RAAMSDONKSVEER.(
2015.06.28 )
Elite/Beloften: 1. Wouter Been Rijswijk; 2. Sem
v/d Bogaert Poeldijk; 3. Paul Helderman Naaldwijk; 4. Johan Berk
Hazerswoude-Rijndijk; 5. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 6. John Schouten
Harderwijk; 7. Thomas Rabou Loosbroek; 8. Jaap de Jong Lunteren; 9. Bram de
Kort Dongen; 10. Danny Vrolijk Schipluiden; 11. Wouter de Groot Delft; 12. Jos
Koop Delft; 13. Robert de Jong Zeewolde; 14. Youri van Iersel Berkel-Enschot;
15. Henk Bom Naaldwijk; 16. Stijn Rovers Breda; 17. Eddy Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 18. Janno de Bruijn Rijsbergen; 19. Patrick Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 20. Leon Koch Almere;
Nieuwelingen: 1. Tim Bierkens Stampersgat; 2.
Stijn Daemen Landgraaf; 3. Mathijs de Leng Boskoop; 4. Ruben Buitendijk
Lekkerkerk; 5. Herman Brinkman Rotterdam; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel;
7. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 8. Jasper
Haest Roosendaal; 9. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 10. Niels van Ekeren
Rijswijk; 11. Geert Verheijen Rijsbergen; 12. Rav Schoormans Oosterhout; 13.
Mauro Spapen Rijen; 14. Kevin Reuvers Zevenbergen; 15. Martijn Hennekam
Zundert; 16. Pepijn Hillemans Middelburg; 17. Frank Stijger Honselersdijk; 18.
Noah de Groot Ottoland; 19. Iska Buwalda Biddinghuizen; 20. Menno van Capel
Noorden;
RAAMSDONKSVEER.(
2016.06.26 )
Nieuwelingen: 1. Nick Brabander
Honselersdijk; 2. Sven Vijverberg Naaldwijk; 3. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 4.
Roy Dirven Bergeijk; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Rick Burgmans Westerhoven;
7. Hugo Hoekjen Delft; 8. Bart Hazekamp Zoetermeer; 9. Hidde van Veenendaal
Dongen; 10. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 11. Martijn Räkers Bavel; 12. Ward
de Schepper Made; 13. Sven Peeters Hoeven; 14. Robbert Rasenberg Terheijden;15.
Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 16. Erben van Meer Nispen; 17. Arjan Boshoven
Spijkenisse; 18. Niek Struijs Rucphen; 19. Luca van den Boom Boekel; 20.
Matthew van der Linden Barendrecht;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Jermaine
Post Oegstgeest; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Loes Adegeest Dalfsen; 4. Linda
Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 5. Inez Beijer Driel; 6. Melanie Woering
Rozenburg; 7. Henriette Woering Spijkenisse; 8. Ymke Stegink Naarden; 9. Claudia
van Dijk Zuidland; 10. Robin Driehuijs Oirsbeek; 11. Suzanne Caron Breda; 12.
Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel; 13. Tessa Veen Eindhoven; 14.
Marielle Rockland Oosteind; 15. Jolanda van der Ende Epe; 16. Jentine van den
Hoek Gorinchem; 17. Marjolein Claessen Hoeven;
Amateurs: 1. Tom de Vreede Delfgauw; 2. Germon Peeters
Tilburg; 3. Sil van de Ven Tilburg; 4. Dion van Nierop Zoeterwoude; 5. Maarten
Schavemaker Nieuw-Vennep; 6. Martijn van Gemerden Vlaardingen; 7. Nick Riddy
Veghel; 8. Rienk Engele Pijnacker; 9. Patrick Donker Ammerzoden; 10. Joost van
der Helm Pijnacker; 11. Mike Kruijthof Dordrecht; 12. Roel van Gameren Veghel;
13. Arie van 't Geloof Dirksland; 14. Dennis
Timmermans s-Gravenmoer; 15. Erik Groeneveld Heinenoord; 16. Stefan Kramer
Sliedrecht; 17. Martin Janssen Den Haag; 18. Thijs van der Bijl Lent; 19. Teun
Forschelen Tilburg; 20. Ronald Kolkman Zaltbommel;
RAAMSDONKSVEER.(2017.06.25)
Elite/Beloften: 1. Hans Dilling Nijmegen; 2.
Bart Dielissen Breda; 3. Bryan van Rutten Roosendaal; 4. Alex Bhogal Canada; 5.
Jaap de Jong Lunteren; 6. David van Eerd Breda; 7. Jos Koop Delft; 8. Nick
Stöpler Woerden; 9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Wouter de Groot Delft; 11.
Melle Meeuwisse Boskoop; 12. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 13. Abe Celi
Oosterhout; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15.
Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 16. Erik Kramer Breda; 17. Ingmar Uytdewilligen
Zandvliet.(Bel); 18. Jan Arie Scherff Waardhuizen; 19. Arjan Arentsen
Harderwijk; 20. Ward van Doren Essen;
Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen;
2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Biko van Mil Voorburg; 4. Emiel Fontijne Krimpen
aan de IJssel; 5. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 6. Rick Hezeman Apeldoorn; 7.
Dennis Willems Boxmeer; 8. Arjan Boshoven Spijkenisse; 9. Luca van den Boom
Boekel; 10. Luuk Spijker Sleeuwijk; 11. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 12.
Jochem Crusio Tilburg; 13. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 14. Erben van Meer
Nispen; 15. Joran Wiskerke s-Heer-Hendrikskinderen; 16. Xander van Dijk
Roosendaal; 17. Pieter Prosman Zaltbommel; 18. Bart Beks Wouw; 19. Gianni
Pavone Steenbergen; 20. Tieme Herrygers Belgie;
RAAMSDONKSVEER.(
2018.06.24 )
Junioren: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Ryan Kamp
Raamsdonksveer; 3. Maikel Stam Sprang-Capelle; 4. Hugo Hoekjen Delft; 5. Lars
Mengerink Made; 6. Mike Vliek Vriezenveen; 7. Martijn Räkers Bavel; 8. Sep
Schuurman Sint-Oedenrode; 9. Yaron Buteijn Nieuwerbrug; 10. Pepijn Hillemans
Hoogerheide; 11. Ward de Schepper Made; 12. Arjan Poleij Kruiningen; 13. Yan
van Dijk Druten; 14. Ruben Blom Tienhoven; 15. Jardi Christiaan van der Lee
Schiedam; 16. Jip Steman Zutphen; 17. Roy Roodenburg Honselersdijk; 18. Berko
Dorussen Beuningen; 19. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 20. Youri van Esch
Sint-Oedenrode;
Nieuwelingen: 1. Moreno Tak Fijnaart; 2. Sven
Mulder Raamsdonksveer; 3. Roan Konings Oudenbosch; 4. Redmar Dijkman Lutjegast;
5. Noel Luijten Meerkerk; 6. Luuk Bierkens Stampersgat; 7. Max Jansen
Dordrecht; 8. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 9. Jens van Korven Diessen; 10.
Leonardo van Driel Monster; 11. Rick van der Poel Papendrecht; 12. Tim van der
Voort De Lier; 13. David Michielsen Nieuwdorp; 14. Sven Pijnenburg
Raamsdonksveer; 15. Bas van Leijsen Molenschot; 16. Jeremy Melis Dongen; 17.
Joeri van Mook Oosterhout NB; 18. Sam Oosterholt Made; 19. Sem Kroonen
Oosterhout NB; 20. Vik Smulders Loon op Zand;
RAAMSDONKSVEER
.( 2019.06.30 )
Junioren: 1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Joost Nat De
Weere; 3. Kevin Arrammach Maastricht; 4. Thomas Verdonck Wouwse Plantage 5.
Levi van Hoften Tiel; 6. Jonas de Poorter Den Haag; 7. Jody Jochems Sint
Anthonis; 8. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 9. Arjan Poleij Kruiningen; 10.
Boris Romers Rozenburg; 11. Darren van Bekkum Maarn; 12. Jens van Korven
Diessen; 13. Dennis Willems Boxmeer; 14. Erben van Meer Nispen; 15. Daan
Brouwer Jaarsveld; 16. Alexander Kok Amstelveen; 17. Luuk Bierkens Stampersgat;
18. Thijs Brugging Bleiswijk; 19. Yan van Dijk Druten; 20. Joppe van der Weerdt
Amsterdam;
Nieuwelingen: 1. Roan Konings Oudenbosch; 2.
Jari Prins Hank; 3. Moreno Tak Fijnaart; 4. Casper Vos Heinkenszand; 5. Bailey
Groenendaal Schijndel; 6. Rowan van Oord Hank; 7. Sven Mulder Raamsdonksveer;
8. Chris Oosenbrug Zaandam; 9. Dennis de Haan Veenendaal; 10. Daan van Lüling
Bodegraven; 11. Thijs Kortes Hooglanderveen; 12. Laszlo van Melis Heesch; 13.
Sieb van der Pas Heeswijk-Dinther; 14. Marijn Dingemans Lage Zwaluwe; 15.
Mathijs van Putten Hagestein; 16. Bart Rutten Den Hout; 17. Stijn Peters Best;
18. Sietse Kool Zevenhoven; 19. Maurits Neele Oude Tonge; 20. Dani van der Lee
Schiedam;