ZUNDERT.(
2000.08.02 )
Elite/Neo: 1. Francois Franse Kwadendamme;
2. Patrick Koeman Nieuwegein; 3. Ruud Aerts Riel; 4. Richard
Slabbekoorn Kapelle; 5. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 6. John
Koks Baarle-Nassau; 7. John Leijs Standaardbuiten; 8. Peter
Heeren Sprundel; 9. Arno Wallaard Noordeloos; 10. Harold Dat
Lierop; 11. Robert Sienders Puttershoek; 12. Stefan van Endschot
Etten-Leur; 13. Jean-Pierre Leijten Udenhout; 14. Pim van der
Valk Middelharnis; 15. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 16. Martijn
Oors Langeweg; 17. Wim Oldenburg Uitwijk; 18. Daniel van Elven
Etten-Leur; 19. Camiel van den Bergh Beesd; 20. Arnold Duinhouwer
Kapelle;
Sportkl.-A: 1. Jacco Tettelaar Vlaardingen;
2. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 3. Chris de Baat Hoeven; 4.
John Brand Vlaardingen; 5. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 6. Johnny
Roos Sommelsdijk; 7. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 8. Johan
Dingemans Lage Zwaluwe; 9. Dennis Raadtgever Goes; 10. Marco van
Oord Hank; 11. Andre Grootveld Zoetermeer; 12. Pierre van Est Fijnaart;
13. Marcel Gunst Yerseke; 14. Jack Broeren St. Willebrord; 15.
Johan Pemen Rijsbergen; 16. Jos Damin Wernhout; 17. Johnny Broers
Maartensdijk; 18. Martijn Harteloh Dordrecht; 19. Fred Krebbekx
Steenbergen; 20. Hans Schuurman Utrecht;
ZUNDERT.(
2001.08.08 ).
Elite/Neo: 1. Tom Cordes Baarle-Nassau;
2. Werner van Zimmeren Kruisland; 3. Nic Brown Ossendrecht; 4.
Thomas van der Weiden Made; 5. Patrick Koeman Nieuwegein; 6. Ruud
Aerts Riel; 7. Ronald Krijnen Hank; 8. Jeffrey Hollemans Woerden;
9. Marcel Smeekens Rijen; 10. Robert Jongenelen Oudenbosch; 11.
Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 12. Francois Nooten Dorst; 13.
Renger Ypenburg Hengelo; 14. John Sulkers Dinteloord; 15. Peter
Damen Zundert; 16. Martie Fransen Andelst; 17. Jacky van Ast
Rilland; 18. Marc Blok Heinkenszand; 19. Eric Westerbeek
Belgie(Minderhout); 20. John Koks Baarle-Nassau;
Nieuwelingen: 1. Arjen Mosselman Kruiningen;
2. Emiel Nijsse Hoedekens- kerke; 3. Arjen de Baat Puttershoek; 4.
Raoul Poortvliet Kortgene; 5. Niek Rentmeester Goes; 6. Addy van
Stiphout Helmond; 7. Maik van Ballekom Rosmalen; 8. Dirk van Dam
Goes; 9. Rob Zwekars Tilburg; 10. Sjon van der Valk Pijnacker;
11. T Laser 12. K Hensen 13. Stein Posthuma Vlijmen; 14.
Wesley van Hoof Breda; 15. Jeroen van den Berg Puttershoek; 16.
Marien Wallink Heino; 17. P Glas 18. Jimmy de Bruijn St. Jansteen; 19.
Roy de Waal Westerhoven; 20. Jeroen Poppe Nijverdal;
Sportkl.-a: 1. Peter van Leeuwen
Zoetermeer; 2. Ronald Roos Zoetermeer; 3. Leon Brouwer Rotterdam;
4. Iwan Jonkman Maassluis; 5. Martin Vrij Hellevoetsluis; 6.
Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 7. Ronny Bossers Waspik; 8.
Armand van der Smissen Tilburg; 9. Eric van de Wiel Rijckvorsel; 10.
Ron Mol Roosendaal; 11. Jeroen van Kleeff Oudenbosch; 12. J Peeman 13. Marcel
Gunst Yerseke; 14. Jack Broeren St. Willebrord; 15. Niky Deijkers St.
Willebrord;16. Pierre van Est Fijnaart;
ZUNDERT.(
2002.08.07 ).
Elite/Neo: 1. Matthijs Delen Rotterdam;
2. Ferry van Heeswijk Schijndel; 3. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 4. Francois Franse Kwadendamme; 5. Marco
Wesseling ’s-Hertogenbosch; 6. Ruud Zijlmans Roosendaal; 7. Nic
Brown Ossendrecht/Australie; 8. Bob Rasenberg Terheijden; 9.
Erwin van Eekelen Roosendaal; 10. Werner van Zimmeren Kruisland; 11.
Nathan Clark Wernhout/Australie; 12. Arno Hartog Giessenburg; 13.
John Koks Baarle-Nassau; 14. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 15.
Martijn Alberts Breda; 16. Caleb Manion Australie; 17. Ruud Aerts
Riel; 18. Mark van Helvoirt Schijndel; 19. Rob Koole Goes; 20.
Jacco Ringelberg Zierikzee;
Nieuwelingen: 1. Mike van der Putten Haarlem;
2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Arjen de Baat Puttershoek; 4.
Jan Pruijn Schijf; 5. Manman van Ruitenbeek Vught; 6. Evert van
Bergen Zundert; 7. Tim Nederlof Maarssen; 8. Stijn Buermans
Wouwse Plantage; 9. Rik van IJzendoorn Tiel; 10. Jamie van
Rijswijk Waalwijk; 11. Giancarlo Brand Dordrecht; 12. Dwight
Spijker Kampen;13. Dennis Luyt Haarlem; 14. Stijn de Bruijn Rijsbergen;
15. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 16. Rob Zwekars Tilburg; 17.
Niek Rentmeester Goes;18. Gerald van Oerle Den Hout; 19. Jimmy de Bruijn
St. Jansteen; 20. Jan Mikkers Uden;
Sportkl.-a: 1. Iwan Jonkman Maassluis; 2.
Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 3. Ronald Roos Zoetermeer; 4. Johan
Pemen Rijsbergen; 5. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 6. Peter Jordaan
Maassluis; 7. John Akkermans Rilland; 8. Ron Wouters Zundert; 9.
Peter Schmitz Geleen; 10. Peter van Dam Veldhoven; 11. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 12. Maikel Govaarts Drunen; 13. Peter Heeren
Sprundel;14. Guido van Meeteren Nieuwegein; 15. Jan van Noort
Roosendaal; 16. Patrick van de Vijver Veldhoven; 17. Martijn Harteloh
Dordrecht;18. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 19. Tony Verschuuren
Fijnaart; 20. Peter Rops Teteringen;
ZUNDERT. (
2003.08.06 )
Elite/Beloften: 1. John Leijs Standaardbuiten;
2. Jelle van Groezen Waspik; 3. Erwin van Eekelen Roosendaal; 4.
Patrick Koeman Nieuwegein; 5. Werner van Zimmeren Kruisland; 6.
Peter Neels St Leenaarts/Belgie; 7. Peter Woestenberg St.Willebrord; 8.
Doi Yukihiro Japan; 9. Francois Franse Kwadendamme; 10. Diederik
Foubert St Leenaarts/Belgie; 11. Vincent Geluwie Huizen; 12.
Peter Metske Poortvliet; 13. Marc Blok Heinkenszand; 14. Gerwin
de Regt Nispen; 15. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 16. Rob Koole
Goes; 17. Rob Meiland Hoogerheide; 18. Lennard van Anrooij
Nieuwendijk; 19. Joris van Dongen Gilze; 20. Jeroen Bouwman Den
Bosch;
Nieuwelingen: 1. Robin van der Lijn Vianen;
2. Bob van Winden Leiden; 3. Tim Dees Tholen; 4. Jan van Veen
Naaldwijk; 5. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 6. Rik van IJzendoorn
Tiel; 7. Nick van der Linden Breda; 8. Jan Pruijn Schijf; 9.
Boy van Poppel Oisterwijk; 10. Bart Tijssen Heerlen; 11. Luc
Hagenaars Bergen op Zoom; 12. Thijs Akkermans te keringen; 13.
Michiel Bults Emmen; 14. Martin Kelderman Barneveld; 15. Marco
Brus Schijndel; 16. Herm Eising Emmen; 17. Pim Oome Lexmond; 18. Danny
Vrolijk Schipluiden;19. Wouter van Roosmalen Schijndel; 20. Stefan Ros Schijf;
Amateurs-A: 1. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 2. Ton Vrolijk Schipluiden; 3. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 4.
André Grootveld Zoetermeer; 5. Roger Oomen Etten-Leur; 6. Ronald Roos
Zoetermeer; 7. Axel Hermans Bergschenhoek; 8. Johan Pemen Rijsbergen; 9. Harry
van Putten Hagestein; 10. Peter Schmitz Geleen; 11. Maarten Mathot Den Bosch;
12. Tony Verschuuren Fijnaart; 13. Pieter Hendriks Gorinchem; 14. John
Akkermans Rilland; 15. John van de Korput Made; 16. Peter van Dam Veldhoven;
17. Wim van Kapel Eethen; 18. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 19. John
Zuijkerbuijk Roosendaal; 20. Rene Smits Lage-Zwaluwe;
ZUNDERT .(
2004.08.04 )
Elite/Neo: 1. Patrick Koeman Nieuwegein;
2. Ruud Aerts Riel; 3. Francois Franse Kwadendamme; 4. Wally
Buurstede Sint Willebrord 5. Ruud Zijlmans Oud-Gastel; 6. Johnny
Hoogerland Yerseke; 7. Bert Dekker Lekkerkerk; 8. John Leijs
Standdaarbuiten; 9. Richard Slabbekoorn Kapelle; 10. Ronald
Krijnen Hank; 11. Raynold Smith Zuid-Afrika; 12. Bob Verkooijen
Chaam; 13. Alain van der Velde Breda; 14. Gerwin de Regt Nispen;
15. Bob Rasenberg Terheijden; 16. Barry van der Ham Heerle; 17.
Arno Hartog Giessenburg; 18. Rodrigo Mendieta s-Gravendeel; 19.
Jasper van Heeswijk Vught; 20. Rob Meiland Hoogerheide;
Nieuwelingen: 1. Nicky Verdaasdonk Chaam; 2.
Joel Verlee Almkerk; 3. Barry Hulzebos Meppel; 4. Christian Kik
Kruiningen; 5. David Raaijmakers Oosteind; 6. Peter Vissers Hooge
Zwaluwe; 7. Kevin de Vette Schiedam; 8. Luuk van Dun Ulvenhout;
9. Glenn van Gool Ridderkerk; 10. Dennis van Gaveren Nijverdal; 11.
Danny Vrolijk Schipluiden; 12. Martin van Plateringen Nieuwegein; 13.
Ralf Verhoeven Bergeijk; 14. Tommy Groffen Baarle-Nassau;15. Lennart
Blok s-Gravenhage; 16. Casper Oppenneer Vlissingen; 17. Damiën
Spierings Zoetermeer; 18. Jan van Veen Naaldwijk; 19. Twan van
den Brand Volkel; 20. Stefan Kelderman Holten;
Amateurs-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
Sander Oostlander Heerjans- dam; 3. Ton Vrolijk Schipluiden; 4.
Rudy van Vlimmeren Sint Willebrord; 5. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;
6. Andy van Loon Hoogerheide; 7. Roger Oomen Etten-Leur; 8.
Arno van der Veen Meerkerk; 9. Patrick Speijer Helmond; 10. Ronald
Roos Hoogstraten/Belgie; 11. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 12.
John Akkermans Rilland; 13. Peter van Dam Eindhoven; 14. Jan van
Noort Roosendaal; 15. Martin Schouten Schiedam; 16. Jeroen Rovers
Breda; 17. Harry van Putten Hagestein; 18. Peter van Leeuwen
Zoetermeer;19. Alex Duijnisveld Zoetermeer; 20. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk;
ZUNDERT .(
2005.08.03 )
Elite/Belofte: 1. John Sulkers Dinteloord; 2.
Tom De Meyer Belgie; 3. Arno Hartog Giessenburg; 4. Bram van Oosterhout
Terheijden; 5. John Leijs Standdaarbuiten; 6. Wally Buurstede Sint
Willebrord; 7. Marco Wesseling Den Bosch; 8. Jelle van Groezen
Waspik; 9. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal;10. Francois Franse
Kwadendamme; 11. Bert Dekker Lekkerkerk; 12. Bob Rasenberg
Terheijden; 13. Hans Timmermans Dongen; 14. Oscar Verheul
Schoonhoven; 15. Gerwin de Regt Nispen; 16. Davy Jaspers St.
Willebrord; 17. Gideon de Jong Papendrecht; 18. Alain van der
Velde Breda;19. Johnny Hoogerland Yerseke; 20. Peter van Agtmaal
Huijbergen;
Nieuwelingen: 1. Tommy Groffen Baarle Nassau;
2. Niels Rullens Wouw; 3. Pim van Baardewijk Roosendaal; 4.
Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 5. Jack Simons Steenbergen; 6.
Sander van Iersel Berkel-Enschot; 7. Steven van Leijen Wageningen; 8.
Wesley Schless Dordrecht; 9. Jaron Van Diermen Bunschoten; 10.
Niek van Geffen Eerde; 11. Casper Oppenneer Vlissingen; 12.
Thomas Polak Prinsenbeek; 13. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 14.
Jeftha Van Ooijen Giessenbrug; 15. Danny Boelens Maarheeze; 16.
Johnny van Diermen Bunschoten;17. Rob van der Velde Wernhout; 18. Nick
Nieuwdorp Yerseke;19. Sven van Luijk Naaldwijk; 20. Ruben Dorren
Amsterdam;
Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2.
Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 3. Patrick Speijer Helmond; 4.
Rudy van Vlimmeren Sint Willebrord; 5. Johan Pemen Rijsbergen;6. John
Haast Rijsbergen; 7. Roger Oomen Etten-Leur; 8. Jan van Noort
Roosendaal; 9. Harry van Putten Hagestein; 10. Peter van Dam
Eindhoven; 11. Henny Rovers Oud Gastel; 12. Erwin Gelens
Breda;13. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 14. Jean-Pierre van Dongen
Made;15. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg;17.
Peter v/d Geest Lepelstraat; 18. Rocky van Zundert Teteringen;19. Michel
Hertogh Wouw; 20. Raoul Poortvliet Kortgene;
ZUNDERT.(
2006.08.02 )
Elite/Beloften:1. Rik Nederlof Woerden; 2.
Barry van der Ham Heerle; 3. Arno Hartog Giessenburg; 4. Wouter de Groot
Hillegom; 5. Gijs van der Helm Pijnacker; 6. Gideon de Jong Papendrecht; 7.
Bram van Oosterhout Terheyden; 8. Bertil Klootwijk Spaarndam; 9. Mark Pozniak
Cabada; 10. Mitsunari Mitaki Japan; 11. Tjeerd Dudok Wagenberg; 12. Gavin Bates
Australie; 13. Marvin van der Pluijm Hank; 14. Kasumaza Katayama Belgie; 15.
Werner van Zimmeren Kruisland; 16. Martijn Simons Roosendaal; 17. Tom de Meijer
Belgie; 18. Camiel Dénis Maastricht; 19. Jelle van Groezen Waspik; 20. Gerwin
de Regt Nispen;
Nieuwelingen: 1. Michael Vingerling Rockanje;
2. Nick Nieuwdorp Yerseke; 3. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 4. Mitchell Boet
Mijnsheerenland; 5. Steven van Leijen Wageningen; 6. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 7. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 8. Nick van de Lijke
Middelburg; 9. Wilco Kelderman Barneveld; 10. Sander van Iersel Berkel-Enschot;
11. Moreno Hofland Roosendaal; 12. Geert van der Horst Woerden; 13. Rick van
Deursen Budel Dorplein; 14. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh; 15. Mats Boeve
Nijverdal; 16. Jelle Vervaart Belgie; 17. Patrick van Nunen Barendrecht; 18.
Hans Bierens Vessem; 19. David van Eerd Breda; 20. Frans Bierens Vessem;
Amateurs-A: 1. Johan Peemen Rijsbergen; 2.
Tjitte van den Buijs Nieuwdorp Zld; 3. Rinus Ansems Chaam; 4. Henk Ceelen
Ouderkerk aan den IJssel;5. Jan van Noort Roosendaal; 6. Robert de Poel
Dordrecht; 7. Kevin Gideonse Heinkenszand; 8. Adrie Frijters Wageningen; 9. Niel
Schrauwen Oosterhout; 10. Hans Vonk Arnhem; 11. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;
12. Jan van Zoest Lekkerkerk; 13. Marcel Lambregts Meteren; 14. Stefan Koevoets
Zegge; 15. Harry van Putten Hagestein; 16. Martin Schouten Schiedam; 17. Peter
van Leeuwen Zoetermeer; 18. Arno van der Veen Meerkerk; 19. Ad de Kuiper
Hardinxveld-Giessendam; 20. Lars Rietveld Oudewater;
ZUNDERT.(
2007.08.08 )
Elite/Beloften: 1. John den Engelsman Bakel; 2.
Jeroen Das Belgie; 3. Leon Burger Amsterdam; 4. Arno Hartog Giessenburg; 5.
Mike Alloo Roosendaal; 6. Johnny Hoogerland Yerseke; 7. Wouter de Groot
Hillegom; 8. Peter van Agtmaal Huijbergen; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Thijs
Bezemer Alphen aan den Rijn; 11. Maarten Mandemakers Goirle; 12. Patrick van
Loon s-Gravenmoer; 13. Jan van Veen Naaldwijk; 14. Tjeerd Dudok Wagenberg; 15.
Paul Dekkers Nuenen; 16. Pieter Scheerens Amsterdam; 17. Tim Nederlof Harmelen;
18. Ferdi van Katwijk Wanroy; 19. Bart van Haaren Duivendrecht; 20. Kiwamu
Matsuda Essen;
Nieuwelingen: 1. Brian van Goethem Sluiskil;
2. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 3. Jan van Vliet Baarle Hertog; 4. Robbert de
Greef Geldrop; 5. Sjors Roosen Goirle; 6. Moreno Hofland Roosendaal; 7. Robin
Wennekes Dodewaard; 8. Jorick de Heer Hoogerheide; 9. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 10. Cees van 't Geloof Dirksland; 11. Rob Ooms Lepelstraat; 12.
Teun van Poppel Hilvarenbeek; 13. Maikel Elsten Rucphen; 14. Martin Romijn
Zuidland; 15. Kay Welten Moergestel; 16. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 17.
Robin van der Werf Voorhout; 18. Justin Schless Dordrecht; 19. Jeffrey
Verschuren Hank; 20. Erwin Poldervaart Zuidland;
Amateurs-A: 1. Tjitte van den Buijs
Nieuwdorp Zld; 2. Johan Peemen Rijsbergen; 3. Edwin van de Laar Breda; 4. Corné
Castein Lopik; 5. Henny Rovers Oud Gastel; 6. Andre Langenberg Ossendrecht; 7.
Tiny van Rijsbergen Sprundel; 8. Christ de Baat Hoeven; 9. Matti de Baat
Nieuw-Vossemeer; 10. Martijn de Groot Vuren; 11. Robert de Poel Dordrecht; 12.
Rene Vrins Made; 13. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel; 14. Ruud Zijlmans
Oud Gastel; 15. Ad Valentijn Sint Willebrord; 16. William de Wolf Rotterdam;
17. Patrick Speijer Helmond; 18. Martin Schouten Schiedam; 19. André de Geus
Heinenoord; 20. Edwin Kas Sint Willebrord;
ZUNDERT .(
2008.08.06 )
Elite/Beloften: 1. Ricardo van der Velde
Breda;2. Tim Nederlof Harmelen; 3. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 4. Wally
Buurstede Sint Willebrord;5. Johnny van der Klooster Lewedorp;6. Gerwin de Regt
Nispen; 7. Rodrigo Mendieta Argentinië;8. Peter van Agtmaal Huijbergen;9. Jorne
Videler Amstelveen; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;11. John den Engelsman
Bakel;12. Rick Craenen Nederweert; 13. Michel Reuser Tiel; 14. Henk Bom
s-Gravenzande; 15. Ferdi Frijters Udenhout; 16. Bart Wolthuis Hank; 17. Roland
Rozenveld Numansdorp;18. Rob Ypenburg Utrecht; 19. Nicky Verdaasdonk Chaam; 20.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide;
Nieuwelingen: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2.
Stefan Wolffenbuttel Nichtevecht;3. Justin Schless Dordrecht; 4. Jeffrey
Verschuren Hank; 5. Erwin Broers Maartensdijk; 6. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen;7. Sjoerd van Ginneken Heerle;8. Jens Coppens Noordhoek; 9. Frank
Jansen. Galder; 10. Robin Wennekes Dodewaard;11. Niels van der Veeken Baarle
Nassau;12. Dennis van Iersel Berkel-Enschot13. Dylan Groenewegen Amsterdam;14.
Nelis Koeken Zundert; 15. Oscar Riesebeek Tiel; 16. Jesper Schipper Noordwijk
Zh;17. Stan Godrie Zundert; 18. Robbert Schaap Voorburg; 19. Ricardo van de
Klundert Hoogerheide; 20. Jordy de Ryck Schijf;
Amateurs-B: 1. Freddy Keller Deventer; 2.
Harold Fischer Driel; 3. Berry Roelofs Groesbeek; 4. Hermi Beute Nijmegen; 5.
Michel Klarenbeek Dieren; 6. Rudie Frinking Zutphen; 7. Ferdy van der Werf
Warnsveld;8. Johan Dorgelo Zwolle; 9. Henk Chevalking Westendorp;10. Wim
Nieuwenhuis Nijverdal;11. Edward Huisman Nijverdal;12. Roland Draaijer Druten;
13. Johnny van den Berg Beuningen;14. Paul Alberts Kortenhoef; 15. Hans
Krukkert Emmeloord;16. Marcel Meeuwsen Elst Gld;17. Wim Rutten Zutphen; 18.
Sander Jansen Apeldoorn; 19. Arnout Hurenkamp Enschede; 20. Jeroen Ebbeng Elst
Gld;
ZUNDERT .(
2009.08.05 )
Elite/Beloften: 1. Johnny van der Klooster
Lewedorp; 2. Bart Vendrig Maurik; 3. Ferdi Frijters Udenhout; 4. Marco
Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Rodrigo Mendieta Argentinië; 6. Wally Buurstede
Sint Willebrord; 7. Martijn Simons Roosendaal; 8. Patrick van Loon
s-Gravenmoer; 9. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 10. Hans Bloks Helmond; 11.
Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 12. Danny Vrolijk Schipluiden; 13. Sven
van Luijk Naaldwijk; 14. Tonny Siemons Papendrecht; 15. Ferdi van Katwijk
Overloon; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
18. Lars Jun Broek in Waterland; 19. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 20.
Christian Kos Zuid-Scharwoude;
Nieuwelingen: 1. Jaap de Man Spijkenisse; 2.
Piotr Havik Belgie; 3. Stan Godrie Zundert; 4. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 5. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 6. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 7. Tim Kerkhof Nistelrode; 8. Frank Jansen; Galder; 9.
Kevin Jansen Hoogerheide; 10. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 11. Merijn
Korevaar Groot-Ammers; 12. Stef Arends Eindhoven; 13. Maarten van Trijp Essen;
14. Jesper van Doorne Vlaardingen; 15. Thijs de Lange Kattendijke; 16. Robert
Polak Prinsenbeek; 17. Ruud de Keijzer Hoogeloon; 18. Arie Teun Roobol Rhoon;
19. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 20. Nelis Koeken Zundert;
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Douwe Schouten Vlaardingen; 3. Arno van der Veen Meerkerk; 4. Fred Pronk
Heerhugowaard; 5. Martin Vrij Hellevoetsluis; 6. Matthieu Hendriks Krimpen aan
de Lek; 7. Jos Bogaerts Strijbeek; 8. Tonny Verschuuren Fijnaart 9. Michel
Stroosnijder Hansweert; 10. Martijn Alberts Breda; 11. Menno Gobielje Gouda;
12. Christian Bosch Voorburg; 13. Johan Pemen Rijsbergen; 14. Marc den Hoed
Pijnacker; 15. Alfons van Geel Rijsbergen; 16. Peter Bollaart Dordrecht; 17.
Tiny van Rijsbergen Sprundel; 18. Bert Kremer Geertruidenberg; 19. Arne van
Gils Baarle-Nassau; 20. Rene Smits. Lage Zwaluwe;
ZUNDERT .(
2010.08.04 )
Junioren: 1. Sjoerd van Ginneken Heerle; 2. Stan Godrie
Zundert; 3. Paul Moerland Fijnaart; 4. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 5.
Jens Coppens Noordhoek; 6. Twan Brusselman Helmond; 7. Jasper Plender Almelo;
8. Michiel Vissink Wenum Wiessel; 9. Frank Jansen Galder; 10. Jelle Meesters
Etten-Leur; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Bart Vermue Oudelande; 13. Olaf
Oussoren Amerongen; 14. Erik Groeneveld Heinenoord; 15. Robin van Dijk Kampen;
16. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 17. Luuk Goos Dorst; 18. Merijn
Suijkerbuijk Rijsbergen; 19. Dylan van Baarle Zoetermeer; 20. Bryan Borowski
Berlicum;
Nieuwelingen: 1. Paul Cremers Gukpen; 2.
Frank Vermue Oudelande; 3. Robert Polak Prinsenbeek; 4. Coert van Vliet
Huijbergen; 5. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 6. Maarten Seefat Oirsbeek; 7. Janno
de Bruijn Rijsbergen; 8. Lars Peeters Oudenbosch; 9. Lars de Wit Zegge; 10.
Joeri Leijs Standdaarbuiten; 11. Benjamin van Eekelen Belgie; 12. Tim Ferket
Roosendaal; 13. Arjen van Drunen Made; 14. Bram Pijnappels Schijndel; 15. Bart
van der Bruggen Gemonde; 16. Menno Rietveld s-Gravenpolder; 17. Ted Berger
Amstelveen; 18. Bob Antonissen Zundert; 19. Glenn Havermans Wernhout; 20.
Michel Meeter Tiel;
Amateurs-A: 1. Corné Castein Lopik; 2.
Martin Vrij Hellevoetsluis; 3. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 4. Douwe
Schouten Vlaardingen; 5. Roger Oomen Etten-Leur; 6. Martijn de Groot Vuren; 7.
Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 8. Jeroen Verwolf Arkel; 9. Xander Moerman
Vianen; 10. Jeroen Rovers Breda; 11. Bas de Schrijver Amsterdam; 12. Nico
Ringelberg Den Haag; 13. Dirk van Dam Nieuwe Tonge; 14. Adrie Frijters
Wageningen; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Johan Pemen Rijsbergen; 17.
John Haast Rijsbergen; 18. Robert de Poel Dordrecht; 19. Tonnie Akkermans Etten-Leur;
20. Ad Prinsen Raamsdonksveer;
ZUNDERT.(2011.08.03
)
Amateurs: 1. Henk de Jong Mijdrecht; 2. Rob van Gameren
Berlicum; 3. Martijn Dennebos Piershil; 4. Jacco Wols Puttershoek; 5. Fred
Pronk Heerhugowaard; 6. Rob Ypenburg Utrecht; 7. Stephan Borsboom
Hellevoetsluis;8. Edwin van de Laar Oosterhout; 9. Nico Ringelberg Goes; 10.
Tiny van Rijsbergen Sprundel; 11. Martin Vrij Hellevoetsluis; 12. Cas Graafmans
Rijen; 13. Marco Wesseling Halsteren; 14. Johan Pemen Rijsbergen; 15. Tonnie
Akkermans Etten-Leur; 16. Adrie Frijters Wageningen; 17. John Haast Rijsbergen;
18. Maxim Harteloh De Lier; 19. Tony Verschuuren Fijnaart; 20. Andre van
Tilborg Rijswijk Nb;
Junioren: 1. Ian Richards Engeland; 2. Frank Jansen Galder;
3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 4. Fausto Hofland Roosendaal; 5. Twan
Brusselman Helmond; 6. Maikel Bos Oldebroek; 7. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht; 8. Steve van der Eerden Alkmaar; 9. Janno de Bruijn Rijsbergen; 10.
Mike van Leuken Handel; 11. Jasper de Laat Moergestel; 12. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam;13. Dylan Groenewegen Amsterdam;14. Koen van de Ven
Veldhoven; 15. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 16. Nelis Koeken Zundert; 17. Arjen
van Drunen Made; 18. Luuk Goos Dorst; 19. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam;
20. Baco Haemels Duffel;
Nieuwelingen: 1. Paul Cremers Gulpen; 2. Sam
Oomen Tilburg; 3. Timon van Reek Voorhout; 4. Remco Schouten Ammerstol; 5.
Matthieu van der Poel Kapellen (Bel);6. Jaap de Jong Lunteren; 7. Christophe
Broos Baarle-Nassau; 8. Marc Kivits Schijndel; 9. Jeroen Vegter Rhoon; 10.
Jordi Talen Spijkenisse; 11. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 12. Kelvin Bakx
Bergen op Zoom; 13. Marcel van Beers Tilburg; 14. Maarten Junte Elburg; 15.
Ciske van Gestel Chaam; 16. Thomas Arnold Roosendaal; 17. Jordi van Loon Lage
Zwaluwe; 18. Glenn Havermans Wernhout; 19. Sieben Wouters Zundert; 20. Davy
Knobel Sint Willebrord;
ZUNDERT.(2012.08.01)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Nicky
Verdaasdonk Chaam; 2. Twan Schalk
Rijsbergen; 3. Jurriën Bosters
Steenbergen; 4. David van der Poel
Kapellen (Bel); 5. Jurgen van Trijp
Essen; 6. Fausto Hofland Roosendaal; 7. Dilan van der Aar Spaarndam; 8. Jelle van der Marel De Lier; 9. Danny Vrolijk Schipluiden; 10. David van Eerd Breda; 11. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 12. Ronald Roos Merksplas (Bel); 13. Mitchell Boet Mijnsheeren- land; 14. Ruud Kooijmans Eindhoven; 15. Alexandros Papaderos Griekenland; 16. Frank de Reus Strijen; 17. Paul Moerland Fijnaart; 18. Jeroen van Zanten Meerkerk; 19. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 20. Tjeerd Dudok Chaam;
Junioren: 1. Ryan
Mullen Ierland; 2. Sjors Dekker
Andijk; 3. Twan van der Sijs Alphen
a/d Rijn; 4. Thijs de Lange
Kattendijke; 5. Jasper de Laat
Moergestel; 6. Martijn de Jong
Woerden; 7. Niels Potze Aduard; 8. Jeroen Smits Purmerend; 9. Bart Dielissen Breda; 10. Maarten Junte Elburg; 11. Koen van Baardewijk Roosendaal; 12. Jari Geerts Minderhout; 13. Jordi Sloof Bodegraven; 14. Janno de Bruijn Rijsbergen; 15. Thomas Fallon Ierland; 16. Floris Wassenaar Wernhout; 17. Justin Plijter Hillegom; 18. Thijs Bon Alphen a/d Rijn; 19. Sean Hahessey Ierland; 20. Paul Cremers Gulpen;
Nieuwelingen: 1. Miquel de
Zoete Naaldwijk; 2. Jesse van den
Enden s-Gravenzande; 3. Jan Maas
Huijbergen; 4. Gino Luca Vierhouten
Hilversum; 5. Rick van Wieringen
Leimuiden; 6. Noah van der Meer
Naaldwijk; 7. Mike Onings Poeldijk; 8. Lars Akkermans Ossendrecht; 9. Dennis van Leeuwen Poeldijk; 10. Sjoerd v.d. Stelt Numansdorp; 11. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 12. Davy Knobel Sint Willebrord; 13. Nick van Helvoirt Erp; 14. Rick Verhoeven Gouda; 15. Sieben Wouters Zundert; 16. Jerom Verbraak Roosendaal; 17. Rick Braamhaar Wierden; 18. Olaf Potze Aduard; 19. Ruben Bekkers Tilburg; 20. Daan Timmers Breda;
ZUNDERT.(
2013.07.31 )
Elite/Beloften: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2.
Przemyslaw Kasperkiewicz Dongen; 3. Bart Dielissen Breda; 4.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Stan Godrie Zundert; 6. David van
Eerd Breda; 7. Grzegorz Haba Dongen; 8. Daan Meijers Alphen Nb;
9. Twan Brusselman Helmond; 10. Kazushige Kuboki Japan; 11.
Gerwin de Regt Nispen; 12. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 13.
Jelle Meesters Etten-Leur; 14. Nicolas Woods Australie; 15.
Michael Schweizer Duitsland; 16. Timo Roosen Goirle; 17. Oscar
Riesebeek Tiel; 18. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 19. Sjors
Handgraaf Leiden; 20. Ronald Roos Merksplas(Belgie);
Junioren: 1. Sieben Wouters Zundert; 2. Daaf Koemans
Terheijden; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Danos
Gerritsen Hoogerheide; 5. Fabio Jakobsen Heukelum; 6. Douwe
Daatselaar Amsterdam; 7. Ciske van Gestel Chaam; 8. Rob van
Broekhoven Roosendaal; 9. Ocko Geserick Hilversum; 10. Jari
Geerts Belgie; 11. Koen van Baardewijk Roosendaal; 12. Sem
Hagemans Nieuwegein; 13. Ewoud Hartemink Amsterdam; 14. Jordi
Timmermans Langeweg; 15. Rik Walraven Almere; 16. Sander Wilhelm
Nieuwerkerk aan den IJssel; 17. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 18.
Job Lutjens Amstelveen; 19. Floris Wassenaar Wernhout; 20. Davy
Knobel Sint Willebrord;
Nieuwelingen: 1. Bas Ottevanger Groot-Ammers;
2. Niels Heering Enter; 3. Rens Tulner Lexmond; 4. Miguel Ketelaars
Bleiswijk; 5. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 6. Martijn Knoppert s-Gravenzande;
7. Daan Timmers Breda; 8. Jorn Volkers Barendrecht; 9. Joris Kleinjan Gouda;
10. Frenky van der Vorst Halsteren; 11. Lars Akkermans Ossendrecht; 12. Jim
Doornbosch Hellevoetsluis; 13. Daan Markus Hoofddorp; 14. Thijmen Roovers
Zundert; 15. Bjarne Bol Bosschenhoofd; 16. Dani Slimmens Gorinchem; 17. Jarno
Mobach Philippine; 18. Lorenzo Harbers Nijverdal; 19. Bob Kerkhofs Wouw; 20.
Tom Welten Kruisland;
ZUNDERT.(
2014.08.06 )
Elite/Beloften: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Stan
Godrie Zundert; 3. Sjors Roosen Goirle; 4. Danny Vrolijk Schipluiden; 5. Kobus
Hereijgers Hedel; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Jan van Aert 8. Paul Dekkers
Gerwen; 9. Bart Dielissen Breda; 10. Gijs Vierling Veldhoven; 11. Sidney Bley
Houten; 12. Corne Hagenaars Oud Gastel; 13. Bart Jacobs Tilburg; 14. Jerry
Kallenfels Sint Willebrord; 15. Twan Castelijns Hapert; 16. Paul Hoondert Heinkenszand;
17. Martijn de Jong Woerden; 18. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 19. Aron Kremer
Vierpolders; 20. Daaf Koemans Terheyden;
Junioren: 1. Dylan Bouwmans Gemert; 2. Jesse Muis
Giessenburg; 3. Jordi Timmermans Langeweg; 4. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 5. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 6. Abe Celi Oosterhout Nb;
7. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 8. Danny Voogt Wormer; 9. Jan Maas Huijbergen;
10. Sieben Wouters Zundert; 11. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 12. Warre Dufour
Belgie; 13. Miguel Ketelaars Sint Willebrord; 14. Sander Wilhelm Rotterdam; 15.
Danos Gerritsen Hoogerheide; 16. Alexander van Ark Capelle aan den IJssel; 17.
Niels de Vos Bergen op Zoom; 18. Tom Jansen Breda; 19. Frenky van der Vorst
Halsteren; 20. Dennis van Loenhout Roosendaal;
Nieuwelingen: 1. Bob Kerkhofs Wouw; 2. Jesper
Keller Nieuw Vossemeer; 3. Robin Beije Sommelsdijk; 4. Tim Bierkens
Stampersgat; 5. Martijn de Brouwer Koewacht; 6. Harm Celi Oosterhout Nb; 7.
Coen Groot Papendrecht; 8. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 9. Alain Broos
Baarle-Nassau; 10. Kevin Haest Rijsbergen; 11. Geert Verheijen Rijsbergen; 12.
Gijs Pijnappels Schijndel; 13. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 14. Danny Maas
Oudenbosch; 15. Jan Roelands Alphen Nb; 16. Herman Brinkman Rotterdam; 17.
Kevin Reuvers Zevenbergen; 18. Dennis Leijten Hoogerheide; 19. Damian van
Alphen Hoeven; 20. Vince Geijs Goes;
ZUNDERT.(
2015.08.05 )
Elite/Beloften: 1. Stan Godrie Zundert; 2.
Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 3. Paul Moerland Fijnaart; 4. Robin Wennekes
Dodewaard; 5. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk; 6. David van Eerd Breda; 7.
Bart Dielissen Breda; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Jasper de Laat Moergestel;
10. Pim van de Klundert Woensdrecht; 11. Rob van Broekhoven Roosendaal; 12.
Aldo Klomp s-Gravendeel; 13. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 14. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 15. Ingmar Uytdewilligen Belgie; 16. Ferdi van Katwijk Wanroy;
17. Nicky Verdaasdonk Chaam; 18. Rick Craenen Nederweert; 19. Abe Celi
Oosterhout; 20. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam;
Junioren: 1. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 2. Thomas
Verleys Donk Woensdrecht; 3. Robin van 't Westeinde Arnemuiden; 4. David Dekker
Hedel; 5. Jesper Keller Nieuw Vossemeer; 6. Jarno Liessens Zwijndrecht; 7. Miguel
Ketelaars Sint Willebrord; 8. Dennis van Loenhout Roosendaal; 9. Bas Sitters
Zegge; 10. Julian Dubbeld Dordrecht; 11. Bob Kerkhofs Wouw; 12. Robin Beije
Sommelsdijk; 13. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 14. Jan Roelands Aphen; 15. Cliff de
Peijper Oud-Gastel; 16. Michael van Steen Aphen; 17. Stijn Wouters Chaam; 18.
Rick van Hooijdonk Klein-Zundert;
Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2.
Alain Broos Baarle-Nassau; 3. Lars Oreel Goes; 4. Pepijn Hillemans Middelburg;
5. Perry Frijters Sint Willebrord; 6. Harm Celi Oosterhout; 7. Lennart
Reijtenbagh Zuidland; 8. Marijn van den Berg De Meern; 9. Dennis Leijten
Hoogerheide; 10. Kevin Reuvers Zevenbergen; 11. Herman Brinkman Rotterdam; 12.
Kevin Haest Rijsbergen; 13. Sven Peeters Hoeven; 14. Thijs Barendregt
Kruiningen; 15. Martijn Hennekam Zundert; 16. Ties van Rijsbergen Etten-Leur;
17. Gijs Leemreize Ruurlo; 18. Niek Struijs Rucphen; 19. Bart Sitters Zegge;
20. Ryco Krebbekx Steenbergen;
ZUNDERT.(
2016.08.03 )
Elite/Beloften: 1. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 2. Thijs de Lange Utrecht; 3. Stan Godrie Zundert; 4. David van Eerd
Breda; 5. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Witten
Anthonise Dordrecht; 8. Eloy Raas Hendrikskinderen; 9. Frank de Reus Papendrecht;
10. Michel Stroosnijder Hansweert; 11. Jeffrey Doornbusch Breda; 12. Kelvin
Bakx Bergen op Zoom; 13. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 14. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 15. Emiel Molenschot Zundert; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht;
17. Bart Dielissen Breda; 18. Martijn de Jong Woerden; 19. Ramon Vleugel
Kapelle; 20. Paul Hoondert Heinkenszand;
Junioren: 1. Diederik Pemen Meer; 2. Bob Kerkhofs Wouw; 3.
Geert Verheijen Rijsbergen; 4. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 5. Tim
Bierkens Stampersgat; 6. Thijs Barendregt Kruiningen; 7. Victor Vandebosch
Belgie; 8. Robin Beije Sommelsdijk; 9. Jesse Huijbregts Roosendaal; 10. Kevin
Haest Rijsbergen; 11. Jasper Haest Roosendaal; 12. Rick van Hooijdonk
Klein-Zundert; 13. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 14. Milan Parol Wernhout;
15. Damian van Alphen Hoeven;
Nieuwelingen: 1. Wessel Verschueren Ulicoten;
2. Niek Struijs Rucphen; 3. Robbert Rasenberg Terheijden; 4. Roy Dirven
Bergeijk; 5. Rick Burgmans Westerhoven; 6. Tristan van Hassel Wernhout; 7. Jurgen
van den Aarssen Dreumel; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Perry Frijters
Sint Willebrord; 10. Remco de Jong Rijen; 11. Jeroen Haest Rijsbergen; 12. Ties
van Rijsbergen Etten-Leur; 13. Maarten de Nijs Huijbergen; 14. Frank de Jong
Rijen; 15. Xander van Dijk Roosendaal; 16. Sven Peeters Hoeven; 17. Wouter
Hopmans Hoogerheide; 18. Martijn Rasenberg Terheijden; 19. Tijn Goos Zundert;
20. Sven Wouters Klein-Zundert;
ZUNDERT.(2017.08.02)
Elite/Beloften: 1. Daan Meijers Dongen; 2.
Ronan van Zandbeek Schijndel; 3. Thijs de Lange Utrecht; 4. Wout van Elzakker
Hoogerheide; 5. Jos Koop Delft; 6. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Witten
Anthonise Dordrecht; 8. Jorn Buning Alkmaar; 9. Jordi van Loon Lage Zwaluwe;
10. Tom Wijfje Ter Aar; 11. Tom Vermeer Merksplas(Bel); 12. Eloy Raas
Hendrikskinderen; 13. Thomas Revard 14. Tom Jansen Steenbergen; 15. Jeffrey
Doornbusch Breda; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17. Daniël Langereis
Delft; 18. Maarten Vierhout Nunspeet; 19. Ian Clark 20. Emiel Molenschot
Zundert;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Timo de
Jong Goes; 2. Roy Guequierre Tholen; 3. Rick Burgmans Westerhoven; 4. Rik
Nederlof Breda; 5. Ewout van der Kleij Utrecht; 6. Jonathan Espigares
Ridderkerk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 9.
Martijn de Groot Gorinchem; 10. Johan Pronk Nijmegen; 11. Pim Achterkamp
Rotterdam; 12. Jelle Veraart Belgie; 13. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 14.
Kevin Haest Rijsbergen; 15. Henk de Jong Nieuwveen; 16. Onno Lindhout Tholen;
17. Jesse Huijbregts Roosendaal; 18. Menno Boogaard Utrecht; 19. Maarten van
Hagen Pijnacker; 20. Tony Verschuren
Nieuwelingen: 1. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 2. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 3. Quinten Buijs De Lier; 4. Tim
Hennekam Zundert; 5. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 6. Marijn Maas
Huijbergen; 7. Ward de Schepper Wagenberg; 8. Bart Beks Wouw; 9. Martijn
Rasenberg Terheyden; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 11. Timo de
Zeeuw Molenaarsgraaf; 12. Jaap Roelen Chaam; 13. Niels Huijbregts Wernhout; 14.
Robbert Rasenberg Terheyden; 15. Bart Bronder Abbenbroek; 16. Arjan Blaauw
Doornspijk; 17. Guus van Schipstal Wanroy; 18. Noel Luijten Meerkerk; 19.
Gabriel Melching Rotterdam; 20. Bram van Riel Breda;
ZUNDERT.(
2018.08.08 )
Elite/Beloften: 1. Raymond Kreder Oudenbosch;
2. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 3. Daniël Langereis Delft; 4. Hans Dekkers
IJzendijke; 5. Robbie van Bakel Deurne; 6. Eloy Raas Middelburg; 7. David van
Eerd Breda; 8. Tom Vermeer Merksplas; 9. Jos Koop Eindhoven; 10. Tijl Pauwels
Bijschrijver 11. Adrik Elzing Schoonebeek; 12. Geert Verheijen Rijsbergen; 13.
Tom Jansen Steenbergen; 14. Daan Meijers Dongen; 15. Jesse Huijbregts
Roosendaal; 16. Diederik Pemen Bijschrijver 17. Kevin Haest Rijsbergen; 18. Bas
Sitters Zegge; 19. Kevin Kooyman Zevenhuizen; 20. Tim Bierkens Stampersgat;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan
Laurijssen Oud Gastel; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 3. Mike
Kruijthof Dordrecht; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Rico van Damme Yerseke; 6.
Tijs Dekker Oosthuizen; 7. Jelle Veraart Breda; 8. Niels van Ekeren Rijswijk;
9. Wout Roos Stad aan; 10. Bram Mens Wateringen; 11. Henk de Jong Nieuwveen;
12. Menno Boogaard Utrecht; 13. Martijn Rasenberg Terheijden; 14. Gilian de
Visser Bijschrijver 15. Guus de Graauw Etten-Leur; 16. Jeroen Haest Rijsbergen;
17. Jos Pemen Rijsbergen 18. Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande 19. Adrie
Frijters Wageningen; 20. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
Nieuwelingen: 1. Jaap Roelen Chaam; 2. Thomas
Verdonck Wouwse Plantage; 3. Lucas Janssen Papendrecht; 4. Roan Konings
Oudenbosch; 5. Redmar Dijkman Lutjegast; 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther;
7. Tim Hennekam Zundert; 8. Gabriel Melching Rotterdam; 9. Delano Swenne
Heukelum; 10. Noel Luijten Meerkerk; 11. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 12.
Alexander Kok Amstelveen; 13. Tjipke Bosma Kullomerzwaag; 14. Brent Broosus
Hijbergen; 15. Luuk Bierkens Stampersgat; 16. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 17.
Bas van Leijsen Molenschot; 18. Niels Huijbregts Wernhout; 19. Joeri van Mook
Oosterhout NB; 20. Keigo Sweens Goirle;