LANDSMEER.(
2000.06.10 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Timothy
Kersten Purmerend; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. John Bruin
Waarland; 4. Casper Helling Amsterdam; 5. Raymond Rol Alkmaar;
6. Richard Degeling Hoogkarspel; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan; 8.
Ton Slippens t Veld; 9. Andries Bosma Amsterdam; 10. Edwin
Sierkstra Hoogkarspel; 11. Ton Griep Bergschenhoek; 12. Jacco
Helmink Amsterdam; 13. Ronald Roos Zoetermeer; 14. Harm
Bronkhorst Nieuw-Vennep; 15. Daniel Kleijn Wognum; 16. Rayander
van Dongen Den Helder; 17. Patrick Koeman Nieuwegein; 18. Tim
Preijer Bovenkarspel; 19. Jeroen van Hoeijen Amsterdam; 20. Peter
Moelee Amsterdam;
Sportkl.-B/Vet: 1. Bert
Bakker Zaandam; 2. Hans Egberts Leiderdorp; 3. Jan de Nijs
Diemen; 4. Arno Winters Dronten; 5. Ron Smit Haarlem; 6.
Ton van den Dries Purmerend; 7. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 8.
Dirk Sassen Uithoorn; 9. Joop Floor Amsterdam; 10. Ben Mouris Nes
a/d Amstel; 11. Ron Clowting Midwoud; 12. Leo van den Berg
Noordwijk; 13. John Tromp Kudelstaart; 14. Jan Coehorst
Hardinxveld; 15. Joep Colijn Rijsenhout; 16. Rene van Seumeren
Utrecht; 17. Frank Kleijn Naaldwijk; 18. Robert Godfroid
Monnickendam; 19. Ronald Boerrigter Oudekerk a/d Amstel; 20.
Brian Murphy Amsterdam;
LANDSMEER.(
2001.06.09 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Jan de Leeuw Ermelo; 2. Godert de Leeuw Ermelo;3. Nico Vuurens
Meerkerk; 4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. Ronald van der Tang
Voorhout; 6. Andries Bosma Amsterdam; 7. Edward Foppen Ermelo;
8. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 9. Rob Hulscher Beverwijk; 10.
Adam Mijerson Amerika; 11. Odwin Bink Amsterdam; 12. Erik
Springintveld Rijsenhout; 13. Ruud Bakker Zaandam; 14. Bram
Bruschke Limmen; 15. John Bruin Waarland; 16. Michel Cerneus
Landsmeer; 17. Guido de Koning Oostzaan; 18. Gerben van de Knaap;
19. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel; 20.
Dennis Smit Zwanenburg;
Nieuwelingen: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Ton Rob Medemblik; 3. Wim Botman Markenbinnen; 4. Arno van
Warmendam Spaarndam; 5. Dirk Schoen Schagerbrug; 6. Jos van Emden
Schiedam; 7. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht;
8. Arno Hendrikse Vinkeveen; 9. Sander de Kip Hoorn; 10. Erik
Hopman Egmond a/d Hoef; 11. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 12.
Edwin van Kerkhof Wieringwaard; 13. Ivar Peetoom Badhoevedorp; 14.
Sietse Pomper Warmenhuizen; 15. Marvin Burggraaf Haarlem; 16. Tim
Boudri Diemen; 17. Joost Bosman Zutphen; 18. Pim Zwart IJmuiden;
Sportkl.-b: 1. Ruud
Verbeek Amstelveen; 2. Ton van den Dries Purmerend; 3. Martin de
Vries Landsmeer; 4. René Nat Purmerend; 5. Rinus Cerfontain
Amsterdam; 6. Wim van der Plas Noordwijk; 7. Brian Burggraaf
Haarlem; 8. Dirk Havik Zaandam; 9. Willard Gerritsen Uithoorn;
10. Leendert Pot Amsterdam; 11. Rob Godfroid Monnickendam; 12.
Ronald Boerrigter Oudekerk a/d Amstel; 13. Freddy Ruyter;
14. Robert Westland
Hilversum; 15. Ralph Hienkens Amsterdam; 16. Klaas van 't Veer Assendelft; 17. Paul Munstege Leiden; 18.
Marcel Bosman; 19.
Niels Schager Amsterdam;