NISPEN.(
2000.08.20 )
Elite/Neo: 1. Perry Bothof Zwijndrecht;
2. Francois Franse Kwadendamme; 3. Eric van Eekelen Belgie; 4.
Rob Koole Goes; 5. Marc Blok Heinkenszand; 6. Bart Marien Wouw;
7. Ronald Krijnen Hank; 8. Dennis Mesu Middelburg; 9. Michel Rommers
Rilland-Bath; 10. Peter Damen Zundert; 11. John Leijs
Standaardbuiten; 12. Robert Sienders Puttershoek; 13. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide; 14. Peter Heeren Sprundel; 15. Bjorn
Schilperoord Dordrecht; 16. Eddy Rombouts 17. Patrick Smit Capelle a/d Ijssel; 18.
Twan den Braber Hoeven; 19. Peter Metske Oud-Vossemeer; 20. Barry
van der Ham Heerle;
Sportkl.-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
Rob Ypenburg Nieuwegein; 3. Dennis Raadtgever Goes; 4. John
Akkermans Nieuw Vossemeer; 5. Marcel Gunst Yerseke; 6. Ruben
Mijnsbergen Rotterdam; 7. Niky Deijkers Sint Willebrord; 8. Erwin
Gelens ’s-Gravendeel; 9. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 10.
Peter van der Knoop Rotterdam; 11. Pierre van Est Fijnaart; 12.
Fred Krebbekx Steenbergen; 13. Frans Klijn Utrecht; 14. Michel
Sijmens Rucphen; 15. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 16. Ron Mol.
Roosendaal; 17. Stefan Koevoets Zegge; 18. Jan Gelens Sprundel;
19. Jan van Noort Roosendaal; 20. Jack Broeren St. Willebrord;
NISPEN.(
2001.08.19 ).
Elite/Neo: 1. Angelo van Melis Oss; 2.
Cas Graafmans Tilburg; 3. Louis de Koning Zwartewaal;4. Peter van der
Velden. Rotterdam; 5. Sean Sullivan Ossendrecht; 6. Marco Luyten
Meerkerk; 7. Jurgen de Jong Geldrop; 8. Jeroen Boelen Drunen;9.
Erwin van Eekelen Roosendaal; 10. Richard Slabbekoorn Kapelle;11. Marcel
Boudewijns Gerwen; 12. John Talen Spijkenisse; 13. Luke Roberts
Ossendrecht; 14. Marvin van der Pluijm Hank; 15. Raymond
Raadtgever Roosendaal;16. Robin van der Pluijm Hank; 17. Maikel Govaarts
Drunen;18. Ruud Aerts Riel; 19. Lex Nederlof Oostvoorne; 20. Wim
Oldenburg Uitwijk;
Sportkl.-a: 1. Rene Vrins Made; 2.
Martin Vrij Hellevoetsluis; 3. Marcel Gunst Yerseke;4. Jack Broeren St.
Willebrord; 5. Adrie Voogt Breda; 6. Edgar van Meer Roosendaal;7.
Richard Balemans Oud Gastel; 8. John Brand Vlaardingen; 9. Marcel
van der Heijden Schaijk; 10. Jean-Pierre van Dongen Made; 11.
Rene Smits Lage-Zwaluwe; 12. Michel Sijmens Rucphen; 13. John
Akkermans Nieuw Vossemeer; 14. Peter Heeren Sprundel; 15. Martin Schouten
Vlaardingen; 16. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek;
NISPEN.(
2002.08.18 ).
Elite/Neo: 1. Sean Sullivan
Ossendrecht/Australie; 2. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 3.
Marcel van Dijk Spijkenisse; 4. Ruud Zijlmans Roosendaal; 5. Cas
Graafmans Tilburg; 6. Francois Franse Kwadendamme; 7. Jean-Pierre
Verstraten Roosendaal; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Patrick
Koeman Nieuwegein; 10. Peter van Agtmaal Huijbergen; 11. Lex
Nederlof Oostvoorne; 12. Nic Brown Ossendrecht/Australie; 13. Werner van
Zimmeren Kruisland; 14. Ronald Krijnen Hank; 15. Johnny Hoogerland Yerseke; 16.
Erwin van Eekelen Roosendaal;17. Warner Boekhout Odijk; 18. Eddy Rombouts
Essen/Belgie; 19. Dennis van den Hurk Barendrecht; 20. Rob Koole Goes;
Sportkl.-a/b: 1. Rudy van Vlimmeren Sint
Willebrord; 2. Maikel Govaarts Drunen; 3. Johnny Broers
Maartensdijk; 4. Gerrit van der Plaats Rotterdam; 5. John Brand
Vlaardingen; 6. Michel Sijmens Rucphen; 7. Christ Verbraak Heerle; 8. Rene
Vrins Made;9. Cornelis van Loon Hoogerheide; 10. Marco van Oord Hank; 11. Aldo
de Vries Breda; 12. Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek; 13. Johan Pemen
Rijsbergen;14. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 15. Jeroen Rovers Breda; 16. Rene
Minneboo Roosendaal; 17. John Akkermans Rilland; 18. Jack Broeren St.
Willebrord;19. Stephan Verhaerdt Ossendrecht; 20. Niky Deijkers St. Willebrord;
NISPEN. (
2003.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Ronald Krijnen Hank; 4. Gideon
de Jong Papendrecht; 5. John Leijs Standaardbuiten; 6. Wally
Buurstede Sint Willebrord; 7. Arno Wallaard Noordeloos; 8. Marcel
van Dijk Spijkenisse; 9. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 10.
Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 11. Cas Graafmans Tilburg; 12.
Eduard Bogaert Belgie; 13. Bart Arnouts Belgie; 14. Peter Damen
Zundert; 15. Jorrit Walgien Brielle; 16. Francois Franse Kwaden-
damme; 17. Jeroen Das Kapellen/Belgie; 18. Joris van Mechelen
Brasschaat /Belgie;19. Martijn Kromdijk Oud Gastel; 20. Werner van
Zimmeren Kruisland;
Elite/Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2.
Anouska van der Zee Deurne; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen;4. Sissy Van
Alebeek Amsterdam; 5. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 6. Jolanda
van Dongen-Cools Middel- harnis; 7. Kristy Miggels Belfeld; 8.
Elisabeth Braam Warmenhuizen; 9. Lenie Dijkstra Joure; 10.
Miranda Vierling ’s-Gravenhage; 11. Marieke Verhoeven Erp; 12.
Louise Bremer Steenwijk; 13. Frederika van der Wiel Harkema; 14.
Christa de Jong Rucphen; 15. Corrien van Haastert Waddinxveen; 16.
Wendie Kramp Nieuw-Beijerland; 17. Sandra van Veghel Rosmalen;18.
Paulien van Etten Almere;19. Inge Klep Etten-Leur; 20. Miriam de Moel
Heusden;
Amateurs-A: 1. Tjitte van den Buijs Middelburg;
2. Marco van Oord Hank; 3. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 4.
Richard Balemans Oud Gastel; 5. John Akkermans Rilland; 6. Andre
van de Reep Voorhout; 7. Rene Vrins Made; 8. Rik de Schrijver
Oosterhout; 9. Peter van de Reep Hillegom; 10. Rudy van Vlimmeren
St. Willebrord; 11. Johan Pemen Rijsbergen; 12. Henk Ceelen
Ouderkerk a/d IJssel; 13. André Grootveld Zoetermeer; 14. Jan
Verschuren Waspik;15. Maarten Mathot Den Bosch; 16. John Zuijkerbuijk
Roosendaal; 17. Dennis Mesu Middelburg; 18. Ron Wouters Zundert;
19. Roger Oomen Etten-Leur; 20. Maikel Govaarts Drunen;
NISPEN .(
2004.08.15 )
Elite/Neo: 1. Boudewijn de Graaff
Ridderkerk; 2. Tim van der Zanden. Poeldijk; 3. Kenny van Hummel Elden;
4. Wally Buurstede Sint Willebrord 5. Fulco van Gulik Baarle-Nassau;
6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 7. Raynold Smith Zuid-Afrika; 8.
Bjorn Hoeben Stramproy; 9. Ruud Zijlmans Oud-Gastel; 10. Gideon
de Jong Papendrecht;11. Hein Zwinkels Poeldijk; 12. Werner van Zimmeren
Kruisland; 13. Jeroen Boelen Drunen; 14. Gerwin de Regt Nispen;
15. Bart Aernouts Essen/Belgie;16. Rik de Voogd s-Graven- zande; 17.
Maikel Govaarts Drunen; 18. Francois Franse Kwadendamme; 19. Dave
Helmink Dordrecht; 20. Erwin van Eekelen Roosendaal;
Elite-Dames: 1. Andrea Bosman Amstelveen;
2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Aukje de Koning Alkmaar; 4.
Moniek Rotmensen Steenbergen; 5. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis;
6. Josephine Groenveld Folsgare; 7. Elizabeth Folkerts Elahuizen;8.
Daniëlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 9. Minke van Dongen Dongen;
10. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 11. Marieke Verhoeven Erp; 12.
Sandra van Veghel Rosmalen; 13. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 14.
Marion Bax Bavel; 15. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 16.
Joukje Braam Warmenhuizen; 17. Janne Brok Delft; 18. Eefje
Ottevanger Eindhoven;19. Frederika van der Wiel Harkema; 20. Angela van
Dalen Bergen op Zoom;
Amateurs-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
André Grootveld Zoetermeer; 3. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 4.
Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek;5. Johan Pemen Rijsbergen;6. Herman Reessink
Stokkum; 7. John Akkermans Rilland;8. Tjitte van den Buijs Middelburg;
9. Erwin Gelens s-Gravendeel; 10. Ronald Roos Hoogstraten/Belgie;
11. Jan van Noort Roosendaal; 12. Jack Broeren Sint Willebrord; 13.
Rene Smits Lage-Zwaluwe; 14. Eddy Hermsen Ochten; 15. Rene Vrins
Made; 16. Roger Oomen Etten-Leur;17. Christ Verbraak Roosendaal; 18.
Jeroen Rovers Breda; 19. Tony Verschuuren Fijnaart; 20. Hans van
Eijk Nieuw-Vennep;
NISPEN .(
2005.08.21 )
Elite/Belofte: 1. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 2. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 3. Matthijs
Delen Rotterdam; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Raynold Smith
Zuid-Afrika; 6. Gerwin de Regt Nispen;7. Bart Aernouts Schijndel; 8.
Michel Sijmens Rucphen; 9. Wally Buurstede Sint Willebrord; 10.
Johnny Hoogerland Yerseke; 11. John Leijs Standdaarbuiten; 12.
Marvin van der Pluijm Hank; 13. Robbert van der Stelt Aalst; 14.
Francois Franse Kwadendamme; 15. Arno Wallaard Noordeloos; 16.
Bart Wolthuis Hank; 17. Maikel Govaarts Drunen;18. Joris van Dongen
Molenschot; 19. Marc Blok Heinkenszand; 20. Martijn Alberts
Breda;
Junior-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2.
Sanne van Paassen Vlierden; 3. Monique van de Ree Willemstad; 4.
Roxane Knetemann Krommenie; 5. Hannah Welter Loosdrecht; 6.
Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 7. Maxime Groenewegen Amsterdam; 8.
Linda van Rijen Veghel; 9. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel; 10.
Amanda Bongaards De Lier; 11. Suzanne van Veen Naaldwijk; 12.
Manon Klomp Tilburg; 13. Anne Heijkoop Amersfoort; 14. Wietske
Bol Avenhorn; 15. Noortje Tabak Bergeijk; 16. Evi van Ekris
Woerden; 17. Silke Kogelman Lemelerveld; 18. Annelies Israel Kruiningen; 19.
Tamara Kleef Bergschenhoek; 20. Linda Heijkants Boxtel;
Nieuweling-Meisjes: 1. Elise van
Hage Noordwijkerhout; 2. Jolien D'Hoore Schelderode (Bel); 3.
Nicole Pieters Hoofddorp;4. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 5. Anne
Eversdijk Kapelle; 6. Barbara de Ridder Noordwijk; 7. Jessie
Daams Valkenswaard;8. Cindy Clevers Landgraaf; 9. Agnieta Francke
Koudekerke; 10. Anne Arnouts Belgie;11. Evelyn Daams Belgie; 12.
Lucinda Brand Oud-Beijerland;13. Kirsten Niessen Veenendaal; 14. Sanne
Verhart Wassenaar; 15. Esmee Janssen Hoeven;16. Judith Bloem Kwintsheul;
17. Lisa Phernam- bucq Ovezande; 18. Nina Roelofs Berghem; 19.
Lotte de Haan Oudega; 20. Alike Haanstra Waskemeer;
Amateurs-A: 1. John Brand Vlaardingen; 2.
Peter van de Reep Hillegom; 3. Johan Pemen Rijsbergen; 4. Joost
van Hest ’s-Gravenmoer; 5. Arno van der Veen Meerkerk;6. Jean-Pierre van
Dongen Made; 7. Michel Duinmayer ’s-Gravenhage; 8. John
Zuijkerbuijk Roosendaal; 9. Roger Oomen Etten-Leur; 10. Rene
Vrins Made; 11. Tony Verschuuren Fijnaart; 12. Jan van Noort
Roosendaal; 13. Jack Broeren St Willebrord; 14. Twan den Braber
Hoeven; 15. Johnny van der Klooster Lewedorp 16. Rik de Schrijver
Oosterhout; 17. Jan Verschuren Waspik;18. Lars Rietveld Oudewater; 19.
Jacco Spithoven IJsselstein; 20. Hans Weeda Zuidland;
NISPEN.(
2006.08.20 )
Elite/Beloften: 1. Gerwin de Regt Nispen; 2.
Werner van Zimmeren Kruisland; 3. Peter van Agtmaal Huijbergen; 4. Martijn
Alberts Breda; 5. John Leijs Standdaarbuiten; 6. David Willemsens Belgie; 7.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 8. Bram van Oosterhout Terheyden; 9. Roy
Curvers Haelen; 10. Martijn Simons Roosendaal; 11. Leon Korteland Spijkenisse;
12. Dirk van Dijck Belgie; 13. Niek Rentmeester Goes; 14. Tjeerd Dudok
Wagenberg; 15. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 16. Bart Wolthuis Hank; 17.
Martijn Kromdijk Wouw; 18. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 19. Davy Jaspers
Sint Willebrord; 20. Ronald Krijnen Hank;
Nieuwelingen: 1. Jurriën Bosters Steenbergen;
2. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;3. Jurgen van Stein Callenfels Rijen;
4. Tijs van Groesen Made; 5. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 6. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 7. Jelle Lugten Gouda; 8. Moreno Hofland Roosendaal; 9. Nils
van Kooij Krimpen aan de Lek; 10. Jan van Vliet Baarle Hertog; 11. Maurice
Harteveld Oosterhout Nb; 12. Marc Goos Dorst; 13. Maikel Hogervorst Pijnacker;
14. Nick Eversdijk Kapelle; 15. Dimitri Mulder Heinkenszand; 16. Maikel Elsten
Rucphen; 17. Jurgen van Trijp Zegge; 18. Bart Schmitz Dongen; 19. Sander Kreder
Zevenhuizen Zh; 20. Stefan van den Bergh Schijndel;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. Hans Weeda Zuidland; 3. Erik Meerkerk Zuidland; 4. Gerben van de Reep
Hillegom; 5. Martin Schouten Schiedam; 6. Luit Blom Oudewater; 7. Lars Rietveld
Oudewater; 8. André van Reek Nieuw Vennep; 9. Gert Verdijk Heijen; 10. Ad de
Kuiper Hardinxveld-Giessendam;11. Raphael Gabriels Roosendaal; 12. Jeroen
Rovers Breda; 13. Ruud Havermans Nieuw-Vossemeer; 14. Francois Nooten Dorst;
15. Arno van der Veen Meerkerk; 16. Jacco Spithoven Nieuwegein; 17. Emiel
Borsboom Woerden; 18. Robert de Poel Dordrecht; 19. Twan den Braber Hoeven; 20.
Dennis de Poorter Breda;
NISPEN.(
2007.08.19 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Frank Wierstra Burgum; 4. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 5. Wally Buurstede Sint Willebrord; 6. Marvin van der Pluijm Hank;
7. Bram van Oosterhout Terheyden; 8. Jos van Emden Schiedam; 9. Werner van
Zimmeren Kruisland; 10. Tjeerd Dudok Wagenberg; 11. Paul Konijnenburg
Ridderkerk; 12. Bob Verkooijen Chaam; 13. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 14.
Peter van Agtmaal Huijbergen; 15. Pieter Israel Kruiningen; 16. Leon Korteland
Spijkenisse; 17. Joop de Gans Barendrecht; 18. Michel Sijmens Rucphen; 19.
Daniel Hertogh Belgie; 20. Tim Aalders Dordrecht;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Eva
Heijmans Diemen; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Christy Verkerk Lienden;
4. Dorien Janse Amersfoort; 5. Nicoline van der Vaart Delft; 6. Annika Heijnen
Ermelo; 7. Hanneke Snijders s-Gravenmoer; 8. Eefje Ottevanger Eindhoven; 9. Daphne
Hoeve Oisterwijk; 10. Susanne van As Roosendaal; 11. Patricia van Loon
s-Gravenmoer; 12. Danielle van Pinxten Sint Michielsgestel; 13. Sandra
Oosterbosch Eindhoven; 14. Angela van der Velde Wernhout; 15. Linda Kroes
Raalte; 16. Gwen Kuiper Delft; 17. Kristel Verkooijen Roosendaal; 18. Marlou
Eckhardt Tilburg; 19. Linda Veen Amsterdam; 20. Kim Wouters Bladel;
Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom;
2. Robert de Poel Dordrecht; 3. Arno van der Veen Meerkerk; 4. Gerben van de
Reep Hillegom; 5. Edwin van de Laar Breda; 6. Martijn de Groot Vuren; 7. Johan
Peemen Rijsbergen; 8. Roger Oomen Etten-Leur; 9. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer;
10. Ruud Zijlmans Oud Gastel; 11. Patrick Wingens Oss; 12. Jack Nieuwkoop
Roosendaal; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 15.
Jochem van der Doelen Nuland; 16. Theo Akkermans Ossendrecht; 17. Henk Ceelen
Ouderkerk aan den IJssel; 18. Martijn Alberts Breda; 19. André de Geus
Heinenoord; 20. Francois Nooten Dorst;
NISPEN .(
2008.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Johnny Hoogerland Yerseke;
2. Martijn Simons Roosendaal; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Tim Aalders
Dordrecht; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering; 6. Bart Aarnouts Belgie; 7.
Frank Wierstra Burgum; 8. Davy Jaspers Sint Willebrord; 9. Joost van den
Blink s-Gravenzande; 10. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 11.
Gerwin de Regt Nispen; 12. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 13. Johnny van
der Klooster Lewedorp; 14. Tim van der Zanden s-Gravenhage; 15. Danny
Vrolijk Schipluiden;16. Nicky Verdaasdonk Chaam;17. Niek Rentmeester Goes; 18.
Randy Sint Nicolaas Dordrecht;19. Daniel Hertogh Belgie; 20. Lex Nederlof
Oostvoorne;
Elite-Vrouwen Zc/Vrouwen-B:1. Suzanne
Kuiper Delft; 2. Petra Dijkman Eindhoven; 3. Patricia van Loon s-Gravenmoer;4.
Imke Hartogs Amersfoort; 5. Judith Bloem Kwintsheul; 6. Erika Broekema
Wildervank;7. Catharina Mulders Utrecht; 8. Monique van de Ree Willemstad;9.
Lianne Wagtho Delft; 10. Sofie van Horik Oosterwijk;11. Eva Heijmans Diemen;
12. Nina Kessler Velserbroek; 13. Annika Heijnen Ermelo; 14. Lucinda Brand
Oud-Beijerland;15. Esther Kortekaas Voorhout;16. Marieke den Otter Hoornaar;17.
Margriet Engelsma Noordwijk Gn;18. Marion Bax Bavel; 19. Manon Klomp Tilburg;
20. Eefje Ottevanger Eindhoven;
NISPEN .(
2009.08.16 )
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Rodrigo Mendieta Argentinië; 3. Jan Bos Nieuwehorne; 4. Bob Rasenberg
Terheyden; 5. Peter van Agtmaal Huijbergen; 6. Boudewijn de Graaff Rotterdam;
7. Jordy Beuker Huizen; 8. Jeroen Das Belgie; 9. Arno Hartog Giessenburg; 10.
Malaya van Ruitenbeek Delft; 11. Enno van Os Uden; 12. Randy Sint Nicolaas
Dordrecht; 13. Wally Buurstede Sint Willebrord; 14. Martijn Simons Roosendaal;
15. Lex Nederlof Oostvoorne; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 18. Gerwin de Regt Nispen; 19. Nico Vuurens Meerkerk; 20. Rene
Bunnik Berkel en Rodenrijs;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Aafke
Eshuis Haarlem; 2. Olivia Koster Wehl; 3. Silke Kogelman Lemelerveld; 4. Shanne
Braspennincx Ulvenhout; 5. Berdienke Paus Haaksbergen; 6. Janne Brok Helvoirt;
7. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 8. Baukje Doedee Driewegen; 9. Manon Klomp
Tilburg; 10. Marsja Hoogvorst Rotterdam; 11. Marion Bax Bavel; 12. Patricia
Ammerlaan Delft; 13. Sofie van Horik Oosterwijk; 14. Samantha van Steenis
Hoogland; 15. Jorinda de Heer Hoogerheide; 16. Susanne van As Roosendaal; 17.
Piotr Kornafel Duitsland; 18. Esmee Janssen Hoeven; 19. Anneke Lubeek
Puttershoek; 20. Judith Bloem Kwintsheul;
Amateurs-A: 1. Matthieu Hendriks Krimpen
aan de Lek; 2. Jeroen Verwolf Arkel; 3. Corné Castein Lopik; 4. Lars Rietveld
Oudewater; 5. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 6. John Haast Rijsbergen; 7. Rik de
Schrijver Oosterhout Nb; 8. Alex de Kraker Eindhoven; 9. Martin Vrij
Hellevoetsluis; 10. Johan Pemen Rijsbergen; 11. Hans Weeda Zuidland; 12. Riny
van Zundert Sint Willebrord; 13. Robert de Poel Dordrecht; 14. Eddy Hermsen
Ochten; 15. Jaco Tettelaar Maassluis; 16. Ramon van der Knaap Hellevoetsluis;
17. Lennard van den Berg Rotterdam; 18. Martijn de Groot Vuren; 19. Roger Oomen
Etten-Leur; 20. Arno van der Veen Meerkerk;
NISPEN .(
2010.08.15 )
Elite/Beloften: 1. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 2. Gerwin de Regt Nispen; 3. Bram de Kort Dongen; 4. Tjeerd
Dudok Breda; 5. Dennis Raadtgever Kapelle; 6. Peter Woestenberg Sint
Willebrord; 7. Dennis Deelen Bergambacht; 8. Martijn Simons Roosendaal; 9. Ruud
Zijlmans Oud-Gastel; 10. Arno Hartog Giessenburg; 11. Rodrigo Mendieta
Argentinie; 12. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 13. Bart Maas Hansweert; 14.
Mickey Kallenfels Breda; 15. Maikel Roks Sint Willebrord; 16. Thom van der Spek
Pijnacker; 17. Gustav Swagemakers Steenbergen; 18. Masaki Wakumoto Japan; 19.
Kelian Lankester Schiedam; 20. Thijs Roelen Chaam;
Nieuwelingen: 1. Thijs Roozen Heemstede; 2.
Davy Gunst Yerseke; 3. Sam Oomen Tilburg; 4. Matthieu van de Poel Hoogerheide;
5. Robin van Diessen Valkenswaard; 6. Etienne van Empel Tricht; 7. Lars de Wit
Zegge; 8. Boaz Bal Zierikzee; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Fabrizio
Korsman Hoogvliet; 11. David van Ooijen Giessenburg; 12. Remco Schouten
Ammerstol; 13. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 14. Frank Vermue Oudelande; 15.
Lars Peeters Oudenbosch; 16. Peter Blok Yerseke; 17. Elroy Schut 18. Kevin Bode
Hardinxveld-Giessendam; 19. Justin van Empel Tricht; 20. Stijn Rovers Breda;
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 3. Jeroen Verwolf Arkel; 4. Hans Weeda
Zuidland; 5. Martin Vrij Hellevoetsluis; 6. Tini van Rijsbergen Sprundel; 7.
Roger Oomen Etten-Leur; 8. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 9. Tim Foppen
Zoetermeer; 10. Fred Pronk Heerhugowaard; 11. Stephan Borsboom Hellevoetsluis;
12. Lars Rietveld Oudewater; 13. Edward van der Pijl Breda; 14. Roland
Rozenveld Numansdorp; 15. Jordy Suijkerbuijk Sint Willebrord; 16. Bart Wolthuis
Hank; 17. Raphael Gabriels Roosendaal; 18. Cees van 't Geloof Dirksland; 19.
Willem Kegge Rockanje; 20. Maarten Padmos Zierikzee;
NISPEN.(2011.08.21
)
Elite/Beloften: 1. Jeroen Das Kalmthout Bel; 2.
Dilan van der Aar Spaarndam; 3. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;4. Mitchell
Boet Brecht Bel; 5. Ronald Roos Hoogstraten Bel; 6. Twan Schalk Rijsbergen; 7.
Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;8. Ramon Vleugel Kapelle; 9. Gerwin de Regt
Nispen; 10. Sjoerd van Ginneken Heerle; 11. Nico Thys Duitsland; 12. Jerry
Kallenfels Sint Willebrord; 13. Michiel Jumelet Bruinisse; 14. Nicky
Verdaasdonk Chaam; 15. Warner Boekhout Odijk; 16. Pieter Israel Kruiningen; 17.
Guus de Graauw Wouwse Plantage;18. Lenn Harrevelt Den Hoorn; 19. Mickey
Kallenfels Breda; 20. David van Eerd Breda;
Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen; 1. Natalie
van Gogh Nieuw-Vennep; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Anne Eversdijk
Kapelle; 4. Joanne Rowsell Engeland; 5. Marieke den Otter Hoornaar; 6. Baukje
Doedee Driewegen; 7. Wendy Versluis Kapelle; 8. Ingeborg Kreuze Assen; 9. Aafke
Eshuis Haarlem; 10. Henriette Woering Rozenburg; 11. Ines Klok Rockanje; 12.
Christel Janssen Biggekerke; 13. Melanie Woering Rozenburg; 14. Jermaine Post
Oegstgeest; 15. Amanda Bongaards De Lier; 16. Petra van Wijgerden
Molenaarsgraaf;17. Silke Kogelman Lemelerveld; 18. Erika Broekema Wildervank;
19. Esmee Janssen Hoeven; 20. Sofie van Horik Oosterwijk;
Amateurs-Sportklasse: 1. Jochem
van der Doelen Nuland; 2. Teo Muis Gorinchem; 3. Tiny van Rijsbergen Sprundel;
4. Robert de Poel Dordrecht; 5. Maikel Roks Sint Willebrord; 6. Cas Graafmans
Rijen; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Gerben van de Reep Hillegom; 9. Ron
Kortekaas Voorhout; 10. Raphael Gabriels Roosendaal; 11. Johan Pemen
Rijsbergen; 12. Stephan Borsboom Hellevoetsluis;13. Maxim Harteloh De Lier; 14.
Ruud Zijlmans Roosendaal; 15. Martin Vrij Hellevoetsluis; 16. Dirk Jonker
Delft; 17. Alfons van Geel Rijsbergen; 18. Jeroen Rovers Breda; 19. Ruben
Mijnsbergen Rotterdam; 20. Rene Vrins Made;
NISPEN.(2012.08.19)
Elite-Mannen/Beloften:
1.
Thomas P. Soladay Amerika; 2. Ronald Roos
Merksplas (Bel); 3. Kenneth Hanson Amerika; 4. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 5. Paul Moerland Fijnaart; 6. Gerben Vreugdenhil Naaldwijk; 7.
Nicky Verdaasdonk Chaam; 8. Danny Vrolijk
Schipluiden; 9. Mickey Kallenfels Breda; 10.
Aron Kremer Vierpolders; 11. Rikke
Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 12. Henk Bom
s-Gravenzande; 13. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 14. Gerwin de Regt Nispen; 15. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 16. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Tjeerd Dudok Chaam; 18. Twan Schalk Rijsbergen; 19. Jerry Kallenfels Sint
Willebrord; 20. Arjen Mosselman Kruiningen;
Amateurs/Sportklasse: 1. Lars
Rietveld Oudewater; 2. Erik Meerkerk
Zuidland; 3. Jochem van der Doelen
Nuland; 4. Robert de Poel Dordrecht; 5. Tonnie Akkermans Etten-Leur; 6. Marc van Grinsven Deurne; 7. Jan Muis Giessenburg; 8. Dennis Raadtgever Kapelle; 9. Thijs Kros Noorderloos; 10. Tini van Rijsbergen Sprundel; 11. Jeroen Wesselius Voorburg; 12. Rinie van Zundert Sint Willebrord; 13. Dirk Jonker Delft; 14. Johan Peemen Rijsbergen; 15. Peter Fils Pijnacker; 16. Thom Van Beek Stompwijk; 17. Erik Groeneveld Heineoord; 18. Menno Gobielje Gouda; 19. Maarten Padmos Zierikzee; 20. Johan Brouwers Sprundel;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 2.
Joukje Braam Dordrecht; 3. Marijn de
Vries Zwolle; 4. Marjolein Claessen
Hoeven; 5. Melanie Woering Rozenburg; 6. Iris van der Stelt Numansdorp; 7. Silke Kogelman Lemelerveld; 8. Yukiyo Hori Japan; 9. Eltina van Wijk Alblasserdam; 10. Anouk Rockx Oud-Gastel; 11. Henriette Woering Rozenburg; 12. Alicja Verhagen Woerden; 13. Amanda Bongaards De Lier; 14. Anne Ewing Engeland; 15. Marion Bax Bavel; 16. Chantal Verstraten Roosendaal; 17. Anneke Lubeek Puttershoek; 18. Charlotte Peeters Roosendaal; 19. Anouk Kerstens Roosendaal; 20. Wendy Venge Dordrecht;
NISPEN.(
2013.08.18 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Joost
Jansen Rotterdam; 2. Ruud Rentmeester Goes; 3. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 4.
Sammy Bogaert Belgie; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Tjeerd Dudok Chaam; 7.
Fausto Hofland Roosendaal; 8. Dennis Raadtgever Kapelle; 9. Rodrigo Mendieta
Calzada (Arg); 10. Maarten van Trijp Essen; 11. Jerry Kallenfels Sint
Willebrord; 12. Eloy Raas Hendrikskinderen; 13. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 14. Joop de Gans Hoogerheide; 15. Rik de Voogd Rotterdam; 16. Jasper
de Laat Moergestel; 17. Mike Castel Ossendrecht; 18. Paul Hoondert
Heinkenszand; 19. Elmar van Hoorn Rotterdam; 20. Pieter Israel Kruiningen;
Junioren: 1. Bjorn van der Heijden Schaijk; 2. Ocko Geserick
Hilversum; 3. Jurjen Varkevisser Uden; 4. Davy Knobel Sint Willebrord; 5. Jelle
Wolsink Hengelo ov; 6. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 7. Mitchell Cornelisse
Amsterdam; 8. Ivar Moeleker Yerseke; 9. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 10.
Gino Luca Vierhouten Hilversum; 11. Wessel Berrens Utrecht; 12. Sem Hagemans
Nieuwegein; 13. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 14. Justin Timmermans
Hardenberg; 15. Niek Koorneef Lekkerkerk; 16. Koen van Baardewijk Roosendaal;
17. Sven Bergmans Maren-Kessel; 18. Niels de Bruijn Oud-Gastel; 19. Bram van
Hees Klein-Zundert; 20. Etienne Lenting Nieuwveen;
Nieuwelingen: 1. Mitch Groot Brunssum; 2.
Erik Boer Wolphaartsdijk; 3. Stan Gosink Coevorden; 4. Danillo Verstappen
Montfoort; 5. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 6. Rens Tulner Lexmond; 7. Bryan
Bouwmans Gemert; 8. Djoerd van Dessel Breda; 9. Cliff de Peijper Oud Gastel;
10. David Dekker Hedel; 11. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 12. Daan Timmers
Breda; 13. Dylan Bouwmans Gemert; 14. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 15. Maik
van der Heijden Schaijk; 16. Jerom Verbraak Roosendaal; 17. Luuk den Otter
Schijndel; 18. Bob Kerkhofs Wouw; 19. Bas Sitters Zegge; 20. Thijmen Roovers
Zundert;
NISPEN.(
2014.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Maarten van Trijp Essen
(Bel); 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Tom Vermeer Leusden; 4. Wouter Mesker
Noordeloos; 5. Jesper Schipper Noordwijk Zh; 6. Paul Moerland Fijnaart; 7.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 9. Oscar
Riesebeek Tiel; 10. Marvin van Spronsen Monster; 11. Corne Hagenaars Oud
Gastel; 12. Michel Stroosnijder Hansweert; 13. Jens Coppens Noordhoek; 14.
Geert van der Weijst Reusel; 15. Rik de Voogd Rotterdam; 16. Bart Aernouts
Belgie; 17. Koen van de Klundert Woensdrecht; 18. Jerry Kallenfels Sint
Willebrord; 19. Michiel Jumelet Bruinisse; 20. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Henk de
Jong Mijdrecht; 2. Kemal Acar Papendrecht; 3. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 4.
Martijn Veling Amstelveen; 5. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 6. Gijs Beets Amsterdam;
7. Martijn Harteloh Dordrecht; 8. Otto Schotte Hellevoetsluis; 9. Stefan Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 10. Tony Verschuuren Fijnaart; 11. Ruud Zijlmans
Roosendaal; 12. Glenn Thomas Woerden; 13. Raphael Gabriels Roosendaal; 14.
Jordi Timmermans Langeweg; 15. Tom Jansen Breda; 16. Kelvin Bakx Bergen op
Zoom; 17. Maxim Harteloh De Lier; 18. Wesley Floren Ossendrecht; 19. Kevin van
Bennekom Culemborg; 20. Fabrizio Korsman Hoogvliet;
Nieuwelingen: 1. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 2. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 3. Tim Bierkens Stampersgat; 4.
Alain Broos Baarle-Nassau; 5. Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 6. Lars Oreel
Goes; 7. Herman Brinkman Rotterdam; 8. Glenn Janssen Stein; 9. Bob Kerkhofs
Wouw; 10. Gerco Pastoor Eemdijk; 11. Vince Geijs Goes; 12. Wout van Elzakker
Hoogerheide; 13. Xavier Poels Oeffelt; 14. Lars Mastebroek Barneveld; 15. Bart
Sitters Zegge; 16. Geert Verheijen Rijsbergen; 17. Kevin Haest Rijsbergen; 18.
Jasper Haest Roosendaal; 19. Kevin Reuvers Zevenbergen; 20. Koen van Helvoirt
Erp;
NISPEN.(
2015.07.12 )
Elite/Beloften: 1. Twan Brusselman Helmond; 2.
Kelvin van den Dool Hoogblokland; 3. Nicky Verdaasdonk Chaam; 4. Jordi Talen
Spijkenisse; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Koen van de Klundert Woensdrecht;
7. Bart Dielissen Breda; 8. Jurriën Bosters Steenbergen; 9. Tristan Sint
Nicolaas Dordrecht; 10. Bryan van Rutten Roosendaal; 11. Paul Moerland
Fijnaart; 12. Henk Bom Naaldwijk; 13. Gerhard Joling Krimpen a/d IJssel; 14.
Bob Wubben De Lier; 15. Danos Gerritsen Hoogerheide; 16. Youp Havermans
Rotterdam; 17. Danny Vrolijk Schipluiden; 18. Joren Segers Belgie; 19. Ingmar
Uytdewilligen Belgie; 20. Randy Sint Nicolaas Dordrecht;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 2. Lieven Anthonise Dordrecht; 3. Maarten Schavemaker Nieuw
Vennep; 4. Robbert Schaap Voorburg; 5. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 6. Jan Muis
Giessenburg; 7. Fabrizio Korsman Hoogvliet; 8. Erik Dekker Hedel; 9. Ruben Mijnsbergen
Rotterdam; 10. Niky Deijkers Sint Willebrord; 11. Henk de Jong Mijdrecht; 12.
Robert Jan van den Braken Breda; 13. Mark van Leengoed Etten-Leur; 14. Stefan
Laurijssen Roosendaal; 15. Tony Verschuuren Fijnaart; 16. Cliff de Peijper
Oud-Gastel; 17. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 18. Jens van den Dool
Hoogblokland; 19. Jan Metselaar Bergschenhoek; 20. Jurgen Verbocht Roosendaal;
Nieuwelingen: 1. Robin Blummel
Sint-Michielsgestel; 2. Tim Bierkens Stampersgat; 3. Martijn Hennekam Zundert;
4. Alain Broos Baarle-Nassau; 5. Bart Sitters Zegge; 6. Jasper Haest
Roosendaal; 7. Max van Helmond Rijen; 8. Polle van Rijsbergen Etten-Leur; 9.
Bram Pieters Oosterhout Nb; 10. Lennart Reijtenbagh Zuidland; 11. Hugo Hoekjen
Delft; 12. Ryco Krebbekx Steenbergen; 13. Kevin Reuvers Zevenbergen; 14. Dennis
Mertens Breda; 15. Kevin Haest Rijsbergen; 16. Geert Verheijen Rijsbergen; 17.
Dennis Leijten Hoogerheide; 18. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 19. Thijs
Barendregt Kruiningen; 20. Damian van Alphen Hoeven;
NISPEN.(
2016.07.10 )
Elite/Beloften: 1. Jim Aernouts Belgie; 2.
David van Eerd Breda; 3. Tom Goovaerts Belgie; 4. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 5. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 6. Rob van Broekhoven Roosendaal;
7. Jeroen Boelen Drunen; 8. Ramon Vleugel Kapelle; 9. Ingmar Uijtdewillgen
Zandvliet; 10. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 11. Niels Wubben Dorst; 12.
Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 13. Kevin Vandermast Belgie; 14. Hermen Bode
Giessenburg; 15. Tom Meeusen Belgie; 16. Pim van de Klundert Woensdrecht; 17.
Lars Akkermans Ossendrecht; 18. Jermo Le Fevre Purmerend; 19. Ward Van Doren
Belgie; 20. Bas Nieuwkoop Roosendaal;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Robbert
Schaap Voorburg; 2. Max Haaksman Zeist; 3. Danny Vrolijk Schipluiden; 4. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 5. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 6.
Maikel Govaarts Drunen; 7. Maarten Schavemaker Nieuw-Vennep; 8. Jelle Veraart
Belgie; 9. Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 10. Germon Peeters Tilburg; 11. Eddy
van IJzendoorn Tiel; 12. Guus de Graauw Etten-Leur; 13. Roy Guequierre Tholen;
14. Ruud Goorden Roosendaal; 15. Nick Zuidema Delfzijl; 16. Stefan Laurijssen
Oud-Gastel; 17. Gijs Nederlof Kamerik; 18. Douwe Schouten Vlaardingen; 19. Harm
van Berkel Maasland; 20. Coen van den Berge Poeldijk;
Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen;
2. Kars ten Boske Wintelre; 3. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 4. Tristan van
Hassel Wernhout; 5. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Jasper Kraaijenbrink
Abbenbroek; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8. Robbert Rasenberg Terheijden; 9.
Niek Struijs Rucphen; 10. Sven Peeters Hoeven; 11. Jeroen Haest Rijsbergen; 12.
Hugo Hoekjen Delft; 13. Erben van Meer Nispen; 14. Martijn Rasenberg
Terheijden; 15. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 16. Manuel Michielsen Eck en
Wiel; 17. Gianni Pavone Steenbergen; 18. Wouter Hopmans Hoogerheide; 19.
Matthew van der Linden Barendrecht; 20. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer;
NISPEN.(2017.07.09)
Elite/Beloften: 1. Jos Koop Delft; 2. Robert
Berk Pijnacker; 3. Eloy Raas Hendrikskinderen; 4. Sieben Devalckeneer Belgie;
5. Hermen Bode Giessenburg; 6. Bas Nieuwkoop Roosendaal; 7. Ingmar
Uytdewilligen Zandvliet.(Bel); 8. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 9. Coen van
Kleef Schipluiden; 10. Jordi Talen Spijkenisse; 11. Xavier Ketelaars Sint
Willebrord; 12. Jan-Willem Groeneveld Rotterdam; 13. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 14. Julian Stolk Pijnacker; 15. Ramon Vleugel Goes; 16. Lars van
der Poel Hoogerheide; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Thomas van Bommel
Rotterdam; 19. Mitchell Boet s-Gravendeel; 20. Bas Sitters Zegge;
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Jelle
Veraart Belgie; 2. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 3. Rik Nederlof Breda;
4. Danny Vrolijk Schipluiden; 5. Guus de Graauw Etten-Leur; 6. Stefan
Laurijssen Oud Gastel; 7. Gerard van Haaften Dirksland; 8. Erik Groeneveld
Heinenoord; 9. Roy Guequierre Tholen; 10. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 11.
Gerwin Veltman Enschede; 12. Cornelis Bakker Dirksland; 13. Muhammad Nurfitri
Ammar Rosli Maleisie; 14. Erik de Niet Den Haag; 15. Bart Thomson Enschede; 16.
Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 17. Bouke Gerritsma Enschede; 18. Jelle Jumelet
Bruinisse; 19. Gijs Nederlof Kamerik; 20. Robert-Jan den Haan Enschede;
Nieuwelingen: 1. Marijn Maas Huijbergen; 2.
Pieter Prosman Zaltbommel; 3. Wouter Hopmans Hoogerheide; 4. Gianni Pavone
Steenbergen; 5. Hidde van Veenendaal Dongen; 6. Thomas Mijnsbergen Rotterdam;
7. Daan van Wieringen Beverwijk; 8. Dennis Willems Boxmeer; 9. Boris Romers Rozenburg;
10. Bart Beks Wouw; 11. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 12. Muhammad Abdrauf
Maleisie; 13. Erben van Meer Nispen; 14. Thijs Brugging Bleiswijk; 15. Gabriel
Melching Rotterdam; 16. Muhammad Sahrom Maleisie; 17. Niels Huijbregts
Wernhout; 18. Jarno Vorstenbosch Schijndel; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer;
20. Guus van Schipstal Wanroy;
NISPEN.(
2018.06.30 )
Junioren: 1. Lars Hohmann Oosterhout NB; 2. Joris Kroon
Schalkwijk; 3. Ward de Schepper Made; 4. Jeroen Haest Rijsbergen; 5. Wessel
Verschueren Ulicoten; 6. Stan van den Bergh Oud-Gastel; 7. Yoeri Slokkers
Oud-Vossemeer; 8. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 9. Nils Jansen Middelaar; 10.
Erben van Meer Nispen; 11. Youri van Esch Sint-Oedenrode; 12. Thijs van den
Broek Gilze; 13. Nicolaas Huigen Utrecht;
NISPEN .(
2019.07.07 )
Elite/Beloften: 1. Abe Celi Oosterhout; 2.
Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Rob van
Broekhoven Roosendaal; 5. Frenky van der Vorst Halsteren; 6. Lars Oreel Goes;
7. Ingmar Uytdewilligen Zandvliet 8. Thijs Barendregt Kruiningen; 9. Jelle
Veraart Breda; 10. Germon Peeters Tilburg; 11. Rowan Bergmans Maren-Kessel; 12.
Martijn Veling Utrecht; 13. Lars Akkermans Ossendrecht; 14. Lars van der Poel
Hoogerheide; 15. Jeffrey Doornbusch Breda; 16. Ruben van den Ende Delft;
Junioren/Amateurs: 1. Anthony
Kets Berendrecht(Bel); 2. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 3. Pim van de
Klundert Woensdrecht; 4. Ruud Goorden Roosendaal; 5. Bart Beks Wouw; 6. Rik
Nederlof Breda; 7. Mark van Velthoven Wateringen; 8. Henk de Jong Nieuwveen; 9.
Gijs Vierling Veldhoven; 10. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 11. Arnoud
Witsenburg Driebergen; 12. Mike Kruijthof Dordrecht; 13. Remco Schellevis Stolwijk;
14. Guus de Graauw Etten-Leur; 15. Thomas Verdonck Wouwse Plantage 16. Jurgen
Verbocht Roosendaal; 17. Yan van Dijk Druten; 18. Luuk Bierkens Stampersgat;
19. Erik Groeneveld Heinenoord; 20. Lorenzo van Velzen Amsterdam;
Nieuwelingen: 1. Moreno Tak Fijnaart; 2. Bart
Hordijk Westmaas; 3. Arno van Krimpen Groot-Ammers; 4. Noah van Putten Tiel; 5.
Bas van Leijsen Molenschot; 6. Rowan van Oord Hank; 7. Tim van Leijsen
Molenschot; 8. Brent Broosus Huybergen; 9. Nick Brand Pijnacker; 10. Maurits
Kool Kortenhoef; 11. Pierre van den Kieboom Hoogerheide; 12. Rik van der Wal
Apeldoorn; 13. Jonas Roodenburg Maassluis; 14. Daniël Vastenhout Spijkenisse;
15. Casper Noorloos Kaatsheuvel; 16. Daan van den Eijnden Prinsenbeek; 17. Max
Goris Hoogerheide; 18. Bart Rutten Den Hout; 19. Rens Ammerlaan Pijnacker; 20.
Daan van Oirschot Helvoirt;