BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2000.07.23 )
Elite/Neo: 1. Timothy Kersten Purmerend;
2. Ronald van der Tang Voorhout; 3. Martijn Lust Heerhugowaard;4. Frank van
Rooijen Wilnis; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan; 6. Rick Pieterse Hoorn; 7. John
Bruin Waarland; 8. Richard Degeling Hoogkarspel; 9. Warner Boekhout Odijk; 10.
Ton Slippens t Veld; 11. Andries Bosma Amsterdam; 12. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel;13. Robert Karremans Alphen a/d Rijn; 14. Jan Schilder Zwaagdijk;
15. Guido de Koning Oostzaan; 16. Pim Keetman Winkel;17. Raymond Rol
Alkmaar;18. Danny Degeling Hoogkarspel; 19. John Oudshoorn Amstelhoek; 20.
Marvin Bruul Den Helder;
Sportkl.-B:1. Ruud Verbeek Amstelveen; 2.
Paul Rodriguez Usa; 3. Herman Groot-Hulze Zandvoort; 4. Piet Kralt Rijnsburg;
5. Ron Smit Haarlem; 6. Wil Luppers Purmerend; 7. Rinus Cerfontain Amsterdam;
8. Leo Burgering Uitgeest; 9. Dennis Timmerman Hoogkarspel; 10. Guus Zantingh
Mijdrecht;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2001.07.22 ).
Elite/Neo: 1. Jan Schilder Zwaagdijk; 2.
Pim Keetman Winkel; 3. John Bruin Waarland; 4. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep; 5. Sander Lormans Heemskerk; 6. Richard Degeling
Hoogkarspel; 7. Gerben van de Reep Hillegom; 8. Raymond Rol
Alkmaar; 9. Odwin Bink Amsterdam; 10. Ton Slippens ’t Veld; 11.
Jeroen Lute Limmen; 12. Martijn Lust Heerhugowaard; 13. Peep
Mikli Barneveld; 14. Bertil Klootwijk Spaarndam; 15. Gerard
Windhouwer Oostzaan;16. Heike van der Woerd Amsterdam; 17. Rudy Vriend
Waarland; 18. Wouter Mol Nibbixwoud; 19. Marc Blok Heinkenszand;
20. Patrick Kops Heiloo;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. Coen
Emmer Amsterdam; 2. Edwin Sierkstra Hoog- karspel; 3. Ronald Roos
Zoetermeer; 4. Marcel Kamerling Amsterdam; 5. Jan Koper
Heemskerk; 6. Menno Gobielje Wormerveer; 7. Kees Vernooy
Leimuiden; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Jan van Herwijnen
Amsterdam; 10. Gerard Albrink Uitgeest; 11. Frits van Lieshout
Spaarndam; 12. Hans van Eijk Hillegom; 13. Ton van 't Schip
Ouderkerk a/d Amstel; 14. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 15.
Camiel Zwart Nieuw-Vennep; 16. Erik Hooyman Enkhuizen; 17. Simon
Zwart Nieuw-Vennep; 18. Alex Visser Oldemarkt;19. Wilco Spoelman Koudum;
20. Alex van de Vosse Zwolle;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Theo
Joosten Spaarndam; 2. Rob Roskam Voorhout; 3. Ger van der Wal
Hoogkarspel; 4. Ton van Eijk Hillegom; 5. Richard Konijn
Abbekerk; 6. Jacco Nak Uitgeest; 7. Ron Clowting Midwoud; 8. Jan
Timmerman Lutjebroek; 9. Marc Slagter Lutjebroek; 10. Theo
Broers. Tienhoven.; 11. Rowdy van Alphen Den Haag; 12. Mario
Hagen Kortenhoef; 13. Jerry Heintz Leidschendam; 14. Robert Stoop
Heerhugowaard; 15. Nico Leyen Andijk; 16. Jos Dijkman Enkhuizen;
17. Peter Fils Voorburg; 18. Ron Smit Haarlem;19. Wilco Luppers 20. Jacco Konijn Zwaag;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.
( 2002.07.21 )
Elite/Neo: 1. Tino Haakman Enkhuizen; 2.
Ton Slippens ’t Veld; 3. Jelle Mul Schoorl; 4. Gerard Windhouwer
Oostzaan; 5. Jan Schilder Zwaagdijk; 6. Danny Stam Berkhout; 7.
Danny Degeling Lutjebroek; 8. Richard Degeling Hoogkarspel; 9.
Jeroen Lute Limmen; 10. Odwin Bink Amsterdam; 11. Martijn Lust
Heerhugowaard; 12. Lambertus Koopmans Bolsward; 13. Alexander
Hendriks Uithoorn; 14. Remon Poland Warmenhuizen; 15. Vincent
Spierings Alkmaar; 16. Fred Heijn Jisp; 17. Patrick Kops Heiloo;
18. Rob Hulscher Beverwijk; 19. John Koot Beverwijk; 20. Jan
van Herwijnen Amsterdam;
Sportkl.-B: 1. Ron Smit Haarlem; 2.
Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 3. Niels van Stralen Heerhugowaard;4.
Willem Buitendijk Lekkerkerk; 5. Romke Veldman Joure; 6. Dylan de
Kok Hoorn; 7. Ton van den Dries Purmerend; 8. Ramon Heistek
Heerhugowaard; 9. Ger van der Wal Hoogkarspel; 10. Cristian
Ooyevaar Warmenhuizen; 11. Frits Hallensleben Den Helder; 12.
Gerben Botman Warmenhuizen; 13. Kees Zwaan Opmeer; 14. Klaas
Hoornsman Wieringerwerf; 15. Jos Dijkman Enkhuizen; 16. Michel
Alberts Ankeveen; 17. Dirk Havik Zaandam; 18. Jan Brander Beetsterzwaag;
19. Joop Portegies Heemstede; 20. Levinus Huenders Almere;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.
( 2003.07.20 )
Elite/Beloften: 1. Martijn Lust Heerhugowaard;
2. Danny Degeling Lutjebroek; 3. Gerard Windhouwer Oostzaan; 4.
Danny Stam Assendelft; 5. Tino Haakman Enkhuizen; 6. Ton Slippens
’t Veld; 7. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 8. Sander Lormans Heemskerk;
9. John Bruin Warmenhuizen; 10. Ivor Bruin Andijk; 11. Ruud
Pronk Warmenhuizen; 12. Ferry den Elzen Noordwijkerhout;13. Ron Houtop
Wervershoof; 14. Robert Slippens Spanbroek;15. Richard Bloedjes Limmen;
16. Dennis Smit Zwanenburg; 17. Robin Koot Amsterdam; 18.
Stefan Franzen Winkel; 19. Jos Pronk Warmenhuizen; 20. Florian
Smits Amsterdam;
Amateurs-B: 1. Theo Joosten Spaarndam; 2.
Bert Bakker Zaandam; 3. Rudy Coers Grootebroek; 4. Hans Voorn sr
Hilversum 5. Rik van der Tol Utrecht; 6. Roy Snijders Zwanenburg;
7. Norbert du Pied Purmerend; 8. Ron Clowting Middenmeer; 9.
Joost Volkers Alkmaar; 10. Wil Luppers Purmerend; 11. Klaas
Hoornsman Wieringerwerf; 12. Jeroen Kriek Wormerveer; 13. Jan
Brander Ureterp; 14. Ron Smits Langelille; 15. Gerben Botman
Warmen- huizen; 16. Kees Vernooy Leimuiden; 17. Erik Stam Egmond
binnen; 18. Ron Wilting Nieuwegein; 19. Jos Dijkman Enkhuizen;
20. Gilbert Nuijten Zwaag;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT
.( 2004.07.18 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Danny
Degeling Lutjebroek; 2. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 3. Odwin
Bink Amsterdam; 4. Herman Steensma Surhuisterveen;5. Robin Koot
Amsterdam; 6. Kris Kamper Warmenhuizen; 7. Jeroen Lute Limmen;
8. Johan Dalstra Buitenpost; 9. Arnoud van Groen Amsterdam; 10.
Norbert du Pied Purmerend; 11. Richard Degeling Hoogkarspel; 12.
Bert van Dijk Zwolle; 13. Eddo van Os Hilversum; 14. Dennis Smit
Zwanenburg; 15. Niels Pieters Hoofddorp; 16. Daniel Kleijn
Wognum; 17. Richard Bloedjes Limmen; 18. Jeroen Akkerman Almere;
19. Hein Zwinkels Poeldijk; 20. Sent Tissingh Groningen;
Amateurs-B: 1. Jan Koper Heemskerk; 2.
Ron Smit Haarlem; 3. Bert Bakker Zaandam; 4. Niels van Stralen
Heerhugowaard; 5. Ronald Ariëns Medemblik; 6. Erik Stam
Egmond-Binnen; 7. Ger van der Wal Hoogkarspel; 8. Roy Snijders
Zwanenburg; 9. Peter Fils Voorburg; 10. Peter Zuidhoek Noordwijk;
11. Jelger Bisschop Rustenburg; 12. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;
13. Kees van Wonderen Warmenhuizen; 14. Patrick Vergeer Alphen a/d
Rijn; 15. Kasimir den Hertog Heerhugowaard; 16. Jurgen Kooij
Anna-Paulowna; 17. Rick Berkhout Heerhugowaard; 18. Volkert
Meinsma Oud Karspel; 19. Bas Prins Wieringerwerf; 20. Eibert
Reyerse Harderwijk;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT
.( 2005.07.17 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Tino
Haakman Enkhuizen; 2. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 3. Leon
van Leusen Wezep; 4. John Koot Beverwijk; 5. Martijn Lust
Heerhugowaard;6. Dennis Smit Zwanenburg; 7. Wouter de Groot Hillegom;
8. Danny Degeling Lutjebroek; 9. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 10.
Gerard Windhouwer Oostzaan;11. Rudy Vriend Waarland; 12. Ton Slippens
Schagen; 13. Odwin Bink Amsterdam; 14. Sander Lormans
Heemskerk;15. Richard Degeling Hoogkarspel; 16. Niels Pieters Hoofddorp;
17. Jeroen Lute Limmen; 18. Sander de Kip Hoorn; 19. Stefan de Kok
Burgerveen; 20. Daniel Kleijn Wognum;
Amateurs-B/C: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Clemens Ulrich Alkmaar; 3. Rick Berkhout Heerhugowaard; 4. Rick
van Stralen Waarland; 5. Bas Prins Wieringerwerf;6. Marcel De Koning
Hippolytushoef; 7. Niels van Stralen Heerhugowaard;8. Jan Metselaar Den
Oever;9. Ron Houtop Wervershoof; 10. Sander Steltenpool Andijk11. Ron
Clowting Middenmeer; 12. Joos Francke Amsterdam;13. Jacco Hooiveld
Andijk;14. John Deutekom ’t Zand; 15. Ruud Bakker Koog aan de Zaan;16.
Wil Luppers Purmerend; 17. Ger van der Wal Hoogkarspel;18. Jurgen van
Grinsven Amsterdam; 19. Richard Konijn Abbekerk; 20. Bob Klein
Niedorp;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2006.07.16 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Bertil
Klootwijk Spaarndam; 2. Richard Degeling Hoogkarspel; 3. Rudy Vriend Waarland;
4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. John Bruin Warmenhuizen; 6. Nico Vuurens
Meerkerk; 7. Jenning Huizenga Franeker; 8. Marcel Beima Hurdegaryp; 9. Tino
Haakman Enkhuizen; 10. Danny Degeling Lutjebroek; 11. Florian Smits Amsterdam;
12. Bart Beima Leeuwarden; 13. Jeroen Lute Limmen; 14. Daniel Kleijn Wognum;
15. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 16. Ton Slippens Schagen; 17. Rudy Coers
Grootebroek; 18. Richard Bloedjes Limmen; 19. Jeroen Scheffer Beverwijk; 20.
Rienk Nauta Uitwellingerga;
Amateurs-B/C: 1. Sander Klaassen Watergang;
2. Gerrie Smit Hoofddorp; 3. Sander Steltenpool Andijk; 4. Bob Jonkheer Lisse;
5. Ron Houtop Wervershoof; 6. Tjeerd van der Veer Avenhorn; 7. Ger van der Wal
Hoogkarspel; 8. Huub de Vries Zandvoort; 9. Erik Hooyman Enkhuizen; 10. Kees
van Wonderen Warmenhuizen; 11. Bas Stam Haarlem; 12. Richard Mulder Den Helder;
13. Gerard Ursem Hoogwoud; 14. Jacco Hooiveld Andijk; 15. Ton Bouman Hoorn; 16.
Gerben Botman Warmenhuizen; 17. Martijn Korstanje Utrecht; 18. Richard Konijn
Abbekerk; 19. Patrick Hassing Noordwijk; 20. Ben Davidson Beverwijk;
BOVENKARSPEL.(
2007.07.15 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Nico
Vuurens Meerkerk; 2. Dennis Leliveld Mijdrecht; 3. Niels Pieters Hoofddorp; 4.
Rob Disseldorp Rijpwetering; 5. Bob Jonkheer Lisse; 6. Ton Slippens Schagen; 7.
Ivor Bruin Andijk; 8. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 9. Tino Haakman Enkhuizen;
10. Jurgen Lindhoud Zoetermeer; 11. Sander Lormans Heemskerk; 12. John Bruin
Warmenhuizen; 13. Gerard Windhouwer Oostzaan; 14. Sander Aardenburg Zaandam;
15. Danny Degeling Lutjebroek; 16. Martijn Lust Heerhugowaard; 17. Daniel
Kleijn Wognum; 18. Walter de Kok Burgerveen; 19. Imo de Pruijssenaere Leusden;
20. Sander Steltenpool Andijk;
Amateurs-B/C: 1. Ward Koster Alkmaar; 2. Mark
Bakker Den Helder; 3. Richard Mulder Den Helder; 4. Ton Rob Medemblik; 5.
Michael Ruska Volendam; 6. Erwin Krom Limmen; 7. Cor Baas Ouderkerk aan den
Amstel; 8. Rik Buiter Warmenhuizen; 9. Henk-Jan Buis Enkhuizen; 10. Fred Pronk
Heerhugowaard; 11. Ger van der Wal Hoogkarspel; 12. Gerard Ursem Hoogwoud; 13.
Marijn Went Noordwijkerhout; 14. Romke Veldman Joure; 15. Floris van der Bas
Rijswijk Zh; 16. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 17. Gerlof van Jaarsveld Andijk;
18. Ron Clowting Middenmeer; 19. Paolo Tassini Hoofddorp; 20. Dennis van
Stralen Waarland;
BOVENKARSPEL .(
2008.07.20 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Sander
Lormans Heemskerk;2. Rob Disseldorp Rijpwetering;3. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 4.
Nico Vuurens Meerkerk; 5. Mike Terpstra Krommenie; 6. Dennis Smit Zwanenburg;
7. Rudy Vriend Schagen; 8. Sierk-Jan de Haan Dokkum;9. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude;10. Wouter de Groot Hillegom; 11. Gerard Windhouwer
Oostzaan;12. Rick Fransen Saasveld; 13. Lars van de Vall Ouderkerk aan den
Amstel;14. Koos Jeroen Kers Amstelveen;15. Johan Procee Groningen; 16. Frank
Jonkman Bovenkarspel;17. Mitchell Huenders Hoofddorp;18. Tom Relou Rijswijk Zh;
19. Arjan Stroetinga Oldeberkoop; 20. Sander Aardenburg Zaandam;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sissy van
Alebeek Amsterdam;2. Maxime Groenewegen Amsterdam;3. Loes Markerink Raalte; 4.
Natalie van Gogh Nieuw-Vennep;5. Regina Bruins Leiderdorp; 6. Marit Huisman
Lutjebroek; 7. Sigrid Jochems Vianen; 8. Sandra Hoekzema s-Gravenhage;9.
Catharina Mulders Utrecht; 10. Eva Heijmans Diemen; 11. Jaccolien Wallaard
Noordeloos;12. Yvonne Baltus Wieringerwaard;13. Moniek Rotmensen
Steenbergen;14. Elke Riedl Weteringbrug; 15. Marlijn Binnendijk
Zuid-Scharwoude;16. Liesbeth Bakker Wieringerwerf;17. Jessica Glasbergen Den
Helder;18. Ellen van Dijk Amsterdam; 19. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 20.
Erika Broekema Wildervank;
Amateurs-B/C: 1. Marc Hulzebos Den Helder; 2.
Richard Mulder Den Helder;3. Marvin Bruul Den Helder; 4. Brian Burggraaf
Hoofddorp; 5. Michel Henrix Den Helder; 6. Casper van Sijl Alkmaar; 7. Sander
Koomen Alkmaar; 8. Ronald Rol Broek op Langedijk;9. Freddy Keller Deventer; 10.
Jurriaan Punt Limmen; 11. Arjen Neefjes Bovenkarspel;12. Rik Buiter
Warmenhuizen; 13. Richard Konijn Abbekerk; 14. Marcel Meeuwsen Elst Gld;15.
Eric van Leijen Nijmegen; 16. Richard Bakker. Grootebroek;17. Gerard Struik
Medemblik; 18. Gerran Halfwerk Zwolle; 19. Hans Voorn Hilversum; 20. Gerben
Botman Warmenhuizen;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT
.( 2009.07.19 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 2. Rudy Vriend Schagen; 3. Sander Lormans Heemskerk;
4. Patrick Ruckert Volendam; 5. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 6. Ruben Dorren
Amsterdam; 7. Nico Vuurens Meerkerk; 8. Tom Relou Rijswijk Zh; 9. Peter van
Dijk Ter Aar; 10. Danny Degeling Lutjebroek; 11. Jean Scholten Leidschendam;
12. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;13. Ton Slippens Schagen; 14.
Tino Haakman Enkhuizen; 15. Jochem Verschoor Terwispel; 16. Jerwin Wieser
Zoetermeer; 17. Willy Heeneman s-Gravenhage; 18. Sander Aardenburg Zaandam; 19.
Johan Berk Koudekerk aan den Rijn; 20. Niels Pieters Hoofddorp;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Vera
Koedooder Bovenkarspel; 2. Jose Tomic Australie; 3. Elisabeth Braam
Warmenhuizen; 4. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 5. Elise van Hage
Noordwijkerhout; 6. Ashlee Ankudinoff Australie; 7. Kirsten Peetoom
Badhoevedorp; 8. Joukje Braam Schagen; 9. Marit Huisman Lutjebroek; 10. Jessica
Glasbergen Den Helder; 11. Josephine Groenveld Nijland; 12. Anne de Wildt
Heiloo; 13. Bianca van den Hoek Bussum; 14. Esther Kortekaas Lisserbroek; 15.
Aimee Stroink Amsterdam; 16. Gabrielle Rovers Leiden; 17. Melissa Slewe
Assendelft; 18. Angela Hemeltjen Colmschate; 19. Judith Jelsma Amstelveen; 20.
Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
Amateurs-B/C: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Bas Zuidewind Lisse; 3. Michel Henrix Den Helder; 4. Hans Vonk Arnhem; 5.
Sander Koomen Alkmaar; 6. Frank Nijssen Haarlem; 7. Clemens Ulrich Alkmaar; 8.
Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 9. Gerben van der Knaap Uithoorn; 10. Edwin de
Graaff De Kwakel; 11. Jurriaan Punt Limmen; 12. Gerard Struik Medemblik; 13.
Marcel Meeuwsen Elst.Gld; 14. Bart Ursem Zwaagdijk; 15. Henk-Jan Buis
Enkhuizen; 16. Ronald Rol Broek op Langedijk; 17. Sander Nijhof Apeldoorn; 18.
Gerben Botman Warmenhuizen; 19. Ger van der Wal Hoogkarspel; 20. Enno Lokkerbol
Purmerend;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT
.( 2010.07.18 )
Elite/Beloften/Amateurs-A: 1. Sander
Lormans Heemskerk; 2. Ton Slippens Schagen;3. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 4. Malaya van Ruitenbeek Delft; 5. Ronald Roos
Hoogstraten (Bel); 6. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 7.
Wouter de Groot Lochem; 8. Steven Stenekes Almere; 9. Tino
Haakman Enkhuizen; 10. Rudy Vriend Schagen; 11. Patrick Bos
Amstelveen;12. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Leusden; 13. Joris
de Boer t Veld;14. Roy Pieters Zwanenburg; 15. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude; 16. Gerard Windhouwer Oostzaan; 17. Ruurd-Jan
Zwarts Lelystad; 18. Luuk Goede Hoorn; 19. Patrick Kos Alkmaar;
20. Tom van de Meer Badhoevendorp;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Belinda
Goss Australie; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel;3. Megan Dunn
Australie;4. Jessica Glasbergen Den Helder; 5. Joukje Braam Dordrecht;6.
Bianca van den Hoek Bussum; 7. Esra Tromp Coevorden;8. Melissa Hoskins
Australie; 9. Joan Boskamp Aduard; 10. Ashlee Ankudinoff
Australie;11. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 12. Claudia Koster Oudorp
Nh;13. Elisabeth Braam Alkmaar; 14. Elise van Hage Noordwijkerhout; 15.
Melissa Slewe Assendelft; 16. Ymke Stegink Naarden; 17. Eileen
Roe Engeland; 18. Jane Barr Engeland; 19. Erika Broekema
Wildervank; 20. Anne Ewing Engeland;
Amateurs-B/C: 1. Arjan de Heer Den Helder;
2. Edwin Commandeur Amsterdam; 3. Rick van Breda Den Helder;4.
Marcel de Koning Hippolytushoef; 5. Freddy Keller Deventer;6. Maurits
Busse Hoorn; 7. Ron Clowting Middenmeer; 8. Henk de Jong
Mijdrecht; 9. Jacco Konijn Hoorn; 10. Kees van Wonderen
Tuitjenhorn; 11. Ruud Bakker Wormer; 12. Hans Voorn Hilversum;
13. Peter Vlaar Wervershoof; 14. Henk-Jan Buis Enkhuizen;15. Jeroen
de Jager Andijk; 16. Ron Houtop Wervershoof; 17. Egon Nanninga
Lelystad;18. Bas Bervoets Abbekerk; 19. Rudy Coers Hoogkarspel;
20. Roy Lennings Enkhuizen;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(2011.07.17
)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Patrick
Bos Amstelveen; 2. Sander Lormans Heemskerk; 3. Dennis Souverein Haarlem; 4.
Nick Zuidewind Lisse; 5. Frank Niewold Lisse; 6. Tino Haakman Enkhuizen; 7.
Matthé Pronk Tuitjenhorn; 8. Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 9. Malaya van
Ruitenbeek Den Haag;10. Andy Knijpinga Utrecht; 11. Ronald Roos Merksplas
(Bel); 12. Gerard Windhouwer Oostzaan; 13. Luuk Goede Hoorn; 14. Jurgen van Diemen
Leimuiden; 15. Ton Slippens Schagen; 16. Rick van Breda Den Helder; 17. Tom de
Vaal Bovenkarspel; 18. Geertjan Jonkman Andijk; 19. Etienne Kooreman Aalsmeer;
20. Steven Stenekes Ede;
Elite-vrouw/Belofte-vrouw/Amateur-Vrouw/Junior-Vrouwen:1. Amy Cure Australie;
2. Aafke Eshuis Haarlem; 3. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 4. Melissa Hoskins
Australie; 5. Ilona Hoeksma Luxwoude; 6. Joukje Braam Dordrecht; 7. Marieke den
Otter Hoornaar; 8. Anne Heijkoop Ammerstol; 9. Eyelien Bekkering Den Ham; 10.
Suzanne de Goede Leiden; 11. Bernadette Jeremiasse Zaandam;12. Bianca van den
Hoek Bussum; 13. Elise Karssies Groningen; 14. Ymke Stegink Naarden; 15. Silja
Visser Hoorn; 16. Trieneke Fokkens Leutingewolde;17. Vera Koedooder Apeldoorn;
18. Bella King 19. Sarah Kent Australie; 20. Sophie de Ruijter Zoetermeer;
Sportklasse: 1. Edwin van Beek Zwaag; 2.
Rudy Coers Hoogkarspel; 3. Maurits Busse Utrecht; 4. Michel Henrix Den Helder;
5. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 6. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 7. Frank
Nijssen Haarlem; 8. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 9. Edwin Commandeur Amsterdam;
10. Hans van Wonderen Tuitjenhorn; 11. Ruud Duivenvoorden Noordwijkerhout;12.
Jeffrey van der Velden Egmond Binnen;13. Roy Lennings Enkhuizen; 14. Casper van
Sijl Alkmaar; 15. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 16. Rene Duivenvoorden
Noordwijkerhout;17. Thomas Kool Kortenhoef; 18. Hans Schelvis Heemskerk; 19.
Jelle de Jong Anna Paulowna; 20. Pierre Deen Amsterdam;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(2012.07.15)
Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Sander
Lormans Heemskerk; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Lars van de
Vall Ouderkerk a/d Amstel; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Bart
Harmsen Amstelveen; 6. Silvan Buis Nibbixwoud; 7. Kevin Ossendrijver
Wezep; 8. Peter Koning Venhuizen; 9. Tino Haakman Enkhuizen; 10.
Martijn Lust Schoorl; 11. Wouter de Groot Pijnacker; 12. Ton
Slippens Schagen; 13. Nuchciel Schweize Duitsland; 14. Jordy
Buskermolen Kudelstaart; 15. Cor van Leeuwen Borger; 16. Boudewijn
de Graaff Oosterwijk; 17. Gertjan Hamstra Ermelo; 18. Arjan de
Heer Den Helder; 19. Sjors Handgraaf Voorhout; 20. Etienne
Kooreman Aalsmeer;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Natalie
van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Eileen Roe
Zutphen; 4. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 5. Rebecca Talen
Spijkenisse; 6. Aafke Eshuis Haarlem; 7. Alma Koelemeijer Arnhem;
8. Melissa Slewe Assendelft; 9. Marielle Jissink Heerenveen; 10.
Amanda Bongaards De Lier; 11. Silja Visser Hoorn; 12. Susan
Hartog Assendelft; 13. Marissa Otten Enter; 14. Anneke Lubeek
Puttershoek; 15. Marjan Stokman Emmeloord; 16. Liesbeth Zeeman
Oudkarspel; 17. Linda Smit Bovenkarspel;
Sportklasse: 1. Edwin van Beek Zwaag; 2.
Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 3. Roel Gerritsen Amsterdam; 4. Brian
Burggraaf Hoofddorp; 5. Sjors Looijestijn Noordwijkerhout; 6.
John Oudshoorn Uithoorn; 7. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 8.
Casper van Sijl Alkmaar; 9. Bart Mol Wervershoof; 10. Casper
Pruijn Amsterdam; 11. Iloy Fennis Spaarndam; 12. Henk-Jan Buis
Enkhuizen; 13. Bas van der Kamp Alkmaar; 14. Nick Hansen
Volendam; 15. Michel Henrix Den Helder; 16. Ger van der Wal
Hoogkarspel; 17. Erik Hooyman Enkhuizen; 18. Michael Voogt Wormer; 19.
Pieter Zwarthoed Volendam; 20. Hans van Wonderen Tuitjenhorn;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2013.07.21 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1.
Robbert-Jan Mol Nibbixwoud; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Jeroen
Breewel Wilnis; 4. Rick van Breda Den Helder; 5. Ike Groen
Tuitjenhorn; 6. Dennis Souverein Haarlem; 7. Silvan Buis
Nibbixwoud; 8. Frank Niewold Lisse; 9. Ton Slippens Schagen; 10.
Roy Pieters Zwanenburg; 11. Sjors Dekker. Andijk; 12. Etienne
Kooreman Aalsmeer; 13. Martijn Lust Schoorl; 14. Raymond Splinter
Hoorn; 15. Arjan Hofman Nunspeet; 16. Tom de Vaal Bovenkarspel;
17. Adne van Engelen t Zand; 18. Ruben Dorren Amsterdam; 19.
Fred Pronk Heerhugowaard; 20. Edwin de Graaff De Kwakel;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek;
2. Cees Snoek Volendam; 3. Frank Nijssen Haarlem; 4. Jermo
Agema Den Helder; 5. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 6. Ger van
der Wal Hoogkarspel; 7. Nico Leyen Enkhuizen; 8. Laurens Koster
Oegstgeest; 9. Tom Schuit Schermerhorn; 10. Caspar Hermans
Amsterdam; 11. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 12. Edwin van Beek
Zwaag; 13. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout; 14. Danny Degeling
Lutjebroek; 15. Iloy Fennis Spaarndam; 16. Ruud Bakker Wormer;
17. Marcel Lambregts Meteren;18. Roy Lennings Enkhuizen; 19. Nick Lennings
Enkhuizen; 20. Henk-Jan Buis Enkhuizen;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2014.07.20 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Dennis
Smit Zwanenburg; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 3. Tino Haakman
Enkhuizen; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 5. Wouter Mol Alkmaar; 6. Jelmer
Asjes Wormerveer; 7. Tom de Vaal Bovenkarspel; 8. Mitchell Huenders Zeist; 9.
Adne van Engelen t Zand Nh; 10. Rudy Vriend Schagen; 11. Robbert-Jan Mol
Wognum; 12. Jeroen Breewel Wilnis; 13. Jurgen van Diemen Leimuiden; 14. Ton
Slippens Schagen; 15. Pascal Aandewiel Amsterdam; 16. Mark Sonneveld
Waddinxveen; 17. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 18. Taeke Oppewal Heerenveen; 19.
Joury Ottenbros Heerhugowaard; 20. Barry Porsius Lelystad;
Sportklasse: 1. Laurens Koster Oegstgeest;
2. Cees Snoek Volendam; 3. Sven Asjes Koog aan de Zaan; 4. Patrick de Smit
Nieuw-Vennep; 5. Maarten Schavemaker Nieuw Vennep; 6. Sven Hoekstra Landsmeer;
7. Edwin van Beek Zwaag; 8. Nick Lennings Enkhuizen; 9. Edwin Sierkstra
Hoogkarspel; 10. Remco Janzen Hoofddorp; 11. Mike Tesselaar Heerhugowaard; 12.
Guido de Koning Oostzaan; 13. Johannes Lachi Katwijk; 14. Nico Kingma
Amsterdam; 15. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 16. Jacco Konijn Hoorn; 17. Ger van
der Wal Hoogkarspel; 18. Pierre Deen Amsterdam; 19. Michele Somers Spijkenisse;
20. Sebastiaan Sebregts Den Helder;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2015.07.19 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Roy
Pieters Zwanenburg; 2. Rick van Breda Den Helder; 3. Lars van de Vall Ouderkerk
aan de Amstel; 4. Dex Groen Tuitjenhorn; 5. Folkert Oostra Amsterdam; 6. Jeroen
Breewel Wilnis; 7. Patrick Bos Amstelveen; 8. Wouter Mol Alkmaar; 9. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 10. Robbert-Jan Mol Wognum; 11. Sjors Dekker Andijk;
12. Tino Haakman Enkhuizen; 13. Jerry Roling Heemskerk; 14. Melvin Bos Sint
Pancras; 15. Taeke Oppewal Heerenveen; 16. Ruben Dorren Amsterdam; 17. Sven
Broekaart Julianadorp; 18. Stephan Bakker Zaandam; 19. Dennis Smit Zwanenburg;
20. Sjors Handgraaf Leiden;
Sportklasse/Masters 40+: 1. Edwin de
Graaff De Kwakel; 2. Frits van Lieshout Spaarndam; 3. Marcel Lambregts Meteren;
4. Jacco Konijn Hoorn; 5. Gerben van de Reep Hillegom; 6. Caspar Hermans
Amsterdam; 7. Davey Rotmensen Leiderdorp; 8. Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 9.
Edwin van Beek Hoorn; 10. Sonny Agema Den Helder; 11. Tijs Dekker Oosthuizen;
12. Dick Kinket Hattem; 13. Ronald Rol Warmenhuizen 14. Ello van Gelderen
Haarlem; 15. Nick Slijkerman Anna Paulowna; 16. Michiel Duim Alkmaar; 17. Bas
Rijs Alkmaar; 18. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 19. Martijn van Vechgel Hoorn;
20. Pierre Deen Amsterdam;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(2017.07.16)
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Twan
Brusselman Helmond; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Roy Pieters Zwanenburg; 4.
Jesper Rasch Zandvoort; 5. Kevin Wilmsen Haarlem; 6. Jerry Roling Heemskerk; 7.
Arjan Arentsen Harderwijk; 8. Martijn Lust Tuitjenhorn; 9. Jorne Videler
Badhoevedorp; 10. Bart Mol Wognum; 11. Raymond Splinter Amsterdam; 12. Marco
Doets Monnickendam; 13. Gerwin Coljé Snelrewaard; 14. Bart Ursem Andijk; 15.
Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 16. Daniël Langereis Delft; 17. Daan Switters
Utrecht; 18. Melvin Bos Sint Pancras; 19. Bob Jonkheer Noordwijkerhout; 20.
Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep;
Elite/Beloften-Club/Amateur-Vrouwen: 1. Belle de
Gast Utrecht; 2. Tessa Dijksman Velserbroek; 3. Priatna Ayustina Delia 4. Minke
Bakker Monster; 5. Merel Hofman Bleiswijk; 6. Iris van der Stelt Numansdorp; 7.
Marissa Baks Alphen aan den Rijn; 8. Fleur Nagengast Beilen; 9. Jessica Merkens
Utrecht; 10. Helen Wyman 11. Alicja Verhagen Woerden; 12. Louisa Lobigs
Duitsland; 13. Jet Wildeman Nijmegen; 14. Delore Stougje Zuidland; 15. Michelle
Poot Tzum; 16. Chantal Hendriks Heerenveen; 17. Jolanda van der Ende Epe; 18.
Rigt Kalsbeek Amsterdam; 19. Els Jorissen Dordrecht; 20. Roos Haslinghuijs
Wieringerwerf;
Amateurs 40+/Sportklasse 19+: 1. Dennis
van der Zaal Lisse; 2. Justin Plijter Hillegom; 3. Nick Toonen Lisse; 4. Jeroen
Lute Zuid-Scharwoude; 5. Bas Rijs Alkmaar; 6. Kees van Wonderen Tuitjenhorn; 7.
Edwin Commandeur Amsterdam; 8. Ruud Coers Grootebroek; 9. Tijs Dekker
Oosthuizen; 10. Dick Kinket Hattem; 11. Arjen Bos Bolsward; 13. Mark Rijntjes
Haarlem; 14. Edwin Sierkstra Hoogkarspel; 15. Leewah Woo IJmuiden; 16. Mike
Tesselaar Heerhugowaard; 17. Rene Melk Assendelft; 18. Mitchell van Roijen
Beverwijk; 19. Richard Koorn Hoogkarspel; 20. Patrick Stengs Beverwijk;
BOVENKARSPEL.BAKKERSTRAAT.(
2018.07.22 )
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Femke
Markus Zwarte Kat; 2. Eva Buurman Wervershoof; 3. Nicole Steigenga Exmorra; 4.
Inez Beijer Driel; 5. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 6. Paulien Koster
Delfstrahuizen; 7. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 8. Annet Pit Deventer; 9.
Melissa van Neck Bijschrijver 10. Melanie Hessling Landgraaf; 11. Tessa Neefjes
Wervershoof; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Willemiek Meinders Dronten; 14.
Nienke Wasmus Den Hoorn; 15. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 16. Marissa Baks
Alphen aan den Rijn; 17. Nynke Pellikaan Den Andel; 18. Wendy Oosterwoud
Ureterp; 19. Lisanne Buurman Heerenveen; 20. Tessa Paardekooper Groenlo;
Sportklasse: 1. Mike Tesselaar
Heerhugowaard; 2. Kay Blokdijk t Veld; 3. Mitchell van Roijen Beverwijk; 4.
Jaap Dudink Andijk; 5. Nick Roetman Haarlem; 6. Bart Ursem Andijk; 7. Caspar
Hermans Amsterdam; 8. Tibor Zwaan Egmond aan Zee; 9. Patrick Stengs Beverwijk;
10. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 11. Mark Rijntjes Haarlem; 12. Marcel
Hillaert Edam; 13. Coen Emmer Amsterdam; 14. Frank Röling Assendelft; 15.
Jeroen Lute Zuid-Scharwoude; 16. Jan de Vreede Lisse; 17. Richard Koorn
Hoogkarspel; 18. Bart Nap Montfoort; 19. Ruud Coers Grootebroek; 20. Ronald
Kogelman Deventer;
Masters 50+: 1. Henry Kes Volendam; 2. Hans
van Eijk Nieuw-Vennep; 3. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 4. René Rotscheid
Apeldoorn; 5. Arjen Neefjes Bovenkarspel; 6. Miente Steensma Drachten; 7.
Ming-ko Sun Den Helder; 8. Pierre Deen Amsterdam; 9. Frits Hallensleben
Schagen; 10. Ton de Pie Epe; 11. Rene Smits Purmerend; 12. Frank van de
Weteringe Buijs Sint Pancras; 13. Werner de Haan Andijk; 14. Pierre Steenman t
Veld; 15. Cor van Bijnen Andijk;