ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2000.09.07 )
Elite/Neo: 1. Martijn Simons Wouw; 2.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 3. Ronald Krijnen Hank; 4. Johan
Pemen Rijsbergen; 5. Pim Goos Belgie; 6. Gerwin de Regt Nispen;
7. Wouter van Mechelen Brasschaat(Belgie); 8. Lex Nederlof
Oostvoorne; 9. Odwin Bink Amsterdam; 10. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide;11. Robert Sienders Puttershoek; 12. Ronald Roos Zoetermeer;
13. Marcel van Dijk Spijkenisse; 14. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel;
15. Raymond Raadtgever Roosendaal; 16. Jean Pierre Verstraten
Roosendaal; 17. Joris van Mechelen Belgie; 18. Eric Westerbeek
Prinsenbeek; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. Alain van Gurp
Australie;
Sportkl.-B: 1. Theo
Schlijper Linschoten; 2. Rudy van Vlimmeren Sint Willebrord; 3.
Chris de Baat Hoeven; 4. E-J van Baal 5. Christ Bode 6. Kees Vernooy Leimuiden; 7. Jan
van Noort Roosendaal; 8. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 9.
Andy van Loon Hoogerheide; 10. Wilco Buijser Wouwse Plantage;11. Peter
van de Geest Lepelstraat; 12. Joop van Vliet s-Gravenhage;13. Ton
Verhulst 14. Addy Helleman
Maassluis; 15. Stef van Zundert Breda; 16. Richard Bals
Roosendaal; 17. Henry Janviers 18. Leo Verhulst Roosendaal; 19.
Edwin Franse 20. Jan Gelens
Sprundel;
ROOSENDAAL.KERMIS.(
2001.09.06 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 2. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 3.
Eric Vereecken Hulst; 4. Rob Meiland Hooger- heide; 5. William
Berns Cuyk; 6. Martijn Simons Wouw; 7. Raymond Raadtgever
Roosendaal;8. Wim de Vos Oosterhout; 9. Werner van Zimmeren
Kruisland;10. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 11. Guido Mutsaars Schijndel; 12.
Erwin van Eekelen Roosendaal; 13. Joris van Mechelen Belgie; 14.
Richard Slabbekoorn Kapelle;15. Ronald Krijnen Hank; 16. Rene Minneboo
Roosendaal; 17. Barry van der Ham Heerle; 18. Jack Broeren St.
Willebrord; 19. Johan Pemen Rijsbergen; 20. Maurice van Gorp
Oosterhout;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Peter
Heeren Sprundel; 2. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 3. Peter Pijl
Ridderkerk;; 4. K. van den Sande 5. J.K. van Dommelen 6. Kees Kosterman Leersum; 7. Chris
de Baat Hoeven; 8. Ko Schrier 9.
Rudy van Vlimmeren Sint Willebrord; 10. Jan de Baat Steen- bergen; 11.
René Alblas Schiedam; 12. Jan Gelens Sprundel; 13. Henri Kuijpers
Schijndel; 14. W Buijzen 15.
René Rotscheid Kockengen; 16. Henk Vijfhoek Willemstad;17. R Groos 18. Stephan Verhaert Ossendrecht; 19.
Robert Kroep Hoek van Holland; 20. P van der Geest
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2002.09.12 ).
Elite/Neo: 1. Martijn Alberts Breda; 2.
Nic Brown Ossendrecht/Australie; 3. Francois Franse Kwadendamme; 4.
Marcel Boudewijns Gerwen; 5. Ruud Zijlmans Roosendaal; 6. Wouter
van Mechelen Brasschaat(Bel); 7. Arthur Farenhout Spijkenisse; 8.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel; 9. Gerwin de Regt Nispen; 10.
Rene Smits Lage-Zwaluwe; 11. Tom De Meyer Wuustwezel (B); 12.
Ronald Krijnen Hank; 13. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 14.
Edwin Wielink Deventer; 15. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 16.
Raymond Raadtgever Roosendaal; 17. Luit Blom Oudewater; 18. John
Talen Spijkenisse; 19. Dennis van den Hurk Barendrecht; 20.
Edward Farenhout Zuidland;
Sportkl.-b: 1. Rudy van Vlimmeren Sint
Willebrord; 2. Ton Vrolijk Schipluiden; 3. Patrick Bolssens
Kieldrecht(Bel); 4. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 5. Christ de
Baat Hoeven; 6. Christ Verbraak Heerle; 7. Peter van de Geest
Lepelstraat; 8. Kees van de Zande Sint Willebrord; 9. Kees
Kosterman Leersum; 10. Peter Heeren Sprundel; 11. Andre
Langenberg Ossendrecht; 12. Wilco Buysens Wouw; 13. Ron Mol.
Scheveningen; 14. Ron Goos Rotterdam; 15. Joop van Vliet Den
Haag; 16. Robert Kroep Hoek van Holland; 17. Eddy Zweere Sint
Willebrord; 18. Richard Bals 19.
Bert ter Harmsel Meer(Bel); 20. Jan Gelens Sprundel;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.
( 2003.09.11 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Matthijs Delen Rotterdam; 4.
Francois Franse Kwadendamme; 5. Kenny van Hummel Elden;6. Wilco
Zuijderwijk Poeldijk; 7. Arthur Farenhout Zuidland; 8. Bob
Rasenberg Terheyden; 9. Roland Rozenveld Numansdorp; 10. Rodrigo
Mendieta Amsterdam/Brazilie; 11. Ronald Krijnen Hank; 12. Jan
Hordijk Westmaas;13. Werner van Zimmeren Kruisland; 14. Rob Koole Goes;
15. Richard Slabbekoorn Kapelle; 16. Erwin van Leijen Ewijk; 17. Martijn
Kromdijk Oud Gastel; 18. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 19. Erwin van Eekelen
Roosendaal; 20. Twan den Braber Hoeven;
Amateurs-A/B: 1. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 2. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 3. Rudy van Vlimmeren
St. Willebrord; 4. Peter Heeren Sprundel;5. Ton Vrolijk Schipluiden; 6.
Johan Pemen Rijsbergen; 7. Eric Witjes Cuyk; 8. John van de
Korput Made; 9. Peter van der Geest Lutjewinkel; 10. Rinie van
Zundert Sint Willebrord; 11. Marc Gerritsen Veldhoven; 12. Cees
van de Sande St. Willebrord; 13. Patrick Bolssens Kieldrecht/Belgie; 14.
Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 15. Andy van Loon Hoogerheide; 16.
Michel Sijmens Rucphen; 17. Lars Rietveld Oudewater; 18. Christ
Verbraak Roosendaal; 19. Roland van Erp Best; 20. William de Wolf
Rotterdam;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE
.( 2004.09.09 )
Elite/Neo: 1. Wilco Zuijderwijk Poeldijk;
2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Johnny Hoogerland Yerseke; 4. Lex
Nederlof Oostvoorne;5. Jan Hordijk Westmaas; 6. Ruud Zijlmans
Oud-Gastel; 7. Francois Franse Kwaden- damme; 8. Tom Cordes
Baarle-Nassau; 9. Mike Alloo Roosendaal; 10. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 11. Roland Rozenveld Numansdorp; 12. Joost Sping in
't Veld Mijdrecht; 13. Werner van Zimmeren Kruisland; 14. Bob
Verkooijen Chaam; 15. Ronald Krijnen Hank; 16. Pieter Israel
Kruiningen; 17. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 18. Peter
Woestenberg Sint Willebrord;19. Sander van Amerongen Rheden; 20. Edward
Farenhout Zuidland;
Amateurs-A/B: 1. Marc den Hoed Pijnacker; 2.
Johan Pemen Rijsbergen; 3. Henny Rovers Oud Gastel; 4. Matti de
Baat Nieuw-Vossemeer; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. William de
Wolf Rotterdam; 7. Richard Balemans Oud Gastel; 8. Jan van Noort
Roosendaal; 9. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 10. Marco
Kuijvenhoven Naaldwijk; 11. Tony Verschuuren Fijnaart; 12.
Martijn Simons Roosendaal; 13. Ton Griep Rotterdam; 14. Erwin
Gelens s-Gravendeel; 15. Jos Kaal Heteren; 16. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 17. Roger Oomen Etten-Leur;18. Jurgen Nooren Achtmaal; 19.
Gjalt Jellesma Utrecht; 20. Johan Roks Sprundel;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE
.( 2005.09.08 )
Elite/Belofte: 1. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 2. Peter Woestenberg St.Willebrord; 3. Roland
Rozenveld Numansdorp;4. Ferdi van Katwijk Wanroy;5. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 6. Nico Vuurens Meerkerk; 7. Lex Nederlof
Oostvoorne; 8. Rene van Oord Hank; 9. Gerhard Klijnhout
’s-Gravendeel; 10. Francois Franse Kwadendamme; 11. Martijn
Simons Roosendaal; 12. John den Engelsman Nijmegen; 13. Bram van
Oosterhout Terheijden; 14. Wally Buurstede Sint Willebrord; 15.
Jorrit Walgien Brielle; 16. Werner van Zimmeren Kruisland;17. John van
de Vreede Krabbendijke; 18. Marco van Haaften Stavenisse;19. Ronald
Krijnen Hank; 20. Jeroen Das Kapelle B;
Amateurs-A: 1. Michel Duinmayer
’s-Gravenhage; 2. Peter van de Reep Hillegom;3. Henk Ceelen Ouderkerk
a/d IJssel 4. Jasper van der Meer Berkel en Rodenrijs; 5. Johan
Pemen Rijsbergen; 6. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;7. Harmen Aalbers
Nijmegen; 8. Jan van Noort Roosendaal;9. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk;10. John Zuijkerbuijk Roosendaal; 11. Roger Oomen Etten-Leur;
12. Dion Koch Overpelt; 13. Peter van Leeuwen Zoetermeer;14. Marc
den Hoed Pijnacker; 15. Ad Valentijn St Willebrord; 16. Andy van
Loon Hoogerheide;17. Patrick Speijer Helmond; 18. Tjeerd Dudok
Wagenberg;19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. William de Wolf Rotterdam;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2006.09.07 )
Elite/Beloften: 1. Roland Rozenveld Numansdorp;
2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 4. Davy
Jaspers Sint Willebrord; 5. Martin Huizinga Hellevoetsluis; 6. Werner van
Zimmeren Kruisland; 7. John Leijs Standdaarbuiten; 8. Fulco van Gulik
Apeldoorn; 9. Lex Nederlof Oostvoorne; 10. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal;
11. Marco Brus Schijndel; 12. Mike Alloo Roosendaal; 13. Wouter de Groot
Hillegom; 14. Ronald Roos Hoogstraten; 15. Bram van Oosterhout Terheyden; 16.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 17. Jimmy de Bruijn Sint Jansteen; 18. Patrick
van Loon s-Gravenmoer; 19. Wally Buurstede Sint Willebrord; 20. Rob Zwekars
Tilburg;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. Marc den Hoed Pijnacker; 3. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 4. Erik Meerkerk
Zuidland; 5. Gerben van de Reep Hillegom; 6. Hans Weeda Zuidland; 7. Jos van
Ginneken Etten-Leur; 8. Tjitte van den Buijs Nieuwdorp Zld; 9. Rinus Ansems
Chaam; 10. Twan den Braber Hoeven; 11. Johan Peemen Rijsbergen; 12. Tini van
Rijsbergen Sprundel; 13. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 14. Arno van der Veen
Meerkerk; 15. Roger Oomen Etten-Leur; 16. Henny Rovers Oud Gastel; 17. Tonny
Verschuren Fijnaart; 18. Jeroen Rovers Breda; 19. Lars Rietveld Oudewater; 20.
Ad Valentijn Sint Willebrord;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2007.09.06 )
Elite/Beloften: 1. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 2. Jorrit Walgien Brielle; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Rodrigo
Mendieta Argentinie; 5. Johnny Hoogerland Yerseke; 6. Jan Hordijk Westmaas; 7.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9. Bart
Aernouts Schijndel; 10. Werner van Zimmeren Kruisland; 11. Ronald Roos
Hoogstraten (Bel); 12. Ruud Rentmeester Goes; 13. Thijs Bezemer Alphen aan den
Rijn; 14. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 15. Tjeerd Dudok Wagenberg; 16.
Martijn Simons Roosendaal; 17. Daniel Hertogh Belgie; 18. Pieter Israel
Kruiningen; 19. Mazid Kramers Ridderkerk; 20. Martin Vrij Hellevoetsluis;
Nieuwelingen: 1. Jurriën Bosters Steenbergen;
2. Moreno Hofland Roosendaal; 3. Jurgen van Trijp Essen (Bel); 4. Thijs Roelen
Chaam; 5. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 6. Jorick de Heer Hoogerheide;
7. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 8. Jelle Veraart Belgie; 9. Maikel Elsten
Rucphen; 10. Mitchel Verregghen Made; 11. Sjoerd van Ginneken Heerle; 12. Davey
Jansen Kapelle; 13. Tom Groenendijk Ossendrecht; 14. Erwin Poldervaart
Zuidland; 15. Kevin Boersma Etten-Leur; 16. Nick Nijenhuis Zevenbergen; 17.
Michiel Jumelet Bruinisse; 18. Joost Winkel Poortvliet; 19. Jens Coppens
Noordhoek;
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Richard Kruithof. Zwanenburg; 3. Gerben van de Reep Hillegom; 4. Ruud Zijlmans
Oud Gastel; 5. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 6. Tiny van Rijsbergen Sprundel;
7. Johan Peemen Rijsbergen; 8. Frank Niewold Lisse; 9. Sjef Graafmans Dongen;
10. Jochem van der Doelen Nuland; 11. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 12. Erik
Meerkerk Zuidland; 13. Roger Oomen Etten-Leur; 14. Eddy Hermsen Ochten; 15.
Robert van Dalen Andel; 16. Edwin van de Laar Breda; 17. Arno van der Veen
Meerkerk; 18. Lars Rietveld Oudewater; 19. Hans Weeda Zuidland; 20. Tjitte van
den Buijs Nieuwdorp Zld;
ROOSENDAAL.KERMIS
.( 2008.09.11 )
Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2.
Nico Vuurens Meerkerk; 3. Martijn Simons Roosendaal; 4. Patrick van Loon
s-Gravenmoer;5. Rob Disseldorp Rijpwetering;6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Jan
van Zoest Lekkerkerk; 8. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;9. Davy Jaspers Sint
Willebrord;10. Rik van IJzendoorn Tiel; 11. Wally Buurstede Sint Willebrord;12.
Dirk van Dam Arnemuiden;13. Tjeerd Dudok Wagenberg; 14. Jerry Kallenfels Breda;
15. Boudewijn de Graaff Rotterdam;16. Arno Hartog Giessenburg; 17. Rick Craenen
Nederweert; 18. Niek Rentmeester Goes; 19. Tonny Siemons Papendrecht;20. Henk
Bom s-Gravenzande;
Nieuwelingen: 1. Dylan Groenewegen
Amsterdam;2. Kay Welten Moergestel; 3. Kevin Jansen Hoogerheide; 4. Stan Godrie
Zundert; 5. Fausto Hofland Roosendaal; 6. Sjoerd van Ginneken Heerle;7. Robbert
Schaap Voorburg; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;9. Jim Meerkerk Zuidland;
10. Roeland Dijkshoorn Vlaardingen;11. Kevin Boersma Etten-Leur;12. Niels van
der Veeken Baarle Nassau;13. Jelle Meesters Etten-Leur; 14. Bart van Dongen
Terheijden;15. Aron de Groen Steenbergen;16. Jurgen Soffers Bergen op Zoom;17.
Corne Hagenaars Oud-Gastel;18. Bart Ferket Roosendaal; 19. Wesley van Ommen
Oosterhout Nb; 20. Ferdy Vervaet Kloosterzande;
Amateurs-A: 1. Ad Valentijn Sint
Willebrord;2. Thomas van Bavel Dordrecht;3. Ruud Havermans
Nieuw-Vossemeer;4. Tiny van Rijsbergen Sprundel;5. Rene Smits. Lage Zwaluwe; 6.
Martin Bekking Apeldoorn; 7. Cees van de Zande Sint Willebrord;8. Peter van
Leeuwen Zoetermeer;9. Hans Weeda Zuidland; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11.
Richard Visscher Zoetermeer;12. Jan Hordijk Westmaas; 13. Erik Meerkerk
Zuidland; 14. Robert de Poel Dordrecht; 15. Roger Oomen Etten-Leur; 16. Adrie
Frijters Wageningen; 17. Johan Pemen Rijsbergen; 18. Gerald Scheffer Renkum;
19. Theo Akkermans Ossendrecht; 20. Raphael Gabriels Roosendaal;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE
.( 2009.09.10 )
Elite/Beloften: 1. Rene Kolbach Brakel; 2. Rob
Disseldorp Rijpwetering; 3. Frank Wierstra Burgum; 4. Arno Hartog Giessenburg;
5. Malaya van Ruitenbeek Delft; 6. Rodrigo Mendieta Argentinië; 7. Rudy Vriend
Schagen; 8. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 9. Sven van Luijk Naaldwijk; 10.
Gediminas Bagdonas Litouwen; 11. Wesley Kreder Zevenhuizen; 12. Gerhard Joling
Krimpen aan den IJssel; 13. Alex Gresnigt Kapelle; 14. Wally Buurstede Sint
Willebrord; 15. Raymond Kreder Zevenhuizen; 16. Martijn Simons Roosendaal; 17.
Nicky Verdaasdonk Chaam; 18. Darijus Dzervus Litouwen; 19. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 20. Tonny Siemons Papendrecht;
Nieuwelingen: 1. Paul Moerland Fijnaart; 2.
Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 3. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 4. Erik
Kramer Hardinxveld-Giessendam; 5. George van Koeveringe Kapelle; 6. Dylan
Groenewegen Amsterdam; 7. Koen Geerding Woudenberg; 8. Stan Godrie Zundert; 9.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 10. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 11. Jelle
Meesters Etten-Leur; 12. Fausto Hofland Roosendaal; 13. Bo-Dylan Buuron
Roosendaal; 14. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 15. Lars de Wit Zegge; 16.
Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 17. Daniel Joling Krimpen aan den IJssel;
18. Rens Pyfferoen Sluis; 19. Jordy Derijck Belgie; 20. Corne Hagenaars Oud
Gastel;
Amateurs-A: 1. Lars Rietveld Oudewater; 2.
Hans Weeda Zuidland; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Arno van der Veen
Meerkerk; 5. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;6. Douwe Schouten
Vlaardingen; 7. Martin Vrij Hellevoetsluis; 8. Rene Smits. Lage Zwaluwe; 9.
Martijn de Groot Vuren; 10. Johan Pemen Rijsbergen; 11. Andre van Tilborg
Rijswijk Nb; 12. Lennard van den Berg Rotterdam; 13. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 14. Jeroen Verwolf Arkel; 15. Ad Valentijn Sint Willebrord; 16.
Michel Stroosnijder Hansweert; 17. Marc den Hoed Pijnacker; 18. Jochem van der
Doelen Nuland; 19. Jordy Suykerbuyk Sint Willebrord; 20. Eddy Hermsen Ochten;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE
.( 2010.09.09 )
Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2.
Gerwin de Regt Nispen; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Bart Aernouts Belgie; 5.
Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 6. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 7.
Mitchell Boet Brecht; 8. Martijn Simons Roosendaal; 9. Bart Maas Hansweert; 10.
Jurgen van Trijp Zegge; 11. Tjeerd Dudok Breda; 12. Arno Hartog Giessenburg;
13. Michel Stroosnijder Hansweert; 14. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 15.
Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 16. Jurriën Bosters Steenbergen; 17. Bas
Oude Elferink Mijdrecht; 18. Peter van Agtmaal Huijbergen; 19. Bert van Buren
Stolwijk; 20. Danny Vrolijk Schipluiden;
Nieuwelingen: 1. Tommy Oude Elferink
Mijdrecht; 2. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 3. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 4.
Merijn Korevaar Groot Ammers; 5. Robert Polak Prinsenbeek; 6. Ricardo van
Dongen Oosterhout Nb; 7. Sem Bleiksloot Rotterdam; 8. Kevin Bode
Hardinxveld-Giessendam; 9. Koen van Baardewijk Roosendaal; 10. Lars de Wit
Zegge; 11. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 12. Koen Geerding Woudenberg; 13. Lars
Peeters Oudenbosch; 14. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 15. Frank Vermue Oudelande;
16. Milan Broer Barendrecht; 17. ---; 18. Bart van der Bruggen Gemonde; 19.
Floris Wassenaar Wernhout; 20. Jan Willem Broos Rucphen;
Amateurs-A: 1. Jochem van der Doelen
Nuland; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Lars
Rietveld Oudewater; 5. Hans Weeda Zuidland; 6. Martijn de Groot Vuren; 7.
Martin Vrij Hellevoetsluis; 8. Xander Moerman Vianen; 9. Marc Janssen Enschede;
10. Maarten Coolen Veghel; 11. Bart Wolthuis Hank; 12. Nico Ringelberg Den
Haag; 13. Johan Pemen Rijsbergen; 14. Jos van Ginneken Etten-Leur; 15. Erik
Meerkerk Zuidland; 16. Riny van Zundert Sint Willebrord; 17. Adrie Frijters
Wageningen; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19. Ad Valentijn Sint Willebrord; 20.
Roger Oomen Etten-Leur;
ROOSENDAAL.KERMIS.(2011.09.08
)
Elite/Beloften: 1. Jan Bos Nieuwehorne; 2.
Ronald Roos Hoogstraten Bel; 3. Etienne Kooreman Aalsmeer; 4. Tjeerd Dudok
Chaam; 5. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;6. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande;7. Rick van der Zanden Poeldijk; 8. Nicky Verdaasdonk Chaam; 9.
Iyori Nishizawa Japan; 10. Sjoerd van Ginneken Heerle; 11. Jerry Kallenfels
Sint Willebrord; 12. David van Eerd Breda; 13. Rick Craenen Nederweert; 14.
Robin Vink Zevenhuizen Zh; 15. Jacco Wols Puttershoek; 16. Davy Jaspers Sint
Willebrord; 17. Jurriën Bosters Steenbergen; 18. Rochmat Nugraha Indonesie; 19.
Pieter Israel Kruiningen; 20. Gerwin de Regt Nispen;
Nieuwelingen: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2.
Coert van Vliet Huijbergen; 3. Max Mol Breda; 4. Patrick Kramer
Hardinxveld-Giessendam;5. Rowan Remmerswaal Pijnacker; 6. Jorn Buning Alkmaar;
7. Jim Lindenburg Wateringen; 8. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 9. Tom Jansen
Breda; 10. Milan Broer Barendrecht; 11. Thomas Arnold Roosendaal; 12. Alexander
van Ark Capelle a/d IJssel;13. Sem Hagemans Nieuwegein; 14. Alwin van Loenhout
Roosendaal; 15. Davy Knobel Sint Willebrord; 16. Marvin Bakx Bergen op Zoom;
17. Matthew Roks Sint Willebrord; 18. Joshua Roks Sint Willebrord;
Amateurs/Sportklasse: 1. Ad
Valentijn Sint Willebrord; 2. Lars Rietveld Oudewater; 3. Robert de Poel
Dordrecht; 4. Johan Pemen Rijsbergen; 5. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 6. Teo
Muis Gorinchem; 7. Andries van Driel Dordrecht; 8. Jack de Klerk Breda; 9. Rob
van Gameren Berlicum; 10. Cees Quint Deil; 11. Court Cameron Stampersgat; 12.
Thomas van Holsteijn Dordrecht; 13. Anton in 't Veld Nieuw-Lekkerland;14.
Jeroen Claessen Hoeven; 15. Martijn Dennebos Piershil; 16. Marcel van der Poel
Ossendrecht;17. Wouter Schellevis Stolwijk; 18. Maxim Harteloh De Lier; 19.
Andy van Loon Hoogerheide; 20. Ronald Dekkers Kalmthout Bel;
ROOSENDAAL.KERMIS.(2012.09.06)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Nicky
Verdaasdonk Chaam; 2. Koos Jeroen
Kers Amstelveen; 3. Ricardo van de
Klundert Hoogerheide; 4. Gerwin de
Regt Nispen; 5. Thomas Rabou
Loosbroek; 6. Moreno Hofland
Roosendaal; 7. Bart Aernouts Belgie; 8. Pieter Israel Kruiningen; 9. Joop de Gans Hellevoetsluis; 10. Tjeerd Dudok Chaam; 11. Johim Ariesen Rhenen; 12. Ronald Roos Merksplas (Bel); 13. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 14. Fausto Hofland Roosendaal; 15. Sjoerd van Ginneken Heerle; 16. Mickey Kallenfels Breda;17. Jan van Aert
Essen; 18. Aron Kremer Vierpolders; 19. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 20. Corne Hagenaars Oud-Gastel;
Amateur/Sportklasse: 1. Jochem
van der Doelen Nuland; 2. Teo Muis
Gorinchem; 3. Lars Rietveld
Oudewater; 4. Robert de Poel
Dordrecht; 5. Erik Meerkerk Zuidland; 6. Andy Knijpinga Utrecht; 7. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 8. Johan Peemen Rijsbergen; 9. Adrie Frijters Wageningen; 10. Tini van Rijsbergen Sprundel; 11. Dennis Raadtgever Kapelle; 12. Eric Vereecken Hulst; 13. Maarten Padmos Zierikzee; 14. Jeroen Claessen Hoeven; 15. Anco Verstegen Dongen; 16. Erik Altena Delft; 17. Luuk Nissen Eindhoven; 18. Marcel Lambregts Meteren; 19. Marc den Hoed Pijnacker; 20. Henk de Jong Mijdrecht;
Nieuwelingen: 1. Jordi
Talen Spijkenisse; 2. Max Mol Breda; 3. Bob Olieslagers Rijen; 4. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 5. Danos Gerritsen Hoogerheide; 6. Alexander van Ark Capelle a/d IJssel; 7. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 8. Noah van der Meer Naaldwijk; 9. Tom Jansen Breda; 10. Erik Boer Wolphaartsdijk; 11. Daan
Timmers Breda; 12. Kevin Inkelaar Spijkenisse; 13. Jordi Timmermans Langeweg;
14. Sander Wilhelm Nieuwerkerk a/d IJssel;15. Maurits de Waal Kloetinge; 16.
Thijmen Roovers Zundert; 17. Cees Bol s-Gravenzande; 18. Wesley Floren
Ossendrecht; 19. Jesse Muis Giessenburg; 20. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2013.09.12 )
Elite/Beloften: 1. Elmar Reinders Emmen; 2.
Peter van de Put Dronten; 3. Frank Niewold Lisse; 4. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 5. Roy Pieters Zwanenburg; 6. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 7.
Bart Aernouts Belgie; 8. Sjoerd van Ginneken Heerle; 9. Marco Brus Schijndel;
10. Jeroen Breewel Wilnis; 11. Gerhard Joling Krimpen aan den IJssel; 12. Jan
van Aert Essen; 13. Paul Moerland Fijnaart; 14. Merijn Korevaar Groot-Ammers;
15. Brett Gillespie Kallaroo; 16. Umberto Atzori Zorgvlied; 17. Fausto Hofland
Roosendaal; 18. Leander Schreurs Elburg; 19. Jurriën Bosters Steenbergen; 20.
Michael McKay Hillegom;
Nieuwelingen: 1. Jarri Stravers Groot-Ammers;
2. Lars Akkermans Ossendrecht; 3. Willem Bok Maren-Kessel; 4. Erik Boer
Wolphaartsdijk; 5. Thijmen Roovers Zundert; 6. Marco Mook Alphen aan den Rijn;
7. Xavier Ketelaars Bleiswijk; 8. Cliff de Peijper Oud Gastel; 9. Bjarne Bol
Bosschenhoofd; 10. Bob Kerkhofs Wouw; 11. Daan Timmers Breda; 12. Frenky van
der Vorst Halsteren; 13. Wout van Elzakker Hoogerheide; 14. Djoerd van Dessel
Breda; 15. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 16. Bas Sitters Zegge; 17. Vince Geijs
Goes; 18. Jesper Keller Nieuw-Vossemeer; 19. Jesse Muis Giessenburg; 20. Tom
Welten Kruisland;
Amateurs/Sportklasse: 1. Brian
Burggraaf Velserbroek; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Erik de Niet Den Haag; 4.
Henk de Jong Mijdrecht; 5. Robbert Schaap Voorburg; 6. Douwe Schouten
Vlaardingen; 7. Jan Muis Giessenburg; 8. Lars Rietveld Oudewater; 9. Andy
Knijpinga Utrecht; 10. Rinie van Zundert Sint Willebrord; 11. Erik Meerkerk
Zuidland; 12. Jeroen Wesselius Voorburg; 13. Tony Verschuuren Fijnaart; 14.
Jeroen Hendriks. Boxmeer; 15. Art Oosting Abbenbroek; 16. Adrie Frijters
Wageningen; 17. Raphael Gabriels Roosendaal; 18. Jeroen Claessen Hoeven; 19.
Youri Deelen Bergambacht; 20. Casper Pruijn Vijfhuizen;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2014.09.11 )
Elite/Beloften: 1. Corne Hagenaars Oud Gastel;
2. Sjoerd van Ginneken Heerle; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 5. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 6. Roy Pieters
Zwanenburg; 7. Rik de Voogd Rotterdam; 8. ---; 9. ---; 10. ---;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert
Schaap Voorburg; 2. Eric Vereecken Hulst; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Stefan
Laurijssen Roosendaal; 5. Corne Verhoeks Zuilichem; 6. Albert van Riessen
Rotterdam; 7. Michael van Son Velserbroek; 8. Rik Nederlof Breda; 9. Andre
Grootveld Zoetermeer; 10. Niky Deijkers Belgie; 11. Jordi van Loon Lage
Zwaluwe; 12. Marc den Hoed Pijnacker; 13. Bas van der Kamp Vlissingen; 14. Erik
de Niet Den Haag; 15. Jan Wouter Roos Stad aan het Haringvliet; 16. Jeroen
Wesselius Voorburg; 17. Johan Pemen Rijsbergen; 18. Tony Verschuuren Fijnaart;
19. Peter Fils Pijnacker; 20. Tom Jansen Breda;
Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 2. Daan Zebel Dordrecht; 3. Alain Broos Baarle-Nassau; 4. Willem Bok
Maren-Kessel; 5. Jorn Volkers Barendrecht; 6. ---; 7. ---; 8.
---; 9. ---; 10. ---;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2015.09.10 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 4.
Robin Wennekes Dodewaard; 5. Marco Brus Schijndel; 6. David van Eerd Breda; 7.
Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 8. Witten Anthonise Dordrecht; 9. Adne van
Engelen t Zand Nh; 10. Tom Jansen Welberg; 11. Sem v/d Bogaert Poeldijk; 12.
Jurriën Bosters Steenbergen; 13. Sjors Handgraaf Leiden; 14. Koen van de
Klundert Woensdrecht; 15. Paul Moerland Fijnaart; 16. Dante de Ruysscher
Oostburg; 17. Pieter Israel Kruiningen; 18. Gijs Vierling Veldhoven; 19.
Satoshi Sekiya Japan; 20. Soya Iwata Japan;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Marc den
Hoed Pijnacker; 2. Elias de Bruijne Utrecht 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4.
Erik de Niet Den Haag; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Robbert Schaap Voorburg; 7.
Lieven Anthonise Dordrecht; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Ruud Goorden
Roosendaal; 10. Jermo Agema Den Helder; 11. Michel Reep Breda; 12. Lars
Adriaansen Steenbergen; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Andre Grootveld
Zoetermeer; 15. Johan Peemen Rijsbergen; 16. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 17. Henk
de Jong Mijdrecht; 18. Tony Verschuuren Fijnaart; 19. Jeroen Hendriks Boxmeer;
20. Rik Nederlof Breda;
Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2.
Herman Brinkman Rotterdam; 3. Alain Broos Baarle-Nassau; 4. Lars Oreel Goes; 5.
Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 7. Danny Maas
Oudenbosch; 8. Ryco Krebbekx Steenbergen; 9. Bart Sitters Zegge; 10. Jurgen van
den Aarssen Dreumel; 11. Dennis Mertens Breda; 12. Jasper Haest Roosendaal; 13.
Geert Verheijen Rijsbergen; 14. Noah de Groot Ottoland; 15. Alex Molenaar
Oud-Beijerland; 16. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 17. Polle van Rijsbergen
Etten-Leur; 18. Thijs Barendregt Kruiningen; 19. Stijn de Kort Schipluiden; 20.
Jelle Scherpenzeel Langerak;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE.(
2016.09.08 )
Elite/Beloften/Amateurs:1. Tim
Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Twan Brusselman
Helmond; 4. Koen van de Klundert Woensdrecht; 5. Michel Stroosnijder Hansweert;
6. Adne van Engelen t Zand Nh; 7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Sjors Handgraaf
Leiden; 9. Ramon Vleugel Kapelle; 10. Niels Wubben Dorst; 11. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 12. Florian Smits Amsterdam; 13. Kelvin Bakx Bergen op
Zoom; 14. Robin Wennekes Dodewaard; 15. Joost van Leeuwen Ede; 16. Eloy Raas
Hendrikskinderen; 17. Pim van der Marel De Lier; 18. Bas Nieuwkoop Roosendaal;
19. Paul Moerland Fijnaart; 20. Bryan van Rutten Roosendaal;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Erik
Dekker Hedel; 2. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 3. Erik de Niet Den Haag; 4.
Eddy Hermsen Ochten; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6. Brian Burggraaf
Velsen-Noord; 7. Robbert Schaap Voorburg; 8. Andre Grootveld Zoetermeer; 9.
Henk de Jong Mijdrecht; 10. Jorrit Walgien Amersfoort; 11. Martin van Rij
Zuidland; 12. Robert Warmer Utrecht; 13. Bob Kerkhofs Wouw; 14. Ezra Tolhoek
Zierikzee; 15. Orencik Ahmet Turkije; 16. Lars Adriaansen Steenbergen; 17.
Danny Maas Oudenbosch; 18. Henk Ceelen. Ouderkerk; 19. Guus de Graauw
Etten-Leur; 20. Andy van Loon Hoogerheide
Nieuwelingen: 1. Roy Dirven Bergeijk; 2.
Kelvin Kanen Bergeijk; 3. Hidde van Veenendaal Dongen; 4. Lennart Reijtenbagh
Zuidland; 5. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 6. Sven Peeters Hoeven; 7. Pepijn
Hillemans Middelburg; 8. Niek Struijs Rucphen; 9. Arjan Poleij Kruiningen; 10.
Jeroen Haest Rijsbergen; 11. Bart Beks Wouw; 12. Maarten de Nijs Huijbergen;
13. Tristan Timmermans. Yerseke; 14. Gianni Pavone Steenbergen; 15. Yoeri
Slokkers Oud-Vossemeer; 16. Wouter Hopmans Hoogerheide; 17. Xander van Dijk
Roosendaal; 18. Robbert Rasenberg Terheijden; 19. Kevin Vaarties Rotterdam; 20.
Erben van Meer Nispen;
ROOSENDAAL.KERMISRONDE
.( 2019.09.08 )
Junioren: 1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Roel van
Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Bart Beks Wouw; 4. Martijn Rasenberg Terheijden;
5. Roy Hoogendoorn Boskoop; 6. Koert van Oosten Gouda; 7. Stan van den Bergh
Oud-Gastel; 8. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 9. Arjan Boshoven
Spijkenisse; 10. Jelle Baks Haalderen; 11. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 12.
Rowan Wijfje Harmelen; 13. Joran Wiskerke s Heer-Hendrikskinderen; 14. Thijs
Brugging Bleiswijk; 15. Rick van der Poel Papendrecht; 16. Chiel Hubers
Lievelde; 17. Leon van der Nat Capelle aan den IJssel;
Amateurs: 1. Cas Graafmans 2. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 3. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 4. Martijn Alberts Breda;
5. Rik Nederlof Breda; 6. Mike Kruijthof Dordrecht; 7. John Roos Middelharnis;
8. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 9. Ronald Withagen Ossendrecht; 10. Erik
Groeneveld Heinenoord; 11. Jurgen Verbocht Roosendaal; 12. Lars Rietveld
Oudewater; 13. Jasper Van der Eng Roosendaal; 14. Tony Verschuuren Fijnaart;
15. Sebastiaan Egbers Dordrecht; 16. Michiel Groeneveld Heinenoord;
Sportklasse: 1. Iroy Cosse 2. Erwin de
Visser 3. Jason Nieuwkerk 4. Miguel Verhagen Veghel; 5. Kees Raats Nispen; 6.
Martien de Bruijn 7. Ralf Luijsterburg 8. Pascal Kuijlaars 9. Jeffrey van den
Hoven Raamsdonksveer; 10. Sebastiaan Sebregts Anna Paulowna; 11. Jelmer
Draaisma Utrecht; 12. Marlon Verhaert Huijbergen; 13. Martijn Colsen
Prinsenbeek; 14. Crispijn Dingenouts