VALKENSWAARD.( 2000.05.21 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Rik Elfrink Nuenen; 2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Roy Konisser Velden; 4. Martijn Simons Wouw; 5. Ferdi van Katwijk Oploo; 6. Ferry van Heeswijk Schijndel; 7. Niels Hamers Schijndel; 8. Bjorn Jansen Nijmegen; 9. Jurgen de Jong Nispen; 10. Maurice Engbersen Nederweert; 11. Ad van de Boogaard Eindhoven; 12. Piet Rooijakkers Nuenen; 13. John Verhouden Eindhoven; 14. Peter Heeren Sprundel; 15. Ralf Hamers Schijndel; 16. Maarten Malhot Rosmalen; 17. Paul van Oss Valkenswaard; 18. Erik Keeris Veldhoven; 19. Paul Verkuylen Netersel; 20. Ruud Wilting Knegsel;

Junioren: 1. Michel van Diessen Veldhoven; 2. Richard Jansen Best; 3. Jos Verbist Liessel; 4. Nick Riddy Liempde; 5. Bernt Hamers Schijndel; 6. Erik van Bekkum Alphen; 7. Bart Dirkx Reusel; 8. Peter Kouwenhoven Bleiswijk; 9. Mario Hermans Melderslo; 10. Jan Dirkx Reusel; 11. Martijn Elbers Deurne; 12. Leo Hessels Mierlo; 13. Paul van de Ven Veldhoven; 14. Jos Goudsmit Veldhoven; 15. Thijs van Dongen Waspik; 16. Richard Jansen Best;

Nieuwelingen: 1. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 2. Marc Meulenbroeks Hapert; 3. Stefan Heijkants Boxtel; 4. Roy de Waal Westerhoven; 5. Stijn van der Linden Veldhoven; 6. Paul van Gestel Netersel; 7. Niels Bogaars Reusel; 8. Roald Hartog Jisp; 9. Teun Castelijns Hooge Mierde; 10. Niek Basten Hapert; 11. Maarten van Veldhoven Valkenswaard; 12. Roger Raven Munstergeleen; 13. Wilbert van Dun Veldhoven; 14. Jan van Gisbergen Hooge Mierde; 15. Corne van de Voort Hooge Mierde; 16. Paul Gruyters Beek en Donk; 17. Willie Hoeks Valkenswaard; 18. Jose-Manuel Duran Helmond; 19. Sylvester Oomen Oosterhout; 20. Joeri Kouwenhoven Bleiswijk;

Dames-Junioren/Nieuwelingen: 1. Corrien van Haastert Waddinxveen; 2. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 3. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 4. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 5. Sandra Duin Alkmaar; 6. Vera Koedooder Bovenkarspel; 7. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 8. Judith Helmink Maurik; 9. Monique Verstraten Roosendaal; 10. Miranda Vierling Rijswijk; 11. Frederika van de Wiel Harkema; 12. Christa Pirard Sprundel; 13. Tamara Peek Haule; 14. Catharina Mulders Rotterdam; 15. Anneke Bloks Helmond; 16. Esther van der Geest Lepelstraat; 17. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 18. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 19. Miriam van Gog Asten; 20. Marije Profijt Hoogeveen;

Sportkl.-B/Vet: 1. Jac van Kessel Deurne; 2. Tonnie Gijsbers Helmond; 3. Theo Vierling S-Gravenhage; 4. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 5. Hans Dielis Valkenswaard; 6. Peter Verhouden Eindhoven; 7. Geert Oosterbosch Eindhoven; 8. Klaas Beurden Eindhoven; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Martin Teunissen IJsselstein; 11. Hans van Bavel Sint Anthonis; 12. Gerrie Glas Eindhoven; 13. Rob van Buul Eindhoven; 14. Theo Schlijper Linschoten; 15. Tonny van der Sande Eindhoven; 16. Ruud Herp Eindhoven; 17. Gert Verrdijk Heijen; 18. Wessel IJsebaert Udenhout; 19. Henri Kuijpers Schijndel; 20. Robert van der Kerkhof Belgie;

 

VALKENSWAARD .( 2008.07.06 )

Elite/Beloften: 1. Paul van Schalen Bakel; 2. Thijs Droogmans Roosteren; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4. Rudi van Houts Luyksgestel;5. Dirk van Schalen Helmond; 6. Marco Brus Schijndel; 7. Martijn Simons Roosendaal; 8. Paul Dekkers Nuenen; 9. Geert van der Sanden Nuland;10. Edwin Arts Overloon; 11. Detlef la Grand Eindhoven;12. Bob Pennings Boxtel; 13. Luuk Metsemakers Neer; 14. Jos Castelijns Eersel; 15. Marc Meulenbroeks Hapert;16. Marc van Grinsven Deurne;17. Jerry Kallenfels Breda; 18. Rob Zwekars Tilburg; 19. Erik van Stratum Wageningen;20. Stefan Doensen Nederweert;

Junioren: 1. Moreno Hofland Roosendaal;2. Wouter Wippert Oosterhesselen; 3. Mickey Kallenfels Breda; 4. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;5. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode;6. Melvin Bijnen Budel; 7. Robbert van Andel Abbenes;8. Martin van de Pol Amerongen;9. Mitchell Boet Mijnsheerenland;10. Stefan van den Bergh Schijndel;11. Lex van der Burgt Berghem;12. Joris Tips  Lommel; 13. Richard van Zuydam Best;

Nieuwelingen: 1. Jesper Schipper Noordwijk Zh;2. Robin Wennekes Dodewaard;3. Tim Kerkhof Nistelrode; 4. Fausto Hofland Roosendaal; 5. Olaf Oussoren Amerongen; 6. Douwe Verberne Lierop; 7. Axel Dekker Hoogland; 8. Jeroen van den Hout Goirle;9. Erik Groeneveld Heinenoord;10. Hugo Huijbers Tilburg; 11. Dirk van Eck Eindhoven; 12. Axel Gelens Hendrik-ido-Ambacht;13. Robbin Heesters Bergeijk;

Junior-Vrouwen: 1. Judith Bloem Kwintsheul; 2. Daisy Vos Tilburg; 3. Maaike Hoek Almelo; 4. Ashley Spierings Zoetermeer;5. Barbara de Ridder Noordwijk Zh;6. Marjolein Claessen Hoeven; 7. Mandy van de Linden Nuenen;8. Melissa van Neck Amstelveen;9. Nadine Veldman Reuver; 10. Gina van den Berkmortel Deurne;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Denise Bouma Spijkenisse; 2. Joyce van der Peet s-Gravenhage;3. Dirkje Bazuin s-Gravenhage;4. Lana Verberne Lierop; 5. Sabrina Stultiens Meijel; 6. Nathaly van Westdonk Bergschenhoek;7. Ymke Stegink Naarden; 8. Lorette Dijstelbloem Leende;9. Annemarie Pasveer Arnemuiden;10. Bodine Wubben Monster; 11. Silke Tabak Bergeijk; 12. Sosja Bakker oosterhout NB; 13. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch;14. Alicia van Buel Elst Gld; 15. Chantal Verstraten Roosendaal;16. Anouk Killaars Reuver; 17. Anouk van Kessel Veldhoven;18. Veronique Tolleman Kwadendamme; 19. Lieke Verhoeven Bergeijk; 20. DaniŽlle Lommers Zwijndrecht;

 

VALKENSWAARD .( 2009.06.07 )

Elite/Beloften: 1. Ralf Hamers Esch; 2. Micki van Empel Berlicum Nb; 3. Ferdi Frijters Udenhout; 4. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 5. Detlef la Grand Eindhoven; 6. Tjeerd Dudok Wagenberg; 7. Rick Craenen Nederweert; 8. Marcel Kamsma Gerwen; 9. Paul Dekkers Nuenen; 10. Luuk Metsemakers Neer; 11. Stefan Doensen Nederweert; 12. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 13. Gijs Vierling Veldhoven; 14. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 15. Nard Louws Gilze; 16. Kevin Van Goeyhem  Belgie; 17. Tonny Siemons Papendrecht; 18. Niels Bogaars Reusel; 19. Marc Meulenbroeks Hapert; 20. Bob Verkooijen Chaam;

Junioren: 1. Dylan van Baarle Zoetermeer; 2. Robin Wennekes Dodewaard; 3. Richard Lamens Berkel en Rodenrijs; 4. Moreno Hofland Roosendaal; 5. Brian Brusselman Helmond; 6. Quintero Bloemers Almere; 7. Robbert Bouma Spijkenisse; 8. Daan Meijers Tilburg; 9. Danny van der Sman Nootdorp; 10. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs; 11. Thom van der Spek Pijnacker; 12. Twan Kops Veldhoven; 13. Sjors Salentijn Roermond; 14. Mark Knoops Someren; 15. Josry van der Meijs De Lier; 16. Frank Lathouwers Sint-Oedenrode; 17. Jeffrey Verschuren Hank; 18. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 19. Robin van Dijk Kampen; 20. Mark Heemskerk Hazerswoude-Rijndijk;

Nieuwelingen: 1. Bart Buijk Hardinxveld-Giessendam; 2. Tim Kerkhof Nistelrode; 3. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Martijn Tusveld Utrecht; 6. Fausto Hofland Roosendaal; 7. Nelis Koeken Zundert; 8. Jordi Kleinloog Eindhoven; 9. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 10. Stef Arends Eindhoven; 11. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 12. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 13. Kenny Kastelijn Neerkant; 14. Koen Bouwman Ulft; 15. Stan Godrie Zundert; 16. Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 17. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 18. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 19. Jasper de Laat Moergestel; 20. Richard Hol Amersfoort;

Amateurs-A: 1. Ton Pulles Veldhoven; 2. Rick van den Hurk Waalre; 3. Dion Koch Valkenswaard; 4. Bob Pennings Boxtel; 5. Eddy Hermsen Ochten; 6. Jeroen van der Honing Valkenswaard; 7. Niels Hamers Stramproy; 8. Harm Rombouts Luyksgestel; 9. B. Szekaly  10. Remco van der Wegen s-Gravendeel; 11. Renť van der Velden Veldhoven; 12. Ferry van Heeswijk Schijndel; 13. Nick Riddy Veghel; 14. John Verhouden Eindhoven; 15. Nard van der Sanden Nuland; 16. Bert Kremer Geertruidenberg; 17. Ruud Boesten Eindhoven; 18. Gert-Jan Nieuwenhuizen Bergeijk; 19. Jeroen Rovers Breda;

 

VALKENSWAARD .( 2010.06.06 )

Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Roy de Waal Westerhoven; 3. Edwin Arts Overloon; 4. Jorn Knops Maastricht; 5. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Leusden; 6. Wouter van Zanten Apeldoorn; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 9. Guus Schoth Den Haag; 10. Steven Stenekes Almere; 11. Bernt Hamers Schijndel; 12. Wouter de Groot Lochem; 13. Erik Verboven Made; 14. Brian Brusselman Helmond; 15. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 16. Paul Dekkers Nuenen; 17. Mitchell Boet Brecht; 18. Jan Coolen Geldrop;19. Rick Craenen Nederweert; 20. Chipo Banda Cadier en Keer;

Junioren: 1. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 2. Adrik Elzing Schoonebeek; 3. Twan Brusselman Helmond; 4. Luuc Bugter Arnhem; 5. Dennis Heering Enter; 6. Jens Coppens Noordhoek; 7. Gijs Schefferlie Rhenen; 8. Josry van der Meijs De Lier; 9. Jeffrey Vink Veenendaal; 10. Robin van Dijk Kampen; 11. Mike van Leuken Handel; 12. Martijn Dijkstra Oldeberkoop; 13. Diederik Deelen Berkenwoude; 14. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 15. Bob van den Enden s-Gravenzande; 16. Raymond van Ee Baarn; 17. Merijn Suijkerbuijk Rijsbergen; 18. Danny van der Sman Nootdorp; 19. Stef Arends Eindhoven; 20. Jeffrey Verschuren Hank;

Junior-Vrouwen: 1. Rebecca Talen Spijkenisse; 2. Karen Elzing Schoonebeek; 3. Sophie de Ruijter Zoetermeer; 4. Jermaine Post Oegstgeest; 5. Dirkje Bazuin s-Gravenhage; 6. Mara van Doremalen s-Hertogenbosch; 7. Lana Verberne Lierop; 8. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 9. Silke Tabak Bergeijk; 10. Fia van Heteren Sliedrecht; 11. Annemarie Pasveer Arnemuiden; 12. Anouk van Kessel Veldhoven; 13. Pauliena Rooijakkers Heusden; 14. Lorette Dijstelbloem Leende; 15. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;

Nieuweling-Meisjes: 1. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 2. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 3. Kirsten Coppens Noordhoek; 4. Manon Driessen Terheijden; 5. Evy Kuijpers Lierop; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn LB 7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Mascha Mulder Ridderkerk; 10. Simone Rockx Oud-Gastel; 11. Anne Peer Beuningen; 12. Sophie van Bakel Son; 13. Vera van Zetten Vught; 14. Femke Wagner Dongen; 15. Morag Wouters Oosterhout Nb; 16. Jaimy Thaens Someren;

 

VALKENSWAARD.(2011.06.05)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Geertjan Jonkman Andijk; 2. Peter Schep Amersfoort; 3. Wouter de Groot Pijnacker; 4. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel; 5. Didier Caspers Noordwijk; 6. Thomas Rabou Loosbroek; 7. Ruud Kooijmans Eindhoven; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 10. Ralf Hamers Esch; 11. Patrick Ruckert Lierop; 12. Christoph Dargatz Guntherslo; 13. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 14. Stefan Doensen Nederweert; 15. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 16. Kallen Williams Zuid-Afrika; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Thijs Roelen Chaam; 19. Patrick Bos Amstelveen; 20. Marcel Kamsma Gerwen;

Junioren: 1. Dennis Bakker De Rijp; 2. Jeroen Kaldenbach Hoorn; 3. Wayne Stijns Bunde; 4. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 6. Dennis Heering Enter; 7. Zeger Rijs Nieuwegein; 8. Dylan Kamermans Goor; 9. Robbie van Bakel Deurne; 10. Douwe Verberne Lierop; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Kenny Kastelijn Neerkant; 13. Robin van Diessen Valkenswaard; 14. Erik Lathouwers Sint Oedenrode; 15. Sjors Dekker Andijk; 16. Gertjan Hamstra Ermelo; 17. Jordi Kleinloog Eindhoven; 18. Rick Hazelaar Achterveld; 19. Mike van Leuken Handel; 20. Rochťz Harbers Nijverdal;

Junior-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Veerle Goossens Bakel; 3. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 4. Rebecca Talen Spijkenisse; 5. Kelly Markus Hoofddorp; 6. Britt Teunissen Ysselsteyn Lb; 7. Helena van Leijen Wageningen; 8. Maud Kaptheijns Westerhoven; 9. Simone Rockx Oud-Gastel; 10. Anne Peer Beuningen; 11. Lauren Arnouts Rijsbergen; 12. Sophie van Bakel Son; 13. Femke Kastelijn Neerkant; 14. Morag Wouters Oosterhout Nb; 15. Iris Siemons Amsterdam;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 2. Chanella Stougje Zuidland; 3. Anouk Rijff Valkenswaard; 4. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 5. Femke van den Driessche Aalst; 6. Laura Verdonschot Lommel; 7. Femke Geeris Geldrop; 8. Manon Driessen Terheijden; 9. Demi de Jong Ossendrecht; 10. Anouk van Vliet Huijbergen; 11. Kim van Bakel Deurne; 12. Senna Feron Schimmert; 13. Annet Lieftink Doetinchem; 14. Eva Pieters Aalst;

Amateurs: 1. Wesly Theunissen Venlo; 2. Rob van Gameren Berlicum; 3. Luuk Metsemakers Neer; 4. Pascal Schoots Tiel; 5. Andy Knijpinga Utrecht; 6. Nick Riddy Veghel; 7. Paul Lijten Helmond; 8. Coen Sevens Diessen; 9. Roger Pauwels Nijmegen; 10. Twan Kops Eindhoven; 11. Detlef la Grand Eindhoven; 12. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 13. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 14. Thijs van der Bijl Lent;15. Joost Koers Vlijmen; 16. Ivo Hegge Vlijmen; 17. Robbie Scheel Valkenswaard; 18. Rob Ypenburg Utrecht; 19. Angelo Gevers Schijndel; 20. Patrick Kleine

 

VALKENSWAARD.( 2013.04.14 )

Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 2. Twan Castelijns Hapert; 3. Tim Kerkhof Nistelrode; 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 5. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 6. Floris Gerts Voorschoten; 7. Harm van der Sanden Nuland; 8. Dajo Sanders Heerlen; 9. Oscar Riesebeek Tiel; 10. Michael Schweizer Duitsland; 11. Joren Segers Belgie; 12. Paul Moerland Fijnaart; 13. Hans Dekkers IJzendijke; 14. Tim Kleinloog Eindhoven; 15. Tim Wynants Belgie; 16. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 17. Lucas Liss Bergkamen; 18. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 19. Nils Politt Duitsland; 20. JurriŽn Bosters Steenbergen;

Junioren: 1. Robin Verbeek Eindhoven; 2. Maarten Seefat Oirsbeek; 3. Floris Wassenaar Wernhout; 4. Sjoerd Bax Uppel; 5. Lehvi Braam Dodewaard; 6. Max Mol Breda; 7. Kevin Minten Mill; 8. Jordi Timmermans Langeweg; 9. Jurjen Varkevisser Uden; 10. Ciske van Gestel Chaam; 11. Justin Beelen Budel; 12. Ralf Ritzen Voerendaal; 13. Bas van den Wijngaard Ulvenhout; 14. Pjotr Schelling Nuenen; 15. Piet van Herk Valkenswaard; 16. Daaf Koemans Terheijden; 17. Chris van Brussel Veldhoven; 18. Rik Verbogt Dordrecht; 19. Sander de Nijs Hoogerheide; 20. Harvey Franssen Veldhoven;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Maud Kaptheijns Westerhoven; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Veerle Goossens Bakel; 4. Jolanda Spruit Maarssen; 5. Manon Klomp Tilburg; 6. Kim Wouters Bladel; 7. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 8. Kim Banga Eindhoven; 9. Carleen Baas Den Dungen; 10. Judith Visser Valkenswaard; 11. Marjolein Claessen Hoeven; 12. Anne Peer Beuningen; 13. Sione Jongstra Utrecht; 14. Christina Koep Duitsland; 15. Eltina van Wijk Alblasserdam; 16. Chantal Verstraten Roosendaal; 17. Sabine Rijkers Hapert; 18. Gina Haatz Duitsland; 19. Chris van den Bergh Nijmegen; 20. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;

Junior-Vrouwen: 1. Evy Kuijpers Lierop; 2. Femke Geeris Geldrop; 3. Corine van der Zijden Tienhoven; 4. Demi de Jong Ossendrecht; 5. Anouk Rijff Valkenswaard; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Marjolein Wijkel Exloo; 8. Marjolein van 't Geloof Dirksland; 9. Esmee Oosterman Gieten; 10. Laura Verdonschot Belgie; 11. Pernilla van Rozelaar Medemblik; 12. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 13. Mady van der Zeijden Poeldijk; 14. Melissa van der Peet Den Haag; 15. Kyara Stijns Bunde; 16. Senna Feron Schimmert; 17. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 18. Wendy Oosterwoud Ureterp; 19. Nicky Zijlaard Rotterdam; 20. Solveig Edoy Noorwegen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Maaike Boogaard Zwaag; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 4. Claudia Jongerius Hoogerheide; 5. Allisha Knops Bocholtz; 6. Delore Stougje Zuidland; 7. Ilona van Ginneken Gilze; 8. Francine Kraaijenbrink Abbenbroek; 9. Fleur Nagengast Beilen; 10. Julie Burgmans Bergeijk; 11. Cťline van Houtum Den Dungen; 12. Merel Vegter Rhoon; 13. Daimy Hellemons Hoeven; 14. Nine Storms Grevenbicht; 15. Esther van der Burg Nootdorp; 16. Hetty van de Wouw Kaatsheuvel; 17. Desiree Liegeois Eijsden ; 18. Gemma Esselaar Stein; 19. Yvette Broex Ouderkerk aan den Amstel; 20. Tessa de Jong Wernhout;

 

VALKENSWAARD.( 2014.04.13 )

Elite/Beloften: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. Mitchell Huenders Zeist; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4. Bart Harmsen Amstelveen; 5. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 6. Sjors Roosen Goirle; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Bart Dielissen Breda; 9. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 10. Jason van Dalen s-Gravenzande; 11. Paul Cremers Gulpen; 12. Wouter de Groot Hillegom; 13. Jasper de Laat Moergestel; 14. Luuk de Beer Bakel; 15. Tom Vermeer Leusden; 16. Adriaan Janssen Diepenveen; 17. Geert van der Weijst Reusel; 18. Luuc Bugter Arnhem; 19. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 20. Ian Peter Richards Dordrecht;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen:1. Janneke Ensing Gieten; 2. Charlotte Becker Duitsland; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Anne-Bianca Schnitzmeir Duitsland; 5. Mary Rose Postma Maastricht; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Demi de Jong Ossendrecht; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 9. Sandra van Veghel Esch; 10. Inge Klep Schijndel; 11. Veerle Goossens Bakel; 12. Maud Kaptheijns Westerhoven; 13. Carleen Baas Den Dungen; 14. Sabine Rijkers Hapert; 15. Nancy van der Burg Nootdorp; 16. Annette Rathmann Duitsland; 17. Hilde Oudman Onnen; 18. Marissa Otten Enter; 19. Amy Luijten Munstergeleen; 20. Marjolein Claessen Hoeven;

Junioren-Vrouwen: 1. Yara Kastelijn Neerkant; 2. Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 3. Julie Burgmans Bergeijk; 4. Bianca Lust Oostzaan; 5. Juul Hubert Den Haag; 6. Suzanne Verhoeven Oud-Turnhout; 7. Paulien Koster Delfstrahuizen; 8. Claudie Peels Waalre; 9. Lot van Opstal Chaam; 10. Nielske Bremmers Valkenswaard; 11. Emily Melloy 12. Ame Venter Eindhoven; 13. Bonita Lindhout s-Heer Hendrikskinderen; 14. Desiree Liegeois Eijsden;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Amber van der Hulst Hazerswoude; 2. Manon Bakker Swifterbant; 3. Maaike Meistrok Elshout; 4. Maaike Boogaard Zwaag; 5. Arianna Pruisscher Nieuw Dordrecht; 6. Lisa de Jong Oosterwolde Fr; 7. Nicole Steigenga Exmorra; 8. Lily Schuitemaker Volendam; 9. Susanne Meistrok Elshout; 10. Anouk Spies Wageningen; 11. Marit Cent Goor; 12. Ceylin del Carmen Alvarado Rotterdam; 13. Kirstie van Haaften De Meern; 14. Suze van der Zwet Roelofarendsveen; 15. Karlijn Swinkels Handel; 16. Mariska Kruidenier Abbenbroek; 17. Jennifer van der Voort Maarssen; 18. Gemma Esselaar Stein; 19. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 20. Famke van Dommelen Elshout;