AALSMEER.(
2000.07.29 )
Elite/Neo: 1. Jens Mouris Ouderkerk a/d
Amstel; 2. Ronald van der Tang Voorhout; 3. Robin Veen Houten; 4. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 5. Ton Slippens t Veld; 6. Gerben van den Reep Hillegom; 7.
Michel Luiten Haarlem; 8. Frank.jr Wagemaker Hoogkarspel; 9. Wobbe van den
Kieboom Leiden; 10. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 11. Richard Visscher
Zoetermeer; 12. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 13. Peter van Vliet Woubrugge;
14. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 15. Odwin Bink Amsterdam; 16. Cisco Pels
Amsterdam; 17. Dennis Smit Zwanenburg; 18. Werner Altewischer Leiden; 19. Luit
Blom Oudewater;20. Roy Snijders Zwanenburg;
Sportkl.-A: 1. Axel Hermans Bergschenhoek;
2. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 3. Andre Grootveld Zoetermeer; 4. Johnny Broers
Maartensdijk; 5. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 6. Rody Schoppert Vleuten; 7.
Martin Schouten Vlaardingen; 8. Hans Egberts Leiderdorp; 9. Henk Leurs
Ouderkerk a/d Amstel; 10. Rene van der Lee Haarlem; 11. Peter Zuidhoek
Noordwijk; 12. Koos Kortekaas Voorhout; 13. Ton van den Dries Purmerend;14.
Tjeerd van der Veer Assendelft; 15. John Oudshoorn Amstelhoek; 16. Ton van 't
Schip Ouderkerk a/d Amstel; 17. Joop Floor Amsterdam; 18. John Koot Beverwijk;
19. Piet Kralt Rijnsburg; 20. Patrick Hassing Noordwijk;
AALSMEER.(
2001.07.28 ).
Elite/Neo: 1. Martijn Lust Heerhugowaard;
2. Peter van de Reep Hillegom; 3. John Bruin Waarland; 4. Odwin
Bink Amsterdam; 5. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 6. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 7. Frans van der Does Wilnis; 8. Ferry den
Elzen Noordwijkerhout; 9. Davy Dubbeldam Sluiskil; 10. Michel
Luiten Haarlem; 11. Arjan Bogerd Koudekerk a/d Rijn; 12. Ronald
van der Tang Voorhout; 13. Remko Kramer Nijmegen; 14. Ronald Schür
Rotterdam; 15. Arie van Oijen Hillegom; 16. Wim Oldenburg
Uitwijk; 17. Gerben van de Reep Hillegom; 18. Erwin van Dam
Monster; 19. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 20. Harm Bronkhorst
Nieuw-Vennep;
Sportkl.-a/Vet.-a: 1. André
Grootveld Zoetermeer; 2. Coen Emmer Amsterdam; 3. Maarten
Westland Huizen; 4. Ronald Roos Zoetermeer; 5. Ton Griep
Bergschenhoek; 6. Chris Maas Papendrecht; 7. Jacco van 't Schip Alphen
a/d Rijn; 8. Johnny Broers Maartensdijk; 9. Jan Koper Heemskerk;
10. Dennis van Weel Nieuw Vennep; 11. Auke Broex Ouderkerk a/d
Amstel; 12. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 13. Axel Hermans
Bergschenhoek; 14. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 15. René van der Lee
Haarlem; 16. Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 17. Patrick Hassing
Noordwijk; 18. Frits van Lieshout Spaarndam; 19. Emiel Borsboom Woerden;
20. Ubbo Kuper Koudekerk a/d Rijn;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Ruud
Verbeek Amstelveen; 2. Arno Schrama Amstelhoek; 3. Ton van Eijk
Hillegom; 4. Jan van der Slot Maastricht; 5. Willem Buchner Aalsmeerderbrug;
6. Aad van der Kruk Maasdijk; 7. Cees Streng Woerden; 8.
Martin de Jong. Vianen; 9. Tonnie Weierink Ootmarsum; 10. Sjaak
Olsthoorn Den Hoorn; 11. Jaco Haanemayer Maasdijk; 12. René Nat
Purmerend; 13. Rodrick de Munnik Utrecht; 14. Teunis Molenaar
Linschoten; 15. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 16. Theo
Broers. Tienhoven; 17. Wout Cevat Hensbroek; 18. Aart de Vink Aalsmeer;
19. Brian Burggraaf Haarlem; 20. Leo van Anrooij ’s-Hertogenbosch;
AALSMEER. (
2002.07.27 )
Elite/Neo Derny's 1e serie: 1. Ron
Jacobs Nes a/d Amstel; 2. Gerard Windhouwer Oostzaan; 3. Patrick
Kops Heiloo; 4. Bertil Klootwijk Spaarndam; 5. Arnoud van Groen
Amsterdam; 6. Harry van Putten Hagestein; 7. Frank de Jong
Amstelveen; 8. Ivor Bruin Andijk; 9. Patrick Koeman Nieuwegein;
10. Dennis Teeuwen Noordwijkerhout;
Elite/Neo Derny's 2e serie: 1. Dennis
Smit Zwanenburg; 2. Martijn Lust Heerhugowaard; 3. John Bruin
Waarland; 4. Frank van Rooijen Wilnis; 5. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 6. Rob Hulscher Beverwijk; 7. Odwin Bink
Amsterdam; 8. Erwin van Dam Poeldijk; 9. Mattijs Wassenburg
Nieuw-Vennep; 10. Bram Bruschke Limmen;
Elite/Neo.Derny's Finale: 1. Ron
Jacobs Nes a/d Amstel; 2. Martijn Lust Heerhugowaard; 3. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 4. Dennis Smit Zwanenburg; 5. John Bruin
Waarland; 6. Patrick Kops Heiloo; 7. Ferry den Elzen
Noordwijkerhout; 8. Arnoud van Groen Amsterdam; 9. Frank van
Rooijen Wilnis; 10. Bertil Klootwijk Spaarndam;
Elite/Neo.Derny's Kleine Finale: 1. Harry van
Putten Hagestein; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Odwin Bink Amsterdam; 4.
Patrick Koeman Nieuwegein; 5. Mattijs Wassenburg Nieuw-Vennep; 6.
Erwin van Dam Poeldijk; 7. Rob Hulscher Beverwijk; 8. Dennis Teeuwen
Noordwijkerhout; 9. Frank de Jong Amstelveen; 10. Bram Bruschke
Limmen;
Sportkl.-A: 1. Chris Maas Papendrecht; 2.
Ronald Roos Zoetermeer; 3. Rene Vrins Made; 4. Gerrit van der
Plaats Rotterdam; 5. John Brand Vlaardingen; 6. Henk Ceelen
Ouderkerk a/d IJssel; 7. Maas van Schoon- hoven Ede; 8. Raymond
Ales Amsterdam; 9. Albert van Riessen Rotterdam; 10. Ivano Zwirs
Kwintsheul; 11. Maarten Mathot Den Bosch; 12. Rene Vrins Made;
13. Hans Bal Den Haag; 14. Edwin van der Scheer Hoek van Holland;
15. Robert Knol Utrecht; 16. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 17.
Rody Schoppert Vleuten; 18. Wilco van Dijk Hasselt; 19. Robert
van Dongen Zevenhuizen; 20. Robert van der Salm Stompwijk;
Sportkl.-B: 1. Cor Baas Ouderkerk a/d
Amstel; 2. Franck Zandvliet Wassenaar; 3. Getjan Zevenbergen
Nieuw-Beijerland; 4. Rob Roskam Voorhout; 5. Rene Markus Nes aan
de Amstel; 6. Wim van Tuyl Gameren; 7. Niels Boogaard Wognum; 8.
René de Vink Amsterdam; 9. Jan-Willem van Soest Houten; 10.
Gerard Buying Rotterdam; 11. Tjeerd van der Veer Assendelft; 12.
Herwin van der Maat Alphen a/d Rijn; 13. Ron Mol. Scheveningen; 14.
Aad van der Kruk Maasdijk; 15. Addy Helleman Maassluis; 16. Louis
Oudshoorn Voorhout; 17. Jacco van 't Schip Alphen a/d Rijn; 18.
John Tromp Kudelstaart; 19. Joop Floor Amsterdam; 20. Ronald van
Wieringen Leimuiden;
AALSMEER. (
2003.07.26 )
Elite/Beloften Derny's 1e serie: 1. Tino
Haakman Enkhuizen; 2. Rick Flens Oostzaan; 3. Dennis Smit
Zwanenburg; 4. Ivor Bruin Andijk; 5. Tom Cordes Baarle Nassau;
6. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 7. Odwin Bink Amsterdam;8. Michael
Kortekaas Kudelstaart;9. Rob Hulscher Beverwijk;
Elite/Beloften Derny's 2e serie: 1. Ronald
Schür Alkmaar; 2. Francis de Jager Egmond-Binnen; 3. Gerard
Windhouwer Oostzaan; 4. Geert Jan Jonkman Andijk; 5. John Bruin
Warmenhuizen; 6. Patrick van Huuksloot Amsterdam; 7. Martijn van
Zessen Anna Paulowna; 8. Paul Sneeboer Bovenkarspel; 9. Ron
Jacobs Nes a/d Amstel; 10. Martijn Lust Heerhugowaard;
Elite/Beloften Derny's Finale: 1. Tino
Haakman Enkhuizen; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Rick Flens Oostzaan;
4. Dennis Smit Zwanenburg; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan; 6.
Ronald Schür Alkmaar;7. John Bruin Warmenhuizen; 8. Tom Cordes Baarle
Nassau; 9. GeertJan Jonkman Andijk; 10. Francis de Jager
Egmond-Binnen;
Elite/Beloften Derny's Kleine Finale: 1. Martijn
Lust Heerhugowaard; 2. Patrick van Huuksloot Amsterdam; 3. Paul
Sneeboer Bovenkarspel; 4. Ron Jacobs Nes a/d Amstel; 5. Marcel
Jacobs Nes a/d Amstel; 6. Michael Kortekaas Kudelstaart; 7. Rob
Hulscher Beverwijk; 8. Odwin Bink Amsterdam; 9. Martijn van
Zessen Anna Paulowna; 10. ---;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. John Brand Vlaardingen; 3. Peter Jordaan Maassluis; 4.
Ronald Roos Zoetermeer; 5. André Grootveld Zoetermeer; 6. Dennis
van Weel Nieuw-Vennep; 7. Maurice Barendse Maassluis; 8. Hein
Zwinkels Monster; 9. Edwin Commandeur Amsterdam; 10. Ronald
Barzilay Vlaardingen; 11. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 12. Edgar
Vermaas ’s-Gravenhage; 13. Gerben van de Reep Hillegom; 14. Jaco
Hanemaaijer Maasdijk; 15. Harry van Putten Hagestein; 16. Maarten
Mathot Den Bosch;17. Rene Vrins Made; 18. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk;
19. Coen Emmer Amsterdam; 20. Jeroen Verhoeven Amstelveen;
Amateurs-B: 1. Theo Joosten Spaarndam; 2.
Bart van Haaren Duivendrecht; 3. Arno Schrama Amstelhoek; 4. Hans
Voorn sr Hilversum; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Franck
Zandvliet Wassenaar; 7. Ton van 't Schip Ouderkerk a/d Amstel; 8.
Frans Wittenberg Herveld; 9. Martin de Jong. Vianen; 10. Michel
Toonen Lisse; 11. Kees Vernooy Leimuiden; 12. Joost Sterk
Nieuwegein; 13. Marc Kleijne Snuverink Haaksbergen; 14. Jannie
van den Berg Delft; 15. André van Tilborg Andel; 16. Leo Adegeest
Woerden; 17. Eibert Reyerse Harderwijk; 18. Joop Floor Amsterdam;
19. Gerard Buying Rotterdam; 20. Sander Klaassen Watergang;
AALSMEER .(
2004.07.24 )
Elite/Neo/Amateurs-A: 1. Rick
Flens Oostzaan; 2. Rudy Vriend Waarland; 3. Sander Lormans
Heemskerk; 4. Ronald Schur Alkmaar; 5. André van Reek
Nieuw-Vennep; 6. Jeroen Lute Limmen; 7. Niels Eriks Schagen; 8.
Erik Hopman Egmond a/d Hoef; 9. Jeroen Kregel Sappemeer; 10.
Sjoerd van Raak Amstelveen; 11. Patrick Korver Noord Scharwoude; 12.
Co Maas Hippolytushoef; 13. Andy Knijpinga Utrecht; 14. Marien
Wallink Heino; 15. Eddo van Os Hilversum; 16. Maarten Freije
Zoetermeer; 17. Michel Toonen Lisse; 18. Ron van Eck Woerden; 19.
Richard Bloedjes Limmen; 20. Rob Disseldorp Rijpwetering;
Elite/Neo Dernys 1e reeks: 1. Niels
Pieters Hoofddorp; 2. Niki Terpstra Krommenie; 3. Sebastian
Langeveld Lisse; 4. Gerard Windhouwer Oostzaan; 5. Bertil
Klootwijk Spaarndam; 6. Rudy Coers Grootebroek; 7. Marcel Jacobs
Nes aan de Amstel; 8. Arnoud van Groen Amsterdam; 9. Richard
Bloedjes Limmen; 10. Benno Crombeen Hoofddorp;
Elite/Neo Dernys 2e reeks: 1. Ivor
Bruin Andijk; 2. Francis de Jager Egmond-Binnen; 3. Tino Haakman
Enkhuizen; 4. Michael Kortekaas Kudelstaart; 5. Ronald Schur
Alkmaar; 6. Joost Bakker Amstelveen; 7. Erik Springintveld
Hoofddorp; 8. Frans van der Does Wilnis; 9. Geert-Jan Jonkman
Andijk; 10. Patrick van Huuksloot Amsterdam;
Elite/Neo Dernys Grote Finale: 1. Niki
Terpstra Krommenie; 2. Tino Haakman Enkhuizen; 3. Ivor Bruin
Andijk; 4. Niels Pieters Hoofddorp; 5. Gerard Windhouwer Oostzaan;
6. Bertil Klootwijk Spaarndam; 7. Michael Kortekaas Kudelstaart; 8.
Sebastian Langeveld Lisse; 9. Francis de Jager Egmond-Binnen; 10.
Ronald Schur Alkmaar;
Elite/Neo Dernys Kleine Finale: 1. Arnoud
van Groen Amsterdam; 2. Geert-Jan Jonkman Andijk; 3. Rudy Coers
Grootebroek; 4. Erik Springintveld Hoofddorp; 5. Frans van der
Does Wilnis; 6. Patrick van Huuksloot Amsterdam; 7. Joost Bakker
Amstelveen; 8. Marcel Jacobs Nes aan de Amstel; 9. Benno Crombeen
Hoofddorp; 10. Richard Bloedjes Limmen;
Amateurs-B: 1. Arno Schrama Amstelhoek; 2.
Ton van den Dries Purmerend; 3. Corné Verhoeks Zuilichem; 4. Rene
Markus Nes aan de Amstel; 5. Ron Smit Haarlem; 6. Bert Bakker
Zaandam; 7. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 8. Niels van Stralen
Heerhugowaard; 9. Roy Snijders Zwanenburg; 10. Andre Boutestijn
s-Gravenhage; 11. Joop Floor Amster- dam; 12. Rien Kret
Noordwijk; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Roland Draaijer Druten;
15. Eibert Reyerse Harderwijk; 16. William van Rijswijk Rijswijk;
17. Herwijn van der Maat Alphen a/d Rijn; 18. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessendam; 19. Rob Driessen Arnhem; 20. René van der
Lee Haarlem;