BREEZAND.(
2000.04.24 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Frank van
Rooijen Wilnis; 2. Danny Degeling Hoogkarspel; 3. Sierd Steigenga
Exmorra; 4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. Patrick Kops Heiloo;
6. Ton Slippens t Veld; 7. Jorne Videler Amstelveen; 8. Rudy
Vriend Waarland; 9. Tsjommie Ozinga Makkum; 10. Tino Haakman
Enkhuizen; 11. Richard Mulder Den Helder; 12. Odwin Bink
Amsterdam; 13. John Bruin Waarland; 14. Erik Hooijman Enkhuizen;
15. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 16. Cisco Pels Amsterdam; 17.
Tom de Jong Groningen; 18. Richard Degeling Hoogkarspel; 19.
Richard Kooijman Winkel; 20. Jordy Vinke Oosterend;
Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d
IJssel; 2. Christine Mos De Wijk/Ruinen; 3. Arenda Grimberg
Almelo; 4. Ghita Beltman Utrecht; 5. Adrie Visser Wieringerwerf;
6. Angela Hillenga Finsterwolde; 7. Esther van der Helm Moordrecht;
8. Anouska van der Zee Roterdam; 9. Marielle van Scheppingen
Uithoorn;10. Mirella van Melis Venhorst; 11. Debby Mansveld Gasselternijveen;
12. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 13. Yvonne Brunen Swifterbant;
14. Sissy van Alebeek Rotterdam; 15. Marieke Verhoeven Erp; 16.
Angela van Smoorenburg Langeraar; 17. Chantal Beltman Slagharen; 18.
Martine Bras Helmond; 19. Louise Bremer Steenwijk; 20. Afke Sijm
Wognum;
BREEZAND.(
2001.04.16 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Jens
Mouris Ouderkerk a/d Amstel;2. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 3. Ron
Jacobs Nes a/d Amstel; 4. Jan Schilder Zwaagdijk; 5. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 6. Rick Pieterse Hoorn; 7. Warner de Boer
Dronten; 8. Odwin Bink Amsterdam; 9. Sieger Haakma Beetsterzwaag;
10. Bas Giling Warmenhuizen; 11. Ivor Bruin Andijk; 12. Ambro
van Straten Petten; 13. Ton Slippens ’t Veld; 14. Anne van de
Veen Buitenpost; 15. Martijn Lust Heerhugowaard; 16. Johan
Dalstra Buitenpost; 17. Marvin Bruul Den Helder; 18. Richard
Degeling Hoogkarspel; 19. Vincent Spierings Alkmaar; 20. Albert
Schurer Bakkeveen;
Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 2.
Margareth Hemsley Australie; 3. Kirsty-Nicole Robb Nieuw-Zeeland; 4.
Debby Mansveld Gasselternijveen; 5. Arenda Grimberg Almelo; 6.
Sissy van Alebeek Rotterdam; 7. Christine Mos De Wijk; 8. Petra
de Boer-Grimbergen Amsterdam; 9. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 10.
Angela Hillenga Finsterwolde; 12. Corrien van Haastert Waddinxveen; 13.
Anouska van der Zee Rotterdam; 14. Afke Sijm Wognum; 15. Lenie
Dijkstra Joure; 16. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 17. Astrid van
Tol Nieuwveen; 18. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 19.
Melanie Mansveld Drouwen; 20. Yvonne Brunen Nunspeet;
BREEZAND.(2002.04.01)
Elite/Neo: 1. Bryce Shapley Nieuw-Zeeland
; 2. Tino Haakman Enkhuizen ; 3. Gerben van de Reep Hillegom ;
4. Ton Slippens 't Veld ; 5. Jorne Videler Amstelveen ; 6.
Niels Eriks Anna Paulowna ; 7. Germ van de Burg Nijland ; 8.
Odwin Bink Amsterdam ; 9. Gerard Windhouwer Oostzaan ; 10.
Richard Kooijman Winkel ; 11. Remon Poland Warmenhuizen ; 12. Rik
Sijm Wognum ; 13. Jan Schilder Zwaagdijk ; 14. Rudy Vriend
Waarland ; 15. Martijn van Zessen Anna Paulowna ; 16. Edwin
Sierkstra Hoogkarspel ; 17. Co Maas Hippolytushoef ; 18. Vincent
Spierings Alkmaar ; 19. Dirk Peetoom Dirkshorn ; 20. Mark Bakker
Julianadorp ;
Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo ; 2. Christine Mos
De Wijk ; 3. Adrie Visser Wieringerwerf ; 4. Andrea Bosman
Amstelveen ; 5. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga ; 6. Sissy van
Alebeek Rotterdam ; 7. Vera Koedooder Bovenkarspel ; 8. Leontien
van Moorsel-Zijlaart Rotterdam ; 9. Debby Mansveld Gasselternijveen ;
10. Fonny Wekema Peize ; 11. Alessandra Cappellotto Amstelveen ; 12.
Jaccolien Wallaard Noordeloos ; 13. Caroline Slikker Broek op Langedijk
; 14. Josephine Groenveld Oppenhuizen ; 15. Minke van Dongen
Dongen ; 16. Areke Hassink Zieuwent ; 17. Afke Sijm Wognum ; 18.
Anouska van der Zee Deurne ; 19. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven ; 20.
Yvonne Hijgenaar Koedijk ;
Sportkl.-B/Vet.-B: 1. Ron
Houtop Wervershoof ; 2. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel ; 3. Gerben
Suijk Den Helder ; 4. Klaas van Wonderen Warmenhuizen ; 5. Arnold
Suiker Tuitjenhorn ; 6. Ruud Verdoes Den Helder ; 7. Niels van
Stralen Heerhugowaard ; 8. Ambro van Straten Petten ; 9. Klaas
Hoornsman Wieringerwerf ; 10. Ad Bruin Schagen ; 11. Rayender van
Dongen Den Helder ; 12. Rik Buiter Warmenhuizen ; 13. Ron
Clowting Den Helder ; 14. Frits Hallensleben Den Helder ; 15. Ton
van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel ; 16. Michel Henrix Den Helder ; 17.
Guus Zantingh Mijdrecht ; 18. Gilbert Nuijten Midwoud ; 19. René
Nat Purmerend ; 20. Niels Boogaard Wognum ;
BREEZAND.(
2003.04.21 ).
Elite/Neo: 1. Ton Slippens ’t Veld; 2.
Tino Haakman Enkhuizen; 3. John Bruin Warmenhuizen; 4. Richard
Degeling Hoogkarspel; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan; 6. Ivor
Bruin Andijk; 7. Harry Ruiterkamp Vught; 8. GeertJan Jonkman
Andijk; 9. Rudy Vriend Waarland; 10. Jeremy Vennel Nieuw Zeeland;
11. Bram de Waard Krommenie; 12. Lars Borst Wieringerwaard; 13.
Huub Duyn Wervershoof; 14. Odwin Bink Amsterdam; 15. Remon Poland
Warmenhuizen; 16. Sander Lormans Heemskerk; 17. John Koot
Beverwijk; 18. Lambertus Koopmans Bolsward; 19. Bram Bruschke
Limmen; 20. Rik Sijm Wognum;
Elite-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 2. Francis Linthorst Ooij; 3. Fonny Wekema Peize; 4.
Christine Mos De Wijk; 5. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 6. Jolanda
van Dongen-Cools Middelharnis; 7. Sandra Missbach Schiedam; 8.
Anouska van der Zee Deurne; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10.
Josephine Groenveld Folsgare; 11. Yvonne Hijgenaar Koedijk; 12.
Brigit Mulder Hattem; 13. Sabrina Kaatee Koedijk; 14. Melanie
Mansveld Drouwen; 15. Ayuma Otsuka Japan; 16. Angela Hillenga
Finsterwolde; 17. José Lagerweij Epe; 18. Editha Bergkotte Alphen
a/d Rijn; 19. Jessica Glasbergen Den Helder; 20. Linda van Oosten
Groningen;
Amateurs-B: 1. Fred
Koenen Den Helder; 2. Jordy Vinke Oosterend; 3. Ron Smit Haarlem;
4. Marcel Beukers Petten; 5. Mark Bakker Alkmaar; 6. Kees van
Wonderen Warmenhuizen; 7. Arnold Suiker Tuitjenhorn; 8. Ambro van
Straten Petten; 9. Gerben Botman Warmenhuizen; 10. Marcel Meijn
Schoorl; 11. Ron Clowting Middenmeer; 12. Klaas Hoornsman
Wieringerwerf; 13. Ron Smits Langelille; 14. Rik Buiter
Warmenhuizen; 15. Hendrik van Westen Heerhugowaard; 16. Michel
Henrix Den Helder; 17. Mark Slagter Schager- brug; 18. Ad Bruin
Schagen; 19. Rudy Coers Grootebroek; 20. Jan Brander Ureterp;
BREEZAND. (
2004.04.12 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Raymond
Rol Alkmaar; 2. Martijn Lust Heerhu-gowaard; 3. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 4. Rudy Vriend Waarland; 5. Sander Lormans Heemskerk;
6. Sierd Steigenga Exmorra; 7. Richard Bloedjes Limmen; 8.
Dirk Peetoom Dirkshorn; 9. John Bruin Warmenhuizen; 10. Wouter
Mol Cadier en Keer; 11. Jeremy Vennell Nieuw-Zeeland; 12. Co Maas
Hippolytushoef; 13. Hidde van der Meij Uitgeest; 14. Ruud Pronk
Warmenhuizen; 15. Ton Slippens t Veld; 16. Paul Sneeboer
Bovenkarspel; 17. Reinier Honig Alkmaar; 18. Patrick Korver Noord
Scharwoude; 19. Jeroen Lute Limmen; 20. Pelle Kil Almere;
Elite-Dames: 1. Leontien Zijlaard-van
Moorsel Rotterdam; 2. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 3.
Lenie Dijkstra Oosterzee-buren; 4. Anouska van der Zee Deurne; 5.
Arenda Grimberg Almelo; 6. Sissy van Alebeek Schijndel; 7.
Suzanne de Goede Zoeterwoude; 8. Eva Sijm Wieringerwaard; 9.
Ilona Meter Hattem; 10. Nancy Turkstra Heerhugowaard; 11. Kornelia Groenveld
Oppenhuizen; 12. Sabrina Kaatee Koedijk; 13. Josephine Groenveld Folsgare; 14.
Jessica Glasbergen Den Helder; 15. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 16.
Susan Hartog Jisp; 17. Monique Verstraten Roosendaal; 18. Merel Koenen Den
helder; 19. Marlous Bastemeijer Assen; 20. Elisabeth Braam Warmenhuizen;
Amateurs-B/Veteranen: 1. Edwin
Sierkstra Hoogkarspel; 2. Michel Henrix Den Helder; 3. Maurice de
Bruijn Haarlem; 4. Rob Wassenburg Den Helder; 5. Jan Koper
Heemskerk; 6. Rik Buiter Warmenhuizen; 7. Ruud Verdoes Den
Helder; 8. Gerben Botman Warmenhuizen; 9. Gilbert Nuijten Zwaag;
10. Ronald Ariëns Medemblik; 11. Lucas Geerts Zaandam; 12.
Wil Luppers Purmerend; 13. John van de Water Anna-Paulowna; 14.
Ger van der Wal Hoogkarspel; 15. Bas Prins Wieringerwerf; 16.
Kees van Wonderen Warmenhuizen; 17. Marcel Beukers Petten; 18.
Dennis Timmerman Lutjebroek; 19. John Deutekom ’t Zand; 20.
Johnny Halfweeg Den Oever;
BREEZAND .(
2005.03.28 )
Elite/Belofte: 1. Ton Slippens Schagen; 2.
Reinier Honig Alkmaar; 3. Menno de Boer St. Maartensbrug; 4. Ruud
Pronk Warmenhuizen; 5. Rudy Vriend Waarland; 6. Nan-Simon Dekker
Den Oever; 7. Dirk Peetoom Oudkarspel; 8. Maint Berkenbosch
Oldeberkoop; 9. Peter Vermeulen Amsterdam; 10. Odwin Bink
Amsterdam; 11. Niels Pieters Hoofddorp; 12. Florian Smits
Amsterdam; 13. Remon Poland Warmenhuizen; 14. Chris Kamper
Warmenhuizen; 15. Bozidar Stajkovac IJmuiden 16. Ronald Schur
Alkmaar; 17. Wim Botman Groet;18. Leander Pronk Warmenhuizen; 19.
John Bruin Warmenhuizen; 20. Evert-Jan Veldkamp Groningen;
Junioren/Amateurs-B: 1. Edwin
Sierkstra Hoogkarspel; 2. Franck van Wijngaarden Assendelft; 3.
David Boom Giessenburg; 4. Mark van der Kruk Den Helder; 5.
Marcel De Koning Hippolytushoef; 6. Bart Sinnige Obdam; 7. Ruud
Verdoes Den Helder 8. Niels van Stralen Heerhugowaard; 9. Michel Henrix
Den Helder; 10. Ruud van Wel Schagerbrug; 11. Marcel Meijn
Alkmaar; 12. Ambro van Straten Petten; 13. Ton van Eijk Hillegom;
14. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 15. Marcel Beukers Petten; 16.
Bob Klein Niedorp; 17. Peter Kort Yerseke; 18. Kees van Wonderen
Warmenhuizen; 19. Niels Blom Uitgeest; 20. Paul Jan de Graaf Den
Herlder;
Elite-Vrouwen/Vrouwen Zc: 1. Suzanne
de Goede Zoeterwoude; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Angela
Hillenga Finsterwolde; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Sandra
Missbach Hazerswoude-Rijndijk; 6. Christine Mos De Wijk; 7.
Josephine Groenveld Folsgare; 8. Roxane Knetemann Krommenie; 9.
Janneke Vos Amsterdam; 10. Aukje de Koning Alkmaar; 11. Heidi de
Voogd Groningen; 12. Joukje Braam Warmenhuizen; 13. Merel Koenen
Den Helder; 14. Agne Bagdonaviciute Stadskanaal/Litouwen; 15.
Marlous Spaargaren Kudelstaart; 16. Susan Hartog Jisp; 17.
Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 18. Nelleke Ensing Gieten; 19.
Jessica Glasbergen Den Helder; 20. Frieda de Groot Assen;
BREEZAND.(
2006.04.17 )
Elite/Beloften/Amateurs-A:1. Rudy
Vriend Waarland; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Dennis Leliveld Mijdrecht; 4. Ton
Slippens Schagen; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6. Nathan Lootsma Leeuwarden; 7.
Martijn Lust Heerhugowaard; 8. Sander Lormans Heemskerk; 9. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 10. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 11. Jeroen Lute Limmen; 12. Robin
Koot Limmen; 13. Johan van der Veen Leiden; 14. Vincent Spierings Alkmaar; 15.
Sander Aardenburg Zaandam; 16. John Bruin Warmenhuizen; 17. Kris Kamper
Warmenhuizen; 18. Dion Murk Velserbroek; 19. Jelmer Asjes Koog aan de Zaan; 20.
Richard Kooijman Winkel;
Junioren/Amateurs-B: 1. Pim
Ligthart Twisk; 2. Fred Koenen Den Helder; 3. Mark Vlijm Hoorn; 4. Dennis
Souverein Haarlem; 5. Roy Pieters Zwanenburg; 6. Rayender van Dongen Den
Helder; 7. Ruud van Wel Schagerbrug; 8. Jetse Bol Avenhorn; 9. Rob Wassenburg
Den Helder; 10. Gerrit Peetoom Dirkshorn; 11. Hans van Wonderen Warmenhuizen;
12. Michel Henrix Den Helder; 13. Joris de Boer t Veld; 14. Jeroen Duijn
Onderdijk; 15. Ed Scholte Den Helder; 16. Niels van Stralen Heerhugowaard; 17.
Klaas Hoornsman Wieringerwerf; 18. Michael Ruska Volendam; 19. Bart Sinnige
Obdam; 20. Ger van der Wal Hoogkarspel;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sissy van
Alebeek Schijndel; 2. Kirsten Wild Zwolle; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam; 4.
Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Christine Mos De Wijk; 6. Jolanda van Dongen
Middelharnis; 7. Arenda Grimberg Almelo; 8. Josephine Groenveld Folsgare; 9.
Angela Hillenga Rolde; 10. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 11. Lang Meng China;
12. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 13. Suzanne van Veen Naaldwijk; 14.
Linda Ringlever Nijmegen; 15. Joukje Braam Warmenhuizen; 16. Roxane Knetemann
Krommenie; 17. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 18. Esther Pennings Amsterdam; 19.
Kim van Dijk Winsum Gn; 20. Frieda de Groot Assen;
BREEZAND.(
2007.04.09 )
Elite/Beloften: 1. Wim Stroetinga Oldeberkoop;
2. Wouter de Groot Hillegom; 3. Tino Haakman Enkhuizen; 4. Ton Slippens
Schagen; 5. Wouter Mol Nibbixwoud; 6. Pim Ligthart Twisk; 7. Henk Tissingh De
Wijk; 8. Johan van der Veen Leiden; 9. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 10. André
van Reek Nieuw-Vennep; 11. Guido de Koning Oostzaan; 12. Jody Tesselaar
Oudkarspel; 13. Bas Eckmann Westwoud; 14. Marien Wallink Zwolle; 15. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 16. Ruud van Wel Schagerbrug; 17. Richard Bloedjes Limmen;
18. Vincent Spierings Alkmaar; 19. Paul de Rooij Zwolle; 20. Richard Degeling
Hoogkarspel;
Junioren/Nieuwelingen: 1. Jetse Bol
Avenhorn; 2. Cristian Ooyevaar Warmenhuizen; 3. Dennis Souverein Haarlem; 4.
Rick Krijt Koog aan de Zaan; 5. Job Sinnige Heerhugowaard; 6. Fred Koenen Den
Helder; 7. Jeroen Kriek Wormer; 8. Michel Henrix Den Helder; 9. Joris de Boer t
Veld; 10. Hans van Wonderen Warmenhuizen; 11. Klaas van Wonderen Warmenhuizen;
12. Jaap de Vries Buitenpost; 13. Bram Imming Egmond-Binnen; 14. Bas van Delden
Hoofddorp; 15. Albert Harren Haarlem; 16. Ton van Eijk Hillegom; 17. Erik
Hoffmann Duitsland; 18. Bob Klein Nieuwe Niedorp; 19. Marvin Bruul Den Helder;
20. Ton Rob Medemblik;
Elite-Vrouwen: 1. Monique van de Ree
Willemstad; 2. Christine Mos De Wijk; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Marlijn
Binnendijk Zuid-Scharwoude; 5. Roxane Knetemann Krommenie; 6. Sissy van Alebeek
Amsterdam; 7. Adrie Visser Wieringerwerf; 8. Wietske Bol Avenhorn; 9. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 10. Hilde van Slochteren Groningen; 11. Jessica
Glasbergen Den Helder; 12. Hannah Welter Loosdrecht; 13. Katie Brown Australie;
14. Marije Profijt Hoogeveen; 15. Sandra Hoekzema s-Gravenhage; 16. Joukje
Braam Warmenhuizen; 17. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 18. Yvonne Baltus
Wieringerwaard; 19. Emma Mackie Australie; 20. Monique Verstraten Roosendaal;
BREEZAND.(
2016.04.24 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Bas
Bervoets Heerenveen; 2. Thijs Zuurbier Julianadorp; 3. Kees Pameijer Den Haag;
4. Bob van den Berg s-Gravenzande; 5. Melvin Bos Sint Pancras; 6. Bas Rijs
Alkmaar; 7. Sebas van der Kamp Alkmaar; 8. Daan Kostelijk Nieuw-Vennep; 9.
Jeroen Duyn Hoogwoud; 10. Henk de Jong Mijdrecht; 11. Mike Tesselaar
Heerhugowaard; 12. Tom Koeleman Utrecht; 13. Joeri van der Tuin Westerland; 14.
Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 15. Nick Molijn Schermerhorn; 16. Ton Slippens
Schagen; 17. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 18. Jermo Agema Den Helder; 19. Tim
Lemmers Anna Paulowna; 20. Dion Kramer Amsterdam;
Amateurs/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Lonneke
Uneken Veendam; 2. Eva Bijwaard Hillegom; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Luna
Zijlstra Winschoten; 5. Rachelle van de Griek Heiloo; 6. Liqianne van Warmerdam
Abbekerk; 7. Ilse Hoornsman Wieringerwerf; 8. Astrid Slob Langerak; 9. Hanneke
Mulder Utrecht; 10. Tanja Ites Den Helder; 11. Karin van Wingerden Meerkerk;
12. Anne Kras Hoorn; 13. Rosan Koper Heemskerk; 14. Amber Boks Anna Paulowna;
15. Susan Verdegaal Heiloo; 16. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 17. Verena
Scholtens Julianadorp; 18. Cindy de Vries Wieringerwerf; 19. Cynthia van der
Ham Gouda;
BREEZAND.(2017.04.23)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Thijs
Zuurbier Julianadorp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Martijn Lust
Tuitjenhorn; 4. Glenn van Nierop Hazerswoude; 5. Jack Kuper Dokkum; 6. Ruud
Slagter Lutjebroek; 7. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 8. Jos de Haan Hoogwoud;
9. Dennie van der Kooi Franeker; 10. Cor Visser Gytsjerk; 11. Eric Mooij
Hoogwoud; 12. Jacco Konijn Hoorn; 13. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 14. Nick
Zuidema Delfzijl; 15. Tijs Dekker Oosthuizen; 16. Jan Sachtleven Den Haag; 17.
Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 18. Bart Ursem Andijk; 19. Dave Huijsman De Koog
Texel; 20. Sjoerd van Aalzum Scharnegoutum;
Elite/Beloften-Club/Amateur/Junior-Vrouwen: 1. Marieke
van Witzenburg Brielle; 2. Femke Markus Zwarte Kat; 3. Melissa van der Peet Den
Haag; 4. Evy Kuijpers Lierop; 5. Leonie Lubbinge Drachten; 6. Demi Vollering
Berkel en Rodenrijs; 7. Tessa Neefjes Wervershoof; 8. Minke Bakker Monster; 9.
Esther Veldman Enschede; 10. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 11. Ivana Tiessens
Groningen; 12. Mareille Meijering Stadskanaal; 13. Inge Mostert Delfgauw; 14.
Rixt Hoogland Enschede; 15. Marleen Stoel Enschede; 16. Irene Schouten
Wervershoof; 17. Quinty Ton Geldermalsen; 18. Roos Markus Zwarte Kat; 19.
Vivian van der Wal Leeuwarden; 20. Yvette de Koning Uitgeest;
BREEZAND.(
2018.04.22 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Mark
Prinsen. Heerenveen; 2. Thijs Zuurbier Julianadorp; 3. Jack Kuper Dokkum; 4.
Bram Mens Wateringen; 5. Cor Visser Munein; 6. Tijs Dekker Oosthuizen; 7.
Dennis Souverein Haarlem; 8. Edwin de Graaff De Kwakel; 9. Joris Blokker
Wieringerwerf; 10. Jermo le Fevre Purmerend; 11. Mitchell van Roijen Beverwijk;
12. Roeland Mennink Utrecht; 13. Marco van Dijken Appingedam; 14. Ruud Slagter
Lutjebroek; 15. Koen Polder Amsterdam; 16. Bas Bervoets Hoogwoud 17. Bas Rijs
Alkmaar; 18. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 19. Guido de Koning Oostzaan; 20.
Fred Pronk Egmond-Binnen;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Winanda
Spoor Apeldoorn; 2. Danique Braam Veenwouden; 3. Delore Stougje Zuidland; 4.
Minke Bakker Monster; 5. Inge Mostert Delfgauw; 6. Hanneke Mulder Utrecht; 7.
Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 8. Tessa Neefjes Wervershoof; 9. Roos
Hoogeboom Zeist; 10. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 11. Melissa van der Peet
Den Haag; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Melanie Klement Apeldoorn; 14. Eva
van den Born Naaldwijk; 15. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 16. Yonna van Dam
Voorhout; 17. Eltina van Wijk Maasdam; 18. Maartje de Boer Hoogwoud; 19.
Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 20. Janet Beers Hoogkarspel;
BREEZAND .(
2019.04.14 )
Elite/Beloften Club/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Annet Pit
Zwolle; 2. Phaedra Krol Heerde; 3. Melissa van der Peet Pijnacker; 4. Willemiek
Meinders Meppel; 5. Tessa Neefjes Wervershoof; 6. Michelle de Graaf Apeldoorn;
7. Hanneke Mulder Utrecht; 8. Berdine Bakker Rotterdam; 9. Juul Hubert Den
Haag; 10. Laura van Regenmortel Zoetermeer; 11. Anneleen Bosma London; 12.
Yonna van Dam Voorhout; 13. Irene Schouten Wervershoof; 14. Liena de Jong
Ubbena; 15. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 16. Jade van der Molen Heerenveen;
17. Lily Schuitemaker Volendam; 18. Verena Batenburg Piershil; 19. Aniek Sikma
Buitenpost; 20. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn;
Sportklasse: 1. Bas Bervoets Nieuwe Niedorp;
2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Bram Kras Zwaag; 4. Jacco Konijn Hoorn; 5.
Ming-ko Sun Den Helder; 6. Cees Snoek Volendam; 7. Arn Botman Andijk; 8. Wander
van der Wal Delft; 9. Benny van der Kooi Noardburgum; 10. Ronald Kogelman
Zwolle; 11. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 12. Hans van Wonderen Tuitjenhorn;
13. Michel Dekker t Veld; 14. Roel Koenis t Veld; 15. Kees van Wonderen
Tuitjenhorn; 16. Co van Bueren Schagen; 17. Mickel van der Burg Den Helder; 18.
Ruud Kluit Beets; 19. Erwin Beckers Julianadorp; 20. Brian Tamis t Zand Nh;