RIJSENHOUT.(
2000.05.25 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Ronald
van der Tang Voorhout; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Timothy
Kersten Purmerend; 4. Gerben van den Reep Hillegom; 5. Danny
Degeling Hoogkarspel; 6. Niels Eriks Anna Paulowna; 7. Ton Griep
Bergschenhoek; 8. Jan Koper Heemskerk; 9. Andries Bosma
Amsterdam; 10. Richard Degeling Hoogkarspel; 11. Robert Karremans
Alphen a/d Rijn; 12. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 13. Dennis
Smit Zwanenburg; 14. Xander Moerman Lexmond; 15. Werner Altewischer
Leiden; 16. Rob van Roon Ter Aar; 17. Martijn Albers Breda; 18.
Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 19. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 20.
Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel;
RIJSENHOUT.(
2001.05.17 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Odwin
Bink Amsterdam; 4. Arthur Rutte Haarlemmerliede; 5. Heerko Gorter
Werkendam; 6. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 7. Rick Pieterse
Hoorn; 8. Andries Bosma Amsterdam; 9. Ron Jacobs Nes a/d Amstel;
10. Hein Zwinkels Monster; 11. Hein Zwinkels Monster; 12.
Richard Degeling Hoogkarspel; 13. Guido de Karris; 14. Niels Groenendijk Noordwijk; 15.
Rob Hulscher Beverwijk; 16. John Bruin Waarland; 17. Gerben van
de Reep Hillegom; 18. Ivor Bruin Andijk; 19. Frank Nijssen
Haarlem; 20. Stefan Slager Rhenoy;
Sportkl.-b: 1. Ruud Verbeek Amstelveen; 2.
Jan de Nijs Diemen; 3. Kees Vernooy Leimuiden; 4. Rob Roskam
Voorhout; 5. Jeroen Wesselius Haarlem; 6. Paul van Steijn Leiden;
7. Ton van Eijk Hillegom; 8. Brian Burggraaf Haarlem; 9. Piet
Kralt Rijnsburg; 10. Jan van der Slot Maastricht; 11. Simon van
de Linde; 12. Howard van Veen
Zaandam; 13. Jacco van 't Schip Alphen a/d Rijn; 14. Joop Floor
Amsterdam; 15. René Nat Purmerend; 16. Robert Kroep Hoek van Holland;
17. Guus Zantingh Mijdrecht; 18. Ton van Eenennaam Aalsmeer; 19.
Joep Colijn Rijsenhout; 20. Martin de Jong. Vianen;
RIJSENHOUT.(
2002.05.30 )
Elite/Neo: 1. Frank van Rooijen Wilnis;
2. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 3. Ivor Bruin Andijk; 4. Tom
Cordes Baarle-Nassau; 5. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 6. John Bruin
Waarland; 7. Vincent Spierings Alkmaar; 8. Dennis Kok Amersfoort;
9. Richard Degeling Hoogkarspel; 10. Ruud Bakker. Zaandam; 11.
Michel te Boekhorst Broek in Waterland; 12. Dennis Smit Zwanenburg; 13.
Ronald Welp Castricum; 14. Luit Blom Oudewater; 15. Raymond Rol
Alkmaar; 16. Co Maas Hippolytushoef; 17. Bertil Klootwijk
Spaarndam; 18. Walter de Kok Burgerveen;; 19. Duncan Kidd
Australie; 20. John Koot Beverwijk;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Rene
Markus Nes aan de Amstel; 2. Kees van Wijk Nieuwegein; 3. Cor
Baas Ouderkerk a/d Amstel; 4. Niels Boogaard Wognum; 5. Bram van
Oirschot Diessen; 6. Dirk Havik Zaandam; 7. Ireneus Randsdorp
Amsterdam; 8. Gijs van Tuijl Bruchem; 9. Ron Smit Haarlem; 10.
Richard van den Burg Velserbroek; 11. Guus Zantingh Mijdrecht; 12.
Rodrick de Munnik Utrecht; 13. Paul Bakker Nieuw Vennep; 14. Joop
Floor Amsterdam; 15. Marco Riemen Gouda; 16. Ronald van Wieringen
Leimuiden; 17. Jacco van 't Schip Alphen a/d Rijn; 18. Jeroen
Wesselius Amsterdam; 19. René Nat Purmerend; 20. Jan van der Slot
Maastricht;
RIJSENHOUT.(
2003.05.22 ).
Elite/Beloften: 1. Huub Duyn Wervershoof; 2.
Tino Haakman Enkhuizen; 3. Bram Bruschke Limmen; 4. Richard
Degeling Hoogkarspel; 5. Ivor Bruin Andijk;6. Heerko Gorter Gorinchem;7.
Erik Springintveld Rijsenhout; 8. Andy Knijpinga Utrecht;9. Rik Nederlof
Woerden; 10. Frans van der Does Wilnis;11. Martijn Lust
Heerhugowaard;12. John Bruin Warmenhuizen; 13. Jeroen Straathof
Leiden;14. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 15. Vincent Spierings Alkmaar;
16. André Bijl Oosterwijk; 17. Remon Poland Warmenhuizen; 18.
Francis de Jager Egmond-Binnen; 19. Johnny Brouwer Moordrecht; 20.
Stefan Slager Rhenoy;
Amateurs-A: 1. Ron Vroom Haarlem; 2.
Peter van de Reep Hillegom; 3. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 4.
René van der Lee Haarlem; 5. Edwin Commandeur Amsterdam;6. Ton van Eijk
Hillegom; 7. Ronald Roos Zoetermeer; 8. Maarten Mathot Den Bosch;
9. Werner Altenwischer Leiden; 10. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk;11.
Bram Hunink Boskoop; 12. Peter van Leeuwen Zoetermeer;13. Sander
Aardenbrug Zaandam; 14. Gerben van de Reep Hillegom;15. Martijn Harteloh
Dordrecht; 16. Jan Koper Heemskerk; 17. Edwin Snabel Boskoop; 18.
Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 19. Gert Dijkstra Badhoevedorp; 20.
Alex Duijnisveld Zoetermeer;
RIJSENHOUT. (
2004.05.13 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Harm
Bronkhorst Nieuw-Vennep; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Rik Nederlof
Woerden; 4. Dennis Leliveld Mijdrecht; 5. Dirk Peetoom Dirkshorn;
6. Sebastian Langeveld Lisse; 7. Niels Pieters Hoofddorp; 8.
Martijn Lust Heerhugowaard; 9. Gerben van de Reep Hillegom; 10. Ronald Schur
Alkmaar; 11. Johnny Brouwer Moordrecht; 12. Ruud Pronk Warmen- huizen; 13.
Peter van de Reep Hillegom; 14. Odwin Bink Amsterdam; 15. Remon Poland
Warmenhuizen; 16. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 17. Pelle Kil Almere; 18.
Sander Lormans Heemskerk; 19. René Beuker Utrecht; 20. Stefan Slager Rhenoy;
Amateurs-B: 1. Gilbert Nuijten Zwaag; 2.
Roy Snijders Zwanenburg; 3. René van der Lee Haarlem; 4. Gerben Botman
Warmenhuizen; 5. Jan de Nijs Diemen; 6. Maurice de Bruijn
Haarlem; 7. Brian Burggraaf Hoofddorp; 8. Piet Kralt Rijnsburg;
9. Gerrie Smit Hoofddorp; 10. Wil Luppers Purmerend; 11. Ron
Smit Haarlem; 12. Rene Markus Nes aan de Amstel; 13. Steven Mollee Amsterdam;
14. Joop Floor Amsterdam; 15. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel; 16. Tjeerd
van der Veer Avenhorn; 17. Dennis Timmerman Lutjebroek; 18. Leon Schouten
Breukelen; 19. René Rotscheid Kockengen; 20. Patrick Vergeer Alphen a/d Rijn;
RIJSENHOUT .(
2005.05.26 )
Elite/Belofte: 1. Ivor Bruin Andijk; 2.
Dion Murk Haarlem; 3. Rik Nederlof Woerden; 4. Werner Altewischer
Amsterdam;5. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 6. Raymond Rol Alkmaar;7.
Jeremy Venell Nieuw-Zeeland; 8. Erik Hopman Egmond a/d Hoef; 9.
Richard Degeling Hoogkarspel; 10. John Bruin Warmenhuizen; 11.
Niels Pieters Hoofddorp; 12. Nico Vuurens Meerkerk; 13. Rudy
Coers Grootebroek; 14. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 15.
Michel Kortekaas Kudelstaart; 16. Dennis Smit Zwanenburg; 17.
Hugo Gootjes Zuid-Scharwoude; 18. Patrick Kops Heiloo; 19.
Martijn Lust Heerhugowaard; 20. Vincent Spierings Alkmaar;
Amateurs-B: 1. Ton van Eijk Hillegom; 2.
Richard van den Burg Velserbroek; 3. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 4.
Albert Harren Haarlem; 5. Frank Nijssen Haarlem; 6. Peter
Zuidhoek Noordwijk; 7. Ron Smit Haarlem; 8. Michael van Son
Velserbroek; 9. Ruud Braakman Grootebroek; 10. René Nat Purmerend;
11. Piet Kralt Rijnsburg; 12. Brian Burggraaf Hoofddorp; 13.
John Oudshoorn Amstelhoek; 14. Joop Floor Amsterdam; 15. Jasper
Dijkhuizen Heemskerk; 16. Edwin de Graaff De Kwakel; 17. Gert
Dijkstra Kudelstaart; 18. Leo van den Berg Noordwijk; 19. Martijn
Suk Leiderdorp; 20. Rob Janssen Voorhout;
RIJSENHOUT.(
2006.05.18 )
Elite/Beloften: 1. Ton Slippens Schagen; 2.
Sander Lormans Heemskerk; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Nico Vuurens
Meerkerk; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6. Malaya van Ruitenbeek Delft; 7.
Jeroen Akkerman Almere; 8. Rob Disseldorp Rijpwetering; 9. Richard Kooijman
Winkel; 10. Martijn Lust Heerhugowaard; 11. Chris Kerkdijk Tilburg; 12. Niels
Pieters Hoofddorp; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Frans van der Does Wilnis; 15.
Bart van Haaren Duivendrecht; 16. Richard Degeling Hoogkarspel; 17. Sander
Aardenburg Zaandam; 18. Hugo Gootjes Zuid-Scharwoude; 19. Guido de Koning
Oostzaan; 20. Tim Nederlof Harmelen;
Amateurs-B: 1. William de Wolf Rotterdam; 2.
Jeroen Kriek Wormer; 3. Bas van Werven Rotterdam; 4. Brian Burggraaf Hoofddorp;
5. Peter Fils Voorburg; 6. Edwin de Graaff De Kwakel; 7. Jan de Nijs Diemen; 8.
Piet Kralt Rijnsburg; 9. Wouter Lips Heemskerk; 10. Gerrie Smit Hoofddorp; 11.
Danny van Dam Leiden; 12. Rene van der Lee Velserbroek; 13. Cor Baas Ouderkerk
aan de Amstel; 14. Rob Hulscher Beverwijk; 15. Ireneus Randsdorp Amsterdam; 16.
Leon Schouten Breukelen; 17. Menno Helvensteijn Amsterdam; 18. Ruud Maass
Wormerveer; 19. Jurriaan Punt Limmen; 20. Tomas Eisenmayer Delft;
RIJSENHOUT.(
2007.06.07 )
Elite/Beloften: 1. Ivor Bruin Andijk; 2. Nico
Vuurens Meerkerk; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. Ton Slippens Schagen; 5.
Niels Pieters Hoofddorp; 6. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Wouter de Groot
Hillegom; 8. Siebe Breed Leiden; 9. Jorrit Slaman Bergambacht; 10. Rik de Voogd
s-Gravenzande; 11. Bart Vendrig Maurik; 12. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 13.
Martijn Lust Heerhugowaard; 14. Dennis Smit Zwanenburg; 15. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 16. Gerard Windhouwer Oostzaan; 17. Dennis Leliveld Mijdrecht;
18. Dennis Luyt Haarlem; 19. Frans van der Does Wilnis; 20. Bart van Haaren
Duivendrecht;
Amateurs-B: 1. Bob Jonkheer Lisse; 2. Nick
Hansen Volendam; 3. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 4. Gerben van der Knaap
Uithoorn; 5. Frank Niewold Lisse; 6. Ger van der Wal Hoogkarspel; 7. Wouter
Lips Heemskerk; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Jan van Straaten Sassenheim; 10.
Ruud Braakman Grootebroek; 11. Remco Janzen Hoofddorp; 12. Leen Merison Berkel
en Rodenrijs; 13. Frank Nijssen Haarlem; 14. Ton van Eijk Hillegom; 15. Michael
Breedt Amsterdam; 16. Joop Floor Amsterdam; 17. Martin Schouten Schiedam; 18.
Wil Luppers Purmerend; 19. Rene Markus Amstelveen; 20. René Nat Purmerend;
RIJSSENHOUT.(2008.06.05)
Elite/Beloften: 1. Jody Tesselaar Oudkarspel;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Sander Lormans Heemskerk; 4.
André van Reek Nieuw-Vennep; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6.
Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 7. Dennis Smit Zwanen burg; 8.
Mitchell Huenders Hoofddorp; 9. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 10.
Jorne Videler Amstelveen; 11. Jordy Beuker Huizen; 12. Harm
Bronk- horst Nieuw-Vennep; 13. Tom Relou Rijswijk Zh; 14. Willy
Heeneman s-Gravenhage; 15. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 16.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 17. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 18.
Don Duizings Nieuwstadt; 19. Bob Jonkheer Lisse; 20. Jesse de
Haan Heerde;
Amateurs-B: 1. Ron Vroom Haarlem; 2.
Arthur Rutte Haarlem; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. Jos van
Ginneken Etten-Leur; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Wouter Lips
Heemskerk; 7. Dion Murk Velserbroek; 8. Marcel Hoffman Hoofddorp;
9. Nick Toonen Lisse; 10. Martijn Suk Velserbroek; 11. Xander
Moerman Vianen; 12. Ben Davidson Beverwijk; 13. Wil Luppers
Purmerend; 14. Edwin Commandeur Amsterdam; 15. Tom Kortekaas
Voorhout; 16. Patrick Vergeer Alphen aan den Rijn; 17. Daniel
Borst De Meern;18. Cees Schrijen Assendelft; 19. Ger van der Wal
Hoogkarspel; 20. Paolo Tassini Hoofddorp;
RIJSENHOUT .(
2009.06.11 )
Elite/Beloften: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Jorne Videler Amstelveen; 4. Wouter de Groot Lochem;
5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 7. André van
Reek Nieuw-Vennep; 8. Bob Jonkheer Lisse; 9. Ramon Windt Schagen; 10. Jelmer
Bode Sassenheim; 11. Sander Aardenburg Zaandam; 12. Ruben Dorren Amsterdam; 13.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 14. Sander Lormans Heemskerk; 15. Ronald Meijer
Leiden; 16. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 17. Frans van der Does Wilnis;
18. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 19. Ton Slippens Schagen; 20.
Frank Niewold Lisse;
Amateurs-B: 1. Jeroen Kriek Wormer; 2. Ruud
Duivenvoorden Noordwijkerhout; 3. Michael McKay Hillegom; 4. Niels Oden Uitgeest;
5. Edwin de Graaff De Kwakel; 6. Cor Baas Ouderkerk aan den Amstel; 7. Bas van
Werven Rotterdam; 8. Ton van Eijk Hillegom; 9. Marcel Hoffman Hoofddorp; 10.
Enno Lokkerbol Purmerend; 11. Ben Davidson Beverwijk; 12. Rene Bak Uppel;
13. Alex de Vries Ouderkerk aan den Amstel; 14. Gerben van der Knaap Uithoorn;
15. Frank Nijssen Haarlem; 16. Sander Koomen Alkmaar; 17. Ferry Nat Purmerend;
18. Gert Dijkstra Emmeloord; 19. Jeroen Wesselius Voorburg; 20. Willard
Gerritsen Uithoorn;
RIJSENHOUT .(
2010.06.10 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Steven Stenekes Almere; 3. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 4.
Paul Helderman Naaldwijk; 5. Yoeri Havik Assendelft; 6. Jorne
Videler Amstelveen; 7. Dennis Smit Zwanenburg; 8. Luuk van Vliet
Mijdrecht; 9. Mark Schreurs Aalten; 10. Joris de Boer t Veld; 11.
Jurgen van Diemen Leimuiden; 12. Frank Niewold Lisse; 13. Jim van
den Berg Amsterdam; 14. Ton Slippens Schagen; 15. Dennis
Souverein Haarlem; 16. Bram Imming Egmond; 17. Jake Griffin
Almere; 18. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 19. Malaya van
Ruitenbeek Delft; 20. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lysanne
Rohde Prinsenbeek; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Kirsten
Coppens Noordhoek; 4. Danielle de Jong Haarlem; 5. Nike
Beckeringh Amstelveen; 6. Lizzy Witlox Eindhoven; 7. Eveline de
Groot Zoetermeer; 8. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 9. Melissa Steenhof Ureterp;
10. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 11. Rowena van de Klundert Hoogerheide;
12. Riejanne Markus Amstelveen; 13. Helena van Leijen Wageningen; 14. Romy
Bakker Monster; 15. Amber Droog Zoetermeer;16. Anne Peer Beuningen; 17. Romy
Adegeest Woerden;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Rudy Coers Hoogkarspel; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Cees
Snoek Volendam; 5. Rick van Leersum Noordwijk; 6. Jasper van Tol
Rijsenhout; 7. Marcel Hoffman Hoofddorp; 8. Ton van Eijk
Hillegom; 9. Wim van der Plas Noordwijk; 10. Leon Schouten
Breukelen; 11. Eelco van Wort Haarlem; 12. John Mens Almere; 13.
Leen Merison Berkel en Rodenrijs; 14. Ruud Duivenvoorden
Noordwijkerhout; 15. William de Wolf Ridderkerk; 16. Ton van 't
Schip Ouderkerk a/d Amstel; 17. Jorgen van Bers Amsterdam; 18.
Edwin Driessen Utrecht; 19. René Randsdorp Amsterdam; 20. Otto
Berchem Amsterdam;
RIJSENHOUT.(2011.05.19)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Gerhard
Joling Krimpen a/d IJssel;3. Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 4. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 5. Jorne Videler Amstelveen; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Roy Boeve Kampen; 8. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 9. Jorrit Slaman Bergambacht; 10. Jos Koop Den Hoorn; 11. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 12. Tim Nederlof Breukelen; 13. Frank Niewold Lisse; 14. Etienne Kooreman Aalsmeer; 15. Jurgen van Diemen Leimuiden; 16. Dennis Souverein Haarlem; 17. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 18. Michel Luiten Santpoort-Noord; 19. Joost Spring in t
Veld Wilnis; 20. Rick Craenen Nederweert;
Sportklasse: 1. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep; 2. Jasper van Tol
Rijsenhout; 3. Jos van Ginneken
Etten-Leur; 4. John Oudshoorn
Uithoorn; 5. Maurice de Bruijn
Haarlem; 6. Marcel Hoffman Hoofddorp; 7. Jorrit Noppen Dordrecht; 8. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 9. Robert Reijers Dordrecht; 10. Edwin van Beek Zwaag; 11. Arthur Rutte Haarlem; 12. Martijn Suk Velserbroek; 13. Frank Nijssen Haarlem; 14. Roy Lennings Enkhuizen; 15. Sjors Looijestijn Noordwijkerhout; 16. Ruud Braakman Grootebroek; 17. Ron Mol Den Haag; 18. Tom Hardam Amsterdam; 19. Floris van der Bas Rijswijk Zh; 20. Jorrit Jongbloed Utrecht;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Vrouw: 1. Riejanne
Markus Amstelveen; 2. Kirsten Coppens
Noordhoek; 3. Corine van der Zijden
Tienhoven; 4. Chanella Stougje
Zuidland; 5. Nicky Zijlaard
Rotterdam; 6. Nike Beckeringh Amstelveen;7.
Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 8.
Anouk Rijff Valkenswaard; 9. Danielle
de Jong Haarlem; 10. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 11. Natasja
Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Joyce van der Peet Den Haag; 13. Juul Hubert
Den Haag; 14. Floortje Mackaij Woerden; 15. Mascha Mulder Ridderkerk; 16. Julia
Evers Ouderkerk a/d Amstel; 17. Mady van der Zeijden Poeldijk; 18. Femke Markus
Amstelveen; 19. Amber Droog Zoetermeer; 20. Bianca Lust Oostzaan;
RIJSENHOUT.(2012.06.07)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 2. Stefan
Breemes Amsterdam; 3. Geertjan Jonkman Andijk; 4. Roy Pieters
Zwanenburg; 5. Coen Otterspeer Oudekerk a/d IJssel; 6. Silvan
Buis Nibbixwoud; 7. Ronald Roos Merkplas (Bel); 8. Dennis Smit
Zwanenburg; 9. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 10. Dennis Souverein
Haarlem; 11. Edwin de Graaff De Kwakel; 12. Lars van de Vall
Ouderkerk a/d Amstel; 13. Emmanuel van Ruitenbeek Amstelveen; 14.
Dirk Jonker Delft; 15. Willy Heeneman Den Haag; 16. Erik Altena
Delft; 17. Wouter Been Delft; 18. Henk de Jong Mijdrecht; 19.
Maikel Hogervorst Pijnacker; 20. Barry Bel De Goorn;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Riejanne Markus Amstelveen; 3. Gina Hofland
Krimpen a/d IJssel; 4. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 5. Tessa
Neefjes Wervershoof; 6. Jessica Dolman Zwijndrecht; 7. Bianca
Lust Oostzaan; 8. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 9. Juul Hubert Den
Haag; 10. Julia Evers Ouderkerk a/d Amstel; 11. Natasja
Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 12. Renee Welling Opmeer; 13.
Madeleen Hartemink Amsterdam; 14. Julia Schobben Gorinchem; 15.
Yvette Broex Ouderkerk a/d Amstel; 16. Iris Siemons Amsterdam; 17.
Britt Janse Zaandam; 18. Cindy de Vries Wieringerwerf; 19. Femke
Markus Amstelveen; 20. Mariska Jetten Assendelft;
Sportklasse: 1. Nick Hansen Volendam; 2.
Roel Gerritsen Amsterdam; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. Sjors
Looijestijn Noordwijkerhout; 5. Cees Snoek Volendam; 6. Marcel
Hoffman Hoofddorp; 7. Frank Nijssen Haarlem; 8. Casper Pruijn
Amsterdam; 9. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 10. Maarten
Schavemaker Nieuw-Vennep; 11. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 12.
René Randsdorp Amsterdam; 13. Eelco van Wort Haarlem; 14. Willard
Gerritsen Uithoorn; 15. Mark Rijntjes Haarlem; 16. Marc Altyzer
Amstelveen; 17. John Mens Almere; 18. Iloy Fennis Spaarndam; 19. Bob
Hentenaar Amsterdam; 20. Gerard van Rijssel Noordwijkerhout;
RIJSENHOUT.(
2013.06.06 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy
Pieters Zwanenburg; 2. Paul Helderman Naaldwijk; 3. Koos Jeroen
Kers Amstelveen; 4. Dennis Souverein Haarlem; 5. Jurgen van
Diemen Leimuiden; 6. Jos Koop Den Hoorn; 7. Silvan Buis
Nibbixwoud; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9. Jelmer Asjes
Wormerveer; 10. Rudy Vriend Schagen; 11. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 12. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 13.
Joost Spring in t Veld Wilnis; 14. Pieter Scheerens Amstelveen; 15.
Joost Spring in t Veld Wilnis; 16. Pieter Scheerens Amstelveen; 17.
Rik de Voogd Rotterdam; 18. Douwe Schouten Vlaardingen; 19.
Raymond Splinter Hoorn; 20. Thomas Hartog Haarlem;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Nina Buysman Bovenkarspel; 3. Karlijn
Swinkels Handel; 4. Minke Bakker Monster; 5. Pernilla van
Rozelaar Medemblik; 6. Laura van Leeuwen. Wervershoof; 7. Tessa
Dijksman Velserbroek; 8. Mady van der Zeijden Poeldijk; 9. Esther
van der Burg Nootdorp; 10. Femke Markus Amstelveen; 11. Malin
Nijstrand Zweden; 12. ---; 13. Julia Evers Ouderkerk aan den
Amstel; 14. Mariska Jetten Assendelft; 15. Cindy de Vries
Wieringerwerf; 16. Marjolein Bakker Berkhout; 17. Marissa Al
Assendelft; 18. Elaine Jansen Almere; 19. Yvette Broex Ouderkerk
aan den Amstel; 20. Tessa Neefjes Wervershoof;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek;
2. Laurens Koster Oegstgeest; 3. John Oudshoorn Uithoorn; 4.
Marcel Hoffman Hoofddorp; 5. Frans van der Does Wilnis; 6. Peter
van de Reep Hillegom; 7. Marco Halma De Meern; 8. Kevin Wilmsen
IJmuiden; 9. Andre Grootveld Zoetermeer; 10. Xander Moerman
Vianen; 11. Axel Hermans Bergschenhoek; 12. Ben Davidson
Beverwijk; 13. Lieven Anthonise Dordrecht; 14. Sidney Bley
Nieuwegein; 15. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 16. Andries van der
Velden Hoofddorp; 17. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout; 18. Wieger
van der Schaaf s-Gravenhage; 19. Michael van Meerland Amstelhoek;
RIJSSENHOUT.(
2014.05.15 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan
Brusselman Helmond; 2. Steven Lammertink Enter; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4.
Tim Nederlof Breukelen; 5. Cees Bol Zaandam; 6. Mitchell Huenders Zeist; 7.
Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 8. Roy Pieters Zwanenburg; 9. Jeroen
Breewel Wilnis; 10. Martijn Lust Tuitjenhorn; 11. Patrick Kos Zuid Scharwoude;
12. Dennis Souverein Haarlem; 13. Timon van Reek Voorhout; 14. Rik de Voogd
Rotterdam; 15. Jos Koop Den Hoorn; 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17.
Robbert-Jan Mol Wognum; 18. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 19. Wouter
de Groot Hillegom; 20. Mark Sonneveld Waddinxveen;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Anne Huinen Noordwijk Zh; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4.
Minke Bakker Monster; 5. Lorena Wiebes Mijdrecht; 6. Floor Besteman Alkmaar; 7.
Femke Markus Amstelveen; 8. Kirstie van Haaften De Meern; 9. Yumiko van Diest
Oude Wetering; 10. Mariska Jetten Assendelft; 11. Anne Kras Hoorn; 12. Alieke
Hoogenboom Roelofarendsveen; 13. Annemarie Roozen Heemstede; 14. Cindy de Vries
Wieringerwerf; 15. Josien van der Wal Hoogkarspel; 16. Marit Plat Vrouwenakker;
17. Delore Stougje Zuidland; 18. Andrea van Loo t Harde; 19. Liesbeth Zeeman
Oudkarspel; 20. Bente van Teeseling Abcoude;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Frits van
Lieshout Spaarndam; 2. Peter Fils Pijnacker; 3. Laurens Koster Oegstgeest; 4.
Andy Knijpinga Utrecht; 5. Brian Burggraaf Hoofddorp; 6. Mitja van Toorenburg
Almere; 7. Marcel Hoffman Hoofddorp; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Harry
van Pierre De Kwakel; 10. Caspar Hermans Amsterdam; 11. Dion Murk Velserbroek;
12. John Oudshoorn Uithoorn; 13. Xander Moerman Vianen; 14. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 15. Jasper van Tol Aalsmeer; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17.
Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 18. Carlo Kop Diemen; 19. Daan Besteman Alkmaar;
20. Andries van der Velden Nieuw Vennep;
RIJSENHOUT.(
2015.06.11 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mitchell
Huenders Maarn; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jeroen Breewel
Wilnis; 4. Sam Welsford 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Wouter Been
Rijswijk; 7. Collun Scotson 8. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 9. Damiel
Filter 10. Luuc Bugter Arnhem; 11. Martijn Lust Tuitjenhorn; 12. Johan Berk
Hazerswoude-Rijndijk; 13. Erwin van Eijk Leiden; 14. Yin Hon Yeung Hong Kong;
15. Nick Molijn Schermerhorn; 16. Jelle Wolsink Hengelo ov; 17. Jos Koop Delft;
18. Frank Niewold Lisse; 19. Mark Sonneveld Waddinxveen; 20. Robert Berk
Bergschenhoek;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena
Wiebes Mijdrecht; 2. Karlijn Swinkels Handel; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4.
Eva Bijwaard Hillegom; 5. Minke Bakker Monster; 6. Anne Huinen Noordwijk Zh; 7.
Renske Winters Doesburg; 8. Bente van Teeseling Abcoude; 9. Esther Kortekaas
Voorhout 10. Birgit Witte Duivendrecht; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12.
Ellen de Waard Amsterdam; 13. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 14. Rachelle van de
Griek Heiloo; 15. Sylvie Swinkels Handel; 16. Roos Markus Zwarte kat; 17.
Isabel Tambach Zaandam; 18. Hanneke de Goeje Leiden; 19. Kirstie van Haaften De
Meern; 20. Leontine Groeneveldt Amsterdam;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Frits van
Lieshout Spaarndam; 2. Michael van Son Velserbroek; 3. Dion Murk Velserbroek;
4. Edwin de Graaff De Kwakel; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Marcel Hoffman
Hoofddorp; 7. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 8. Remco Janzen Hoofddorp; 9.
Gerben van de Reep Hillegom; 10. Guido de Koning Oostzaan; 11. Daan Kostelijk
Nieuw-Vennep; 12. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 13. Marc den Hoed Pijnacker;
14. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Coen Emmer Amsterdam; 16. Michiel
Winthagen Amstelveen; 17. Rene Immerzeel Wilnis; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19.
Carlo Kop Almere 20. Serge van der Putten Amsterdam;
RIJSENHOUT.(
2016.06.09 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jorne
Videler Badhoevedorp; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 6. Nick Stöpler Woerden; 7. Steven Stenekes Bennekom; 8. Mitchell
Huenders Maarn; 9. Paul Helderman Naaldwijk; 10. Wouter de Groot Delft; 11. Rik
Wielink Apeldoorn; 12. Marc Janssen Ede; 13. Noah van der Meer Hoek van
Holland; 14. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 15. Arno Kleinjan
Gouda; 16. Ruben Hoekstra Heerenveen; 17. Martijn Veling Bilthoven; 18. Oscar
van Wijk Wormer; 19. Thomas Hartog Haarlem; 20. Aron Kremer Pernis;
Amateurs/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1.
Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 2. Lorena Wiebes Mijdrecht; 3. Delore Stougje
Zuidland; 4. Anouk Spies Wageningen; 5. Isabel Tambach Assendelft; 6. Hanneke
Mulder Utrecht; 7. Maaike Meistrok Elshout; 8. Merel Hofman Bleiswijk; 9. Ilse
Nasveld Abbenbroek; 10. Roos Markus Zwarte Kat; 11. Kristine Wijdenes
Opperdoes; 12. Femke de Graaff Voorschoten; 13. Bente van Teeseling Abcoude;
14. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 15. Anne Kras Hoorn; 16. Sabine Hey Oosterhout;
17. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 18. Anouk van der Kieft Nieuw-Vennep; 19.
Lisanne Immerzeel Wilnis; 20. Susan Verdegaal Heiloo;
Masters 40+/Sportklasse: 1. Frits van
Lieshout Spaarndam; 2. Nick Toonen Lisse; 3. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 4.
André van Reek Lisse; 5. Laurens Koster Oegstgeest; 6. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 7. Mark Rijntjes Haarlem; 8. Arthur Rutte Haarlem; 9. Jan de
Vreede Lisse; 10. Gerard Windhouwer Oostzaan; 11. Justin Plijter Hillegom; 12.
Iloy Fennis Haarlem; 13. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 14. Rico de Jong
Vijfhuizen; 15. Wilfred Harbers Putten; 16. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 17.
Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Gerben van der Knaap Uithoorn; 19. Michiel
Winthagen Amstelveen; 20. Kevin Wilmsen Haarlem;
RIJSENHOUT.(2017.06.15)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cameron
Meyer Australie; 2. Sam Welsford 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4. Alex Porter
Australie; 5. Nicholas Yallouris 6. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Koen van
Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Jesper Rasch Zandvoort; 9. Dennis
Souverein Haarlem; 10. Dorus de Rijk De Rijp; 11. Barry Markus Hoofddorp; 12.
Jeroen Breewel Wilnis; 13. Steven Stenekes Bennekom; 14. Wouter de Groot Delft;
15. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 16. Tom Jansen Steenbergen; 17. Jaap van der
Meij Katwijk; 18. Noah van der Meer Hoek van Holland; 19. Cameron Scott
Australie; 20. Niels Immerzeel Wilnis;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Arthur
Rutte Haarlem; 2. Pim Achterkamp Rotterdam; 3. Frits van Lieshout Spaarndam; 4.
Bram Mens Wateringen; 5. Nick Zuidewind Lisse; 6. Niels Overvoorde Delfgauw; 7.
Nick Toonen Lisse; 8. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 9. Ivar Immerzeel Wilnis;
10. Paul den Edel Haarlem; 11. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 12. Dennis van der
Zaal Lisse; 13. Martijn de Groot Gorinchem; 14. Patrick Stengs Beverwijk; 15.
Ruud Coers Grootebroek; 16. Dingeman Vink Haarlem; 17. Cris Zwanenburg Alphen
aan den Rijn; 18. Marcel Jacobs Nes aan de Amstel; 19. Wilfred Harbers Putten;
20. Mark Rijntjes Haarlem;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lorena
Wiebes Mijdrecht; 2. Nienke Wasmus Den Hoorn; 3. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 4.
Doris de Rooij Den Haag; 5. Malou Hiemstra Utrecht; 6. Marlies van der Lugt
Delft; 7. Ellen de Waard Amsterdam; 8. Julia Boschker Woerden; 9. Eline van den
Pol Putten; 10. Rienke Boonstra Nieuwkoop; 11. Lisanne Nauta Amersfoort; 12.
Roos Markus Zwarte Kat; 13. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf; 14. Lotte Beukers
Monster; 15. Danielle de Jong Vijfhuizen; 16. Susan Verdegaal Heiloo; 17. Aniek
Rooderkerken Utrecht; 18. Sophie van der Horst Delft; 19. Anouk van der Kieft
Nieuw-Vennep; 20. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
RIJSENHOUT.(
2018.06.14 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mitchell
Huenders Veenendaal; 2. Jorn Buning Alkmaar; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4.
Dennis Souverein Haarlem; 5. Frank Visser Utrecht; 6. Martin Pluto Den Haag; 7.
Ivar Slik Bergen.Nh; 8. Peter Schulting Lemele; 9. Steven Stenekes Bennekom;
10. Jorne Videler Badhoevedorp; 11. Sjors Handgraaf Leiden; 12. Bart Mol Wognum
13. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 14. Jasper Ockeloen De Zwarte Kat; 15. Teun
Groeneveld Nieuw-Vennep; 16. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 17. Edwin de Graaff
De Kwakel; 18. Robert de Vries Zwolle; 19. Olaf Oussoren Amerongen; 20.
Jan-Willem Groeneveld Rotterdam;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bram Mens
Wateringen; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Leo Gödde Barendecht; 4. Ivo Huisman
Hoogkarspel; 5. Sven Asjes Alkmaar; 6. Niels Ruijter Uithoorn; 7. Ivar
Immerzeel Wilnis; 8. Paul den Edel Haarlem; 9. Axel Koopman Heemskerk; 10.
Martijn de Groot Gorinchem; 11. Guy Frissen Utrecht; 12. Marc Borst Utrecht;
13. Max van Honschoten Spaarndam; 14. Nick Roetman HAARLEM 15. Antonio
Vilches-Kolkman Haarlem; 16. Carlo Kop Almere; 17. Robin Hink Vijfhuizen; 18.
Henk de Jong Nieuwveen; 19. Mike Kruijthof Dordrecht; 20. Dennis ter Wal Broek
in Waterland;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes-Amateur-Vrouwen: 1. Yvette de
Koning Uitgeest; 2. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 3. Danielle de Jong Vijfhuizen;
4. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 5. Roos Haslinghuijs Wieringerwerf; 6. Janet
Beers Hoogkarspel; 7. Fleur van der Peet Den Haag; 8. Marise Lagendijk Alphen
aan den Rijn; 9. Romana Carfora Akersloot; 10. Rosan Koper Heemskerk; 11.
Sophie van der Horst Delft; 12. Estelle de Jong Wilnis; 13. Annelies Oude Alink
Bijschrijver 14. Anouk van der Kieft Nieuw-Vennep; 15. Danielle Quint Deil; 16.
Nathalie Hoogeveen Amsterdam; 17. Anita Wempe Spaarndam; 18. Shirley van de
Voort Baarn; 19. Lora Bonthuis Ingen;
RIJSENHOUT .( 2019.06.13
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Michael
Freiberg 2. Kelland O'Brien 3. Arne Peters Beekbergen; 4. Remco Schouten
Ammerstol; 5. Cameron Scott Australie; 6. Mitchell Huenders Veenendaal; 7.
Niels Immerzeel Wilnis; 8. Steven Stenekes Bennekom; 9. Roy Pieters Zwanenburg;
10. Gijs Meijer Oostwoud; 11. Sjors Handgraaf Leiden; 12. Daniël Langereis
Delft; 13. Dorus de Rijk De Rijp; 14. Teun Groeneveld Nieuw Vennep; 15. Aron
Bosman Hazerswoude-Dorp; 16. Tom Wijfje Ter Aar; 17. Eddy Gödde Naaldwijk; 18.
Jorne Videler Badhoevedorp; 19. Dennis van der Zaal Lisse; 20. Ruben Hoogland
Rotterdam;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen 1. Ashlee
Ankudinoff Australie; 2. Georgia Baker Lauceston 3. Melanie Klement Apeldoorn;
4. Anette Edmonsdon Engeland; 5. Sofia Liodaki Chania; 6. Maaike Coljé
Snelrewaard; 7. Hanneke Mulder Utrecht; 8. Hanneke de Goeje Leiden; 9. Kristina
Clonan Australie; 10. Gaby Gieskens Den Haag; 11. Elske Lenis Leiderdorp; 12.
Fleur van der Peet Den Haag; 13. Janneke van Rooijen Amstelveen; 14. Verena
Batenburg Piershil; 15. Josefine Dreier Duitsland; 16. Inge Mostert Delfgauw;
17. Roza Blokker Aalsmeer; 18. Roos Markus Zwarte Kat 19. Loesanne van der
Geest Warmond; 20. Pernilla van Rozelaar Medemblik;