KROMMENIE.(
2000.06.13 )
Elite/Neo: 1. Peter van den Reep Hillegom; 2. Cisco Pels
Amsterdam; 3. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5.
Odwin Bink Amsterdam; 6. Wesley Seigler Usa; 7. Ronald Roos Zoetermeer; 8.
Jeroen Lute Limmen; 9. Ton Slippens t Veld; 10. John Bruin Waarland; 11.
Raymond Rol Alkmaar; 12. Rick van der Kroon Nigtevecht; 13. Ton Griep
Bergschenhoek; 14. Robert Karremans Alphen a/d Rijn; 15. Richard Louman
Amsterdam; 16. Tino Haakman Enkhuizen; 17. Marco Lormans Heemskerk; 18. Gerard
Albrink Uitgeest; 19. Mark Knijnenberg Schoorl; 20. Ruud Bakker Zaandam;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Aike
Visbeek Amsterdam; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Jan Koper
Heemskerk; 4. Kees Vernooy Leimuiden; 5. Rick Krijt Koog a/d
Zaan; 6. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 7. Hans Baltus
Wieringerwaard; 8. Rene Markus Diemen; 9. Hans van Eijk Hillegom;
10. William Floris Wormer; 11. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel;
12. Rinus Cerfontain Amsterdam; 13. Rene Melk Assendelft; 14.
Herman Jansen Amsterdam; 15. Coen Emmer Amsterdam; 16. Martin de
Vries Landsmeer; 17. Joop Floor Amsterdam; 18. Bert Bakker
Zaandam; 19. Dirk Havik Zaandam; 20. Rene Nat Purmerend;
KROMMENIE.(
2001.06.05 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Peter van
de Reep Hillegom; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Sander Lormans
Heemskerk; 4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. Ton Slippens ’t
Veld; 6. Gerben van de Reep Hillegom; 7. Guido de Koning Oostzaan;
8. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 9. Jordy Vinke Oosterend; 10.
Rick Krijt Koog a/d Zaan; 11. John Bruin Waarland; 12. Andre van
de Reep Hillegom; 13. Ton Griep Bergschenhoek; 14. Ronald Roos
Zoetermeer; 15. T van de Veer; 16. Fred Heijn Jisp; 17. Rene Melk
Assendelft; 18. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 19. Jeroen Lute
Limmen; 20. Niels Eriks Anna Paulowna;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Wil
Stoppelenburg Krommenie; 2. Martin de Vries Landsmeer; 3. Ruud
Verbeek Amstelveen; 4. Jan de Nijs Diemen; 5. Brian Burggraaf
Haarlem;; 6. Ron Smit Haarlem; 7. Robert Kroep Hoek van Holland;
8. Jan van der Slot Maastricht; 9. René Nat Purmerend; 10.
Leendert Pot Amsterdam; 11. Joop Floor Amsterdam; 12. Rinus
Cerfontain Amsterdam; 13. Dirk Havik Zaandam; 14. Jeroen
Wesselius Haarlem; 15. Robert Westland Hilversum; 16. Herman
Groot-Hulze Zandvoort; 17. Howard van Veen Zaandam; 18. Gerard de
Boer Krommenie; 19. Fred Ruijter Assendelft; 20. Marcel Bos
Assendelft;
KROMMENIE.(
2002.05.21 )
Elite/Neo: 1. Vincent Spierings Alkmaar;
2. Danny Degeling Lutjebroek; 3. Jan Schilder Zwaagdijk; 4.
Ton Griep Bergschenhoek; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan; 6. Sander
Lormans Heemskerk; 7. John Bruin Waarland; 8. Odwin Bink
Amsterdam; 9. Tino Haakman Enkhuizen; 10. Peter van de Reep
Hillegom; 11. Niels Eriks Anna Paulowna; 12. Ton Slippens ’t
Veld; 13. Remon Poland Warmenhuizen; 14. Fred Heijn Jisp; 15.
John Koot Beverwijk; 16. Guido de Koning Oostzaan; 17. Lars Borst
Wieringerwaard; 18. Vincent Geluwie Huizen; 19. Erwin Goenga Den
Burg; 20. Raymond Rol Alkmaar;
Sportkl.-a/Vet.a: 1. Ronald
Roos Zoetermeer; 2. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 3. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 4. Dennis van Weel Nieuw Vennep; 5. Gerard
van Rooijen Heemskerk; 6. Franck van Wijngaarden Assendelft; 7.
Rene Melk Assendelft; 8. Richard Louman Amsterdam; 9. Kees
Vernooy Leimuiden; 10. Jan de Nijs Diemen; 11. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel; 12. Jan Koper Heemskerk; 13. Menno Gobielje
Wormerveer; 14. Erik Hooyman Enkhuizen; 15. Hans van Eijk Nieuw-Vennep;
16. William Floris Wormer; 17. Patrick Korver Noord Scharwoude;
KROMMENIE.(
2003.06.10 ).
Elite/Beloften: 1. Niki Terpstra Krommenie; 2.
Peter Schep Lopik; 3. Wouter Mol Cadier en Keer;4. Ruud Pronk
Warmenhuizen; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan;6. Odwin Bink Amsterdam; 7.
Danny Degeling Lutjebroek;8. Remon Poland Warmenhuizen; 9. Ton Slippens
’t Veld; 10. Fred Heijn Jisp;11. Tino Haakman Enkhuizen; 12. Bram
Bruschke Limmen; 13. Robin Koot Amsterdam;14. John Bruin Warmenhuizen;
15. Erwin Goenga Krommenie;16. Bozidar Stajkovac IJmuiden; 17.
Bastiaan Krol Oldenzaal; 18. Niels Eriks Anna Paulowna;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 3. Ronald Roos Zoetermeer; 4. Auke
Broex Ouderkerk a/d Amstel; 5. Menno Gobielje Wormerveer; 6.
Michel Cerneus Amsterdam; 7. Richard Louman Amsterdam;8. Gerben van de
Reep Hillegom; 9. William Floris Wormer; 10. Sander Aardenbrug
Zaandam;11. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 12. Jeroen Kriek
Wormerveer;13. Rudy Coers Grootebroek; 14. Eric de Vries De Goorn; 15.
Klaas van 't Veer Assendelft; 16. Lucas Geerts Zaandam;
KROMMENIE. (
2004.06.01 )
Elite/Neo: 1. Reinier Honig Alkmaar; 2.
Odwin Bink Amsterdam; 3. Dirk Peetoom Dirkshorn; 4. Ton Slippens
t Veld; 5. Niki Terpstra Krommenie; 6. Erwin Goenga Krommenie;
7. Danny Degeling Lutjebroek; 8. Richard Degeling Hoogkarspel; 9.
Edwin Commandeur Amsterdam; 10. Norbert du Pied Purmerend; 11.
Richard Bloedjes Limmen; 12. Gerard Windhouwer Oostzaan; 13.
Jeroen Lute Limmen; 14. Siebe Breed Leiden; 15. Bram Bruschke
Limmen; 16. William Floris Wormer; 17. Erik Hopman Egmond a/d
Hoef; 18. Rudy Coers Grootebroek; 19. Florian Smits Amsterdam;
Amateurs-B: 1. Bert Bakker Zaandam; 2.
Jan de Nijs Diemen; 3. Jan Koper Heemskerk; 4. Ron Smit Haarlem;
5. Jeroen Kriek Wormerveer; 6. Peter Fils Voorburg; 7. Jan
Westland. IJmuiden; 8. Theo Schlijper Linschoten; 9. Roy Snijders
Zwanenburg; 10. Wil Luppers Purmerend; 11. Joop Floor Amster- dam; 12.
Hans Bal Delft; 13. Maurice de Bruijn Haarlem; 14. Gerben Botman
Warmenhuizen; 15. Erik Kieftenburg Blokker; 16. Lucas Geerts Zaandam;
17. Jasper Dijkhuizen Heemskerk; 18. Erik Hooyman Enkhuizen; 19.
Ben Davidson Beverwijk; 20. Maarten Sijmons Landsmeer;
KROMMENIE .(
2005.05.17 )
Elite/Belofte: 1. Danny Degeling Lutjebroek;
2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Ton Slippens Schagen; 4. Sander
Lormans Heemskerk; 5. John Bruin Warmenhuizen; 6. Walter de Kok
Burgerveen; 7. Peter Vermeulen Amsterdam; 8. Dirk Peetoom
Oudkarspel; 9. Hillegom 10. Kris Kamper Warmenhuizen;11. Mike van
der Putten Haarlem; 12. Niels Pieters Hoofddorp; 13. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 14. Peter van de Reep Hillegom; 15. Jeroen
Lute Limmen; 16. Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 17. Vincent
Spierings Alkmaar; 18. Stefan Franzen Winkel; 19. Stefan de Kok
Burgerveen; 20. Rudy Coers Grootebroek;
Amateurs-B: 1. Bert Bakker Zaandam; 2.
Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 3. Ron Smit Haarlem; 4. Franck
van Wijngaarden Assendelft; 5. Joop Floor Amsterdam; 6. Ton van
Eijk Hillegom; 7. Marcel Meijn Alkmaar; 8. Wil Luppers Purmerend;
9. Erik Hooyman Enkhuizen; 10. Rene Melk Assendelft; 11.
Bernardo Serrano Garcia Beverwijk; 12. Gerben Botman Warmenhuizen; 13.
Jeroen Kriek Wormer; 14. Rene Markus Nes aan de Amstel; 15. Erik
Stam Egmond-Binnen;16. Jasper Dijkhuizen Heemskerk; 17. Herman van der Ham Zandvoort; 18. Jan Westland;
IJmuiden; 19. Ruud Maass Wormerveer; 20. Tjeerd van der Veer
Avenhorn;
KROMMENIE.(
2006.06.06 )
Elite/Beloften:1. Gerard Windhouwer Oostzaan;
2. Ton Slippens Schagen; 3. Niki Terpstra Krommenie; 4. Danny Stam. Assendelft;
5. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 7. Richard
Bloedjes Limmen; 8. Kris Kamper Warmenhuizen; 9. Jeroen Lute Limmen; 10. John
Bruin Warmenhuizen; 11. Robert Slippens Spanbroek; 12. Hugo Keetman Winkel; 13.
Bram Bruschke Limmen; 14. Rob Disseldorp Rijpwetering; 15. Jelmer Asjes Koog
aan de Zaan;
Amateurs-B: 1. Rene Melk Assendelft; 2.
Hans Bal s-Gravenhage; 3. Roy Snijders Zwanenburg; 4. Michael Ruska Volendam;
5. Jeroen Kriek Wormer; 6. Ruud Maass Wormerveer; 7. Ron Smit Haarlem; 8.
William Floris Wormer; 9. Brian Burggraaf Hoofddorp; 10. Erik Hooyman
Enkhuizen; 11. Ruud Bakker Koog aan de Zaan; 12. Rob Hulscher Beverwijk; 13.
Harm Twaalfhoven Amsterdam; 14. Huub de Vries Zandvoort; 15. Mark Konijnenberg
Schoorl; 16. Bert Bakker Zaandam; 17. Theo Schlijper Linschoten; 18. Joop Floor
Amsterdam; 19. Ron Mol. s-Gravenhage; 20. Gerben Botman Warmenhuizen;
KROMMENIE.(
2007.05.29 )
Elite/Beloften: 1. Ton Slippens Schagen; 2. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 3. Wouter de Groot Hillegom; 4. Rene Melk Assendelft;
5. Danny Degeling Lutjebroek; 6. Sander Lormans Heemskerk; 7. Bart van Haaren
Duivendrecht; 8. Jeroen Scheffer Beverwijk; 9. Gerard Windhouwer Oostzaan; 10.
Vincent Spierings Alkmaar; 11. Peter van de Reep Hillegom; 12. John Bruin
Warmenhuizen; 13. Mike Terpstra Krommenie; 14. Gerben van de Reep Hillegom; 15.
Stefan Breemes Amsterdam; 16. Rudy Coers Grootebroek; 17. Odwin Bink Amsterdam;
18. Bram Conijn Wormer; 19. Guido de Koning Oostzaan; 20. Daan Boeijen
Haarsteeg;
Amateurs-B: 1. Rick Krijt Koog aan de Zaan;
2. Jeroen Kriek Wormer; 3. Albert Harren Haarlem; 4. Menno Helvensteijn
Amsterdam; 5. Frank Niewold Lisse; 6. Bert Bakker Zaandam; 7. William Floris
Wormer; 8. Marcel de Groot Hillegom; 9. Marco Vermeij Lisse; 10. Ruud Bakker
Wormer; 11. Richard Dekker Uitgeest; 12. Erwin Krom Limmen; 13. Tjeerd van der
Veer Avenhorn; 14. Ben Davidson Beverwijk; 15. Luuk Goede Hoorn; 16. Ron Mol
s-Gravenhage; 17. Floris van der Bas Rijswijk Zh; 18. Ruud Braakman
Grootebroek; 19. Rob Hulscher Beverwijk; 20. Arjen Neefjes Bovenkarspel;
KROMMENIE. (
2008.05.13 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 2. Ton Slippens Schagen; 3.
Jorg van Oostende Utrecht; 4.
Guido de Koning Oostzaan; 5. Sander Aardenburg Zaandam; 6.
Patrick Ruckert Volendam; 7. Danny Bekker Amsterdam; 8.
Jeroen Kriek Wormer; 9. Jelmer Asjes Koog a/d Zaan; 10.
Arjan Dekker Hilversum; 11. Jorne Videler Amstelveen; 12.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. Stefan Breemes Amsterdam;
14. Steven Stenekes Almere; 15. Hugo Louwers
Wieringerwaard; 16. Rene Melk Assendelft; 17. Luuk
Goede Hoorn; 18. Joost Kunst Hoofddorp; 19. Daniël
Korevaar Abcoude; 20. Gerben Vervoorn Gouda;
Amateurs-B: 1. William Floris Wormer;
2. Erik Hooyman Enkhuizen; 3. Willem Hus Voorburg; 4.
Niels Oden Uitgeest; 5. Gerben Botman Warmenhuizen; 6.
Brian Burggraaf Hoofddorp; 7. Piet Kralt Rijnsburg; 8.
Richard Konijn Abbekerk; 9. Ben Davidson Beverwijk; 10.
Marcel Meijn Alkmaar; 11. Floris van der Bas Rijswijk Zh;
12. Marco Halma Uithoorn; 13. Wil Luppers Purmerend; 14.
Hans Bal s-Gravenhage; 15. Cor van Bijnen Wervershoof; 16.
Ferry Nat Purmerend; 17. Richard Bakker Grootebroek; 18.
Nick Toonen Lisse; 19. Hans Schelvis Heemskerk; 20.
Jos Dijkman Bovenkarspel;
KROMMENIE .(
2009.06.02 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 2. Patrick Ruckert Volendam; 3. Nico Vuurens Meerkerk;
4. Levi Heimans Amsterdam;5. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 6. Jelmer Asjes
Koog aan de Zaan; 7. Brian Bulgac Almere; 8. Rudy Vriend Schagen; 9. Jorne
Videler Amstelveen; 10. Gerard Windhouwer Oostzaan; 11. Ton Slippens
Schagen;12. Steven Stenekes Almere; 13. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek;14.
Jannis Nikolakakis Koog aan de Zaan; 15. Ruben Dorren Amsterdam; 16. Freek
Terlouw Amsterdam; 17. Jorg van Oostende Utrecht;18. Jelmer Bode Sassenheim;
19. Bram Bruschke De Rijp; 20. Elias de Bruijne Utrecht;
Amateurs-B: 1. Jeroen Kriek Wormer; 2. Rick
Krijt Koog aan de Zaan; 3. Rene Melk Assendelft; 4. Nick Hansen Volendam; 5.
Bert Bakker Zaandam;6. Piet Kralt Rijnsburg; 7. Marcel Hoffman Hoofddorp; 8.
Ruud Braakman Grootebroek; 9. Roy Snijders Zwanenburg; 10. Frank Nijssen
Haarlem; 11. Niels Oden Uitgeest; 12. Mitja van Toorenburg Hoogland; 13. Ben
Davidson 14. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 15. Marco Vermeij Lisse; 16. Michael
Ruska Volendam; 17. Hans Schelvis Heemskerk; 18. Enno Lokkerbol Purmerend; 19.
Willem Hus Voorburg; 20. Theo Hensen Boven-Leeuwen;
KROMMENIE.(2010.05.25)
Elite/Beloften: 1. Mike Terpstra Assendelft;
2. Patrick Ruckert Volendam; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4.
Sander Lormans Heemskerk; 5. Dennis Smit Zwanenburg; 6. Ton
Slippens Schagen; 7. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 8. Stefan
Breemes Amsterdam; 9. Daniël Borst Schoorl; 10. Geert-Jan Jonkman
Andijk; 11. Jannis Nikolakakis Koog aan de Zaan; 12. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 13. Tino Haakman Enkhuizen; 14. Lars van de
Vall Ouderkerk a/d Amstel; 15. Arjan Dekker Hilversum; 16.
Patrick Bos Amstelveen;17. Steven Stenekes Almere; 18. Niels Oden
Uitgeest; 19. Daniël Korevaar Abcoude; 20. Bram Conijn Wormer;
Amateurs-B: 1. Nick Hansen Volendam; 2.
Brian Burggraaf Hoofddorp; 3. Edwin Sierkstra Hoorn; 4. Marcel
Hoffman Hoofddorp; 5. Richard Mulder Den Helder; 6. Jeroen
Verlaan Amsterdam; 7. Mitja van Toorenburg Hoogland; 8. Henk de
Jong Mijdrecht; 9. Jeroen Kriek Wormer; 10. Piet Kralt Rijnsburg;
11. Rudy Coers Hoogkarspel; 12. Michael Ruska Volendam; 13.
Mike Tesselaar Heerhugowaard; 14. Rene Schuitemaker Volendam; 15.
Roy Lennings Enkhuizen; 16. Klaas van 't Veer Assendelft; 17.
Jeroen Half Uitgeest; 18. Norbert du Pied Egmond aan Zee; 19.
Ruud Bakker Wormer; 20. Hans Schelvis Heemskerk;
KROMMENIE.(2011.06.14)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Wim
Stroetinga Oldeberkoop; 2. Nico
Vuurens Meerkerk; 3. Levi Heimans
Amsterdam; 4. Lars van de Vall
Ouderkerk a/d Amstel; 5. Mike
Terpstra Assendelft; 6. Miel Bregman
Berg en Terblijt; 7. Mitchell
Huenders Hoofddorp; 8. Jan Bos
Nieuwehorne; 9. Geertjan Jonkman
Andijk; 10. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen; 11. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 12. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 13. Gerard Windhouwer
Oostzaan;14. Ton Slippens Schagen; 15.
Steven Stenekes Ede; 16. Edwin de
Graaff De Kwakel;17. Niels Wubben Naaldwijk; 18.
Bram Imming Egmond Binnen; 19. Gerben
van der Knaap Uithoorn; 20. Sander
Aardenburg Zaandam;
Sportklasse: 1. Rick
Krijt Koog a/d Zaan; 2. Piet Kralt
Rijnsburg;3. Maurice de Bruijn Haarlem; 4.
Jeroen Kriek Wormer; 5. Rene Melk
Assendelft; 6. Rene Schuitemaker
Volendam; 7. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel; 8. Jos van Ginneken
Etten-Leur; 9. Pieter Sikkes
Assendelft; 10. Reinier Nieuwlaat
Bleiswijk;11. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 12.
Ruud Braakman Grootebroek; 13.
Richard Bakker Bovenkarspel; 14. René
Leek Heerhugowaard; 15. Hans Schelvis
Heemskerk; 16. Wouter Spit Amsterdam; 17. Rob Hulscher Zaandam;18. William Floris
Wormer; 19. Patrick Gelsema
Woudenberg;
KROMMENIE.(2012.05.29)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Dennis
Smit Zwaneburg; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Patrick Ruckert Lierop; 4.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Levi Heimans Amsterdam; 6. Mitchell Huenders
Hoofddorp; 7. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 8. Barry Bel De Goorn; 9. Joris de
Boer t Veld; 10. Dylan Groenewegen Amsterdam; 11. Aron Kremer Vierpolders; 12.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. Sander Lormans Heemskerk; 14. Geertjan Jonkman
Andijk; 15. Steven Stenekes Doorwerth; 16. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 17. Edwin
de Graaff De Kwakel; 18. Raymond Splinter Hoorn; 19. Robbert van Andel Abbenes;
20. Sebastiaan ten Zeldam Castricum;
Sportklasse:1. Brian Burggraaf Hoofddorp;
2. Rick Krijt Koog a/d Zaan; 3. Richard Mulder Den Helder; 4. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep; 5. Auke Broex Ouderkerk a//d Amstel; 6. John Koot Beverwijk; 7.
Arjan Rebel Velserbroek; 8. Rene Schuitemaker Volendam; 9. Marcel Hoffman
Hoofddorp; 10. Xander Moerman Vianen; 11. Ruud Bakker Wormer; 12. Erik Hooyman
Enkhuizen; 13. Rene Melk Assendelft; 14. Ruud Braakman Grootebroek; 15. Casper
Pruijn Sint Maartensbrug; 16. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 17. Roy Lennings
Enkhuizen; 18. Hans Bal s-Gravenhage; 19. Jeroen Kriek Wormer; 20. Sander
Jansen Zeewolde;
KROMMENIE.(
2013.05.21 )
Elite/BeloftenAmateurs: 1. Dennis
Smit Zwanenburg; 2. Jelmer Asjes Wormerveer; 3. Dennis Souverein
Haarlem; 4. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 5. Lars van de Vall
Ouderkerk aan den Amstel; 6. Mike Terpstra Assendelft; 7.
Robbert-Jan Mol Nibbixwoud;8. Jody Tesselaar Heerhugowaard; 9. Hillard
Cijntje Haarlem; 10. Jasper Ockeloen Arnhem; 11. Steven Stenekes
Almere; 12. Roy Pieters Zwanenburg; 13. Silvan Buis Nibbixwoud; 14.
Stefan Breemes Amsterdam; 15. Jan Lof Amsterdam; 16. Frank Beemer
Garderen; 17. Luca Schrijen Assendelft; 18. Luuk van der Wal De Lier;
19. Rob Disseldorp Rijpwetering; 20. Michael McKay Hillegom;
Sportklasse: 1. Frank Rijkhoff Veenendaal;
2. Marcel Hoffman Hoofddorp; 3. Xander Moerman Vianen; 4.
Nick Toonen Lisse; 5. Rene Melk Assendelft; 6. Pieter Sikkes
Assendelft; 7. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 8. Ton van Eijk
Hillegom; 9. Paul den Edel Zaandam; 10. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude; 11. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 12. Kevin Wilmsen
IJmuiden; 13. Frank Nijssen Haarlem; 14. Danny Kors Beverwijk;
15. Jeroen Kriek Wormer; 16. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 17.
Jermo Agema Den Helder; 18. Pierre Deen Amsterdam;19. Volkert Meinsma
Oudkarspel; 20. Ruud Braakman Grootebroek;
KROMMENIE.(
2014.06.10 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelmer
Asjes Wormerveer; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 3. Dennis Smit
Zwanenburg; 4. Roy Pieters Zwanenburg; 5. Dennis Souverein Haarlem; 6. Derk
Abel Beckeringh Amstelveen; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Mike Terpstra
Assendelft; 9. Barry Bel De Goorn; 10. Richard Jansen Assendelft; 11. Bram
Imming Egmond-Binnen; 12. Michael McKay Hillegom; 13. Jerry Roling Heemskerk;
Sportklasse: 1. Frits van Lieshout
Spaarndam; 2. Guido de Koning Oostzaan; 3. Sander Aardenburg Krommenie; 4. Mark
Rijntjes Haarlem; 5. Marcel Hoffman Hoofddorp; 6. Gerard Windhouwer Oostzaan;
7. Nick Lennings Enkhuizen; 8. Brian Burggraaf Hoofddorp; 9. Erik Hooyman
Enkhuizen; 10. Rene Melk Assendelft; 11. Arjan Rebel Velserbroek; 12. Harry van
Pierre De Kwakel; 13. René Rotscheid Apeldoorn; 14. Ruud Appelman Midwoud; 15.
Bastian de Jong Hoorn; 16. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 17. Willard Gerritsen Uithoorn;
18. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 19. Jeroen Kriek Wormer; 20. Pieter Sikkes
Assendelft;
KROMMENIE.(
2015.05.26 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelmer
Asjes Wormerveer; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Koos Jeroen
Kers Amstelveen; 4. Dennis Souverein Haarlem; 5. Frank Niewold Lisse; 6.
Mitchell Huenders Maarn; 7. David van Eerd Breda; 8. Sjors Handgraaf Leiden; 9.
Steven Stenekes Bennekom; 10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Dennis Smit Zwanenburg;
12. Marco Doets Monnickendam; 13. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 14. Luca
Schrijen Assendelft 15. Tijs van der Steen Baarn; 16. Klaas Jan Kin Meppel; 17.
Erik Verboven Cuijk; 18. Richard Jansen Assendelft; 19. Eljakim v.d. Sande
Ossenzijl; 20. Roel Defauwes Nieuwstadt;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Erik
Dekker Hedel; 2. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 3. Frits van Lieshout Spaarndam;
4. Michael van Son Velserbroek; 5. Marcel Hoffman Hoofddorp; 6. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 7. Menno Gobielje Gouda; 8. Carlo Kop Almere 9. Rick Krijt Koog
aan de Zaan; 10. Guido de Koning Oostzaan; 11. Hans Bal s-Gravenhage; 12.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. René Rotscheid Apeldoorn; 14. Mark Rijntjes
Haarlem; 15. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 16. Jeroen Kriek Wormer; 17. Pieter
Sikkes Assendelft; 18. Hans Schelvis Heemskerk; 19. Eric de Vries De Goorn; 20.
Arco Herrebout Purmerend;
KROMMENIE.(
2016.05.17 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Arvid de
Kleijn Herveld; 2. Jelmer Asjes Wormerveer; 3. Wim Stroetinga Nijkerk; 4.
Patrick Bos Amstelveen; 5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Robbert-Jan Mol Wognum; 7.
Mike Terpstra Krommenie; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Jorne Videler
Badhoevedorp; 10. Steven Stenekes Bennekom; 11. Pascal Aandewiel Amsterdam; 12.
Nick Stöpler Woerden; 13. Erik Dekker Hedel; 14. Martijn Lust Tuitjenhorn; 15.
Jerry Roling Heemskerk; 16. Guus Schoth Amsterdam; 17. Merijn Korevaar
Groot-Ammers; 18. Taco van der Hoorn De Zilk; 19. Oscar van Wijk Wormer; 20.
Jake Griffin Maarn;
Sportklasse: 1. Frits van Lieshout
Spaarndam; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 4.
Rick Krijt Koog aan de Zaan; 5. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 6. Michael Ruska
Volendam; 7. Mark Rijntjes Haarlem; 8. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 9. Hoofddorp;
10. Jeroen Kriek Wormer; 11. Johan Berga Andijk; 12. Erwin Beckers Den Helder;
13. Sander Nijhof Apeldoorn; 14. René Rotscheid Apeldoorn; 15. Reinier
Nieuwlaat Bleiswijk; 16. Paul Schoone Assendelft;
KROMMENIE.(2017.06.06)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Mike
Terpstra Krommenie; 2. Mitchell Huenders Maarn; 3. Lars van de Vall Heemstede;
4. Dorus de Rijk De Rijp; 5. Kevin Wilmsen Haarlem; 6. Steven Stenekes
Bennekom; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Arjan Arentsen Harderwijk; 9.
Dennis Souverein Haarlem; 10. Oscar van Wijk Wormer; 11. Arno Kleinjan Gouda;
12. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Peter Merx Warfhuizen; 14. Raymond Splinter
Amsterdam;
Sportklasse: 1. Tijs Dekker Oosthuizen; 2.
Patrick Stengs Beverwijk; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Patrick de Smit
Nieuw-Vennep; 5. Ruud Coers Grootebroek; 6. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 7.
Carlo Kop Almere; 8. Rick Krijt Koog aan de Zaan; 9. Coen Emmer Amsterdam; 10.
Volkert Meinsma Oudkarspel; 11. Folkert Zwiers Wormer; 12. Harm Twaalfhoven
Haarlem; 13. Mitchell van Roijen Beverwijk; 14. Pierre Deen Amsterdam; 15. Daan
Boekel Assendelft; 16. Sebastiaan De Klerk Hoofddorp; 17. Twan van Rooijen
Breukelen; 18. Marcel van Harlingen Wormer;
KROMMENIE.(
2018.05.20 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Kevin
Wilmsen Haarlem; 2. Matthew Overste Amsterdam; 3. Sjors Dekker Andijk; 4. Thimo
Kroeze Koog aan de Zaan; 5. Jelmer Asjes Assendelft; 6. Steven Stenekes
Bennekom; 7. Dennis Souverein Haarlem; 8. Fred Pronk Egmond-Binnen; 9. Robbert-Jan
Mol Nibbixwoud; 10. Sjors Handgraaf Leiden; 11. Quinten Veling Monnickendam;
12. Stefan Appelman Beverwijk; 13. Edwin de Graaff De Kwakel; 14. Raymond
Splinter Amsterdam; 15. Sven Asjes Alkmaar; 16. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep;
17. Joeri Klous Assendelft; 18. Carlo Kop Almere; 19. Cees Snoek Volendam; 20.
Mike Terpstra Krommenie;
Sportklasse: 1. André van Reek Lisse; 2.
Caspar Hermans Amsterdam; 3. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 4. Patrick de Smit
Nieuw-Vennep; 5. Rene Melk Assendelft; 6. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 7. Luca
Schrijen Assendelft; 8. Lennard Pasman Landsmeer; 9. Guido de Koning Oostzaan;
10. Mitchell van Roijen Beverwijk; 11. Bas Boenders Utrecht; 12. Ming-ko Sun
Den Helder; 13. Marcel Witte Amsterdam; 14. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel;
15. Frits van Lieshout Spaarndam; 16. Nick Toonen Lisse; 17. Pierre Deen
Amsterdam; 18. Frank Röling Assendelft; 19. Erwin Kuipers Assendelft; 20.
Marcel van Harlingen Wormer;
KROMMENIE .(
2019.06.09 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Steven
Stenekes Bennekom; 3. Tom Wijfje Ter Aar; 5. Dennis van der Zaal Lisse; 6. Kyle
Agterberg Maartensdijk; 7. Tim Christen Leiden; 8. Daan Hoeks Amstelveen; 9.
Eddy Gödde Naaldwijk; 10. Coen Onderwater Lisse; 11. Patrick Stengs Beverwijk;
12. Marvin van Spronsen Naaldwijk; 13. Sven van Luijk Naaldwijk; 14. Stefan
Appelman Beverwijk; 17. Raymond Splinter Amsterdam; 18. Fred Pronk
Egmond-Binnen; 19. Witten Anthonise Dordrecht; 20. Bouke Gerritsma Enschede;
Sportklasse: 1. Guido de Koning Oostzaan; 2.
André van Reek Gouda; 3. Kevin Wilmsen Haarlem; 4. Frank Röling Beverwijk; 6.
Jaap Dudink Andijk; 7. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel;8. Rene Melk
Assendelft; 9. Onno Timmermans Beverwijk; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Antonio
Vilches-Kolkman Haarlem; 12. Arjan Rebel Wormer; 13. Bastian de Jong Hoorn; 14.
Sven Roggeveen Utrecht; 15. Luca Schrijen Assendelft; 17. Dieuwe van Bergen en
Henegouwen Amsterdam; 18. Bas de Lange Assendelft; 19. Pierre Deen Amsterdam;
20. Mark Rijntjes Zandvoort;