HEERHUGOWAARD.(
2000.08.20 )
Elite/Neo: 1. Martijn Lust Heerhugowaard;
2. Peter Vermeulen Wervershoof; 3. Rick Pieterse Hoorn; 4.
Ton Slippens t Veld; 5. Daniel Kleijn Wognum; 6. Wiebe Smid
Zwagerbosch; 7. Gerard Windhouwer Oostzaan; 8. Tino Haakman
Enkhuizen; 9. Pim Keetman Winkel; 10. Richard Kooijman Winkel;
11. Mattijs Wassenburg Nieuw-Vennep; 12. Remon Poland Warmenhuizen;
13. Jeroen Lute Limmen; 14. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 15.
Jean-Hendrik Westra Molenend; 16. Germ van de Burg Nijland; 17.
Bert Antonides Leeuwarden; 18. Rudy Vriend Waarland; 19. Martien
Kamp Drouwen; 20. Cisco Pels Amsterdam;
Sportkl.-A: 1. Sierd Steigenga Exmorra; 2.
Andre Grootveld Zoetermeer; 3. Jan Koper Heemskerk; 4. Peter
Zuidhoek Noordwijk; 5. Norbert du Pied Purmerend; 6. Erik
Hooijman Enkhuizen; 7. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 8. Michael
van Son Velserbroek; 9. Edwin Commandeur Amsterdam; 10. Hendrik
van Westen Heerhugowaard; 11. Hans van Eijk Hillegom; 12. Aike
Visbeek Amsterdam; 13. Rene van der Lee Haarlem; 14. Coen Emmer
Amsterdam; 15. Rob van der Tol Wageningen; 16. Rene Markus
Diemen; 17. Lambertus Koopmans Bolsward; 18. Patrick Hassing
Noordwijk; 19. Ambro van Straten Petten; 20. Rene Nat Purmerend;
Sportkl.-B: 1. Jacco Nak Uitgeest; 2.
Jan Timmerman Hoorn/Zwaag; 3. Ton Mouris Ouderkerk a/d Amstel; 4.
Leo Burgering Uitgeest; 5. Ron Houtop Wervershoof; 6. Rene
Rotscheid Kockengen; 7. Robert Stoop Heerhugowaard; 8. Erik
Appelman Bovenkarspel; 9. Eibert Reyerse Harderwijk; 10. Ron
Clowting Midwoud; 11. Ewald Bakker Westwoud; 12. Carlo Nan
Medemblik; 13. Melle Sibma Ureterp; 14. Robert Feenstra Hoogwoud;
15. Ronald Boerrigter Oudekerk a/d Amstel; 16. Jaco van der Mark De
Lier; 17. Arno Zahradrik Zoetermeer; 18. Cor Luttje Nieuwediep;
19. Brian Tamis ’t Zand; 20. Renne Groot Wervershoof;
Veteranen: 1. Piet Kralt Rijnsburg; 2.
Wil Luppers Purmerend; 3. Ton van Eijk Hillegom; 4. Ton van den
Dries Purmerend; 5. Cor van
Bijnen Wervershoof; 6. Theo Joosten Spaarndam; 7. Jos Dijkman
Enkhuizen; 8. Jan Brander Beetsterzwaag; 9. Wil Stoppelenburg
Krommenie; 10. Roel van Kordelaar Heerhugowaard; 11. Jan van der
Tang Voorhout; 12. Wout Cevat Hensbroek; 13. Gerard Albrink
Uitgeest; 14. Leo van der Meij Uitgeest; 15. Dirk Sassen Uithoorn;
16. Jos Albers Heiloo; 17. Gert-Jan Aardenburg Zaandam; 18. Henk
Knevelbaard 19. Richard Burggraaf
Haarlem; 20. Jan den Drijver Heemstede
HEERHUGOWAARD.(
2001.08.19 ).
Elite/Neo: 1. Tom Cordes Baarle-Nassau;2.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 3. Ton Slippens ’t Veld; 4. Sander
Lormans Heemskerk; 5. Martijn Lust Heerhugowaard; 6. Odwin Bink
Amsterdam; 7. Richard Degeling Hoogkarspel; 8. Michel Luiten
Haarlem; 9. Andre van de Reep Hillegom; 10. Rick Pieterse
Hoorn;11. Andy Knijpinga Utrecht; 12. Mark Vlijm Maaseik (B); 13.
Wilco Zuijderwijk Poeldijk;14. Frans van der Does Wilnis; 15. Jan
Schilder Zwaagdijk;16. Patrick Kops Heiloo; 17. Rudy Vriend Waarland;
18. Vincent Spierings Alkmaar;19. Germ van de Burg Nijland; 20.
Arjan de Heer Den Helder;
Dames: 1. Sissy van Alebeek Rotterdam; 2. Leontien
van Moorsel Nieuwer- kerk a/d IJssel; 3. Debby Mansveld
Gasselternijveen; 4. Inge Klep Etten-Leur; 5. Mariëlle van
Scheppingen Uithoorn; 6. Sandra Missbach Duitsland; 7. Anouska
van der Zee Rotterdam; 8. Andrea Bosman Schiedam; 9. Afke Sijm
Wognum;10. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 11. Lenie Dijkstra Joure; 12.
Martine Bras Helmond;13. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 14. Angela Hillenga
Finsterwolde;15. Corrien van Haastert Waddinxveen; 16. Ellen de Weert
Lepelstraat;17. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 18. Afke Sijm Wognum; 19. Astrid van
Tol Nieuwveen; 20. Louise Bremer Steenwijk;
Sportkl.-a: 1. Jan Koper Heemskerk;2. André
Grootveld Zoetermeer; 3. René van der Lee Haarlem;4. Auke Broex
Ouderkerk a/d Amstel; 5. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 6. John Koot
Beverwijk; 7. John Oudshoorn Amstelhoek;8. Michael van Son Velserbroek;
9. Frank Wigchert Zwammer- dam;10. Coen Emmer Amsterdam;11. Bas van Oostrom
Limmen; 12. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel; 13. Jan van
Herwijnen Amsterdam; 14. Dennis van Weel Nieuw Vennep; 15. Frits
Vasbinder Zaandam; 16. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 17. Gerrit Prins
Oldemarkt; 18. Peter Zuidhoek Noordwijk; 19. Peter van de Outenaar 20.
Rene Markus Diemen;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Adwin
Rutgers Nijmegen; 2. Jacco Nak Uitgeest; 3. Ron Clowting Midwoud;
4. Dirk Havik Zaandam; 5. Niels van Stralen Heerhugowaard;6. Jeroen
Wesselius Haarlem; 7. Luuk Lukassen Lichtenvoorde; 8. Richard
Konijn Abbekerk; 9. Jan van der Slot Maastricht; 10. Robert Stoop
Heerhugowaard; 11. Jurgen Kooij Heerhugowaard; 12. Harry Scholten
Bovenkarspel; 13. Dick Lof Purmerend; 14. Ton Berkhout 15. Ramon Heistek Heerhugowaard; 16. Erik
Stam Egmond aan Zee; 17. Stef Sinige 18. Mark Pasterkamp Oosthuizen; 19. René
Rotscheid Kockengen; 20. Vincent Groeneveld
Veteranen: 11. Cor van Bijnen Wervershoof;
12. Ron van Dongen Den Helder; 13. Jan Hollemans Spaarndam; 14. John Deutekom
’t Zand; 15. Leo van der Meij Uitgeest; 16. Henk de Ruiter Heemskerk; 17.
Richard Burggraaf Haarlem; 18. Rob Godfroid Monnickendam; 19. Jos Albers
Heiloo; 20. Wilbert Mesman Zwaanshoek;
HEERHUGOWAARD.(
2002.08.18 ).
Elite/Neo: 1. Ton Slippens ’t Veld; 2.
Gerard Windhouwer Oostzaan; 3. Jeroen Lute Limmen; 4. Paul
Sneeboer Bovenkarspel; 5. Martijn Lust Heerhugowaard; 6. John
Bruin Waarland; 7. Francis de Jager Egmond-Binnen/Nieuw-Zeeland; 8.
Tino Haakman Enkhuizen; 9. Bram de Waard Limmen; 10. Fred Heijn
Jisp;11. Rik Sijm Wognum; 12. Bram Bruschke Limmen;13. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 14. Marcel Jacobs Nes aan de Amstel; 15. Peter
van de Reep Hillegom; 16. Frank van Rooijen Wilnis; 17. Michel
Luiten Santpoort;18. Vincent Spierings Alkmaar;19. Remon Poland Warmenhuizen;
20. Nico Vuurens Meerkerk;
Sportkl.-a: 1. Rick Krijt Koog a/d Zaan;
2. René van der Lee Haarlem; 3. Koos Zut Heerhugowaard; 4.
Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 5. Jan Koper Heemskerk; 6. Axel
Hermans Bergschenhoek; 7. Ronald Roos Zoetermeer; 8. André
Grootveld Zoetermeer;9. Michael van Son Velserbroek; 10. Ronald van der
Tang Voorhout; 11. Jacco Konijn Hoorn; 12. Ton van Eijk Hillegom;
13. Rogier Pos Loosdrecht;14. John van der Veen Leiden; 15. Marco
Kuijvenhoven Naaldwijk;16. Gert Dijkstra Badhoevedorp; 17. Alex
Duijnisveld Zoetermeer; 18. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 19.
Coen Emmer Amsterdam; 20. Dennis van Weel Nieuw Vennep;
Sportkl.-b: 1. Gerben Botman Warmenhuizen;
2. Ambro van Straten Petten; 3. Ron Houtop Wervershoof; 4. Tjeerd
van der Veer Assendelft; 5. Marcel Meijn Warmenhuizen; 6. Rik
Buiter Warmenhuizen; 7. Dylan de Kok Hoorn; 8. Richard van den
Burg Velserbroek; 9. Richard Konijn Abbekerk; 10. Mark Slagter
Schagerbrug; 11. Joost Sterk Nieuwegein; 12. Ron Mol.
Scheveningen; 13. René Alblas De Meern; 14. Carlo Nan Medemklik;
15. Stefan Kieftenbeld Heemskerk; 16. René Nat Purmerend; 17.
Alfred Visser Leeuwarden; 18. Niels Dekker. Uitgeest; 19. Eric de
de Vries De Goorn; 20. Sander Klaassen Watergang;
Veteranen: 1. Ron Vroom Haarlem; 2.
Ron Smit Haarlem; 3. Ton Blom Aerdenhout; 4. Johnny Lammertink
Wierden; 5. Peter de Jong Hilversum; 6. Jan Brander
Beetsterzwaag; 7. Cor van Bijnen Wervershoof; 8. John Deutekom ’t
Zand; 9. Joop Portegies Heemstede; 10. Kees Zwaan Opmeer; 11.
Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;12. Hans van der Putte Santpoort; 13.
Peter van den Outenaar Westzaan;14. Henk Kortland Berkel en Rodenrijs; 15.
Wil Luppers Purmerend; 16. Jurjen Sweering Purmerend; 17. Henk
Knevelbaard Emmeloord;18. Richard Burggraaf Haarlem; 19. Hanno de Ronde
Schagen; 20. Karel Teeuwen De Zilk;
HEERHUGOWAARD. (
2003.08.24 )
Elite/Beloften: 1. Ton Slippens ’t Veld; 2.
Tino Haakman Enkhuizen; 3. Martijn Lust Heerhugowaard; 4. Johan
Dalstra Buitenpost; 5. Danny Degeling Lutjebroek; 6. Richard
Degeling Hoogkarspel; 7. Thijs Zonneveld Amsterdam; 8. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 9. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 10. John
Bruin Warmenhuizen;11. Sent Tissingh Groningen; 12. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel; 13. Richard Bloedjes Limmen; 14. Erik Springintveld
Rijsenhout;15. Alexander Hendriks Uithoorn; 16. Dion Murk Haarlem; 17.
Frank van Rooijen Wilnis; 18. Sierd Steigenga Exmorra; 19.
Bozidar Stajkovac IJmuiden; 20. Ron Jacobs Nes a/d Amstel;
Amateurs-B: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Norbert du Pied Purmerend; 3. Michael van Son Velserbroek;4. Jordy Vinke
Oosterend; 5. Dennis Zuidmulder Rotterdam; 6. Marcel Beukers
Petten; 7. Ron Wilting Nieuwegein; 8. Nardus Bosma Middenmeer;
9. Herwin van der Maat Alphen a/d Rijn; 10. Gert-Jan Matena Obdam;
11. Arno Slabbekoorn Medemblik; 12. Ron Smits Langelille; 13.
Paul Jan de Groot Den Helder; 14. Sander Klaassen Watergang; 15.
Johan Hoekstra Hardegarijp; 16. Kees Kosterman Leersum; 17.
Johnny Halfweeg Den Oever; 18. Volkert Meinsma Oud Karspel;19. Mario Hagen
Kortenhoef; 20. Ireneus Randsdorp Amsterdam;
Masters 40+: 1. Ron Vroom Haarlem;2. Ton van
Eijk Hillegom; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Theo Joosten Spaarndam;
5. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 6. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam;
7. John Deutekom ’t Zand; 8. Tony de Nekker Noordwolde; 9.
Theo Broers Tienhoven; 10. Gerben Botman Warmenhuizen; 11.
Richard van den Burg Velserbroek; 12. Jos Dijkman Enkhuizen; 13.
Ron van de Laan Utrecht; 14. Cor van Bijnen Wervershoof; 15. Piet
Kralt Rijnsburg; 16. Johnny Lammertink Wierden; 17. Jeroen
Verhoeven Amstelveen; 18. Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden; 19.
Peter Wiebes Mijdrecht; 20. Richard Burggraaf Haarlem;
Masters 50+: 1. Dirk Keynemans Nieuwaal; 2.
Jan Brander Ureterp; 3. Ton van den Dries Purmerend; 4. Leo van
den Berg Noordwijk; 5. Hans van der Putte Santpoort;6. Jan Hollemans
Spaarndam; 7. Karel Teeuwen De Zilk; 8. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessend; 9. Jan van der Tang Voorhout; 10. Peter de
Jong Hilversum; 11. Herman Groot Hulze Zandvoort; 12. Leo de Vet
Koedijk;13. Peter Keijzers Hillegom;14. Jos Albers Heiloo; 15. Theo van
Kouteren Wijk aan Zee;16. Jan Spierings Amsterdam; 17. John Swanenburg
Hoorn; 18. Gert-Jan Aardenburg Zaandam;
HEERHUGOWAARD .(
2004.08.22 )
Elite/Neo: 1. Richard Kooijman Winkel; 2.
Arnoud van Groen Amsterdam; 3. Dirk Peetoom Dirkshorn; 4. Ton
Slippens t Veld; 5. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 6. Florian
Smits Amsterdam; 7. Koos Zut Heerhugowaard; 8. Niels Pieters
Hoofddorp; 9. Hugo Gootjes Zuid-Scharwoude; 10. John Koot
Beverwijk; 11. Richard Bloedjes Limmen; 12. Bart Oegema
Amsterdam; 13. Walter de Kok Burgerveen; 14. Joost Sping in 't
Veld Mijdrecht; 15. Martijn Lust Heerhugowaard; 16. Co Maas
Hippolytushoef; 17. Bram Bruschke Limmen; 18. Jeroen Lute Limmen;
19. Patrick Kops Heiloo; 20. Patrick Koeman Nieuwegein;
Nieuwelingen: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2.
Niels Blom Uitgeest; 3. Wesley Lüschen Zoetermeer; 4. Joris de
Boer t Veld; 5. Ruud van Wel Schagerbrug; 6. Kevin de Vette
Schiedam; 7. Nick Hager Bovenkarspel; 8. Sam Oosterveer Hillegom;
9. Rens Boekhoff Nes aan de Amstel;10. Sven Hesel Almere; 11.
Matthijs Burghgraaff Rijswijk; 12. Martijn Stoop Heerhugowaard; 13.
Pim Boots Beverwijk;14. Carlo Dekker Andijk; 15. Arjen ten Dam Heiloo;
16. Ramon Windt Schagen; 17. Rik van de Oord Dirkshorn;
Amateurs-B: 1. Peter Zuidhoek Noordwijk;
2. Niels van Stralen Heerhugo- waard; 3. Jan Koper Heemskerk; 4.
Ton van den Dries Purmerend; 5. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 6.
Nils Pronk De Rijp; 7. Herwijn van der Maat Alphen a/d Rijn; 8. Jan
Brander Ureterp; 9. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 10. Richard van den
Burg Velserbroek; 11. Kasimir den Hertog Heerhugowaard; 12. Ben
Davidson Beverwijk; 13. Wil Luppers Purmerend; 14. Marcel van
Delft Rijnsburg; 15. Rick Berkhout Heerhugowaard; 16. Maurice de
Bruijn Haarlem; 17. Ron Houtop Wervershoof; 18. Bas Prins
Wieringerwerf; 19. Patrick Vergeer Alphen a/d Rijn; 20. Volkert
Meinsma Oud Karspel;
HEERHUGOWAARD .(
2005.08.21 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bertil Klootwijk Spaarndam; 2. Sierk-Jan
de Haan Dokkum;3. Sander Lormans Heemskerk; 4. Tino Haakman Enkhuizen;
5. Arnoud van Groen Amsterdam; 6. Ton Slippens Schagen; 7.
Rudy Vriend Waarland; 8. Edwin Commandeur Amsterdam; 9. Kris Kamper
Warmenhuizen; 10. Gerard Windhouwer Oostzaan; 11. Koos Zut Heerhugowaard; 12.
Nico Vuurens Meerkerk; 13. John Bruin Warmenhuizen; 14. Jeroen Lute Limmen; 15.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 16. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 17. Joost
Spring in 't Veld Mijdrecht; 18. Johan Procee Bergum; 19. Johan van der Veen
Leiden; 20. Werner Altewischer Amsterdam;
Nieuwelingen: 1. Ruben van Wiefferen Muiden;
2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Stefan Limburg Witte Paarden; 4.
Jesper Asselman Wateringen; 5. Jordy Beuker Huizen; 6. Jetse Bol
Avenhorn; 7. Julian van Dijk Zwartsluis; 8. Ramon Windt
Schagen;9. Steven van Leijen Wageningen; 10. Lennart Blok ’s-Gravenhage;
11. Dave de Best Noordwijk; 12. Willy Heeneman ’s-Gravenhage;13.
Martijn Stoop Heerhugowaard; 14. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 15.
Nick Hager Bovenkarspel; 16. Cees de Ridder Noordwijk;17. Joris de Boer
’t Veld; 18. Bouke Kuiper Edam; 19. Sven van Luijk Naaldwijk; 20.
Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;
Amateurs-B: 1. Marcel De Koning
Hippolytushoef; 2. John Oudshoorn Amstelhoek; 3. Ton van Eijk
Hillegom; 4. Gerben Botman Warmenhuizen; 5. Jan van der Slot
Apeldoorn; 6. Richard van den Burg Velserbroek; 7. Brian Bruist
Purmerend; 8. Bas Prins Wieringerwerf; 9. Johnny Halfweeg Den
Oever; 10. Michael van Son Velserbroek; 11. Martijn Suk
Leiderdorp; 12. Rik Buiter Warmenhuizen; 13. Luuk Goede Hoorn;
14. Gert Dijkstra Kudelstaart; 15. Bartjan Dolfin Amsterdam; 16.
Wil Luppers Purmerend; 17. Patrick Vergeer Alphen a/d Rijn; 18.
Rick van Stralen Waarland; 19. John Burger Nieuwe Niedorp; 20.
Rick Berkhout Heerhugowaard;
HEERHUGOWAARD.(
2006.08.20 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Rudy Vriend Waarland; 3. Dennis Smit Zwanenburg; 4.
Niki Terpstra Krommenie; 5. Ivor Bruin Andijk; 6. Mike Terpstra Krommenie; 7.
Nico Vuurens Meerkerk; 8. Ton Slippens Schagen; 9. Sander Lormans Heemskerk;
10. Nico van Dijk Harmelen; 11. Andy Knijpinga Utrecht; 12. Danny Stam.
Assendelft; 13. Raymond Rol Alkmaar; 14. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 15.
Tino Haakman Enkhuizen; 16. Robert Slippens Spanbroek; 17. Sander Aardenburg
Zaandam; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Gerard Windhouwer Oostzaan; 20.
Niels Pieters Hoofddorp;
Nieuwelingen: 1. Yoeri Havik Assendelft; 2.
Job Sinnige Heerhugowaard; 3. Thom Sinnige Obdam; 4. Peter Koning Venhuizen; 5.
Rick Beemsterboer Andijk; 6. Michiel Spannemaker Beverwijk; 7. Paul de Haan
Meedhuizen; 8. Steven van Leijen Wageningen; 9. Dave de Best Noordwijk Zh; 10.
Jonas Konijnenberg Schoorl; 11. Christian Koot Sassenheim; 12. Erick Tol
Boskoop; 13. Rick Lof Monnickendam; 14. Raymond Splinter Hoorn; 15. Sven Tuit
Leiden; 16. Romario Riethof Schalkwijk; 17. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem;
18. Coen Rijpma Oldeholtpade; 19. Cees de Ridder Noordwijk Zh; 20. Hugo Haak
Vianen;
Amateurs-B: 1. Jacco Konijn Hoorn; 2.
Gerrie Smit Hoofddorp; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp; 4. Peter Slegtenhorst
Leiden; 5. Cor Baas Ouderkerk aan de Amstel;6. Sander Steltenpool Andijk; 7.
Norbert du Pied Egmond aan Zee; 8. Clemens Ulrich Alkmaar; 9. Nick Borst
Leiden; 10. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 11. Dennis van Stralen Waarland;
12. Sander Klaassen Watergang; 13. Henk van Vuure De Goorn; 14. Pierre Deen
Amsterdam; 15. Quentin Martin Hoek van Holland; 16. Roy Snijders Zwanenburg;
HEERHUGOWAARD.(
2007.08.19 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Rudy
Vriend Waarland; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Ivor Bruin Andijk; 4. Ronald
Schur Zaandam; 5. Jos Pronk Warmenhuizen; 6. Joost Spring in t Veld Mijdrecht;
7. Gerard Windhouwer Oostzaan; 8. Sierd Steiginga Exmorra; 9. Martijn Lust
Heerhugowaard; 10. Arno van der Zwet Houten; 11. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep;
12. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 13. Arnoud van Groen Amsterdam; 14. Tino
Haakman Enkhuizen; 15. Jeff Vermeulen Hoogvliet; 16. Jody Tesselaar Oudkarspel;
17. Frans van der Does Wilnis; 18. Vincent Spierings Alkmaar; 19. Bob Jonkheer
Lisse; 20. Jan-Hendrik Westra Ureterp;
Amateurs-B: 1. Rick Krijt Koog aan de Zaan;
2. Fred Pronk Heerhugowaard; 3. Jan Koper Heemskerk; 4. Michael van Son
Velserbroek; 5. Gerard Ursem Hoogwoud; 6. Jeroen Kriek Wormer; 7. Richard
Mulder Den Helder; 8. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 9. Pierre Deen
Amsterdam; 10. Mark Bakker Den Helder; 11. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 12. John
Oudshoorn Uithoorn; 13. Remco Janzen Hoofddorp; 14. Franck van Wijngaarden
Assendelft; 15. Rene van der Lee Velserbroek; 16. Peter Horsmeijer Purmerend;
17. Sander Koomen Alkmaar; 18. Gert Dijkstra Kudelstaart; 19. Martijn Suk
Leiderdorp; 20. Johan Meijer Nieuwe Niedorp;
HEERHUGOWAARD .(
2008.08.24 )
Elite/Beloften/Amateurs-A; 1. Ivor
Bruin Andijk; 2. Wouter Mol Nibbixwoud; 3. Rudy Vriend Schagen; 4. Dennis
Souverein Haarlem; 5. Jody Tesselaar Oudkarspel; 6. Gerard Windhouwer
Oostzaan;7. Brian Burggraaf Hoofddorp; 8. Koos Zut Heerhugowaard; 9. Tino
Haakman Enkhuizen; 10. Tom Slagter Slochteren; 11. Ton Slippens Schagen; 12.
Koos Jeroen Kers Amstelveen;13. Frans van der Does Wilnis; 14. Auke Broex
Ouderkerk aan den Amstel;15. Frank Wierstra Burgum; 16. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep;17. Klaas van Hage Noordwijkerhout;18. Silvan Buis Nibbixwoud; 19.
Maurits Busse Hoorn Hn; 20. Dion Beukeboom Ouderkerk aan den Amstel;
Junioren/Nieuwelingen/Amateurs-B:1. Rene van
der Lee Velserbroek;2. Ronald Rol Broek op Langedijk;3. Rick Berkhout
Heerhugowaard;4. Marvin Bruul Den Helder; 5. Eelco Biersteker Heerhugowaard;6.
Casper van Sijl Alkmaar; 7. Cees de Ridder Noordwijk Zh;8. Ramon Heistek
Warmenhuizen;9. Michel Henrix Den Helder; 10. John Oudshoorn Uithoorn;11.
Gerben Botman Warmenhuizen;12. Martijn Suk Velserbroek; 13. Jan Koper
Heemskerk; 14. Gert Dijkstra Emmeloord; 15. Gerben Konijn Slootdorp; 16. Wil
Luppers Purmerend; 17. Rik Buiter Warmenhuizen; 18. Romario Riethof
Schalkwijk;19. Axel Koopman Heemskerk;20. Bernard Kamp Wognum;
Amateurs-A/B/C: 1. Ben van Egmond Nijverdal; 2.
Mark Stokreef Markelo; 3. Bop Douma Zwolle; 4. Joost Horstink Arnhem; 5. Martin
Bekking Apeldoorn; 6. Rob Niekolaas Zwolle; 7. Bart Streppel Apeldoorn; 8. Jan
Grit IJsselstein Ut; 9. Ronny Essink Ruurlo; 10. Rudie Frinking Zutphen; 11.
Edwin Ophof Raalte; 12. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 13. Martijn Veldink
Lochem; 14. Mark Poppe Nijverdal; 15. Xandrijn Bakker Zwolle; 16. Gert Bosman
Wijhe; 17. Gerben van Vilsteren Zwolle;18. Ferdy van der Werf Warnsveld;19.
Bart Oude Bruinink Denekamp; 20. Arjen Slootweg s-Gravenhage;
HEERHUGOWAARD .(
2009.08.23 )
Elite/Beloften/Junioren/Amateurs-A: 1. Yoeri
Havik Assendelft; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Wim Botman Schoorl; 4. Ton
Slippens Schagen; 5. Koos Zut Heerhugowaard; 6. Walter de Kok Nieuw-Vennep; 7.
Tom Slagter Slochteren; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude; 10. Barry Markus Hoofddorp; 11. Sander Lormans Heemskerk; 12.
Patrick Bos Amstelveen; 13. Arjen ten Dam Heiloo; 14. Tino Haakman Enkhuizen;
15. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 16. Ruud van Wel Schagerbrug; 17. Michael Kortekaas
Kudelstaart; 18. Michel Luiten Santpoort-Noord; 19. Ronald Rol Broek op
Langedijk; 20. Bart Ursem Zwaagdijk;
Amateurs-B/C: 1. Rick Krijt Koog aan de Zaan;
2. Gerrie Schilder Volendam; 3. Norbert du Pied Egmond aan Zee; 4. John
Oudshoorn Uithoorn; 5. Marcel Hoffman Hoofddorp; 6. Rene van der Lee
Velserbroek; 7. Christian Mol Nibbixwoud; 8. Gert Dijkstra Emmeloord;
9. Remco Janzen Hoofddorp; 10. Glenn Roberts Hoorn; 11. Ruud Duivenvoorden Noordwijkerhout;
12. Gerben Botman Warmenhuizen; 13. Martijn Suk Velserbroek; 14. Mike Tesselaar
Heerhugowaard; 15. Clemens Ulrich Alkmaar; 16. Ruud Davidse Avenhorn; 17. Robin
van der Werf Voorhout; 18. Mark Rijntjes Haarlem; 19. Teun Goedhart Obdam; 20. Collin
Bruul Hippolytushoef;
HEERHUGOWAARD .(
2010.08.22 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Sander
Lormans Heemskerk; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Yoeri Havik Assendelft;
4. Jurgen van Diemen Leimuiden; 5. Dennis Smit Zwanenburg; 6. Pim Zuidewind
Lisse; 7. Ruud van Wel Schagerbrug; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Werner
Altewicher Amsterdam; 10. Gerard Windhouwer Oostzaan; 11. Tino Haakman
Enkhuizen; 12. Dex Groen Tuitjenhorn; 13. Luuk Goede Hoorn; 14. Arjen ten Dam
Heiloo; 15. Job Sinnige Heerhugowaard; 16. Sierd Steigenga Exmorra; 17. Corné
Castein Lopik; 18. Patrick Bos Amstelveen; 19. Roy Pieters Zwanenburg; 20.
Joris de Boer t Veld;
Nieuwelingen: 1. Luca Schrijen Assendelft; 2.
Stef Krul Tjalleberd; 3. Sjors Dekker Andijk; 4. Jaan van Berkel Velserbroek;
5. Jelle Soet Heerenveen; 6. Lorenzo Borhem Purmerend; 7. Paul Rooij Hoofddorp;
8. Levi Tindal Landsmeer; 9. Stephan Bakker Zaandam; 10. Casper van Bodegraven
Ouderkerk a/d Amstel; 11. Jim Smits Purmerend; 12. Marco Doets Monnickendam;
13. Maarten Hof Heerenveen; 14. Michael Groeneveld Hoofddorp; 15. Jerry Roling
Heemskerk; 16. Patrick Stam Uitgeest; 17. Jeffrey Welters de Goorn; 18. Tim
Ruwiel Halfweg; 19. Steve van der Eerden Alkmaar; 20. Joshua Pater Den Hoorn;
Amateurs-B/C: 1. Arjan de Heer Den Helder; 2.
Bob Klein Nieuwe Niedorp; 3. Bas Zuidewind Lisse; 4. John Oudshoorn Uithoorn;
5. Michel Henrix Den Helder; 6. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 7. Egon Nanninga
Lelystad; 8. Jan de Vreede Lisse; 9. Chris Ooijevaar Warmenhuizen; 10. Rene
Smits Lage Zwaluwe; 11. Roy Lennings Enkhuizen; 12. Jan Koper Heemskerk; 13.
Rutger Flierman Uitgeest; 14. Rudy Coers Hoogkarspel; 15. Michael van Son
Velserbroek; 16. Clemens Ulrich Alkmaar; 17. Rik Buiter Warmenhuizen; 18.
Jeroen Half Uitgeest; 19. Henk de Jong Mijdrecht; 20. Ruud Duivenvoorden
Noordwijkerhout;
HEERHUGOWAARD.(2011.08.21
)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wouter
Haan Bedum; 2. Malaya van Ruitenbeek Den Haag;3. Yoeri Havik Assendelft; 4.
Rudy Vriend Schagen; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Tim Veldt Amsterdam; 7.
Silvan Buis Nibbixwoud; 8. Dennis Smit Zwanenburg; 9. Jos Pronk Heerhugowaard;
10. Rick van Breda Den Helder; 11. Mitchell Huenders Hoofddorp; 12. Robbert-Jan
Mol Nibbixwoud; 13. Harm Bronkhorst Lisserbroek; 14. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 15. Jorne Videler Amstelveen; 16. Ton Slippens Schagen; 17. Geertjan
Jonkman Andijk; 18. Richard Louman Amsterdam; 19. Tino Haakman Enkhuizen; 20.
Roy Pieters Zwanenburg;
Junioren: 1. Dennis Bakker De Rijp; 2. Kevin Ossendrijver
Wezep; 3. Jeroen Smits Purmerend; 4. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 5.
Lorenzo Borhem Purmerend; 6. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 7. Jochum Buchener
Ilpendam; 8. Tim Leusink Elburg; 9. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 10. Jamie
Roggeveen Purmerend; 11. Kay Kistemaker Hoorn; 12. Pieter Wagenaar
Gerkesklooster;13. Stijn Bankras Heerhugowaard; 14. Stephan Bakker Zaandam; 15.
Roel Mouris Waverveen; 16. Dennie van der Kooi Franeker; 17. Mike Castel
Ossendrecht; 18. Olaf Smit Nieuw-Vennep; 19. Jordy Smit Obdam; 20. Barry van
Langen Spanbroek;
Sportklasse: 1. Jeffrey van der Velden
Egmond Binnen;2. Roy Rotteveel Sassenheim; 3. Ton van Eijk Hillegom; 4. Norbert
du Pied Egmond aan Zee;5. Hendrik van Westen Assendelft; 6. Casper van Sijl
Alkmaar; 7. Willem Otte Haarlem; 8. Edwin van Beek Zwaag; 9. Erwin Kistemaker
Diemen; 10. Cristian Ooyevaar Warmenhuizen;11. Eric Bisschops Lisse; 12. Kevin
Wilmsen Amstelveen; 13. Michel Henrix Den Helder; 14. Edwin Sierkstra Hoorn;
15. Rudy Coers Hoogkarspel; 16. Maurits Busse Utrecht; 17. Marc Hulzebos Den
Helder; 18. John Oudshoorn Uithoorn; 19. Edwin Commandeur Amsterdam; 20.
Jasper van Tol Rijsenhout;
HEERHUGOWAARD.(2012.08.19)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Peter
Koning Venhuizen; 2. Dennis Smit
Zwanenburg; 3. Dennis Bakker De Rijp; 4. Tino Haakman Enkhuizen; 5. Malaya van Ruitenbeek Den Haag; 6. Martijn Lust Schoorl; 7. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 8.
Barry Bel De Goorn; 9. Emmanuel van Ruitenbeek Amstelveen; 10. Rudy Vriend
Schagen; 11. Ton Slippens Schagen; 12. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 13. Fred
Pronk Heerhugowaard; 14. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 15. Guido de Koning Oostzaan;
16. Gerard Windhouwer Oostzaan; 17. Wim Botman Schoorl; 18. Joris de Boer t
Veld; 19. Hillard Cijntje Haarlem; 20. Silvan Buis Nibbixwoud;
Nieuwelingen: 1. Julius
van den Berg Purmerend; 2. Jorn
Buning Alkmaar; 3. Yannick Detant
Purmerend; 4. Hartthijs de Vries
Kollum; 5. Roy Dofferhoff Lisse; 6. Milan Veltman Broek op Langedijk; 7. Rick van Wieringen Leimuiden; 8. Niels Ruijter Uithoorn; 9. Simon Huisman Westwoud; 10. Bjorn Beukers Monster; 11. Max van de Water Amsterdam; 12. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 13. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 14. Mitchell van Roijen Beverwijk; 15. Maurice Rijs Limmen; 16. Gerben Pieter Fennema Achlum; 17. Mats Buning Alkmaar; 18. Danny Voogt Wormer; 19. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 20. Toon Imming Egmond Binnen;
Sportklasse: 1. Mark
Vlijm Hoorn; 2. John Oudshoorn
Uithoorn; 3. Edwin van Beek Zwaag; 4. Vincent Spierings Alkmaar; 5. Erik Hooyman Enkhui- zen; 6. John Koot Beverwijk; 7. Laurens Snoek Volendam; 8. Christian Mol Nibbixwoud; 9. Jeroen Duyn Hoogwoud; 10. Jan Koper Heemskerk; 11. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 12. Ton van Eijk Hillegom; 13. Bernard Kamp Wognum; 14. Iloy Fennis Spaarndam; 15. Kevin Wilmsen IJmuiden; 16. Michael Voogt Wormer; 17. Clemens Ulrich Alkmaar; 18. Dick Teeling Schagen; 19. Sven Asjes Koog a/d Zaan; 20. Wicher de Haan Haarlem;
HEERHUGOWAARD.(
2013.08.18 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Pieter
Scheerens Amstelveen; 2. Patrick Bos Amstelveen; 3. Ton Slippens Schagen; 4.
Rudy Vriend Schagen; 5. Dennis Bakker De Rijp; 6. Yorick Bos Amstelveen; 7.
Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 8. Pascal Aandewiel Amsterdam; 9. Joris de
Boer t Veld; 10. Roy Pieters Zwanenburg; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Stijn
Bankras Heerhugowaard; 13. Jeroen Wesselius Voorburg; 14. Christian Kos Renkum;
15. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 16. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne
Mijdrecht; 17. Gerard Windhouwer Oostzaan; 18. Joury Ottenbros Heerhugowaard;
19. Tom de Vaal Bovenkarspel; 20. Patrick Besteman Heerhugowaard;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Daniëlle
Lissenberg Den Ham; 2. Leonie Lubbinge Wanneperveen; 3. Aafke Eshuis Haarlem;
4. Joukje Braam Dordrecht; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Hannah Welter
Amsterdam; 7. Claudia Koster Amsterdam; 8. Jermaine Post Oegstgeest; 9. Natalie
van Gogh Nieuw-Vennep; 10. Sigrid Jochems Vianen; 11. Simone van der Star
Nieuwkoop; 12. Riejanne Markus Amstelveen; 13. Anouska Koster De Westereen; 14.
Nike Beckeringh Amstelveen; 15. Henriette Woering Rozenburg; 16. Sophie de Boer
Nijmegen; 17. Anne Kuilboer Hoorn; 18. Paula Mol Alkmaar; 19. Rozanne Slik
Bergen Nh; 20. Aagtje Dijkman Amersfoort;
Sportklasse: 1. Raymond Bakker Den Helder;
2. Edwin van Beek Zwaag; 3. Brian Burggraaf Velserbroek; 4. Michael van Son
Velserbroek; 5. Danny Kors Beverwijk; 6. Vincent Spierings Alkmaar; 7. Patrick
de Smit Nieuw-Vennep; 8. John Oudshoorn Uithoorn; 9. Roy Lennings Enkhuizen;
10. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 11. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 12. Bart
Groot Alkmaar; 13. Marcel Stuifbergen Limmen; 14. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude;
15. Eelco van Wort Haarlem; 16. Charles Poelwijk De Kwakel; 17. Frank Nijssen
Haarlem; 18. Melvin Bos Sint Pancras; 19. Martijn Suk Velserbroek; 20. Casper
Pruijn Vijfhuizen;
HEERHUGOWAARD.(
2014.08.24 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Bart van
Haaren Amsterdam; 2. Mike Terpstra Assendelft; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4.
Wouter Mol Alkmaar; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6. Peter Koning Venhuizen; 7.
Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 8. Cees Bol Zaandam; 9. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 10. Joris de Boer t Veld; 11. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 12. Ivar
Slik Bergen Nh; 13. Tino Haakman Enkhuizen; 14. Lars van de Vall Ouderkerk aan
den Amstel; 15. Dex Groen Tuitjenhorn; 16. Levi Tindal Landsmeer; 17. Dennis
Smit Zwanenburg; 18. Robbert-Jan Mol Wognum; 19. Kick Mijlhoff Den Haag; 20.
Jarno Gmelich Meijling Almere;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Nina
Kessler Velserbroek; 2. Henriette Woering Rozenburg; 3. Nike Beckeringh
Amstelveen; 4. Mariël Borgerink Groningen; 5. Anouska Koster De Westereen; 6.
Claudia Koster Oudorp Nh; 7. Roos Hoogeboom Utrecht; 8. Carleen Baas Den
Dungen; 9. Riejanne Markus Amstelveen; 10. Iris Slappendel Ouderkerk aan den
IJssel; 11. Laura van Regenmortel Dordrecht; 12. Bianca van den Hoek Bussum;
13. Eva Buurman Wervershoof; 14. Marleen Pardon Leiden; 15. Marloes Bons
Utrecht; 16. Laura Gorter Utrecht; 17. Daniëlle Lissenberg-Bekkering Den Ham
Gn; 18. Danielle de Jong Haarlem; 19. Yukiyo Hori Japan; 20. Winanda Spoor
Apeldoorn;
Sportklasse: 1. Mike Tesselaar
Heerhugowaard; 2. Cees Snoek Volendam; 3. Jeroen Duyn Hoogwoud; 4. Sonny Agema
Den Helder; 5. Kevin Wilmsen Zaandam; 6. Jesse Vriend Hoogkarspel; 7. Edwin van
Beek Zwaag; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Jeroen Jansman Oosterbeek; 10.
Guido de Koning Oostzaan; 11. Vincent Spierings Alkmaar; 12. Marcel Stuifbergen
Limmen; 13. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 14. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 15.
John Koot Beverwijk; 16. Nick Toonen Lisse; 17. Robin Nieuwenhuizen Den Oever;
18. Charles Poelwijk De Kwakel; 19. Gerben van de Reep Hillegom; 20. Tijs
Dekker Oosthuizen;
HEERHUGOWAARD.(
2015.08.23 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Cees Bol.
Zaandam; 2. Dennis Bakker De Rijp; 3. Rick van Breda Den Helder; 4. Robbert-Jan
Mol Wognum; 5. Dex Groen Tuitjenhorn; 6. Wim Stroetinga Nijkerk; 7. Jeroen
Breewel Wilnis; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Jorn Buning Alkmaar; 10. Tim
Veldt Amsterdam; 11. Yoeri Havik Assendelft; 12. Lars van de Vall Ouderkerk aan
de Amstel; 13. Patrick Bos Amstelveen; 14. Joris Blokker Wieringerwerf; 15.
Sjors Handgraaf Leiden; 16. Etienne Lenting Nieuwveen; 17. Johan Berk
Hazerswoude-Rijndijk; 18. Martijn Lust Tuitjenhorn; 19. Ruben Hoekstra
Tjerkgaast; 20. Jordy Buskermolen Kudelstaart;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anouska
Koster De Westereen; 2. Nike Beckeringh Amstelveen; 3. Esther van Veen
Uitgeest; 4. Monique van de Ree Zundert; 5. Melanie Woering Rozenburg; 6. Kelly
Markus Hoofddorp; 7. Eva Buurman Wervershoof; 8. Demi de Jong Ossendrecht; 9.
Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 10. Eileen Dunfermline 11. Sofie van Horik
Oosterwijk; 12. Roxane Knetemann Nijkerk; 13. Juul Hubert Den Haag; 14. Laura
Gorter Utrecht; 15. Alicja Verhagen Woerden; 16. Carleen Baas Den Dungen; 17.
Henriette Woering Rozenburg; 18. Ines Klok Rockanje; 19. Jip van den Bos
Oostknollendam; 20. Chanella Stougje Zuidland;
Sportklasse: 1. Arthur Rutte Haarlem; 2.
Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne
Mijdrecht; 4. Edwin van Beek Hoorn; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Sander
Lormans Heemskerk; 7. Caspar Hermans Amsterdam; 8. Jacco Konijn Hoorn; 9.
Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 10. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 11. Laurens
Koster Oegstgeest; 12. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 13. Harry van Pierre De
Kwakel; 14. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 15. Pierre Deen Amsterdam; 16.
Mitja van Toorenburg Almere; 17. Tijs Dekker Oosthuizen; 18. Toine Groot Hem; 19.
Marcel Hoffman Hoofddorp; 20. Rene Melk Assendelft;
HEERHUGOWAARD.(
2016.08.21 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Wouter
Mol Alkmaar; 2. Roy Pieters Zwanenburg; 3. Yoeri Havik Assendelft; 4. Joury
Ottenbros Heerhugowaard; 5. Steven Stenekes Bennekom; 6. Jeroen Breewel Wilnis;
7. Jason van Dalen s-Gravenzande; 8. Jetse Bol Girona; 9. Jelmer Asjes
Wormerveer; 10. Ike Groen Tuitjenhorn; 11. Mike Terpstra Krommenie; 12. Folkert
Oostra Amsterdam; 13. Robbert-Jan Mol Wognum; 14. Marco Kaldenbach Hoorn; 15.
Pim van der Marel De Lier; 16. Melvin Bos Sint Pancras; 17. Thijs van Beusichem
Zeewolde; 18. Ruud Appelman Midwoud; 19. Marc Bolhoven Purmerend; 20. Sebas van
der Kamp Alkmaar;
Elite/Beloften/Amateur/Junior-Vouwen: 1. Kelly
Markus Hoofddorp; 2. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 3. Lauretta Hanson 4. Eva
Buurman Wervershoof; 5. Nancy van der Burg Nootdorp; 6. Esther van Veen
Uitgeest; 7. Laura Gorter Utrecht; 8. Lorena Wiebes Mijdrecht; 9. Jeanne
Korevaar Groot-Ammers; 10. Jip van den Bos Oostknollendam; 11. Kimberly Wells
Australie; 12. Minke Bakker Monster; 13. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 14.
Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 15. Lieke van der Draaij Dordrecht; 16.
Alicja Verhagen Woerden; 17. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 18. Cleo Kortenhorst
Wageningen; 19. Marieke Kerkvliet Leiden; 20. Pernilla van Rozelaar Medemblik;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 2. Ruud Coers Grootebroek; 3. Kevin Wilmsen Haarlem; 4. Harry van
Pierre De Kwakel; 5. Michael Ruska Volendam; 6. Gerri Zonneveld Heemskerk; 7.
Sander Koomen Hoorn; 8. Barry Dam Hoogwoud; 9. Volkert Meinsma Oudkarspel; 10.
Basjan Berkhout Santpoort-Noord; 11. Jim Schipper Obdam; 12. Sebastiaan
Sebregts Anna Paulowna; 13. Rene Smits Purmerend; 14. Kay Blokdijk t Veld; 15.
Marcel Hillaert Edam; 16. Sybren van Dokkum Heiloo; 17. Manfred Verhulst
Heerhugowaard; 18. René Pascha Zuid-Scharwoude; 19. Jurgen Kooij Hoorn; 20.
Eric de Vries De Goorn;
HEERHUGOWAARD.(2017.08.20)
Elite/Beloften/Amateurs: 1.
Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 2. Roderik Egberink Bussum; 3. Mike Terpstra
Krommenie; 4. Sjors Handgraaf Leiden; 5. Rick Smit t Harde; 6. Nick Stöpler
Woerden; 7. Joury Ottenbros Heerhugowaard; 8. Tino Haakman Enkhuizen; 9. Jorne
Videler Badhoevedorp; 10. Bart Mol Wognum; 11. Sjors Dekker Andijk; 12. Martijn
Lust Tuitjenhorn; 13. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 14. Jeroen Kaldenbach Hoorn;
15. Dennis Souverein Haarlem; 16. Fred Pronk Egmond-Binnen; 17. Frank Visser
Utrecht; 18. Pieter Scheerens Amsterdam; 19. Sybren Welling Groningen; 20.
Wilfred Slieker Monster;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Esther
van Veen Uitgeest; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Marjolein van 't Geloof
Dirksland; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Julia Soek Den Ham; 6. Leonie Lubbinge
Drachten; 7. Roos Hoogeboom Utrecht; 8. Danique Braam Veenwouden; 9. Ymke
Stegink Heusden; 10. Minke Bakker Monster; 11. Gina Hofland Krimpen aan de
IJssel; 12. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 13. Nynke Pellikaan Den Andel; 14. Femke
Markus Zwarte Kat; 15. Ilona Hoeksma Luxwoude; 16. Jarmila Machacova 17.
Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 18. Demi Vollering Berkel en Rodenrijs; 19. Nicole
Steigenga Exmorra; 20. Bianca Lust Oostzaan;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 2. Bas Rijs Alkmaar; 3. Kay Blokdijk t Veld; 4. Mitchell van
Roijen Beverwijk; 5. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 6. Tijs Dekker Oosthuizen;
7. Bart Nap Lopik; 8. Barry Dam Hoogwoud; 9. Patrick Stengs Beverwijk; 10. Nick
Roetman Haarlem; 11. Bastian de Jong Hoorn; 12. Michael McKay Hillegom; 13.
Coen Beckers Woudenberg; 14. Ruud Coers Grootebroek; 15. Jorrit Piet Heemskerk;
16. Folkert Zwiers Wormer; 17. Nick Toonen Lisse; 18. Tony Reijtenbagh
Zuidland; 19. Sander Koomen Hoorn; 20. Steven Heshusius Alkmaar;
HEERHUGOWAARD.(
2018.08.19 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jelmer
Asjes Assendelft; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Stephan Bakker Zaandam; 4. Pieter
Scheerens Amsterdam; 5. Jorne Videler Badhoevedorp; 6. Ivar Slik Bergen.Nh; 7.
Steven Stenekes Bennekom; 8. Rick Smit t Harde; 9. Jasper Verkuijl Baarn; 10.
Ike Groen Tuitjenhorn; 11. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 12. Jordy Buskermolen
Kudelstaart; 13. Tino Haakman Enkhuizen; 14. Alexander Konijn Spanbroek; 15.
Jeroen Kaldenbach Hoorn; 16. Sjors Handgraaf Leiden; 17. Joeri van der Tuin
Westerland; 18. Mike Schoonderwoerd Heerhugowaard; 19. Aron Bosman
Hazerswoude-Dorp; 20. Eric Mooij Hoogwoud;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Lorena
Wiebes Mijdrecht; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Claudia Koster Assendelft; 4.
Amy Pieters Zwanenburg; 5. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 6. Danique Braam
Veenwouden; 7. Nina Buijsman Bovenkarspel; 8. Mareille Meijering Stadskanaal;
9. Esther van Veen Uitgeest; 10. Femke Markus Zwarte Kat; 11. Melissa van der
Peet Den Haag; 12. Tessa Dijksman Velserbroek; 13. Lisanne Buurman Heerenveen;
14. Demi de Jong Alkmaar; 15. Hanneke Mulder Utrecht; 16. Yvette de Koning
Uitgeest; 17. Wendy Oosterwoud Ureterp; 18. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 19.
Nynke Pellikaan Den Andel; 20. Anneke Dijkstra Olterterp;
Sportklasse: 1. Kay Blokdijk t Veld; 2.
André van Reek Lisse; 3. Mitchell van Roijen Beverwijk; 4. Patrick de Smit
Nieuw-Vennep; 5. Barry Dam Hoogwoud; 6. Marcel Witte Amsterdam; 7. Bas Kaptein
Noordwijkerhout; 8. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 9. Dudink Bijschrijver 10.
Patrick Stengs Beverwijk; 11. Michel Dekker t Veld; 12. Danny Kors Beverwijk
13. John Koot Heiloo; 14. Bas Rijs Alkmaar; 15. Daniel Kleijn Wognum; 16.
Caspar Hermans Amsterdam; 17. André Mook Den Haag; 18. Ming-ko Sun Den Helder; 19.
Axel Koopman Heemskerk; 20. Christiaan van Dokkum Amsterdam;
HEERHUGOWAARD .(
2019.08.18 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Jorne
Videler Badhoevedorp; 2. Tom Wijfje Ter Aar; 3. Niels van Ekeren Rijswijk; 4.
Yoeri Havik Avenhorn; 5. Alexander Konijn Spanbroek; 6. Steven Stenekes
Bennekom; 7. Fred Pronk Egmond-Binnen; 8. Niels Ruijter Uithoorn; 9. Harry
Sweering Sneek; 10. Teun Groeneveld Nieuw Vennep; 11. Wilfred Slieker Monster;
12. Tijmen Snel Leiden; 13. Floris Gerts Leiden; 14. Sjors Handgraaf Leiden;
15. Bart Vreugdenhil Amsterdam; 16. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 17. Stijn
Ruijter Uithoorn; 18. Etienne Lenting Nieuwveen; 19. Job van der Wal Amsterdam;
20. Tino Haakman Enkhuizen;
Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen:1. Winanda
Spoor Apeldoorn; 2. Anneke Dijkstra Olterterp; 3. Minke Bakker Monster; 4. Maud
Rijnbeek Limmen; 5. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 6. Sanne Bouwmeester
Westerbork; 7. Mareille Meijering De Meern; 8. Emma Boogaard Zwaag; 9. Marit
Cent Goor; 10. Leonie Lubbinge Drachten; 11. Ilse Grit Zwolle; 12. Aniek Sikma
Buitenpost; 13. Floor Weerink Groningen; 14. Leonie Bos s-Gravendeel; 15. Ilse
Hoornsman Wieringerwerf; 16. Lisanne Al Assendelft; 17. Shawna Beaudet
Amsterdam; 18. Malena van Dam Haastrecht; 19. Tessa Neefjes Wervershoof; 20.
Janet Beers Hoogkarspel;
Sportklasse:1. Kay Blokdijk t Veld; 2.
Sander Lormans Heemskerk; 3. Jeffrey van der Velden Egmond-Binnen; 4. Marcel
van Harlingen Wormer; 5. Max Goote Rotterdam; 6. Danny den Hollander
Noordwijkerhout; 7. Jelmer Asjes Assendelft; 8. Roel Koenis t Veld; 9. Remco
van Dijk Veenendaal; 10. Jaap Dudink Andijk; 11. Marcel Witte Amsterdam; 12.
Jelle Bervoets Hoorn; 13. Frank van de Weteringe Buijs Sint Pancras; 14. Maikel
de Boer Heerhugowaard; 15. Peter de Koster Purmerend; 16. Ivo Huisman
Hoogkarspel; 17. Mark Rijntjes Zandvoort; 18. Michael McKay Hillegom; 19.
Sebastiaan Sebregts Anna Paulowna; 20. Berend Bervoets Hoorn;