BREDA.( 2000.03.26
)
Dames-Nieuwelingen: 1. Miranda
Vierling Rijswijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude;
3. Christa Pirard Sprundel; 4. Mariëlle van Kalmthout
Rucphen; 5. Linda van den Beukel
Monster; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Miriam van Gog Asten; 8. Joan Boskamp Roden; 9. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 10. Stephanie Verbist Liessel; 11. Lysbert Hartholt Kollumer- zwaag; 12. Ellen van den Ackerveken
Reusel; 13. Kornelia
Groenveld Oppenhuizen; 14.
Monique Laurijssen Gilze;
15. Natasja van den Dikken- berg Veenendaal; 16.
Imke Hartogs Amersfoort; 17. Mariette Gouweloos Mijnsheerenland;
18. Linda Dirkx Reusel;
19. Sylvia Mooijer Volendam; 20. Barbara Tolleman Kwadendamme;
BREDA.( 2000.09.03
)
Dames-Regio: 1. Caroline
Slikker Broek op Langedijk; 2. Minke van
Dongen Dongen; 3. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 4. Marion Bax Bavel; 5. Baukje Doedee Driewegen; 6. Mary van Galen Uitgeest; 7.
Danielle Bekkering Den Ham; 8. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 9.
Marjolein Hinfelaar Leeuwarden; 10. Kristel de
Vries Haarlem; 11. Ellemieke Zaal Bergschenhoek;
12. Rosalinde Meijer s-Gravenhage;
13. Liesbeth Zeeman Oudkarspel; 14. Emma
van den Baard Berkel en Rodenrijs; 15. Christa
de Jong Rucphen; 16. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 17. Katrijn Scheffer Velden;
18. Susanne van As Roosendaal; 19. Joukje
Bos IJsselstein;
BREDA.( 2001.04.01
)
Dames-Nieuwelingen: 1. Moniek Rötmensen Steenbergen; 2.
Daniëlle van Pinxten St. Michiels
Gestel; 3. Karen Verbeek Belgie; 4.
Mariëlle van Kalmthout Rucphen;
5. Marije Profijt Hoogeveen; 6. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 7. Stephanie Verbist Liessel; 8. Madieke Remmerswaal Sneek; 9. Daisy
Ermens Breda; 10. Margot Baaijens
’s-Heerenhoek; 11. Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 12. Ellen van den Ackerveken Reusel; 13.
Esther Kortekaas Voorhout;
14. Linda Dirkx Reusel;
15. Monique Laurijssen Gilze;
16. Chantal Cassee Haarlem; 17. Kim Jansen Nijmegen; 18. Elise Meuleman
Veghel; 19. Yvette van Leest Moerdijk; 20.
Gwen Kuiper Delft;
BREDA.( 2006.09.17
)
Elite-Vrouwen Zc/Vrouwen-B: 1. Daphne
Hoeve Oisterwijk; 2. Kristel Verkooijen
Chaam; 3. Eefje Tabak
Bergeijk; 4. Mascha Pijnenborg Drunen;
5. ---; 6. Petra Dijkman Eindhoven; 7. Regina Bruins Leiderdorp; 8. Sofie van Horik Heukelum; 9. Marion Bax Bavel;
10. Danielle van Pinxten Sint Michielsgestel;
11. Linda Schepers Sittard; 12. Femke Nijhof Haaksbergen; 13. Patricia Ammerlaan Delft; 14.
Veronique Duivelshof Eindhoven; 15. Nicoline van der Vaart Delft; 16. Tamara Schijff Baarn; 17. Kim Jansen Berghem; 18. Rylana Soepenberg
Delft; 19. Denise van van Beers Spijkenisse; 20.
Liesbeth Zeeman Oudkarspel;