PURMEREND.(
2000.09.17 )
Elite/Neo: 1. Tino Haakman Enkhuizen; 2.
Frank van Rooijen Wilnis; 3. Andre van den Reep Hillegom; 4.
Odwin Bink Amsterdam; 5. Arie van Oijen Hillegom; 6. Peter van
den Reep Hillegom; 7. Richard Degeling Hoogkarspel; 8. Gerben van
den Reep Hillegom; 9. Edward Foppen Ermelo; 10. Ronald Roos
Zoetermeer; 11. John Bruin Waarland; 12. Peter Vermeulen
Wervershoof; 13. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 14. Dennis Smit
Zwanenburg; 15. Guido Vessaz Voorhout; 16. Rob Hulscher Beverwijk;
17. Vincent Spierings Alkmaar; 18. Koen de
Jong Hilversum; 19. Niels Eriks Anna Paulowna; 20. Willem
Blackborn Broek in Waterland;
Elite/Neo.Derny's: 1. Patrick Kops Heiloo; 2.
Tino Haakman Enkhuizen; 3. Ronald Roos Zoetermeer; 4. Arie van Oijen
Hillegom; 5. Harm Twaalfhoven Uitgeest; 6. Vincent Spierings
Alkmaar; 7. Richard Degeling Hoogkarspel; 8. John Bruin Waarland;
9. Odwin Bink Amsterdam; 10. Marie Nijland Lelystad;;
Sportkl.-a: 1. Jan Timmerman Hoorn/Zwaag;
2. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 3. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 4.
Kees Vernooy Leimuiden; 5. Henk Leurs Ouderkerk a/d Amstel; 6.
Jan Koper Heemskerk; 7. Ron Clowting Midwoud; 8. Norbert du Pied
Purmerend; 9. Rene Melk Assendelft; 10. Ruud Verbeek Amstelveen;
11. Jacco Nak Uitgeest; 12. Ramon Hofman Lelystad; 13. Leo
Burgering Uitgeest; 14. Edwin Commandeur Amsterdam; 15. Tjeerd van der
Veer Assendelft; 16. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 17. Robert
Godfroid Monnickendam; 18. Ton van den Dries Purmerend; 19. Robin
Koot Limmen; 20. Kees Zwaan Opmeer;
Sportkl.-a.Derny’s: 1. Tjeerd
van der Veer Assendelft; 2. Norbert du Pied Purmerend; 3. Erik
Hooijman Enkhuizen; 4. Rene Melk Assendelft; 5. John Klein
Amsterdam; 6. Eric de Vries De Goorn; 7. Rene Nat Purmerend; 8.
Mark Pasterkamp Oosthuizen; 9. Dick Lof Purmerend; 10. Erik
Schneider Hoorn;
PURMEREND.(
2001.09.16 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Richard
Degeling Hoogkarspel; 2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Frans van der
Does Wilnis; 4. Arie van Oijen Hillegom; 5. Jelle Mul Schoorl;
6. Ronald van der Tang Voorhout; 7. Odwin Bink Amsterdam; 8.
Vincent Spierings Alkmaar; 9. Fred Heijn Jisp; 10. Harm
Bronkhorst Nieuw-Vennep; 11. Jordy Vinke Oosterend; 12. Lambertus
Koopmans Bolsward; 13. Jussi Matinheikki Den Haag; 14. Ruud
Bakker Zaandam; 15. Andries Bosma Amsterdam; 16. Niels Eriks Anna
Paulowna; 17. Frank van Rooijen Wilnis; 18. Michel te Boekhorst
Broek in Waterland;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Kees
Kosterman Leersum; 2. Ron Smit Haarlem; 3. Leo Burgering
Uitgeest; 4. Richard Konijn Abbekerk; 5. Wil Luppers Purmerend; 6.
Ron Clowting Midwoud; 7. Theo Broers. Tienhoven.;
8. Jacco Konijn Zwaag; 9. Jacco Nak Uitgeest; 10. René Rotscheid
Kockengen; 11. Wil Luppers Purmerend; 12. Stefan Piet Amsterdam;
13. Kees Zwaan Opmeer; 14. Jeroen Verhoeven Amstelveen; 15.
Marcel Witte Amsterdam; 16. Gerben Botman Warmenhuizen;17. Mark van Val 18.
Ireneus Randsdorp Amsterdam;19. Cor van Bijnen Wervershoof; 20. Wout
Cevat Hensbroek;
PURMEREND
.( 2002.09.15 ).
Elite/Neo: 1. Gerard Windhouwer Oostzaan;
2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Jeroen Lute Limmen; 4. Rudy
Vriend Waarland; 5. Leon Brouwer Rotterdam; 6. Ton Slippens ’t Veld;7. Danny Degeling Lutjebroek; 8. Ronald Schür
Alkmaar; 9. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 10. Jordy Vinke
Oosterend; 11. Ruud Pronk Warmenhuizen; 12. Paul Sneeboer Bovenkarspel;
13. Patrick Kops Heiloo; 14. Richard Degeling Hoogkarspel; 15. Frans van der
Does Wilnis;16. Pelle Kil Almere; 17. Clemens Schilder Zwaagdijk; 18. Fred
Heijn Jisp; 19. Andries Bosma Amsterdam; 20. Martijn van Zessen Anna Paulowna;
Sportkl.-b: 1. Norbert
du Pied Purmerend; 2. Rob Roskam Voorhout; 3. Ton van den Dries
Purmerend; 4. Ireneus Randsdorp Amsterdam; 5. Ron Smit Haarlem;
6. Tjeerd van der Veer Assendelft; 7. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;
8. Hans van der Putte Santpoort; 9. Robert Godfroid Monnickendam;
10. René Alblas De Meern;
PURMEREND. (
2003.09.14 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Danny
Degeling Lutjebroek; 2. Folkert de Haan Groningen; 3. John Bruin
Warmenhuizen; 4. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 5. Co Maas
Hippolytushoef; 6. Dion Murk Haarlem; 7. Ronald Schür Alkmaar;
8. Gerard Windhouwer Oostzaan; 9. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 10.
Erwin Goenga Krommenie; 11. Richard Louman Amsterdam; 12. Jeroen
Lute Limmen; 13. Tino Haakman Enkhuizen; 14. Niels Eriks Anna
Paulowna; 15. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 16. Richard Bloedjes
Limmen; 17. Daniel Kleijn Wognum; 18. Richard Degeling
Hoogkarspel; 19. Alexander Hendriks Uithoorn; 20. Nico Vuurens
Meerkerk;
Amateurs-B: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Norbert du Pied Purmerend; 3. Theo Joosten Spaarndam; 4. Bert
Bakker Zaandam; 5. William de Wolf Rotterdam; 6. Clemens Ulrich
Alkmaar; 7. Joop Floor Amsterdam; 8. Johnny Lammertink Wierden;
9. Ron Clowting Middenmeer; 10. Wil Luppers Purmerend; 11.
Dennis Timmerman Bovenkarspel; 12. Kees Kosterman Leersum; 13.
Erwin Rijnders Nieuwegein; 14. Rinus Cerfontain Amsterdam; 15.
Leendert Pot Amsterdam; 16. Hans van der Putte Santpoort; 17.
Hendrik van Westen Heerhugowaard; 18. Han Schouten Wilnis; 19.
Leon Schouten Breukelen; 20. Erwin Roubal Mijdrecht;
PURMEREND
.( 2004.09.12 )
Elite/Neo: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2.
Tino Haakman Enkhuizen; 3. Jeroen Lute Limmen; 4. Ronald Schur
Alkmaar; 5. John Bruin Warmen- huizen; 6. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep; 7. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 8. Danny Degeling
Lutjebroek; 9. Florian Smits Amsterdam; 10. Nan-Simon Dekker Den
Oever; 11. Gerard Windhouwer Oostzaan; 12. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel; 13. Wiebe Smid Zwagerbosch; 14. Menno Gobielje
Wormerveer; 15. Johan Walstra Buitenpost;16. Daniel Kleijn Wognum; 17.
Vincent Spierings Alkmaar; 18. Richard Degeling Hoogkarspel; 19.
Erik Hopman Egmond a/d Hoef; 20. Ward Koster Alkmaar;
Elite-Dames: 1. Esther Kortekaas Voorhout;
2. Aukje de Koning Alkmaar; 3. Jessica Glasbergen Den Helder; 4.
Marieke de Jonge Veendam; 5. Marsja Hoogvorst Rotterdam; 6.
Florien Remmelts Ruinerwold; 7. Elizabeth Folkerts Elahuizen; 8.
Debby van den Berg Cuyk; 9. Tamara Peek Groningen; 10. Susan
Hartog Jisp; 11. Rian Nijmeijer Utrecht; 12. Kim
Boterenbrood Nunspeet;13. Hanneke Snijders s-Gravenmoer; 14. Hinke Bos
Zuidhorn; 15. Christa Rustebiel Wildervank;16. Mirjam van Dijk
Pijnacker; 17. Merel Koenen Den Helder; 18. Nancy Turkstra
Heerhugowaard; 19. Kristel de Vries Haarlem; 20. Rylana
Soepenberg Delft;
Amateurs-B: 1. Maurice de Bruijn Haarlem;
2. Jan Koper Heemskerk; 3. Patrick van Gortel Apeldoorn; 4.
Ron Smit Haarlem; 5. Ton van den Dries Purmerend; 6. John Valk
Hoorn; 7. Robert Godfroid Monnickendam; 8. Wil Luppers Purmerend;
9. Richard Mulder Den Helder; 10. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 11.
Richard van den Burg Velserbroek; 12. Herman Groot-Hulze Zandvoort; 13.
Hendrik van Westen Heerhugowaard; 14. Clemens Ulrich Alkmaar; 15.
Roy Snijders Zwanenburg; 16. Mark Konijnenberg Schoorl; 17.
Gerben Botman Warmenhuizen;18. Kasimir den Hertog Heerhugowaard;19. Jelger
Bisschop Rustenburg; 20. Ruud Braakman Grootebroek;
PURMEREND
.( 2005.09.11 )
Elite/Belofte: 1. Rudy Vriend Waarland; 2.
Martijn Lust Heerhugowaard; 3. Nico Vuurens Meerkerk;4. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 5. Tino Haakman Enkhuizen; 6. Sierk-Jan de
Haan Dokkum; 7. Michel Duinmayer ’s-Graven- hage; 8. Danny Stam.
Assendelft;9. Guide de Koning Oostzaan; 10. John Bruin Warmenhuizen; 11.
Daniel Kleijn Wognum; 12. Danny Degeling Lutjebroek;13. Erwin Goenga
Krommenie; 14. Ronald Schur Alkmaar; 15. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht;16. Richard Degeling Hoogkarspel; 17.
Ivor Bruin Andijk;18. Menno Gobielje Wormerveer; 19. Niels Pieters
Hoofddorp; 20. Luit Blom Oudewater;
Amateurs-B: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Bert Bakker Zaandam; 3. Andre Boutestijn ’s-Gravenhage;4. Ton van Eijk
Hillegom; 5. Theo Joosten Spaarndam;6. Marcel De Koning Hippolytushoef;
7. Ron Smit Haarlem; 8. Robert de Poel Dordrecht;9. Richard van den
Burg Velserbroek; 10. Clemens Ulrich Alkmaar;11. Wil Luppers Purmerend;
12. John Oudshoorn Amstelhoek; 13. Hans Hissink Arnhem; 14.
Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 15. Richard Konijn Abbekerk;16. Rik
Moorman Purmerend; 17. Jochem van de Doelen Geffen;18. Ruud Braakman
Grootebroek; 19. Ger van der Wal Hoogkarspel; 20. Ron Clowting
Middenmeer;
PURMEREND.(
2006.09.17 )
Elite/Beloften: 1. Arnoud van Groen Amsterdam;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Bertil Klootwijk Spaarndam; 4. Joost Spring in t
Veld Mijdrecht; 5. Rudy Vriend Waarland; 6. Gerard Windhouwer Oostzaan; 7.
Jeroen Lute Limmen; 8. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 9. Dennis Smit Zwanenburg;
10. Ton Slippens Schagen; 11. Ronald Schur De Kwakel; 12. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 13. Niels Pieters Hoofddorp; 14. Sander Aardenburg Zaandam; 15.
Danny Degeling Lutjebroek; 16. Vincent Spierings Alkmaar; 17. Dennis Luyt
Haarlem; 18. Ruud Pronk Warmenhuizen; 19. Jenning Huizenga Franeker; 20. Patrick
Kos Zuid-Scharwoude;
Amateurs-B: 1. Norbert du Pied Egmond aan
Zee; 2. Rene Melk Assendelft; 3. John Oudshoorn Amstelhoek; 4. Jacco Konijn
Hoorn; 5. Erik Hooyman Enkhuizen; 6. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 7. Gerben Botman
Warmenhuizen; 8. Menno Helvensteijn Amsterdam; 9. Sander Nijhof Apeldoorn; 10.
Maarten Westland Huizen; 11. Wil Luppers Purmerend; 12. Richard Konijn
Abbekerk; 13. Przemyslaw Kustykiewicz Polen; 14. Simon Meijn Oudendijk; 15.
Ferry Nat Purmerend; 16. Floris William Wormer; 17. Jeroen Kriek Wormer; 18.
Brian Bruist Purmerend; 19. Enno Lokkerbol Amsterdam; 20. Robert Godfroid
Monnickendam;
PURMEREND.(
2007.09.16 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 3. Nico Vuurens
Meerkerk; 4. Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Sierd Steiginga Exmorra; 6. Ronald
Schur Zaandam; 7. Bob Jonkheer Lisse; 8. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 9. Dennis
Smit Zwanenburg; 10. Gerard Windhouwer Oostzaan; 11. Ton Slippens Schagen; 12.
Dennis Leliveld Mijdrecht; 13. Sander Steltenpool Andijk; 14. Martijn Lust
Heerhugowaard; 15. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 16. Jelmer Asjes
Koog aan de Zaan; 17. Rudy Vriend Waarland; 18. John Bruin Warmenhuizen; 19.
Rik de Voogd s-Gravenzande; 20. Rene Melk Assendelft;
Amateurs-B: 1. Bert Bakker Zaandam; 2.
Andre Boutestijn s-Gravenhage; 3. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 4. William
Floris Wormer; 5. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 6. Frank van Rooijen Wilnis; 7.
Rob Hulscher Beverwijk; 8. Clemens Ulrich Alkmaar; 9. Remco Janzen Hoofddorp;
10. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 11. Frank van Wijngaarden Assendelft; 12.
Martijn Kniest Alkmaar; 13. Wil Luppers Purmerend; 14. Gerben Botman
Warmenhuizen; 15. Ferry Nat Purmerend; 16. Michael Ruska Volendam; 17. Ger van
der Wal Hoogkarspel; 18. Michael Breedt Amsterdam; 19. Simon Meijn Oudendijk;
20. Bob Klein Nieuwe Niedorp;
PURMEREND
.( 2008.09.14 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Joost
Spring in t Veld Mijdrecht;2. André van Reek Nieuw-Vennep;3. Rudy Vriend
Schagen; 4. Dennis Smit Zwanenburg; 5. Nico Vuurens Meerkerk; 6. Pim Ligthart
Twisk; 7. Jorne Videler Amstelveen; 8. Lars van de Vall Ouderkerk aan den
Amstel;9. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan;10. Frans van der Does Wilnis; 11. Patrick
Ruckert Volendam; 12. Sander Lormans Heemskerk;13. Koos Jeroen Kers
Amstelveen;14. Menno Gobielje Gouda; 15. Nick Borst Leiden; 16. Michel
Duinmayer s-Gravenhage;17. John Koot Beverwijk; 18. Bart van Haaren
Duivendrecht;19. Bouke Kuiper Edam; 20. Joris de Boer t Veld;
Amateurs-B: 1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Herman Janssen Tiel; 3. Sander Koomen Alkmaar; 4. Ronald Rol Broek op
Langedijk;5. Clemens Ulrich Alkmaar; 6. Michael Ruska Volendam; 7. Dennis van
der Putten Wieringerwerf;8. Nico Kingma Amsterdam; 9. Ruud Braakman
Grootebroek;10. Wil Luppers Purmerend; 11. Rene Smits Purmerend; 12. Pierre
Deen Amsterdam; 13. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud;14. Klaas van 't
Veer Assendelft;15. Simon Polstra Amsterdam; 16. Norbert du Pied Egmond aan
Zee;17. John Oudshoorn Uithoorn;18. Eric van Leijen Nijmegen; 19. Enno
Lokkerbol Purmerend; 20. Ferry Nat Purmerend;
PURMEREND
.( 2009.09.13 )
Elite/Beloften: 1. Jorne Videler Amstelveen; 2.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Ivor Bruin Andijk; 5.
Dennis Smit Zwanenburg; 6. Luuk Goede Hoorn; 7. Tino Haakman Enkhuizen; 8. Tom
Relou Rijswijk Zh; 9. Menno Gobielje Gouda; 10. Mike Terpstra Krommenie; 11.
Patrick Ruckert Volendam; 12. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 13. Dex Groen
Tuitjenhorn; 14. Job Sinnige Heerhugowaard; 15. Michel
Reuser Tiel; 16. Daniël Korevaar Amsterdam; 17. Fred Pronk Heerhugowaard; 18.
Pim Klaver Zuidoostbeemster; 19. Olav van den Bergh Zeist; 20. Rick Lof
Monnickendam;
Junioren/Nieuwelingen/Amateurs-A/B/C: 1. Derk Abel
Beckeringh Amstelveen; 2. Jurgen van Diemen Leimuiden; 3. Ronald Sommer Druten;
4. Cees Snoek Volendam; 5. Etienne Kooreman Aalsmeer; 6. Eric de Vries De
Goorn; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Dylan Groenewegen Amsterdam; 9. Richard
Konijn Abbekerk; 10. Jochum Buchener Ilpendam; 11. Roy Lennings Enkhuizen; 12.
Jeroen Duyn Hoogwoud; 13. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 14. Enno Lokkerbol
Purmerend; 15. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 16. Alex Bosch Huizen; 17.
Laurens Snoek Volendam; 18. Dennis Bakker De Rijp; 19. Hendrik van Westen
Heerhugowaard; 20. Paul Alberts Kortenhoef;
PURMEREND
.( 2010.09.12 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Tom Relou
Rijswijk Zh; 2. Patrick Ruckert Volendam; 3. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 4.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan; 6. Patrick Kos
Alkmaar; 7. Ralf Zwitser Haarlem; 8. Wim Botman Schoorl; 9. Michel Luiten
Santpoort-Noord; 10. Rene Melk Assendelft; 11. Steven Stenekes Almere; 12.
Menno Gobielje Gouda; 13. Joris de Boer t Veld; 14. Roy Pieters Zwanenburg; 15.
Mike Tesselaar Heerhugowaard; 16. Otto van Buuren Castricum; 17. Guido de
Koning Oostzaan; 18. Hillard Cijntje Haarlem; 19. Bart Ursem Zwaagdijk; 20.
Frans van der Does Wilnis;
Amateurs-B: 1. Etienne Kooreman Aalsmeer;
2. Edwin van Beek Winkel; 3. Bas Zuidewind Lisse; 4. Thijs Leygraaff De Hoef;
5. Lorenzo Borhem Purmerend; 6. Luca Schrijen Assendelft; 7. Tommy Oude
Elferink Mijdrecht; 8. Henk de Jong Mijdrecht; 9. Stijn Bankras Heerhugowaard;
10. Sjors Dekker Andijk; 11. Bertrand Hartemink Amsterdam; 12. Brian Lust
Oostzaan; 13. Rudy Coers Hoogkarspel; 14. Marco Doets Monnickendam; 15. Jorrit
Jongbloed Utrecht; 16. Hidde Schelling de Kwakel; 17. Jaap Dudink Andijk; 18.
Eric de Vries de Goorn; 19. Sonny Agema Den Helder; 20. Roel Mouris Waverveen;
PURMEREND.(2011.09.11
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Patrick
Ruckert Volendam; 2. Emmanuel van Ruitenbeek Cadier en Keer;3. Steven Stenekes
Almere; 4. Etienne Kooreman Aalsmeer; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen;6.
Leon Burger Amsterdam; 7. Bart Ursem Zwaagdijk; 8. Malaya van Ruitenbeek Den
Haag;9. Edwin de Graaff De Kwakel; 10. Marcel Witte Amsterdam; 11. Emiel
Borsboom Woerden; 12. Henri Mol Hulshorst; 13. Menno Gobielje Gouda; 14. Dennis
Souverein Haarlem; 15. Guido de Koning Oostzaan; 16. Michael McKay Hillegom;
17. Gerard Windhouwer Oostzaan; 18. Simon Polstra Amsterdam; 19. Andy Knijpinga
Utrecht; 20. Pieter Homan Uithoorn;
Sportklasse: 1. Edwin van Beek Zwaag; 2.
John Oudshoorn Uithoorn; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. Rene Melk Assendelft;
5. Edwin Sierkstra Hoorn; 6. Pieter Zwarthoed Volendam; 7. Auke Broex Ouderkerk
a/d Amstel;8. Clemens Ulrich Alkmaar; 9. Norbert du Pied Egmond aan Zee;10.
Kevin Wilmsen Amstelveen; 11. Johan Hendriks Hilversum; 12. Casper van Sijl
Alkmaar; 13. Ger van der Wal Hoogkarspel; 14. Jorgen van Bers Amsterdam; 15.
Eric de Vries De Goorn; 16. Pieter Sikkes Assendelft; 17. Wim van der Plas
Noordwijk; 18. Marcel Klapwijk Diemen; 19. Cees Schrijver 20. Tom Corton
Heteren;
PURMEREND.(2012.09.16)
Junioren: 1. Marco
Doets Monnickendam; 2. Etienne
Lenting Nieuwveen; 3. Sem v/d Bogaert
Poeldijk; 4. Sjors Dekker Andijk; 5. Marco Kaldenbach Hoorn; 6. Andre Looij Wilnis; 7. Jochum Buchener Ilpendam; 8. Lorenzo Borhem Purmerend; 9. Justin Plijter Hillegom; 10. Benjamin Zuidema Dokkum; 11. Dylan van Zijl Harderwijk; 12. Etienne van Empel Tricht; 13. David van der Wal Harderwijk; 14. Twan Middelburg De Lier; 15. Cees Bol Zaandam; 16. Stephan Bakker Zaandam; 17. Jim Smits Purmerend; 18. Levi Tindal Landsmeer; 19. Jerry Roling Heemskerk; 20. Milan Brons Almere;
Masters 30+: 1. Andy
Knijpinga Utrecht; 2. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude; 3. Marcel Alma
Harskamp; 4. Menno Gobielje Gouda; 5. Pascal Schoots Tiel; 6. Laurens Koster Oegstgeest; 7. Egon Nanninga Lelystad; 8. Rene Melk Assendelft;9. Richard Louman
Amsterdam; 10. Michael Voogt Wormer; 11. Marcel Weinans Roden;12. Peter van de
Reep Hillegom; 13. Edwin van Beek
Zwaag; 14. Frans van der Does Wilnis; 15. Richard Konijn Abbekerk; 16. Nils ten Brinke Apeldoorn; 17. Alan Looms Eext; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19. Arjan Rebel Velserbroek; 20. Iloy Fennis Spaarndam;
PURMEREND.(
2013.09.15 )
Junioren/Nieuwelingen: 1. Levi
Tindal Landsmeer; 2. Andre Looij Wilnis; 3. Jorrit Lind Twisk; 4. Julius van
den Berg Purmerend; 5. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 6. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht; 7. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 8. Oscar van Wijk Wormer; 9.
Jerry Roling Heemskerk; 10. Jouke Schelling De Kwakel; 11. Hartthijs de Vries
Kollum; 12. Jelle Wolsink Hengelo ov; 13. Jeen de Jong Britsum; 14. Leon
Alberts Dalfsen; 15. Marco Kaldenbach Hoorn; 16. Alex Mengoulas Almere; 17.
Yannick Detant Purmerend; 18. Ewoud Hartemink Amsterdam; 19. Job
Lutjens Amstelveen; 20. Douwe Daatselaar Amsterdam;
Masters 30+: 1. Brian Burggraaf Velserbroek;
2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Harry van Pierre De Kwakel; 4. Pascal Schoots Tiel;
5. Menno Gobielje Gouda; 6. Laurens Koster Oegstgeest; 7. Jan Terpstra
Drachten; 8. Andy Knijpinga Utrecht; 9. Gerard Windhouwer Oostzaan; 10. John
Oudshoorn Uithoorn; 11. Marcel Witte Amsterdam; 12. Rene Melk Assendelft; 13.
Marcel Lambregts Meteren; 14. Koos Zut Slootdorp; 15. Frank Nijssen Haarlem;
16. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 17. Hans Vonk Arnhem; 18. Henk Weerman
Wolvega; 19. Wim van der Laan Hilversum; 20. Clemens Ulrich Alkmaar;