UITHOORN.(
2000.06.11 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Warner
Boekhout Odijk; 2. Jorne Videler Amstelveen; 3. Tino Haakman
Enkhuizen; 4. Cisco Pels Amsterdam; 5. Ronald Roos Zoetermeer;
6. Raymond Rol Alkmaar; 7. Rick Pieterse Hoorn; 8. Bert
Dekker Ouderkerk a/d IJssel; 9. John Bruin Waarland; 10. Frank
van Rooijen Wilnis; 11. Andy Knijpinga Utrecht 12. Wesley Seigler
Usa; 13. Peter Rinkel Aalsmeer;
14. Marco Luyten Meerkerk; 15. Frans van der Does Wilnis; 16.
Robert Karremans Alphen a/d Rijn; 17. Jeroen Lute Limmen; 18.
Casper Helling Amsterdam; 19. Odwin Bink Amsterdam; 20. Rick van
der Kroon Nigtevecht;
Junioren: 1. Ary Nijssen Haarlem; 2. Ronald Dussel
Annen; 3. Bart Oegema Amsterdam; 4. Sieger Haakma Beetsterzwaag;
5. Rik Sijm Wognum; 6. Johan Dalstra Buitenpost; 7. Floris
Goesinnen Opperdoes; 8. Johan Weening Harkema; 9. Ytzen Faber
Easterwierrum; 10. Patrick de Leeuw Delft; 11. Maarten Bremer
Dodewaard; 12. Martijn van Zessen Anna Paulowna; 13. Rinze
Schuurmans Wergea/Warstiens; 14. Dave van Gellekom Wognum; 15.
Koen van der Eerden Nieuwegein; 16. Edwin van der Scheer Hoek van
Holland; 17. Bram Bruuschke Limmen; 18. Dirk van Eekelen
Waverveen; 19. Robert de Weger s-Gravenhage; 20. Wesley van der
Linden Wilnis;
Dames: 1. Marielle van Scheppingen Uithoorn; 2.
Hester-Marieke Kroes Nunspeet/Hattum; 3. Ghita Beltman Utrecht; 4.
Astrid van Tol Nieuwveen; 5. Marlon Beekman Nijverdal; 6. Angela
van Smoorenburg Langeraar; 7. Jose Laan Volendam/Middelie; 8.
Monica de Waal Gouda; 9. Ingrid Kelderhuis Soest; 10. Chantal
Beltman Slagharen; 11. Edith Klep Steenbergen; 12. Angela
Hillenga Finsterwolde; 13. Mary van Galen Uitgeest; 14. Sonja van
Kuik Eindhoven; 15. Afke Sijm Wognum; 16. Silvia Embsink Neede;
17. Marion van Zuilen Zijderveld; 18. Melanie Mansveld Drouwen; 19.
Bea den Bakker Alkmaar; 20. Inge Groot Hoogwoud;
Sportkl.-A: 1. Axel Hermans Bergschenhoek;
2. Patrick Hassing Noordwijk; 3. John Oudshoorn Amstelhoek; 4.
Jan Koper Heemskerk; 5. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 6. Rene
Beuker Bussum; 7. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 8. Ton van 't
Schip Ouderkerk a/d Amstel; 9. Rene Melk Assendelft; 10. Rene van
der Lee Haarlem; 11. Robert van de Salm Stompwijk; 12. Ben Mouris
Nes a/d Amstel; 13. Richard van den Burg Velserbroek; 14. Pim
Bonstra Abcoude; 15. Coen Emmer Amsterdam; 16. Henk Leurs
Ouderkerk a/d Amstel; 17. Aart de VInk Aalsmeer; 18. Frits van
Lieshout Spaarndam; 19. Stephan Pos Kortenhoef; 20. Ronald van
Wieringen Leimuiden;
UITHOORN. (
2004.05.23 )
Elite/Neo: 1. Sander Lormans Heemskerk;
2. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 3. Huub Duyn Wervershoof; 4.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. John Bruin Warmenhuizen; 6. Jeroen
Lute Limmen; 7. Richard Bloedjes Limmen; 8. Niels Pieters
Hoofddorp; 9. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 10. Edwin
Commandeur Amsterdam; 11. Anne van der Veen Buitenpost; 12. Frans
van der Does Wilnis; 13. Leon Brouwer Rotterdam; 14. Patrick Kops
Heiloo; 15. Werner Altewischer Amsterdam; 16. Marcel Jacobs Nes a/d
Amstel; 17. Olivier Pronk Zoetermeer;18. Odwin Bink Amsterdam; 19. Johnny
Brouwer Moordrecht; 20. Johan van der Veen Leiden;
Junioren: 1. Yondi Schmidt Hendrik-ido-Ambacht; 2.
Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 3. Richard Kruithof Zwanenburg; 4.
Jeffrey van Henten Velserbroek; 5. Dwight Spijker Kampen; 6.
Ismaël Kip Oldebroek; 7. Fokke Postma Drachtster-Compagnie; 8.
Thijs van den Berg Uden; 9. Rob Looymans Geldrop; 10. Teun Kuster
Huissen; 11. Dennis van Winden Pijnacker; 12. Mick du Prie
Amersfoort; 13. R. Sint Nicolaas; 14. Michel Reinhard IJsselstein; 15.
Jelle Bisschop Pesse; 16. J. Trapkes; 17. Tim Nederlof Maarssen; 18.
Thomas Bekkering Muntendam; 19. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs; 20.
Raymon Bleuming Hoogeveen;
Nieuwelingen: 1. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud;
2. Mitchell Huenders Almere; 3. Martijn Keizer Muntendam; 4. Maurice
Vrijmoed Rijswijk; 5. Jordy Beuker Huizen; 6. Pim Ligthart Twisk;
7. Jetse Bol Avenhorn; 8. Benny Banen Zoetermeer; 9. Thijs
Bezemer Alphen a/d Rijn; 10. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 11. Egbert
Hidding Gasselte; 12. Bryan van Rijswijk Kampen; 13. Nick Hager
Bovenkarspel; 14. Kars Dorrepaal Koudekerk a/d Rijn; 15. Dennis
Souverein Haarlem; 16. Ramon Windt Schagen; 17. Joris de Boer t
Veld; 18. Bouke Kuiper Edam; 19. Jasper van der Pijl Alphen a/d
Rijn; 20. Rens Boekhoff Nes a/d Amstel;
Amateurs-B: 1. Jan de Nijs Diemen; 2.
Maurice de Bruijn Haarlem; 3. Peter Fils Voorburg; 4. Gerrie Smit
Hoofddorp; 5. Brian Burggraaf Hoofddorp; 6. Coen de Groot
Mijdrecht; 7. Joop Floor Amsterdam; 8. Piet Kralt Rijnsburg; 9.
Henk Winkel Houten; 10. Wil Luppers Purmerend; 11. Mark
Pasterkamp Oosthuizen; 12. Raymond van der Lee Kaatsheuvel; 13.
Klaas Veerman Huizen; 14. Jeroen Wesselius Amsterdam; 15. Steven
Mollee Amsterdam; 16. René Alblas De Meern;17. Ab Nederlof Maarssen; 18.
Basilios Mulder Heemskerk; 19. Henk Leurs Ouderkerk a/d Amstel;
UITHOORN .(
2005.05.01 )
Elite/Belofte: 1. Bertil Klootwijk Spaarndam;
2. Richard Kooijman Winkel; 3. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 4.
Arnoud van Groen Amsterdam; 5. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 6.
Leon Brouwer Rotterdam; 7. Rik Nederlof Woerden; 8. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 9. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 10. Peter van
Dijk. Ter Aar 11. Nico Vuurens Meerkerk; 12. Kris Kamper
Warmenhuizen; 13. Koos Zut Heerhugowaard; 14. Marcel Jacobs Nes
a/d Amstel; 15. Tino Haakman Enkhuizen; 16. Sander Aardenburg
Zaandam; 17. Dion Murk Haarlem; 18. Werner Altewischer Amsterdam;
19. Chi Yin Leung Hong Kong 20. Walter de Kok Burgerveen;
Junioren: 1. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 2. Dennis
Luyt Haarlem; 3. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 4. Tim Schreurs
Amstelveen; 5. Gijs-Jan Tjapkes Nieuwe Pekela; 6. Tim Posthuma
Weerselo; 7. Lars Jun Broek in Waterland; 8. Luuk van Vliet;
Mijdrecht; 9. Lars Horring Exloo; 10. Jelmer Stegink Naarden; 11.
Steven Marissink Heeten; 12. Pim Ligthart Twisk; 13. Richard de
Groot Hillegom; 14. Jarno Tapper Emmen; 15. Richard Kruithof
Zwanenburg; 16. Robert Bovenhuis Staphorst; 17. Jori Pol Haarlem;
18. Pieter Homan Uithoorn; 19. Bas de Haan Meedhuizen; 20.
Jasper van der Pijl Alphen a/d Rijn;
Nieuwelingen: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2.
Damiën Spierings Zoetermeer; 3. Dennis Souverein Haarlem; 4. Rob
van der Niet Noordwijk; 5. Emiel KLein Exloo; 6. Martijn Stoop
Heerhugowaard;7. Jordy Beuker Huizen; 8. Wouter Mesker Noordeloos; 9.
Pascal van Gool Oud Beijerland; 10. Bob Stopler Woerden; 11. Roy
Pieters Zwanenburg; 12. Jesper Asselman Wateringen; 13. Yorick
Bos Amstelveen; 14. Rowdy Bryant Zaandam; 15. Willy Heeneman
’s-Gravenhage; 16. Sven Hesel Almere; 17. Ralph Gelens H.I.
Ambacht; 18. Mitch Verzaal Kudelstaart; 19. Michael Vingerling
Rockanje; 20. Steven Stenekes Almere;
Amateurs-B: 1. Auke Broex Ouderkerk a/d
Amstel; 2. Andre Boutestijn ’s-Gravenhage; 3. Cor Baas Ouderkerk
a/d Amstel; 4. John Mens Almere; 5. Erik Hooyman Enkhuizen; 6.
Rene Markus Nes aan de Amstel; 7. Ton Griep Rotterdam; 8. Ton van
Eijk Hillegom; 9. Sander Steltenpool Andijk 10. Ton van den Dries
Purmerend; 11. Leon Schouten Breukelen; 12. John Oudshoorn
Amstelhoek; 13. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 14. Christian
Wagemakers Sprang Capelle;15. Martin de Jong Vianen; 16. Gerben Botman
Warmenhuizen; 17. Jeroen Wesselius Amsterdam; 18. Nico van Ekeren
Culemborg;19. Steven Mollee Amsterdam; 20. Erwin Tuithof Woerden;
UITHOORN.(
2007.04.21 )
Elite/Beloften: 1. Marcel Jacobs Amstelveen; 2.
Richard Kooijman Winkel; 3. Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 4. Jan Hordijk
Westmaas; 5. Ronald Schur Zaandam; 6. Rudy Vriend Waarland; 7. Frans van der
Does Wilnis; 8. Ton Slippens Schagen; 9. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 10. Jean
Scholten Leidschendam; 11. Rob Ypenburg Utrecht; 12. Kasper Schotte Rozenburg;
13. Michel Luiten Santpoort-Noord; 14. Bart Oegema Aix; 15. Rob Looymans
Geldrop; 16. Daniel Kleijn Wognum; 17. Walter de Kok Burgerveen; 18. Tijl van
der Steeg Ouderkerk aan den IJssel; 19. Dirk Visser Huizen; 20. Rick Berkhout
Heerhugowaard;
Nieuwelingen: 1. Maarten Groote Punt Rossum
Ov; 2. Glenn Roberts Hoorn; 3. Dilan van der Aar Spaarndam; 4. Jordy van Wijk
Spaarndam; 5. Renzo van Ree Scherpenzeel; 6. Jeroen Breewel Wilnis; 7. Rick Lof
Monnickendam; 8. Django Buijs Zevenhuizen Zh; 9. Lex van der Burgt Berghem; 10.
Wesley Elzinga Oudehaske; 11. Daniël Gase Hoorn; 12. Didier Caspers Noordwijk
Zh; 13. Quido Berrens Utrecht; 14. Danny Stam Wilnis; 15. Jasper van Velzen
Noordwijkerhout; 16. Ferry Fransen Noorden; 17. Edwin Zwaan Medemblik; 18. Bas
Oude Elferink Mijdrecht; 19. Gijs Schefferlie Doorn; 20. Desmond Robers
Warmond;
Amateurs-B: 1. Albert Harren Haarlem; 2.
Frank Nijssen Haarlem; 3. Rene Markus Amstelveen; 4. Frank Niewold Lisse; 5.
Ton Vrolijk Schipluiden; 6. Remco Janzen Hoofddorp; 7. Michael van Son
Velserbroek; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Hans Voorn Hilversum; 10. Bas Stam
Haarlem;
UITHOORN.(
2007.04.22 )
Junioren: 1. Wouter Wippert Oosterhesselen; 2. Jordy Beuker
Huizen; 3. Peter Mosterd Maasland; 4. Pascal van Gool Oud Beijerland; 5. Job
Sinnige Heerhugowaard; 6. Mitch Verzaal Kudelstaart; 7. Peter Koning Venhuizen;
8. Ruben Dorren Amsterdam; 9. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 10. Maik Wensink
Aalten;
Amateurs-A: 1. Gerben van de Reep Hillegom;
2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Dennis Hendriksen Didam; 4. Auke Broex
Ouderkerk aan den Amstel; 5. Remco Kuijlenburg Mijdrecht; 6. Leo Adegeest
Woerden; 7. Jeroen Kleis Swifterbant; 8. Richard Louman Amsterdam; 9. Marco
Halma Ammerzoden; 10. Ronald Hofman Gouda;
UITHOORN. ( 2008.04.20
)
Junioren: 1. Wouter Wippert Oosterhesselen; 2.
Barry Markus Hoofddorp; 3. Lars van der Haar Woudenberg; 4.
Ferry Fransen Noorden; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6.
Dave de Best Noordwijk; 7. Freek Schmidt Wervershoof; 8.
Tamor Hartogs Amersfoort; 9. Pieter-Pascal Heyligers
Haarlem; 10. Kenny Nijssen Haarlem; 11. Jonas
Konijnenberg Schoorl; 12. Jesse te Buck Heiloo; 13.
Rick Beemsterboer Andijk; 14. Michael van Meerland Uithoorn;
15. Peter Koning Venhuizen; 16. Dennis Tuinman Warmen-
huizen; 17. Jordy van Wijk Spaarndam; 18. Jasper Kor
Groet; 19. Cees de Ridder Noordwijk; 20. Rick Lof
Monnickendam;
Nieuwelingen: 1. Jesper Schipper
Noordwijk; 2. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 3. Sven
Aardoom Capelle a/d IJssel; 4. Daan van Delden Hoofddorp;
5. Joost Mouris Waverveen; 6. Robin van der Werf
Voorhout; 7. Matthijs Buchli Santpoort-Zuid; 8. Derk Abel
Beckeringh Amstelveen; 9. Jasper van Velzen Noordwijkerhout;
10. Axel Koopman Heemskerk; 11. Bart Harmsen Amstelveen;
12. Quido Berrens Utrecht; 13. Kevin Ossendrijver
Achterveld; 14. Gijs Schefferlie Doorn; 15. Daniël
Gase Hoorn; 16. Brian Lust Oostzaan; 17. Robin
Leygraaff De Hoef; 18. Roel Mouris Waverveen; 19.
Tjalling Vaartjes Pijnacker; 20. Martijn Bernhard Zwanenburg;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf
Hoofddorp; 2. Olaf Brouwers Rotterdam; 3. Rene Markus
Amstelveen; 4. Edwin Krijgh Keijenborg; 5. Marcel
Hoffman Hoofddorp; 6. Jan de Nijs Diemen; 7. John
Oudshoorn Uithoorn; 8. Harry van Putten Hagestein; 9.
Michael Ruska Volendam; 10. Wim van der Plas Noordwijk; 11.
Gerben Botman Warmenhuizen; 12. Nick Toonen Lisse; 13.
Pim Bonstra Abcoude; 14. Colin Burger Amsterdam; 15.
Marco Halma Uithoorn; 16. Wil Luppers Purmerend; 17.
Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 18. Arnold Hogenbirk
Badhoevendorp; 19. Roel Gerritsen Amsterdam; 20. Gerben
Konijn Slootdorp;
UITHOORN .(
2009.05.24 )
Junioren: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2. Matthijs Buchli
Santpoort-Zuid; 3. Erwin Broers Maartensdijk; 4. Ricky Smit s-Gravenhage; 5.
Adrik Elzing Schoonebeek; 6. Maarten van Zanten Apeldoorn; 7. Henk Bos
Drachten; 8. Joakim Zuidema Dokkum; 9. Mitchell van der Haas Pijnacker; 10.
Bart Harmsen Amstelveen; 11. Jasper van Velzen Noordwijkerhout; 12. Rodney
Stuyt Rotterdam; 13. Emiel Dolfsma Kampen; 14. Robbert Bouma Spijkenisse; 15.
Diederik Deelen Berkenwoude; 16. Jack de Koning Nootdorp; 17. Danny van der
Sman Nootdorp; 18. Sjoerd Bakker Beilen; 19. Ferry Fransen Noorden; 20. Edwin
van Endhoven Maasdam;
Nieuwelingen: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam;
2. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 3. Mike Willemse s-Gravenhage; 4. Koen
Geerding Woudenberg; 5. Steven Lammertink Enter; 6. Niels van der Pijl Alphen
aan den Rijn; 7. Dennis Looij Wilnis; 8. Roy Beukers Petten; 9. Nicky Vis
Wilnis; 10. Bob van den Enden s-Gravenzande; 11. Nico van Eeden
Noordwijkerhout; 12. Guus Snaterse Gouda; 13. Hette Cornelisse Assen; 14.
Dennis Bakker De Rijp; 15. Tim Ariesen Rhenen; 16. Jim de Koning Nootdorp; 17.
Thijs van der Helm Pijnacker; 18. Jasper van Noort Voorhout; 19. Sjoerd Boele
Utrecht; 20. Sjors Dekker Andijk;
Amateurs-B: 1. André de Geus Heinenoord; 2.
Bart Doeven Haarlem; 3. Roy Snijders Zwanenburg; 4. Quentin Martin Hoek van
Holland; 5. Gerben van der Knaap Uithoorn; 6. William de Wolf Ridderkerk; 7.
John Oudshoorn Uithoorn; 8. John Kleijnendorst Dordrecht; 9. Edwin Commandeur
Amsterdam; 10. Henk Ceelen Ouderkerk; 11. Jeroen Wesselius Voorburg; 12. Marco
Riemen Gouda; 13. Edwin de Graaff De Kwakel; 14. André Kraan Gouda; 15. Jacob
Dijkstra Oldeberkoop; 16. Peter Fils Pijnacker; 17. Albert Krook Loosdrecht;
18. Jan de Vreede Lisse; 19. Remco Janzen Hoofddorp; 20. Peter Temmink Utrecht;
UITHOORN .(
2010.09.19 )
Junioren/Amateurs-A: 1. Nick
Zuidewind Lisse; 2. Marcel Jacobs Uithoorn; 3. Michael Kortekaas Kudelstaart;
4. Bart Harmsen Amstelveen; 5. Edwin de Graaff de Kwakel; 6. Adrie Frijters
Wageningen; 7. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 8. Ivar Slik Bergen; 9. Dilan van
der Aar Spaarndam; 10. Michel Reuser Tiel; 11. Michael van Meerland Uithoorn;
12. Leon Brouwer Rotterdam; 13. Gerben van der Knaap Uithoorn; 14. Richard
Louman Amsterdam; 15. Frans van der Does Wilnis; 16. Pim Bonstra Abcoude; 17.
Roel Mouris Waverveen; 18. Bernie Dolfsma IJsselmuiden; 19. Jeroen Kaldenbach
Hoorn; 20. Kay Kistemaker Hoorn;
Nieuwelingen: 1. Thijs Leygraaff De Hoef; 2.
Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Arvid de
Kleijn Herveld; 5. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 6. Luca Schrijen Assendelft; 7.
Sjors Dekker Andijk; 8. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 9. Jan Willem Welter
Loosdrecht; 10. Jeroen Smits Purmerend; 11. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 12.
Hidde Schelling de Kwakel; 13. Paul Rooij Hoofddorp; 14. Matthew Overste
Amsterdam; 15. Stijn Bankras Heerhugowaard; 16. Maarten Hof Heerenveen; 17.
Jelle Soet Heerenveen; 18. Thom Kamerman Hoofddorp; 19. Jeroen van Pierre
Wilnis; 20. Michiel Blaauw Hilversum;
Amateurs-A: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Robert Reijers Dordrecht; 3. Mitja van Toorenburg Hoogland; 4. Jorrit Noppen
Dordrecht; 5. Eddy Verzaal Kudelstaart; 6. Joost van Bezooijen Nijmegen; 7.
Rudy Coers Hoogkarspel; 8. Henk de Jong Mijdrecht; 9. Rene van der Lee
Velserbroek; 10. Andre Boutestijn s-Gravenhage; 11. Hans Voorn Hilversum; 12.
Jeroen Kriek Wormer; 13. Rene Markus Amstelveen; 14. John Oudshoorn Uithoorn;
15. Michael Ruska Volendam; 16. Jan Tol Volendam; 17. Rene van Seumeren
Utrecht; 18. Marcel Hillaert Edam; 19. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel;
20. Wim van der Plas Noordwijk;
UITHOORN.(2011.09.18
)
Junioren/Amateurs: 1. Rochéz
Harbers Rijssen; 2. Mitja van Toorenburg Almere; 3. Rob van Gameren Berlicum;
4. Richard Louman Amsterdam; 5. Cees Quint Deil; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7.
Roel van Gameren Heeswijk-Dinther;8. Niels van Baar Woerden; 9. Roel Mouris
Waverveen; 10. Niels van der Pijl Alphen a/d Rijn;11. Frerick Hoeksma Joure;
12. Remco Kuijlenburg Mijdrecht; 13. Andy Knijpinga Utrecht; 14. Jeroen Smits
Purmerend; 15. Koen Bosscher Zuidbroek;
Nieuwelingen: 1. Stef Krul Tjalleberd; 2.
Jesse van den Enden s-Gravenzande;3. Timon van Reek Voorhout; 4. Joey van Manen
Veenendaal; 5. Roy Dofferhoff Lisse; 6. Marco Kaldenbach Hoorn; 7. Jerry Roling
Heemskerk; 8. Benjamin Zuidema Dokkum; 9. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10.
Thijs Bon Alphen a/d Rijn; 11. Feiko Ammerlaan Berkel en Rodenrijs;12. Richard
Jansen Assendelft; 13. Jouke Schelling De Kwakel; 14. Thom Martens Zoetermeer;
15. Etienne Lenting Nieuwveen; 16. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 17. Erwin van Eijk
Leiden; 18. Jurgen Timmerman Dronten; 19. Daan van Norden Harderwijk; 20. Thom
Kamerman Hoofddorp;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Rene Schuitemaker Volendam; 3. John Oudshoorn Uithoorn; 4. Auke Broex
Ouderkerk a/d Amstel;5. René Rotscheid Apeldoorn; 6. Cees Snoek Volendam; 7.
Edwin Commandeur Amsterdam; 8. Robert Reijers Dordrecht; 9. Wim van der Plas
Noordwijk; 10. Eric de Vries De Goorn; 11. Ron Mol Den Haag; 12. Willard
Gerritsen Uithoorn; 13. Rene Markus Amstelveen; 14. Eddy Verzaal Kudelstaart;
15. Frans Klijn Utrecht; 16. Jan van Herwijnen Bussum; 17. Peter Groenendijk
Waddinxveen;18. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout; 19. Henry Lok Berkel en
Rodenrijs;
UITHOORN.(2012.09.09)
Amateur/Junior: 1. Wouter
van Zanten Apeldoorn; 2. Marcel Alma
Harskamp;3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4.
Marcel Jacobs Uithoorn; 5. Pascal
Schoots Tiel;6. Marco Kaldenbach Hoorn; 7.
Andy Knijpinga Utrecht; 8. Roy
Rotteveel Sassenheim; 9. Henk Weerman Wolvega; 10. Johan Boerefijn Alphen a/d
Rijn; 11. Andries van der Velden Hoofddorp; 12. Etienne Lenting Nieuwveen; 13.
Twan van der Sijs Alphen a/d Rijn; 14. Cees Bol Zaandam; 15. Jaap de Jong
Lunteren; 16. Jeroen Wesselius Voorburg; 17. Maarten van Zanten Apeldoorn; 18.
Egon Nanninga Lelystad; 19. Jorrit Lind Twisk; 20. Luuk van Vliet Mijdrecht;
Nieuwelingen: 1. Marten
Kooistra Jonkerslan; 2. Yannick
Detant Purmerend; 3. Arjan Arentsen
Harderwijk; 4. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 5. Niels Ruijter
Uithoorn; 6. Danny Voogt Wormer; 7. Douwe Daatselaar Amsterdam; 8. Max van de Water Amsterdam; 9. Hartthijs de Vries Kollum;10. Henk Weerman
Wolvega; 11. Dennis Buijs Benthuizen; 12. Julius van den Berg Purmerend; 13. Huib Smit Willemstad- Curacao; 14. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 15. Jouke Schelling De Kwakel; 16. Martijn Admiraal Nieuw Vennep; 17. Flip Alkemade Noordwijk; 18. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 19. Koen de Best Mijdrecht; 20. Jermo le Fevre Purmerend;
Sportklasse: 1. Laurens
Koster Oegstgeest; 2. Teo Muis
Gorinchem; 3. Ruud Bakker Wormer;4.
Marcel Lambregts Meteren; 5. Peter
van de Reep Hillegom; 6. Arjan
Seunninga Bennekom; 7. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 8. Auke Broex
Ouderkerk a/d Amstel; 9. Jan Muis
Giessenburg; 10. Clemens Ulrich
Alkmaar; 11. Wesley Steekers
Noordwijkerhout; 12. Edwin van Beek
Zwaag;13. Nick Toonen Lisse; 14. Mark
Rijntjes Haarlem; 15. John Oudshoorn
Uithoorn; 16. Richard Konijn
Abbekerk; 17. Ton van Eijk
Hillegom;18. Nick Lennings Enkhuizen; 19.
Frank Nijssen Haarlem; 20. Iloy
Fennis Spaarndam;
UITHOORN.(
2013.09.08 )
Nieuwelingen: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2.
Lars van den Berg De Meern; 3. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 4. Teun Mouris
Ouderkerk aan den Amstel; 5. Danny Voogt Wormer; 6. Michael den Toom Abcoude;
7. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 8. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 9. Jesse
Muis Giessenburg; 10. Coen Groot Papendrecht; 11. Wouter Mur Hoorn; 12. Daan
Markus Hoofddorp; 13. Jelle Vlasman Ter Aar; 14. Enzo Hilhorst Hilversum; 15.
Dylan Plijter Hillegom; 16. Mike Appelman Beverwijk; 17. Sietse Boersma
Driebergen-Rijsenburg; 18. Danny den Hollander Noordwijkerhout; 19. David
Bredewold Hoogland; 20. Jelmer van der Hoek De Bilt;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek;
2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Harry van Pierre De
Kwakel; 5. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 6. Frank Nijssen Haarlem; 7.
Melvin Bos Sint Pancras; 8. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 9. Niels van Baar
Woerden; 10. Clemens Ulrich Alkmaar; 11. Mitja van Toorenburg Almere; 12. John
Oudshoorn Uithoorn; 13. Caspar Hermans Amsterdam; 14. Eelco van Wort Haarlem;
15. Marc Altyzer Amstelveen; 16. Jeroen Rovers Breda; 17. Casper Pruijn
Vijfhuizen; 18. Michael Voogt Wormer; 19. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 20.
Jacco Konijn Hoorn;
UITHOORN.(
2014.09.07 )
Nieuwelingen: 1. Tom Wijfje Ter Aar; 2. Jesse
de Rooij Hoorn; 3. Ide Schelling Den Haag; 4. Lars van den Berg De Meern; 5.
Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Gijs Meijer Oostwoud; 7. Alexander Konijn
Abbekerk; 8. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 9. Marijn van den Berg De Meern;
10. Coen Groot Papendrecht; 11. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 12. Menno
Don Tuitjenhorn; 13. Mike Hooiveld Andijk; 14. Quinten Veling Monnickendam; 15.
Douwe van Seijst Assendelft; 16. Merijn Schröder Veendam; 17. Marco Geleijnse
Hellevoetsluis; 18. Bram Vertelman Midwoud; 19. Enzo Hilhorst Hilversum; 20.
Thomas de Weerd Kampen;
Sportklasse: 1. Nick Toonen Lisse; 2. Roel
Gerritsen Amsterdam; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. Frits van Lieshout
Spaarndam; 5. Gerben van de Reep Hillegom; 6. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 7.
Mitja van Toorenburg Almere; 8. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 9. Edwin van Beek
Zwaag; 10. Roderik Egberink Hilversum; 11. Guido de Koning Oostzaan; 12. Nick
Lennings Enkhuizen; 13. Andries van der Velden Nieuw Vennep; 14. Rene Melk
Assendelft; 15. Sven Asjes Koog aan de Zaan; 16. Mark Rijntjes Haarlem; 17.
Willem van der Vlugt Medemblik; 18. Gerben van der Knaap Uithoorn; 19. Dennis
Moolhuijsen Rijsenhout; 20. Eddo van Os Hilversum;
UITHOORN.(
2015.09.06 )
Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan
de Amstel; 2. Freek Middelburg De Lier; 3. Alexander Konijn Abbekerk; 4. Roy
Dirven Bergeijk; 5. Menno van Capel Noorden; 6. Stefan Appelman Beverwijk; 7.
Lars Mastebroek Barneveld; 8. Quinten Veling Monnickendam; 9. Sven Nijhuis
Wilnis; 10. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 11. Philip Heijnen Oeffelt; 12. Friso
van Diemen Amstelveen; 13. Bas van Dinther Rossum; 14. Dion Schoolenaar
Zwanenburg; 15. Stijn Ruijter Uithoorn; 16. Mike Hooiveld Andijk; 17. Tobias
Göbel Amstelveen; 18. Niall Tilli Amsterdam; 19. Menno Broex Ouderkerk aan de
Amstel; 20. Ruben van der Pijl Amstelveen;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 2. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4.
Gerben van de Reep Hillegom; 5. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 6. Jacco
Konijn Hoorn; 7. Rene Melk Assendelft; 8. Tijs Dekker Oosthuizen; 9. Jesse
Vriend Hoogkarspel; 10. Ronald de Waal Amstelveen; 11. Patrick de Smit
Nieuw-Vennep; 12. Mark Rijntjes Haarlem; 13. Bas Rijs Alkmaar; 14. Marc Altyzer
Amstelveen; 15. Sven Asjes Haarlem 16. Peter van de Reep Hillegom; 17. Bastian
de Jong Hoorn; 18. Michiel Duim Alkmaar; 19. Michiel Winthagen Amstelveen; 20.
Harry van Pierre De Kwakel;
UITHOORN.(
2016.09.04 )
Junioren: 1. Tom Wijfje Ter Aar; 2. Sven Nijhuis Wilnis; 3.
Bram Nelck Pijnacker; 4. Stefan Appelman Beverwijk; 5. Friso van Diemen
Amstelveen; 6. Quinten Veling Monnickendam; 7. Menno van Capel Noorden; 8. Iska
Buwalda Biddinghuizen; 9. Koen Warnier Amsterdam; 10. Martijn Krook Purmerend;
11. Wouter Poot Bergen; 12. Tobias Göbel Amstelveen; 13. Anton Snellen
Amstelveen; 14. Jeroen van Krimpen Utrecht; 15. Tom Timmers Assendelft; 16.
Nick Groot Zaandijk; 17. Arie van der Mik Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen: 1. Stijn Ruijter Uithoorn; 2.
Justin Brusche Zaandam; 3. Niall Tilli Amsterdam; 4. Manuel Michielsen Eck en
Wiel; 5. Jayson de Bruin Alphen aan den Rijn; 6. Rick Veenhoven Oostzaan; 7.
Stanley Beerepoot Enkhuizen; 8. Bart van Duren Amstelveen; 9. Niek Voogt
Ouderkerk aan de Amstel; 10. Joran van de Burgt Barneveld; 11. Frank van den
Broek Voorhout; 12. Yoran Grovenstein Amersfoort; 13. Hugo Heijer Houten; 14.
Joppe van der Weerdt Amsterdam; 15. Yaron Buteijn Nieuwerbrug; 16. Max van der
Linden Bergen;
Amateurs/Sportklasse: 1. Jorne
Videler Badhoevedorp; 2. Koen de Best Mijdrecht; 3. Tom Koeleman Utrecht; 4.
Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 5. Henk de Jong Mijdrecht; 6. Wesley Steekers
Noordwijkerhout; 7. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 8. Marvin Steenbergen
Waddinxveen; 9. Michiel Derksen Oldenzaal; 10. Jeroen Wesselius Voorburg; 11.
Bas de Bruin Uithoorn; 12. Ewoud Hartemink Amsterdam; 13. Menno Gobielje Gouda;
14. Luuk van Vliet Den Haag; 15. Niels Ruijter Uithoorn; 16. Bob Jonkheer
Noordwijkerhout; 17. Bart de Veer Vreeland; 18. Rico de Jong Vijfhuizen; 19.
Serge van der Putten Amsterdam; 20. Andries van der Velden Nieuw-Vennep;
UITHOORN.(2017.09.03)
Nieuwelingen: 1. Enzo Leijnse Amstelveen; 2.
Jim Kes Volendam; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Philip Engelenberg Amsterdam;
5. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 6. Jesse Sytema Leusden; 7. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 8. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 9. Tjipke
Bosma Kollumerzwaag; 10. Ole Veenhuis Westwoud; 11. Tom Waldram Nieuwerkerk aan
den IJssel; 12. Ruben Blom Tienhoven; 13. Serginho Wilshaus Haarlem; 14. Yaron
Buteijn Nieuwerbrug; 15. Noel Luijten Meerkerk; 16. Tristan Geleijn Rijsenhout;
17. Tim van der Stam Bergschenhoek; 18. Tijmen van der Pijl Amstelveen; 19.
Bart van Duren Amstelveen; 20. Ivo Zwaans Den Helder;
Amateurs/Sportklasse: 1. Ronald
Ligtenberg Haarlem; 2. Bart de Veer Vreeland; 3. Niels Ruijter Uithoorn; 4.
Barend Verhagen Woerden; 5. Caspar Hermans Amsterdam; 6. Antonio
Vilches-Kolkman Haarlem; 7. Christiaan de Rijk De Meern; 8. Martijn de Groot
Gorinchem; 9. Henk de Jong Nieuwveen; 10. Bas de Bruin Uithoorn; 11. Marco
Halma Nieuwkoop; 12. Edwin de Graaff De Kwakel; 13. Jeroen Wesselius
Zoetermeer; 14. Jelle van Steekelenburg Wateringen; 15. Menno Boogaard Utrecht;
16. Bart Vreugdenhil Haarlem; 17. Koen Polder Amsterdam; 18. Mark Wencker-Borck
Amsterdam; 19. Roel Mouris Waverveen; 20. Tjalle de Jong Bergschenhoek;
UITHOORN.(
2018.08.26 )
Elite/Beloften/Junioren/Amateur-Vrouwen: 1. Jarmila
Machacova;2. Minke Slingerland Oosterhout NB; 3. Melissa van der Peet Den Haag;
4. Hanneke Mulder Utrecht; 5. Yvette de Koning Uitgeest; 6. Olga de Boer
Hazerswoude ; 7. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 8. Esther van Leeuwe Krimpen aan
den IJssel; 9. Julia van Bokhoven Tilburg; 10. Lisa Groothuesheidkamp
Amsterdam: 11. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 12. Marise Lagendijk Alphen aan den
Rijn; 13. Eline van den Pol Putten; 14. Claudia van Dijk Zuidland; 15. Leonie
Bos s-Gravendeel; 16. Rosan Koper Heemskerk; 17. Lorraine Röge Alphen aan den
Rijn; 18. Sabrina Opstal Rijnsburg; 19. Roos Markus Zwarte Kat; 20. Cindy
Bakker Oostvoorne;
Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. Tommy
Oude Elferink Nieuwveen; 4. Bas de Bruin Uithoorn; 5. Dennis Souverein Haarlem;
6. Henk de Jong Nieuwveen; 7. Christian Lankman Amersfoort 8. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 9. Egon Nanninga Lelystad; 10. Alexander
Serraris 11. Carlo Kop Almere; 12. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 13. Bart de
Veer Vreeland; 14. Tim Veldt Amsterdam 15. Joris Maarleveld Amsterdam 16.
Marcel Klapwijk Ter Aar; 17. Bas Kaptein Noordwijkerhout; 18. Daniel Pelgrim
Sassenheim 19. Daniel Kleijn Wognum; 20. Sven Asjes Alkmaar;
UITHOORN .(
2019.08.25 )
Junioren/Amateurs: 1. Bart de
Veer Vreeland; 2. Tommy Oude Elferink Nieuwveen; 3. Wessel Mouris Baambrugge;
4. Bas de Bruin Uithoorn; 5. Edwin Wielink Twello; 6. Melvin Drost Veenendaal;
7. Paul den Edel Haarlem; 8. Lucas Goene Veenendaal; 9. Justin Brusche Delft;
10. Wander van der Wal Delft; 11. Arnoud Witsenburg Driebergen; 12. James
Potter Amersfoort; 13. Bram Schermer Zuid-Oost Beemster; 14. Henk de Jong
Nieuwveen; 15. Johnny de Harder Lelystad; 16. Jannes van Weele Utrecht; 17.
Menno van Capel Noorden; 18. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 19. Niels
Reemeijer Spaarndam; 20. Jasper van Poecke Hoofddorp;
Sportklasse/Basisleden:1. Casper
van der Woude Westbroek; 2. Justin Plijter Hillegom; 3. Rik Blok IJsselstein
Ut; 4. Jacco Konijn Hoorn; 5. Michael McKay Hillegom; 6. Michael Breedt Diemen;
7. Edwin Commandeur Aalsmeer; 8. Mattis Dielessen De Meern; 9. Michael van
Meerland Amstelhoek 10. Jaap Kooistra Haarlem; 11. Danny Stam Mijdecht; 12.
Sjoerd Kuipers Utrecht; 13. Jelmer Draaisma Utrecht; 14. Louis Oude Elferink
Mijdrecht; 15. Corné van der Meijden Heemstede; 16. Michiel Winthagen
Amstelveen; 17. Jan Buisman Ouderkerk aan den Amstel;18. Edwin Driessen
Utrecht; 19. Gerjan de Mooij Amersfoort; 20. Mark Keultjes Deil;