EDAM-VOLENDAM.(
2014.06.28 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 2. Martthijs de Vries 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Cees
Snoek Volendam; 5. Martin van Plateringen Almere; 6. Mike Tesselaar
Heerhugowaard; 7. Sander Koomen Hoorn; 8. Arjan Rebel Velserbroek; 9. Emiel van
Dijk Hellevoetsluis; 10. Auke Broex Ouderkerk aan den Amstel; 11. Patrick de
Smit Nieuw-Vennep; 12. Thimo Kroeze Koog aan de Zaan; 13. Bart Groot Alkmaar;
14. Remco Janzen Hoofddorp; 15. Gerard Windhouwer Oostzaan; 16. Roy Lennings
Enkhuizen; 17. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 18. Nico Kingma Amsterdam; 19. Tom
Kok Lelystad; 20. Tom Sier Volendam;
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Birgit Witte
Duivendrecht; 2. Tessa Neefjes Wervershoof; 3. Mylene de Zoete Naaldwijk; 4.
Sarah van Wijnen Tilburg; 5. Lorena Wiebes Mijdrecht; 6. Kirstie van Haaften De
Meern; 7. Jennifer van der Voort Maarssen; 8. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan
den IJssel 9. Merel Hofman Bleiswijk; 10. Lily Schuitemaker Volendam; 11. Juul
Hubert Den Haag; 12. Amber van der Hulst Hazerswoude; 13. Tessa Dijksman
Velserbroek; 14. Kylie Waterreus Ulestraten; 15. Nicole Steigenga Exmorra; 16.
Anne Kuilboer Hoorn; 17. Lieke Lap Dronten; 18. Melanie van Putten Hagestein;
19. Josien van der Wal Hoogkarspel; 20. Anne Kras Hoorn;
EDAM-VOLENDAM.(
2015.06.27 )
Nieuwelingen: 1. Daan Hoole Zuidland; 2.
Thymen Arensman Deil; 3. Bob Markus Hoofddorp; 4. Maikel Zijlaard Rotterdam; 5.
Wessel Krul Enkhuizen; 6. Jeroen van Krimpen Utrecht; 7. Jesse de Rooij Hoorn;
8. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 9. Mick Kemper Volendam; 10. Jord Baak
Dronten; 11. Bas van Belle Zoetermeer; 12. Alexander Konijn Abbekerk; 13. Lars
Loohuis Harbrinkhoek; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Mees Willemsen Elst.Ut;
16. Nick Groot Zaandijk; 17. Glenn Mertens Wateringen; 18. Stanley Beerepoot
Enkhuizen; 19. Jesse Dijkstra Stadskanaal; 20. Mike Raven Loosdrecht;
Sportklasse/Masters: 1. Cees
Snoek Volendam; 2. Michael van Son Velserbroek; 3. Laurens Koster Oegstgeest;
4. Joost Volkers Alkmaar; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Auke Broex
Ouderkerk aan de Amstel; 7. Allard Epping Utrecht; 8. Patrick de Smit Nieuw-Vennep;
9. Gerard Windhouwer Oostzaan; 10. Sonny Agema Den Helder; 11. Bas Rijs
Alkmaar; 12. Tijs Dekker Oosthuizen; 13. Dick Kinket Hattem; 14. Edwin
Sierkstra Hoogkarspel; 15. Bart Nap Lopik; 16. Marcel Hillaert Edam; 17. Serge
van der Putten Amsterdam; 18. Andries Flart Harderwijk; 19. Patrick Zonnenberg
Dronten; 20. Casper van Sijl Alkmaar;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Niels
Griemink Klazienaveen; 2. Taeke Oppewal Heerenveen; 3. Jack Kuper Dokkum; 4.
Richard Bultema Winschoten; 5. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 6. Arian Stolwijk
Delft; 7. Sjors Beukeboom Paterswolde; 8. Luuk van der Meer Groningen; 9.
Maurice Zaal Groningen; 10. Rutger Reink Emmen; 11. Pieter Wagenaar Enschede;
12. Cor Visser Gytsjerk; 13. Gert de Veen Zuidbroek; 14. Tim Hiemstra Drachten;
15. Gerrit Wonder Beilen; 16. Jesse Jagt Emmen; 17. Marcel Weinans Roden; 18.
Ard Prins Froombosch; 19. Sander Westerlaan Groningen; 20. Gerrit-Jan van
Duinen Wezep;