SLEEUWIJK (
2009.04.11 )
Amateur-A: 1. Marcel Alma Harskamp; 2. Robert van Erp Oss; 3.
Robert de Poel Dordrecht; 4. Maarten Boonen Harderwijk; 5. Ton Pulles
Veldhoven; 6. Xander Moerman Vianen; 7. Emiel Borsboom Woerden; 8. Adrie
Frijters Wageningen; 9. Jan Hordijk Westmaas; 10. Dik van de Koolwijk Nijmegen;
11. Patrick Wingens Oss; 12. Imo de Pruijssenaere Leusden; 13. Jordy Suykerbuyk
Sint Willebrord; 14. Robert van Dalen Andel; 15. Eddy Hermsen Ochten; 16.
Patrick Claessens Heibloem; 17. Cees Quint Deil; 18. Lars Rietveld Oudewater;
19. Marc Boerboom Oss; 20. Rene Smits Lage Zwaluwe;
Amateur-B: 1. Henk Ceelen Ouderkerk; 2.
Frank Nijssen Haarlem; 3. Peter Fils Pijnacker; 4. Jarno van Wingerden
Zwijndrecht; 5. Serge Zeelenberg s-Gravendeel; 6. John Kleijnendorst Dordrecht;
7. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 8. Jos van der Horst Nijmegen; 9. Harry van
Putten Hagestein; 10. Bert van der Klooster Ridderkerk; 11. Anne-Jan Stuy Hei
en Boeicop; 12. Leon van der Ster Klaaswaal; 13. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 14.
Wim van der Plas Noordwijk; 15. André de Geus Heineoord; 16. Erik Jan Overgaauw
Zuidland; 17. Leon Schouten Breukelen; 18. John Martin Hoek van Holland; 19.
Arjan Kriger Nieuwerkerk a/d IJssel; 20. Joris Botman Kranenburg;
SLEEUWIJK.(2010.04.30)
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht;
2. Hans Weeda Zuidland; 3. Arno van der Veen Meerkerk; 4.
Eddy Hermsen Ochten; 5. Maarten Coolen Veghel; 6. Martijn de
Groot Vuren; 7. Emiel Borsboom Woerden; 8. Michel Reuser Tiel;
9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Andre van Tilborg Rijswijk Nb;
11. Bas Schoondergang Leiderdorp; 12. Fred Pronk Heerhugowaard; 13.
Erik de Niet s-Gravenhage; 14. Bart Wolthuis Hank; 15. Lars
Rietveld Oudewater; 16. Patrick Somsen Aalten; 17. Wouter Been
Delft; 18. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 19. Pieter
Homan Uithoorn; 20. Tim Foppen Zoetermeer;
Amateurs-B: 1. Henk de Jong Mijdrecht; 2.
Laurens Snoek Volendam; 3. Michael Ruska Volendam; 4. Eibert
Reyerse Harderwijk; 5. Jorrit Noppen Dordrecht; 6. Ron Paffen
Milsbeek; 7. Brian Burggraaf Hoofddorp; 8. Hans Lap
Hendrik-ido-Ambacht; 9. Mitja van Toorenburg Hoogland; 10. Jan
Sanders Beuningen; 11. Robert Reijers Dordrecht; 12. André Kraan
Gouda; 13. Berry Roelofs Groesbeek; 14. Richard Beumer Ede; 15. Jos van
der Horst Nijmegen; 16. Gerrie Schilder Volendam; 17. Art Oosting Abbenbroek;
18. Joost van Bezooijen Nijmegen; 19. Paul van Heijningen Rotterdam; 20.
Martijn Dennebos Piershil;
SLEEUWIJK.(2012.04.07)
Amateurs/Sportklasse: 1. Robert de
Poel Dordrecht; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Marijn Pijper Hoogvliet; 4.
Imo de Pruijssenaere de la Woestijne IJmuiden; 5. Teo Muis Gorinchem; 6. Erik
de Niet Den Haag; 7. Rob van Gameren Berlicum NB; 8. Pascal Schoots Tiel; 9.
Ron Paffen Milsbeek; 10. Berry Roelofs Groesbeek; 11. Xander Moerman Vianen;
12. Roger Pauwels Nijmegen; 13. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 14. Eddy Hermsen
Ochten; 15. Thijs Kros Noorderloos; 16. Henk de Jong Mijdrecht; 17. Jeroen
Claessen Hoeven; 18. Cees Quint Deil; 19. Geert Minkema Schoonhoven; 20. Zeger
van der Ham Werkendam;
SLEEUWIJK.(
2013.03.30 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. David van Eerd Breda; 3. Jelmer Asjes Wormerveer; 4. Raoul
Poortvliet s-Heerenhoek; 5. Wouter de Groot Pijnacker; 6. Ronald
Roos Merksplas(Belgie); 7. Jorrit Slaman Bergambacht; 8. Aron
Kremer Vierpolders; 9. Wim Heyns Belgie; 10. Johan Berk Koudekerk
aan den Rijn; 11. Rob Disseldorp Rijpwetering; 12. Lucas Liss
Bergkamen; 13. Edwin Wielink Twello; 14. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht; 15. Rick Craenen Nederweert; 16. Marco Kuijvenhoven
s-Gravenzande; 17. Eddy van IJzendoorn Tiel; 18. Randy Sint
Nicolaas Dordrecht; 19. Barry Bel De Goorn; 20. Rik van
IJzendoorn Tiel;
Sportklasse: 1. Brian Burggraaf Velserbroek;
2. Teo Muis Gorinchem; 3. Gerard van Haaften Dirksland; 4.
Michael van Son Velserbroek; 5. Roger Korevaar Lekkerkerk; 6.
Kemal Acar Papendrecht; 7. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 8.
Chris Maas Papendrecht; 9. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 10.
Arno Hartog Giessenburg; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. John
Kleijnendorst Dordrecht; 13. Marco Halma De Meern; 14. Jan Muis
Giessenburg; 15. Jorrit Noppen Dordrecht; 16. Bas Hagoort
Dirksland; 17. Joost van Bezooijen Nijmegen; 18. Iloy Fennis
Spaarndam; 19. Michele Somers Spijkenisse; 20. Anne-Jan Stuy Hei
en Boeicop;
SLEEUWIJK.(
2014.04.19 )
Elite/Beloften: 1. Robin Wennekes Dodewaard; 2.
Patrick Bos Amstelveen; 3. Yondi Schmidt Arnhem; 4. Jasper de Laat Moergestel;
5. Jeroen Breewel Wilnis; 6. Arjan Hofman Nunspeet; 7. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 8. Ricardo van de Klundert
Hoogerheide; 9. Bart Dielissen Breda; 10. Jan Bos Nieuwehorne; 11. Aron Kremer
Vierpolders; 12. Diederik Deelen Berkenwoude; 13. Robert Berk Bergschenhoek;
14. Wouter de Groot Hillegom; 15. Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 16. Randy
Sint Nicolaas Dordrecht; 17. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 18. Michael McKay
Hillegom; 19. Rik de Voogd Rotterdam; 20. Eloy Raas Hendrikskinderen;
Sportklasse: 1. Erik Dekker Hedel; 2. Paul
van Schalen Tiel; 3. Michael van Son Velserbroek; 4. Witten
Anthonise Dordrecht; 5. Rieks de Rink Wageningen; 6. Arie-Peter Brouwer
Gorinchem; 7. Dennis Ebert Nieuwendijk Nb; 8. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf;
9. Lieven Anthonise Dordrecht; 10. Brian Burggraaf Hoofddorp; 11. Roy Andes
Heteren; 12. Marcel Stavast Nieuwendijk Nb; 13. Andreas Verwaal Apeldoorn; 14.
Freek de Jong Vught; 15. Kemal Acar Papendrecht; 16. William de Wolf
Ridderkerk; 17. Patrick de Smit Nieuw-Vennep; 18. Joost Arentsen Varsseveld;
19. Pim Achterkamp Rotterdam; 20. Sjors Beijer Elst;
SLEEUWIJK.(
2015.04.04 )
Elite/Beloften: 1. Coen Vermeltfoort Vlijmen;
2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Roy Pieters
Zwanenburg; 5. Martin Kelderman Veenendaal; 6. Melvin Boskamp Leek; 7. Jelle
Wolsink Hengelo ov; 8. Johan Berk Hazerswoude-Rijndijk; 9. Jos Koop Delft; 10.
Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 11. Paul Helderman Naaldwijk; 12. Henk Bom
Naaldwijk; 13. Joost van Wijngaarden Nijmegen; 14. Barry Bel De Goorn; 15. Leon
Hofman Bleiswijk; 16. Jelle van der Marel De Lier; 17. Jeroen Vegter Rhoon; 18.
Bart Harmsen Amstelveen; 19. Wouter Mesker Noordeloos; 20. Emiel de Greef
Bleiswijk;
Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la
Woestijne Mijdrecht; 2. Michel Reuser Dieren; 3. Ruben Tolkamp Aalten; 4. Arjan
Seunninga Ede; 5. Roy Andes Heteren; 6. Tonny Berends Giessenburg; 7. Xander
Moerman Vianen; 8. Michael van Son Velserbroek; 9. Jan Muis Giessenburg; 10.
Stan Janssen Goch; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. Marcel Lambregts Meteren; 13.
Martijn Harteloh Dordrecht; 14. Richard Beumer Ede; 15. Kemal Acar Papendrecht;
16. Arjan Ootjers Rotterdam; 17. Ruben Versloot Wageningen; 18. Harmen
Brandwijk Bleskensgraaf; 19. Zeger van der Ham Werkendam; 20. Teus de Jong
Sleeuwijk;