PRINSENBEEK.(
2000.09.24 )
Dames-Regio: 1. Janny Kleinjan-Ligtenberg
Almelo; 2. Marion Bax Bavel; 3. Baukje Doedee Driewegen; 4.
Inge Klep Etten-Leur; 5. Emma van den Baard Berkel en Rodenrijs; 6.
Sandra Oosterbosch Eindhoven; 7. Louise Bremer Steenwijk; 9.
Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 10. Ellemieke Zaal Bergschenhoek; 11.
Ellen de Roover Chaam; 12. Ilse Kersten Berlicum; 13. Angeliena
Huis Halsteren; 14. Susanne van As Roosendaal; 15. Cindy van Loon
Dongen; 16. Anja Versluis-van Aart Woerden; 17. Ilona Meter
Alteveer; 18. Natasja van Loon Dongen; 19. Marjolein van de
Togt-Englebert Zoetermeer; 20. Rosalinde Meijer s-Gravenhage;
Nieuwelingen: 1. Wim Stroetinga Oosterwolde;
2. Joost van Leijen Ewijk; 3. Hans Timmermans Dongen; 4.
Norman Meerkerk Zuidland; 5. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 6. Arno
van Warmerdam Spaarndam; 7. Berry Nagelhout Doornspijk; 8. Tim
van der Zanden Poeldijk; 9. Gideon de Jong Papendrecht; 10. Kevin
Sluimer Nieuwerkerk a/d Ijssel; 11. Corne van Ast Rilland; 12.
Daan Dielemans Prinsenbeek; 13. Randy Holleman Dordrecht; 14.
Stefan Huizinga Woudrichem; 15. Fons den Ridder Leidschendam; 16.
Jos Harms Oude Pekela; 17. Wilco Hovestad Veenendaal; 18. Jeroen
van Rij Oud-Beijerland; 19. Stefan van Dorestein Zeist; 20. Dirk
Bellemakers Luyksgestel;
PRINSENBEEK.(
2001.07.05 ).
Elite/Neo Dernys: 1. Wally
Buurstede Sint Willebrord; 2. Jurgen de Jong Geldrop; 3. Peter
van der Velden. Rotterdam; 4. John den Braber Rotterdam; 5. Jelle
van Groezen Waspik; 6. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 7. Peter
Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 8. Eric Westerbeek Belgie(Minderhout);
9. Carlo van Lienden Steenbergen; 10. Peter van Agtmaal Huijbergen;
11. Steven Thijs Belgie; 12. René van Oord Hank; 13. Edwin
Smeulders Belgie; 14. Koen van Agtmaal
Huijbergen; 15. Bert Dupont Belgie; 16. Martijn Oors Langeweg;
17. Gerwin de Regt Nispen; 18. Tijl van der Steeg Tilburg; 19.
Jim Roovers Breda; 20. Erwin van Eekelen Roosendaal;
PRINSENBEEK.(
2001.09.30 ).
Dames-Jun/Nie: 1. Monique Verstraten
Roosendaal; 2. Christa Pirard Sprundel;3. Judith Helmink Maurik; 4.
Moniek Rötmensen Steenbergen; 5. Ellen van den Ackerveken Reusel; 6.
Marloes Raymaekers Steenbergen; 7. Chantal Cassee Haarlem; 8.
Crista de Jong Rucphen; 9. Joyce Vijverberg De Lier; 10. Hanneke
Snijders ’s-Gravenmoer; 11. Monique Laurijssen Gilze; 12. Sandra
van Dorp Hoogmade; 13. Daisy Ermens Breda; 14. Kristel Verkooijen
Chaam;15. Bettine van der Heyden Deurne; 16. Gwen Kuiper Delft; 17.
Yvette van Leest Moerdijk; 18. Anna van Nijnatten ’s-Hertogenbosch; 19.
Lindy Verheijden Boxtel;
Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Bergum; 2.
Roberto Secci Tilburg; 3. Robbin Boom Kortenhoef;4. Frank Wierstra
Bergum; 5. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 6. Addy van Stiphout
Helmond; 7. Rob Zwekars Tilburg; 8. Nicky Kessens Oosterhout;9.
Jerry Kallenfels Breda; 10. Mark den Daas Oosterhout; 11. Mark
den Daas Oosterhout;
PRINSENBEEK. (
2002.07.04 )
Elite/Neo Derny's 1e serie: 1. Nic Brown
Ossendrecht/Australie; 2. Matthijs Delen Rotterdam; 3. Dennis
Raadtgever Goes; 4. Chris Kerkdijk Apeldoorn; 5. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 6. Paul van Loon Kapelle(Belgie);7. Steven Thijs
Borsbeek(Belgie); 8. Peter Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 9.
Martien de Bruijn St. Willebrord; 10. Marcien Citraski Polen; 11.
Erik-Jan van Baal Breda; 12. Arnaud van Leest Oudenbosch;
Elite/Neo Derny's 2e serie: 1. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 2. Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Camiel
van den Bergh Beesd; 4. Edwin Smeulders Hemiksen(Belgie); 5.
Tjarco Cuppens Landgraaf; 6. Erwin van Eekelen Roosendaal; 7.
John Sulkers Dinteloord; 8. Caleb Manion Australie; 9. Lex
Nederlof Oostvoorne; 10. Raymond Raadtgever Roosendaal; 11.
Martijn Oors Langeweg;
Elite/Neo Derny’s Finale: 1. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 2. Camiel van den Bergh Beesd; 3. Dennis
Raadtgever Goes; 4. Sean Sullivan Ossendrecht/Australie; 5. Ruud
Zijlmans Roosendaal; 6. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 7. Tjarco
Cuppens Landgraaf; 8. Matthijs Delen Rotterdam; 9. Nic Brown
Ossendrecht/Australie; 10. Paul van Loon Kapelle(Belgie); 11.
Edwin Smeulders Hemiksen(Belgie); 12. Erwin van Eekelen Roosendaal; 13.
Caleb Manion Australie; 14. Steven Thijs Borsbeek(Belgie); 15.
Raymond Raadtgever Roosendaal; 16. Martien de Bruijn St. Willebrord; 17.
Marcien Citraski Polen; 18. Peter Voshol. Nieuwerkerk a/d IJssel; 19.
John Sulkers Dinteloord; 20. Lex Nederlof Oostvoorne;
PRINSENBEEK. (
2003.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 2. Jelle van Groezen Waspik; 3. Gerwin de Regt
Nispen;4. Wally Buurstede Sint Willebrord; 5. Ronald Krijnen Hank; 6.
Guido Mutsaars Schijndel; 7. Twan den Braber Hoeven; 8. Lennard
van Anrooij Nieuwendijk; 9. Werner van Zimmeren Kruisland; 10.
Bob Rasenberg Terheyden; 11. Eric Westerbeek Belgie; 12. Peter
Woestenberg St.Willebrord;13. Peter Metske Poortvliet; 14. Joris van
Dongen Gilze; 15. Pieter Fase Oud-Vossemeer; 16. Roelof Tolman
Hein- kenszand; 17. Stijn Boschker Schiedam; 18. Rob Meiland
Hoogerheide; 19. Robert Huygens Rotterdam; 20. John van de van de
Vreede Krabbendijke;
PRINSENBEEK
.( 2004.07.08 )
Elite/Neo: 1. Jelle van Groezen Waspik;
2. Arnold Stam Sprang-Capelle; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4.
Peter Woestenberg Sint Willebrord; 5. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal;
6. Erik Verstegen Oosterhout NB; 7. Wally Buurstede Sint Willebrord;
8. Twan den Braber Hoeven; 9. Erwin den Hollander Oosterhout NB; 10.
Alain van der Velde Breda; 11. Roy Elias Tilburg; 12. Daniël
Hertogh Wouw; 13. Bob Verkooijen Chaam; 14. Marco van Haaften
Stavenisse; 15. Rob Meiland Hoogerheide; 16. Ronald Krijnen
Hank;17. Kevin Sluimer Rotterdam;18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19.
Davy Jaspers Sint Willebrord; 20. Joris van Dongen Gimolenschot;
Nieuwelingen: 1. Marcel Kamsma Gerwen; 2.
Geert van der Sanden Nuland; 3. Jordy van Erp Berghem; 4. Ronan
van Zandbeek Schijndel; 5. Niek Tielemans Maren-Kessel; 6. Savié
van Horik Lierop; 7. Ritchie Motké Beek; 8. Maurice de Bekker
Rosmalen; 9. Glenn van Gool Ridderkerk; 10. Bart Tijssen Heerlen; 11. Twan van
den Brand Volkel; 12. Ramon Strik Geldrop; 13. Jan Coolen Geldrop; 14.
Bob Stopler Woerden; 15. Niels Rullens Wouw; 16. Brain Bertrand
Hoensbroek; 17. Mark Smit Geldrop; 18. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 19.
Jeroen Dekkers Lierop; 20. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht;
PRINSENBEEK
.( 2005.06.30 )
Elite/Belofte: 1. Jelle van Groezen Waspik;
2. John Sulkers Dinteloord; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Bob Verkooijen
Chaam; 5. Werner van Zimmeren Kruisland; 6. Jean-Pierre
Verstraten Roosendaal; 7. Rick van der Valk Pijnacker; 8. Peter
Metske Poortvliet; 9. Berco van Gool Breda; 10. Eddy van
IJzendoorn Tiel;11. Marco van Haaften Stavenisse; 12. Bram van Oosterhout
Terheijden; 13. Rob Zwekars Tilburg; 14. Gavin Bates Australie;
15. Rene van Oord Hank;16. Roy de Visser Nootdorp; 17. Rob Meiland
Hoogerheide; 18. Erik Verstegen Oosterhout;19. John den Engelsman
Nijmegen; 20. Jerry Kallenfels Breda;
PRINSENBEEK.(
2006.06.29 )
Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 3. Rene Smits Lage Zwaluwe; 4. Ben van der
Kooi Breda; 5. Ricardo van der Velde Breda; 6. Werner van Zimmeren Kruisland;
7. Bram van Oosterhout Terheyden; 8. Pim de Beer Bakel; 9. Rob van der Werf
Gilze; 10. Pieter Israel Kruiningen; 11. Ruud Zijlmans Oud Gastel; 12. Hans
Timmermans Dongen; 13. Gerwin de Regt Nispen; 14. Rik van IJzendoorn Tiel; 15.
Tjeerd Dudok Wagenberg; 16. Bob Verkooijen Chaam; 17. Marco van Haaften
Stavenisse; 18. Nard Louws Gilze; 19. Wilco Jonker Burgh-Haamstede; 20. Martijn
Alberts Breda;
PRINSENBEEK.(
2007.06.28 )
Elite/Beloften: 1. Patrick Koeman Nieuwegein;
2. Rik de Voogd s-Gravenzande; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Christian Kik
Kruiningen; 5. Wouter de Groot Hillegom; 6. Arno Hartog Giessenburg; 7. John
den Engelsman Bakel; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Pieter Fase Goes; 10. Davy
Jaspers Sint Willebrord; 11. Bob Verkooijen Chaam; 12. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 13. Rodrigo Mendieta Argentinie; 14. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 15.
Ronald Schur Zaandam; 16. Rik van IJzendoorn Tiel; 17. Rico Rogers
Nieuw-Zeeland; 18. Gerben Vervoorn Gouda; 19. Rob Zwekars Tilburg; 20. Tjeerd
Dudok Wagenberg;
PRINSENBEEK
.( 2008.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2.
Jan Bos. Nieuwehorne; 3. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 4. Tjeerd Dudok Wagenberg; 5.
Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Bob Verkooijen Chaam; 7. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9. Piet Hanegraaf Sprundel; 10. Stijn Buermans Wouwse Plantage;
11. Brendan Brooks Australie; 12. Gerwin de Regt Nispen; 13. Martijn Simons
Roosendaal; 14. Pieter Israel Kruiningen; 15. Jerry Kallenfels Breda; 16. Wilco
Jonker Burg Haamstede; 17. Peter van Agtmaal Huijbergen; 18. Odwin Bink
Amsterdam; 19. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 20. Bram van Besouw
Bilthoven;
PRINSENBEEK.(
2009.07.02 )
Elite/Beloften: 1. Wesley Kreder Zevenhuizen;
2. Dennis Luyt Haarlem; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Davy Jaspers Sint
Willebrord; 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6. Rik van IJzendoorn Tiel; 7.
Bart Wolthuis Hank; 8. Raymond Kreder Zevenhuizen; 9. Harm van der Sanden
Nuland; 10. Wally Buurstede Sint Willebrord; 11. Gerhard Klijnhout
s-Gravendeel; 12. Stefan Breemes Amsterdam; 13. Bram Imming Egmond; 14. Nick
Nieuwdorp Yerseke; 15. Peter van Agtmaal Huijbergen; 16. Bob Rasenberg
Terheyden; 17. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 18. Arno Hartog Giessenburg; 19.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 20. Danny Vrolijk Schipluiden;
PRINSENBEEK
.( 2010.07.01 )
Elite/Beloften: 1. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 2. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 3. Gerwin de
Regt Nispen; 4. Martijn Simons Roosendaal; 5. Paul Helderman
Naaldwijk; 6. Sven van Luijk Naaldwijk; 7. Pieter Israel
Kruiningen; 8. Bob Verkooijen Chaam;9. Arno Hartog Giessenburg;10. Marco
Brus Schijndel;11. Andy Knijpinga Utrecht; 12. Tjeerd Dudok Breda; 13.
Rick Craenen Nederweert;14. Rik Nederlof Breda; 15. Bob Rasenberg Terheijden;16.
Sander van der Sloot Rotterdam; 17. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel;
18. Stefan Breemes Amsterdam; 19. Ruben Dorren Amsterdam; 20.
Eric Westerbeek Belgie;
PRINSENBEEK.(2011.06.30)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Nico
Vuurens Meerkerk; 2. Erik Jan Kooiman
Lekkerkerk; 3. Gerwin de Regt Nispen; 4. Enno van Os Uden; 5. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 6. Twan Schalk Rijsbergen; 7. Rodrigo Mendieta Calzada Arg: 8. Pim de Beer Bakel; 9. Jerry Kallenfels Sint Willebrord;10. Nicky
Verdaasdonk Chaam; 11. Danny Vrolijk
Schipluiden; 12. Kenneth Hanson
Amerika;13. Rick Craenen Nederweert; 14.
Thomas Rabou Loosbroek; 15. Gerhard
Joling Krimpen a/d IJssel; 16. Joeri
Kasper Wemeldinge;17. Koos Jeroen Kers Amstelveen;18. Alain van der Velde
Breda; 19. Frank de Reus Strijen; 20. Dilan van der Aar Spaarndam;
PRINSENBEEK.(2012.06.29)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Jan Bos Nieuwehorne; 3. Emmanuel van Ruitenbeek Amstelveen; 4. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 5. Bart Vendrig Maurik; 6. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 7.
Oscar Riesebeek Tiel; 8. Nicky Verdaasdonk Chaam; 9. Twan Schalk Rijsbergen;
10. Ronald Roos Merkplas (Bel); 11. David van der Poel Kapellen (Bel); 12.
Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 13. Jurrién Bosters Steenbergen; 14.
Peter Woestenberg Sint Willebrord; 15. Rik van IJzendoorn Tiel; 16. Bram Wind
Culemborg; 17. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 18. Sander Kreder Zevenhuizen
Zh; 19. Floris Gerts Voorschoten; 20. Wouter de Groot Pijnacker;
PRINSENBEEK.(
2013.06.28 )
Elite/Beloften: 1. Bram de Kort Dongen; 2.
Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 3. Frank Jansen Galder; 4. Piotr
Havik Bergambacht; 5. Wouter de Groot Pijnacker; 6. Paul Moerland
Fijnaart; 7. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 8. Thomas Rabou
Loosbroek; 9. Eddy van IJzendoorn Tiel; 10. Lars van de Vall
Ouderkerk aan den Amstel; 11. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 12.
Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 13. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 14.
Sven van Luijk Naaldwijk; 15. Jeroen Breewel Wilnis; 16. Guus de
Graauw Wouwse Plantage; 17. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 18. Tjeerd Dudok
Chaam; 19. Thomas Polak Prinsenbeek; 20. Jos Koop Den Hoorn;
PRINSENBEEK.(
2014.06.27 )
Elite/Beloften: 1. Roy Pieters Zwanenburg; 2.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Lars van de Vall
Ouderkerk aan den Amstel; 5. Sjors Handgraaf Voorhout; 6. Milan van den Ende
Berkel en Rodenrijs; 7. Jeroen Jansman Nijmegen; 8. Bram Imming Egmond-Binnen;
9. Marcel Lommers Sprang-Capelle; 10. Jens Coppens Noordhoek; 11. Haemels Bavo
Belgie; 12. Jurgen van Diemen Leimuiden; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14.
Rodrigo Mendieta Argentinie; 15. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 16. David
van Eerd Breda; 17. Ronald Roos Merkplas (Bel); 18. Koen
van de Klundert Woensdrecht; 19. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 20. Eloy
Raas Hendrikskinderen;
PRINSENBEEK.(
2015.07.03 )
Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2.
Bart Vendrig Maurik; 3. Ruben Dorren Amsterdam; 4. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
5. Jos Koop Delft; 6. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 7. Koen
van de Klundert Woensdrecht; 8. David van Eerd Breda; 9. Lars van de Vall
Ouderkerk aan de Amstel; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Henk Bom Naaldwijk; 12.
Jeroen Breewel Wilnis; 13. Wouter Been Rijswijk; 14. Sem v/d Bogaert Poeldijk;
15. Barry Bel De Goorn; 16. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Lex Nederlof
Oostvoorne; 18. Paul Helderman Naaldwijk; 19. Pim van de Klundert Woensdrecht;
20. Jorn Teer Assendelft;
PRINSENBEEK.(
2016.07.01 )
Elite/Beloften: 1. Wouter Been Den Haag; 2.
Ronan van Zandbeek Schijndel; 3. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 4.
Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 5. Jake Griffin Maarn; 6. Lars van de Vall
Ouderkerk aan de Amstel; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Arno Kleinjan
Gouda; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Roy
Pieters Zwanenburg; 12. Mitchell Huenders Maarn; 13. Jeroen Breewel Wilnis; 14.
Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 15. Bart Dielissen Breda; 16. Tom Goovaerts
Belgie; 17. Koen van de Klundert Woensdrecht; 18. Eloy
Raas Hendrikskinderen; 19. Alex van Ruijven Poeldijk; 20. Stijn Rovers Breda;
PRINSENBEEK.(
2017.06.30 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Piotr Havik Bergambacht; 3. Lars van de Vall Heemstede; 4. Jos Koop Delft;
5. Koen van de Klundert Woensdrecht; 6. David van Eerd
Breda; 7. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 8. Bryan van Rutten Roosendaal; 9.
Ronan van Zandbeek Schijndel; 10. Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 11. Rody Kroon
Lage Zwaluwe; 12. Erik Kramer Breda; 13. Frank de Reus Papendrecht; 14. Robbie
Gevers Schijndel; 15. Ruben Hoogland Rotterdam; 16. Lex Nederlof Oostvoorne;
17. Eloy Raas Hendrikskinderen; 18. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 19. Abe Celi
Oosterhout; 20. Koen van Dijke Baarle-Nassau;
PRINSENBEEK.(
2018.07.06 )
Elite/Beloften: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2.
Sjors Handgraaf Leiden; 3. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 4. Eloy Raas Middelburg; 5. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 6.
Bryan van Rutten Breda; 7. Dennis Buijs Benthuizen; 8. Robbie Gevers Schijndel;
9. Pim van de Klundert Woensdrecht; 10. Rik Nederlof Breda; 11. Eddy Gödde
Zwijndrecht; 12. Niels Immerzeel Wilnis; 13. Frenky van der Vorst Halsteren;
14. Bart Dielissen Breda; 15. Dorus de Rijk De Rijp; 16. Jesse Huijbregts
Roosendaal; 17. Witten Anthonise Dordrecht; 18.
Jeffrey Doornbusch Breda; 19. Daaf Koemans Terheijden; 20. Olivier van Pelt
Spijkenisse;
PRINSENBEEK
.( 2019.07.05 )
Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen;
2. Ryan Thomas 3. Raymond Kreder Oudenbosch; 4. Eloy Raas Middelburg; 5. Wout
van Elzakker Hoogerheide; 6. Frank van den Broek Voorhout; 7. Theodore Yates 8.
Jensen Plowright Australie; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Jos Koop
Eindhoven; 11. Niels Immerzeel Wilnis; 12. Jordi Talen Spijkenisse; 13. Eddy
Gödde Naaldwijk; 14. Lars Oreel Goes; 15. Lieven Anthonise Dordrecht; 16. Roy
Gijzel s-Heer Arendskerke; 17. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 18. Rob van
Broekhoven Roosendaal; 19. Jesse Huijbregts Roosendaal; 20. Nathan Rijsdijk
Vlaardingen;