NIEUWENDIJK.(
2000.07.08 )
Elite/Neo: 1. Jereon Boelen Drunen; 2.
Ronald Roos Zoetermeer; 3. Ruud Zijlmans Roosendaal; 4. John Leijs
Standaardbuiten; 5. Harry van Putten Hagestein; 6. Wim Oldenburg Uitwijk; 7.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 8. Eric Westerbeek Prinsenbeek; 9. Michel
Duinmayer s-Gravenhage; 10. Peter Heeren Sprundel; 11. Bart Wolthuis Dussen;
12. Frank van Rooijen Wilnis; 13. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 14. Raphael
Gabriels Roosendaal; 15. Martijn Oors Langeweg; 16. Henry Loonen Etten-Leur;
17. Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 18. Niels van den Haak Breda; 19. Pieter
van der Ree Numansdorp;
Junioren: 1. Erwin van Leijen Ewijk; 2. Enrico van Laar
Aalst; 3. Christian Mol Nibbixwoud; 4. Daan Bouwmeester Cothen; 5. Bart
Kerkdijk Apeldoorn; 6. Dave van Gellekom Wognum; 7. Stefano Secci Tilburg; 8.
Hidde Bos IJsselstein; 9. Niels Vos Uddel; 10. Jan Kanis Zwolle; 11. Bram
Janssen Hoogeveen; 12. Anton Bos Hierden; 13. Gerwin van de Vegte Mastenbroek;
14. Maarten Bremer Dodewaard; 15. Bert van Dijk Zwolle; 16. Adam Maris
Dordrecht; 17. Tjerk Boom Lexmond; 18. Erik Verboom Hasselt; 19. Jeroen
Hendriks Boxmeer; 20. Koos Bramer Hoogeveen;
Nieuwelingen: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2.
Randy Holleman Dordrecht; 3. John Bongaards De Lier; 4. Rik de Schrijver
Oosterhout; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Niels Pieters Hoofddorp; 7. Hans
Timmermans Dongen; 8. Corne van Ast Rilland; 9. Patrick van Loon ’s-Gravenmoer;
10. Nicky Kessens Oosterhout; 11. Gideon de Jong Papendrecht; 12. Chris Rovers
Gemonde; 13. Tim van der Zanden Poeldijk; 14. Wilco Hovestad Veenendaal; 15.
Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 16. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen; 17. Kees van
Etten Kruisland;18. Matthieu van Herp Nieuwendijk; 19. Tonnie Braspennincx
Ulvenhout; 20. Leon Korteland Spijkenisse;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Johnny
Broers Maartensdijk; 2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. John Brand Vlaardingen;
4. Johan Pemen Rijsbergen; 5. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 6. Jack Broeren St.
Willebrord; 7. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 8. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 9.
Dennis van Dinther Oss; 10. Wim van Kapel Eethen; 11. Patrick Gelens Breda; 12.
Wim Lugtenburg Goedereede; 13. Louis de Haas Vlaardingen; 14. Marco Halma
Zaltbommel; 15. Jan Verschuren Waspik; 16. Martin de Jong. Vianen; 17. Jean
Pierre van Dongen Made; 18. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 19. Eric van de Wiel
Breda; 20. W Becx Rotterdam;
NIEUWENDIJK.(
2001.06.23 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Jeroen Boelen Drunen;3. Martijn Simons Wouw; 4.
Tom Cordes Baarle-Nassau; 5. Maas van Schoonhoven Ede; 6. Bart
Wolthuis Dussen; 7. Wim van Kapel Eethen; 8. Ronald Krijnen Hank;
9. Arie van Oijen Hillegom; 10. Arnold Stam Sprang-Capelle; 11.
Martijn Lust Heerhugowaard; 12. Eric Westerbeek Belgie(Minderhout);13.
Erwin van Leijen Ewijk; 14. David Fictoor Wijk bij Duurstede;15. Henry
Loonen Etten-Leur; 16. Wim Oldenburg Uitwijk; 17. Marc Blok
Heinkenszand;18. Eric Vereecken Hulst; 19. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 20.
Jan van Beckhoven Chaam;
Junioren: 1. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 2.
Thijs Jonker Uden; 3. Joost van Leijen Ewijk;4. Bert van Buren
Schoonhoven; 5. Stefan van Dorrestein Zeist;6. Stefan Huizinga
Woudrichem; 7. Dennis de Jong. Waddinxveen; 8. Daan Waanders
Lichtevoorde; 9. Thomas Berkhout Schipluiden;10. Matthieu van Herp
Nieuwendijk; 11. Boudewijn de Graaff Rotterdam;12. Arjan Molenaar
Ameide; 13. Jos Burger Mijdrecht; 14. Bart Rietveld Ter Aar;15.
Christiaan van der Weerd Kampen; 16. Stefan Ekris; 17. Randy Holleman
Dordrecht;18. Dirk-Jan Molenaar Rijswijk; 19. Juriën van Duuren Polsbroek; 20.
Adam Maris Dordrecht;
Nieuwelingen: 1. Kevin Sluimer Nieuwerkerk
a/d IJssel; 2. Leon Korteland Spijkenisse; 3. Niels Pieters
Hoofddorp; 4. Arjen de Baat Puttershoek; 5. Freek Wallaard
Noordeloos; 6. Mike Alloo Roosendaal; 7. Ronald van der Laar
Giessenburg;8. Roberto Secci Tilburg; 9. Kevin Schutte Zwolle; 10.
Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 11. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 12.
Cenny Glasbergen Leiden; 13. Marcel Lamberts Leerdam; 14. Corné
van Ast Rilland; 15. Wilco Hovestad Veenendaal; 16. Nicky Kessens
Oosterhout; 17. Paul van Strien Ridderkerk; 18. Paul Konijnenburg
Ridderkerk; 19. Arnold Heemskerk Oudewater; 20. Dirk van Dam
Goes;
NIEUWENDIJK.(
2002.06.22 )
Elite/Neo: 1. Jeroen Boelen Drunen; 2.
Ruud Zijlmans Roosendaal; 3. Arno Hartog Giessenburg; 4. Joost
van Hest ’s-Gravenmoer; 5. Patrick Snijders Haarsteeg; 6. Wim
Oldenburg Uitwijk; 7. Tom Cordes Baarle-Nassau; 8. Ronald Krijnen
Hank; 9. Heerko Gorter Werkendam; 10. Dennis van Dijken
Dodewaard; 11. Nathan Clark Wernhout/Australie; 12. Michel
Rommers Kapelle; 13. Martin van Steen Dongen; 14. Erwin van
Leijen Ewijk; 15. Daniel Kleijn Wognum; 16. Marc Blok
Heinkenszand; 17. Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 18. Raphael
Gabriels Roosendaal; 19. Bert van Buren Schoonhoven; 20. Marco
van der Velde H'veld-G'dam;
Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Joost van
Leijen Ewijk; 3. Joost Spring in ‘t Veld Mijdrecht; 4. Tim van
der Zanden Poeldijk; 5. Roberto Secci Tilburg; 6. Niels Pieters
Hoofddorp; 7. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 8. Guus
Magielse Est; 9. André Bijl Oosterwijk; 10. Dirk Bellemakers
Luyksgestel; 11. Ester Efraïm Lexmond; 12. Nicky Kessens
Oosterhout; 13. Leon Burger Mijdrecht; 14. Jos van Emden
Schiedam; 15. Jeroen van den Berg Puttershoek; 16. Juriën van
Duuren Polsbroek; 17. Theo Roelofs Uden; 18. Paul Konijnenburg
Ridderkerk; 19. Matthieu van Herp Nieuwendijk; 20. Stefan van
Dorrestein Zeist;
Nieuwelingen: 1. Martijn van Schaijk Helmond;
2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk; 4.
Arnoud Koot Limmen; 5. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 6. Mike
van der Putten Haarlem; 7. Ben van der Kooi Breda; 8. Yondi
Schmidt H.I. Ambacht; 9. Michel Kreder Zevenhuizen; 10.
Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 11. Ronald van der Laar Giessenburg;
12. Cenny Glasbergen Leiden; 13. Kenny Oosterhoff Delft; 14.
Rik van IJzendoorn Tiel; 15. Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer; 16.
Wesley van Dongen Made; 17. Vincent Hinssen Rijen; 18. Ricardo
van der van der Velde Breda; 19. Sven van der Klaauw Oud-Beijerland; 20.
Jordi Muller Lisse;
NIEUWENDIJK.(
2003.06.21 ).
Elite/Beloften: 1. Arnold Stam Sprang-Capelle;
2. Ronald Krijnen Hank; 3. Martin van Steen Dongen;4. Gerwin de Regt
Nispen; 5. John Leijs Standaardbuiten;6. John den Engelsman Nijwegen;
7. Roland Rozenveld Numansdorp;8. Wally Buurstede Sint Willebrord; 9.
Edward Farenhout Zuidland; 10. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 11.
Jean-Pierre Verstraten Roosendaal;12. Peter Woestenberg St.Willebrord; 13.
Gerhard Klijnhout ’s-Gravendeel;14. Marvin van der Pluijm Hank; 15.
Vincent Geluwie Huizen; 16. Remko Kramer Nijmegen;17. Lennard van
Anrooij Nieuwendijk; 18. Raphael Gabriels Roosendaal; 19.
Anthonie di Bastista Dordrecht/Australie; 20. Pieter Fase Oud-Vossemeer;
Elite-Vrouwen: 1. Miriam Wiersma Uitgeest;2.
Nicolle de Bie-Leijten Belgie; 3. Ingrid Kelderhuis Soest;4. Inge Klep
Etten-Leur; 5. Marion Bax Bavel; 6. Paulien van Etten Almere;7.
Daphne Hoeve Tilburg; 8. Kristel Vries Haarlem; 9. Hanneke
Snijders ’s-Gravenmoer;10. Nancy Turkstra Heerhugowaard; 11. Rian
Nijmeijer Utrecht;12. Susan Hartog Jisp; 13. Angela van Dalen Bergen op
Zoom;14. Susanne van As Roosendaal; 15. Liesbeth Zeeman Oudkarspel;
16. Wietske Hollegien Nijmegen;17. Yvette van Leest
Moerdijk; 18. Bea den Bakker Alkmaar;19. Henja Verstraten- v.d. Boom
Roosendaal; 20. Marieke Dunnink Giessenburg;
Junioren: 1. Kevin Sluimer Rotterdam; 2. Wesley van
Dongen Made; 3. Wouter Lugtenburg Goedereede; 4. Arnoud Koot
Limmen; 5. Emiel Nijsse Hoedekenskerke;6. Lauran de Winter
Oud-Vossemeer; 7. Léon Monster Oud-Beijerland;8. Michael van Eerd Breda;
9. Nicky Kessens Oosterhout; 10. Kenny Oosterhoff Delft;11. Geert
Dijkshoorn Vlaardingen; 12. Jeffrey van Agtmaal Huijbergen;13. Stijn
Buermans Wouwse Plantage; 14. Marco van der Stoep Berkel en
Rodenrijs;15. Emiel van Staveren Rotterdam; 16. Bastiaan Geurts
Teteringen;17. Sylvester Oomen Oosterhout; 18. Edwin van Wanrooij
Oosterhout;19. Freek van Gurp Breda; 20. Ivo Sprangers Rijen;
Nieuwelingen:1. Jan Pruijn Schijf;2. Boy van
Poppel Oisterwijk; 3. Ricardo van der Velde Breda;4. Maurice Vrijmoed
Rijswijk; 5. Ruben Mureau Wagenberg;6. Nick van der Linden Breda; 7.
Mazid Kramers Ridderkerk; 8. Roel Commandeur Raamsdonk;9. Jeroen
Bijnagte Papendrecht; 10. Wouter van Roosmalen Schijndel;11. Thijs Kros
Noordeloos; 12. Niek Tielemans Maren-Kessel;13. Remco Bijman Axel; 14.
Benny Banen Zoetermeer; 15. Pim Oome Lexmond;16. Martijn Bertens
Udenhout; 17. Rik Lugtenburg Goedereede;18. Rens Trommels Poortugaal;
19. Dennis Kivits Vlijmen; 20. Remco Oosterlaken Den Haag;
NIEUWENDIJK. (
2004.06.19 )
Elite/Neo: 1. Marco Luyten Meerkerk; 2.
Gerwin de Regt Nispen; 3. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 4.
Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 5. Tijn Seuntjens Eindhoven; 6.
Martijn Kromdijk Wouw; 7. Ruud Zijlmans Oud-Gastel; 8. Ronald
Krijnen Hank; 9. Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel; 10. Bart
Wolthuis Hank; 11. Marco van Haaften Stavenisse; 12. Maikel
Govaarts Drunen; 13. Marco van der Velde H'veld-G'dam; 14. Marvin
van der Pluijm Hank; 15. Marcel van Dijk Spijkenisse; 16. Lennard
van Anrooij Nieuwendijk; 17. Rob Meiland Hoogerheide; 18. Ryan
Kelly Dordrecht; 19. Raphael Gabriels Roosendaal; 20. Twan den
Braber Hoeven;
Junioren: 1. Michel Kreder Zevenhuizen; 2. Dennis
Kreder Zevenhuizen; 3. Kenny Oosterhoff Delft; 4. Mazid Kramers
Ridderkerk; 5. Ricardo van der Velde Breda; 6. Jeroen Dohmen
Born; 7. Rolf Brinkhuis Zevenaar; 8. Pim Oome Lexmond; 9.
Daan Boeijen Haarsteeg; 10. Wesley van Dongen Made; 11. Jan
Pruijn Schijf; 12. Marco Brus Schijndel; 13. Leonard Visser Zuid-Beijerland;
14. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 15. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 16. Nick
Hoogduijn ‘s-Gravenhage; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Martijn Schreuders
Giessen; 19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20. Gerald van Oerle Den Hout;
Nieuwelingen: 1. Gerd Steijn Ermelo; 2.
Jens Hoeben Oldenzaal; 3. Lennart Blok ‘s-Gravenhage; 4. Raymond
Kreder Zevenhuizen; 5. Harm Steijn Ermelo; 6. Dennis Souverein
Haarlem; 7. Geert Kouters Oosterhout; 8. Benny Banen
Zoetermeer;9. Tom Olde Boerrigter Oldenzaal; 10. Rens Trommels
Poortugaal;11. Jeroen Hanenberg Spijkenisse; 12. Scott Bakker Rotterdam;
13. Sten Prins Mierlo; 14. Steven Oomen Oosterhout; 15. Jimmy
Pluimakers Waalwijk; 16. Kevin de Vette Schiedam; 17. Nicky
Verdaasdonk Chaam; 18. Matthijs Mulckhuijse Meerkerk; 19. Jeftha
Van Ooijen Giessenbrug; 20. Marco van Gelderen Oosterhout;
Elite-Dames: 1. Janny Kleinjan Almelo; 2.
Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Tamara Peek Groningen; 4. Eva
Sijm Wieringerwaard; 5. Sandra van Veghel Rosmalen; 6. Daniëlle
van Pinxten St. Michiels Gestel; 7. Renske Doedeé Kloosterzande; 8.
Hanneke Snijders ’s-Gravenmoer; 9. Marion Bax Bavel; 10. Kristel
Verkooijen Chaam; 11. Abke Francissen Vught; 12. Florien Remmelts
Ruinerwold;13. Carola Groeneveld Werkendam; 14. Linda Dirkx Reusel; 15.
Kristel de Vries Haarlem; 16. Susan Hartog Jisp; 17. Edith den
Boer Ouderkerk ad IJssel; 18. Rian Nijmeijer Utrecht; 19. Sabrina Kaatee Koedijk; 20.
Mirjam van Dijk Pijnacker;
NIEUWENDIJK.(
2006.06.17 )
Elite/Beloften: 1. John Leijs Standdaarbuiten;
2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Bert Dekker Lekkerkerk; 4. Jeroen Akkerman Almere;
5. Guus Magielse Est; 6. Dennis van Dijken Bemmel; 7. Rik van IJzendoorn Tiel;
8. Ronald Schur De Kwakel; 9. Peter Mohlmann Apeldoorn; 10. Marcel Alma
Harskamp; 11. Malaya van Ruitenbeek Delft; 12. Nico Ringelberg s-Gravenhage;
13. Thijs Kros Noordeloos; 14. Jeroen Lute Limmen; 15. Jerry Kallenfels Breda;
16. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 17. Gerwin de Regt Nispen; 18. John van de
Vreede Krabbendijke; 19. Michel Reuser Tiel; 20. John den Engelsman Nijmegen;
Junioren: 1. Glenn van Gool Ridderkerk; 2. Ramon Sinkeldam
Wormer; 3. Mitchell Huenders Almere; 4. Jordy Beuker Huizen; 5. Erik Berkhout
Schipluiden; 6. Dennis Souverein Haarlem; 7. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 8.
Tim Aalders Dordrecht; 9. Niels Rullens Wouw; 10. Maarten de Groot Stolwijk;
11. Sander Stiegelis Kloosterzande; 12. David Raaijmakers Oosterhout Nb; 13.
Enno van Os Uden; 14. Pascal van Gool Oud Beijerland; 15. Hugo Sijm
Wieringerwaard; 16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Jan van Veen Naaldwijk; 18.
Jan Coolen Geldrop; 19. Geert Kouters Oosterhout Nb; 20. Jelle Schouten
Vlaardingen;
Nieuwelingen: 1. Jelle Lugten Gouda; 2. Coen
Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;3. Tomas van der Borst Breda; 4. Nick
Nieuwdorp Yerseke; 5. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;6. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 7. Jesper Asselman Wateringen; 8. Stefan den Hartog
Hendrik-ido-Ambacht; 9. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 10. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 11. Jeroen Breewel Wilnis; 12. Thijs van den Oetelaar Schijndel;
13. Marc Goos Dorst; 14. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 15. Jurriën Bosters
Steenbergen; 16. Alex Gresnigt Kapelle; 17. Hugo Haak Vianen; 18. Jurgen van
Stein Callenfels Rijen; 19. Erick Tol Boskoop; 20. Robbert de Greef Geldrop;
NIEUWENDIJK.(
2007.06.16 )
Elite/Beloften: 1. Dennis Luyt Haarlem; 2. Ralf
Hamers Schijndel; 3. Gerd Steijn Ermelo; 4. Boudewijn de Graaff Heukelum; 5.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 6. Marco Luyten Meerkerk; 7. Erik Jan Kooiman
Ammerstol; 8. Enno van Os Uden; 9. John Schouten Harderwijk; 10. Dennis van
Dijken Bemmel; 11. Thijs Kros Noordeloos; 12. Tjeerd Dudok Wagenberg; 13. John
den Engelsman Bakel; 14. Eddy van IJzendoorn Tiel; 15. Danny Vrolijk
Schipluiden; 16. Vincent ter Schure Rheeze; 17. Andy Knijpinga Utrecht; 18. Jan
Coolen Geldrop; 19. Koen Verburg Zeeland; 20. Dennie Hulsen Schijndel;
Junioren: 1. Alex Gresnigt Kapelle; 2. Ruan Benson
Zuid-Afrika; 3. Tobias Paulina Breda; 4. Remco Peters Grave; 5. Axel Post
Oegstgeest; 6. Mickey Kallenfels Breda; 7. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek;
8. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 9. Michael Sterk Velddriel; 10. Patrick
Groenestein Hoogland; 11. Gilles Spierings Eindhoven; 12. Tom Lotz Schoonhoven;
13. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 14. Niels Rullens Wouw; 15. Nick Eversdijk
Kapelle; 16. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 17. Steven Oomen Oosterhout Nb;
18. Aron Kremer Vierpolders; 19. Björn Aardoom Capelle aan den IJssel; 20.
Patrick van Nunen Barendrecht;
Nieuwelingen: 1. Hugo Haak Vianen; 2. Eddy
Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 3. Bas Oude Elferink Mijdrecht; 4. Bram de Kort
Dongen; 5. Youri van Noorden Kruiningen; 6. Jasper van Velzen Noordwijkerhout;
7. Edwin van Endhoven Maasdam; 8. Olaf Oussoren Amerongen; 9. Guy van Rijsbergen
Etten-Leur; 10. Michael van Ginneken Oosterhout Nb; 11. Michiel Jumelet
Bruinisse; 12. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 13. Rik van Aaken Vessem;
14. Rob Ooms Lepelstraat; 15. Davey Jansen Kapelle; 16. Youri Deelen
Bergambacht; 17. Jeffrey Verschuren Hank; 18. Jens Coppens Noordhoek; 19. Djago
Smits Tilburg; 20. Jesse Veenis Krimpen aan de Lek;
NIEUWENDIJK.(2008.06.21)
Elite/Beloften: 1. Bart Aarnouts Belgie; 2.
Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4.
Wally Buurstede Sint Willebrord; 5. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 6.
Martijn Simons Roosendaal; 7. Ronald Roos Hoogstraten; 8. Tjeerd
Dudok Wagenberg; 9. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 10. Frank de
Reus Strijen; 11. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 12. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 13. Jan van Veen Naaldwijk; 14. Gerwin de Regt
Nispen; 15. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 16. Marvin van der
Pluijm Hank;17. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 18. Arno Hartog
Giessenburg;19. Stefan Breemes Amsterdam; 20. Kees Kipping Monster;
Junioren: 1. Nick van der Lijke Middelburg; 2. Alex
Gresnigt Kapelle; 3. Menno Zoontjens Goirle;4. Sabri Chabot Breda; 5.
Evan van der Palm Spijkenisse; 6. Marc Blom Oost-Souburg; 7. Cees
de Ridder Noordwijk Zh; 8. Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel; 9.
Sander Vleugel Wemeldinge; 10. Nick Eversdijk Kapelle; 11. Douglas van Raaij
Breda; 12. Kelian Lankester Schiedam; 13. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;
14. Leroy Jansen Hoogerheide;15. Teun Flint Winterswijk; 16. Niels van der
Meijden Heukelum; 17. Frank Lathouwers Sint Oedenrode; 18. Gido Windmeijer
Berkel en Rodenrijs;19. Xaf Houwers Aalten; 20. Joeri Kasper Wemeldinge;
Nieuwelingen: 1. Olaf Oussoren Amerongen; 2.
Sjoerd van Ginneken Heerle; 3. Rochéz Harbers Rijssen; 4. Robin
van der Werf Voorhout; 5. Lars van Ballegooijen Eindhoven; 6.
Stan Godrie Zundert; 7. George van Koeveringe Kapelle; 8. Tristan
Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Diederik Deelen Berkenwoude; 10.
Martin Romijn Zuidland; 11. Edwin van Endhoven Maasdam; 12.
Fausto Hofland Roosendaal; 13. Wim Hofstede Oosterhout NB; 14. Erik
Groeneveld Heinenoord; 15. Jochem Waterval Woudenberg; 16. Quido
Berrens Utrecht; 17. Robbert Schaap Voorburg; 18. Tim de Winter
Capelle aan den IJssel;19. Jeffrey Verschuren Hank; 20. Youri Deelen
Bergambacht;
NIEUWENDIJK .(
2009.06.20 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Bart Aernouts Belgie; 3. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 4. Ronald Roos
Hoogstraten (Belgie) 5. Tim Nederlof Harmelen; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7.
Marco Minnaard Wemeldinge; 8. Tjeerd Dudok Wagenberg; 9. Coen Otterspeer
Ouderkerk aan den IJssel; 10. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 11. Nick
Borst Leiden; 12. Rodrigo Mendieta Argentinië; 13. Willy Heeneman s-Gravenhage;
14. Michael Vingerling Rockanje; 15. Sander Aardenburg Zaandam; 16. Boudewijn
de Graaff Rotterdam; 17. Bob Verkooijen Chaam; 18. Thijs Kros Noordeloos; 19.
Martijn Simons Roosendaal; 20. Niels Lommers Gouda;
Nieuwelingen: 1. Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam;
2. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 3. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs;
4. Arie Teun Roobol Rhoon; 5. Pim Zwinkels Kwintsheul; 6. Nelis Koeken Zundert;
7. Jurrian Coenradie Vlaardingen; 8. Niels Immerzeel Wilnis; 9. David de Leeuw
Poortugaal; 10. Robin van den Oever Rotterdam; 11. Erik Groeneveld Heinenoord;
12. Daan Schouten Almelo; 13. Boaz Bal Zierikzee; 14. Jelle Meesters
Etten-Leur; 15. Arjen van Drunen Wagenberg; 16. Kevin Jansen Hoogerheide; 17.
Bram Pijnappels Schijndel; 18. Corne Hagenaars Oud Gastel; 19. Jeroen van den
Hout Goirle; 20. Kenneth van Dorp Oosterwolde Gdl;
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Jordy Suykerbuyk Sint Willebrord; 3. Erik Bos Rotterdam; 4. Tonnie Akkermans
Etten-Leur; 5. Cees Quint Deil; 6. Arjan Ribbers Groenlo; 7. Hans Weeda
Zuidland; 8. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 9. Arno van der Veen Meerkerk; 10.
Bob Pennings Boxtel; 11. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 12. Chris Maas
Papendrecht; 13. Rene Smits. Lage Zwaluwe; 14. Roger Oomen Etten-Leur; 15.
Ramon van der Knaap Hellevoetsluis; 16. Robert van Dalen Andel; 17. Rens
Trommels Poortugaal; 18. Martin Vrij Hellevoetsluis; 19. Wim Oldenburg Uitwijk;
20. Dennis Timmermans s-Gravenmoer;
NIEUWENDIJK .(
2010.06.19 )
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Delft;
2. Jos Pronk Heerhugo- waard; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4.
Sander Lormans Heemskerk; 5. Gerwin de Regt Nispen; 6. Emmanuel
van Ruitenbeek Cadier en Keer; 7. Ronald Roos Hoogstraten (Bel);8.
Jurgen van Diemen Leimuiden; 9. Kasper Schotte Hellevoetsluis; 10.
Tjeerd Dudok Breda; 11. Marco Kuijvenhoven s-Grave- zande; 12.
Ivor Bruin Deventer; 13. Luc Hagenaars Maastricht; 14. Martijn
Simons Roosendaal; 15. Aron Kremer Vierpolders; 16. Erik Andrea
Deventer; 17. Wally Buurstede Sint Willebrord; 18. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 19. Marco van der Stoep Berkel en Rodenrijs; 20.
Koos Jeroen Kers Amstelveen;
Nieuwelingen: 1. Ricardo van Dongen
Oosterhout Nb; 2. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 3.
Merijn Korevaar Groot Ammers; 4. Thijs de Lange Kattendijke; 5.
Jaap de Jong Lunteren; 6. Koen van Baardewijk Roosendaal; 7. Koen
Geerding Woudenberg; 8. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 9.
Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 10. Stijn Rovers Breda; 11.
Gerd de Keijzer Hoogeloon;12. Koen Bosscher Zuidbroek; 13. Richard Hol
Amersfoort;14. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 15. Arjen van Drunen Made;
16. Jordy Keldermans Roosendaal; 17. Niels Immerzeel Wilnis; 18.
Michael Groeneveld Hoofddorp; 19. Jordi Kleinloog Eindhoven; 20.
Jason van Dalen s-Gravenzande;
Amateurs-A: 1. Guus de Graauw Wouwse
Plantage; 2. Pim Zuidewind Lisse; 3. Robert van Dalen Andel; 4.
Martin van der Meijden Brakel; 5. Lars Rietveld Oudewater; 6.
Frans van der Does Wilnis; 7. Rik de Schrijver Utrecht; 8.
Patrick de Laat Berlicum; 9. Martijn de Groot Vuren; 10. Ruud
Zijlmans Roosendaal; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Raphael
Gabriels Roosendaal; 13. Martin Vrij Hellevoetsluis; 14. Roger
Oomen Etten-Leur; 15. Maarten Coolen Veghel; 16. Martijn Harteloh
Dordrecht; 17. Anco Verstegen Dongen;18. Matthieu Hendriks Krimpen aan
de Lek; 19. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 20. Marc Janssen
Enschede;
NIEUWENDIJK.(2011.06.11)
Elite-Mannen/Beloften 1. Jaron van
Diermen Bunschoten/Spakenburg; 2.
Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 3.
Rhys Pollock Australie; 4. Tim
Nederlof Breukelen; 5. Stefan Breemes
Amsterdam; 6. Malaya van Ruitenbeek
Den Haag; 7. Niels Lommers Gouda; 8. Stuart Shaw Australie; 9. Jurgen van Diemen Leimuiden; 10. Wouter de Groot Pijnacker; 11. Jordy Beuker Huizen; 12. Ronald Roos Merksplas (Bel); 13. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 14. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 15. Jurriën Bosters Steenbergen; 16. Sander Kreder Zevenhuizen Zh; 17. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 18. Enno van Os Uden;19. Edwin Zwaan
Medemblik; 20. Bart Harmsen
Amstelveen;
Nieuwelingen: 1. Kevin Kooyman Zevenhuizen
Zh; 2. Remco Schouten Ammerstol; 3. Koen van Nieuwpoort
Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Paul Rooij Hoofddorp; 5. Bart-Jan de
Vink Aalsmeer; 6. Davy Gunst Yerseke; 7. Jesse van den Enden
s-Gravenzande; 8. Jorn Buning Alkmaar; 9. Jordi van Loon Lage
Zwaluwe; 10. Koen van Baardewijk Roosendaal; 11. Dennis van
Leeuwen Poeldijk; 12. Adriaan van Schilt Tholen; 13. Koen van de
Klundert Woensdrecht; 14. Maarten Junte Elburg; 15. Sieben Wouters
Zundert; 16. Ewoud Hartemink Amsterdam; 17. Pim van de Klundert
Woensdrecht; 18. Pim Heemskerk De Zilk; 19. David van Ooyen
Giessenburg; 20. Twan van Varik Dronten;
Amateurs: 1. Dennis
Voskuilen Amersfoort; 2. Emiel
Borsboom Woerden; 3. Nick Zuidewind
Lisse; 4. Henk Jan Borghuis Rijssen; 5. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 6. Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs; 7. Rob van Gameren Berlicum; 8. Johan Peemen Rijsbergen; 9. Nick Hansen Volendam; 10. Richard van Hardeveld Ede; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Thijs van der Bijl Lent; 13. Zeger van der Ham Werkendam; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Martin Vrij Hellevoetsluis; 16. Robert van Dalen Andel; 17. Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk; 18. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 19. Bert Koelewijn Soest; 20. Mattijn Motshagen Nijkerk;
NIEUWENDIJK.(2012.06.16)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Levi
Heimans Amsterdam; 2. Tim Veldt Amsterdam; 3. Gerwin de Regt
Nispen; 4. Steven van Leijen Wageningen; 5. Melvin van Zijl
Harderwijk; 6. Christiaan de Rijk De Meern; 7. Rik van IJzendoorn
Tiel; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Danny Vrolijk
Schipluiden; 10. Dennis Ebert Nieuwendijk; 11. Etienne Kooreman
Aalsmeer; 12. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 13. Corne
Verhoeks Zulichem; 14. Marc Janssen Ede; 15. Stephan Borsboom
Hellevoetsluis; 16. Jeffrey Doornbusch Breda; 17. Jarco van
Binsbergen Dodewaard; 18. Daan Sindelka Hoogland; 19. Martin den
Hengst Veenendaal; 20. Arie van Geloof Dirksland;
Nieuwelingen: 1. Olaf Remmerswaal Woerden;
2. Thomas Hoole Zuidland; 3. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 4.
Casper van Kester Poeldijk; 5. Jordi Timmermans Langeweg; 6.
Jochem Haitsma Berkel en Rodenrijs; 7. Daan Timmers Breda; 8.
Jermo le Fevre Purmerend; 9. Roel Koens s-Gravenpolder; 10. Mike
Onings Poeldijk; 11. Jelle Smalheer Hulst; 12. Jeroen Smits Bergschenhoek; 13.
Arjan Beelen Hierden; 14. Sander Wilhelm Nieuwerkerk a/d IJssel; 15. Tim de
Koning Delfgauw; 16. Bart van der Sluis Jistrum; 17. Sven van der Pluijm Hank;
18. Thomas Weber Tiel; 19. Jeroen Daniels Etten-Leur; 20. Jesse Muis
Giessenburg;
Amateurs: 1. Lars Rietveld Oudewater; 2. Erik Meerkerk
Zuidland; 3. Ferry de Ruiter Putten; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen;
5. Marijn Pijper Hoogvliet; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Stefan
Lobeek Aalten; 8. Paul Schreuder Nijmegen; 9. Youri Deelen
Bergambacht; 10. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 11. Andy
Knijpinga Utrecht; 12. Jeroen Wesselius Voorburg; 13. Patrick Somsen Aalten;
14. Robbert Schaap Voorburg; 15. Erik Groeneveld Heinenoord; 16. Thijs Kros
Noorderloos; 17. Dimitri Veerman Huizen; 18. Joep Keijsers Kessel Lb; 19.
Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk; 20. Jules Roskamp Zoetermeer;
NIEUWENDIJK.(
2013.06.22 )
Elite/Beloften: 1. Nicky Verdaasdonk Chaam; 2.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Eloy Raas Hendrikskinderen; 4.
Tjeerd Dudok Chaam; 5. Thijs de Lange Kattendijke; 6. Carlo Kop
Diemen; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Rick Craenen Nederweert;
9. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 10. Christiaan de Rijk De Meern;
11. Marcel Lommers Sprang-Capelle; 12. Nils van Kooij Krimpen aan de
Lek; 13. Janno de Bruijn Rijsbergen; 14. Marc Janssen Ede; 15.
Maarten van den Berg Rijssen; 16. Stijn Rovers Breda; 17. Arie van 't Geloof
Dirksland; 18. Pieter Homan Uithoorn; 19. Gustav Swagemakers Steenbergen; 20.
Eric Westerbeek Meersel-Dreef;
Nieuwelingen: 1. Noah van der Meer Naaldwijk;
2. Danny Voogt Wormer; 3. Jorn Volkers Barendrecht; 4. Daan
Timmers Breda; 5. Viktor Hoog Antink Ochten; 6. Daan van Meeuwen
Utrecht; 7. Djoerd van Dessel Breda; 8. Mike van Nunspeet Den
Haag; 9. Wout van Elzakker Hoogerheide; 10. Bob Goedbloed Leiden;
11. Jeroen van Goor Wilnis; 12. Enzo Hilhorst Hilversum; 13.
Sil Faber Ureterp; 14. Jens Voet Heinkenszand; 15. Thomas Verleys
Donk Woensdrecht; 16. Rivaldo de Pijper Sint Willebrord; 17. Hein
Timmermans Teteringen; 18. Tom Zwaan Amsterdam; 19. Olivier van
Pelt Spijkenisse; 20. Tom Welten Kruisland;
Amateurs: 1. Robert van Dalen Andel; 2. Gijs Nederlof
Kamerik; 3. Robert de Poel Dordrecht; 4. Erik Meerkerk Zuidland;
5. Robert Koppers s-Gravenhage; 6. Roel van Gameren
Heeswijk-Dinther; 7. Thijs Kros Noorderloos; 8. Robbert Schaap
Voorburg; 9. Marc den Hoed Pijnacker; 10. Rens Trommels
Hoogvliet; 11. Douwe Schouten Vlaardingen; 12. Harm van Berkel
Maasland; 13. Peter Fils Pijnacker; 14. Matthieu Hendriks Krimpen
aan de Lek; 15. Marijn Pijper Hoogvliet; 16. Mark Teeuw Rijswijk
Nb; 17. Tim van Wijk Wijk en Aalburg; 18. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 19. Lars Rietveld Oudewater; 20. Youri Deelen
Bergambacht;
NIEUWENDIJK.(
2014.06.21 )
Elite/Beloften: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Rik
de Voogd Rotterdam; 3. Andre Looij Wilnis; 4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5.
Dennis Souverein Haarlem; 6. Roman van Uden Nieuw-Zeeland; 7. Peter van de Put
Apeldoorn; 8. Maarten van Trijp Essen (Bel); 9. Rudy Vriend Schagen; 10. Jelle
Wolsink Hengelo Ov; 11. Niek Boom Nieuw Heeten; 12. Gerhard Joling Krimpen aan
den IJssel; 13. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 14. Jack Vermeulen
s-Gravendeel; 15. Wouter Been Utrecht; 16. Fausto Hofland Roosendaal; 17.
Mitchell Boet s-Gravendeel; 18. Gerwin de Regt Nispen; 19. Henk Bom s
Gravenzande; 20. Ian Peter Richards Dordrecht;
Nieuwelingen: 1. Freek Middelburg De Lier; 2.
Xavier Ketelaars Sint Willebrord; 3. Ryco Krebbekx Steenbergen; 4. Lars Boele
Ridderkerk; 5. Robin Kuijvenhoven De Lier; 6. Tom Manders Uden; 7. Mathijs de
Leng Boskoop; 8. Stef Zeestraten Pijnacker; 9. Robin Beije Sommelsdijk; 10.
Geert Verheijen Rijsbergen; 11. Nick Groot Zaandijk; 12. Floris Paalman Alphen
aan den Rijn; 13. Jasper Haest Roosendaal; 14. Chiel Schulten Raalte; 15. Thom
Buyck Assendelft; 16. Auke Jans Harderwijk; 17. Timo Miltenburg Nieuwegein; 18.
Jan Roelands Alphen Nb; 19. Simon Demaret Etten-Leur; 20. Jetze van Heelsum
Sleeuwijk;
Amateurs: 1. Robbert Schaap Voorburg; 2. Rikkie Dijkhuizen
Scheveningen; 3. Rik Nederlof Breda; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Jeroen
Wesselius Voorburg; 6. Thijs Kros Noordeloos; 7. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht;
8. Maikel Govaarts Drunen; 9. Robert van Dalen Andel; 10. Nick Uithoven
Babyloniënbroek; 11. Stefan Slager Beesd; 12. Jan Metselaar Bergschenhoek; 13.
Henk de Jong Mijdrecht; 14. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 15. Youri
Deelen Bergambacht; 16. Erik Groeneveld Heinenoord; 17. Marc den Hoed
Pijnacker; 18. Harm van Berkel Maasland; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20.
Lars Rietveld Oudewater;
NIEUWENDIJK.(
2015.06.20 )
Amateurs: 1. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 2. Rik Nederlof Breda;
3. Robbert Schaap Voorburg; 4. Martin van Plateringen Almere; 5. Bram Mens Den
Haag; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Albert van Riessen Rotterdam; 8. Ivo Hegge
Vlijmen; 9. Stefan Slager Beesd; 10. Tim Nederlof Breukelen; 11. Jarco van
Binsbergen Herveld; 12. Geert Minkema Schoonhoven; 13. Johan van Wijk Oosteind;
14. Johan van der Eijk Strijen; 15. Jari Looman Montfoort; 16. Jens Achterberg
Utrecht;17. Wim Oldenburg Uitwijk; 18. Willard Paalman Vriezenveen; 19. Marius
van Breda Wassenaar; 20. Arjan Paalman Rijssen;
Elite/Beloften: 1. Niels Wubben Dorst; 2. Bart
Dielissen Breda; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Derk Abel Beckeringh
Amstelveen; 5. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 6. Jorrit Slaman Bergambacht; 7.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Tom Jansen Welberg; 9. Eddy Gödde
Hendrik-ido-Ambacht; 10. Rick Craenen Nederweert; 11. Janno de Bruijn
Rijsbergen; 12. Pim van der Marel De Lier; 13. Gerwin de Regt Nispen; 14.
Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Henri
Mol Hulshorst; 17. Kenny Nijssen Haarlem; 18. Christiaan de Rijk De Meern; 19.
Mark Stijger Honselersdijk; 20. Rik van Aaken Veldhoven;
Nieuwelingen: 1. Luke van de Put Bladel; 2.
Kevin Reuvers Zevenbergen; 3. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 4. Jelle
Scherpenzeel Langerak; 5. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Frank Stijger
Honselersdijk; 7. Geert Verheijen Rijsbergen; 8. Bas van Dinther Rossum; 9. Rav
Schoormans Oosterhout; 10. Ezra Tolhoek Zierikzee; 11. Niels Bakker Rijssen;
12. Noah de Groot Ottoland; 13. Nobbie Twigt Gouderak; 14. Matthew van der
Linden Barendrecht; 15. Jetze van Heelsum Sleeuwijk 16. Mark Wolvers
Moordrecht; 17. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 18. Sten Harmeling Nijverdal;
19. Ruben van der Pijl Amstelveen; 20. Cornee Jansen Lelystad;
NIEUWENDIJK.(
2016.06.04 )
Junioren: 1. Freek Middelburg De Lier; 2. Rick de Vries.
Wolvega; 3. Robin Beije Sommelsdijk; 4. Jesse de Rooij Hoorn; 5. Bob Kerkhofs
Wouw; 6. Roelof Stoelwinder Gorredijk; 7. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 8.
Noah de Groot Ottoland; 9. Kevin Haest Rijsbergen; 10. Gijs Leemreize Ruurlo;
11. Marco Geleijnse Hellevoetsluis; 12. Christian Varweg Hardenberg; 13. Jorn
Volkers Barendrecht; 14. Danny Maas Oudenbosch; 15. Jelmer Arendshorst
Nieuwleusen; 16. Dean Ruska Volendam; 17. Jasper Haest Roosendaal; 18. Simon
Demaret Etten-Leur; 19. Tom Hogeweg Barendrecht; 20. Tom Manders Uden;
Amateurs/Sportklasse: 1. Glenn van
Nierop Zoeterwoude; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Stefan Laurijssen
Oud-Gastel; 4. Pim Achterkamp Rotterdam; 5. Frans van Winden Bergschenhoek; 6.
Eddy Hermsen Ochten; 7. David van den Berg Leidschendam; 8. Kees Pameijer Den
Haag; 9. Robert Koppers Scheveningen; 10. Robbert Schaap Voorburg; 11. Erik de
Niet Den Haag; 12. Christiaan de Rijk De Meern; 13. Roy Guequierre Tholen; 14.
Albert van Riessen Rotterdam; 15. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 16. Gijs
Nederlof Kamerik; 17. Jan Metselaar Bergschenhoek; 18. Erik Dekker Hedel; 19.
Niels Immerzeel Wilnis; 20. Roel van Gameren Veghel;
NIEUWENDIJK.(
2017.06.03 )
Junioren: 1. Stefan Appelman Beverwijk; 2. Mick Kemper
Volendam; 3. Casper Hordijk Rotterdam; 4. Danny Maas Oudenbosch; 5. Freek
Middelburg De Lier; 6. Iska Buwalda Biddinghuizen; 7. Kyle Agterberg
Maartensdijk; 8. Mike Raven Loosdrecht; 9. Martijn Krook Purmerend; 10. Stijn
Ruijter Uithoorn; 11. Thijs Barendregt Kruiningen; 12. Roy Dirven Bergeijk; 13.
Mitchell Vink Veenendaal; 14. Joël van de Weg Elburg; 15. Tim Penson Reusel;
16. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 17. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn;
18. Kamiel Wouters Reusel; 19. Marco Ehlert Kortenhoef; 20. Menno Broex
Ouderkerk aan den Amstel;
Amateurs/Sportklasse: 1. Gijsbert
Nieuwkoop Veen; 2. Roy Guequierre Tholen; 3. Christiaan de Rijk De Meern; 4.
Han van de Poppe Utrecht; 5. Nick Toonen Lisse; 6. Jochem Uithoven Andel; 7.
Lars Rietveld Oudewater; 8. Willard Paalman Vriezenveen; 9. Gijs Nederlof
Kamerik; 10. Marcel Prakken Utrecht; 11. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 12. Wout
Roos Stad aan het Haringvliet; 13. Dennis van der Zaal Lisse; 14. Robin Snoek
Abcoude; 15. Germon Peeters Tilburg; 16. Henk de Jong Nieuwveen; 17. Marco van
Dijken Appingedam; 18. Andre van Tilborg Andel; 19. Ard Veneman Utrecht; 20.
Daniel Kleijn Wognum;
NIEUWENDIJK.(
2018.06.09 )
Junioren: 1. Olav Kooij Numansdorp; 2. Sam Gademan Beek; 3.
Lars Loohuis Harbrinkhoek; 4. Owen Geleijn Rijsenhout; 5. Hidde van Veenendaal
Dongen; 6. Jord Baak Dronten; 7. Tomas Kopecky Zoeterwoude 8. Niall Tilli
Amsterdam; 9. Nick Brabander Honselersdijk; 10. Markus Meerbeek Naaldwijk; 11.
Sybe van Diepen Warder; 12. Rick Burgmans Westerhoven; 13. Nils Jansen
Middelaar; 14. Samuel Runderkamp Volendam; 15. Kevin Arrammach Maastricht; 16.
Heijme Breederveld Putmer; 17. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 18. Thijn
Kluts Leiden; 19. Jeroen Haest Rijsbergen; 20. Melvin Drost Veenendaal;
Amateurs/Sportklasse: 1. Gijsbert
Nieuwkoop Veen; 2. Stefan Laurijssen Oud Gastel; 3. Robert van Dalen Giessen;
4. Bram Mens Wateringen; 5. Ewout van der Kleij Utrecht; 6. Roel van Gameren
Veghel; 7. Barend Verhagen Woerden; 8. Edwin de Graaff De Kwakel; 9. Gert van
der Grijn Ameide; 10. Lars Rietveld Oudewater; 11. Rick Craenen Nederweert; 12.
Michel Reinhard IJsselstein; 13. Martin van Plateringen Almere; 14. Sven
Roggeveen Utrecht; 15. Christiaan de Rijk De Meern; 16. Andre van Tilborg
Andel; 17. Eddy Hermsen Ochten; 18. Wilfred Harbers Putten; 19. Jochem Uithoven
Andel; 20. Marcel Prakken Utrecht;
NIEUWENDIJK .(
2019.06.08 )
Junioren: 1. Arjen van Damme Yerseke; 1. Joris Kroon
Schalkwijk; 3. Lars Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 4. Enzo Leijnse
Amstelveen; 4. Melvin Drost Veenendaal; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Jim
Kes Volendam; 7. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 8. Roy Hoogendoorn Boskoop;
10. Wessel Mouris Baambrugge; 10. Jardi Christiaan van der Lee Schiedam; 12.
Niek Voogt Ouderkerk aan den Amstel;13. Bram van Herk Groot-Ammers; 14. Jaap
Roelen Chaam; 14. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 16. Joël Nederveen
Hardinxveld; 16. Tristan Timmermans Yerseke; 18. Joris Keller Den Haag; 18. Jos
Blok Gouda; 20. Casper Polet Katwijk;
Amateurs: 1. Jeroen Martens Rotterdam; 2. Hans Dilling
Nijmegen; 2. Robin Snoek Abcoude; 3. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Michel
Reinhard IJsselstein Ut; 5. Roel van Gameren Veghel; 6. Arian Oosthoek Delft;
8. Rik Brouwer Lent; 9. Eric van Leijen Nijmegen; 9. Tijs van der Steen Baarn;
11. Ando Overbeek Schoonhoven; 11. Thijs Brouwer Sprang-Capelle; 12. Jonathan
Espigares Ridderkerk; 13. Henk de Jong Nieuwveen; 15. Rob Vincenten Bavel; 15.
Sjors van der Meer Boskoop; 17. Gerben Kroon Wijk en Aalburg;17. Guus Kruis
Engelen; 19. Arno de Koning Deventer; 19. Ivo Hegge Nieuwkuijk; 20. Jetze van
Heelsum Sleeuwijk