VLIJMEN.(
2001.07.15 ).
Nieuwelingen: 1. Wim Botman Markenbinnen; 2.
Klaas van Hage Noordwijkerhout; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4.
Sipke Zijlstra Bergum; 5. Frank Wierstra Bergum; 6. Maarten de
Jonge Oldenzaal; 7. Leon Korteland Spijkenisse;8. Niels Pieters
Hoofddorp; 9. Cenny Glasbergen Leiden; 10. Frits Pellemans
Haelen; 11. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d IJssel; 12. Kevin
Schutte Zwolle; 13. Rick Fransen Saasveld; 14. Stein Posthuma
Vlijmen; 15. Wilco Hovestad Veenendaal; 16. Daan Dielemans
Prinsenbeek; 17. Peter van Dijk. Ter Aar;18. Paul Konijnenburg
Ridderkerk; 19. Daan de Jonge Oldenzaal; 20. Thijs van Amerongen
Vorden;
Dames: 1. Martine Bras Helmond; 2. Sonja
Pfister-v.Kuik Eindhoven; 3. Esther van der Helm Moordrecht; 4.
Maroesja Berkhout Schipluiden; 5. Christine Mos De Wijk; 6.
Marieke Verhoeven Erp; 7. Angela Hillenga Finsterwolde;8. Caroline
Slikker Broek op Langedijk; 9. Petra de Boer-Grimbergen Amsterdam; 10.
Fonny Wekema Peize; 11. Yvonne Brunen Nunspeet; 12. Catharina
Mulders Rotterdam; 13. Nicolle Leijten Schijndel; 14. Inge
Velthuis Wageningen; 15. Regina van Zuijlen Oudewater; 16. Abke
Francissen Rosmalen;17. Edith Moerenhout-Klep Steenbergen; 18. Lenie
Dijkstra Joure;19. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 20. Astrid van Tol
Nieuwveen;
Sportkl.-a: 1. John
Oudshoorn Amstelhoek; 2. André Grootveld Zoetermeer; 3. Johnny
Broers Maartensdijk; 4. Marco van Oord Hank; 5. Camiel Aldershof
St. Michielsgestel; 6. John van de Korput Made; 7. Martin
Schouten Vlaardingen; 8. Berry Roelofs Groesbeek; 9. Rene Smits
Lage-Zwaluwe; 10. Eric van de Wiel Rijckvorsel; 11. R Bessers
Waspik; 12. Cees Quint Echteld; 13. Marc van Delft Olland; 14.
Ruben Mijnsbergen Nispen; 15. Patrick Cornelissen Herveld; 16.
Johan Welmer Reeuwijk;
Sportkl.-b: 1. Theo
Broers. Tienhoven; 2. Tonnie Gijsbers Helmond; 3. Martie Fransen
Andelst; 4. Martin de Jong. Vianen; 5. Frans Wittenberg Herveld;
6. Gijs van Tuijl Bruchem; 7. Leo Bruijstens Schijndel; 8.
Leo van Anrooij ’s-Hertogenbosch; 9. Erik Satter Garderen; 10.
Kees Kosterman Leersum; 11. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend; 12.
Geert Wiendels Uden; 13. Albert Vos Bruchem;14. Roland van Erp Best; 15.
J Rullen; 16. Arnold Roelofs Arnhem; 17. Ton Pulles; 18. Harold Fischer Driel; 19. Jerry
Heintz Leidschendam; 20. Kees Wiel;
VLIJMEN. (
2002.07.14 )
Junioren: 1. Raynold
Smith Kaapstad/ZAF; 2. Sjoerd Botter Warnsveld; 3.
Frits Pellemans Haelen; 4. Niels Pieters Hoofddorp; 5.
Leon Korteland Spijkenisse; 6. Jeroen Janssen Nijmegen; 7.
Jan Winkelmolen Ell; 8. Wim Botman Groet; 9. Roy de
Visser Nootdorp; 10. Johan Berk Koudekerk a/d Rijn; 11.
Niels Bogaars Reusel; 12. Rick Fransen Saasveld; 13.
Klaas van Hage Noordwijkerhout; 14. Niek Basten Hapert; 15.
Tim van der Zanden Poeldijk; 16. Arjen Houweling Arnhem; 17.
Patrick van Loon ’s-Gravenmoer; 18. John Bongaards De Lier;
19. Nicky Kessens Oosterhout; 20. Tom Vermeer Leusden;
Nieuwelingen: 1. Mike van der Putten Haarlem;
2. Manman van Ruitenbeek Vught; 3. Cornelius van Ooijen Giessenburg;
4. Frederik Bekkers Aalten; 5. Lars Jun Broek in Waterland; 6.
Evert van Bergen Zundert; 7. Alessandro Pangrazzi Alblasserdam; 8.
Martijn van Schaijk Helmond; 9. Jochem Verschoor Terwispel; 10.
Robert Gesink Varsseveld; 11. Rick Mostert Borger; 12. Rik van
IJzendoorn Tiel; 13. Robert Bovenhuis Staphorst; 14. Jasper de
Lange Bussum; 15. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 16. John Broks St.
Michiels Gestel; 17. Joei Bakker Zaandam; 18. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 19.
Marco Brus Schijndel; 20. Patrick Baggermans Helmond;
Sportkl.-A: 1. Stan
Janssen Siebengewald; 2. Wilfred Veldkamp Woerden; 3. Ron Graat
Overloon; 4. Edwin Commandeur Amsterdam; 5. Erik Nieuwerth
Lekkerkerk; 6. John Akkermans Rilland; 7. Maikel Govaarts Drunen;
8. Peter van Dam Veldhoven; 9. Rene Vrins Made; 10. Jack van
Dalen Made; 11. Ruud Wennekes ’s-Gravenhage; 12. Maas van Schoon- hoven
Ede; 13. Jorg van Dinther Heesch; 14. Marco Halma Zaltbommel; 15.
Maarten Mathot Den Bosch; 16. Marco van Oord Hank; 17. Marc van
Delft Olland; 18. Hans Bal Den Haag; 19. Cees Volder
Raamsdonksveer; 20. Eddy Hermsen Ochten;
Sportkl.-B: 1. René
Alblas De Meern; 2. Henk van Lijsdonk Helmond; 3. Ad de Kuiper
Hardinxveld G.dam; 4. Stephan Franken
’s-Hertogenbosch; 5. John van Rullen Schijndel; 6. Ron Mol.
Scheveningen; 7. Kees Kosterman Leersum; 8. Martie Fransen
Andelst; 9. Ambro van Straten Petten; 10. Dennis Rijkers St.
Michielsgestel; 11. Martijn van Beek Arnhem; 12. Corne van
Wanrooy Lith; 13. Andre van IJzendoorn Tiel; 14. Ton Pullens
Haatsteeg; 15. Rob van Hoek 16. Leo Bruijstens Schijndel; 17.
Johan Hol Erichem; 18. Anton van Delden Den Haag; 19. Stephan van
Dam Den Dungen; 20. Joost-Jan Kool Vianen;
VLIJMEN. (
2003.07.13 )
Junioren: 1. Jeroen Horck Enschede; 2. Frank Wierstra
Bergum; 3. Stein Posthuma Vlijmen; 4. Ferdi Frijters Udenhout;
5. Jim van den Berg Spakenburg; 6. Alessandro Pangrazzi
Alblasserdam; 7. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 8. Wesley van
Dongen Made; 9. Luuk Metsemakers Neer; 10. Jarco van Binsbergen
Dodewaard; 11. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs; 12. Remco
Kuijlenburg Wilnis; 13. Rick Fransen Saasveld; 14. Kaj du Prie
Amersfoort; 15. Frits Pellemans Haelen; 16. Alain van der Velde
Breda; 17. Maik van Ballekom Rosmalen; 18. Jimmy de Bruijn St.
Jansteen; 19. Rick Mostert Borger; 20. Jordi Muller Lisse;
Nieuwelingen: 1. Roel Commandeur Raamsdonk;
2. Joey Bestebreurtje Maasland; 3. Martijn van Schaijk Helmond; 4.
Jan Hilgerson Wateringen; 5. Rob van Bekkum Alphen; 6. Stijn de
Bruijn Rijsbergen; 7. Jan Mikkers Uden; 8. Martijn Bertens
Udenhout; 9. Daan Boeijen Haarsteeg; 10. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 11. Thijs van den Berg Uden; 12. Frank Warmerdam
Amsterdam; 13. Nicky Vroome Rijswijk; 14. Bart Senders Hapert;
15. Koen Verburg Zeeland; 16. Stefan
Doensen Nederweert; 17. Bouke Ridder Rijswijk; 18. Bert van
Nielen St. Michielsgestel; 19. Theo Limburg Witte Paarden; 20.
Dennis Kivits Vlijmen;
Amateurs-B: 1. Harold Fischer Driel; 2.
Frans Wittenberg Herveld; 3. Joost Pulskens Oisterwijk; 4. Martin
de Jong. Vianen; 5. Rik van der Tol Utrecht; 6. Roland Draaijer
Druten; 7. Bert Willemsen Driel; 8. Leo Bruijstens Schijndel; 9.
Ruud Verhagen Veldhoven; 10. Peter Witlox Eindhoven; 11. Teus van
Tuijl Kerkwijk; 12. Gerald Scheffer Renkum; 13. Dennis Rijkers
St. Michielsgestel;14. Roland van Erp Best; 15. Ron Wilting Nieuwegein;
16. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 17. Jan Willemsen Driel; 18.
Francois van Gorkom Rijen;19. Geert Brienen St. Anthonis; 20. René
Rotscheid Kockengen;