SPRUNDEL.(
2000.07.05 )
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 2. Jurgen de Jong Nispen; 3. Jereon Boelen Drunen; 4.
Peter Heeren Sprundel; 5. Dimitri Weeland Hooge Zwaluwe;6. John Leijs
Standaardbuiten; 7. Wally Buurstede Sint Willebrord; 8. Jean Pierre Verstraten
Roosendaal; 9. Barry van der Ham Heerle; 10. Bjorn Jansen Nijmegen; 11. Eric
Westerbeek Prinsenbeek; 12. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 13. Richard Slabbekoorn
Kapelle; 14. Robert Jongenelen Oudenbosch; 15. Jack Broeren St. Willebrord; 16.
Gerwin de Regt Nispen; 17. D Harmsen Turnhout(Belgie); 18. Ronald Krijnen Hank;
19. Rinie Ansems Chaam; 20. Bart Wolthuis Dussen;
Nieuwelingen: 1. Jan van Noort Roosendaal; 2.
Andy van Loon Hoogerheide; 3. Stef van Zundert Breda; 4. Rudy van Vlimmeren
Sint Willebrord; 5. Rinie van Zundert Sint Willebrord; 6. Matti de Baat
Nieuw-Vossemeer; 7. Roel Eland Drummelen; 8. Fred van Dongen Breda; 9. Bas van
Rijthoven Roosendaal; 10. Kees Huijbregts Roosendaal; 11. Richard Bals
Roosendaal; 12. Jan de Baat Steenbergen; 13. Wessel IJsebaert Udenhout; 14.
John Broos Sprundel; 15. Leo Verhulst Roosendaal; 16. Jan Gelens Sprundel; 17.
Chris de Baat Hoeven; 18. Pietr-Jan Luttikhuis Oosterhout;
SPRUNDEL.(
2001.07.04 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Eric Vereecken Hulst; 2. Ronald Krijnen Hank; 3. Gerwin
de Regt Nispen;4. Martijn Simons Wouw; 5. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 6. Wally Buurstede Sint Willebrord; 7. Eric
Westerbeek Belgie(Minderhout); 8. Peter Heeren Sprundel; 9. Marc
Blok Heinkenszand; 10. Wim Oldenburg Uitwijk; 11. Jan van
Beckhoven Chaam; 12. Erwin van Eekelen Roosendaal; 13. Jack
Broeren St. Willebrord; 14. Rob Koole Goes; 15. Stefan van
Endschot Etten-Leur; 16. Henry Loonen Etten-Leur; 17. Raymond Raadtgever
Roosendaal; 18. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 19. Barry van der Ham
Heerle; 20. Armand van der Smissen Tilburg;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Kees van
de Sande; 2.
Rudy van Vlimmeren Sint Willebrord; 3. Matti de Baat Nieuw Vossemeer;
4. Jan Gelens Sprundel; 5. Theo Schlijper Linschoten; 6. Kees
Machielsen Bavel; 7. Robert Kroep Hoek van Holland; 8. Johan
Roeken; 9. John Broos; 10. Ron Wouters Zundert; 11.
Christ Boden Wouwse Plantage; 12. Jan de Baat Steenbergen; 13. Peter van
Kalmthout Rucphen; 14. Stefan van Zundert Terheijden; 15. Andy van Loon
Hoogerheide; 16. Jack Embregts Zundert; 17. Cees van Rijsbergen Sprundel; 18.
Bas van Rijthoven Roosendaal; 19. Corne van Gils Breda; 20. Leon van Tetering
Terheijden;
SPRUNDEL. (
2002.07.03 )
Elite/Neo: 1. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 2. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 3. Ronald Krijnen
Hank; 4. Erwin van Eekelen Roosendaal; 5. John Sulkers
Dinteloord; 6. Andy van Loon Hoogerheide; 7. Izar van Gool
Terheijden; 8. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 9. Michel Sijmens
Rucphen; 10. Peter Woestenberg St.Willebrord; 11. Jack Broeren
St. Willebrord; 12. Johan Pemen Rijsbergen; 13. Jorit
Lauwerijssen Rucphen; 14. Bram Geerts Breda; 15. Martien de Bruijn
St. Willebrord; 16. Remon van den Hout Rosmalen; 17. Rene Vrins
Made; 18. Martijn Oors Langeweg; 19. Gerwin de Regt Nispen; 20.
Johnny Hoogerland Yerseke;
Sportkl.-B: 1. Patrick
Bolssens Kieldrecht(Bel); 2. William de Wolf Rotter- dam; 3.
Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 4. Rudy van Vlimmeren Sint Willebrord;
5. Peter Heeren Sprundel; 6. Ron Mol. Scheveningen; 7. Jan
Gelens Sprundel; 8. Christ Boden Wouwse-plantage; 9. Robert Kroep
Hoek van Holland; 10. Peter van Kalmthout Sprundel; 11. Andre
Langenberg Ossendrecht; 12. Theo Schlijper Linschoten; 13. Kees
van de Zande Sint Willebrord; 14. Peter van de Geest Lepelstraat; 15.
Bas van Rijthoven Roosendaal; 16. Eddy Zweere Sint Willebrord;
SPRUNDEL. (
2003.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 2. Wally Buurstede Sint Willebrord; 3. Gerwin de Regt
Nispen;4. John Sulkers Dinteloord; 5. John Leijs Standaardbuiten; 6.
Ronald Krijnen Hank; 7. Arno Hartog Giessenburg; 8. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 9. Peter Woestenberg St.Willebrord; 10.
Rob Koole Goes; 11. Bob Verkooijen Chaam; 12. Werner van Zimmeren
Kruisland; 13. Francois Franse Kwadendamme; 14. Martijn Kromdijk
Oud Gastel;15. Hans Ardeel Belgie; 16. Marco van Haaften Stavenisse; 17.
Rob Meiland Hoogerheide; 18. Twan den Braber Hoeven; 19. Martijn
Oors Langeweg; 20. Jeroen Das Kapellen/Belgie;
Amateurs-A: 1. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 2.
John Brand Vlaardingen; 3. Rudy van Vlimmeren St. Willebrord; 4.
Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 5. Roger Oomen Etten-Leur;6. Matti de
Baat Nieuw Vossemeer; 7. Andy van Loon Hoogerheide; 8. Patrick
Bolssens Kieldrecht/Belgie; 9. Jack Broeren St. Willebrord; 10.
Rene Vrins Made; 11. Johan Pemen Rijsbergen; 12. Maurice Nooten
Dorst; 13. John Akkermans Rilland; 14. Martijn Harteloh
Dordrecht; 15. Jeroen Rovers Breda;16. Rene Minneboo Roosendaal; 17.
Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek;18. Martin van Dijk Maasdijk; 19. Tony
Verschuuren Fijnaart; 20. Peter van der Geest Lutjewinkel;
SPRUNDEL
.(2004.07.06)
Junioren: 1. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 2. Jan Pruijn
Schijf; 3. Evert van Bergen Zundert; 4. Martin Kelderman
Barneveld; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Tom Relou Rijswijk; 7.
Jeroen Bijnagte Papendrecht; 8. Robbert Bodegom Bergambacht; 9.
Thijs Akkermans Teteringen; 10. Vince van Coolwijk Amsterdam; 11.
Arnoud Koot Limmen; 12. Frank Sikking Driebergen; 13. Sjon van
der Valk Pijnacker; 14. Mazid Kramers Ridderkerk; 15. Luc
Hagenaars Bergen op Zoom; 16. Robert Bovenhuis Staphorst; 17. Rene Bunnik
Berkel en Rodenrijs; 18. Jerry Kallenfels Breda; 19. Stefan Ros
Schijf; 20. Ramon van Ede Nieuwegein;
Amateurs-A/BWF: 1. Joost van Hest s-Gravemoer;
2. Henny Rovers Oud Gastel; 3. John Brand Vlaardingen;4. Iwan
Jonkman Maassluis; 5. Berco van Gool Breda; 6. Ronald Roos
Hoogstraten/Belgie; 7. Stefan Koevoets Zegge; 8. Cees van de
Sande Sint Willebrord; 9. Jeroen Rovers Breda; 10. Rinus Ansems
Chaam; 11. Tini van Rijsbergen Sprundel; 12. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 13. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 14. Martin
de Kok Tilburg; 15. Rene Vrins Made; 16. Ad Valentijn Rucphen;
17. Johan Pemen Rijsbergen; 18. Jack Broeren Sint Willebrord; 19.
John Zuijkerbuijk Roosendaal; 20. Andrè Langenberg Ossendrecht;
SPRUNDEL
.( 2004.07.07 )
Elite/Neo: 1. Peter Woestenberg Sint
Willebrord; 2. Wally Buurstede Sint Willebrord; 3. John den
Engelsman Nijmegen; 4. Erik Verstegen Oosterhout NB; 5. Tom De
Meijer Wuustwezel Belgie; 6. Ronald Krijnen Hank; 7. Martijn
Kromdijk Wouw; 8. Erwin van Eekelen Roosendaal; 9. Werner van
Zimmeren Kruisland; 10. Marco van Haaften Stavenisse; 11. Michel
Sijmens Rucphen; 12. Davy Jaspers Sint Willebrord; 13. Rob
Meiland Hoogerheide; 14. Twan den Braber Hoeven;15. Gerwin de Regt
Nispen; 16. Bart Wolthuis Hank; 17. Erik-Jan van Baal Roosendaal;
18. Arnaud van Leest Oudenbosch; 19. Bram Koeken Zundert; 20.
Martijn Nooren Rijsbergen;
Nieuwelingen: 1. Niek Tielemans Maren-Kessel;
2. Tim Dees Tholen; 3. Jordy van Erp Berghem; 4. Geert
Kouters Oosterhout NB; 5. Niels Rullens Wouw; 6. Marcel Kamsma
Gerwen; 7. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 8. Nicky Verdaasdonk Chaam;
9. Christian Kik Kruiningen; 10. Tommy Groffen Baarle-Nassau; 11.
Richard van Loon Baarle-Nassau; 12. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 13.
Björn-Jan Aardoom Capelle a/d IJssel; 14. Steven Oomen Oosterhout NB;
15. Paul van der Ven Tilburg; 16. Luuk van Dun Ulvenhout; 17.
Youp Havermans Nieuw-Vossemeer; 18. Pim van Baardewijk Roosendaal; 19.
Willem van den Berge Kruiningen; 20. Rob van der Velde Wernhout;