HILVERSUM.(
2000.06.25 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Ton Griep
Bergschenhoek; 2. Ronald Roos Zoetermeer; 3. Wobbe van den
Kieboom Leiden; 4. Robert Karremans Alphen a/d Rijn; 5. Hans
Voorn.sr Hilversum; 6. Frank van Rooijen Wilnis; 7. Hugo Kok
Amersfoort; 8. Adam Cox Australie; 9. Koen de Jong Hilversum; 10.
Hans Voorn.jr Hilversum; 11. Cisco Pels Amsterdam; 12. Andre
Kraan Gouda; 13. Ard Jansen Soest; 14. Dennis Kok Amersfoort; 15.
Andras van Hoeijen Amersfoort; 16. Maarten Westland Huizen; 17.
Angel Flanegin Aruba; 18. Richard Louman Amsterdam; 19. Erik
Nekkers Nijverdal; 20. Guido Benthem Ede;
Nieuwelingen: 1. Tom Veelers Ootmarsum; 2.
Guus Magielse Est/Woerden; 3. Gideon de Jong Papendrecht; 4. Eddy
van IJzendoorn Tiel; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6. Dion Murk
Haarlem; 7. Thomas Berkhout Schipluiden; 8. Maarten de Jonge
Oldenzaal; 9. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 10. Stephan Speijer
Enspijk; 11. Wim Stroetinga Oosterwolde; 12. Rik Nederlof
Woerden; 13. Bas ten Wolde Houten; 14. Wilco Hovestad Veenendaal;
15. Daan de Jonge Oldenzaal; 16. Ward Kosten Alkmaar; 17.
John Bongaards De Lier; 18. Stefan van Dorestein Zeist; 19. Ton
Rob Medemblik; 20. Bozidar Stajkovac IJmuiden;
Dames-Nieuwelingen: 1. Miranda
Vierling Rijswijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Sandra
Duin Alkmaar; 4. Mariëlle van Kalmthout Rucphen; 5. Marije
Profijt Hoogeveen; 6. Hanneke Schurink Borne; 7. Joan Boskamp
Roden; 8. Miriam van Gog Asten; 9. Mariette Gouweloos
Mijnsheerenland; 10. Anouk de Veen Woldendorp; 11. Yvonne Godde
Hendrik-ido-Ambacht; 12. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 13.
Natasja van den Dikkenberg Veenendaal; 14. Irene Welter Loosdrecht; 15.
Ellen van den Ackerveken Reusel; 16. Daisy Emens Breda; 17. Linda
Dirkx Reusel; 18. Patricia van Herp Nieuwendijk; 19. Monique
Laurijssen Gilze; 20. Jenny Hoogerland Kruiningen;
HILVERSUM.(
2001.06.24 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Godert de
Leeuw Ermelo; 2. Robin Reid; 3. Ronald Schuiling Hoogland; 4.
Erik Nekkers Nijverdal; 5. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep;6. Heerko Gorter
Werkendam; 7. Jan de Leeuw Ermelo; 8. Wilfred Verhagen Woerden;9.
Freddy Wolsink Enschede; 10. Remko Kramer Nijmegen; 11. Guido
Benthem Ede; 12. Bertil Klootwijk Spaarndam; 13. Vincent van Rijn
Leusden; 14. Dennis Pont Nederhorst den Berg; 15. Micha de Vries
Hilversum; 16. Andries Bosma Amsterdam; 17. Damir Smatov
UZB/Tasjkent; 18. Peter van de Reep Hillegom; 19. Warner Boekhout
Odijk; 20. Wim Spijkerboer Elspeet;
Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Bergum; 2.
Wim Botman Markenbinnen; 3. Wim Stroetinga Oosterwolde; 4. Jeroen
Horck Enschede; 5. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 6. Niels
Pieters Hoofddorp; 7. Robbin Boom Kortenhoef; 8. Kevin Schutte
Zwolle; 9. Thomas Heijerman Houten; 10. Frank Wierstra Bergum;11.
Jasper de Lange Bussum; 12. Daniël Brok Nijverdal; 13. Ton Rob
Medemblik; 14. Giel Kleinjan Nijverdal; 15. Wilco Hovestad
Veenendaal; 16. Andries Weening Harkema; 17. Remco Bertelink Ede;
18. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 19. Tom Vermeer Leusden; 20.
Gertjan Rosema Fochteloo;
Dames-Junioren: 1. Miranda Vierling Den Haag;
2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4.
Sandra Duin Alkmaar; 5. Minke van Dongen Dongen; 6. Frederika van
de Wiel Harkema; 7. Christa Pirard Sprundel; 8. Crista de Jong
Rucphen; 9. Pleuni Möhlmann Apeldoorn; 10. Marjel Daggenvoorde
Heeten; 11. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 12. Anna van
Nijnatten ’s-Hertogenbosch; 13. Jessica van Dijk Ter Aar; 14.
Judith Helmink Maurik; 15. Kim Boterenbrood Nunspeet; 16. Aniek
Eijsink Balkbrug; 17. Sara Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 18. Yuli
Veen Duivendrecht; 19. Linda Veen Amsterdam; 20. Geke Bramer
Hoogeveen;
Dames-Nieuwelingen: 1. Loes
Markerink Raalte; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Marjolijn Gödde
H.I. Ambacht; 4. Nathalie van Katwijk Oploo; 5. Esther Kassing
Almere;6. Ellen van den Ackerveken Reusel; 7. Mariëlle van Kalmthout
Rucphen; 8. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 9. Linda Kroes
Raalte; 10. Gwen Kuiper Delft; 11. Ingeborg Kreuze Assen;12.
Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 13. Ine Bramer Hoogeveen; 14.
Eva Heijmans Diemen; 15. Sandra van Dorp Hoogmade; 16. Melissa
Bax Mierlo; 17. Natasja van den Dikkenberg Veenendaal;
HILVERSUM.(
2002.05.26 )
Dames-Junioren: 1. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 2. Christa Pirard Sprundel; 3. Pleuni Möhlmann
Apeldoorn; 4. Miranda Vierling Den Haag; 5. Nathalie van Katwijk
Oploo; 6. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 7. Marije Profijt
Hoogeveen; 8. Loes Markerink Raalte; 9. Ellen van den Ackerveken
Reusel; 10. Joan Boskamp Roden; 11. Maaike Hofstede Raalte; 12.
Melissa Bax Mierlo; 13. Marloes Raymaekers Steenbergen; 14. Imke
Hartogs Amersfoort;
Dames-Nieuwelingen: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Suzanne
van Veen Naaldwijk; 4. Cathy Pieters Amsterdam; 5. Renske Doedeé
Kloosterzande; 6. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 7. Elise Meuleman
Veghel; 8. Suzan Simons Steenbergen; 9. Nicole Keizer Muntendam;
10. Leida Roelofs Uden; 11. Sofie van Horik Heukelum;
Nieuwelingen: 1. Jasper de Lange Bussum; 2.
Mike van der Putten Haarlem; 3. Kevin Schutte Zwolle; 4. Michel
Kreder Zevenhuizen; 5. Arnoud Koot Limmen; 6. Roald Bode
Sassenheim; 7. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 8. Frank Wierstra
Bergum; 9. Cenny Glasbergen Leiden; 10. Jelle Kooistra Warga; 11.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 12. Hidde van Nuil Appelscha; 13.
Sander de Kip Hoorn; 14. Jordi Muller Lisse; 15. Bryan Oudhuis
Alkmaar; 16. Leander Pronk Warmenhuizen; 17. Robin Berghouwer
Hoorn; 18. Michel Reinhard IJsselstein; 19. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 20. Lars Jun Broek in Waterland;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Maas van
Schoonhoven Ede; 2. Johnny Broers Maartensdijk; 3. Ronald Roos
Zoetermeer; 4. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 5. René Beuker Bussum;
6. Coen Emmer Amsterdam; 7. Alex Bosch Huizen; 8. Johan
Hendriks Hilversum; 9. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel; 10.
Dennis Pont Nederhorst den Berg; 11. Jacco Spithoven IJsselstein; 12.
Emiel Borsboom Woerden; 13. Hans Voorn sr. Hilversum; 14. Berry
Roelofs Groesbeek; 15. Rob van der Tol Wageningen; 16. Jeroen
Wolbrink Schalk- haar; 17. Remco Teunisse Deventer; 18. Hans Bal
Den Haag; 19. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 20. Bart Besemer
Leuvenheim;
HILVERSUM.(
2003.06.01 ).
Amateurs-A: 1. Alex Bosch Huizen; 2.
Peter van de Reep Hillegom; 3. Maxim Harteloh De Lier;4. Werner
Altenwischer Leiden; 5. Maas van Schoonhoven Ede;6. Ronald Franken
Tilburg; 7. Edwin Commandeur Amsterdam; 8. Johnny Broers
Maartensdijk;9. Herman Reessink Stokkum; 10. Auke Broex Ouderkerk a/d
Amstel;11. Rogier Pos Loosdrecht; 12. Gijsbert Baars Leerdam;13. Bart
Besemer Leuvenheim; 14. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 15. Martijn
Harteloh Dordrecht;16. Jasper Nijkamp Zwolle; 17. Maarten Westland
Huizen;18. Dave van Eeden Nunspeet; 19. Hennie van der Laan Houten; 20.
Sander Aardenbrug Zaandam;
Amateurs-A Derny's: 1. Herman
Reessink Stokkum; 2. Edwin Commandeur Amsterdam; 3. Maas van
Schoonhoven Ede; 4. Auke Broex Ouderkerk a/d Amstel;5. Werner
Altenwischer Leiden; 6. Peter van de Reep Hillegom; 7. Ronald
Franken Tilburg 8. Alex Bosch Huizen; 9. Johnny Broers
Maartensdijk; 10. Maxim Harteloh De Lier;
Junior-Vrouwen: 1. Marieke de Jonge Veendam;
2. Eva Sijm Wieringer- waard;3. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 4.
Renske Doedeé Kloosterzande; 5. Anouk Haantjes Zutphen; 6. Joyce van
Dijk Veghel; 7. Nicole Keizer Muntendam;8. Kirsten Kruizenga Noordbroek; 9.
Chanel Stoop Heerhugowaard;10. Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 11. Suzanne
Panjer Rhoon;12. Maaike Hofstede Raalte; 13. Marlous Spaargaren Kudelstaart;14.
Linda Kroes Raalte; 15. Lonneke te Wierike Hengelo; 16. Ingeborg Kreuze
Assen;17. Marjolein Nijenkamp Raalte; 18. Eveline Kaleveld Utrecht;19. Ramona
van Wijk Houten; 20. Madieke Remmerswaal Sneek;
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes Derny's: 1. Marianne
Vos Wijk en Aalburg;2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Eva Sijm
Wieringerwaard; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk;5. Marjolijn Gödde H.I.
Ambacht; 6. Maxime Groenewegen Amsterdam;7. Monique van de Ree
Willemstad; 8. Renske Doedeé Kloosterzande;9. Lotte Egberts Borger; 10.
Marieke de Jonge Veendam;
Nieuwelingen: 1. Michel Kreder Zevenhuizen;
2. Robin Chaigneau Meerkerk; 3. Dennis Kreder Zevenhuizen; 4.
Bob van Winden Leiden; 5. Lars Vierbergen Oosthuizen; 6. Martijn
Keizer Muntendam; 7. Patrick Bos Amstelveen;8. Andy Wusten Alphen ad
Rijn; 9. Leon Essink Aalten; 10. Nicky Vroome Rijswijk;11.
Richard Kruithof Zwanenburg; 12. Tom ter Woord Meddo;13. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 14. Michael Sonneveldt Bleiswijk;15. Michiel
Bekker Apeldoorn; 16. Robert Bovenhuis Staphorst; 17. Sjors
Spaargaren Kudelstaart;18. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 19. Stefan Breemes
Amsterdam; 20. Arjan Dekker Hilversum;
Nieuweling Derny's:
1. Michel Kreder Zevenhuizen; 2. Dennis Kreder Zevenhuizen; 3.
Lars Vierbergen Oosthuizen; 4. Robin Chaigneau Meerkerk; 5.
Patrick Bos Amstelveen; 6. Andy Wusten Alphen ad Rijn; 7. Nicky
Vroome Rijswijk; 8. Bob van Winden Leiden; 9. Martijn Keizer
Muntendam; 10. Leon Essink Aalten;
Nieuweling-Meisjes: 1. Marianne
Vos Wijk en Aalburg; 2. Roxane Knetemann Krommenie; 3. Monique
van de Ree Willemstad; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 6. Lotte Egberts Borger;7. Birgitta Wind
Muiderberg; 8. Linda van Rijen Veghel; 9. Sigrid Jochems Vianen;
10. Jennifer van Staten Rotterdam; 11. Lois Hendriks Hilversum;12.
Jolinda Lute Limmen; 13. Hannah Welter Loosdrecht; 14. Allegon
Smit Ede;15. Karen Schoonderwoert Houten; 16. Daisy Storteler
Zieuwent;17. Amanda Bongaards De Lier; 18. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp;19. Silke Kogelman Lemelerveld; 20. Sofie van Horik
Heukelum;
HILVERSUM. (
2004.06.20 )
Nieuwelingen: 1. Dennis van Gaveren
Nijverdal; 2. Jordy Beuker Huizen; 3. Ruben van Wiefferen Muiden;
4. Harm Steijn Ermelo; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen; 6. Jens
Hoeben Oldenzaal; 7. Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 8. Jarno Gmelich
Meijling Almere; 9. Bryan van Rijswijk Kampen; 10. Damiën
Spierings Zoetermeer; 11. Willy Heeneman ’s-Gravenhage; 12. Jos
Verbruggen Apeldoorn; 13. Gerd Steijn Ermelo; 14. Tom Olde
Boerrigter Oldenzaal; 15. Mark Olieman Ede; 16. Dimitri Veerman
Huizen; 17. Kevin de Vette Schiedam; 18. Martijn Stoop Heerhugowaard;
19. Marc Moes Emmen; 20. Sven Hesel Almere;
Dames-Junioren: 1. Marianne Vos Wijk en
Aalburg; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Ellen van Dijk
Harmelen; 4. Roxane Knetemann Krommenie; 5. Yvonne Leezer
’s-Gravenzande; 6. Lotte Egberts Borger; 7. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 8. Sigrid Jochems Vianen; 9. Sofie van Horik Heukelum;
10. Marielle Kerste Harmelen; 11. Eefje Tabak Bergeijk; 12.
Joukje Braam Warmenhuizen; 13. Linda Ter Beek Hengelo ov; 14. Suzan
Simons Steenbergen; 15. Sarah Schalkwijk Wijke; 16. Renske Doedeé
Kloosterzande; 17. Liesbeth Bakker Wieringerwerf;18. Marlijn Binnendijk
Zuid Scharwoude; 19. Ingeborg Kreuze Assen; 20. Wietske Bol
Avenhorn;
Dames-Nieuwelingen: 1. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Anne
Eversdijk Kapelle; 4. Hannah Welter Loosdrecht; 5. Nina Kessler
Velserbroek; 6. Noortje Tabak Bergeijk; 7. Chantal Blaak
Zuidland; 8. Linda van Rijen Veghel; 9. Amanda Bongaards De Lier;
10. Esther Lommers Dordrecht; 11. Silke Kogelman Lemelerveld; 12.
Alike Haanstra Waskemeer; 13. Britt Jochems Vianen; 14. Marit
Huisman Lutjebroek;15. Manon Klomp Tilburg; 16. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 17. Denise Bloemers Uden; 18. Tamara Eenkhoorn
Almelo; 19. Nina Roelofs Berghem; 20. Annelieke Overweg Almelo;
Amateurs-A: 1. René Beuker Utrecht; 2.
Harry van Putten Hagestein; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4. Arnaud
Stoffels Amersfoort; 5. Jeroen Rovers Breda; 6. Sander Oostlander
Heerjansdam; 7. Lars Weijers Bemmel; 8. Maarten Westland Huizen;
9. Sander Aardenbrug Zaandam; 10. Folkwin Hulshof Utrecht; 11.
Ronald Hofman Gouda; 12. Robin van der Kloor Utrecht; 13. Henk
Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 14. Ron Smits Langelille; 15. Rick
Krijt Koog a/d Zaan; 16. Arno van der Veen Meerkerk; 17. Rogier
Pos Loosdrecht; 18. Marc Boerboom Oss; 19. William de Wolf
Rotterdam; 20. Albert Krook Loosdrecht;
HILVERSUM .(
2005.06.12 )
Junioren: 1. Dennis Kreder Zevenhuizen; 2. Richard
Kruithof Zwanenburg; 3. Jelmer Stegink Naarden; 4. Pim Ligthart
Twisk; 5. Tim Aalders Dordrecht; 6. Rik van IJzendoorn Tiel; 7.
Jeffrey Eenkhoorn Almelo; 8. Stefan Quak Oudekerk a/d IJssel; 9.
Jens Hoeben Oldenzaal; 10. Ivar Hartogs Amersfoort; 11.
Stefan Kelderman Holten; 12. Luuk van Vliet; Mijdrecht; 13.
Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 14. Pieter Homan Uithoorn; 15.
Ramon van Ede Nieuwegein; 16. Richard van Loon Baarle Nassau; 17.
Mitchell Huenders Almere; 18. Steven Marissink Heeten; 19. Jeroen
Dekkers Lierop; 20. Bart Sinnige Obdam;
Nieuwelingen: 1. Willy Heeneman
’s-Gravenhage; 2. Damiën Spierings Zoetermeer; 3. Ruben van
Wiefferen Muiden; 4. Roy Pieters Zwanenburg; 5. Kars Dorrepaal
Koudekerk a/d Rijn; 6. Jetse Bol Avenhorn; 7. Dennis Souverein
Haarlem; 8. Thijs Broenink Denekamp; 9. Robbert van Ede
Nieuwegein; 10. Nick Stopler Woerden; 11. Rens Boekhoff Nes a/d
Amstel; 12. Steven Stenekes Almere; 13. Julian van Dijk
Zwartsluis; 14. Jarno Gmelich Meijling Almere; 15. Rob van der
Niet Noordwijk; 16. Bob Stopler Woerden; 17. Frank de Reus
Strijen; 18. Tom Lotz Schoonhoven; 19. Tamor Hartogs Amersfoort;
20. Jannis Nikolakakis Koog a/d Zaan;
Junior-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek;
2. Sigrid Jochems Vianen; 3. Hannah Welter Loosdrecht; 4.
Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 5. Silke Kogelman Lemelerveld; 6.
Anne Heijkoop Amersfoort; 7. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 8.
Amanda Bongaards De Lier; 9. Tessa Kortekaas Voorhout; 10.
Annelies Israel Kruiningen; 11. Linda Heijkants Boxtel; 12.
Denise De Kraker Goes; 13. Yvonne van Everdingen Lekkerkerk;
Nieuweling-Meisjes: 1. Daisy Vos
Tilburg; 2. Anouk Ligthart Twisk; 3. Jessie Daams Valkenswaard;
4. Kirsten Niessen Veenendaal; 5. Nina Roelofs Berghem; 6.
Britt Jochems Vianen;7. Nicole Pieters Hoofddorp; 8. Barbara de Ridder
Noordwijk; 9. Charlotte van Loon Baarle Nassau; 10. Trudie
Speksnijder Lekkerkerk;11. Kristien van Camp Belgie; 12. Sanne Verhart
Wassenaar; 13. Donna van der Linden Amsterdam; 14. Laura Panneman
Rijswijk;15. Tamara Eenkhoorn Almelo ; 16. Nathalie Meijer Voorhout;
HILVERSUM.(
2006.09.03 )
Junior-Vrouwen: 1. Elise van Hage
Noordwijkerhout; 2. Hannah Welter Loosdrecht; 3. Kirsten Peetoom Badhoevedorp;
4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Noortje Tabak Bergeijk; 6. Martine van den
Herberg Woerden; 7. Britt Jochems Vianen; 8. Linda van Rijen Veghel; 9. Esther
Lommers Dordrecht; 10. Ruth Springer Heerhugowaard; 11. Silke Kogelman Lemelerveld;
12. Lucinda Brand Oud Beijerland; 13. Samantha van Steenis Hoogland; 14. Alike
Haanstra Waskemeer; 15. Annika Heijnen Ermelo; 16. Nienke Kloeze Assen; 17.
Ilona Meiring Ilpendam; 18. Anne de Wildt Heiloo; 19. Anneloes Stoelwinder
Heerenveen; 20. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. Godert de Leeuw Ermelo; 3. Marc den Hoed Pijnacker; 4. Gerben van de Reep
Hillegom; 5. Frank Nijssen Haarlem; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Lars Rietveld
Oudewater; 8. Luit Blom Oudewater; 9. Wilfred Veldkamp Woerden; 10. Auke Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 11. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel;12. Michel
Toonen Lisse; 13. René Beuker Utrecht; 14. Richard Louman Amsterdam; 15. Rob
Langeveld Nieuw Vennep; 16. Jan van Herwijnen Bussum; 17. Matthieu Hendriks
Krimpen aan de Lek; 18. Rob Niekolaas Zwolle; 19. Angelo Drabbe Hank; 20.
Roderik Egberink Kortenhoef;
HILVERSUM.(
2007.09.02 )
Junioren: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Niels Lommers
Gouda; 3. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 4. Roy Pieters Zwanenburg; 5. Axel Post
Oegstgeest; 6. Peter Vos Amstelveen; 7. Silvan Buis Nibbixwoud; 8. Maik Wensink
Aalten; 9. Ruben Dorren Amsterdam; 10. Steven Stenekes Almere; 11. Rick
Overwijk Lisserbroek; 12. Bas van Delden Hoofddorp; 13. Joris de Boer t Veld;
14. Job Sinnige Heerhugowaard; 15. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 16.
Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 17. Joep Pennartz Utrecht; 18. Tom Vennink
Enschede; 19. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 20. Tom Wensink Hengelo ov;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Claudia
Witteveen Teuge; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 4.
Emma Mackie Australie; 5. Linn Torp Noorwegen; 6. Hannah Welter Loosdrecht; 7.
Erika Broekema Wildervank; 8. Alma Koelemeijer Arnhem; 9. Irene Lako Diemen;
10. Linda Ringlever Nijmegen; 11. Sofie van Horik Heukelum; 12. Christy Verkerk
Lienden; 13. Marion Bax Bavel; 14. Nadja Tukker Dronten; 15. Catharina Mulders
Utrecht; 16. Esther Kortekaas Voorhout; 17. Hanneke Tenniglo Albergen; 18.
Annelieke Overweg Almelo; 19. Abke Francissen Vught; 20. Helma de Jong
Groningen;
Amateurs-A: 1. Gerben van de Reep Hillegom;
2. Jaco van de Kamp Harskamp; 3. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 4. Robert de
Poel Dordrecht; 5. Martijn de Groot Vuren; 6. Peter van de Reep Hillegom; 7.
Arjan Seunninga Ede Gld.; 8. Arno van der Veen Meerkerk; 9. Maas van
Schoonhoven Ede Gld.; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad;
12. Barrie van Reenen Harderwijk; 13. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
Leusden; 14. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 15. Corné Castein Lopik; 16.
Quentin Martin Hoek van Holland; 17. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 18. Ronnie
Takens Utrecht; 19. Daniël Korevaar Abcoude; 20. Andre Fenneman Wehl;
HILVERSUM .(
2008.09.07 )
Junioren: 1. Niels Lommers Gouda; 2. Jeroen Breewel Wilnis;
3. Bas Oude Elferink Mijdrecht;4. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek;5. Steven
van Leijen Wageningen;6. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;7. Erick Tol Boskoop;
8. Cees de Ridder Noordwijk Zh;9. Mark Welle Ankeveen; 10. Michael Wouterse
Hoorn Hn;11. Martijn Pastoors Ede Gld; 12. Sander Kreder Zevenhuizen Zh;13.
Casper Fransen Culemborg;14. Dennis van Aalst Hilversum;15. Carel Voges
s-Gravenhage; 17. Sven Hoekstra Landsmeer; 18. Rick Vogelpoel Arnhem; 19. Jaap
Andriessen IJsselstein Ut;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Suzanne
van Veen Naaldwijk;2. Andrea Bosman Ermelo; 3. Adriene Snijder Kollum; 4.
Kimberly van den Berg Nieuwleusen;5. Catharina Mulders Utrecht; 6. Annika
Heijnen Ermelo; 7. Sharon van Essen Utrecht; 8. Kirsten Peetoom
Badhoevendorp;9. Linda Ringlever Nijmegen; 10. Mika Ogishima Oss;
Amateurs-B: 1. Hans Voorn Hilversum; 2.
Nick Toonen Lisse; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Johan Hendriks Hilversum; 5.
Dennis van de Geest Lochem;6. Rene Markus Amstelveen; 7. Maarten Westland
Huizen; 8. John Kleijnendorst Dordrecht;9. Jos van Ginneken Etten-Leur;10.
Jurriaan Punt Limmen; 11. Edwin Krijgh Keijenborg; 12. Albert Krook Loosdrecht;
13. Erwin Grijsen Heteren; 14. Remy Meeuwse Utrecht; 15. Jeroen van Hoeijen
Amsterdam;16. Martijn Arensman Deil; 17. Jan van Herwijnen Bussum;18. Kasper
Vrielink Zutphen; 19. Michael McKay Hillegom; 20. Jeroen van Maanen Zeist;
HILVERSUM .(
2010.09.05 )
Nieuwelingen: 1. Jan Willem Welter
Loosdrecht; 2. Rick Mensink Zwolle; 3. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 4. Glenn
van Nierop Zoeterwoude; 5. Lorenzo Borhem Purmerend; 6. Stephan Bakker Zaandam;
7. Paul Rooij Hoofddorp; 8. Michael Groeneveld Hoofddorp; 9. Henk Klein Tijssink
Hattem; 10. Arvid de Kleijn Herveld; 11. Rafaël Spier Hilversum; 12. Jeroen
Smits Purmerend; 13. Timon van Reek Voorhout; 14. Nicky Gieskens s-Gravenhage;
15. Janno de Bruijn Rijsbergen; 16. Michael Simons Belgie; 17. Marnix van Ark
Capelle aan den IJssel; 18. Gijs Verdick Laren Gld; 19. Bart Dielissen Breda;
20. Daan Schouten Almelo;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marijn de
Vries Zwolle; 2. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 3. Sandra van Veghel Rosmalen;
4. Ymke Stegink Naarden; 5. Femke van Kessel 6. Eileen Roe Engeland; 7.
Elisabeth Braam Alkmaar; 8. Catharina Mulders Utrecht; 9. Kimberly van den Berg
Nieuwleusen; 10. Britt Jansen Wijhe; 11. Carleen Baas Den Dungen; 12. Anneke
Lubeek Puttershoek; 13. Sofie van Horik Oosterwijk; 14. Sarah Cramoysan Engeland;
15. Sione Jongstra Leerdam; 16. Roos van den Bos Oostknollendam; 17. Djoeke
Donkers 18. Marsja Hoogvorst Capelle aan den IJssel; 19. Annika Heijnen Ermelo;
20. Margo Klomp Amsterdam;
Amateurs-B: 1. Ruud Verdoes Den Helder; 2.
Christian van Doorn Rossum; 3. Eibert Reyerse Harderwijk; 4. Rene Bax Uppel; 5.
Richard Huisman Amersfoort; 6. Jeroen Wolbrink Deventer; 7. Hans Voorn
Hilversum; 8. Ad Guldemeester Amersfoort; 9. Albert Krook Loosdrecht; 10. Mitja
van Toorenburg Hoogland; 11. Roderik Egberink Hilversum; 12. Roel Hessing
Soest; 13. Joost van Bezooijen Nijmegen; 14. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 15.
Johan Hendriks Hilversum; 16. Henk de Jong Mijdrecht; 17. Patrick Gelsema 18.
Leon Schouten Breukelen; 19. Edwin Mastebroek Barneveld; 20. Rene Rotscheid
HILVERSUM.(2011.09.04
)
Junior/Nieuwelingen/Sportklasse: 1. Edward
Bruins Zuidwolde Dr; 2. Iek Lambooij Amersfoort; 3. Paul Rooij Hoofddorp; 4.
Dylan Ossendrijver Wezep; 5. Bas Tietema Zwolle; 6. Matthew Overste Amsterdam;
7. Maarten Junte Elburg; 8. Teun van den Burg Baarn; 9. Max van de Water
Amsterdam; 10. Marc Bolhoven Purmerend; 11. Marco Kaldenbach Hoorn; 12. Rafaël
Spier Hilversum; 13. Thomas Bosch Loosbroek; 14. Ewoud Hartemink Amsterdam; 15.
Robin Lowik Vriezenveen; 16. David van der Wal Harderwijk; 17. Marc Veldt
Amstelveen; 18. Twan van Varik Dronten; 19. Martijn Veenhoven Oostzaan; 20.
Sven Bergmans Maren-Kessel;
Junioren: 1. Jan Willem Welter Loosdrecht; 2. Lorenzo Borhem
Purmerend; 3. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 4. Jasper de Laat Moergestel; 5.
Kevin Ossendrijver Wezep; 6. Jochum Buchener Ilpendam; 7. Rochéz Harbers
Rijssen; 8. Jeroen Smits Purmerend; 9. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 10. Tim Leusink
Elburg; 11. Jamie Roggeveen Purmerend; 12. Leon Strötker Enschede; 13. Kay
Kistemaker Hoorn; 14. Frerick Hoeksma Joure; 15. Dylan Kamermans Goor; 16.
Kenneth van Dorp Oosterwolde Gld;17. Dylan van Zijl Harderwijk; 18. Henk Klein
Tijssink Hattem; 19. Rick Mensink Zwolle; 20. Maikel Bos Oldebroek;
Sportklasse: 1. Johan Hendriks Hilversum; 2.
Roderik Egberink Hilversum; 3. Edwin van Beek Zwaag; 4. Erwin Kistemaker
Diemen; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Edwin Commandeur Amsterdam; 7. Hans van Eijk
Nieuw-Vennep; 8. Ad Guldemeester Amersfoort; 9. Hans Voorn Hilversum; 10. Auke
Broex Ouderkerk a/d Amstel;11. Ralf Vos Warnsveld; 12. Leon Schouten Breukelen;
13. Patrick Gelsema Amersfoort; 14. van Heerdt Hilversum; 15. Richard Huisman
Amersfoort; 16. Pierre Deen Amsterdam; 17. Hein Vinke Amersfoort; 18. Jeroen
Kriek Wormer; 19. Clemens Ulrich Alkmaar; 20. Pieter Sikkes Assendelft;
HILVERSUM.(2012.09.02)
Junioren: 1. Jordi
Sloof Bodegraven; 2. Jasper de Laat
Moergestel; 3. Twan van der Sijs
Alphen a/d Rijn; 4. Lorenzo Borhem
Purmerend; 5. Jasper Bugter Arnhem; 6. Stan Wijkel Holsloot; 7. Dylan van Zijl Harderwijk; 8. Matthew Overste Amsterdam; 9. Jeroen Vegter Rhoon; 10. Teun van den Burg Baarn; 11. Jaap de Jong Lunteren; 12. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d
IJssel; 13. Thijs Bon Alphen a/d
Rijn; 14. Carlo van Doorn Hintham;15.
Melvin Hekman Arkel; 16. Sem Hagemans
Nieuwegein; 17. Niels Hoogenboom
Montfoort; 18. Arjan Kroezen
Hardenberg; 19. Eloy van Meirvenne
Belgie; 20. Robin van Diessen
Valkenswaard;
Nieuwelingen: 1. Yannick
Detant Purmerend; 2. Julius van den
Berg Purmerend; 3. Mitchell
Cornelisse Amsterdam; 4. Allard
Klijnstra Oldeholtpade; 5. Hartthijs
de Vries Kollum; 6. Douwe Daatselaar
Amsterdam; 7. Jurjen Varkevisser
Uden; 8. Milan Veltman Broek op
Langedijk; 9. Gino Luca Vierhouten
Hilversum; 10. Max van de Water
Amsterdam; 11. Remy Reints Dalfsen; 12. Mats Buning Alkmaar; 13. Simon Huisman Westwoud; 14. Danilo van Driel Hoorn; 15. Thijs Kool Amersfoort; 16. Danny Kroeze Achterveld; 17. Niels Ruijter Uithoorn; 18. Harmen Krul Tjalleberd;19. David Hockx
Oudewater; 20. Wessel Berrens
Utrecht;
Sportklasse: 1. Edwin
Commandeur Amsterdam; 2. Roy Andes
Heteren; 3. Cor van der Ploeg Bemmel; 4. Roderik Egberink Hilversum; 5. Arjan Seunninga Bennekom; 6. Bas Bosma Noordwolde; 7. Rob van Beek Leusden; 8. Teo Muis Gorinchem; 9. Johan Hendriks
Hilversum; 10. Marcel Lambregts Meteren; 11. Patrick Gelsema Woudenberg; 12.
Jan Sanders Beuningen; 13. Arne
Heijnen Huizen; 14. Ad Guldemeester Amersfoort; 15. Bert Jan Hamer Hattem;16.
Marcel van den Bosch Wezep; 17. Leon Schouten Breukelen; 18. Joost van
Bezooijen Nijmegen; 19. Sven Hoekstra Landsmeer; 20. Sander Nijhof Apeldoorn;
HILVERSUM.(
2013.09.01 )
Junioren: 1. Jasper Bugter Arnhem; 2. Marco Doets
Monnickendam; 3. Levi Tindal Landsmeer; 4. Ocko Geserick Hilversum; 5. Beau
Duvigneau Zutphen; 6. Stan Wijkel Holsloot; 7. Robin Lowik Vriezenveen; 8.
Isaac de Kleijn Herveld; 9. Paul Rooij Hoofddorp; 10. Jurjen Varkevisser Uden;
11. Stan Veldscholten Oldenzaal; 12. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 13.
Martijn Admiraal Nieuw-Vennep; 14. Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 15. Joey
Hallie Purmerend; 16. Coen Onderwater Lisse; 17. Pjotr Schelling Nuenen; 18.
Rik Walraven Almere; 19. Ewoud Hartemink Amsterdam; 20. Wessel Berrens Utrecht;
Nieuwelingen: 1. Oscar van Wijk Wormer; 2.
Rens Tulner Lexmond; 3. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 4. Willem Bok
Maren-Kessel; 5. Daan van Meeuwen Utrecht; 6. Michel Bodegraven Elim; 7.
Yannick Detant Purmerend; 8. Wytze de Vries s-Gracvenland; 9. Teun Mouris
Ouderkerk aan den Amstel; 10. Luc van der Lecq Houten; 11. Jerry Corstiaensen
Almere; 12. Lorenzo Harbers Nijverdal; 13. Lex Mettler Schijndel; 14. Jeffrey
Veltink Hardenberg; 15. Jens Dekker Fluitenberg; 16. Joris Paauwe Hilversum;
17. Jeroen van Goor Wilnis; 18. Jelmer Arendshorst Nieuwleusen; 19. Mel van der
Veekens Zaandam; 20. Enzo Hilhorst Hilversum;
Sportklasse: 1. Arjan Seunninga Ede; 2.
Marcel Lambregts Meteren; 3. Johan Hendriks Hilversum; 4. Roy Andes Heteren; 5.
Hans Voorn Hilversum; 6. Bas van Klarenbosch Utrecht; 7. Roderik Egberink
Hilversum; 8. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 9. Caspar Hermans Amsterdam; 10. Cor
van der Ploeg Bemmel; 11. Dick Kinket Hattem; 12. Nico Bakker Weesp; 13. Joost
van Bezooijen Nijmegen; 14. Laurens Snoek Volendam; 15. Leon Schouten
Breukelen; 16. Mitja van Toorenburg Almere; 17. Frank Egberts Amstelveen; 18.
Pierre Deen Amsterdam; 19. Marijn van Brakel Ugchelen; 20. Wim van der Laan
Hilversum;
HILVERSUM.(
2015.09.06 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Elias de
Bruijne Utrecht 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Jordy Beuker Huizen; 4. Leon
Strötker Venlo; 5. Henk de Jong Mijdrecht; 6. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Mijdrecht; 7. Niels van der Pijl Alphen aan den Rijn; 8. Martin van
Plateringen Almere; 9. Allard Epping Utrecht; 10. Arjan Seunninga Ede; 11.
Gerjan de Mooij Amersfoort; 12. Vincent Tuls Schoonhoven; 13. Patrick
Groenestein Hoogland 14. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 15. Menno van Hees
Utrecht; 16. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 17. Jan Metselaar Bergschenhoek; 18.
Jules Roskamp Zoetermeer; 19. Bouwe Boonstra Rotterdam; 20. Sander Leppers
Veenendaal;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Julia
Soek Den Ham; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Tessa Neefjes Wervershoof; 4.
Sandra van Veghel Esch; 5. Ines Klok Rockanje; 6. Sanne Bouwmeester Westerbork;
7. Laura Gorter Utrecht; 8. Bianca van den Hoek Bussum; 9. Juul Hubert Den
Haag; 10. Eveline de Groot Zoetermeer; 11. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 12.
Lieske Coumans Maastricht; 13. Esther van Leeuwe Rotterdam; 14. Henriette
Woering Rozenburg; 15. Cleo Kortenhorst Wageningen; 16. Alicja Verhagen
Woerden; 17. Anne Kuilboer Hoorn; 18. Andrea Lodder Zwolle; 19. Marjolein
Bakker Berkhout; 20. Willeke de Jong Ubbena;
Masters 50+: 1. Hans Vonk Arnhem; 2. Caspar
Hermans Amsterdam; 3. Johan Hendriks Hilversum; 4. Barend Verhagen Woerden; 5.
Marcel Lambregts Meteren; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Peter de Weert Staphorst;
8. Ad Guldemeester Amersfoort; 9. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 10. Cor van der
Ploeg Bemmel; 11. Marius van Breda Wassenaar; 12. Wim Junte Elburg; 13. Edwin
Vrauwdeunt s-Gravenhage; 14. Patrick Molenaars Amstelveen; 15. René Randsdorp
Amsterdam; 16. René Beuker Utrecht; 17. Frans Berrens Amersfoort; 18. Ed
van der Veer Renswoude; 19. Stephan Bredewold Hoogland; 20. Frank Verwijk
Leusden;
HILVERSUM.(
2016.09.04 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Roderik
Egberink Hilversum; 2. Martin van Plateringen Almere; 3. Thymen Arensman Deil;
4. Kevin Wilmsen Haarlem; 5. Gerco Pastoor Eemdijk; 6. Jordy Beuker Huizen; 7.
Robert Warmer Utrecht; 8. Leon Strötker Venlo; 9. Jorre van der Bij Utrecht;
10. Christiaan de Rijk De Meern; 11. Kristian Michiels Belgie; 12. Menno
Boogaard Utrecht; 13. Micha de Vries Hilversum; 14. Sander Leppers Veenendaal;
15. Frido Frencken Hoogland; 16. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht;
17. Ruben Ubels Nijkerk; 18. Wim van der Laan Hilversum; 19. Pim Poortinga
Kampen; 20. Patrick Groenestein Hoogland;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Lauretta
Hanson 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Kimberly Wells Australie; 4. Laura Gorter
Utrecht; 5. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 6. Nadia Stappenbelt Apeldoorn; 7. Eva
Buurman Wervershoof; 8. Michelle de Graaf Apeldoorn; 9. Marieke van Witzenburg
Brielle; 10. Céline van Houtum Den Dungen; 11. Inez Beijer Driel; 12. Eveline
de Groot Zoetermeer; 13. Ymke Stegink Naarden; 14. Anne Huinen Noordwijk Zh;
15. Mimi Tjoeng Hilversum; 16. Henriette Woering Spijkenisse; 17. Jolanda van
der Ende Epe; 18. Angelique Wammes-Bouman Utrecht; 19. Melissa van der Peet Den
Haag; 20. Sanne van Helmond Prinsenbeek;
Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Peter de Weert Staphorst; 3. Lars Rietveld Oudewater; 4. Andre Bekker
Haaksbergen; 5. Barend Verhagen Woerden; 6. Hans Vonk Arnhem; 7. Tonny Berends
Giessenburg; 8. Jeroen Bosman Amsterdam; 9. Steve McEwen Wapenveld; 10. René
Beuker Utrecht; 11. Frank Nijssen Haarlem; 12. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 13.
Marius van Breda Wassenaar; 14. Ad Slingerland Haastrecht; 15. Kees van Asten
Zeewolde; 16. Johan Hendriks Hilversum; 17. Maarten Schaap Hilversum; 18. Peter
Koens Laren; 19. Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 20. Frank Verwijk Leusden;
HILVERSUM.(2017.05.21)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Steven
Stenekes Bennekom; 2. Rik Nederlof Breda; 3. Remco Schouten Ammerstol; 4.
Folkert Oostra Amsterdam; 5. Roderik Egberink Bussum; 6. Jasper Verkuijl Baarn;
7. Christiaan de Rijk De Meern; 8. Jan Bos Nieuwehorne; 9. Mitchell Huenders
Maarn; 10. Roy Pieters Zwanenburg; 11. Dennis Souverein Haarlem; 12. Jeroen
Breewel Wilnis; 13. Arjan Arentsen Harderwijk; 14. Ivan Cook Voorburg; 15. Max
van de Water Amsterdam; 16. Luuk Schuurmans Utrecht; 17. Herman ten Kate
Utrecht; 18. Gert van der Grijn Ameide; 19. Ruben Wieberdink Elburg; 20.
Raymond Splinter Amsterdam;
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. André van
Reek Lisse; 2. André Kraan Gouda; 3. Marco van Bon Amsterdam; 4. Arjan
Seunninga Ede; 5. Wilfred Harbers Putten; 6. Mitchell van Roijen Beverwijk; 7.
Rodrick de Munnik Utrecht; 8. Ivo Huisman Hoogkarspel; 9. Patrick Stengs
Beverwijk; 10. Remco Straver Oudewater; 11. Auke Broex Ouderkerk aan den
Amstel; 12. Bart Lemmen Utrecht; 13. Martijn Korstanje Utrecht; 14. Joel Verlee
Sleeuwijk; 15. Roy Andes Heteren; 16. Gijs Nederlof Kamerik; 17. Carlo Kop
Almere; 18. Michiel Winthagen Amstelveen; 19. Micha de Vries Hilversum; 20.
Bram Vertelman Midwoud;