STAMPERSGAT.(
2000.05.28 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. John
Leijs Standaardbuiten;; 2. Bjorn Jansen Nijmegen; 3. Gerwin de
Regt Nispen; 4. Ronald Krijnen Hank; 5. Peter Heeren Sprundel;
6. Eric Westerbeek Prinsenbeek; 7.
Arnold Duinhouwer Kapelle; 8. Rob Meiland Hoogerheide; 9. Werner
van Zimmeren Kruisland; 10. Martien Kamp Drouwen; 11. Jelle van
Groezen Waspik; 12. Francois Nooten Dorst;
Nieuwelingen: 1. Gideon de Jong Papendrecht;
2. Huub Duyn Wervershoof; 3. Dion Murk Haarlem; 4. Jos Harms
Oude Pekela; 5. Norman Meerkerk Zuidland; 6. Mike Alloo Roosendaal;
7. John Bongaards De Lier; 8. Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 9.
Bozidar Stajkovac IJmuiden; 10. Thomas Berkhout Schipluiden; 11.
Stefan Huizinga Woudrichem; 12. David Jongbloed Oegstgeest; 13.
Egon van Kessel Kerkdriel; 14. Niels van Baar Woerden; 15. Lars
Borgman Oosterhout; 16. Hans Timmermans Dongen; 17. Matthieu van
Herp Nieuwendijk; 18. Patrick van Vliet Poeldijk; 19. Bart
Rietveld Ter Aar; 20. Kees van Etten Kruisland;
Dames-Regio: 1. Debby Mansveld
Gasselternijveen; 2. Wendy Kramp Klaaswaal; 3. Monica de Waal Gouda; 4. Edith
Klep Steenbergen; 5. Astrid van Tol Nieuwveen; 6. Daniella Moonen Voerendaal;
7. Maroesja Berkhout Schipluiden; 8. Melanie Mansveld Drouwen; 9. Marieke
Verhoeven Erp; 10. Lenie Dijkstra Joure; 11. Marion Bax Bavel; 12. Angeliena
Huis Halsteren; 13. Ellen de Weert Lepelstraat; 14. Chantalle van Oord Hank;
15. Miriam de Moel Waalwijk; 16. Kim Jansen Nijmegen; 17. Angela van Dalen
Bergen op Zoom; 18. Elly van Boxmeer Erp; 19. Louise Bremer Steenwijk; 20.
Natasja van Loon Dongen;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Axel
Hermans Bergschenhoek; 2. Johan Pemen Rijsbergen; 3. Johnny van
der Klooster Lewedorp; 4. Andre Slager Dordrecht; 5. Jan van
Noort Roosendaal; 6. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 7. Fred
Krebbekx Steenbergen; 8. Marcel Gunst Yerseke; 9. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 10. William de Wolf Rotterdam; 11. Richard Balemans
Oud-Gastel; 12. Edgar van Meer Roosendaal; 13. Jean Pierre van
Dongen Made; 14. John Brand Vlaardingen; 15. Hans Bal
s-Gravenhage; 16. Jack Broeren St. Willebrord; 17. Cees Volder
Raamsdonksveer; 18. Marco van Oord Hank; 19. Jan Verschuren
Waspik; 20. Stefan Koevoets Zegge;
STAMPERSGAT.(
2002.05.26 )
Elite/Neo: 1. Camiel van den Bergh Beesd;
2. Francois Franse Kwaden- damme; 3. Edward Farenhout Zuidland; 4.
Gerwin de Regt Nispen; 5. Peter Metske Oud-Vossemeer; 6. Arthur
Farenhout Spijkenisse; 7. John Leijs Standaardbuiten; 8. Marco
Luyten Meerkerk; 9. Dennis van den Hurk Barendrecht; 10. Werner
van Zimmeren Kruisland; 11. Ronald Krijnen Hank; 12. Marc Blok
Heinkenszand; 13. Eric de Crom Hoogerheide; 14. Peter van den
Berg Zuidland; 15. Jacky van Ast Rilland; 16. Heerko Gorter
Werkendam; 17. Marco van Haaften Stavenisse; 18. Jean-Pierre
Verstraten Roosendaal; 19. David Fictoor Wijk bij Duurstede; 20.
Ronnie van Sintmaartensdijk Zuidland;
Nieuwelingen: 1. Arjen de Baat Puttershoek;
2. Ricardo van der van der Velde Breda; 3. Ben van der Kooi Breda;
4. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 5. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 6.
Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 7. Wesley van Dongen Made; 8.
Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 9. Douwe Schouten Vlaardingen; 10.
Jimmy de Bruijn St. Jansteen; 11. Giancarlo Brand Dordrecht; 12.
Len Konings Voorburg; 13. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 14.
Vincent Hinssen Rijen; 15. Stijn Buermans Wouwse Plantage; 16.
Jerry Kallenfels Breda; 17. Evert van Bergen Zundert; 18.
Sebastiaan Boerlage Hoogvliet; 19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20.
Joey Bestebreurtje Maasland;
Sportkl.-a: 1. Michel Sijmens Rucphen; 2.
Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 3. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 4.
Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 5. Tjitte van der Buys Rilland; 6.
Peter Heeren Sprundel; 7. Rene Vrins Made; 8. Johan Pemen
Rijsbergen; 9. Martin Schouten Vlaardingen; 10. Cees Volder Raamsdonksveer;
11. Tony Verschuuren Fijnaart; 12. Ron Wouters Zundert; 13.
Marco van Oord Hank; 14. Dennis de Poorter Breda; 15. Peter Rops
Teteringen; 16. John Brand Vlaardingen; 17. Jack Broeren St.
Willebrord; 18. John Akkermans Rilland; 19. Ron. Mol Roosendaal;
20. Vincent Schippers Zoetermeer;
STAMPERSGAT.(
2003.05.25 ).
Elite/Beloften: 1. Bart Mariën Wouw; 2.
Arthur Farenhout Zuidland; 3. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide;4. John
Talen Spijkenisse; 5. Arno Hartog Giessenburg;6. Martijn Kromdijk Oud
Gastel;7. Jorrit Walgien Brielle; 8. Hans Timmermans Dongen;9. Francois
Franse Kwadendamme; 10. John Leijs Standaardbuiten;11. Hans Ardeel
Belgie; 12. Alexander Hendriks Uithoorn;13. Stefan Huizinga Woudrichem;
14. Peter Metske Poortvliet; 15. Joris van Mechelen
Brasschaat/Belgie;16. Francois Nooten Dorst; 17. Edgar Vermaas
’s-Gravenhage;18. Jimme Duflou Antwerpen B; 19. Marco van Haaften
Stavenisse; 20. Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel;
Nieuwelingen: 1. Dennis Kreder Zevenhuizen;2.
Luc Hagenaars Bergen op Zoom;3. Michel Kreder Zevenhuizen;4. Jeroen Bijnagte
Papendrecht; 5. Jan Hilgerson Wateringen;6. Paul Helderman Naaldwijk;
7. Maurice Vrijmoed Rijswijk;8. Matthijs van Gink Heerle; 9. Richard
de Groot Hillegom; 10. Tim Aalders Dordrecht;11. Sjoerd van der Noord
Breda; 12. Vincent de Wolf Spijkenisse;13. Nick van der Linden Breda;
14. Stefan Ros Schijf; 15. Jacob Wijnstra Heinkenszand;16. Joey
Bestebreurtje Maasland; 17. Manman van Ruitenbeek Delft;18. Leendert van
Brakel Numansdorp; 19. Rens Trommels Poortugaal; 20. Ruben Mureau
Wagenberg;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep
Hillegom;2. Johan Pemen Rijsbergen; 3. John Brand Vlaardingen;4. Erik
Nieuwerth Lekkerkerk; 5. Maarten Mathot Den Bosch;6. Ronald Roos Zoetermeer;
7. Roger Oomen Etten-Leur; 8. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 9.
Rudy van Vlimmeren St. Willebrord; 10. Rene Minneboo Roosendaal;11. Jack
Broeren St. Willebrord; 12. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk;13. Maikel
Govaarts Drunen; 14. Pierre van Est Fijnaart;15. John van de Korput
Made; 16. Erwin de Dreu ’s-Gravenpolder; 17. Peter Rops
Teteringen;18. Rene Vrins Made; 19. Walter Geurts Teteringen; 20.
John Akkermans Rilland;
STAMPERSGAT. (
2004.05.23 )
Amateurs-A: 1. Matthieu Hendriks Krimpen
a/d Lek; 2. Henny Rovers Oud Gastel; 3. Sander Oostlander Heerjansdam;
4. Peter van de Reep Hillegom; 5. Ton Vrolijk Schipluiden; 6.
John Brand Vlaardingen; 7. Henk Ceelen Ouder- kerk a/d IJssel; 8.
Johan Pemen Rijsbergen; 9. John Zuijkerbuijk Roosen- daal; 10.
Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 11. Jack Broeren St. Willebrord; 12.
Roger Oomen Etten-Leur; 13. Jurgen Lindhoud Rotterdam; 14. André
Grootveld Zoetermeer; 15. Walter Geurts Teteringen; 16. Leo
Sluijs Noord- wijk; 17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18. Rene Vrins
Made; 19. Stefan Koevoets Zegge; 20. Jurgen Nooren Achtmaal;
Elite/Neo: 1. Roland Rozenveld Numansdorp;
2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Marco Luyten Meerkerk; 4.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 5. Peter Metske. Poortvliet; 6.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 7. Francois Franse Kwadendamme; 8.
Louis de Koning Zwartewaal; 9. Bart Aernouts Essen/Belgie; 10. John den
Engelsman Nijmegen; 11. Raphael Gabriels Roosendaal; 12. René van
Oord Hank; 13. Jan Hordijk Westmaas; 14. Bob Verkooijen Chaam;
15. Ronald Krijnen Hank;16. Davy Jaspers St. Wille- brord; 17. Peter
Woestenberg St.Willebrord; 18. Alfred de Bruin Stolwijk; 19.
Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel; 20. Jacques Schuit Arnemuiden;
Nieuwelingen: 1. Niek Tielemans Maren-kessel;
2. Geert Kouters Ooster- hout; 3. Peter Kort Yerseke; 4.
Robin Chaigneau Meerkerk; 5. Jeff Vermeulen Rotterdam; 6. Roel
Commandeur Raamsdonk; 7. Danny Vrolijk Schipluiden; 8. Glenn van
Gool Ridderkerk; 9. Michel Francois Hekelingen; 10. Damiën Spierings
Zoetermeer; 11. Rens Trommels Poortugaal; 12. Wesley Schless
Dordrecht; 13. Niels Rullens Wouw; 14. Matthijs Mulckhuijse Meerkerk;
15. Steven Oomen Oosterhout;16. Twan van den Brand Volkel;17. Erik Berkhout
Schipluiden; 18. Sean van Weers ‘s-Gravenhage; 19. Jan van Veen
Naald- wijk; 20. Paul van der Ven Tilburg;
STAMPERSGAT .(
2005.05.22 )
Elite/Belofte: 1. Bert Dekker Lekkerkerk; 2.
Bart Vendrig Driebergen; 3. Roland Rozenveld Numansdorp; 4.
Martijn Alberts Breda; 5. Michel Sijmens Rucphen; 6. Francois
Franse Kwadendamme; 7. Arno Hartog Giessenburg; 8. Jean-Pierre
Verstraten Roosendaal; 9. Hans Timmermans Dongen; 10. Ferry den
Elzen Noordwijkerhout; 11. Matthijs Delen Rotterdam; 12.
Giancarlo Brand Oud-Beijerland; 13. Steve Das Loenhout; 14.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 15. John Leijs Standdaarbuiten; 16.
Frank Visser Gouda; 17. Peter Metske Poortvliet; 18. Wally
Buurstede Sint Willebrord; 19. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs;
20. Kevin Sluimer Rotterdam;
Nieuwelingen: 1. Raymond Kreder Zevenhuizen;
2. Ralph Gelens H.I. Ambacht; 3. Sander Stiegelis Kloosterzande; 4.
Remco Peters Grave; 5. Jurgen van der Velden Waspik; 6. Thomas
Polak Prinsenbeek; 7. Twan van den Brand Volkel; 8. Kars
Dorrepaal Koudekerk a/d Rijn; 9. Henke Heldens Ottersum; 10.
Sander Kanninga Oud-Beijerland; 11. Soren Quaadgras Leidschendam; 12.
Carel Voges Den Haag; 13. Tom Van Wandelen Dongen; 14. Nick
Nieuwdorp Yerseke; 15. Nick Eversdijk Kapelle; 16. Marco van
Gelderen Oosterhout; 17. Pim Bazuin ’s-Gravenhage; 18. Dimitri
Mulder Heinkenszand; 19. Danny Scheepers Dongen; 20. Raymon
Kwakernaak Krimpen a.d. Lek;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. John Brand Vlaardingen; 3. Norman van Hest Tilburg; 4.
Jaco Tettelaar Maassluis; 5. Luit Blom Oudewater; 6. Adrie
Frijters Wageningen; 7. Ronald van der Tang Voorhout; 8. Tonnie
Akkermans Breda; 9. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 10. John Haast
Rijsbergen; 11. Piet de Jong Terheijden; 12. Eddy Hermsen Ochten;
13. Jordy Suijkerbuijk Sprundel; 14. Arno van der Veen Meerkerk; 15.
---; 16. Tjitte van den Buijs Middelburg; 17. Stephan Verhaerdt
Ossendrecht; 18. Roger Oomen Etten-Leur; 19. John van de Korput
Made; 20. Hans Weeda Zuidland;
STAMPERSGAT.(
2006.05.21 )
Elite/Beloften: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Rodrigo Mendieta Argentinië; 3. Warren Scott Australie; 4. Jan Pruijn Schijf;
5. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 6. Wally Buurstede Sint Willebrord; 7. Ruud
Zijlmans Oud Gastel; 8. John Leijs Standdaarbuiten; 9. Douwe Schouten
Vlaardingen; 10. Bram van Oosterhout Terheyden; 11. Leon Korteland Spijkenisse;
12. Alfred de Bruin Stolwijk; 13. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 14. Niek
Rentmeester Goes; 15. Martijn Kromdijk Wouw; 16. Martijn Simons Roosendaal; 17.
Thijs Akkermans Teteringen; 18. Bob Verkooijen Chaam; 19. Rene Bunnik Berkel en
Rodenrijs; 20. Marco van Haaften Stavenisse;
Nieuwelingen: 1. Ralph Gelens
Hendrik-ido-Ambacht; 2. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 3. Mitchell
Boet Mijnsheerenland; 4. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Bram Berkhout
Schipluiden; 6. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;7. Jeffrey Kuijpers
Tilburg; 8. Nick Nieuwdorp Yerseke; 9. Carel Voges s-Gravenhage; 10. Jurgen van
Stein Callenfels Rijen; 11. Marc van Bannisseht Waalwijk; 12. Jurriën Bosters
Steenbergen; 13. Thomas Polak Prinsenbeek; 14. Jasper Ockeloen Dordrecht; 15.
Nick Eversdijk Kapelle; 16. David van Eerd Breda; 17. Danny Scheepers Dongen;
18. Sander Kreder Zevenhuizen Zh; 19. Jordi Schepers Hendrik-ido-Ambacht; 20.
Sander Kanninga Oud Beijerland;
Amateurs-A: 1. Henny Rovers Oud Gastel; 2.
Peter van de Reep Hillegom; 3. Arno van der Veen Meerkerk; 4. Martin Schouten
Schiedam; 5. Hans Weeda Zuidland; 6. Ronald Roos Hoogstraten; 7. Tonnie
Akkermans Breda; 8. Jan van Noort Roosendaal; 9. Robert de Poel Dordrecht; 10.
Gerben van de Reep Hillegom; 11. Niel Schrauwen Oosterhout; 12. Jergz Soka 13.
Rik Groot Fijnaart; 14. Piotr Fiedorowicz Polen; 15. Paul Suijkerbuijk
Roosendaal; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. Joost van Hest s-Gravenmoer; 18.
Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 19. Stephan Verhaerdt Ossendrecht; 20.
Stefan Koevoets Zegge;
STAMPERSGAT.(
2007.05.20 )
Elite/Beloften: 1.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 2. Bob Verkooijen Chaam; 3. Arthur Farenhout
Zuidland; 4. Tjeerd Dudok Wagenberg; 5. Joost van den Blink s-Gravenzande; 6.
Martijn Simons Roosendaal; 7. Boudewijn de Graaff Heukelum; 8. Gerwin de Regt
Nispen; 9. Martin Vrij Hellevoetsluis; 10. Kasper Schotte Rozenburg; 11. Jan
Hordijk Westmaas; 12. Rodrigo Mendieta Argentinie; 13. Nicky de Vroome Rijswijk
Zh; 14. Bart Aernouts Schijndel; 15. René Rodenburg Rotterdam; 16. Mazid
Kramers Ridderkerk; 17. Marco Luyten Meerkerk; 18. Thijs Kros Noordeloos; 19.
Ramon van Ede Nieuwegein; 20. Josja Graafland Bergambacht;
Nieuwelingen: 1.
Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 2. Nick Vanderlijke Middelburg; 3.
Jelle Lugten Gouda; 4. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 5. Moreno Hofland
Roosendaal; 6. Tomas van der Borst Breda; 7. Bram Berkhout Schipluiden; 8. Nick
Nijenhuis Zevenbergen; 9. Dylan van Baarle Zoetermeer; 10. Jurriën Bosters
Steenbergen; 11. Maikel Elsten Rucphen; 12. Gido Windmeijer Berkel en
Rodenrijs; 13. Jorick de Heer Hoogerheide; 14. Cees van 't Geloof Dirksland;
15. Sjoerd van Ginneken Heerle; 16. Sjors van den Enden s-Gravenzande; 17.
Davey Kleinjan Spijkenisse; 18. Thiemo Boender Mijnsheerenland; 19. Mark
Mosterd Maasland; 20. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh;
Amateurs-A: 1.
Peter van de Reep Hillegom; 2. Maxim Harteloh De Lier; 3. Gerben van de Reep
Hillegom; 4. Johan Peemen Rijsbergen; 5. Ron Kortekaas Voorhout; 6. Hans Weeda
Zuidland; 7. Andre van de Reep Voorhout; 8. Corné Castein Lopik; 9. Ruud
Zijlmans Oud Gastel; 10. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 11. Stef Suijkerbuijk
Oud-Gastel; 12. Pim Oome Lexmond; 13. Jochem van der Doelen Nuland; 14. Roger
Oomen Etten-Leur; 15. Ad Valentijn Sint Willebrord; 16. Martijn de Groot Vuren;
17. Edgar van Meer Lexmond; 18. Tonny Verschuren Fijnaart; 19. Dennis Kivits
Vlijmen; 20. Martijn Alberts Breda;
STAMPERSGAT. (
2008.06.01 )
Nieuwelingen: 1. Dylan van Baarle
Zoetermeer; 2. Dennis Looij Wilnis; 3. Ricardo van de
Klundert Hoogerheide; 4. Ricky Smit s-Gravenhage; 5.
Jeroen Meijers Tilburg; 6. Jorick de Heer Hoogerheide; 7.
Bob van den Enden s-Gravenzande; 8. Stan Godrie Zundert; 9.
Bart van Dongen Terheijden; 10. Kevin Jansen Hoogerheide;
11. Jaap de Man Spijkenisse; 12. Mitchel Kooyman
Zevenhuizen Zh; 13. Robin van der Werf Voorhout; 14. Sjoerd
van Ginneken Heerle; 15. Rodney Stuyt Rotterdam; 16.
Frank Jansen Galder; 17. Bram Sprangers Terheijden; 18.
Nick van Dijke Baarle-Nassau; 19. Jeffrey Verschuren Hank;
20. Martin Romijn Zuidland;
Amateurs-A: 1. Edwin van de Laar Oosterhout
Nb; 2. Hennie Rovers Oud-Gastel; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4.
Johan Pemen Rijsbergen; 5. Marc den Hoed Pijnacker; 6. Roger
Oomen Etten-Leur; 7. Sjoerd Timmerman Zoetermeer; 8. Henk Ceelen
Ouderkerk a/d Amstel; 9. Rick Groot Fijnaart; 10. Tini van
Rijsbergen Sprundel; 11. Jacco Spithoven Nieuwegein; 12. Andre
Langenberg Ossendrecht; 13. Hans Weeda Zuidland; 14. Theo
Akkermans Woensdrecht; 15. Aron Kremer Vierpolders; 16. Ad de
Kuiper Hardinxveld-Giessendam; 17. Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 18.
Thomas van Bavel Dordrecht; 19. Gijsbert Baars Leerdam; 20. Rene
Smits Lage Zwaluwe;
STAMPERSGAT .(
2009.05.17 )
Junioren: 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Dylan van Baarle
Zoetermeer; 3. Mike Kruijthof Dordrecht; 4. Corne van Kessel Veldhoven; 5. Bram
Berkhout Schipluiden; 6. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs; 7. Bas Oude
Elferink Mijdrecht; 8. Jens Coppens Noordhoek; 9. Robbert Bouma Spijkenisse;
10. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 11. Tom Bal Rockanje; 12. Michiel
Jumelet Bruinisse; 13. Joost Winkel Poortvliet; 14. Jelle van der Marel De
Lier; 15. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 16. Cees van 't Geloof Dirksland; 17.
Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 18. Josry van der Meijs De Lier; 19.
Mitchell van der Haas Pijnacker; 20. Wim Hofstede Oosterhout Nb;
Nieuwelingen: 1. Dennis Looij Wilnis; 2. Twan
Brusselman Helmond; 3. Thijs Leygraaff De Hoef; 4. Taco van der Hoorn De Zilk;
5. Jaap de Man Spijkenisse; 6. Leon Hofman Bleiswijk; 7. Nicky Vis Wilnis; 8.
Kevin Jansen Hoogerheide; 9. Arie Teun Roobol Rhoon; 10. Luke Middelburg De
Lier; 11. Fausto Hofland Roosendaal; 12. Koen Hofstede Poeldijk; 13. Luuk Goos
Dorst; 14. Jan Joost de Jonge Rotterdam; 15. Kenny Kastelijn Neerkant; 16.
Jeroen Kaldenbach Hoorn; 17. Frank Jansen; Galder; 18. Nicky Gieskens
s-Gravenhage; 19. Christopher Tveter Rijnsburg; 20. Bo-Dylan Buuron Roosendaal;
Junior-Vrouwen: 1. Melanie Woering Rozenburg;
2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Chloë Spier Hilversum; 4. Jermaine Post
Oegstgeest; 5. Iris van der Stelt Numansdorp; 6. Iris Ockeloen Dordrecht; 7.
Sophie Borra Bennekom; 8. Birgit Lavrijssen Kapelle; 9. Laura Meurs Dordrecht;
10. Henriette Woering Rozenburg; 11. Carleen Baas Den Dungen; 12. Bente van
Bohemen Nootdorp; 13. Anouk Rockx Oud-Gastel; 14. Nicole Oude Wansink Tiel; 15.
Sabine Rijkers Hapert; 16. Irene van Lith Bladel; 17. Katherine Bochove
Schiedam; 18. Tessa van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel;19. Lieselotte
Hesselink Lekkerkerk; 20. Marjolein Claessen Hoeven;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Joyce van der Peet s-Gravenhage; 3. Rebecca Talen
Spijkenisse; 4. Silvie Haakman Alphen aan den Rijn; 5. Veerle Goossens Bakel;
6. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 7. Bodine Wubben Monster; 8. Alicia van Buel
Elst.Gld; 9. Nike Beckeringh Amstelveen; 10. Daisy Rodenburg Rotterdam; 11.
Ashley Hellemons Hoeven; 12. Mikki Zuidewind Lisse; 13. Femke Kastelijn
Neerkant; 14. Riejanne Markus Amstelveen; 15. Lianne Bal Poortugaal; 16. Sosja
Bakker Oosterhout Nb; 17. Roxanne Geers Steenbergen; 18. Annemarie Pasveer
Arnemuiden;19. Anouk van Kessel Veldhoven; 20. Chantal Verstraten Roosendaal;
STAMPERSGAT.(2010.05.16)
Junioren: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2. Daan Olivier
Oegstgeest; 3. Arie Teun Roobol Rhoon; 4. Sjoerd van Ginneken Heerle;
5. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 6. Mitchell van der Haas Pijnacker;
7. Jeroen Meijers Tilburg; 8. Taco van der Hoorn De Zilk; 9. Lennard
Vegter Abbenbroek; 10. Bram Sprangers Terheijden; 11. Jasper van
Noort Voorhout; 12. Dylan van Baarle Zoetermeer; 13. Jens Coppens
Noordhoek; 14. Luuk Goos Dorst; 15. Mike Boer Rozenburg; 16.
Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 17. Davey Kleinjan Spijkenisse; 18. Didier
Caspers Noordwijk; 19. Jack de Koning Nootdorp; 20. Mike Willemse s-Gravenhage;
Nieuwelingen: 1. Richard Dijkshoorn
Rotterdam; 2. Nino Honigh Egmond Binnen; 3. Ricardo van Dongen
Oosterhout Nb; 4. Niels Boogerd Meerkerk; 5. Ivo de Ruijter
Zoetermeer; 6. Thijs Roozen Heemstede; 7. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam;
8. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 9. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 10. Bo-Dylan
Buuron Roosendaal; 11. Tim Ruwiel Halfweg; 12. Jordy Keldermans Roosendaal; 13.
Wouter Peters Heenvliet; 14. Lars de Wit Zegge; 15. Rowan Remmerswaal
Pijnacker; 16. Tim van der Made Naaldwijk; 17. Bram van Berkesteijn
Hazerswoude-Rijndijk; 18. Coert van Vliet Huijbergen; 19. Tim Rodenburg Berkel
en Rodenrijs; 20. Jason van Dalen s-Gravenzande;
Junior-Vrouwen: 1. Ymke Stegink Naarden; 2.
Anouk Rockx Oud-Gastel; 3. Kelly Markus Hoofddorp; 4. Melanie Woering
Rozenburg; 5. Iris van der Stelt Numansdorp; 6. Jermaine Post
Oegstgeest; 7. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 8. Joyce van der Peet
Den Haag; 9. Annelies Visser Leeuwarden; 10. Marion Meerkerk
s-Gravendeel; 11. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 12. Thalita de
Jong Ossendrecht; 14. Henriette Woering Rozenburg; 15. Sanne de
Graaf Delfgauw; 16. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 17. Marjolein
Bosson Korten- hoef; 18. Chantal Verstraten Roosendaal; 19. Sabine
Rijkers Hapert; 20. Amber Droog Zoetermeer;
Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn
van Baarle Zoetermeer; 2. Evy Kuijpers Lierop; 3. Janine van der
Meer Vierpolders; 4. Helena van Leijen Wageningen; 5. Corine van der
Zijden Tienhoven; 6. Maud Kaptheijns Westerhoven; 7. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 8. Melissa Steenhof Ureterp; 9. Marieke de
Reus Simonsgaven; 10. Lizzy Witlox Eindhoven; 11. Britt Teunissen
Ysselsteyn LB12. Wendy Oosterwoud Ureterp; 13. Lauren Arnouts
Rijsbergen; 14. Lianne Bal Poortugaal; 15. Haliegh Dolman
Zwijndrecht; 16. Romy Adegeest Woerden; 17. Sophie van Bakel Son;
18. Dimara van Driel Hoorn; 19. Femke Wierda Assen; 20. Tessa
Biesheuvel Assen;
STAMPERSGAT.(2011.05.15)
Junioren: 1. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 2. Joeri
Leijs Standdaarbuiten; 3. Bob van den Enden s-Gravenzande; 4.
Paul Moerland Fijnaart; 5. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 6.
Stan Godrie Zundert; 7. Frank Jansen Galder; 8. Jeroen Meijers
Alphen; 9. Jelle Meesters Etten-Leur; 10. Justin Plijter
Hillegom; 11. Dennis Eikelenboom Hardinxveld; 12. Fausto Hofland
Roosendaal; 13. Lennard Hofstede Poeldijk; 14. Rens Pyfferoen
Sluis; 15. Emiel de Greef Bleiswijk; 16. Janno de Bruijn
Rijsbergen; 17. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 18. Pierre van Oerle
Den Hout Nb; 19. Arie Teun Roobol Rhoon; 20. Bart Vermue
Oudelande;
Nieuwelingen: 1. Nino Honigh Limmen; 2.
Stef Krul Tjalleberd; 3. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 4. Koen van
Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 5. Jesse van den Enden s-Gravenzande;
6. Wouter Peters Heenvliet; 7. Mathieu van der Poel Kapellen (Bel);
8. Jim Lindenburg Wateringen; 9. Kelvin Dekker Hedel; 10. Jorn
Buning Alkmaar; 11. Jordy Keldermans Rucphen; 12. Dennis van
Leeuwen Poeldijk; 13. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 14. Timon van
Reek Voorhout; 15. Adriaan van Schilt Tholen; 16. Menno Rietveld
s-Gravenpolder; 17. Koen van de Klundert Woensdrecht; 18. Abe
Celi Oosterhout; 19. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 20. Pim van de
Klundert Woensdrecht;
Junior-Vrouwen: 1. Rebecca
Talen Spijkenisse; 2. Kelly Markus
Hoofddorp; 3. Anouska Koster De
Westereen; 4. Helena van Leijen
Wageningen; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn Lb; 7. Danielle de Jong Haarlem; 8. Thalita de Jong Ossendrecht; 9. Kirsten Coppens Noordhoek; 10. Ashley Hellemons Hoeven; 11. Maartje de Boer t Veld; 12. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 13. Joyce van der Peet Den Haag; 14. Romy Bakker Monster;15. Sophie van Bakel
Son; 16. Renee Welling Opmeer; 17. Eline van den Berg Rijssen; 18. Chantal Verstraten Roosendaal; 19. Simone Rockx Oud-Gastel; 20. Maud Kaptheijns Westerhoven;
Nieuweling-Meisjes: 1. Marjolein
van 't Geloof Dirksland; 2. Corine
van der Zijden Tienhoven;3. Evy Kuijpers Lierop;
4. Julia Schobben Gorinchem; 5.
Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 6.
Chanella Stougje Zuidland; 7. Manon
Driessen Terheijden; 8. Wendy
Oosterwoud Ureterp; 9. Daphne Guerra
Teteringen; 10. Femke Geeris Geldrop; 11. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 12. Eline Hoppezak Nieuwerkerk a/d IJssel; 13. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 14. Mady van der Zeijden Poeldijk; 15. Jamie de Jong Goes; 16. Simone Cornelisse Middelburg; 17. Lindy
van Anrooij Kapelle; 18. Bianca Lust
Oostzaan;
STAMPERSGAT.(2012.05.13)
Junioren: 1. Jordy Keldermans Rucphen; 2. Lennard Hofstede
Poeldijk; 3. Coen Onderwater Lisse; 4. Janno de Bruijn Rijsbergen; 5. Erik
Kramer Hardinxveld-Giessendam; 6. Max Toeldte
Junior-Vrouwen:1. Ashlynn van Baarle
Zoetermeer; 2. Nike Beckeringh Amstelveen; 3. Janine van der Meer Abbenbroek;
4. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 5. Kirsten Coppens Noordhoek; 6. Ashley Hellemons
Hoeven; 7. Nathasja Heijting Beilen; 8. Floortje Mackaij Woerden; 9. Daisy
Rodenburg Rotterdam; 10. Demi de Jong Ossendrecht; 11. Jamie de Jong Goes; 12.
Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 13. Manon Driessen Terheijden; 14. Romy
Bakker Monster; 15. Melissa van der Peet Den Haag; 16. Marieke de Reus
Simonshaven; 17. Gina Hofland Krimpen a/d IJssel; 18. Haliegh Dolman
Zwijndrecht; 19. Lauren Arnouts Rijsbergen; 20. Lisette de Hoog Pijnacker;
Nieuwelingen:1. Jordi Talen Spijkenisse; 2.
Thierry Bouckaert Lisse; 3. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 4. Xavier Tobe
Oostvoorne; 5. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 6. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 7.
Lars Akkermans Ossendrecht; 8. Sieben Wouters Zundert; 9. Stefan Kreder
Zevenhuizen; 10. Noah van der Meer Naaldwijk; 11. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 12. Davy Knobel Sint Willebrord; 13. Maurits de Waal Kloetinge;
14. Bjarne Bol Bosschenhoofd; 15. Damian van Dalen s Gravenzande; 16. Max
Gulickx Eindhoven; 17. Jordi van den Nouweland Delfgauw; 18. Abe Celi
Oosterhout; 19. Sven van der Pluijm Hank; 20. Jan Maas Huijbergen;
Nieuweling-Meisjes:1. Chanella
Stougje Zuidland; 2. Jeanne Korevaar Groot Ammers; 3. Yara Kastelijn Neerkant;
4. Minke Bakker Monster; 5. Juul Hubert s-Gravenhage; 6. Kinga Quaaden Obbicht;
7. Anouk Rijff IJsselstein; 8. Mady van der Zeijden Poeldijk; 9. Lotte
Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 10. Julie Burgmans Bergeijk; 11. Céline van
Houtum Den Dungen; 12. Hanneke de Goeje Leiden; 13. Jessica Dolman Zwijndrecht;
14. Yumiko van Diest Oude Wetering; 15. Eva van Schilt Tholen; 16. Janneke van
Doorn Maarssenbroek; 17. Femke Geeris Geldrop; 18. Mariska Heijting Smilde; 19.
Bianca Lust Oostzaan; 20. Kim van Bakel Deurne;
STAMPERSGAT.(
2013.04.21 )
Junioren: 1. Mark Stijger Honselersdijk; 2. Jaan van
Berkel Velserbroek; 3. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 4.
Thijs Bon Alphen aan den Rijn; 5. Lars Peeters Oudenbosch; 6.
Coen Onderwater Lisse; 7. Alexander van Ark Capelle aan den IJssel; 8.
Twan Middelburg De Lier; 9. Teun van den Burg Baarn; 10. Jordy
Keldermans Rucphen; 11. Koen van Baardewijk Roosendaal; 12. Max
Mol Breda; 13. Etienne Lenting Nieuwveen; 14. Jari Geerts Belgie;
15. Flip Alkemade Noordwijk Zh; 16. Rafaël Spier Hilversum; 17.
Gino Luca Vierhouten Hilversum; 18. Rik Walraven Almere; 19. Bas van den
Wijngaard Ulvenhout; 20. Sander de Nijs Hoogerheide;
Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 2. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 3. Jesper
Keller Nieuw-Vossemeer; 4. Jerom Verbraak Roosendaal; 5. Rick
Verhoeven Gouda; 6. Bas Sitters Zegge; 7. Wout van Elzakker
Hoogerheide; 8. Bjarne Leijs Standdaarbuiten; 9. Daan Timmers
Breda; 10. Bjarne Bol Bosschenhoofd; 11. Lars Akkermans
Ossendrecht; 12. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 13. David Dekker
Hedel; 14. Quinten van Kappel Woerden; 15. Djoerd van Dessel
Breda; 16. Martijn de Brouwer Koewacht; 17. Luuk van der Gaag
Oosterthout Nb; 18. Xavier Ketelaars Bleiswijk; 19. Thijmen
Roovers Zundert; 20. Cliff de Peijper Oud Gastel;
Junior-Vrouwen: 1. Juul Hubert Den Haag; 2.
Haliegh Dolman Zwijndrecht; 3. Emmy Keulemans Oosterthout Nb; 4.
Puck Moonen Oirschot;
Nieuweling-Meisjes: 1. Anne
Huinen Noordwijk Zh; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Maaike
Boogaard Zwaag; 4. Minke Bakker Monster; 5. Hetty van de Wouw
Kaatsheuvel; 6. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 7. Julie
Burgmans Bergeijk; 8. Myrthe Willemsen Elst; 9. Nine Storms
Grevenbicht; 10. Denise Gunst Yerseke; 11. Daimy Hellemons Hoeven; 12.
Hanneke de Goeje Leiden; 13. Merel Vegter Rhoon; 14. Esther van der Burg
Nootdorp; 15. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 16. Mirthe Lamberink
Bergentheim; 17. Ilse Kreeft Rogast; 18. Claudia van Dijk Zuidland; 19. Delore
Stougje Zuidland; 20. Sharon Dommanschet Roosendaal;
STAMPERSGAT.(
2014.05.18 )
Junioren: 1. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 2. Jan Maas
Huijbergen; 3. Thomas Hoole Zuidland; 4. Jorn Buning Alkmaar; 5. Pim van de
Klundert Woensdrecht; 6. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 7. Wesley Floren
Ossendrecht; 8. Damian van Dalen s-Gravenzande; 9. Koen de Best Mijdrecht; 10.
Kelvin Dekker Hedel; 11. Jason van Haaften De Meern; 12. Gino Bonemeijer
Nootdorp; 13. Maurits de Waal Kloetinge; 14. Djoerd van Dessel Breda; 15. Robin
van 't Westeinde Arnemuiden; 16. Tim de Koning Delfgauw; 17. Mats Buning
Alkmaar; 18. Jeroen Smits Bergschenhoek; 19. Kenneth van de Sande Philippine;
20. Jelle Smalheer Hulst;
Nieuwelingen: 1. Marco Mook Alphen aan den
Rijn; 2. Ide Schelling Den Haag; 3. Martin Pluto Den Haag; 4. Lars Oreel Goes;
5. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 6. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 7.
Floris van den Broek Chaam; 8. Jorn Volkers Barendrecht; 9. Simon Demaret
Etten-Leur; 10. Tim Bierkens Stampersgat; 11. Jarno Zuidweg Wemeldinge; 12. Bas
Jansen Warmond; 13. Robin Beije Sommelsdijk; 14. Michael Hazen s-Heerenhoek;
15. Martijn de Brouwer Koewacht; 16. Lars Leijten Klundert; 17. Giovanni Burton
18. Wessel van Koppen Schipluiden; 19. Jelle Scherpenzeel Langerak; 20. Ryco
Krebbekx Steenbergen;
Junior-Vrouwen: 1. Femke Geeris Geldrop; 2.
Anne Huinen Noordwijk Zh; 3. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 4. Minke Bakker
Monster; 5. Anouk Hof Gieterveen; 6. Inge van Ginneken Heerle; 7. Anouk van
Vliet Huijbergen; 8. Lot van Opstal Chaam; 9. Rachelle van Kappel Woerden; 10.
Mady van der Zeijden Poeldijk; 11. Angela de Visser Moerdijk; 12. Puck Moonen
Oirschot; 13. Bonita Lindhout s-Heer Hendrikskinderen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Delore
Stougje Zuidland; 2. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 3. Anne de Ruiter
Polsbroek; 4. Kirstie van Haaften De Meern; 5. Jennifer van der Voort Maarssen;
6. Tessa Bos Oud-Beijerland; 7. Merel Vegter Rhoon; 8. Daimy Hellemons Hoeven;
9. Claudia Jongerius Hoogerheide; 10. Sabine Hey Oosterhout Nb; 11. Sharon
Dommanschet Roosendaal; 12. Charley van Hoof Aarle-Rixtel; 13. Ceylin del
Carmen Alvarado Rotterdam; 14. Ilona van Ginneken Gilze; 15. Ivy Weterings
Roosendaal; 16. Hanne van Klinken Geldrop; 17. Jamilla Kleijberg Emmen;
STAMPERSGAT.(
2015.05.17 )
Junioren: 1. Thierry Bouckaert Lisse; 2. Marten Kooistra
Jonkerslan; 3. Danny Voogt Wormer; 4. David Dekker Hedel; 5. Jesper Rasch
Zandvoort; 6. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 7. Gijs Meijer Oostwoud; 8. Jorn
Volkers Barendrecht; 9. Tijmen Snel Leiden; 10. Tristan Rijsdijk Vlaardingen;
11. Jarri Stravers Groot-Ammers; 12. Michael den Toom Abcoude; 13. Daan Zebel
Dordrecht; 14. Niels Boele Leiden; 15. Xavier Ketelaars Sint Willebrord;16.
Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 17. Rens Tulner Lexmond; 18. Coen Groot
Papendrecht; 19. Floris van den Broek Chaam; 20. Bob Goedbloed Leiden;
Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2.
Alexander Konijn Abbekerk; 3. Sjoerd Bakker. Berkhout; 4. Herman Brinkman
Rotterdam; 5. Bas van Belle Zoetermeer; 6. Jesse Huijbregts Roosendaal; 7.
Tomas Kopecky Zoeterwoude; 8. Pepijn Hillemans Middelburg; 9. Mickey Schuller
Dordrecht; 10. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 11. Danny Maas Oudenbosch; 12. Lennart
Reijtenbagh Zuidland; 13. Geert Verheijen Rijsbergen; 14. Martijn Hennekam
Zundert; 15. Hugo Hoekjen Delft; 16. Jord Baak Dronten; 17. Bram Pieters
Oosterhout Nb; 18. Mauro Spapen Rijen; 19. Kane IJdo Brielle; 20. Dennis
Leijten Hoogerheide;
Junior-Vrouwen: 1. Karlijn Swinkels Handel; 2.
Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 3. Delore Stougje Zuidland; 4. Ilona van
Ginneken Gilze; 5. Maaike Boogaard Zwaag; 6. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 7.
Minke Bakker Monster; 8. Daimy Hellemons Hoeven; 9. Merel Vegter Rhoon; 10.
Anne Huinen Noordwijk Zh; 11. Céline van Houtum Den Dungen; 12. Kylie Waterreus
Ulestraten; 13. Hanneke de Goeje Leiden; 14. Rachelle van Kappel Woerden; 15.
Inge van Ginneken Heerle; 16. Anouk Hof Assen; 17. Tessa Bos Oud-Beijerland;
18. Sabine Hey Oosterhout; 19. Sharon Dommanschet Roosendaal; 20. Paulien
Koster Delfstrahuizen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Quinty
Bouckaert Lisse; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Lotte Rotman Belgie; 4. Gaby
Gieskens s-Gravenhage; 5. Jill Jansen Zoeterwoude; 6. Emma Boogaard Zwaag; 7.
Kirstie van Haaften De Meern; 8. Britt Knaven Strijbeek; 9. Charlotte Kool
Kortenhoef; 10. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 11. Camille Delestrait
Stambruges; 12. Elodie Kuijper Tilburg; 13. Marjon Claus Hamme; 14. Sanne
Roozemond Bergschenhoek; 15. Ella Rose Konijn Abbekerk; 16. Joyce Arrammach
Maastricht; 17. Séverine van Alphen Breda;
STAMPERSGAT.(
2016.05.21 )
Junioren: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Minne Verboom Krimpen
aan den IJssel; 3. Bob Kerkhofs Wouw; 4. Tim Bierkens Stampersgat; 5. Herman
Brinkman Rotterdam; 6. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 7. Dean Ruska
Volendam; 8. Alexander Konijn Abbekerk; 9. Geert Verheijen Rijsbergen; 10.
Reijn Kortenhorst Wijk bij Duurstede; 11. Danny Maas Oudenbosch; 12. Jesse
Huijbregts Roosendaal; 13. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 14. Coen Groot
Papendrecht; 15. Tjalle de Jong Bergschenhoek; 16. Mickey Schuller Dordrecht;
17. Milan Parol Wernhout; 18. Jetze van Heelsum Sleeuwijk; 19. Dennis Mertens
Breda; 20. Martijn Hennekam Zundert;
Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2. Ties
van Rijsbergen Etten-Leur; 3. Olav Kooij Numansdorp; 4. Daan Kool Zevenhoven;
5. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 6. Perry Frijters Sint Willebrord;
7. Stef Suijker Schipluiden; 8. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 9. Emiel Fontijne
Krimpen aan den IJssel; 10. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 11. Hugo Hoekjen Delft;
12. Niek Struijs Rucphen; 13. Robbert Rasenberg Terheijden; 14. Sven Vijverberg
Naaldwijk; 15. Kane IJdo Brielle; 16. Maarten de Nijs Huijbergen; 17. Pepijn
Hillemans Middelburg; 18. Wessel Verschueren Ulicoten; 19. Erben van Meer
Nispen; 20. Ward de Schepper Made;
STAMPERSGAT.(2017.05.21)
Junioren: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Martijn Krook
Purmerend; 3. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 4. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 5.
Robin Kuijvenhoven De Lier; 6. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 7. Niels van Ekeren
Rijswijk; 8. Hugo Hoekjen Delft; 9. Koen Warnier Amsterdam; 10. Mathijs de Leng
Boskoop; 11. Menno van Capel Noorden; 12. Niek Struijs Rucphen; 13. Kevin
Reuvers Zevenbergen; 14. Thijs Barendregt Kruiningen; 15. Mitchell den Duijn
Alphen aan den Rijn; 16. Marco Ehlert Kortenhoef; 17. Niall Tilli Amsterdam;
18. Frank van den Broek Voorhout; 19. Matthew van der Linden Barendrecht; 20.
Jesse Huijbregts Roosendaal;
Nieuwelingen: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2.
Mark de Groot Hoeven; 3. Martijn Rasenberg Terheyden; 4. Ward de Schepper
Wagenberg; 5. Wouter Zwaan Bodegraven; 6. Michiel de Veld Rotterdam; 7. Arjan
Boshoven Spijkenisse; 8. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 9. Roel van
Sintmaartensdijk Zuidland; 10. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 11. Tristan
Timmermans Yerseke; 12. Loe van Belle Zoetermeer; 13. Jesse Speijers Rotterdam;
14. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 15. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 16.
Boris Romers Rozenburg; 17. Quinten Buijs De Lier; 18. Robin van Oorschot
Klein-Zundert; 19. Marijn Maas Huijbergen; 20. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek;
Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland;
2. Ingrit Verhoeff Groot-Ammers; 3. Anne van Rooijen Driel; 4. Thirza Korevaar
Groot-Ammers; 5. Manon Bakker Swifterbant; 6. Noa Jansen Oosterhout Nb; 7. Gaby
Gieskens s-Gravenhage; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Lieke van der Draaij
Dordrecht; 10. Britt Knaven Strijbeek; 11. Suze van der Zwet Roelofarendsveen;
12. Joëlla Jongenelen Roosendaal; 13. Marise Lagendijk Alphen aan den Rijn; 14.
Iris Hofman Bleiswijk; 15. Lotte Beukers Monster; 16. Ilse Nasveld Abbenbroek;
17. Verena Batenburg Piershil; 18. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 19. Sanne
Vermeer Dodewaard;
Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van
Rooijen Driel; 2. Daniek Hengeveld Nootdorp; 3. Sanne Jongenelen Steenbergen;
4. Nena Vollering Berkel en Rodenrijs; 5. Iris Verschuren Streefkerk; 6. Lisa
Dorussen Beuningen; 7. Anne Tom Den Haag; 8. Oriana Soerewijn Velserbroek; 9.
Nina Spapen Rijen; 10. Dorien Hoog Antink Ochten; 11. Laura van der Zwaan
Sliedrecht; 12. Elisa Serné Breda; 13. Iris Hoog Antink Ochten; 14. Lotte
Jansen Dordrecht; 15. Borg Senneker Breda; 16. Duym Farah Burcht; 17. Lieke Van
Weereld Papendrecht; 18. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 19. Silke
Smulders Loon op Zand; 20. Lotte Akkermans Ossendrecht;
STAMPERSGAT.(
2018.05.27 )
Elite/Beloften: 1. Innokenty Zavyalov 2. Wout
van Elzakker Hoogerheide; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Hans Dekkers
IJzendijke; 5. Nick van der Meer Honselersdijk; 6. Tim Bierkens Stampersgat; 7.
Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 8. Danny Maas Oudenbosch; 9. Eddy Gödde
Zwijndrecht; 10. Luuk van der Wal Rotterdam; 11. Stef Zeestraten Pijnacker; 12.
Rik Nederlof Breda; 13. Eloy Raas Middelburg; 14. Tom Wijfje Ter Aar; 15.
Jeffrey Doornbusch Breda; 16. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 17. Xavier Ketelaars
Sint Willebrord; 18. Witten Anthonise Dordrecht; 19. Olivier van Pelt
Spijkenisse; 20. Thomas Polak Prinsenbeek;
Nieuwelingen: 1. Pieter Prosman Zaltbommel;
2. Moreno Tak Fijnaart; 3. Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Beau van
Izerloo Dordrecht; 5. Sven Mulder Raamsdonksveer; 6. Mathijs de Kok
Steenbergen; 7. Marick Buteijn Nieuwerbrug; 8. Max Jansen Dordrecht; 9. Roan
Konings Oudenbosch; 10. Bart Hordijk Mijnsheerenland; 11. Finn Roumen Stein;
12. Xander van Straten Sneek; 13. Yannick van den Berg Monster; 14. Jurgen Mesu
Middelburg; 15. Jelle Winkelhorst Giesbeek; 16. Bjorn Baudoin Valkenswaard; 17.
Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 18. Joop van den Heuvel Drunen; 19.
Joris Keller Den Haag; 20. Niels Huijbregts Wernhout;
Junior-Vrouwen: 1. Gaby Gieskens s-Gravenhage;
2. Julia van Bokhoven Tilburg; 3. Eline van Rooijen Woerden; 4. Noa de Haan
Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 7.
Pien Limpens Obbicht; 8. Elisa Serné Breda; 9. Verena Batenburg Piershil; 10.
Anna van Wersch Tilburg; 11. Judith Stolze De Lier; 12. Marise Lagendijk Alphen
aan den Rijn; 13. Daphne Mesu Middelburg; 14. Nathalie Elzinga De Westereen;
15. Leonie Bos s-Gravendeel; 16. Lisa Dorussen Beuningen; 17. Lieke Van Weereld
Papendrecht; 18. Demi van Dijke Borssele 19. Zoë Mulder Heinkenszand; 20. Lotte
Akkermans Ossendrecht;
Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van
Rooijen Driel; 2. Fleur van der Peet Den Haag; 3. Maud Rijnbeek Limmen; 4.
Denice Keesman Velserbroek; 5. Laura Molenaar Oud-Beijerland; 6. Nina Maathuis
Rotterdam; 7. Carola van de Wetering Nieuw-Vennep; 8. Maureen Arens Kruiningen;
9. Bodine Vollering Berkel en Rodenrijs; 10. Oriana Soerewijn Velserbroek; 11.
Sophia Zwaan Bodegraven; 12. Senne Knaven Strijbeek; 13. Sophie Tierolf 14.
Marit Wasmus Den Hoorn; 15. Kiki Janse Zaandam; 16. Iris de Boer Zaandam; 17.
Yuli van der Molen Krommenie; 18. Jerney van der Heijden Zevenhuizen; 19. Tess
de Visser Reeuwijk; 20. Borg Senneker Breda;