DEN
HELDER.(2012.04.09)
Amateurs/Sportklasse/Junioren/Nieuwelingen: 1. Arjan de
Heer Den Helder; 2. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 3. Cees Snoek Volendam; 4. Niels Eriks Schagenburg; 5. Melvin
Bos Sint Pacras; 6. Marcel De Koning Hippolytushoef; 7. Marc Hulzebos Den Helder; 8.
Laurens Snoek Volendam; 9. Bas Heilig Spaarndam; 10. Nick Hansen Volendam; 11.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 12. Frank Nijssen Haarlem; 13. Kenny Nijssen
Haarlem; 14. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 15. Raymond Bakker Den Helder; 16.
Yannick Smit Julianadorp; 17. Joram Kauwoh Den Helder; 18. Richard Mulder Den
Helder; 19. Sonny Agema Den Helder; 20. Rein Huizinga Makkum;
DEN HELDER.(
2013.04.01 )
Amateurs/Sportklasse/Junioren/Nieuwelingen: 1. Brian
Burggraaf Velserbroek; 2. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 3. Arjan
de Heer Den Helder; 4. Ton Slippens Schagen; 5. Laurens Snoek
Volendam; 6. Fred Pronk Heerhugowaard; 7. Melvin Bos Sint
Pancras; 8. Cees Snoek Volendam; 9. Marvin Bruul Den Helder; 10.
Nick Hansen Volendam; 11. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 12. Bas
van der Kamp Alkmaar; 13. Martien Hink Oudkarspel; 14. Jacco
Konijn Hoorn; 15. Volkert Meinsma Oudkarspel; 16. Rein Huizinga Makkum; 17.
Marc Hulzebos Den Helder; 18. Willem van der Vlugt Medemblik; 19. Sander van
Lith Andijk; 20. Dick Teeling Schagen;
DEN HELDER.(
2014.04.21 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Mike
Tesselaar Heerhugowaard; 2. Cees Snoek Volendam; 3. Brian Burggraaf Hoofddorp;
4. Guido de Koning Oostzaan; 5. Melvin Bos Sint Pancras; 6. Jurjun van der
Velde Bakkeveen; 7. Laurens Snoek Volendam; 8. Nick Hansen Volendam; 9. Fred
Pronk Heerhugowaard; 10. Marvin Bruul Den Helder; 11. Jeen de Jong Britsum; 12.
Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 13. Volkert Meinsma Oudkarspel; 14. Jermo Agema
Den Helder; 15. Kasimir den Hertog Enkhuizen; 16. Marcel De Koning
Hippolytushoef; 17. Robin Nieuwenhuizen Den Oever; 18. Michel Henrix Den
Helder; 19. Jelle de Jong Anna Paulowna; 20. Yannick Smit Julianadorp;
DEN HELDER.(
2015.06.13 )
Nieuweling-Meisjes: 1. Bente van
Teeseling Abcoude; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Anne de Ruiter Polsbroek; 4.
Mylene de Zoete Naaldwijk; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Marit Raaijmakers
Hippolytushoef; 7. Eva Jonkers Staphorst; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Lily
Schuitemaker Volendam; 10. Susanne Meistrok Elshout; 11. Cathalijne Hoolwerf
Eemdijk; 12. Mischa Bredewold Hoogland; 13. Lieke Lap Dronten; 14. Rachelle van
de Griek Heiloo; 15. Marit Cent Goor; 16. Emma Boogaard Zwaag; 17. Rozemarijn
Ammerlaan De Lier; 18. Kirstie van Haaften De Meern; 19. Amber van der Hulst
Hazerswoude; 20. Josien van der Wal Hoogkarspel;
DEN HELDER.(
2016.03.28 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Melvin
Bos Sint Pancras; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Ton Slippens Schagen; 4. Bas
Bervoets Heerenveen; 5. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 6. Arie van der Lee
Breezand; 7. Jermo Agema Den Helder; 8. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 9. Nick
Molijn Schermerhorn; 10. Volkert Meinsma Oudkarspel; 11. Jeroen Hendriks Boxmeer;
12. Raymond Bakker Den Helder; 13. Cees Snoek Volendam; 14. Bas Rijs Alkmaar;
15. Marvin Bruul Den Helder; 16. Sebas van der Kamp Alkmaar; 17. Dave Huijsman
De Koog Textel; 18. Mike Hooiveld Andijk; 19. Ming-ko Sun Den Helder; 20. Leon
van der Made Haarlem;
DEN
HELDER.(2017.04.17)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thijs
Zuurbier Julianadorp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Mike Tesselaar
Heerhugowaard; 4. Raymond Bakker Den Helder; 5. Martijn Lust Tuitjenhorn; 6.
Bas Bervoets Hoogwoud; 7. Tijs Dekker Oosthuizen; 8. Erwin Beckers Julianadorp;
9. Wilfred Harbers Putten; 10. Joris de Boer Winkel; 11. Dave Huijsman De Koog
Texel; 12. Dennie van der Kooi Franeker; 13. Yarwin van Straalen Den Helder;
14. Sebastiaan Sebregts Anna Paulowna; 15. Eric Mooij Hoogwoud; 16. Rene Smits
Purmerend; 17. Ming-ko Sun Den Helder; 18. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 19. Bart
Ursem Andijk; 20. Spike Huisman Amsterdam;
DEN HELDER .( 2018.04.02 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse:1. Tijs
Dekker Oosthuizen; 2. Koen Polder Amsterdam; 3. Mike
Tesselaar Heerhugowaard; 4. Robert Serraris Bloemendaal; 5. Folkert Zwiers
Wormer; 6. Arne van der Vliet Hoogkarspel; 7. Bastian de Jong Hoorn; 8. Kees
van Wonderen Tuitjenhorn; 9. Jermo Agema Den Helder; 10. Dennie van der Kooi
Franeker; 11. Bryan Burger Warmenhuizen; 12. Erwin Beckers Julianadorp; 13.
Casper van Sijl Alkmaar; 14. Hans Schelvis Heemskerk; 15. Jeroen Repko
Julianadorp; 16. Sonny Agema Den Helder; 17. Co van Bueren Schagen; 18. Ruud
Coers Grootebroek; 19. Ming-ko Sun Den Helder; 20. Erik Slijver Anna-Paulowna;