MOERDIJK.(
2013.06.02 )
Junioren: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Fabio
Jakobsen Heukelum; 3. Remco Schouten Ammerstol; 4. Koen van de Klundert Woensdrecht; 5. Pim van de
Klundert Woensdrecht; 6. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 7.
Roel Koens s-Gravenpolder; 8. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 9.
Jesse van den Enden s-Gravenzande; 10. Flip Alkemade Noordwijk Zh; 11.
Jeroen Vegter Rhoon; 12. Danos Gerritsen Hoogerheide; 13. Koen van Baardewijk Roosendaal; 14. Sander de Nijs
Hoogerheide; 15. Tom Jansen Breda; 16. Mark Moesker Schiedam; 17.
Olaf Remmerswaal Woerden; 18. Matthew Overste Amsterdam; 19.
Thorsten Kuipers Dordrecht; 20. Milan Broer Barendrecht;
MOERDIJK.(
2014.05.25 )
Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Jordi van Loon
Lage Zwaluwe; 3. Dennis Buijs Benthuizen; 4. Cees Bol. s-Gravenzande; 5. Jesse
Muis Giessenburg; 6. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 7. Thorsten Kuipers Dordrecht;
8. Tom Jansen Breda; 9. Frenky van der Vorst Halsteren; 10. Miguel Ketelaars
Sint Willebrord; 11. Jordi Timmermans Langeweg; 12. Rutger Overstegen Den Haag;
13. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 14. Niels de Vos Bergen op Zoom; 15. Rudy
Veenstra Augustinusga; 16. Damian van Dalen s-Gravenzande; 17. Jim Duijvesteijn
Honselersdijk; 18. Brett van Klaveren Benthuizen; 19. Dennis van Loenhout
Roosendaal; 20. Tayfun Memis Rotterdam;
MOERDIJK.(
2015.05.24 )
Amateur/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Susanne
Meistrok Elshout; 2. Kirstie van Haaften De Meern; 3. Femke Markus Amstelveen;
4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 6. Céline van
Houtum Den Dungen; 7. Britt Knaven Strijbeek; 8. Eva Bijwaard Hillegom; 9. Roos
Markus Zwarte kat; 10. Julie Burgmans Bergeijk; 11. Sarah van Wijnen Tilburg;
12. Rachelle van de Griek Heiloo; 13. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 14. Ilona
van Ginneken Gilze; 15. Merel Vegter Rhoon; 16. Lotte Beukers Monster; 17.
Daphne Mesu Middelburg; 18. Daimy Hellemons Hoeven; 19. Hanneke de Goeje
Leiden; 20. Naomi Seldenthuis Berkel en Rodenrijs;
MOERDIJK.(
2016.05.15 )
Amateurs/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Arianna
Pruisscher Nieuw Dordrecht; 2. Amber van der Hulst Hazerswoude; 3. Susanne
Meistrok Elshout; 4. Anne de Ruiter Polsbroek; 5. Rosalie van der Wolf
Oude-Tonge; 6. Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 7. Marion Gerssen Beuningen; 8.
Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 9. Maaike Meistrok Elshout; 10. Noa de Haan
Terschuur; 11. Ilse Nasveld Abbenbroek; 12. Naomi Seldenthuis Berkel en
Rodenrijs; 13. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 14. Emma Boogaard Zwaag; 15.
Liqianne van Warmerdam Abbekerk; 16. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 17. Laura
van der Zwaan Sliedrecht; 18. Bente van Teeseling Abcoude; 19. Anouk Verschuren
Streefkerk; 20. Lotte Beukers Monster;
MOERDIJK.(2017.06.04)
Nieuwelingen: 1. Yoeri Slokkers
Oud-Vossemeer; 2. Arjan Poleij Kruiningen; 3. Arjan Boshoven Spijkenisse; 4.
Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 5. Erben van Meer Nispen; 6. Gijs Slagter Lage
Zwaluwe; 7. Beau van Izerloo Dordrecht; 8. Bart Beks Wouw; 9. Jardi Christiaan
van der Lee Schiedam; 10. Lars Mengerink Breda; 11. Joran Wiskerke
s-Heer-Hendrikskinderen; 12. Tristan van Hassel Wernhout; 13. Rick van der Poel
Papendrecht; 14. Luuk Bierkens Stampersgat; 15. Tristan van den Berg Alphen aan
den Rijn; 16. Bram van Riel Breda; 17. Luca Wilhelm s-Hertogenbosch; 18. Nelson
Peetoom Belgie; 19. Luuk Holslag Almelo;
MOERDIJK.(
2018.05.20 )
Nieuwelingen: 1. Wouter van de Weerdhof
Lobith; 2. Moreno Tak Fijnaart; 3. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 4. Luuk
Spijker Sleeuwijk; 5. Wessel Mouris Baambrugge; 6. Arno van Krimpen
Groot-Ammers; 7. Beau van Izerloo Dordrecht; 8. Niels Huijbregts Wernhout; 9.
Bas van Leijsen Molenschot; 10. Mark de Groot Hoeven; 11. Joran Wiskerke
s-Heer-Hendrikskinderen; 12. Gijs Slagter Lage-Zwaluwe; 13. Sven Pijnenburg
Raamsdonksveer; 14. Tim van der Voort De Lier; 15. Rick van der Poel
Papendrecht; 16. Casper Vos Heinkenszand; 17. Henryc van Dongen Ulicoten; 18.
David Michielsen Nieuwdorp; 19. Bram Gerritsen Bemmel; 20. Joeri van Mook
Oosterhout NB;
Elite/Beloften/Junior/Amateur-Vrouwen: 1. Inge
Mostert Delfgauw; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Delore Stougje Zuidland; 4.
Tessa van der Velden Den Haag; 5. Claudia Jongerius Hoogerheide; 6. Minke
Slingerland Oosterhout NB; 7. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 8. Gaby
Gieskens s-Gravenhage; 9. Melissa van der Peet Den Haag; 10. Verena Eberhardt
Bijschrijver 11. Berdine Bakker Rotterdam; 12. Elisa Serné Breda; 13. Tessa
Neefjes Wervershoof; 14. Karen Verdonck Bijschrijver 15. Gina Hofland Krimpen
aan den IJssel; 16. Hanneke Mulder Utrecht; 17. Juul Hubert Den Haag; 18. Irene
Gerritsen Bemmel; 19. Lise Visser Prinsenbeek; 20. Esther van Leeuwe Krimpen
aan den IJssel;
MOERDIJK
.( 2019.08.10 )
Funklasse: 1. Arne Jacobs 2. Arjen van
Dijk Sliedrecht; 3. Martien de Bruijn 4. Jan Bassa Goudriaan; 5. Maarten
Molenaar Tienhoven; 6. Niels Vink Sliedrecht; 7. Ben Coremans 8. Erwin
Ripmeester 9. Ron Lambregts 10. Jaimy Hakkesteegt 11. Vincent Bouwens 12.
Michel de Jong 13. Francois Nooten 14. Martijn van Rijsbergen 15. Eric Nagtzaam
16. Maurice van den Bogert 17. Tommy Damen 18. John Verschuren 19. Hilbert
Giljam 20. Rene Minneboo