ETTEN-LEUR.(
2000.06.04 )
Elite/Neo: 1. Perry Bothof Zwijndrecht;
2. Fulco van Gulik Steenbergen/ Rotterdam; 3. Theo Akkermans
Ossendrecht; 4. Heerko Gorter Werkendam; 5. Jean Pierre
Verstraten Roosendaal; 6. Ronald Krijnen Hank; 7. Nico Vuurens
Meerkerk; 8. John Leijs Standaardbuiten; 9. Dimitri Weeland Hooge
Zwaluwe; 10. Martijn Simons Wouw; 11. Francois Franse
Kwadendamme; 12. Peter Heeren Sprundel; 13. Marc Blok
Heinkenszand; 14. Wim Oldenburg Uitwijk;15. Ruud Zijlmans Roosendaal;
16. Kees van Wageningen Arkel; 17. Eric Westerbeek Prinsenbeek; 18.
Peter Metske Oud-Vossemeer; 19. Barry van der Ham Heerle; 20.
Angel Flanegin Aruba;
Nieuwelingen: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2.
Frank van Grootel Bakel; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Patrick
van Vliet Poeldijk; 5. Norman Meerkerk Zuidland; 6. Tom Veelers
Ootmarsum; 7. Onno Gerritsen Huissen; 8. Patrick van Loon
’s-Gravenmoer; 9. Martijn Aelberts Nijmegen; 10. Tibor Springer
Goes; 11. Hans Timmermans Dongen;
12. Robin Daling Veghel; 13. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 14.
Daan Dielemans Prinsenbeek; 15. Tom Leezer s-Gravenzande; 16.
Nicky Kessens Oosterhout; 17. Matthieu van Herp Nieuwendijk; 18.
Tonnie Braspennincx Ulvenhout; 19. John Bongaards De Lier; 20.
Mike Alloo Roosendaal;
Sportkl.-A: 1. Johnny Broers Maartensdijk;
2. Martin Schouten Vlaardingen; 3. Rene den Boer Vlaardingen; 4.
Niky Deijkers Sint Willebrord; 5. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 6.
Edgar van Meer Roosendaal; 7. Marco Vermeij Ridderkerk; 8. Rene
Smits Lage-Zwaluwe; 9. Rob Ypenburg Nieuwegein; 10. Dennis
Raadtgever Goes; 11. Rene Vrins Made; 12. Fred Krebbekx
Steenbergen; 13. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 14. Andre
Grootveld Zoetermeer; 15. Jan Wouter Roos Middelharnis; 16. Roger
Oomen Etten-Leur; 17. Ton Keller Nieuw Vossemeer; 18. Pieter
Hendriks Gorinchem; 19. Jeroen van Soest Beusichem; 20. Axel
Hermans Bergschenhoek;
ETTEN-LEUR.(
2001.06.10 )
Elite/Neo: 1. Jean-Pierre Verstraten
Roosendaal; 2. Arnold Stam Sprang-Capelle; 3. Marc Blok
Heinkenszand; 4. Martijn Alberts Breda; 5. Nic Brown Ossendrecht;
6. Dennis van den Hurk Barendrecht; 7. Rob Meiland Hoogerheide; 8.
Peter van Agtmaal Huijbergen; 9. Gerwin de Regt Nispen; 10.
Werner van Zimmeren Kruisland; 11. Francois Nooten Dorst; 12.
Eric Westerbeek Belgie(Minderhout); 13. Martijn Simons Wouw; 14.
William Berns Cuyk;15. Jim Roovers Breda; 16. Dennis Raadtgever Goes;
17. Peter van Vliet Woubrugge; 18. Maikel Groffen Tilburg; 19.
Robert Jongenelen Oudenbosch; 20. Erik-Jan van Baal Breda;
Nieuwelingen: 1. Wim Botman Markenbinnen; 2.
Sjoerd Commandeur Raamsdonkveer;3. Dave Helmink Zwijndrecht; 4. Roland
Stenekes Almere; 5. Wouter-Matthijs Olde-Heuvel Losser; 6. Corné
van Ast Rilland; 7. Emiel Nijsse Hoedekenskerke; 8. Nillus
Voermans Hooge Mierde; 9. Stijn van den Borne Hooge Mierde;10. Peter van
Dijk. Ter Aar; 11. J Gisbergen; 12. Niek Rentmeester Goes;13.
Vincent Hinssen Rijen; 14. Ludo Koelman Enschede; 15. R
Looijmans; 16. Kenny Oosterhoff
Delft; 17. Jimmy de Bruijn St. Jansteen; 18. S van Veen; 19. Ivo Sprangers Rijen; 20. Stijn
Buermans Wouwse Plantage;
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Peter
Heeren Sprundel; 2. Olsthoorn; 3. Jaco Hane- maaijer Maasdijk; 4.
Jaco van der Mark De Lier; 5. Eddy Gevers Schijndel; 6. Wim Cats
Dordrecht; 7. Carlo van Trigt Zuidland; 8. Martin Kerkhoff Raamsdonksveer; 9.
Stephan Franken ’s-Hertogenbosch; 10. Marco van de Boogaard ’s-Gravendeel; 11.
Gideon le Ruet ’s-Hertogenbosch; 12. Wim Vogelaar ’s-Gravendeel; 13. Axel
Hartman; 14. Marcel Spïerings Vught;
ETTEN-LEUR.(
2002.06.02 )
Nieuwelingen: 1. Niek Rentmeester Goes; 2.
Ricardo van der van der Velde Breda; 3. Rob Zwekars Tilburg; 4.
Wesley van Dongen Made; 5. Vincent Hinssen Rijen; 6. Cornelius
van Ooijen Giessenburg; 7. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 8. Manman
van Ruitenbeek Vught; 9. Germon Peeters Tilburg; 10. Toufik
Bijenhof ´s-Heerenberg; 11. Enrico Liebe Helmond; 12. Douwe
Schouten Vlaardingen; 13. Giancarlo Brand Dordrecht; 14. Ben van
der Kooi Breda; 15. E Berger; 16.
Kenny Oosterhoff Delft; 17. Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 18.
Jesper Masseurs Roosendaal; 19. Maik van Ballekom Rosmalen; 20.
Randy Sint Nicolaas Dordrecht;
Sportkl.-a: 1. Ronald Roos Zoetermeer; 2.
John Brand Vlaardingen; 3. Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 4. Rene
Smits Lage-Zwaluwe; 5. Rene Vrins Made; 6. Peter Heeren Sprundel;
7. Kees van de Zande Sint Willebrord; 8. Jan van Noort Roosendaal;
9. Roger Oomen Etten-Leur; 10. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 11.
Pieter Hendriks Gorinchem; 12. Michel Sijmens Rucphen; 13. Rik
Dijkhuizen Scheveningen; 14. Peter Fils Voorburg; 15. Marco van
Oord Hank; 16. Jean-Pierre van Dongen Made; 17. Jack Broeren St.
Willebrord; 18. Rene Minneboo Roosendaal; 19. Peter Woestenberg
St.Willebrord; 20. Jan Wouter Roos Middelharnis;
Elite/Neo.Derny's 1e serie: 1. Matthijs
Delen Rotterdam; 2. John Talen Spijkenisse; 3. Erwin van Eekelen
Roosendaal; 4. Francois Franse Kwadendamme; 5. Paul van Schalen
Arnhem; 6. Bert Dekker Lekkerkerk; 7. Rob Koole Goes; 8.
Louis de Koning Zwartewaal; 9. Perry Bothof Zwijndrecht; 10.
Arthur Farenhout Spijkenisse; 11. Dennis Raadtgever Goes; 12. Tom
De Meyer Wuustwezel (B); 13. Marc Blok Heinkenszand; 14. Nathan
Clark Wernhout/Australie; 15. Heerko Gorter Werkendam; 16. Nico
Vuurens Meerkerk; 17. Niels Eriks Anna Paulowna; 18. Edwin
Hofstee Boskoop; 19. Joep Aerts Waalre; 20. Richard Kooijman
Winkel;
Elite/Neo.Derny's 2e serie: 1. Nathan
Clark Wernhout/Australie; 2. Arthur Farenhout Spijkenisse; 3.
Louis de Koning Zwartewaal; 4. Lex Nederlof Oostvoorne; 5. Nico
Vuurens Meerkerk;
Elite/Neo.Derny's Eindkl.: 1. Matthijs
Delen Rotterdam; 2. Lex Nederlof Oostvoorne; 3. Louis de Koning
Zwartewaal; 4. Arthur Farenhout Spijkenisse; 5. Paul van Schalen
Arnhem; 6. Nathan Clark Wernhout/ Australie; 7. John Talen
Spijkenisse; 8. Francois Franse Kwadendamme; 9. Nico Vuurens
Meerkerk; 10. Marc Blok Heinkenszand; 11. Erwin van Eekelen
Roosendaal; 12. Niels Eriks Anna Paulowna; 13. Rob Koole Goes;
14. Heerko Gorter Werkendam; 15. Tom De Meyer Wuustwezel (B); 16. Nic Brown
Ossendrecht/Australie; 17. Dennis Raadtgever Goes; 18. Arno Hartog Giessenburg;
19. Wally Buurstede Sint Willebrord; 20. Edwin Hofstee Boskoop;
ETTEN-LEUR.(
2003.06.01 ).
Amateurs-A: 1. Jordy Suijkerbuyk Sprundel;
2. John Brand Vlaardingen; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Rene Vrins Made; 5. Henk
Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 6. Dennis van Weel Nieuw-Vennep; 7. John Akkermans
Rilland; 8. Roger Oomen Etten-Leur; 9. André Grootveld Zoetermeer; 10. Rene
Smits Lage-Zwaluwe; 11. Ronald Roos Zoetermeer; 12. Jack Broeren St.
Willebrord; 13. Jeroen Poppelaars Etten-Leur; 14. Pascal Alleleijn Bocholtz;
15. Pieter Hendriks Gorinchem;16. Maurice Nooten Dorst; 17. Yvo Zwiers
Kwintsheul; 18. Rogier den Braber Rotterdam; 19. Tony Verschuuren Fijnaart; 20.
Jochem van Wijk Zoetermeer;
Elite/Beloften: 1. Matthijs Delen Rotterdam;
2. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 3. Niki Terpstra Krommenie; 4.
Nico Vuurens Meerkerk; 5. Jurgen van Pelt Gerwen; 6. Marc Blok
Heinkenszand; 7. Werner van Zimmeren Kruisland;8. Heerko Gorter
Gorinchem; 9. Tom Cordes Baarle Nassau;10. Erwin van Leijen Ewijk; 11.
Gerwin de Regt Nispen; 12. Remon van den Hout Rosmalen;13. Trevor Jaaron
Poad Nieuw Zeeland; 14. Niels Hamers Weert; 15. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 16. René van Oord Hank; 17. Leon Brouwer Rotterdam;
18. Paul van Loon St. Lenaart Belgie; 19. Fulco van Gulik Baarle
Hertog; 20. Christopher Esch Zuid Afrika;
Junioren: 1. Jeroen Kregel Sappemeer; 2. Freek
Wallaard Noordeloos; 3. Raynold Smith Steenbergen; 4. Arjan
Molenaar Moerkapelle; 5. Jos van Emden Schiedam; 6. Wesley van
Dongen Made; 7. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 8. Niek
Rentmeester Goes; 9. Marc de Jong Leusden; 10. Bart van der Valk
Pijnacker; 11. Eric van de Meent Veenendaal; 12. Evert van Bergen
Zundert;13. Tom Vermeer Leusden; 14. Jeffrey Buist Assen; 15.
Eddy van IJzendoorn Tiel; 16. Bram van Oosterhout Terheijden; 17.
Klaas van Hage Noordwijkerhout; 18. Daan Rijntjes Rijswijk; 19.
Cornelius van Ooijen Giessenburg; 20. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn;
Nieuwelingen:1. Manman van Ruitenbeek
Delft;2. Roel Commandeur Raamsdonk;3. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 4.
Tom Relou Rijswijk; 5. Niels Goossens Zundert;6. Jaco Wagenaar Yerseke;
7. Dennis Luyt Haarlem; 8. Vincent de Wolf Spijkenisse;9. Rob van
Bekkum Alphen; 10. Hjalmar de Munk Nuenen;11. Geert Kouters Oosterhout;
12. Paul Helderman Naaldwijk; 13. Patrick Baggermans Helmond; 14.
Jan Pruijn Schijf; 15. Tim Aalders Dordrecht;16. Sjoerd van der Noord
Breda; 17. Daan Boeijen Haarsteeg; 18. Wout Poels Blitterswijck;
19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20. Kees Hogervorst Poeldijk;
ETTEN-LEUR. (
2008.03.23 )
Elite/Beloften: 1. Rudy Vriend Schagen;
2. Siebe Breed Leiden; 3. Bob Verkooijen Chaam; 4.
Wout Poels Blitterswijck; 5. Boudewijn de Graaff Rotterdam;
6. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn; 7. Stefan van Dijk
Barendrecht; 8. Nick Borst Leiden; 9. Joost Spring in t
Veld Mijdrecht; 10. John den Engelsman Bakel; 11. Tim
Nederlof Harmelen; 12. Jorrit Walgien Brielle; 13.
Tom Relou Rijswijk Zh; 14. John Leijs Standdaarbuiten; 15.
Paul Helderman Naaldwijk; 16. Niek Rentmeester Goes; 17.
Gerd Steijn Ermelo; 18. Rob Zwekars Tilburg; 19. Harm
Steijn Ermelo; 20. Kees Kipping Monster;
Amateurs-A: 1. Jeroen Verwolf Arkel;
2. Martijn Alberts Breda; 3. Ruud Havermans Nieuw
Weerdinge; 4. Arend Henzen Hoogerheide; 5. Sten
Oostland Harderwijk; 6. Robert de Poel Dordrecht; 7.
Adrie Frijters Wageningen; 8. Roger Oomen Etten-Leur; 9.
Edwin Kas Sint Willebrord; 10. Patrick Wingens Oss; 11.
Fred Pronk Heerhugowaard; 12. Theo Akkermans Ossendrecht;
13. Rene Vrins Made; 14. Jordi Suijkerbuik Sint
Willebrord; 15. Rene Smits Lage Zwaluwe; 16. André de
Geus Heineoord; 17. Martin Schouten Schiedam; 18.
Tiny van Rijsbergen Sprundel; 19. Eddy Hermsen Ochten; 20.
Nick Reijerkerk Heerle;
ETTEN-LEUR .(
2008.08.17 )
Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Andy
Schleck Luxemburg; 3. Maarten den Bakker Heenvliet;4. Bobbie Traksel Wortel; 5.
Servais Knaven Meerle; 6. Steven de Jongh Essen; 7. Stef Clement
Zevenbergschenhoek;8. Koos Moerenhout Steenbergen;9. Martijn Maaskant Lanaken;
10. Laurens ten Dam Maastricht;11. Matthé Pronk Margraten; 12. Aart Vierhouten
Hilversum;13. Kenny van Hummel Driel; 14. Richard Groenendaal Sint
Michielsgestel;15. Tom Veelers Ootmarsum; 16. Leon van Bon Hasselt; 17. Stève
Fogen 18. Ronan van Zandbeek Schijndel;19. Bjorn Cornelissen Wijchen;20. Roy
Curvers Weert;
ETTEN-LEUR .(
2009.05.24 )
Elite/Beloften: 1. Malaya van Ruitenbeek Delft;
2. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 3. Martijn Stougje Naaldwijk; 4. Niek
Basten Hapert; 5. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 6. Jean Scholten Leidschendam;
7. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 8. Arno Hartog Giessenburg; 9. Jack Vermeulen
s-Gravendeel; 10. Peter Woestenberg St.Willebrord; 11. Jan Winkelmolen Ell; 12.
Mitchell Boet Mijnsheerenland; 13. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 14. Timo
Fransen Westervoort; 15. Jan van Veen Naaldwijk; 16. Guido Benthem Velp; 17.
Bob Verkooijen Chaam; 18. Tim Nederlof Harmelen; 19. Rob Disseldorp
Rijpwetering; 20. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel;
2. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Dennis
van Iersel Berkel-Enschot; 5. Fausto Hofland Roosendaal; 6. Jaap de Man
Spijkenisse; 7. Stef Arends Eindhoven; 8. Mike Boer Rozenburg; 9. Luuk Goos
Dorst; 10. Pierre van Oerle Den Hout; 11. Kenny Kastelijn Neerkant; 12. Luke
Middelburg De Lier; 13. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;14. Niels van
der Veeken Baarle-Nassau; 15. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 16. David de Leeuw
Poortugaal; 17. Erik Groeneveld Heinenoord; 18. Jesper van Doorne Vlaardingen;
19. Bram Sprangers Terheyden; 20. Glenn Hool Merkelbeek;
Amateurs-A: 1. Adrie Frijters Wageningen;
2. Chris Maas Papendrecht; 3. Maarten Boonen Harderwijk; 4. Imo de
Pruijssenaere Leusden; 5. Roger Oomen Etten-Leur; 6. Edwin van de Laar
Oosterhout; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Johan Roks Sprundel; 9. Jan Hordijk
Westmaas; 10. Robert de Poel Dordrecht; 11. Jordy Suykerbuyk Sint Willebrord;
12. Jochem van der Doelen Nuland; 13. Rene Smits. Lage Zwaluwe; 14. Xander
Moerman Vianen; 15. Michel Reuser Tiel; 16. Riny van Zundert Sint Willebrord;
17. Johan Pemen Rijsbergen; 18. Ruud Zijlmans Roosendaal; 19. Matti de Baat
Nieuw-Vossemeer; 20. Lennard van den Berg Rotterdam;
ETTEN-LEUR .(
2009.08.16 )
Beroepsrenners: 1. Koos Moerenhout Steenbergen;
2. Franco Pellizotti Italie; 3. Robert Gesink Aalten; 4. Steven de Jongh
Essen; 5. Kenny van Hummel Huissen; 6. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 7. Aart
Vierhouten Hilversum; 8. Servais Knaven Meerle; 9. Sven Nijs Belgie; 10.
Bobbie Traksel Rucphen; 11. Gert Steegmans Belgie; 12. Ricardo van der
Velde Breda; 13. Baden Cooke Australie; 14. Bram Schmitz Waalre; 15. Luc
Hagenaars Maastricht; 16. Jos Pronk Heerhugowaard; 17. Laurens ten Dam
Maastricht; 18. Maarten den Bakker Heenvliet; 19. David Deroo Frankrijk; 20.
Mitchell Docker Australie;
ETTEN-LEUR .(
2010.08.15 )
Beroepsrenners: 1. Ivan Basso Italie; 2.
Servais Knaven Meerle; 3. Andy Schleck Luxemburg; 4. Niki Terpstra Assendelft;
5. Koos Moerenhout Steenbergen; 6. Kenny van Hummel Huissen; 7. Bobbie Traksel
Rucphen; 8. Andreas Klier Duitsland; 9. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 10. Vicente
Reynes 11. Leon van Bon 12. Wim De Vocht Milram; 13. Arnoud van Groen Zundert;
14. Ricardo van der Velde Breda; 15. Laurent Diedier 16. Maurice Vrijmoed
Rijswijk Zh; 17. Reinier Honig Maastricht; 18. Joop de Gans Hellevoetsluis; 19.
Addy Engels Quick Step 20. Rob Ruygh Valkenburg Lb;
ETTEN-LEUR.(2011.06.05)
Junioren: 1. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 2. Robert
Polak Prinsenbeek; 3. Sebastiaan Pot Badhoevendorp; 4. Frank
Jansen Galder; 5. Kevin Snijder Kollum; 6. Mike Willemse
s-Gravenhage; 7. Fausto Hofland Roosendaal; 8. Roel Mouris
Waverveen; 9. Twan van der Sijs Alphen a/d Rijn; 10. Nicky
Gieskens s-Gravenhage; 11. Antwan Tolhoek Yerseke; 12. Jamie
Roggeveen Purmerend; 13. Nelis Koeken Zundert; 14. Corne
Hagenaars Oud-Gastel; 15. Ian Peter Richards Australie; 16. Paul
Moerland Fijnaart; 17. Lex Ligtenberg Leimuiden; 18. Jelle
Meesters Etten-Leur; 19. Nick van de Sande Nootdorp; 20. Marnix
van Ark Capelle a/d IJssel;
Amateurs: 1. Jochem
van der Doelen Nuland; 2. Johan
Peemen Rijsbergen; 3. Robert de Poel
Dordrecht; 4. Maxim Harteloh De Lier; 5. Tiny van Rijsbergen Sprundel; 6. Rene Smits Lage Zwaluwe; 7. Marco Wesseling Halsteren; 8. Roger Oomen Etten-Leur; 9. Rinie van Zundert Sint Willebrord; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Richard Slabbekoorn Hoogerheide; 12. Robert Reijers Dordrecht; 13. Jeroen Claessen Hoeven; 14. Anco Verstegen Dongen; 15. Thomas van Holsteijn Dordrecht; 16. Hans Weeda Zuidland; 17. Edwin van de Laar Oosterhout; 18. Alfons
van Geel Rijsbergen; 19. Ad Valentijn
Sint Willebrord; 20. Jeffrey
Doornbusch Breda;
ETTEN-LEUR.(2012.05.20)
Amateurs/Sportklasse: 1. Dennis
Raadtgever Kapelle; 2. Niels van der Velden Lekkerkerk; 3. Teo Muis Gorinchem;
4. Hans Weeda Zuidland; 5. Erik Meerkerk Zuidland; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7.
Johan Peemen Rijsbergen; 8. Ronny Bossers Waalwijk; 9. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 10. Jochem van der Doelen Nuland; 11. Tonnie Akkermans Etten-Leur;
12. Rinie van Zundert Sint Willebrord; 13. Jan Muis Giessenburg; 14. Thomas van
Holsteijn Dordrecht; 15. Rene Vrins Made; 16. Gerben Pouw Etten-Leur; 17.
Marijn Pijper Hoogvliet; 18. Andy van Loon Hoogerheide; 19. Frank Nijssen
Haarlem; 20. Raphael Gabriels Roosendaal;
Junioren:1. Remco Schouten Ammerstol; 2. Ivar Moeleker
Breda; 3. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 4. Jochum Buchener Ilpendam; 5. Jari
Geerts; 6. Robert Polak Prinsenbeek; 7. Jeroen Vegter Rhoon; 8. Nick van de
Sande Nootdorp; 9. Koen van Baardewijk Roosendaal; 10. Menno Rietveld
s-Gravenpolder; 11. Floris Wassenaar Wernhout; 12. Fabrizio Korsman Hoogvliet;
13. Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 14. Stephen de Vries Gouda; 15.
Jan-Willem van Soest. Leiderdorp; 16. Melvin Hekman Arkel; 17. Valentijn
Overtoom Dongen; 18. Niels van der Kuur Breda; 19. Moreno Sager
Zuid-Beijerland; 20. Matthew Roks Sint Willebrord;
ETTEN-LEUR.(2012.08.12)
Professionals: 1. Peter
Sagan Slowakije; 2. Andre Greipel
Duitsland; 3. Alexandre Vinokourov
Kazachstan; 4. Kenny van Hummel
Huissen; 5. Coen Vermeltfoort
Schuinersloot; 6. Leon van Bon
Raalte; 7. Laurens ten Dam
Maastricht; 8. Dirk Bellemakers
Lommel; 9. Stan Godrie Zundert; 10. Bobbie Traksel Rucphen; 11. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 12. Twan Schalk Rijsbergen; 13. Bram de Kort Dongen; 14. Lex Nederlof Lamphun; 15. Rob Ruygh Rekem (Bel); 16. Jos van Emden Veldwezelt; 17. Marcel Sieberg Duitsland; 18. Thijs Moerland Haarlem; 19. Jurriën Bosters Steenbergen; 20. Tjeerd Dudok Chaam;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Marianne Vos Meeuwen; 2.
Roxane Knetemann Krommenie; 3.
Monique van de Ree Willemstad; 4.
Nelleke Blaak Zuidland; 5. Lotte van
Hoek Vlijmen; 6. Marjolein Claessen
Hoeven; 7. Inge Klep Schijndel; 8. Linda Ringlever Nijmegen; 9. Melanie Hessling Duitsland; 10. Kelly Markus Hoofddorp; 11. Anouk Rockx Oud-Gastel; 12. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 13. Manon Klomp Tilburg; 14. Femke van Kessel Nijmegen; 15. Jermaine
Post Oegstgeest; 16. Riejanne Markus
Amstelveen; 17. Yukiyo Hori Japan; 18. Eltina van Wijk Alblasserdam; 19. Anne Ewing Engeland; 20. Alma Koelemeijer Arnhem;
ETTEN-LEUR.(
2013.05.12 )
Junioren: 1. Jordy Keldermans Rucphen; 2. Remco
Schouten Ammerstol; 3. Robin Lowik Vriezenveen; 4. Tom Jansen
Breda; 5. Koen van Baardewijk Roosendaal; 6. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 7. Pim van de Klundert Woensdrecht;8. Sem Hagemans
Nieuwegein; 9. Mark Stijger Honselersdijk; 10. Kelvin Dekker
Hedel; 11. Jordi Timmermans Langeweg; 12. Niels van der Kuur
Breda;13. Damian van Dalen s-Gravenzande; 14. Max Mol Breda; 15.
Daaf Koemans Terheijden; 16. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 17.
Floris Wassenaar Wernhout; 18. Bas van den Wijngaard Ulvenhout; 19.
Patrick Kramer Hardinxveld-Giessendam; 20. Sander de Nijs Hoogerheide;
Junior-Vrouwen: 1. Jip van den Bos
Oostknollendam; 2. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 3. Lysanne
Rohde Prinsenbeek; 4. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 5. Anouk van
Vliet Huijbergen; 6. Femke Geeris Geldrop; 7. Eline Hoppezak
Nieuwerkerk aan den IJssel; 8. Kyara Stijns Bunde; 9. Lotte
Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 10. Romy Adegeest Woerden; 11.
Amy Luijten Munstergeleen; 12. Haliegh Dolman Zwijndrecht;
Nieuweling-Meisjes: 1. Anne
Huinen Noordwijk Zh; 2. Merel Hofman Bleiswijk; 3. Nina Buysman
Bovenkarspel; 4. Julie Burgmans Bergeijk; 5. Francine
Kraaijenbrink Abbenbroek; 6. Karlijn Swinkels Handel; 7. Esther
van der Burg Nootdorp; 8. Céline van Houtum Den Dungen; 9. Ilona
van Ginneken Gilze; 10. Hanneke de Goeje Leiden; 11. Nielske
Bremmers Valkenswaard;12. Minke Bakker Monster; 13. Susanne Benders
Helmond; 14. Kim Lahaije Tilburg; 15. Emma van de Wijdeven
Schijndel; 16. Diedeke Hageman Oud-Vossemeer; 17. Lotte Wijers
Montfoort; 18. Jade Braber Vlaardingen;19. Inge van Ginneken Heerle; 20.
Selma Koedood Maassluis;
ETTEN-LEUR.(
2013.08.11 )
Professionals: 1. Christopher Froome Engeland;
2. Bauke Mollema Leeuwarden; 3. Laurens ten Dam Maastricht; 4. Leon van Bon
Raalte; 5. Bart Aernouts Belgie; 6. Bobbie Traksel Rucphen; 7. Mike Teunissen
Ysselsteyn LB; 8. Brian van Goethem Sluiskil; 9. Bram de Kort Dongen; 10. Bob
Schoonbroodt Hoensbroek; 11. Tom Leezer 12. Yoeri Havik Assendelft; 13. Stan
Godrie Zundert; 14. Jurriën Bosters Steenbergen; 15. Yan Dong Xing Japan; 16.
Ricardo van Dongen Oosterthout Nb; 17. Luc Hagenaars Maastricht; 18. Joop de
Gans Hoogerheide; 19. Melvin van Zijl Harderwijk; 20. Jelle Meesters
Etten-Leur;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Lucinda
Brand Rotterdam; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Annemiek van Vleuten Wageningen;
4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Sarah Roy Australie; 6. Kelly Markus
Hoofddorp; 7. Jermaine Post Oegstgeest; 8. Daniëlle Lissenberg Den Ham; 9.
Sophie de Boer Nijmegen; 10. Nathalie Jolink Winterswijk; 11. Henriette Woering
Rozenburg; 12. Riejanne Markus Amstelveen; 13. Inge Klep Schijndel; 14. Kim de
Baat Puttershoek; 15. Corine van der Zijden Tienhoven; 16. Carleen Baas Den
Dungen; 17. Floortje Mackaij Woerden; 18. Kirsten Niessen Veenendaal; 19. Sofie
van Horik Oosterwijk; 20. Marjolein Claessen Hoeven;
ETTEN-LEUR.(
2014.06.01 )
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Jeroen Breewel Wilnis; 3. Timo Roosen Goirle; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5.
Paul Moerland Fijnaart; 6. Niels Wubben Dorst; 7. Yondi Schmidt Arnhem; 8.
Corne van Kessel Herenthals (Bel); 9. Rik de Voogd Rotterdam; 10. Bjorn van der
Heijden Schaijk; 11. Adrie Lindeman Assen; 12. Ronald Roos Merkplas (Bel); 13.
Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 14. Marvin van Spronsen Monster; 15. Henk Bom
s-Gravenzande; 16. Ocko Geserick Hilversum; 17. Frank de Reus Strijen; 18. Sem
v/d Bogaert Poeldijk; 19. Umberto Atzori Zorgvlied; 20. Jeroen Vegter Rhoon;
Junioren: 1. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 2. Stefan Kreder
Zevenhuizen Zh; 3. David Hockx Oudewater; 4. Jesse Muis Giessenburg; 5.
Christiaan Meerbeek Naaldwijk; 6. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 7. Julian Stolk
Pijnacker; 8. Alexander van Ark Capelle aan den IJssel; 9. Jim Duijvesteijn
Honselersdijk; 10. Lex Mettler Schijndel; 11. Miguel Ketelaars Sint Willebrord;
12. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 13. Tom Jansen Breda; 14. Bob Goedbloed
Leiden; 15. Dennis Buijs Benthuizen; 16. Jelle van Steekelenburg Wateringen;
17. Mike Onings Poeldijk; 18. Timo Verbeek Zoetermeer; 19. Dennis van Loenhout
Roosendaal; 20. Jelmer van der Hoek De Bilt;
Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Stefan Laurijssen
Roosendaal; 3. Michel Reep Breda; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Lars Rietveld
Oudewater; 6. Wouter van Zanten Apeldoorn; 7. Erik de Niet Den Haag; 8. Martijn
van 't Leengoed Etten-Leur; 9. Bennie van den Heuvel Strijen; 10. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 11. Gerben Pouw Etten-Leur; 12.
Maarten van Zanten Apeldoorn; 13. Erik Meerkerk Zuidland; 14. Jeroen Rovers
Breda; 15. Michel Francois Hekelingen; 16. Jeroen Claessen Hoeven; 17. Martijn
de Groot Gorinchem; 18. Mark Hermsen Ochten; 19. Renee Horians Oud Gastel; 20.
Mark van 't Leengoed Etten-Leur;
ETTEN-LEUR.(
2014.08.17 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Henriette Woering Rozenburg; 4.
Riejanne Markus Amstelveen; 5. Jessie Daams Belgie; 6. Sandra van Veghel Esch;
7. Lucy Garner Engeland; 8. Melanie Woering Rozenburg; 9. Monique van de Ree
Willemstad; 10. Anouk Rijff Valkenswaard; 11. Jip van den Bos Oostknollendam;
12. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 13. Kelly Markus Hoofddorp; 14. Kimberly
Nieuwerth Bergambacht; 15. Ines Klok Rockanje; 16. Sofie van Horik Oosterwijk;
17. Veerle Goossens Bakel; 18. Femke Geeris Geldrop; 19. Charlotte Peeters
Roosendaal; 20. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;
ETTEN-LEUR.(
2015.05.17 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Monique
van de Ree Zundert; 2. Janneke Ensing Gieten; 3. Sandra van Veghel Esch; 4.
Kelly Markus Hoofddorp; 5. Sara Mustonen Zweden; 6. Melanie Woering Rozenburg;
7. Lotte van Hoek Vlijmen; 8. Sanne Bouwmeester Westerbork; 9. Kyara Stijns
Bunde; 10. Jermaine Post Oegstgeest; 11. Rozanne Slik Bergen Nh; 12. Sara
Penton Hapert; 13. Henriette Woering Rozenburg; 14. Bianca van den Hoek Bussum;
15. Femke Geeris Geldrop; 16. Femke van Kessel Breda; 17. Ilona Hoeksma
Luxwoude; 18. Nicole Vernhout Apeldoorn; 19. Marieke van Witzenburg Brielle;
20. Marjolein Claessen Hoeven;
Amateurs/Sportklasse: 1. Rik
Nederlof Breda; 2. Casper van Wijck Rotterdam; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal;
4. Bram Mens Den Haag; 5. Michael van Son Velserbroek; 6. Eddy Hermsen Ochten;
7. Pim Achterkamp Rotterdam; 8. Jamie Romijn Rotterdam; 9. Niels van Deursen
Den Haag; 10. Ruben Hoogland Rotterdam; 11. Michel Reep Breda; 12. Ivo Hegge
Vlijmen; 13. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 14. Rik de Vree Rijen; 15. Youri
Deelen Bergambacht; 16. Mark van Leengoed Etten-Leur; 17. Gijs Nederlof
Kamerik; 18. Johan Peemen Rijsbergen; 19. Guus de Graauw Etten-Leur; 20. Erik
Groeneveld Heinenoord;
ETTEN-LEUR.(
2015.08.16 )
Professionals: 1. Christopher Froome Kenia; 2.
Alberto Contador Spanje; 3. Bauke Mollema Leeuwarden; 4. Tom Dumoulin
Maastricht; 5. Sep Vanmarcke Belgie; 6. Bram Tankink Rekem (Bel); 7. Stan
Godrie Zundert; 8. Wout Poels Blitterswijck; 9. Mitchell Cornelisse s-Hertogenbosch;
10. Pieter Weening Lanaken; 11. Koen de Kort Liempde; 12. Steven Kruijswijk Den
Bosch; 13. Jasper Ockeloen Dordrecht; 14. Twan Brusselman Helmond; 15. Peter
Koning Venhuizen; 16. Ronan van Zandbeek Schijndel; 17. Coen Vermeltfoort
Vlijmen; 18. Kai Reus Almere; 19. Nick van der Lijke Rotterdam; 20. James Judd
Heerlen;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Demi de
Jong Ossendrecht; 2. Monique van de Ree Zundert; 3. Riejanne Markus Amstelveen;
4. Thalita de Jong Ossendrecht; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6. Henriette
Woering Rozenburg; 7. Lucinda Brand Rotterdam; 8. Roe Eileen Engeland; 9.
Sandra van Veghel Esch; 10. Melanie Woering Rozenburg; 11. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 12. Ines Klok Rockanje; 13. Suzanne Verhoeven Belgie; 14.
Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 15. Chantal van der Gulik Poeldijk; 16. Nicky
Zijlaard Rotterdam; 17. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 18. Cleo Kortenhorst
Wageningen; 19. Marjolein Claessen Hoeven; 20. Anneke Lubeek Puttershoek;
ETTEN-LEUR.(
2016.06.18 )
Amateurs/Sportklasse: 1. Leon
Strötker Venlo; 2. Jorne Videler Badhoevedorp; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4.
Cees Snoek Volendam; 5. Guus de Graauw Etten-Leur; 6. Bram Mens Wateringen; 7.
Johan van der Eijk Strijen; 8. Germon Peeters Tilburg; 9. Eddy Hermsen Ochten;
10. Teun Groeneveld Nieuw-Vennep; 11. Jeroen Bijnagte Rotterdam; 12. Tom
Koeleman Utrecht; 13. Mike Kruijthof Dordrecht; 14. Wesley Steekers
Noordwijkerhout; 15. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 16. Lars Adriaansen
Steenbergen; 17. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 18. Mark Hermsen Ochten;
19. Robin de Regt Etten-Leur;
ETTEN-LEUR.(
2016.08.14 )
Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2.
Rafal Majka Polen; 3. Tom Boonen Belgie; 4. Dylan van Baarle Rhenen; 5. Bram
Tankink Rekem.(Bel); 6. Koen de Kort Liempde; 7. Pim Ligthart Bergeijk; 8. Niki
Terpstra Assendelft; 9. Johnny Hoogerland Kwadendamme; 10. Jelle Vanendert
Belgie; 11. Jacob Fuglsang Denemarken; 12. Rob Ruijgh Rekem.(Bel); 13. Tom
Vermeer Merkplas; 14. Jens Mouris Haarlem; 15. Matthijs Eversdijk Delft; 16.
Dylan Groenewegen Amsterdam; 17. Jesper Asselman Wateringen; 18. Kai Reus
Almere; 19. Jan Maas Huijbergen; 20. Robbert de Greef Geldrop;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Monique van de
Ree Zundert; 4. Anna van der Breggen Hasselt; 5. Demi de Jong Ossendrecht; 6.
Jermaine Post Oegstgeest; 7. Lauretta Hanson 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Roos
Hoogeboom Utrecht; 10. Riejanne Markus Zwarte Kat; 11. Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep; 12. Laura Gorter Utrecht; 13. Kelly Markus Hoofddorp; 14. Merel
Hofman Bleiswijk; 15. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 16. Minke van Dongen
Oosterhout; 17. Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 18. Puck Moonen Liempde;
19. Céline van Houtum Den Dungen; 20. Eveline de Groot Zoetermeer;
ETTEN-LEUR.(2017.08.13)
Beroepsrenners: 1. Warren Barguil 2.
Christopher Froome 3. Bauke Mollema 4. Moreno Hofland Roosendaal; 5. Mathieu
van der Poel Kapelle.(Bel); 6. Primoz Roglic 7. Ramon Sinkeldam Assendelft; 8.
Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Mikel lLanda 10. Koen Bouwman Ulft; 11. Stef
Clement Made; 12. Rob van Broekhoven Roosendaal; 13. Stan Godrie Zundert; 14.
Wesley Kreder Reusel; 15. David van der Poel Kapellen(Bel); 16. Jordi van Loon
Lage Zwaluwe; 17. Albert Timmer Hardenberg; 18. Tim Ariesen Rhenen; 19. Antwan
Tolhoek Yerseke; 20. Rob Ruygh Rekem(Bel);
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Claudia
Koster Assendelft; 2. Jip van den Bos Oostknollendam; 3. Henriëtta Colborne
Engeland; 4. Chanella Stougje Zuidland; 5. Roos Hoogeboom Utrecht; 6. Paulien
Koster Delfstrahuizen; 7. Thalita de Jong Ossendrecht; 8. Marjolein van 't
Geloof Dirksland; 9. Ilona Hoeksma Luxwoude; 10. Demi de Jong Ossendrecht; 11.
Jarmila Machacova 12. Iris van der Stelt Numansdorp; 13. Kimberly Nieuwerth
Bergambacht; 14. Puck Moonen Liempde; 15. Femke Markus Zwarte Kat; 16. Eveline
de Groot Zoetermeer; 17. Hanneke Mulder Utrecht; 18. Aafke Soet Heerenveen; 19.
Melissa van der Peet Den Haag; 20. Janine van der Meer Hellevoetsluis;
ETTEN-LEUR.(
2018.08.19 )
Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Kanne; 2.
Geriant Thomas 3. Christopher Froome 4. Bauke Mollema Monte-Carlo; 5. Steven
Kruijswijk 6. Wout Poels Meerlo; 7. Primoz Roglic 8. Marco Minnaard Wemeldinge;
9. Sam Oomen Tilburg; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Rob Ruijgh Rekem; 12.
Wim Stroetinga Nijkerk; 13. Bram Tankink Rekem; 14. Kjeld Nuis Emmen 15. Marc
Janssen Ede; 16. Reinier Honig Zaandam; 17. Jeroen Meijers Alphen; 18. Martijn
Budding Veenendaal; 19. Yoeri Havik Avenhorn; 20. Kevin Haest Rijsbergen;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Chantal
Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Lizzy Witlox Eindhoven; 3. Aafke Soet Heerenveen;
4. Lauretta Hanson Australië 5. Minke Slingerland Oosterhout NB; 6. Marieke van
Witzenburg Brielle; 7. Inez Beijer Driel; 8. Monique van de Ree Etten-Leur; 9.
Rasa Leleivyte Litouwen 10. Janine van der Meer Hellevoetsluis; 11. Delore
Stougje Zuidland; 12. Michela Balducci 13. Inge Mostert Delfgauw; 14. Yara
Kastelijn Neerkant; 15. Kim Banga Baarle-Nassau; 16. Nicole Nesti Italy 17.
Berdine Bakker Rotterdam; 18. Irene Gerritsen Bemmel; 19. Gina Hofland Krimpen
aan den IJssel; 20. Tessa Veen - Backhuijs Eindhoven;
ETTEN-LEUR .(
2019.08.18 )
Beroepsrenners: 1. Steven Kruijswijk 2. Egan
Arley Bernal Gomez 3. Peter Sagan 4. Bauke Mollema 5. Fabio Jakobsen Heukelum;
6. Elia Viviani 7. Kevin Haest Rijsbergen; 8. Sjoerd van Ginneken Heerle; 9.
Rob van Broekhoven Roosendaal; 10. Daniel Luke Australie; 11. Richard Carapaz
12. Sieben Wouters Zundert; 13. Koen de Kort Arans; 14. Edo Maas Rotterdam; 15.
Maarten van Trijp 16. Carlos Schreuder Veenendaal; 17. Reinier Honig Wormerveer
18. Joost van der Burg Rotterdam; 19. Antwan Tolhoek Yerseke; 20. Gosse van der
Meer Surhuizum;
Elite/Beloften-Vrouwen:1. Merel
Hofman Bleiswijk; 2. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 3. Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep; 4. Manon Bakker Swifterbant; 5. Monique van de Ree Etten-Leur; 6.
Paulien Koster Meppel; 7. Shari Bossuyt Belgie; 8. Abigail van Twisk Engeland;
9. Claudia Jongerius Hoogerheide; 10. Sharon Dommanschet Roosendaal; 11. Maaike
Coljé Snelrewaard; 12. Britt Knaven Hoogstraten(Bel); 13. Yonna van Dam
Voorhout; 14. Aafke Soet Heerenveen; 16. Tessa van der Velden Den Haag; 17.
Puck Moonen Liempde; 18. Roos Hoogeboom Zeist; 19. Dèvon Kuijstermans
Oudenbosch; 20. Quinty Ton Geldermalsen;