VENHUIZEN.(
2001.07.29 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Thijs Al Wormer; 2. Andre van de Reep Hillegom; 3.
Martijn Lust Heerhugowaard;4. Richard Bloedjes Limmen; 5. Tino Haakman
Enkhuizen; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 8. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 9. Danny Degeling
Hoogkarspel;10. Rudy Vriend Waarland; 11. Richard Degeling Hoogkarspel;
12. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 13. E Hooijman 14. Jeroen Lute Limmen; 15.
John Bruin Waarland; 16. Warner Boekhout Odijk; 17. Germ van de
Burg Nijland; 18. Ronald Schür Rotterdam; 19. Richard Bloedjes Limmen;
20. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Koos Zut
Heerhugowaard; 2. Ger van der Wal Hoog- karspel; 3. Jan Timmerman
Lutjebroek; 4. Wil Stoppelenburg Krommenie; 5. Erik Stam Egmond
aan Zee; 6. Jan Konijn Abbekerk; 7. Jacco Konijn Zwaag; 8.
Niels van Stralen Heerhugowaard; 9. Robert Stoop Heerhugowaard; 10. Jos Dijkman
Enkhuizen; 11. N Leijen
12. Jan Brander Beetsterzwaag; 13. Wout Cevat Hensbroek; 14.
Stefan Kieftenbeld Heemskerk; 15. Brian Burggraaf Haarlem; 16. Jacco Nak
Uitgeest; 17. Niels Groenendijk Noordwijk;18. Ron Clowting Midwoud;19. Guus
Zantingh Mijdrecht; 20. Wil Luppers Purmerend;
VENHUIZEN. (
2002.07.28 )
Elite/Neo: 1. Jan Schilder Zwaagdijk; 2.
Rudy Vriend Waarland; 3. Ton Slippens ’t Veld;
4. Maarten Tjallingii Arnhem; 5. Richard Degeling Hoog- karspel; 6.
Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 7. Martijn Lust Heerhugowaard; 8.
Richard Bloedjes Limmen; 9. Danny Degeling Lutjebroek; 10. Gerard Windhouwer
Oostzaan;
Dames: 1. Leontien
van Moorsel Rotterdam; 2. Vera Koedooder Boven- karspel; 3.
Christine Mos De Wijk; 4. Janny Kleinjan Almelo; 5.
Angela Hillenga Finsterwolde; 6. Melanie Mansveld Drouwen; 7.
Anouska van der Zee Deurne; 8. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga;
9. Louise Bremer Steenwijk; 10. ---;
Sportkl.-B: 1. Rene
Markus Nes aan de Amstel;
VENHUIZEN. (
2003.07.27 )
Elite/Beloften: 1. Germ van den Burg Folsgare;
2. Gerard Windhouwer Oostzaan; 3. Ronald Schür Alkmaar;4. Martijn
Lust Heerhugowaard; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Rudy Vriend
Waarland; 7. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 8. Tim van der Zanden
Poeldijk; 9. Ton Slippens ’t Veld; 10.
Ivor Bruin Andijk; 11. Danny Degeling Lutjebroek; 12. John Bruin
Warmenhuizen; 13. Remon Poland Warmenhuizen; 14. Sander Lormans
Heemskerk; 15. Tino Haakman Enkhuizen; 16. Jeroen Lute Limmen;
17. Richard Bloedjes Limmen;18. GeertJan Jonkman Andijk; 19. Ruud
Pronk Warmenhuizen; 20. Rik Sijm Wognum;
Amateurs-A: 1. Dennis van Weel
Nieuw-Vennep; 2. Hessel Rasch Roodkerk; 3. Peter van de Reep
Hillegom; 4. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 5. Jacco Konijn Hoorn; 6.
Ron Houtop Wervershoof; 7. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 8.
Sander Aardenbrug Zaandam; 9. Egon Nanninga Lelystad; 10. Henk
Weerman Wolvega; 11. Eddo van Os Hilversum; 12. Rens Markus Nes
aan de Amstel; 13. Dave van Eeden Nunspeet; 14. Gerben van de
Reep Hillegom; 15. Alex de Lange Ens; 16. Dennis Leliveld
Mijdrecht; 17. Richard Visscher Zoetermeer;18. Stephan Spijkerman
Franeker; 19. Andre van de Reep Voorhout;
Amateurs-B: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Ron Smits Langelille; 3. Rudy Coers Grootebroek; 4. Gerben Botman
Warmenhuizen; 5. Bert Bakker Zaandam; 6. Dennis Timmerman
Bovenkarspel; 7. Norbert du Pied Purmerend; 8. Joost Volkers
Alkmaar; 9. Jordy Vinke Oosterend; 10. Dirk Havik Zaandam; 11.
Ron Snijder Limerle/Belgie; 12. Joop Floor Amsterdam; 13. René
Nat Purmerend; 14. Gilbert Nuijten Zwaag; 15. Klaas Hoornsman
Wieringerwerf; 16. Kees van Wonderen Warmenhuizen; 17. Ron
Clowting Middenmeer;18. Wil Luppers Purmerend; 19. Cor van Bijnen
Wervershoof; 20. Mark Pasterkamp Oosthuizen;
VENHUIZEN
.( 2004.08.08 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Edwin
Sierkstra Hoogkarspel; 2. Ton Slippens t Veld; 3. Ruud Pronk
Warmenhuizen; 4. Koos Zut Heerhugowaard; 5. Pelle Kil Almere; 6.
Norbert du Pied Purmerend; 7. Sander Lormans Heemskerk; 8. Erwin
Goenga Krommenie; 9. Bart Oegema Amsterdam; 10. Richard Kooijman
Winkel; 11. Dirk Peetoom Dirkshorn; 12. Wim Botman Groet; 13.
Tim van der Zanden. Poeldijk; 14. Martijn Lust Heerhugowaard; 15.
Sander Kamper Warmenhuizen; 16. Richard Bloedjes Limmen; 17.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 18. Jeroen Lute Limmen; 19. Robin
Koot Amster- dam; 20. Odwin Bink Amsterdam;
Nieuwelingen/Amateurs-B/C: 1. Jurgen
van Grinsven Amsterdam; 2. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 3.
Alfred Visser Leeuwarden; 4. Erik Hooyman Enkhuizen;5. Richard van den
Burg Velserbroek; 6. Jos Dijkman Enkhuizen; 7. Cor van Bijnen
Wervershoof; 8. Niels van Stralen Heerhugowaard; 9. Robbert-Jan
Mol Nibbixwoud;
VENHUIZEN.( 2006.07.22
)
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Sjors
Spaargaren Kudelstaart; 2. John Schouten Harderwijk; 3. Joost Spring in t Veld
Mijdrecht; 4. Erik van Lakerveld Leiden; 5. Malaya van Ruitenbeek Delft; 6.
Manman van Ruitenbeek Delft; 7. Seppe Hoogzaad Amsterdam; 8. Jan Hopman Bergen
Nh; 9. Marcel De Koning Hippolytushoef; 10. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 11.
Jeroen Lute Limmen; 12. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 13. Sander van der Sloot
Rotterdam; 14. Wim Botman Schoorl; 15. Johan Prins Bovenkarspel; 16. Arno van der
Zwet Houten; 17. Mike Terpstra Krommenie; 18. Rien Schuurhuis Delft; 19.
Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 20. Rudy Vriend Waarland;
Elite/Beloften/Amateurs-A.Criterium: 1. Malaya
van Ruitenbeek Delft; 2. Wim Botman Schoorl; 3. Manman van Ruitenbeek Delft; 4.
Raymond Rol Alkmaar; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan; 6. Seppe Hoogzaad
Amsterdam; 7. Daniel Kleijn Wognum; 8. Danny Stam. Assendelft; 9. Joost Spring
in t Veld Mijdrecht; 10. Jeroen Lute Limmen; 11. Tino Haakman Enkhuizen; 12.
Danny Degeling Lutjebroek; 13. Barry Nagelhout 14. Dennis Leliveld Mijdrecht;
15. Pascal Aandewiel Amsterdam; 16. Rudy Vriend Waarland; 17. Marcel Jacobs
Amstelveen; 18. Rien Schuurhuis Delft; 19. Erik Hopman Egmond aan den Hoef; 20.
Arno van der Zwet Houten;
Amateurs-B.Criterium: 1. Tom
Hartkamp Spanbroek; 2. Ron Smit Haarlem; 3. Marco Halma Zaltbommel; 4. Martijn
Korstanje Utrecht; 5. Brian Burggraaf Hoofddorp; 6. Jos Dijkman Bovenkarspel;
7. Ron Houtop Wervershoof; 8. Quentin Martin Hoek van Holland; 9. Menno
Helvensteijn Amsterdam; 10. Harco Schaafsma Rijnsburg; 11. Jan Brander Ureterp;
12. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 13. Bart van Berkel Leiden; 14. Marco Bos
Bolsward; 15. Nick Borst Leiden; 16. Arjen Bos Bolsward; 17. Clemens Ulrich
Alkmaar; 18. Volkert Meinsma Oudkarspel; 19. Patrick Hassing Noordwijk; 20.
Henk-Jan Buis Enkhuizen;
Amateurs-B.Tijdrit: 1. Jacco
Konijn Hoorn; 2. Marco Bos Bolsward; 3. Richard Mulder Den Helder; 4. Arjen Bos
Bolsward; 5. Jan Brander Ureterp; 6. Ron Houtop Wervershoof; 7. Erik Hooyman
Enkhuizen; 8. Dennis van Stralen Waarland; 9. Harco Schaafsma Rijnsburg; 10.
Immanuel van Tintelen Baars; 11. Michael Ruska Volendam; 12. Sander Klaassen
Watergang; 13. Rick van Stralen Waarland; 14. Volkert Meinsma Oudkarspel; 15. Thomas
Bakker Alkmaar; 16. Tom Hartkamp Spanbroek; 17. Nick Borst Leiden; 18. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 19. Clemens Ulrich Alkmaar; 20. Ron Clowting Middenmeer;
VENHUIZEN.(
2007.07.21 )
Elite/Beloften.Criterium: 1. Patrick
Kos Zuid-Scharwoude; 2. Lambertus Koopmans Bolsward; 3. Pim Ligthart Twisk; 4.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. Guus Schoth s-Hertogenbosch; 6. Dennis Voskuilen
Amersfoort; 7. Stijn Boschker Schiedam; 8. Geert Kouters Oosterhout Nb; 9.
Sander Lormans Heemskerk; 10. Sander Aardenburg Zaandam; 11. Ronald Schur
Zaandam; 12. Ivor Bruin Andijk; 13. Jan Bos. Nieuwehorne; 14. Ton Slippens
Schagen; 15. Marc den Hoed Pijnacker; 16. Jody Tesselaar Oudkarspel; 17.
Raymond Koch Zwolle; 18. Danny Degeling Lutjebroek; 19. Pieter Scheerens Amsterdam;
20. Bart van Haaren Duivendrecht;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Germ van
der Burg Nijland; 2. Arno van der Zwet Houten; 3. Jenning Huizenga Franeker; 4.
Jacco Konijn Hoorn; 5. Hendrik Falkena Nijland; 6. Bart van Haaren
Duivendrecht; 7. Jody Tesselaar Oudkarspel; 8. Sander Lormans Heemskerk; 9. Pim
Ligthart Twisk; 10. Michel Bik Krimpen aan de Lek; 11. Ferry van Buijtene
Pijnacker; 12. Seppe Hoogzaad Amsterdam; 13. Marc den Hoed Pijnacker; 14. Geert
Kouters Oosterhout Nb; 15. Jan Bos. Nieuwehorne; 16. Joost Spring in t Veld
Mijdrecht; 17. Timo Fransen Westervoort; 18. Sander Aardenburg Zaandam; 19.
Michel Luiten Santpoort-Noord; 20. Rob van Leeuwen Pijnacker;
VENHUIZEN.(
2007.07.22 )
Elite/Beloften.Eindklassement: 1. Arno van
der Zwet Houten; 2. Pim Ligthart Twisk; 3. Germ van der Burg Nijland; 4. Sander
Lormans Heemskerk; 5. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 6. Jenning Huizenga
Franeker; 7. Jurgen Lindhoud Zoetermeer; 8. Gerard Windhouwer Oostzaan; 9. Jan
Bos. Nieuwehorne; 10. Leander Pronk Warmenhuizen; 11. Frank Wierstra Burgum;
12. Rob Disseldorp Rijpwetering; 13. Ronald Schur Zaandam; 14. Ton Slippens
Schagen; 15. Jody Tesselaar Oudkarspel; 16. Ruud van Wel Schagerbrug; 17.
Raymond Rol Alkmaar; 18. Geert Kouters Oosterhout Nb; 19. Sander Aardenburg
Zaandam; 20. Tino Haakman Enkhuizen;
Elite/Beloften.Omloop: 1. Pim
Ligthart Twisk; 2. Gerard Windhouwer Oostzaan; 3. Arno van der Zwet Houten; 4.
Jurgen Lindhoud Zoetermeer; 5. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 6. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 7. Sander Lormans Heemskerk; 8. Ronald Schur Zaandam; 9. Frank
Wierstra Burgum; 10. Jan Bos. Nieuwehorne; 11. Jenning Huizenga Franeker; 12.
Leander Pronk Warmenhuizen; 13. Germ van der Burg Nijland; 14. Ton Slippens
Schagen; 15. Ruud van Wel Schagerbrug; 16. Jody Tesselaar Oudkarspel; 17.
Raymond Rol Alkmaar; 18. Sander Aardenburg Zaandam; 19. Tino Haakman Enkhuizen;
20. Daniel Kleijn Wognum;
Amateurs-A/B.Eindklassement: 1. Richard
Mulder Den Helder; 2. Gerard Ursem Hoogwoud; 3. Michael Ruska Volendam; 4.
Marco Bos Bolsward; 5. Arjen Bos Bolsward; 6. Pierre Deen Amsterdam; 7.
Cristian Ooyevaar Warmenhuizen; 8. Fred Pronk Heerhugowaard; 9. Floris van der
Bas Rijswijk Zh; 10. Kees van Wonderen Warmenhuizen; 11. Johan Meijer Nieuwe
Niedorp; 12. Torsten Hengstermann 13. Bas Prins
Wieringerwerf; 14. Michel Henrix Den Helder; 15. Mark Bakker Den Helder; 16.
Ron Clowting Middenmeer; 17. Jan Brander Ureterp; 18. Dennis van Stralen
Waarland; 19. Harco Schaafsma Rijnsburg; 20. Marten Verduijn Oudenhoorn;
Amateurs-A/B.Omloop: 1. Michael
Ruska Volendam; 2. Pierre Deen Amsterdam; 3. Cristian Ooyevaar Warmenhuizen; 4.
Floris van der Bas Rijswijk Zh; 5. Gerard Ursem Hoogwoud; 6. Fred Pronk
Heerhugowaard; 7. Kees van Wonderen Warmenhuizen; 8. Richard Mulder Den Helder;
9. Arjen Bos Bolsward; 10. Marco Bos Bolsward; 11. Michel Henrix Den Helder;
12. Bas Prins Wieringerwerf; 13. Johan Meijer Nieuwe Niedorp; 14. Torsten Hengstermann 15. Mark Bakker Den Helder; 16. Ron
Clowting Middenmeer; 17. Marten Verduijn Oudenhoorn; 18. Emiel Hordijk Brielle;
19. Dennis Timmerman Enkhuizen; 20. Richard Bakker Bovenkarspel;
VENHUIZEN
.( 2009.08.08 )
Elite/Beloften/Amateurs-A.Criterium: 1. Arno van
der Zwet Houten; 2. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 3. Sjoerd Botter Veenendaal;
4. Jorne Videler Amstelveen; 5. Wim Botman Schoorl; 6. Rudy Vriend Schagen; 7.
Ton Slippens Schagen; 8. Jeffrey Wiersma Kalmthout(Bel); 9. Jody Tesselaar
Heerhugowaard; 10. Gerard Windhouwer Oostzaan; 11. Jan-Robin Reikowski
Duitsland; 12. Sebastian Sydlik Duitsland; 13. Bram Imming Egmond; 14. Harm
Bronkhorst Lisserbroek; 15. Flavio Pasquino Amsterdam; 16. Vincent Spierings
Alkmaar; 17. Freek Terlouw Amsterdam; 18. Sander Aardenburg Zaandam; 19. Koos
Zut Heerhugowaard; 20. Pim Zuidewind Lisse;