SOMEREN-EIND.(
2000.07.14 )
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Herman
Kroezen Deurne; 2. Jac van Kessel Deurne; 3. Stan Janssen Siebengewald; 4.
Martin Teunissen IJsselstein; 5. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 6. Hans van
de Munckhof Horst; 7. Herman Jeurissen Deurne; 8. Noud van der Sanden
Eindhoven; 9. Patrick van de Vijver Veldhoven; 10. Werner Joosten Liessel;11.
Stephan van Hoof Mierlo; 12. Hans Slegers Someren;13. Marcel Vaartjes
Tilburg;14. Sjoerd van Raak Helmond; 15. Dennis van Dinther Oss; 16. Alexander
Soontiens Bladel; 17. Arnold Schoon Best; 18. Bart van den Boom Son; 19. Tonny
van der Sande Eindhoven; 20. Peter van Dam Velthoven;
SOMEREN.(
2001.09.30 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a: 1. Jeroen
Boelen Drunen; 2. Piet Rooyakkers Nuenen; 3. Robert Klijs Waalre;
4. Wim Oldenburg Uitwijk; 5. Vincent van Rijn Leusden;6. Ruud
Kooijmans Beek en Donk 7. Niels Hamers Schijndel; 8. Marcel
Boudewijns Gerwen; 9. Marc van Grinsven Deurne; 10. Maikel
Groffen Tilburg;11. Robbert van der Stelt Aalst; 12. Cees Jeurissen
Deurne; 13. Edwin Raats Helmond;14. Patrick Koeman Nieuwegein; 15.
Alexander van Bavel Sint Anthonis;16. Robin van der Pluijm Hank; 17. Wilfried
Bastiaanse Hoogerheide;18. Joep Aerts Eindhoven; 19. Erwin Leijten 20. Ard Jansen Soest;
Veteranen: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Leon van Laarhoven ’s-Hertogen- bosch; 3. Theo Hensen Boven Leeuwen; 4.
Jac van Kessel Deurne; 5. Gerrie Glas Eindhoven; 6. Hay
Kellenaers Siebengewald; 7. Piet de Haas Tiel; 8. Piet Kessels
Boekel; 9. Harrie Klaassen 10. Hans van Bavel St. Anthonis;
11. Geert Oosterbosch Eindhoven; 12. Huub Greijmans
13. Theo van Berlo Beek en
Donk;14. Theo Vens Oosterhout; 15. Geert Wiendels Uden; 16. Jan
Ubachs 17. Boudewijn Driessen Rosmalen; 18. Cor Gerritsen Middelbeers;
19. Hubert Vise 20. Paul Huntelerslag Beek;
SOMEREN.(
2015.05.10 )
Nieuwelingen: 1. Danny Maas Oudenbosch; 2.
Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Luuk van Gestel Moergestel; 4. Bram
Pieters Oosterhout Nb; 5. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 6. Rick Burgmans
Westerhoven; 7. Tim Bierkens Stampersgat; 8. Luca Vreeswijk Someren; 9. Koen van Helvoirt Erp; 10. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 11.
Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 12. Luke van de Put Bladel; 13. Jasper
Haest Roosendaal; 14. Nils Jansen Middelaar; 15. Roy Dirven Bergeijk; 16. Lars
de Bot Losser; 17. Jesse Huijbregts Roosendaal; 18. Maarten Rotman Wierden; 19.
Mees Hendrikx Valkenswaard; 20. Simon Demaret Etten-Leur;