 20. Dave
van Eeden Nunspeet;
VOLENDAM.(2012.07.08)
Nieuwelingen: 1. Alex Mengoulas Almere; 2.
Marc Bolhoven Purmerend; 3. Thierry Bouckaert Lisse; 4. Jim Lindenburg
Wateringen; 5. Hartthijs de Vries Kollum; 6. Harmen Krul Tjalleberd; 7. Max van
de Water Amsterdam; 8. Danny Kroeze Achterveld; 9. Danny Voogt Wormer; 10.
Miguel Ketelaars Bleiswijk; 11. Danilo van Driel Hoorn; 12. Mike Appelman
Beverwijk; 13. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 14. Lars Langedijk Venhuizen; 15.
Sven Burger Warmenhuizen; 16. Maurice Rijs Limmen; 17. Rob Zuidweg
Burgervlotbrug. 18. Brendan Berendse Purmerend; 19. Yannick Detant Purmerend;
20. Martijn Veenhoven Oostzaan;
Sportklasse: 1. Pieter Zwarthoed Volendam;
2. Brian Burggraaf Hoofddorp; 3. Edwin van Beek Zwaag; 4. Bas van der Kamp
Alkmaar; 5. Cees Snoek Volendam; 6. Nick Hansen Volendam; 7. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep; 8. Bob Hentenaar Amsterdam; 9. Volkert Meinsma Oudkarspel; 10.
Eelco van Wort Haarlem; 11. Laurens Snoek Volendam; 12. Rene Schuitemaker
Volendam; 13. Iloy Fennis Spaarndam; 14. Cees Quint Deil; 15. Casper van Sijl
Alkmaar; 16. Tom Sier Volendam; 17. Edwin Mastebroek Barneveld; 18. Willem van
der Vlugt Medemblik; 19. Michael Voogt Wormer; 20. Gerrie Schilder Volendam;
VOLENDAM.(
2013.04.28 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Pascal
Schoots Tiel; 2. Brian Burggraaf Velserbroek; 3. Cees Snoek
Volendam; 4. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 5. Peter Fils
Pijnacker; 6. Melvin Bos Sint Pancras; 7. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel; 8. Casper van Sijl Alkmaar; 9. Nick Hansen Volendam;
10. Laurens Snoek Volendam; 11. Maxim Harteloh De Lier; 12.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. Robbert Schaap Voorburg; 14. Roel
Gerritsen Amsterdam; 15. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 16.
Richard Konijn Abbekerk;17. Iloy Fennis Spaarndam; 18. Nicokakis; 19.
Marvin Bruul Den Helder; 20. Ruben Mijnsbergen Rotterdam;
VOLENDAM.(
2016.06.25 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Tom de
Vreede Delfgauw; 2. Jorne Videler Badhoevedorp; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Henk
van Vuure Avenhorn; 5. Ruud Slagter Lutjebroek; 6. Erik Dekker Hedel; 7. Mike
Tesselaar Heerhugowaard; 8. Bas Rijs Alkmaar; 9. Kevin Wilmsen Haarlem; 10.
Robbert Schaap Voorburg; 11. Niels Immerzeel Wilnis; 12. Dion van Nierop
Zoeterwoude; 13. Jordy Beuker Huizen; 14. Ronald de Waal Amstelveen; 15. Willem
van der Vlugt Medemblik; 16. Martin van Plateringen Almere; 17. Bastian de Jong
Hoorn; 18. Jorre van der Bij Utrecht; 19. Bart Ursem Andijk; 20. Sander van
Lith Hoorn;
Nieuwelingen: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2.
Stanley Beerepoot Enkhuizen; 3. Enzo Leijnse Amstelveen; 4. Rick Pluimers
Enter; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Daan Hoeks Amstelveen; 7. Lars Loohuis
Harbrinkhoek; 8. Niels van Ekeren Rijswijk; 9. Yanne Dorenbos Castricum; 10.
Owen Geleijn Rijsenhout; 11. Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel; 12. Rick
Veenhoven Oostzaan; 13. Melvin Drost Veenendaal; 14. Bas Koops ELIM 15.
Serginho Wilshaus Haarlem; 16. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 17.
Heijme Breederveld Purmer; 18. Niall Tilli Amsterdam; 19. Samuel Runderkamp
Volendam; 20. Lars Klugt Volendam;
Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vouwen: 1. Ingeborg
Bremmers Valkenswaard; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Lorena Wiebes
Mijdrecht; 4. Elleke Claessen Amsterdam; 5. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs;
6. Lieke van der Draaij Dordrecht; 7. Hanneke Mulder Utrecht; 8. Alicja
Verhagen Woerden; 9. Irene Schouten Wervershoof; 10. Marit Raaijmakers
Hippolytushoef; 11. Lieke Lap Dronten; 12. Marit Cent Goor; 13. Kirsten
Westerhuis Leersum; 14. Juul Hubert Den Haag; 15. Anne de Ruiter Polsbroek; 16.
Mylene de Zoete Naaldwijk; 17. Chantal van der Gulik Poeldijk; 18. Jennifer van
der Voort Maarssen; 19. Kristine Wijdenes Opperdoes; 20. Sabine Hey Oosterhout;
VOLENDAM.(2017.06.24)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Teun
Groeneveld Nieuw-Vennep; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 4. Paul van Schalen Zetten; 5. Tijs Dekker Oosthuizen; 6. Tibor
Zwaan Egmond aan Zee; 7. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 8. Stefan Vis Purmerend;
9. Martijn Lust Tuitjenhorn; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Jermo Agema Den
Helder; 12. Cees Snoek Volendam; 13. Bart Ursem Andijk; 14. Henk de Jong
Nieuwveen; 15. Robert van Dalen Giessen; 16. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 17.
Ivo Huisman Hoogkarspel; 18. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 19. Lennard
Pasman Landsmeer; 20. Niall Tilli Amsterdam;
Nieuwelingen: 1. Jim Kes Volendam; 2.
Serginho Wilshaus Haarlem; 3. Bram Leerkes Twello; 4. Enzo Leijnse Amstelveen;
5. Tristan Kool Purmerend; 6. Wouter Zwaan Bodegraven; 7. Ian Spenkelink
Nijverdal; 8. Lars Mulderij Pesse; 9. Bas Scheffer Wierden; 10. Tim Winter
Norg; 11. Mark de Groot Hoeven; 12. Erwin Smit Wervershoof; 13. Martin Plat
Volendam; 14. Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel; 15. Lars Klugt Volendam; 16.
Daan van Wieringen Beverwijk; 17. Samuel Runderkamp Volendam; 18. Jip de Moor
Amsterdam; 19. Beau van Izerloo Dordrecht; 20. Daan Hopster Nijverdal;
Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marit
Raaijmakers Hippolytushoef; 2. Louisa Lobigs Duitsland; 3. Liontin Evanglina
Yogyakarta; 4. Amber van der Hulst Hazerswoude; 5. Lily Schuitemaker Volendam;
6. Mylene de Zoete Naaldwijk; 7. Tessa Dijksman Velserbroek; 8. Suzanne de
Lange Borne; 9. Ingeborg Bremmers Amstelveen; 10. Juul Hubert Den Haag; 11.
Marit Cent Goor; 12. Anne de Ruiter Polsbroek; 13. Marenda Maghfirotika
Indonesie; 14. Priatna Ayustina Delia Indonesie; 15. Iris Ton Waskemeer; 16.
Kirsten Westerhuis Leersum; 17. Emma Boogaard Zwaag; 18. Danielle de Jong
Vijfhuizen; 19. Bente van Teeseling Abcoude; 20. Anne Huinen Noordwijk;