VIJFHUIZEN. (
2008.06.01 )
Junior-Vrouwen Tijdrit: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Lotte van
Hoek Vlijmen; 4. Esra Tromp Coevorden; 5. Barbara de Ridder
Noordwijk; 6. Lisanne Ottema Muntendam; 7. Maaike Hoek Almelo;
8. Ivana Tiessens Zuidhorn; 9. Marieke den Otter Hoornaar; 10.
Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 11. Lisanne Al Assendelft; 12.
Marjolein Claessen Hoeven; 13. Charlotte Dieteren Roden; 14.
Melissa van Neck Amstelveen; 15. Sanne Verhart Wassenaar; 16.
Daisy Vos Tilburg; 17. Laura Meurs Dordrecht; 18. Mandy van de
Linden Nuenen; 19. Bente van Bohemen Nootdorp; 20. Thamara
Pijpers Ridderkerk;
Junior-Vrouwen Criterium: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Maaike Hoek
Almelo; 4. Lotte van Hoek Vlijmen; 5. Laura Meurs Dordrecht; 6.
Sanne Verhart Wassenaar; 7. Ivana Tiessens Zuidhorn; 8. Esra
Tromp Coevorden; 9. Marieke den Otter Hoornaar; 10. Barbara de
Ridder Noordwijk; 11. Melissa van Neck Amstelveen; 12. Daisy Vos
Tilburg; 13. Marjolein Claessen Hoeven; 14. Lisanne Ottema
Muntendam; 15. Bente van Bohemen Nootdorp; 16. Lisanne Al
Assendelft; 17. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 18.
Charlotte Dieteren Roden; 19. Mandy van de Linden Nuenen; 20.
Thamara Pijpers Ridderkerk;
Junior-Vrouwen Eindklassement: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Lotte van
Hoek Vlijmen; 4. Maaike Hoek Almelo; 5. Esra Tromp Coevorden; 6.
Barbara de Ridder Noordwijk; 7. Ivana Tiessens Zuidhorn; 8.
Marieke den Otter Hoornaar; 9. Lisanne Ottema Muntendam; 10.
Sanne Verhart Wassenaar; 11. Laura Meurs Dordrecht; 12. Marjolein
Claessen Hoeven; 13. Melissa van Neck Amstelveen; 14. Ingrid van
den Wijngaard Teteringen; 15. Lisanne Al Assendelft; 16. Daisy
Vos Tilburg; 17. Charlotte Dieteren Roden; 18. Bente van Bohemen
Nootdorp; 19. Mandy van de Linden Nuenen; 20. Thamara Pijpers
Ridderkerk;
Nieuweling-Meisjes Tijdrit: 1. Henriette
Woering Rozenburg; 2. Rebecca Talen Spijkenisse; 3. Danielle
Meijering Stadskanaal; 4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Karen
Elzing Schoonebeek; 6. Domenique van Santen Rozenburg; 7. Ymke
Stegink Naarden; 8. Claudia Koster Oudorp Nh; 9. Kelly Markus
Hoofddorp; 10. Nicole Oude Wansink Tiel; 11. Marieke Verweij
Hoofddorp; 12. Erica Schotman Smilde; 13. Anouk Rockx Oud-Gastel;
14. Maxine Oden Uitgeest; 15. Bodine Wubben Monster; 16.
Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 17. Charlotte Bestebreur Lisse; 18.
Danielle de Jong Haarlem; 19. Denise Bouma Spijkenisse; 20.
Fabienne Al Assendelft;
Nieuweling-Meisjes Criterium: 1. Henriette
Woering Rozenburg; 2. Claudia Koster Oudorp Nh; 3. Melanie
Woering Rozenburg; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Domenique van
Santen Rozenburg; 6. Rebecca Talen Spijkenisse; 7. Kelly Markus
Hoofddorp; 8. Ymke Stegink Naarden; 9. Dirkje Bazuin s-Gravenhage;
10. Chloë Spier Hilversum; 11. Denise Bouma Spijkenisse; 12.
Maxine Oden Uitgeest; 13. Danielle Meijering Stadskanaal; 14.
Kayleigh Does Huizen; 15. Anouk Rockx Oud-Gastel; 16. Erica
Schotman Smilde; 17. Chantal Verstraten Roosendaal; 18. Bodine
Wubben Monster; 19. Charlotte Bestebreur Lisse; 20. Danielle de
Jong Haarlem;
Nieuweling-Meisjes Eindklassement: 1. Henriette
Woering Rozenburg; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Rebecca Talen
Spijkenisse; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Claudia Koster
Oudorp Nh; 6. Domenique van Santen Rozenburg; 7. Ymke Stegink
Naarden; 8. Danielle Meijering Stadskanaal; 9. Kelly Markus
Hoofddorp; 10. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 11. Maxine Oden
Uitgeest; 12. Erica Schotman Smilde; 13. Anouk Rockx Oud-Gastel;
14. Denise Bouma Spijkenisse; 15. Nicole Oude Wansink Tiel; 16.
Bodine Wubben Monster; 17. Chloë Spier Hilversum; 18. Kayleigh
Does Huizen; 19. Charlotte Bestebreur Lisse; 20. Marieke Verweij
Hoofddorp;
VIJFHUIZEN .(
2009.06.07 )
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Lotte van Hoek Vlijmen; 3. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 4.
Marte Lenferink Vriezenveen; 5. Danielle Meijering Stadskanaal; 6. Maaike Hoek
Almelo; 7. Henriette Woering Rozenburg; 8. Charlotte Dieteren Roden; 9. Melanie
Woering Rozenburg; 10. Ilona den Hartog Montfoort; 11. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 12. Irene van Lith Bladel; 13. Anouk Rockx Oud-Gastel; 14.
Marjolein Claessen Hoeven; 15. Dagmar van der Sluis Borne; 16. Erica Schotman
Smilde; 17. Melissa van Neck Amstelveen; 18. Sytske Visser Rien; 19. Maxine
Oden Uitgeest; 20. Fabienne Al Assendelft;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Marjolein
Claessen Hoeven; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Melanie Woering Rozenburg; 4.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Marte Lenferink Vriezenveen; 6. Danielle
Meijering Stadskanaal; 7. Dagmar van der Sluis Borne; 8. Henriette Woering
Rozenburg; 9. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 10. Lotte van Hoek Vlijmen; 11.
Charlotte Dieteren Roden; 12. Anouk Rockx Oud-Gastel; 13. Irene van Lith
Bladel; 14. Erica Schotman Smilde; 15. Sytske Visser Rien; 16. Ilona den Hartog
Montfoort; 17. Melissa van Neck Amstelveen; 18. Fabienne Al Assendelft; 19. Els
den Engelse Ede Gld.; 20. Maxine Oden Uitgeest;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 3. Marte Lenferink
Vriezenveen; 4. Danielle Meijering Stadskanaal; 5. Melanie Woering Rozenburg;
6. Lotte van Hoek Vlijmen; 7. Marjolein Claessen Hoeven; 8. Henriette Woering
Rozenburg; 9. Charlotte Dieteren Roden; 10. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 11.
Dagmar van der Sluis Borne; 12. Anouk Rockx Oud-Gastel; 13. Irene van Lith
Bladel; 14. Ilona den Hartog Montfoort; 15. Maaike Hoek Almelo; 16. Erica
Schotman Smilde; 17. Sytske Visser Rien; 18. Melissa van Neck Amstelveen; 19.
Fabienne Al Assendelft; 20. Maxine Oden Uitgeest;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Joyce van der Peet
s-Gravenhage; 4. Jet Wildeman Raalte; 5. Danielle de Jong Haarlem; 6. Riejanne
Markus Amstelveen; 7. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 8. Ashley Hellemons Hoeven;
9. Melanie Klement Diphoorn; 10. Chantal Verstraten Roosendaal; 11. Helena van
Leijen Wageningen; 12. Nathasja Heijting Beilen; 13. Kicky Kessler Velserbroek;
14. Jade van der Molen Alkmaar; 15. Simone Rockx Oud Gastel; 16. Lotte Veen
Noordwolde Fr; 17. Alicia van Buel Elst.Gld; 18. Charmaine Springer Berkel en
Rodenrijs; 19. Mikki Zuidewind Lisse; 20. Puck Alkemade Noordwijk Zh;
Nieuweling-Meisjes.Criterium: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Joyce van der Peet
s-Gravenhage; 4. Jade van der Molen Alkmaar; 5. Mikki Zuidewind Lisse; 6.
Helena van Leijen Wageningen; 7. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 8. Kicky Kessler
Velserbroek; 9. Riejanne Markus Amstelveen; 10. Melanie Klement Diphoorn; 11.
Ashley Hellemons Hoeven; 12. Jet Wildeman Raalte; 13. Chantal Verstraten
Roosendaal; 14. Alicia van Buel Elst.Gld; 15. Danielle de Jong Haarlem; 16.
Simone Rockx Oud Gastel; 17. Lotte Veen Noordwolde Fr; 18. Charmaine Springer
Berkel en Rodenrijs; 19. Veronique Tolleman Kwadendamme; 20. Shana Dalving
België
Nieuweling-Meisjes.Eindklassement: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Joyce van der Peet
s-Gravenhage; 4. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 5. Riejanne Markus Amstelveen;
6. Jet Wildeman Raalte; 7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Jade van der Molen
Alkmaar; 9. Ashley Hellemons Hoeven; 10. Melanie Klement Diphoorn; 11. Danielle
de Jong Haarlem; 12. Kicky Kessler Velserbroek; 13. Chantal Verstraten
Roosendaal; 14. Mikki Zuidewind Lisse; 15. Simone Rockx Oud Gastel; 16. Alicia
van Buel Elst.Gld; 17. Lotte Veen Noordwolde Fr; 18. Charmaine Springer Berkel
en Rodenrijs; 19. Nathasja Heijting Beilen; 20. Veronique Tolleman Kwadendamme;
Amateurs-B.Eindklassement: 1. Paul
Kawilarang Noordwijk Zh; 2. Gijs van der Bent Katwijk; 3. Niels Oden Uitgeest;
4. Michiel van den Bos Haarlem; 5. Roy Snijders Zwanenburg; 6. Jesse
Hovestreijdt Amsterdam; 7. Ronald Hendriks s-Gravenhage; 8. Bas Raateland
Spaarndam; 9. Corniel Nobel Leiden; 10. Ruben Verheul Leiderdorp; 11. Nick van
der Poel Berkel en Rodenrijs; 12. Edwin Driessen Utrecht; 13. Michael Haamans
Haarlem; 14. Brahm Lambrechts Amsterdam; 15. Floris Vletter Leiden;
Masters 40+.Eindklassement: 1. Theo
Joosten Spaarndam; 2. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 3. Henri Spijkers
s-Gravenhage; 4. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel; 5. Rene Markus
Amstelveen; 6. Immanuel van Tintelen Baars; 7. Kees Cohen Amsterdam; 8. Willard
Gerritsen Uithoorn; 9. Pierre Deen Amsterdam; 10. Rein Oppewal Sneek;
VIJFHUIZEN.(2010.05.30)
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Anouk Rockx Oud-Gastel; 3. Annelies Visser
Leeuwarden; 4. Henriette Woering Rozenburg; 5. Melanie Woering
Rozenburg; 6. Jet Wildeman Raalte; 7. Karen Elzing Schoonebeek;
8. Danielle Meijering Stadskanaal; 9. Kelly Markus Hoofddorp; 10.
Joyce van der Peet Den Haag; 11. Jermaine Post Oegstgeest; 12.
Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 13. Danielle de Jong Haarlem; 14.
Charlotte Lenting Didam; 15. Domenique van Santen Rozenburg; 16.
Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 17. Rotem Gafinovitz Israel; 18.
Ilona den Hartog Montfoort; 19. Chantal Verstraten Roosendaal; 20.
Sytske Visser Rien;
Junior-Vrouwen.Criterium: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Kelly Markus
Hoofddorp; 4. Karen Elzing Schoonebeek; 5. Anouk Rockx
Oud-Gastel; 6. Annelies Visser Leeuwarden; 7. Jermaine Post
Oegstgeest; 8. Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde; 9. Henriette
Woering Rozenburg; 10. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 11.
Domenique van Santen Rozenburg; 12. Charlotte Lenting Didam; 13.
Danielle de Jong Haarlem; 14. Danielle Meijering Stadskanaal; 15.
Chantal Verstraten Roosendaal; 16. Rotem Gafinovitz Israel; 17. Jet
Wildeman Raalte; 18. Sytske Visser Rien; 19. Charmaine Springer
Berkel en Rodenrijs; 20. Irene Stoel Kampen;
Junior-Vrouwen.Eindklassement: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Anouk Rockx Oud-Gastel; 3. Melanie Woering
Rozenburg; 4. Annelies Visser Leeuwarden; 5. Karen Elzing
Schoonebeek; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Henriette Woering
Rozenburg; 8. Jermaine Post Oegstgeest; 9. Anouska Helena Koster
Zwaagwesteinde; 10. Danielle Meijering Stadskanaal; 11. Jet
Wildeman Raalte; 12. Danielle de Jong Haarlem; 13. Charlotte
Lenting Didam; 14. Domenique van Santen Rozenburg; 15. Mara van
Doremalen s-Hertogenbosch; 16. Joyce van der Peet Den Haag; 17.
Rotem Gafinovitz Israel; 18. Chantal Verstraten Roosendaal; 19.
Sytske Visser Rien; 20. Ilona den Hartog Montfoort;
Nieuweling-Meijsjes.Tijdrit: 1. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 2. Helena van Leijen Wageningen; 3. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5.
Riejanne Markus Amstelveen; 6. Melissa Steenhof Ureterp; 7.
Melanie Klement Diphoorn; 8. Ashley Hellemons Hoeven; 9. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 10. Daniëlla Verstraten Roosendaal; 11.
Rowena van de Klundert Hoogerheide; 12. Romy Adegeest Woerden; 13.
Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 14. Simone Rockx Oud-Gastel; 15.
Laura Breeman Dordrecht; 16. Michelle Stummel Echten; 17. Cindy
de Vries Wieringerwerf; 18. Marieke de Graaf De Lier; 19. Shana
Dalving; 20. Melissa van der Peet Den Haag;
Nieuweling-Meijsjes.Criterium: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Ashley Hellemons Hoeven; 3. Helena van
Leijen Wageningen; 4. Melissa Steenhof Ureterp; 5. Shana Dalving; 6.
Mareille Meijering Stadskanaal; 7. Melanie Klement Diphoorn; 8.
Rowena van de Klundert Hoogerheide; 9. Nicky Zijlaard Rotterdam; 10.
Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 11. Daniëlla Verstraten Roosendaal; 12.
Romy Adegeest Woerden; 13. Simone Rockx Oud-Gastel; 14. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 15. Riejanne Markus Amstelveen; 16. Laura
Breeman Dordrecht; 17. Marieke de Graaf De Lier; 18. Marissa Al
Assendelft; 19. Sophie van Bakel Son; 20. Michelle Stummel Echten;
Nieuweling-Meijsjes.Eindklassement: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Helena van Leijen Wageningen; 3. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 4. Mareille Meijering Stadskanaal; 5. Melissa
Steenhof Ureterp; 6. Ashley Hellemons Hoeven; 7. Melanie Klement
Diphoorn; 8. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 9. Riejanne
Markus Amstelveen; 10. Daniëlla Verstraten Roosendaal; 11. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 12. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 13. Romy
Adegeest Woerden; 14. Shana Dalving; 15. Simone Rockx Oud-Gastel;
16. Laura Breeman Dordrecht; 17. Marieke de Graaf De Lier; 18.
Michelle Stummel Echten; 19. Cindy de Vries Wieringerwerf; 20.
Sophie van Bakel Son;
Amateurs-B.Tijdrit: 1. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 2. ---; 3. ---; 4. Michael Ruska
Volendam; 5. ---; 6. Gijs van der Bent Katwijk; 7. Ronald Hendriks
s-Gravenhage; 8. ---; 9. Maurits Busse Hoorn; 10. Michiel Verspuy Amsterdam;
11. Thijs Bleeker Obdam; 12. Stefan van der Elst 13. ---; 14. Sjors Looijestijn
Noordwijkerhout; 15. ---; 16. Erik van der Wel IJmuiden; 17. Ruud
Bakker 18. Eelco van Wort Haarlem; 19.
Wouter Spit Amsterdam; 20. Bas Raateland
Amateurs-B.Criterium: 1. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 2. Michiel Verspuy Amsterdam; 3. Edwin
Commandeur Amsterdam; 4. Roy Lennings Enkhuizen; 5. Sjors
Looijestijn Noordwijkerhout; 6. Michael Ruska Volendam; 7.
Richard Bakker Grootebroek; 8. Thijs Bleeker Obdam; 9. Gijs van
der Bent Katwijk; 10. Eelco van Wort Haarlem; 11. Stefan van der
Elst 12. Maurits Busse Hoorn; 13. Wouter Spit Amsterdam; 14. Ruud
Bakker 15. Ronald Hendriks s-Gravenhage; 16. Bas Raateland 17. Garoun Bannink Den Haag; 18. Niels Dekker
Uitgeest; 19. Jorrit Jongbloed Utrecht; 20. Marcel Janzing Uithoorn;
Amateurs-B.Eindklassement: 1. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 2. Michael Ruska Volendam; 3. Michiel
Verspuy Amsterdam; 4. Gijs van der Bent Katwijk; 5. Thijs Bleeker
Obdam; 6. Sjors Looijestijn Noordwijkerhout; 7. Maurits Busse
Hoorn; 8. Ronald Hendriks s-Gravenhage; 9. Stefan van der Elst;
10. Edwin Commandeur Amsterdam; 11. Eelco van Wort Haarlem; 12.
Roy Lennings Enkhuizen; 13. Ruud Bakker 14. Wouter Spit Amsterdam; 15.
Richard Bakker Grootebroek; 16. Bas Raateland 17. Erik van der Wel IJmuiden; 18.
Jorrit Jongbloed Utrecht; 19. Niels Dekker Uitgeest; 20. Garoun
Bannink Den Haag;
Masters 40+.Tijdrit: 1. Erik
Reusink Dinxperlo; 2. Pim Bonstra Abcoude; 3. ---; 4. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep; 5. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 6. ---; 7. Petr Kopecky
Leiden; 8. Frans van der Does Wilnis; 9. Frank Nijssen Haarlem; 10. Pierre Deen
Amsterdam; 11. 12. Gerard Snel Leiden; 13. Jan Buisman Ouderkerk a/d Amstel;
14. Willard Gerritsen Uithoorn; 15. Niels Oden Uitgeest; 16. ---; 17. Herman de
Jong Zoeterwoude; 18 ---; 19. Djoen Tong Liem Amsterdam;
Masters 40+.Criterium: 1. Niels Oden
Uitgeest; 2. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 3. Willard
Gerritsen Uithoorn; 5. Pierre Deen Amsterdam; 6. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep; 7. Gerard Snel Leiden; 8. Frank Nijssen Haarlem;
9. Frans van der Does Wilnis; 10. Pim Bonstra Abcoude; 11.
Jan Buisman Ouderkerk a/d Amstel; 12. Petr Kopecky Leiden; 13.
Djoen Tong Liem Amsterdam; 14. Herman de Jong Zoeterwoude;
Masters 40+.Eindklassement: 1. Erik
Ruesink Dinxperlo; 2. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 3. Hans
van Eijk Nieuw-Vennep; 4. Pim Bonstra Abcoude; 5. Pierre Deen
Amsterdam; 6. Niels Oden Uitgeest; 7. Frans van der Does Wilnis;
8. Frank Nijssen Haarlem; 9. Willard Gerritsen Uithoorn; 10.
Petr Kopecky Leiden; 11. Gerard Snel Leiden; 12. Jan Buisman Ouderkerk a/d
Amstel; 13. Herman de Jong Zoeterwoude; 14. Djoen Tong Liem Amsterdam;
VIJFHUIZEN.(
2013.06.02 )
Junior-Vrouwen.Tijdrit: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Corine van der Zijden Tienhoven; 3. Evy
Kuijpers Lierop; 4. Bianca Lust Oostzaan; 5. Femke Geeris
Geldrop; 6. Femke Markus Amstelveen; 7. Julia Evers Ouderkerk aan
den Amstel; 8. Cindy de Vries Wieringerwerf; 9. Jip van den Bos
Oostknollendam; 10. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 11.
Mariska Jetten Assendelft; 12. Laura van Leeuwen. Wervershoof; 13.
Tessa Neefjes Wervershoof; 14. Marissa Al Assendelft; 15.
Michelle Stummel Echten; 16. Myrthe Breedijk Amsterdam; 17.
Chantal Catsburg Haarlem;
Junior-Vrouwen.Crit.: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Corine van der Zijden Tienhoven; 3. Bianca
Lust Oostzaan; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Femke Geeris Geldrop;
6. Tessa Neefjes Wervershoof; 7. Jip van den Bos Oostknollendam; 8.
Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 9. Marissa Al Assendelft; 10.
Mariska Jetten Assendelft; 11. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 12.
Femke Markus Amstelveen; 13. Michelle Stummel Echten; 14. Laura
van Leeuwen. Wervershoof; 15. Cindy de Vries Wieringerwerf; 16.
Myrthe Breedijk Amsterdam; 17. Chantal Catsburg Haarlem;
Junior-Vrouwen.Eindkl.: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Corine van der Zijden Tienhoven; 3. Evy
Kuijpers Lierop; 4. Bianca Lust Oostzaan; 5. Femke Geeris
Geldrop; 6. Jip van den Bos Oostknollendam; 7. Femke Markus
Amstelveen; 8. Julia Evers Ouderkerk aan den Amstel; 9. Eline
Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 10. Tessa Neefjes Wervershoof; 11.
Mariska Jetten Assendelft; 12. Cindy de Vries Wieringerwerf; 13.
Marissa Al Assendelft; 14. Laura van Leeuwen. Wervershoof; 15.
Michelle Stummel Echten; 16. Myrthe Breedijk Amsterdam;
Nieuweling-Meisjes.Tijdrit: 1. Maaike
Boogaard Zwaag; 2. Nicole Steiginga Exmorra; 3. Arianna
Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 4. Anne Huinen Noordwijk Zh; 5.
Hanneke de Goeje Leiden; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7. Nina
Buysman Bovenkarspel; 8. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 9.
Floor Weerink Exloo; 10. Esther van der Burg Nootdorp; 11. Minke
Bakker Monster; 12. Maaike Brandwagt Zwolle; 13. Tessa Dijksman
Velserbroek; 14. Mirthe Lamberink Bergentheim; 15. Ilse Kreeft
Rogast; 16. Jamie Schiele Hoofddorp;
Nieuweling-Meisjes.Crit. 1. Yvette
Broex Ouderkerk aan den Amstel; 2. Maaike Boogaard Zwaag; 3. Nina
Buysman Bovenkarspel; 4. Anne Huinen Noordwijk Zh; 5. Céline van
Houtum Den Dungen; 6. Arianna Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 7.
Maaike Brandwagt Zwolle; 8. Hanneke de Goeje Leiden; 9. Esther
van der Burg Nootdorp; 10. Nicole Steiginga Exmorra; 11. Minke Bakker Monster;
12. Floor Weerink Exloo; 13. Tessa Dijksman Velserbroek; 14. Mirthe Lamberink
Bergentheim; 15. Ilse Kreeft Rogast; 16. Jamie Schiele Hoofddorp;
Nieuweling-Meisjes.Eindkl.: 1. Maaike
Boogaard Zwaag; 2. Anne Huinen Noordwijk Zh; 3. Arianna
Pruisscher Nieuw-Dordrecht; 4. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel;
5. Nina Buysman Bovenkarspel; 6. Céline van Houtum Den Dungen; 7.
Nicole Steiginga Exmorra; 8. Hanneke de Goeje Leiden; 9. Esther
van der Burg Nootdorp; 10. Maaike Brandwagt Zwolle; 11. Floor
Weerink Exloo; 12. Minke Bakker Monster; 13. Tessa Dijksman Velserbroek;
14. Mirthe Lamberink Bergentheim; 15. Ilse Kreeft Rogast;
Masters 40+.Tijdrit: 1. Jos
Wolfkamp Raalte; 2. Erik Ruesink Dinxperlo; 3. Marcel Hoffman
Hoofddorp; 4. Marcel Witte Amsterdam; 5. Nico Bakker Weesp; 6.
Sierd Steiginga Exmorra; 7. Pierre Deen Amsterdam; 8. Auke Broex
Ouderkerk aan den Amstel; 9. Laurens Koster Oegstgeest; 10.
Marcel Hillaert Edam; 11. Edwin Driessen Utrecht; 12. Marcel
Janzing Uithoorn; 13. Martin Breedijk Amsterdam; 14. Jan Brander
Ureterp; 15. Marcel Lambregts Meteren; 16. Pim Bonstra Abcoude; 17. Joos
Francke Amsterdam; 18. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 19. Jan-Dick den Das
Landsmeer; 20. Willard Gerritsen Uithoorn;
Sportklasse.Tijdrit: 1. Brian
Burggraaf Velserbroek; 2. Paul Croon Castricum; 3. Cees Snoek
Volendam; 4. Klaas van Wonderen Waarland; 5. Ruud Bakker Wormer;
6. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 7. Nick Toonen Lisse; 8.
Dennis Moolhuijsen Rijsenhout; 9. Martijn Burger Volendam; 10.
Michiel Verspuy Amsterdam; 11. Frans Satink Den Haag; 12. Patrick de
Smit Nieuw-Vennep; 13. Eelco van Wort Haarlem; 14. Wim van der Laan Hilversum;
15. Erik-Jan Muts Groningen; 16. Frits van Lieshout Spaarndam; 17. Abel van
Dokkum Groningen; 18. Arjan Rebel Velserbroek; 19. Barend Haaijer Groningen;
20. Nick Lennings Enkhuizen;
Amateurs/Sportklasse.Crit.: 1. Sierd
Steiginga Exmorra; 2. Marcel Lambregts Meteren; 3. Laurens Koster
Oegstgeest; 4. Brian Burggraaf Velserbroek; 5. Frits van Lieshout
Spaarndam; 6. Marcel Hoffman Hoofddorp; 7. Cees Snoek Volendam;
8. Jos Wolfkamp Raalte; 9. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 10.
Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 11. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 12.
Gerard Nijgh Rijnsburg; 13. Mark Rijntjes Haarlem; 14. Arjan
Rebel Velserbroek; 15. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 16. Jan
Buisman Ouderkerk aan den Amstel; 17. Klaas van Wonderen Waarland; 18.
Nico Bakker Weesp; 19. Nick Lennings Enkhuizen; 20. Marcel Witte
Amsterdam;
Sportklasse.Eindkl.: 1. Brian
Burggraaf Velserbroek; 2. Cees Snoek Volen- dam; 3. Klaas van
Wonderen Waarland; 4. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 5.
Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 6. Frits van Lieshout Spaarndam; 7.
Nick Toonen Lisse; 8. Paul Croon Castricum; 9. Dennis Moolhuijsen
Rijsenhout; 10. Arjan Rebel Velserbroek; 11. Gerard Nijgh
Rijnsburg; 12. Abel van Dokkum Groningen; 13. Ruud Bakker Wormer;
Masters 40+.Eindkl.: 1. Jos
Wolfkamp Raalte; 2. Marcel Hoffman Hoofddorp; 3. Sierd Steiginga
Exmorra; 4. Laurens Koster Oegstgeest; 5. Auke Broex Ouderkerk
aan den Amstel; 6. Marcel Witte Amsterdam; 7. Nico Bakker Weesp;
8. Marcel Lambregts Meteren; 9. Erik Ruesink Dinxperlo; 10.
Pierre Deen Amsterdam; 11. Marcel Hillaert Edam; 12. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep; 13. Marcel Janzing Uithoorn; 14. Pim Bonstra
Abcoude; 15. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel; 16. Mark
Rijntjes Haarlem; 17. Hans Voorn Hilversum; 18. Joos Francke
Amsterdam; 19. Martin Breedijk Amsterdam; 20. Jan-Dick den Das
Landsmeer;