VUGHT.( 2000.06.25
)
Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Chris
Mulders Esch; 2. Robert Klijs Waalre; 3. Martien Maton Bladel;
4. Joost van Hest Goirle; 5. Niels Hamers Schijndel; 6. Luit
Blom Oudewater; 7. Marc Gerritsen Oirschot; 8. Jeroen Langens
Berlicum; 9. Maarten Malhot Rosmalen; 10. Wilant van Gils
Schijndel; 11. Guus Bennarrs Mierlo; 12. H Martijn Langeweg; 13.
Jean Pierre van Dongen Made; 14. Arno van Zandbeek Riemst/Maastricht;
15. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 16. Maikel Groffen Tilburg;
17. Willem Pardoel Velddriel; 18. Patrick Gelens Breda; 19.
Hans Timmers Kaatsheuvel; 20. Patrick van de Vijver Veldhoven;
Nieuwelingen: 1. Sipke Zijlstra Burgum; 2.
Jos Harms Oude Pekela; 3. Norman Meerkerk Zuidland; 4. Berry
Nagelhout Doornspijk; 5. Huub Duyn Wervershoof; 6. Frank Kreuwel
Almelo; 7. Tim van der Zanden Poeldijk; 8. Erwin den Hollander
Rijswijk; 9. Jasper van Heeswijk Vught; 10. Robin Daling Veghel;
11. Joost van Leijen Ewijk; 12. Job Vissers
Erp; 13. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn; 14. Arne Hassink
Zieuwent; 15. Maarten Mandemakers Goirle; 16. Patrick van Vliet
Poeldijk; 17. Egon van Kessel Kerkdriel; 18. Sebastiaan Langeveld
Lisse; 19. Frans Drent Nietap; 20. Tonnie Braspennincx Ulvenhout;
Sportkl.-B/Vet: 1. Ton van
den Dries Purmerend; 2. Herman de Jong Odijk; 3. Freddy Keller
Beekbergen; 4. Leon Brouwer Rotterdam; 5. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 6. Cor Gerritsen Middelbeers; 7. Piet de
Haas Tiel; 8. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 9. Guus Mol Horst;
10. Adriaan van Londen Tiel; 11. Johan Goes Noorden; 12.
Roland van Erp Best; 13. R Rol Gouda; 14. Frank Fonteijne Lottum;
15. T Jacop Moergestel; 16. D Keijneman Nieuwaal; 17. J Rosk
Ede; 18. Willem van Gameren Zaltbommel; 19. J Rullen Schijndel;
20. Tony Budel Zaltbommel;
VUGHT.( 2001.06.24
).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Jeroen Boelen Drunen; 2. Kenny van Hummel Elden; 3.
Arnold Stam Sprang-Capelle; 4. Perry Bothof Zwijndrecht; 5.
Marcel Boudewijns Gerwen;6. Pascal Hermes Liempde; 7. Ronald Krijnen
Hank;8. Björn Jansen Nijmegen; 9. Jack Broeren St. Willebrord; 10.
Chris Mulders Esch; 11. Wim Oldenburg Uitwijk; 12. Rene Vrins
Made; 13. Arnoud Janson Wageningen;14. Rob Ypenburg Nieuwegein; 15.
Wim van Kapel Eethen;16. Ronny Bossers Waspik; 17. Adrie Voogt Breda;
18. Mark van Helvoirt Schijndel; 19. Eric van Leijen Ewijk; 20.
Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Arnoud van
Groen Amsterdam; 3. Jasper van Heeswijk Vught; 4. Thijs Jonker
Uden; 5. Guus Magielse Est; 6. Stefan Huizinga Woudrichem; 7.
Marcel Kolk Zevenaar; 8. Michel van Diessen Veldhoven; 9. Erik
van Bekkum Alphen; 10. Sander van Amerongen Rheden; 11. Randy
Holleman Dordrecht; 12. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 13. Giel
Nabben St. Anthonis; 14. Arno Witvliet Sprang-Capelle; 15. Mario
Hermans Melderslo; 16. Frits Mathijssen; 17. Laurens de Lange Den Ham;18.
Jan van Koeveringe Kruiningen; 19. Ries van der Sanden Nuland; 20.
Wannes Maris Best;
Sportkl.-b: 1. Dirk
Keynemans Nieuwaal; 2. Wim van Tuyl Gameren; 3. Willem
Teunissen-v.Manen Heteren; 4. Jan-Willem van Soest Houten; 5.
Tonnie Gijsbers Helmond; 6. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend; 7.
Eddy Gevers Schijndel; 8. Ruud Verhagen Veldhoven; 9. Gert
Verhoef Delfgauw; 10. René Rotscheid Kockengen; 11. Adriaan van
London Tiel; 12. Marino Marlisa Wijchen; 13. Frans Wittenberg
Herveld; 14. René Alblas Schiedam; 15. Harold Fischer Driel; 16.
Arnold Roelofs Arnhem; 17. Ton Pulles; 18. Theo Vens Oosterhout; 19.
Leo Bruijstens Schijndel; 20. Martin van Kerkhoff;
VUGHT.( 2002.06.30
)
Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Marcel
Lamberts Leerdam; 3. Arne Hassink Zieuwent; 4. Sebastiaan
Langeveld Lisse; 5. Dion Murk Haarlem; 6. Levi Heimans Diemen;
7. Berry Nagelhout Doornspijk; 8. Guus Magielse Est; 9. Erik
Verstegen Zutphen; 10. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 11. Gideon
de Jong Papendrecht; 12. Jasper van Heeswijk Vught; 13. Wilco
Hovestad Veenendaal; 14. Jeroen Janssen Nijmegen; 15. Vincent
Weening Lelystad; 16. Thomas Dekker Dirkshorn; 17. Joost van
Leijen Ewijk;18. Niels Bogaars Reusel;19. Frits Mattijssen Doornenburg; 20.
Niki Terpstra Krommenie;
Sportkl.-a: 1. Jacco
Tettelaar Maarssluis; 2. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 3. René
Beuker Bussum; 4. Maikel Govaarts Drunen; 5. Eddy Hermsen Ochten;
6. Pieter Hendriks Gorinchem; 7. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel;
8. Peter Fils Voorburg; 9. Peter van Dam Veldhoven; 10. Johan
Pemen Rijsbergen; 11. Rik Dijkhuizen Scheveningen; 12. Henry
Schut Zeeland; 13. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 14. Klaas-Roel
Koelewijn Hoogland; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Rob van
der Tol Wageningen; 17. Peter Hoffmans Moergestel; 18. Mario
Ketels Oss; 19. Ruud Klomp Veghel; 20. Jeroen van de Sanden
Berghem;
Sportkl.-b: 1. Ton van
den Dries Purmerend; 2. René Alblas De Meern; 3. Ron Mol.
Scheveningen; 4. Levinus Huenders Almere; 5. Jan van der Slot
Maastricht; 6. Martie Fransen Andelst; 7. Maurice Zwarter Arnhem;
8. Ton Saveur Lekkerkerk; 9. Ton Pullens Haatsteeg; 10.
Harold Fischer Driel; 11. Dennis Rijkers St. Michielsgestel; 12.
Mark Slagter Schagerbrug; 13. Roland van Erp Best; 14. John van
Rullen Schijndel; 15. Cor Gerritsen Middelbeers; 16. Martin Opdam
Liessel; 17. Corne van Wanrooy Lith; 18. Leo van Anrooij
’s-Hertogenbosch;19. Leo Bruijstens Schijndel; 20. Erik Satter Gameren;
Veteranen: 1. Johnny Broers Maartensdijk;
2. Ton van Eijk Hillegom; 3. Gijs Nederlof Kamerik; 4. Barend
Verhagen Woerden; 5. Piet de Haas Tiel; 6. Eddy Gevers Schijndel;
7. Wim van Tuyl Gameren; 8. Piet Kralt Rijnsburg; 9. Hans van
Bavel St. Anthonis; 10. Johan Hendriks Hilversum; 11. Kees
Vernooy Leimuiden; 12. Jef van Hooft Schijndel; 13. Jan Goedhart
Hardinxveld-Giessend; 14. Hans Voorn sr.
Hilversum; 15. Tonnie Gijsbers Helmond; 16. Robert Kroep Hoek van
Holland; 17. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam;
18. Cor van der Stel Dordrecht; 19. Gerard Spierings Schijndel; 20.
Rien Kret Noordwijk;
VUGHT.ZESKAMP.( 2003.06.29 ).
Junioren: 1. Jeroen Horck Enschede; 2. Ben van der
Kooi Breda; 3. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek;4. Bram Wind Wijk bij
Duurstede; 5. Stein Posthuma Vlijmen;6. Niels Bogaars Reusel; 7.
Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 8. Erik Hopman Egmond a/d Hoef;9. Jochem
Nannes Warmenhuizen; 10. Wim Botman Groet;11. Cornelius van Ooijen Giessenburg;
12. Ruud Beerten Budel-Schoot;13. Rick Fransen Saasveld; 14. Niels
Bastemeijer Assen; 15. Robert Berk Koudekerk a/d Rijn; 16. Arjen
Houweling Velp; 17. Jim van den Berg Spakenburg;18. Jarco van Binsbergen
Dodewaard; 19. Jerry Kallenfels Breda; 20. Eric van de Meent
Veenendaal;
Amateurs-A: 1. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 2. Roy Könisser Gennep; 3. Stan Janssen Siebengewald;4.
Pol Nabben St. Anthonis; 5. Eddy Hermsen Ochten;6. Roy Elias Tilburg;
7. Robert van Erp Oss; 8. Maarten Mathot Den Bosch;9. Maikel
Govaarts Drunen; 10. Ton Pulles Haarsteeg; 11. Rene Vrins
Made;12. Ron Houtop Wervershoof; 13. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 14.
Maas van Schoonhoven Ede;15. Ronald Roos Zoetermeer; 16. Mark van den
Boomen Bladel;17. Henry Schut Zeeland; 18. Patrick Speijer Mierlo; 19.
Jeffrey Dirksen Lienden; 20. Jan Verschuren Waspik;
Amateurs-B:1. Ton van den Dries Purmerend;
2. Frans Wittenberg Herveld; 3. Dennis Leliveld Mijdrecht;4. Joost
Pulskens Oisterwijk; 5. Rik van der Tol Utrecht;6. Geert Brienen St.
Anthonis; 7. John van Rullen Schijndel; 8. Erik Satter Gameren;9.
Raoul Smits Vlijmen; 10. Martin de Jong. Vianen; 11. Dennis
Rijkers St. Michielsgestel; 12. Marcel van den Kerkhof Leende; 13.
Ron Kums Nederweert;14. Gert-Jan Lange Horst a/d Maas; 15. Martin van de
Kerkhof Sprang Capelle;16. Joost Sterk Nieuwegein; 17. Frank Fonteyne
Lottum; 18. Roland van Erp Best; 19. Ruud Verhagen Veldhoven; 20.
Johan Dingemans Lage Zwaluwe;
Masters 40+: 1. Frank Nijssen Haarlem; 2.
Jac van Kessel Deurne; 3. Jan Spijker Kampen;4. Kees Vernooy Leimuiden;
5. Martie Fransen Andelst; 6. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel;7. Hans
Voorn sr Hilversum; 8. Marius van Oirschot Best;9. Eddy Gevers
Schijndel; 10. Piet de Haas Tiel; 11. Ad de Kuiper Hardinxveld
G.dam;12. Piet Kessels Boekel; 13. Johan Hendriks Hilversum;14. Henri
Vennix Oostelbeers; 15. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend;16. Geert
Wiendels Uden; 17. Jef van Hooft Schijndel; 18. Ger Bongers
Wijchen;19. Dirk Keynemans Nieuwaal; 20. Jan Vonk Heteren;
VUGHT.ZESKAMP. ( 2004.06.13 )
Elite/Neo: 1. Matthijs Delen Rotterdam;
2. Patrick Koeman Nieuwegein; 3. Marcel Alma Harskamp; 4.
Wilant van Gils Schijndel; 5. Niels Hamers Weert; 6. Ralf Hamers
Schijndel; 7. Bart Aernouts Essen/Belgie; 8. Dirk van Schalen Helmond; 9.
Marcel Boudewijns Gerwen; 10. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 11. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 12. Chris Kerkdijk Tilburg; 13. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 14. Jos van Veldhoven Valkens- waard; 15. Erwin van Leijen
Ewijk; 16. Guido Mutsaars Den Bosch; 17. Rob van den Brand Volkel; 18. Paul van
den Akker Eindhoven; 19. Job Vissers Erp; 20. Maikel
Groffen Tilburg;
Masters 40+: 1. Henk Ceelen Ouderkerk a/d
IJssel; 2. Ton van Eijk Hillegom; 3. Hans Voorn sr. Hilversum; 4. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 5.
Lars Rietveld Oudewater; 6. Wim van Tuyl Gameren; 7. Eddy Gevers
Schijndel; 8. Johan Hendriks Hilversum; 9. Rene Markus Nes aan de
Amstel; 10. Harrie Geeris Geldrop; 11. Richard Buyvoets Helvoirt;
12. Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 13. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht;
14. Martie Fransen Andelst; 15. Ton Vrolijk Schipluiden; 16.
John van Rullen Schijndel; 17. Theo Schlijper Linschoten; 18.
Gijs van Tuijl Bruchem; 19. Christian Lenz Rijswijk/Zweden; 20.
Martin Opdam Liessel;
Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2.
Ron Smit Haarlem; 3. Fred de Kinkelder Groenlo; 4. Dirk Keynemans
Nieuwaal; 5. Hay Kellenaers Siebengewald; 6. Louis de Lange
Arnhem; 7. Guus Zantingh Mijdrecht; 8. Tonnie Gijsbers Helmond;
9. Johan Goes Noorden; 10. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam; 11.
Hans van Dijk Nieuwegein; 12. Hans van Bavel Sint Anthonis; 13.
Geert Wiendels Uden; 14. Herman Mittertreiner Rotterdam; 15. Hans
Verbeek Lelystad; 16. Jac van Kessel Deurne; 17. Kees van Wijk
Nieuwegein; 18. Willem van Gameren Zaltbommel; 19. Jan Hamstra
Ermelo; 20. Peter de Jong Hilversum;