WESTERBEEK.( 2000.10.01 )

Elite/Neo:1. Odwin Bink Amsterdam; 2. Antoine de Haan Groesbeek; 3. William Berns Cuyk; 4. Joost van Hest Goirle; 5. Roy Konisser Velden; 6. Wim Oldenburg Uitwijk; 7. Jeroen de Weijer Oploo; 8. Stefan Slager Rhenoy; 9. Roy Curvers Haelen; 10. Vincent van Aalst Maasland; 11. Leon Rooyakkers Nuenen; 12. Piet Rooijakkers Nuenen; 13. Maurice Engbersen Nederweert; 14. Ferdi van Katwijk Oploo; 15. Eli Rowe Oakland(Usa); 16. Erik Averesch Elspeet; 17. Stefan Hoeks Eersel;

Dames: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Madeleine Lindberg Zweden; 3. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 4. Nana Steenssens Belgie; 5. Lenie Dijkstra Joure; 6. Sissy van Alebeek Rotterdam; 7. Marielle van Scheppingen Uithoorn; 8. Kristy Miggels Belfeld; 9. Janny Kleinjan-Ligtenberg Almelo; 10. Sharon van Essen Veenendaal; 11. Inge Velthuis Wageningen; 12. Debby Mansveld Gasselternijveen; 13. Yvonne Brunen Swifterbant; 14. Ghita Beltman Utrecht; 15. Marion Bax Bavel; 16. Daniella Moonen Voerendaal; 17. Marieke Verhoeven Erp; 18. Daphny van den Brand Zeeland; 19. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 20. Abke Francissen Rosmalen;

Sportkl.-a/Vet:1. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Marcel Kamerling Amsterdam; 3. Stan Janssen Siebengewald; 4. Edwin Raats Helmond; 5. Andre Grootveld Zoetermeer; 6. Johan Pemen Rijsbergen; 7. Marc Boerboom Oss; 8. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 9. Werner Joosten Liessel; 10. Rob Ypenburg Nieuwegein; 11. Ron Stijns Bunde; 12. Gerrit Prins Oldemarkt; 13. Martin Teunissen IJsselstein; 14. Willy van Kessel Zeeland; 15. Sjef Kisters Nuenen; 16. Mike Leenders Boxmeer; 17. Gijs van Tuijl Bruchem; 18. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 19. Jan van Ophuizen Herwen; 20. Erwin van Helden Lottum;

 

WESTERBEEK.( 2001.09.30 ).

Dames: 1. Mirjam Melchers Gendt; 2. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 3. Elly van Boxmeer Erp; 4. Regina van Zuijlen Oudewater; 5. Janny Kleinjan Almelo; 6. Marieke Verhoeven Erp; 7. Inge Velthuis Wageningen; 8. Sammie Sezin Eindhoven; 9. Miriam de Moel Heusden; 10. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 11. Christel van Beek Wilp-Achterhoek; 12. Marieke Storteler Zieuwent; 13. Susan Hartog Jisp;

Sportkl.-a/Sportkl.-b/Vet.-b: 1. John Oudshoorn Amstelhoek; 2. Ronald Roos Zoetermeer;3. Andrť Grootveld Zoetermeer; 4. Erik Keeris Veldhoven; 5. Stan Janssen Siebengewald;6. Barry Bakker Nijkerk; 7. Richard Konijn Abbekerk;8. Maarten Mathot Rosmalen; 9. Berry Roelofs Groesbeek; 10. Harry Riem Born; 11. Maurice van Gorp Oosterhout; 12. Giel Nabben St. Anthonis;13. Kees Kosterman Leersum; 14. Ronny Bossers Waspik; 15. Patrick Cornelissen Herveld; 16. Peter Verhouden Eindhoven; 17. Hans Schuurman Utrecht;18. Ron Stijns Bunde; 19. Gerrit Prins Oldemarkt; 20. Erik Ruesink Dinxperlo;

 

WESTERBEEK .( 2002.10.06 ).

Dames: 1. Nicole Cooke Engeland; 2. Vera Koedooder Bovenkarspel; 3. Sissy van Alebeek Rotterdam; 4. Jorunn Kvaloe Noorwegen; 5. Wenche Stensvold Noorwegen; 6. Valentyna Karpenko Ukraine; 7. Nataliya Kaehalka Ukraine; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Debby Mansveld Gasselternijveen; 10. Caroline Slikker Broek op Langedijk;11. Ghita Beltman Slagharen; 12. Svitlana Semchuk Ukraine; 13. Miriam de Moel Heusden; 14. Anita Valen Noorwegen;15. Sara Waller Engeland; 16. Iryna Simonova Ukraine; 17. Solrun Flataas Noorwegen; 18. Madelaine Lindberg Zweden; 19. Monica Valen Noorwegen; 20. Andrea Bosman Amstelveen;

Sportkl.-a: 1. Ton van Duyvenbode Noordwijk; 2. Roy KŲnisser Gennep; 3. Ron Graat Overloon; 4. Philip Wauters Heist op den Berg(B); 5. Edwin Commandeur Amsterdam; 6. Ronald Stijns Bunde; 7. Maurice Engbersen Nederweert; 8. Patrick van de Vijver Veldhoven; 9. John van der Veen Leiden; 10. Eric van Leijen Ewijk; 11. Pol Nabben St. Anthonis; 12. Marcel Kamerling Amsterdam; 13. Peter van Dam Veldhoven; 14. Frank Witlox Eindhoven; 15. Gijsbert Baars Leerdam; 16. Willy van Kessel Zeeland; 17. Mario Ketels Oss; 18. Paul Bakker Nieuw Vennep; 19. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 20. Patrick Cornelissen Herveld;

 

WESTERBEEK .( 2004.09.18 )

Elite-Dames: 1. Loes Gunnewijk Rekken; 2. Francis Linthorst Wageningen; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Christine Mos De Wijk; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Lenie Dijkstra Oosterzee-Buren; 7. Sissy van Alebeek Schijndel; 8. Debby Mansveld Lovendegem; 9. Arenda Grimberg Almelo; 10. Marieke Verhoeven Erp; 11. Adrie Visser Wieringerwerf; 12. Kornelia Groenveld Oppenhuizen; 13. Nathalie van Katwijk Oploo; 14. Josephine Groenveld Folsgare; 15. Pauline van Bennekom Ermelo; 16. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 17. Mirella van Melis Venhorst; 18. Debby van den Berg Cuyk;19. HenriŽt Kuijt Hoogland; 20. Eefje Ottevanger Eindhoven;

Nieuwelingen: 1. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Martijn Keizer Muntendam; 3. Harm Steijn Ermelo; 4. Maurice de Bekker Rosmalen; 5. Yorick van Horik Deurne; 6. Saviť van Horik Lierop; 7. Mike Kersten Valkenswaard; 8. Michiel Bults Emmen; 9. DamiŽn Spierings Zoetermeer; 10. Stefan Breemes Amsterdam; 11. Jelmer Stegink Naarden; 12. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 13. Jan Coolen Geldrop; 14. Remco Peters Grave; 15. Twan van den Brand Volkel;16. Jordy van Erp Berghem; 17. Bjorn Kerssenberg Tegelen;18. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 19. Jarno Tapper Emmen;20. BjŲrn-Jan Aardoom Capelle a/d IJssel;

 

WESTERBEEK .( 2005.09.17 )

Nieuwelingen: 1. Mats Boeve Nijverdal; 2. Tom Lotz Schoonhoven; 3. Yorick van Horik Deurne; 4. Steven van Leijen Wageningen; 5. Twan van den Brand Volkel;6. Henke Heldens Ottersum; 7. Jonathan Eijssens Harderwijk; 8. Rick Kloeze Assen; 9. Rob Fleerakkers Hapert; 10. Chipo van der Schoot St. Oedenrode; 11. Maurice de Bekker Rosmalen; 12. Aart Spooren Duizel; 13. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 14. Remco Peters Grave; 15. Dirk Aalders Ulft;16. Thijs van den Oetelaar Schijndel; 17. Patrick van Dongen Berlicum; 18. Stephan Breda Waalre;19. Rens te Stroet Keijenborg; 20. Wouter van Willigen Nuenen;

Elite-Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Marieke Verhoeven Erp; 3. Sandra van Veghel Rosmalen;4. Liesbet de Vocht Arendonk Belgie; 5. Debby van den Berg Cuijk;6. Marieke van Wanroij Nijmegen; 7. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 8. Ilse Geldhof Belgie; 9. Sissy van Alebeek Schijndel; 10. Christine Mos De Wijk; 11. Claudia Witteveen Teuge; 12. Grace Verbeke Belgie;13. Linda Ringlever Nijmegen; 14. Marije Profijt Hoogeveen; 15. Mirjam van Dijk Pijnacker; 16. Agne Bagdonaviciute Stadskanaal/Litouwen; 17. Marion Bax Bavel; 18. Eyelien Bekkering Den Ham; 19. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 20. Eefje Ottevanger Eindhoven;