STIPHOUT.( 2000.07.25 )

Beroepsrenners: 1. Marco Pantani Italie; 2. Jans Koerts Weelde (B); 3. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 4. Wim van de Meulenhof Helmond; 5. Marc Lotz Lanaken; 6. Anthony Theus Bergeyk; 7. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 8. Koos Moerenhout Steenbergen; 9. Max van Heeswijk Baexem; 10. Cees Jeurissen Deurne; 11. Addy Engels Hoogerheide 12. Paul van Schalen Bakel; 13. Mathew Hayman Rilland; 14. Koen Deschuyter Belgie;15. Miquel van Kessel Alphen a/d Rijn; 16. Angelo van Melis Oss; 17. Arthur Farenhout Spijkenisse; 18. Martin van Steen Dongen; 19. Berry Hoedemakers Schijndel;20. Coen Boerman Tubbergen;

Elite/Neo: 1. Harold Dat Lierop; 2. Wim Oldenburg Uitwijk; 3. Ferry van Heeswijk Schijndel; 4. Marc van Grinsven Deurne; 5. Klas Johansson Zweden; 6. Marc Gerritsen Oirschot; 7. Ward Schiffelers Kerkrade; 8. Rene van Korven Reusel; 9. Casper Helling Amsterdam; 10. Joost van Hest Goirle; 11. Martijn de Groot Giessenburg; 12. Ruud Bakker Zaandam; 13. Erwin Gijsbers Bakel;14. Martijn Albers Breda; 15. Pascal Hermes Liempde; 16. Robin Veen Houten; 17. Guido de Koning Oostzaan; 18. Rik Elfrink Nuenen; 19. Francois Nooten Dorst; 20. Martien Kamp Drouwen;

Dames: 1. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Janneke Vos Kockengen; 3. Sissy van Alebeek Rotterdam; 4. Debby Mansveld Gasselternijveen; 5. Elsbeth Vink Wijk en Aaalburg; 6. Susanne Ljungskog Zweden; 7. Anouska van der Zee Roterdam; 8. Sonja van Kuik Eindhoven; 9. Irma van der Salm Stompwijk; 10. Yvonne Brunen Swifterbant; 11. Madeleine Lindberg Zweden; 12. Daphne Hoeve Tilburg; 13. Heidi van de Vijver Belgie; 14. Francis Linthorst Amsterdam; 15. Andrea Bosman Rotterdam; 16. Elly van Boxmeer Erp;17. Saskia van Duuren Hardenberg; 18. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken; 19. Astrid van Tol Nieuwveen; 20. Marlon Beekman Nijverdal;

Sportkl.-A: 1. Martin Schouten Vlaardingen; 2. Hans van de Munckhof Horst; 3. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 4. Jan Koper Heemskerk; 5. Marcel van der Heijden Schaijk; 6. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 7. Peter van Dam Velthoven; 8. Ron Wilting Eindhoven;9. Johan Pemen Rijsbergen; 10. Edwin Raats Helmond; 11. Sjef Kisters Nuenen;12. Robert van de Salm Stompwijk; 13. Ronny Graat Overloon; 14. Geert Oosterbosch Eindhoven; 15. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 16. Jeffrey van Hooft Schijndel; 17. Theo van Berlo Been en Donk; 18. Herman Jeurissen Deurne; 19. Geert Verkuylen Uden; 20. Stephan van Hoof Mierlo;

 

STIPHOUT.( 2001.07.31 ).

Beroepsrenners: 1. Jan Ullrich Duitsland; 2. Max van Heeswijk Baexem; 3. Steven de Jongh Ned; 4. Laurent Jalabert Frankrijk; 5. Jans Koerts Weelde; 6. Paul van Schalen Bakel; 7. Bert Hiemstra Tilburg; 8. Marvin van Sten 9. Sandro Bijnen Budel; 10. Marc Lotz Lanaken; 11. Tjarco Cuppens Landgraaf; 12. Remco van der Ven Utrecht; 13. Andreas Klode Duitsland; 14. Steven de Neef Belgie; 15. Rik Reinerink Notter; 16. Gretienus Gommers Veghel; 17. Nicolas Jalabert Frankrijk; 18. Marc Weisshampt19. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 20. Bartlomiej Ksobiak

Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Marcel Boudewijns Gerwen; 3. Peep Mikli Barneveld; 4. Tom Hoedemakers Schijndel; 5. Jebbe Sluiter Gemonde; 6. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel; 7. Hans Bloks Helmond; 8. Ferry van Heeswijk Schijndel; 9. Dirk van Schalen Bakel; 10. Rene van Korven Reusel; 11. Roy Curvers Haelen; 12. Twan Brouwers Geldrop; 13. Marc Gerritsen Oirschot; 14. Herold Dat Lierop; 15. Joost van Hest Goirle; 16. Bas Waaijer Langeveen; 17. Maikel Groffen Tilburg; 18. Sebastiaan Bennaars Mierlo; 19. Edwin Raats Helmond; 20. Wouter Meijs Utrecht;

Dames: 1. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 2. Karherine Bates Australie; 3. Anouska van der Zee Rotterdam; 4. Martine Bras Helmond; 5. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 6. Sissy van Alebeek Rotterdam; 7. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 8. Marieke Verhoeven Erp; 9. Sharon van Essen Veenendaal; 10. MariŽlle van Scheppingen Uithoorn; 11. Heidi van de Vijver Belgie; 12. Patricia Hermes Liempde; 13. Angela Hillenga Finsterwolde; 14. Abke Francissen Rosmalen; 15. Gemma Hubers Berlicum; 16. Janne Brok Eindhoven; 17. Daphny van den Brand Zeeland; 18. Marit Kamp Pesse; 19. Sandra Oosterbosch Eindhoven;

Sportkl.-a: 1. Stan Janssen Siebengewald; 2. Marcel van der Heijden Schaijk; 3. Ronald Roos Zoetermeer; 4. Hans van de Munckhof Horst; 5. Barry Bakker Nijkerk; 6. Maarten Mathot Rosmalen; 7. Wim van Kapel Eethen; 8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Geert Verkuijlen Uden; 10. Erik Keeris Veldhoven; 11. Berry Roelofs Groesbeek; 12. Eric van de Wiel Rijckvorsel; 13. Arjan Poedijk Steenwijk; 14. Peter van Dam Veldhoven; 15. Harry Riem Born; 16. Theo van Berlo Beek en Donk; 17. Patrick Siamsen Aalten; 18. Mario Ketels Oss; 19. Rene van Seumeren Utrecht; 20. Hans Slegers

 

STIPHOUT. ( 2002.07.30 )

Dames: 1. Leontien van Moorsel Rotterdam; 2. Anouska van der Zee Deurne; 3. Arenda Grimberg Almelo; 4. Sandra Misbach Greiz/Duitsland; 5. Sissy van Alebeek Rotterdam; 6. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 7. Marieke Verhoeven Erp; 8. Eyelien Bekkering Den Ham; 9. Janne Brok Eindhoven; 10. Inge Klep Etten-Leur; 11. Daphne Hoeve Tilburg; 12. Louise Bremer Steenwijk; 13. Eefje Ottevanger Eindhoven; 14. Marit Kamp Pesse; 15. Nicole Kottkamp Bunde(BRD); 16. Katrijn Scheffer Velden; 17. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 18. Elly van Boxmeer Erp; 19. Elizabeth Folkerts Wijckel; 20. Sandra Oosterbosch Eindhoven;

Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerben; 2. Hans Bloks Helmond; 3. Adam Cox Ossendrecht; 4. Danny Degeling Lutjebroek; 5. Joost van Hest ís-Gravenmoer; 6. Vincent van Rijn Leusden; 7. Rick van der Valk Pijnacker; 8. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 9. Nico van Dijk Harmelen; 10. Niels Hamers Weert; 11. Marcel Boudewijns Gerwen; 12. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel; 13. Wim Oldenburg Uitwijk; 14. Ferdi van Katwijk Oploo; 15. Wouter Perry Swolgen; 16. Niels van Luijk Naaldwijk; 17. Thijs Verhagen Erp; 18. Duncan Kidd Australie; 19. Cees Jeurissen Deurne; 20. Marc van Grinsven Deurne;

Profs: 1. Lance Armstrong USA; 2. Giovanni Lombardi Italie; 3. Michael Boogerd Nederland; 4. Mario Cipollini Italie; 5. Leon Van Bon Nederland; 6. Servais Knaven 7. Mark Vlijm Maaseik bus 2 (B); 8. Bart Voskamp Zetten; 9. Bert Hiemstra Tilburg; 10. Addy Engels Hoogerheide; 11. Roy Sentjens Hamont-Achel (B); 12. Fulco van Gulik Rotterdam; 13. Pascal Hermes Liempde; 14. Tjarco Cuppens Landgraaf; 15. Ruud Verbakel Belgie; 16. Jurgen de Jong Geldrop; 17. Remco van der Ven IJsselstein; 18. Mathew Hayman Rilland; 19. Bas van Dooren Ravenstein; 20. Thorwald Veneberg Lemiers;

Sportkl.-A: 1. Ronald Roos Zoetermeer; 2. Mike Strijbosch Helmond; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Renť van de Meulen Heerenveen; 5. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 6. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 7. Edwin Raats Helmond; 8. Jan van Noort Roosendaal; 9. Hans van de Munckhof Hegelson; 10. Frans Wittenberg Herveld; 11. Alexander Steinvoort Oss; 12. Arnold Schoon Best; 13. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 14. Peter van Dam Veldhoven; 15. Maas van Schoonhoven Ede; 16. Stan Janssen Sieben- gewald; 17. Stephan van Hoof Mierlo; 18. Theo van Berlo Beek en Donk;19. Peter Verhouden Eindhoven; 20. Rogier den Braber Rotterdam;

 

STIPHOUT. ( 2003.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Jan Ullrich Duitsland; 2. Alessandro Petacchi Italie; 3. Baden Cooke Australie; 4. Roy Sentjens Hamont-Achel/Belgie; 5. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 6. Marco Velo Italie; 7. Bart Voskamp Zetten; 8. Alain van Katwijk Valkenswaard; 9. Jan Boven Minderhout (BelgiŽ); 10. Bert Hiemstra Tilburg; 11. Stijn Devolder Belgie; 12. Jurgen Landrie Belgie; 13. Patrick d'Hondt Belgie; 14. Remco van der Ven IJsselstein; 15. Youri Deliens Belgie; 16. Ronald Mutsaars Schijndel; 17. Kevin de Weert Belgie; 18. Rik Reinerink Rekem;19. Vincent van der Kooij Bergen op Zoom; 20. Jens Heppner Duitsland;

Elite/Beloften: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Trevor Jaaron Poad Nieuw Zeeland; 3. Karl Menzies Bunnek/Australie; 4. Maarten Lenferink Tubbergen; 5. Job Vissers Erp; 6. Jelle van Groezen Waspik; 7. Ger Soepenberg Den Ham; 8. Arne Hassink Zieuwent; 9. Johnny Brouwer Moordrecht; 10. Marco Luyten Meerkerk; 11. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 12. Frank Kwanten Nuenen; 13. Dirk van Schalen Helmond; 14. Jeroen de Joode Alphen a/d Rijn; 15. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel; 16. Leon Rooyakkers Gerwen; 17. Hans Bloks Helmond; 18. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 19. Sander van der Sloot Benschop; 20. Willem Pardoel Velddriel;

Elite/Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Vera Koedooder Bovenkar- spel; 3. Pauline van Bennekom Ermelo; 4. Veronica Andreasson Zweden; 5. Janneke Vos Amsterdam; 6. Andrea Bosman Amstelveen; 7. Sandra Missbach Schiedam; 8. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 9. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 10. Monica Holler Zweden; 11. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 12. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 13. Marieke Verhoeven Erp; 14. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 15. Janne Brok Delft; 16. Emma Johansson Zweden; 17. Eyelien Bekkering Den Ham; 18. Rebecca Mcconnell Australie; 19. Alexis Rhodes Australie; 20. Ghita Beltman Slagharen;

Amateurs-A: 1. Ronald Roos Zoetermeer; 2. Marc Gerritsen Veldhoven; 3. Roy Elias Tilburg; 4. Marc Hulshof Gendt; 5. Francois Knarren Hoensbroek; 6. Wim van Kapel Eethen; 7. Edwin Raats Helmond; 8. Maurice Engbersen Nederweert; 9. Jack Broeren St. Willebrord; 10. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 11. Arno van der Veen Meerkerk; 12. Paul Lijten Helmond; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Rogier Pos Loosdrecht; 15. Edwin Gommers Nispen; 16. Peter van Dam Veldhoven; 17. Marco van der Velde Hardinxveld-Giessendam; 18. Mark van den Boomen Bladel; 19. Gert Verdijk Heijen; 20. Marc van Delft Olland;

 

STIPHOUT .( 2004.07.27 )

Beroepsrenners: 1. Lance Armstrong Amerika; 2. Robbie McEwen AustraliŽ; 3. Marc Lotz Smeermaas/Belgie; 4. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 5. Marc Wauters BelgiŽ; 6. Max van Heeswijk 7. Bert Hiemstra Liempde; 8. Alain van Katwijk Valkenswaard; 9. Peter MŲhlmann Apeldoorn; 10. Aart Vierhouten 11. Roy Sentjens BelgiŽ; 12. Hans Dekkers Eindhoven; 13. Wouter Van Mechelen BelgiŽ; 14. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 15. David Kupka TsjechiŽ; 16. Russel van Hout AustraliŽ; 17. Pieter Mertens BelgiŽ; 18. Jehudi Schoonacker BelgiŽ; 19. Remmert Wielinga Eindhoven; 20. Mathew Hayman AustraliŽ;

Elite/Neo: 1. Hans Bloks Helmond; 2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Ger Soepenberg Den Ham; 4. Frank Kwanten Nuenen; 5. Marcel Beima Hardegarijp; 6. Hendrik Visser. Krimpen a/d IJssel; 7. Marco Luyten Meerkerk; 8. Marc van Grinsven Deurne; 9. Jeroen de Joode Rotterdam; 10. Leon Rooyakkers Gerwen; 11. Dennis Leliveld Mijdrecht; 12. Odwin Bink Amsterdam; 13. Ferdi van Katwijk Oploo; 14. Bart Dirkx Reusel; 15. Roy Curvers Haelen; 16. Paul Voigt Duitsland; 17. Wouter Perry Swolgen; 18. Job Vissers Erp; 19. Niels Hamers Weert; 20. Nick Vermeulen Best;

Elite-Dames: 1. Leontien Zijlaard-van Moorsel Rotterdam; 2. Anouska van der Zee Deurne; 3. Arenda Grimberg Almelo; 4. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 5. Vera Koedooder Bovenkarspel; 6. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 7. Esther van der Helm Moordrecht; 8. Eyelien Bekkering Den Ham; 9. Alexis Rhodes AustraliŽ; 10. Marieke Verhoeven Erp; 11. Francis Newstead Engeland; 12. Daphne Hoeve Oisterwijk; 13. Hinke Bos Zuidhorn; 14. DaniŽlle Bekkering Den Ham; 15. Nathalie van Katwijk Oploo; 16. Janne Brok Delft; 17. Sissy van Alebeek Schijndel; 18. Sandra van Veghel Rosmalen; 19. Linn Torp Noorwegen; 20. Debby van den Berg Cuyk;

 

STIPHOUT .( 2005.07.26 )

Beroepsrenners: 1. Ivan Basso Italie; 2. Michel Rasmussen 3. Bram Tankink Haaksbergen; 4. Joost Posthuma Hengelo; 5. Mathť Pronk Margraten; 6. Servais Knaven 7. Pieter Weening Harkema; 8. Alain van Katwijk Valkenswaard; 9. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 10. Piet Rooijakkers Gerwen; 11. Roy Sentjens Belgie; 12. Wouter van Mechelen Belgie; 13. Theo Bos Hierden; 14. Davy Commeyne Belgie; 15. Kurt Hovelynck Belgie; 16. Russel van Hout Australie; 17. Remco van der Ven IJsselstein; 18. Jos Lucassen Margraten;19. Giovanni Lombardi Italie; 20. Rik Reinerink

Elite/Belofte: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2. Jelle van Groezen Waspik; 3. Frank Kwanten Nuenen;4. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 5. Job Vissers Erp; 6. Wilco Zuijderwijk Poeldijk; 7. Maarten Tjallingii Arnhem; 8. Jos Verbist Liessel; 9. Chris Kerkdijk Tilburg; 10. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 11. Jurgen van Pelt Gerwen;12. Bart Dirkx Reusel; 13. Dennis Leliveld Mijdrecht; 14. Leon Burger Amsterdam; 15. Erik van Bekkum Gendt; 16. Ralf Hamers Schijndel;17. Jasper van Heeswijk Vught 18. Dennis Smit Zwanenburg;19. Erik Verboven Made; 20. Gerhard Klijnhout ís-Gravendeel;

Elite-Vrouwen: 1. Adrie Visser Wieringerwerf; 2. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 3. Karin Aune Zweden;4. Daphny van den Brand Zeeland; 5. Linda Serup Denemarken; 6. Sissy van Alebeek Schijndel; 7. Andrea Bosman Amstelveen; 8. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 9. Susanne Ljungskog Zweden; 10. Arenda Grimberg Almelo; 11. Eyelien Bekkering Den Ham; 12. Monique Verstraten Roosendaal; 13. Moniek Rotmensen Steenbergen; 14. Marieke Verhoeven Erp; 15. Nathalie van Katwijk Oploo; 16. Daphne Hoeve Oisterwijk; 17. Kristy Miggels Belfeld; 18. Sandra van Veghel Rosmalen;19. Janne Brok Delft; 20. Elizabeth Folkerts Heerenveen;

 

STIPHOUT.( 2006.07.25 )

Beroepsrenners: 1. Floyd Landis Amerika; 2. Michael Rasmussen Denemarken; 3. Bram Tankink Haaksbergen; 4. Steven de Jongh 5. Michael Boogerd 6. Piet Rooijakkers Nuenen; 7. Jens Mouris Amstelveen; 8. Koos Moerenhout Steenbergen; 9. Koen de Kort Liempde; 10. Robert Hunter Zuid-Afrika; 11. Kai Reus Winkel; 12. Roy Sentjes Belgie; 13. Jelmer Pietersma Nuth; 14. Pieter Mertens Belgie; 15. Paul van Schalen Bakel; 16. Leonardo Scarselli Italie; 17. Micha de Vries Hilversum; 18. Kanstantsin Siutsou Acqua Sapone - Caffe Mokambo19. Aart Vierhouten 20. Francesco Planckaert Belgie;

Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering; 2. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 3. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 4. Ronald Roos Hoogstraten; 5. Bart Dirkx Reusel; 6. Jurgen van Pelt Nuenen; 7. Jeroen Akkerman Almere; 8. Nico van Dijk Harmelen; 9. Dennis Leliveld Mijdrecht; 10. Marc van Grinsven Deurne; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Ralf Hamers Schijndel; 13. Wouter de Groot Hillegom; 14. Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel; 15. Arne Hassink Zieuwent; 16. Marco Brus Schijndel; 17. Erik van Stratum Geldrop; 18. Nico Leyen Enkhuizen; 19. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 20. John den Engelsman Nijmegen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Sissy van Alebeek Schijndel; 4. Martine Bras Mol(Belgie); 5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6. ---;7. Ellen van Dijk Harmelen; 8. Jolanda van Dongen Middelharnis; 9. Vera Koedooder Bovenkarspel; 10. Debby Mansveld Gasselternijveen; 11. ---;12. Arenda Grimberg Almelo; 13. Njisk Nauta Amsterdam; 14. Claudia Witteveen Teuge; 15. Yvonne Leezer Leiden; 16. Nathalie van Katwijk Oploo; 17. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 18. Andrea Bosman Eindhoven; 19. Daphne Hoeve Oisterwijk; 20. Monique Verstraten Roosendaal;

 

STIPHOUT.( 2007.07.31 )

Beroepsrenners: 1. Thomas Dekker Lanaken (Bel); 2. Alberto Contador Spanje; 3. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 4. Bram Tankink Lanaken (Bel); 5. Juan Mauricio Soler Hernandez Colombia; 6. Bram de Groot Lanaken (Bel); 7. Steven de Jongh Essen (Bel); 8. Piet Rooijakkers Nuenen; 9. Roy Sentjens Belgie; 10. Stefan van Dijk Oud-Turnhout (Bel); 11. Koen de Kort Liempde; 12. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 13. Paul van Schalen Bakel; 14. Stef Clement Breda; 15. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 16. Bas Giling Warmenhuizen; 17. Theo Eltink Oost en West Middelbeers; 18. Bram Schmitz Waalre; 19. Camiel van den Bergh Beesd; 20. Thorwald Veneberg Smeermaas;

Elite/Beloften: 1. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 2. Sander Lormans Heemskerk; 3. Patrick Koeman Nieuwegein; 4. Bart Vendrig Maurik; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Ralf Hamers Schijndel; 7. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 8. Niels Pieters Hoofddorp; 9. Lambertus Koopmans Bolsward; 10. Mike Alloo Roosendaal; 11. Menno Horst Emmen; 12. Hugo Kok Amersfoort; 13. Job Vissers Erp; 14. Umberto Atzori Zorgvlied; 15. Joram Hartogs Amersfoort; 16. Kor Steenbergen Nijmegen; 17. Hidde van Nuil Appelscha; 18. Erik Verboven Made; 19. Ferdi van Katwijk Wanroy; 20. Patrick van Loon s-Gravenmoer;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Andrea Bosman Norg; 3. Martine Bras-Geboers Mol (Bel); 4. Sissy van Alebeek Amsterdam; 5. Tanja Hennes Duitsland; 6. Christine Mos De Wijk; 7. Kirsten Wild Zwolle; 8. Arenda Grimberg Almelo; 9. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 10. Moniek Rotmensen Steenbergen; 11. Cardine Erikson Zweden; 12. Vera Koedooder Bovenkarspel; 13. Erika Broekema Wildervank; 14. Sigrid Jochems Vianen; 15. Marieke Verhoeven Erp; 16. Linn Torp Noorwegen; 17. Inge Klep Schijndel; 18. Linda van Rijen s-Hertogenbosch; 19. Daphne Hoeve Oisterwijk; 20. Petra Dijkman Eindhoven;

 

STIPHOUT .( 2008.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Andy Schleck Luxemburg; 2. Carlos Sastre Candil Spanje;3. Mark Cavendish Engeland; 4. Steve McEwen Donderen; 5. Bram Tankink Lanaken; 6. Koen de Kort Liempde; 7. Thomas Dekker Lanaken; 8. Frank Schleck Luxemburg; 9. Piet Rooijakkers Nuenen; 10. Laurens ten Dam Maastricht;11. Hans Dekkers IJzendijke; 12. Lars Boom Vlijmen; 13. Wilant van Gils Schijndel; 14. Stefan van Dijk Honselerdijk;15. Dirk Bellemakers Arendonk;16. Michiel Elijzen Lommel; 17. Wouter Mol Nibbixwoud; 18. Gerben LŲwik Maasmechelen;19. Floris Goesinnen Opperdoes; 20. Volodymir Gustov

Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Joost Spring in t Veld Mijdrecht;3. Ronald Roos Hoogstraten; 4. Paul Dekkers Nuenen; 5. Rob Disseldorp Rijpwetering;6. Sander Lormans Heemskerk;7. Peter van Dijk. Ter Aar; 8. Davy Jaspers Sint Willebrord;9. Jan Winkelmolen Ell; 10. Wouter de Groot Hillegom; 11. Martijn Simons Roosendaal;12. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;13. Pim de Beer Bakel; 14. Ruud Kooijmans Beek en Donk;15. Ralf Hamers Schijndel; 16. Pascal Aandewiel Amsterdam;17. Marc van Grinsven Deurne;18. Niels Pieters Hoofddorp; 19. Martijn Verschoor Bovensmilde; 20. Boudewijn de Graaff Rotterdam;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Tanja Hennes Duitsland; 3. Moniek Rotmensen Steenbergen;4. Theresa Cliff-Ryan 5. DaniŽlle Bekkering Den Ham;6. Claudia Witteveen Teuge; 7. Noortje de Kort Dongen; 8. Sanne van Paassen Vlierden;9. Lucinda Brand Oud-Beijerland;10. Eva Heijmans Diemen; 11. Sandra Hoekzema s-Gravenhage;12. Sissy van Alebeek Amsterdam;13. Janneke Kanis Zwolle; 14. Mascha Pijnenborg Drunen;15. Eyelien Bekkering Den Ham;16. Inge Klep Schijndel; 17. Judith Jelsma Amstelveen;18. Sofie van Horik Oosterwijk;19. Mika Ogishima Oss; 20. Joan Boskamp Groningen;

 

STIPHOUT .( 2009.07.28 )

Beroepsrenners: 1. Alberto Contador Spanje; 2. Andy Schleck Luxemburg; 3. Frank Schleck Luxemburg; 4. Laurens ten Dam Maastricht; 5. Koen de Kort Liempde; 6. Kai Reus Lanaken; 7. Reinier Honig Maastricht; 8. Roy Sentjens Hamont-Achel; 9. Servais Knaven Meerle; 10. Floris Goesinnen Cadier en Keer; 11. Mitchell Docker Australie; 12. Huub Duyn Wervershoof; 13. Bas Giling Warmenhuizen; 14. Wim de Vocht Belgie; 15. Matthew Hayman Australie; 16. Steven Kruijswijk Nuenen; 17. Hans Bloks Helmond; 18. Bram Tankink Rekem Belgie; 19. Bart Brentjens Schaijk; 20. Dirk Bellemakers Luykgestel;

Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Wouter Mesker Noordeloos; 3. Sven van Luijk Naaldwijk; 4. Bart Vendrig Maurik; 5. Chris Opie Engeland; 6. Felix Schaefermeier Duitsland; 7. Ronald Barzilaij Vlaardingen; 8. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 9. Martijn Simons Roosendaal; 10. Joost Spring in t Veld Mijdrecht; 11. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 12. Wouter de Groot Lochem; 13. Job Vissers Erp; 14. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 15. Thijs Poelstra Tubbergen; 16. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 17. Rene Kolbach Brakel; 18. Kobus Hereijgers Hedel; 19. Julian van Dijk Zwartsluis; 20. Jan Coolen Geldrop;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Chantal Blaak Hoogvliet; 2. Sissy van Alebeek Schijndel; 3. Katherine Bates Australie; 4. Inge Klep Schijndel; 5. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 6. Daphny van den Brand Zeeland; 7. Roxane Knetemann Krommenie; 8. Anna van der Breggen Hasselt; 9. Amy Pieters Zwanenburg; 10. Linda Ringlever Nijmegen; 11. Arenda Grimberg Almelo; 12. Petra Dijkman Eindhoven; 13. Nina Kessler Velserbroek; 14. Rachel Mercer Nieuw-Zeeland; 15. Annemiek van Vleuten Wageningen; 16. Helen Wyman Engeland; 17. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 18. Sandra van Veghel Rosmalen; 19. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 20. Winanda Spoor Rijswijk Zh;

 

STIPHOUT .( 2010.07.27 )

Beroepsrenners: 1. Robert Gesink Aalten; 2. Andy Schleck Luxemburg; 3. Alberto Contador Velasco Spanje;4. Bobbie Traksel Rucphen; 5. Roy Sentjens Milram;6. Bram Schmitz Waalre; 7. Koen de Kort Liempde; 8. Servais Knaven Meerle;9. Michael van Staeyen Belgie; 10. Jonathan Bertrand Frankrijk;11. Maarten Tjallingii Arnhem; 12. Floris Goesinnen Cadier en Keer;13. Jakob Fuglsang 14. Remco te Brake Rhenen; 15. Ronan van Zandbeek Schijndel; 16. Crisha Niermann Duitsland; 17. Jesus Hernandez Blazquez Spanje;18. Roy Curvers Roggel; 19. Bart Dockx Belgie;

Elite/Beloften: 1. Umberto Atzori Zorgvlied; 2. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 3. Patrick Ruckert Volendam; 4. Rik van IJzendoorn Tiel; 5. Brian van Goethem Sluiskil; 6. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 7. Harm van der Sanden Nuland;8. Erik van Stratum Wageningen; 9. Leander Schreurs Elburg; 10. Erik Andrea Deventer; 11. Jorne Videler Amstelveen; 12. Martijn Simons Roosendaal; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Stefan Breemes Amsterdam;15. Patrick Bos Amstelveen; 16. Niek Hooghiemster Oentsjerk;17. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 18. Enno van Os Uden; 19. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 20. Henk Bom s-Gravenzande;

Elite-Vrouwen: 1. Belinda Goss Australie; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen;3. Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 5. Davina Summers Australie; 6. Linda Ringlever Nijmegen; 7. Katherine Bates Australie;8. Irene Tesink Amsterdam; 9. Monique van de Ree Willemstad;10. Amy Pieters Zwanenburg; 11. Marit Huisman Lutje- broek;12. Melanie Woering Rozenburg; 13. Inge Klep Schijndel; 14. Sandra van Veghel Rosmalen; 15. Annelies Visser Leeuwarden; 16. Eyelien Bekkering Den Ham;17. Emily Collins Nieuw-Zeeland; 18. Manon Klomp Tilburg;19. Kim Banga Eindhoven; 20. Daphny van den Brand Zeeland;

 

STIPHOUT.(2011.07.26 )

Elite-Mannen/Beloften: 1. Gert-Jan Bosman Emmen; 2. Sander Lormans Heemskerk; 3. Mike Teunissen Ysselsteyn Lb; 4. Elmar Reinders Emmen; 5. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d Amstel;6. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel;7. Ronald Roos Merksplas (Bel); 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Jorn Knops Maastricht; 10. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande;11. Jos Harms Oude Pekela; 12. Joey van Rhee Nijverdal; 13. Umberto Atzori Zorgvlied; 14. Eddy van IJzendoorn Tiel; 15. Johnny van Diermen Bunschoten/Spakenburg;16. Rudy Botter Slagharen; 17. Wouter de Groot Pijnacker; 18. Christoph Schweizer Duitsland; 19. Patrick Ruckert Lierop; 20. Brian van Goethem Sluiskil;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:1. Amy Cure Australie; 2. Suzanne de Goede Leiden; 3. Melissa Hoskins Australie; 4. Andrea Bosman Norg; 5. Linda Ringlever Nijmegen; 6. Anna van der Breggen Hasselt; 7. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 8. Inge Klep Schijndel; 9. Monique van de Ree Willemstad; 10. Rebecca Talen Spijkenisse; 11. Sandra van Veghel Esch; 12. Davina Summers Australie; 13. Henriette Woering Rozenburg; 14. Janneke Ensing Gieten; 15. Nina Kessler Velserbroek; 16. Kate Finegan Maiden Gully; 17. Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel;18. Tone Hatteland Noorwegen; 19. Ymke Stegink Naarden; 20. Bernadette Jeremiasse Zaandam;

 

STIPHOUT.(2012.07.24)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Ronald Roos Merkplas (Bel); 2. Alexandros Papaderos Griekenland; 3. Ruben Dorren Amsterdam; 4. Gert-Jan Bosman Emmen; 5. Daan Meijers Alphen Nb; 6. Yannick Janssen Beringe; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Peter Woestenberg Sint Willebrord; 9. Patrick Ruckert Lierop; 10. Brian van Goethem Sluiskil; 11. Rik van IJzendoorn Tiel; 12. Harm van der Sanden Nuland; 13. Bart Vendrig Maurik; 14. Ferdi van Katwijk Overloon; 15. Floris Gerts Voorschoten; 16. Mark Knoops Maastricht; 17. Joost van de Poll Zoelmond; 18. Ronald Puttenstein Hattem; 19. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 20. Willy Heeneman Den Haag;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Nina Kessler Velserbroek; 2. Linda Ringlever Nijmegen; 3. Kim Banga Eindhoven; 4. Inge Klep Schijndel; 5. Hannah Welter Amsterdam; 6. Aafke Eshuis Haarlem; 7. Sandra van Veghel Esch; 8. Marieke van Wanroij Nijmegen; 9. Melanie Woering Rozenburg; 10. Anouk Rockx Oud-Gastel; 11. Manon Klomp Tilburg; 12. Rebecca Talen Spijkenisse; 13. Veerle Goossens Bakel; 14. Monique van de Ree Willemstad; 15. Marissa Otten Enter; 16. Yukiyo Hori Kanagawa (Jap); 17. Henriette Woering Rozenburg; 18. Petra Dijkman Eindhoven; 19. Anda-Jay Burgess Engeland; 20. Winanda Spoor Rijswijk Zh;

 

STIPHOUT.( 2013.07.23 )

Professionals: 1. Christopher Froome Engeland; 2. Laurens ten Dam Maastricht; 3. Bauke Mollema Leeuwarden; 4. Boy van Poppel Ravels; 5. Koen de Kort Liempde; 6. Danny van Poppel Poppel; 7. Karsten Kroon Vroenhoven; 8. Roy Curvers Roggel; 9. Wout Poels Blitterswijck; 10. Dennis Smit Zwanenburg; 11. Bobbie Traksel Rucphen; 12. Etienne van Empel Tricht; 13. Grischa Janorschke 14. Bram Tankink Rekem Bel; 15. Luc Loozen Voerendaal; 16. Jeroen Boelen Drunen; 17. Ricardo van Dongen Oosterthout Nb; 18. Daan Meijers Alphen Nb; 19. Roy Eefting Apeldoorn; 20. Kobus Hereijgers Hedel;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Benjamin Sydlik Duitsland; 2. Harm van der Sanden Nuland; 3. Sjors Roosen Goirle; 4. Ferdi van Katwijk Overloon; 5. Umberto Atzori Zorgvlied; 6. Robin Wennekes Dodewaard; 7. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 8. Taeke Oppewal Heerenveen; 9. Edwin Raats Helmond; 10. Robbie Gevers Schijndel; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Jurgen van Trijp Essen (Bel); 13. Marco Luyten Meerkerk; 14. Stefan Laurijssen Roosendaal; 15. Corne Verhoeks Zuilichem; 16. Jeroen Meijers Alphen Nb; 17. Rob Fleerakkers Hapert;18. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 20. Paul Dekkers Gerwen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Vera Koedooder Apeldoorn; 3. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Mascha Pijnenborg Drunen; 6. Sarah Roy Australie; 7. Kirsten Peetoom Maastricht; 8. Judith Bloem Kwintsheul; 9. Rozanne Slik Bergen Nh; 10. Janneke Busser-Kanis Amersfoort; 11. Inge Klep Schijndel; 12. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 13. Sandra van Veghel Esch; 14. Geerike v.d. Breggen-Schreurs Zwolle; 15. Ines Klok Rockanje; 16. Esra Tromp Coevorden; 17. Veerle Goossens Bakel; 18. Aafke Eshuis Haarlem; 19. Kim Banga Eindhoven;20. Mirthe Wagenaar Schijndel;

 

STIPHOUT.( 2014.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Vincenzo Nibali Italie; 2. Koen de Kort Liempde; 3. Steven Kruijswijk Den Bosch; 4. Sebastian Langeveld Lisse; 5. Tom Leezer Smeermaas; 6. Lars Boom Vlijmen; 7. Tom Dumoulin Maastricht; 8. Dylan van Baarle Zoetermeer; 9. Lieuwe Westra Tijnje; 10. Roy Curvers Roggel; 11. Bram Tankink Rekem (Bel); 12. Geert van der Weijst Reusel; 13. Martijn Verschoor Bovensmilde; 14. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 15. Alessandro Vanotti Italie; 16. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 17. Wouter Wippert Wierden; 18. Peter Koning Venhuizen; 19. Robbert de Greef Geldrop; 20. Bram de Kort Dongen;

Elite/Beloften: 1. Steven Lammertink Enter; 2. Floris Gerts Leiden; 3. Wouter Mesker Noordeloos; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Benjamin Sydlik Duitsland; 6. Janno de Bruijn Rijsbergen; 7. Paul Voigt Duitsland; 8. Ronald Roos Merkplas (Bel); 9. Patrick Bos Amstelveen; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Ferdi van Katwijk Overloon; 12. Ruud Kooijmans Maarheeze; 13. Remco Schouten Ammerstol; 14. Harm van der Sanden Nuland; 15. Rick Nobel Foudgum; 16. Roy Pieters Zwanenburg; 17. Hugo Heijnen Boxmeer; 18. Roland van der Sloot Berlicum; 19. Florian Smits Amsterdam; 20. Marco Brienissen Opheusden;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Rozanne Slik Bergen Nh; 2. Henriette Woering Rozenburg; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Charlotte Lenting Nijmegen; 5. Ann-Sophie Duyck Belgie; 6. Monique van de Ree Willemstad; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Mascha Pijnenborg Waalwijk; 10. Kelly Markus Hoofddorp; 11. Marissa Otten Enter; 12. Kirsten Coppens Noordhoek; 13. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 14. Ines Klok Rockanje; 15. Moniek Tenniglo Albergen; 16. Carleen Baas Den Dungen; 17. Jessie Daams Belgie; 18. DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Den Ham Gn; 19. Lizzy Witlox Eindhoven; 20. Anouk Rijff Valkenswaard;