NUENEN
.( 2005.08.28 )
Elite/Belofte: 1. Hans Bloks Helmond; 2.
Bart Wolthuis Hank; 3. Dennis van Dijken Bemmel; 4. Hans
Timmermans Dongen; 5. Jurgen van Pelt Gerwen; 6. Jos Verbist
Liessel;7. Alexander van Bavel Boxmeer; 8. Ferdi van Katwijk Wanroy; 9.
Andy Knijpinga Utrecht; 10. Jeroen Janssen Nijmegen; 11. Marc van
Grinsven Deurne; 12. Bart Spierings Berlicum; 13. Rob Zwekars
Tilburg; 14. Dirk van Schalen Helmond; 15. Detlef
La Grand Eindhoven; 16. Jorg van Oostende Soest; 17. Nick Riddy
Liempde; 18. Nick Vermeulen Best;19. Dennie Hulsen Schijndel; 20. Niek
Basten Hapert;
Junioren: 1. Bart Tijssen Heerlen; 2. Dennis Kreder
Zevenhuizen; 3. Jan Mikkers Uden;4. Rob van Bekkum Alphen; 5.
Micheal Kersten Valkenswaard; 6. Willem Schwaner Oploo;7. Pim de Beer
Bakel; 8. Rick Craenen Nederweert; 9. Stijn de Bruijn Rijsbergen;
10. Ramon van Ede Nieuwegein; 11. Pieter Homan Uithoorn; 12.
Olaf Kerkhof Achterveld; 13. Brian Bulgac Almere; 14. Kevin
Veenhuizen Arnhem; 15. Mattijs Ernes Eindhoven; 16. Koen Verburg Zeeland; 17. Stefan Ros
Schijf; 18. Jasper Frederiks Landgraaf;19. Tim van de Vorst Asten; 20.
Pieter Poppeliers Hapert;
Nieuwelingen: 1. Jetse Bol Avenhorn; 2.
Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 3. Tommy Groffen Baarle Nassau; 4.
Robbert van Ede Nieuwegein; 5. Raymond Kreder Zevenhuizen;6. Andreas
Ponten Veldhoven; 7. Jasper Ockeloen Dordrecht; 8. Niels Rullens
Wouw;9. Stefan Kramer Hardinxveld-G’dam; 10. Jurgen van Stein Callenfels
Rijen; 11. Hans Bierens Vessem;12. Gillius Bogers Budel;13. Rob
Fleerakkers Hapert; 14. Marc Goos Dorst; 15. Marijn de Kock
Tilburg;16. Jarno Gmelich Meijling Almere; 17. Jeffrey Kuijpers
Tilburg;18. Erik Bierens Duizel;19. Stephan Breda Waalre; 20. Pim van
Baardewijk Roosendaal;
NUENEN.(
2006.08.27 )
Elite/Beloften: 1. Jan Rongen Nijmegen; 2.
Jurgen van Pelt Nuenen; 3. Paul van den Akker Eindhoven; 4. Thomas Rabou
Schijndel; 5. Jos Castelijns 6. Piotr Kornafel Duitsland; 7. Bob Pennings
Boxtel; 8. Dennis van Dijken Bemmel; 9. Ralf Hamers Schijndel; 10. Tom Marcelis
Eindhoven; 11. Paul Dekkers Nuenen; 12. Robert Sydlik Duitsland; 13. Jeroen
Janssen Nijmegen; 14. Nieck Busser Nuenen; 15. Marc van Grinsven Deurne; 16.
Nick Vermeulen Best; 17. Maarten Bremer Dodewaard; 18. Erik van Stratum
Geldrop; 19. Stefan Doensen Nederweert; 20. Nard van der Sanden Nuland;
Nieuwelingen: 1. Steven van Leijen
Wageningen; 2. Axel Post Oegstgeest; 3. Brian Rutjens Geleen; 4. Ronald
Dijkhuizen Nieuwegein; 5. Rob Fleerakkers Hapert; 6. Jasper Mandjes Zaandijk;
7. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 8. Stefan Kramer
Hardinxveld-Giessendam;9. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode; 10. Henke Heldens Ottersum; 11. Chipo van der Schoot Sint Oedenrode;
12. Harm van der Sanden Nuland; 13. Erik Bierens Duizel; 14. Bram van den
Oetelaar Schijndel; 15. Melvin Jekautz Hapert; 16. Robbert de Greef Geldrop;
17. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 18. Hans Bierens Vessem; 19. Frans
Bierens Vessem; 20. Rik van Aaken Vessem;
Amateurs-A: 1. Gerben van de Reep Hillegom;
2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Toine Robben Helmond; 4. Robert Klijs Waalre;
5. Jeroen Verwolf Gorinchem; 6. Willem Klerkx Erp; 7. Dirk van Schalen Helmond;
8. Eddy Hermsen Ochten; 9. Maurice Engbertsen Nederweert; 10. Daan Bongers
Baarlo; 11. Pascal van Haare Grave; 12. Emiel Vos Berghem; 13. Joost Aelmans
Uden; 14. Harm Rombouts Luyksgestel; 15. Peter van Dam Eindhoven; 16. Winfried
Goes Tegelen; 17. Berco van Gool Breda; 18. Harrie Geeris Geldrop; 19. Gert
Verdijk Heijen; 20. Paul Lijten Helmond;
NUENEN.(
2007.08.26 )
Elite/Beloften: 1. Job
Vissers Erp; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Nico Vuurens Meerkerk; 4.
Wouter van Zanten Apeldoorn; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Bart Aernouts
Schijndel; 7. Rudi van Houts Luyksgestel; 8. Alexander van Bavel Boxmeer; 9.
Marc van Grinsven Deurne; 10. Joost van Haren Boxmeer; 11. Rob Zwekars Tilburg;
12. Werner van Zimmeren Kruisland; 13. Roy Elias Tilburg; 14. Erik van Bekkum
Wamel; 15. Dirk Reuling Wehl; 16. Jan Rongen Nijmegen; 17. Ruud Kooijmans Las
Palmas (Sp); 18. Paul Dekkers Nuenen; 19. Ferdi van Katwijk Wanroy; 20. Erik
van Stratum Geldrop;
Amateurs-A: 1. Joost Legtenberg Arnhem; 2.
Patrick Wingens Oss; 3. Robert van Erp Oss; 4. Rene Kolbach Brakel; 5. Gerrit
van der Plaats Rotterdam; 6. Nard van der Sanden Nuland; 7. Jeroen Rovers
Breda; 8. Dirk Keynemans Nieuwaal; 9. John Verhouden Eindhoven; 10. Robert
Klijs Waalre; 11. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 12. Marc Gerritsen Veldhoven;
13. Martijn Alberts Breda; 14. Ronnie van de Ven Helmond; 15. Maurice Engbersen Nederweert; 16. André de Geus Heinenoord;
17. Hans Slegers Someren; 18. Peter Verhouden Eindhoven;
19. Gert Verdijk Heijen; 20. Dion Koch Valkenswaard;
NUENEN
.( 2008.08.24 )
Elite/Beloften: 1. Boy van Poppel Moergestel;
2. Bernt Hamers Schijndel; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4. Job
Vissers Erp; 5. Rob van Bekkum Arnhem; 6. Dirk van Schalen Helmond; 7. Marcel
Kamsma Nuenen; 8. Erik van Bekkum Wamel; 9. Ralf Hamers Schijndel; 10. Jeroen
Janssen Nijmegen; 11. Nieck Busser Nuenen; 12. Maarten Bremer Dodewaard;13.
Ruud Kooijmans Beek en Donk;14. Danny Vrolijk Schipluiden;15. Paul Dekkers
Nuenen; 16. Bart Vendrig Maurik; 17. Rik van IJzendoorn Tiel; 18. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 19. Jan Coolen Geldrop; 20. Kobus Hereijgers Hedel;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Monique
van de Ree Willemstad;2. Sissy van Alebeek Amsterdam;3. Elise van Hage
Noordwijkerhout;4. Suzanne van Veen Naaldwijk;5. Kimberly van den Berg
Nieuwleusen;6. Mascha Pijnenborg Drunen; 7. Lucinda Brand Oud-Beijerland;8.
Yvonne Baltus Wieringerwaard;9. Catharina Mulders Utrecht; 10. Ruth Springer
Heerhugowaard;11. Inge Klep Schijndel; 12. Judith Helmink Veldhoven;13. Hannah
Welter Loosdrecht;14. Sandra van Veghel Rosmalen;15. Marissa Otten Enter; 16.
Gina Haatz Duitsland; 17. Kristy Miggels Belfeld; 18. Anne Eversdijk Kapelle;
19. Eefje Ottevanger Eindhoven; 20. Olivia Koster Elten-Emmerich am Rhein;
NUENEN
.( 2009.08.23 )
Elite/Beloften: 1. Rob Disseldorp Rijpwetering;
2. Nieck Busser Nuenen; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Job
Vissers Erp; 5. Rene Kolbach Brakel; 6. Dennie Hulsen Schijndel; 7. Ralf Hamers
Esch; 8. Eric Hegger Venlo; 9. Niek van Geffen Veghel; 10. Rick Craenen
Nederweert; 11. Dirk Oude Ophuis Denekamp; 12. Thijs Kros Noordeloos; 13. Martijn
Simons Roosendaal; 14. Rob van Bekkum Arnhem; 15. Paul Dekkers Nuenen; 16.
Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 17. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 18.
Yannick Janssen Beringe; 19. Detlef la Grand
Eindhoven; 20. Ruud Kooijmans Beek en Donk;
Nieuwelingen: 1. Wayne Stijns Bunde; 2. Bob
van den Hengel Achterveld; 3. Jaap Kooijman Sittard; 4. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 5. Ian Kastelijn Den Dungen; 6. Bart Buijk
Hardinxveld-Giessendam; 7. Sebastiaan Pot Badhoevedorp; 8. Jesper van Doorne
Vlaardingen; 9. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 10. Dennis Eikelenboom
Hardinxveld-Giessendam;11. Etienne van Empel Tricht; 12. Hidde Schelling De
Kwakel; 13. Richard Hol Amersfoort; 14. Jasper de Laat Moergestel; 15. Jordi
Kleinloog Eindhoven; 16. Bryan Borowski Berlicum Nb; 17. Robin van Dartel
Eindhoven; 18. Douwe Verberne Lierop; 19. Michael Groeneveld Hoofddorp; 20.
Dirk van Eck Eindhoven;
Amateurs-A: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Marc van Grinsven Deurne; 3. Piotr Kornafel Duitsland; 4. Lars Rietveld
Oudewater; 5. Dirk Keynemans Nieuwaal; 6. Eddy Hermsen Ochten; 7. Robin de
Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;8. Emiel Borsboom Woerden; 9. Ronnie
Takens Utrecht; 10. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 11. Gert Verdijk Heijen;
12. Niels Hamers Stramproy; 13. Rik Nederlof Breda; 14. Bas de Schrijver
Amsterdam; 15. Edwin Raats Helmond; 16. Tonny Berends Helmond 17. Alex de
Kraker Eindhoven; 18. Hans Slegers Someren; 19. Nick Riddy Veghel; 20. Rob van
Gameren Berlicum Nb;
NUENEN
.( 2010.08.22 )
Nieuwelingen: 1. Robin van Diessen
Valkenswaard; 2. Lars Bremmers Valkenswaard; 3. Joey van Manen Veenendaal; 4.
Pjotr van Beek Veenendaal; 5. Koen van Nieuwpoort
Nieuwerkerk a/d IJssel; 6. Tim Ariesen Rhenen; 7. Maikel Bos Oldebroek; 8.
Robbie van Bakel Deurne; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Wessel Zennipman
Zutphen; 11. Arvid de Kleijn Herveld; 12. Marco Brienisse Opheusden; 13.
Martijn Budding Veenendaal; 14. Martijn de Jong Woerden; 15. Stijn van Erp
Groessen; 16. Etienne van Empel Tricht; 17. Bjorn van der Heijden Schaijk; 18.
Justin van Empel Tricht; 19. Etienne Lenting Nieuwveen; 20. Stijn Rovers Breda;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda
Grimberg Baarle Nassau; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Anne Eversdijk
Kapelle; 4. Juliette Wigbold Hengelo; 5. Kim Banga
Eindhoven; 6. Inge Klep Schijndel; 7. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 8. Winanda
Spoor Rijswijk Zh; 9. Marieke den Otter Hoornaar; 10. Marissa Otten Enter; 11.
Marte Lenferink Vriezenveen; 12. Britt Jansen Wijhe; 13. Sanne Fictoor Wijk bij
Duurstede; 14. Linda Ringlever Nijmegen; 15. Mika Ogishima Oss; 16. Olivia
Koster Wehl; 17. Eefje Tabak Bergeijk; 18. Marjolein Claessen Hoeven; 19.
Roxane Knetemann Krommenie; 20. Sandra van Veghel Rosmalen;
Amateurs-A/B: 1. Robert de Poel Dordrecht; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Jochem van der Doelen Nuland; 4. Martijn de Groot
Vuren; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Emiel Borsboom Woerden; 7. Eddy Hermsen
Ochten; 8. Tini van Rijsbergen Sprundel; 9. Lars Rietveld Oudewater; 10. Rob
van Gameren Berlicum; 11. Cees Quint Deil; 12. Patrick van Gortel Apeldoorn;
13. Peter van den Heuvel Bakel; 14. Piotr Kornafel Duitsland; 15. Gerald Seuren
Vierlingsbeek; 16. Roger Oomen Etten-Leur; 17. Martijn Harteloh Dordrecht; 18.
Roger Pauwels Nijmegen; 19. Frank Witlox Eindhoven; 20. Roel van Gameren
Berlicum;
NUENEN.(2011.08.21
)
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Thomas Rabou Loosbroek; 3. Tim Kleinloog Eindhoven; 4. Paul Dekkers Gerwen; 5.
Ferdi van Katwijk Overloon; 6. Stefan Vreugdenhil Naaldwijk; 7. Rick Craenen
Nederweert; 8. Patrick Ruckert Volendam; 9. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 10.
Ruud Kooijmans Beek en Donk; 11. Geert van der Weijst Reusel; 12. Jan Coolen
Geldrop; 13. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;14. Ralf Hamers Esch; 15. Rob van
den Brand Heesch; 16. Edwin Arts Overloon; 17. Hugo Heijnen Boxmeer; 18.
Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek;19. Mark Knoops Maastricht; 20. Marcel Kamsma
Gerwen;
Nieuwelingen: 1. Koen
van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel;2. Levi Tindal Landsmeer; 3. Remco
Schouten Ammerstol; 4. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Max Hendrikx Hapert; 6.
Martijn de Jong Woerden; 7. Ivo de Ruijter Zoetermeer; 8. Pim Heemskerk De
Zilk; 9. Bjorn van der Heijden Schaijk; 10. Niek Koorneef Lekkerkerk; 11. Joey
van Manen Veenendaal; 12. Etienne Lenting Nieuwveen; 13. Julian Spierings
Zoetermeer; 14. Marc Kivits Schijndel; 15. Thomas Bosch Loosbroek; 16. Piet van
Herk Valkenswaard; 17. Alexander van Ark Capelle a/d IJssel;18. Tom Jansen
Breda; 19. Kevin Minten Mill; 20. Jouke Schelling De Kwakel;
Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen; 1. Regina
Bruins Leiderdorp; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Andrea Bosman Norg; 4. Anne de
Wildt Den Haag; 5. Lauren Kitchen Australie; 6. Sandra van Veghel Esch; 7.
Mascha Pijnenborg Drunen; 8. Marissa Otten Enter; 9. Linda van Rijen Vlijmen;
10. Lana Verberne Lierop; 11. Petra Dijkman Eindhoven; 12. Inge Klep Schijndel;
13. Emma Crum Nieuw-Zeeland; 14. Esra Tromp Coevorden; 15. Mary Rose Postma Maastricht;
16. Hester Wagenaar Epe; 17. Yukiyo Hori Kanagawa Jap; 18. Winanda Spoor
Rijswijk Zh; 19. Britt Jansen Wijhe; 20. Kim Wouters
Reusel;
NUENEN.(2012.08.19)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Twan
Castelijns Hapert; 2. Marco Brus
Schijndel; 3. Jeroen Janssen
Engeland; 4. Luc Hagenaars
Maastricht; 5. Arian Oosthoek
Hendrik-ido-Ambacht; 6. Wayne Stijns
Bunde; 7. Kobus Hereijgers Hedel; 8. Takayuki Abe Eygelshoven; 9. Job Vissers Erp; 10. Ruud Kooijmans Eindhoven; 11. Eddy van IJzendoorn Tiel; 12. Erik van Bekkum Wamel; 13. Paul Dekkers Gerwen; 14. Ferdi van Katwijk Overloon; 15. Jorrit Jongbloed Vlijmen; 16. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 17. Giliam van den Thillart Nijmegen; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Jan Coolen Geldrop; 20. Rick Craenen Nederweert;
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Petra Dijkman Eindhoven; 2.
Inge Klep Schijndel; 3. Sandra van
Veghel Esch; 4. Judith Jelsma
Amstelveen; 5. Bianca van den Hoek
Bussum; 6. Femke van Kessel Nijmegen; 7. Lauren Kitchen Australie; 8. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 9. Jermaine Post Oegstgeest; 10. Rebecca Talen Spijkenisse; 11. Lana Verberne Lierop; 12. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 13. Manon Klomp Tilburg; 14. Inge Roggeman Arendonk Bel; 15. Marissa Otten Enter; 16. Julia Soek den Ham; 17. Linda Ringlever Nijmegen; 18. Kim Banga
Eindhoven; 19. Milou Meeuse Leiden; 20. Linda van Rijen Vlijmen;
Nieuwelingen: 1. Jordi
Talen Spijkenisse; 2. Joep Verhees
Helmond; 3. Abe Celi Oosterhout; 4. Stef de Louwere Bladel; 5. Jurjen Varkevisser Uden; 6. Tim van Dolleweerd Oss; 7. Thomas Bosch Loosbroek; 8. Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Casper van Kester Poeldijk; 10. Mark de Langen Valburg; 11. Thomas Verleys Donk Woensdrecht; 12. Sven Bergmans Maren-Kessel; 13. Wessel Berrens Utrecht; 14. Lex Mettler Schijndel; 15. Thomas Koolen Schijndel; 16. William Baijens Eindhoven; 17. Thomas Weber Tiel; 18.
Ricardo Lathouwers Son; 19. Kevin
Minten Mill; 20. Michael van Steen
Alphen;
NUENEN.(
2013.08.25 )
Elite/Beloften: 1. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
2. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 3. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Tim Kerkhof Nistelrode; 6. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 7. Wayne Stijns Bunde; 8. Daan Olivier Oegstgeest; 9. Ferdi
Frijters Berkel-Enschot; 10. Etienne Kooreman Aalsmeer; 11. Ronald Roos
Merksplas(Belgie); 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Twan Castelijns Hapert; 14.
Jasper de Laat Moergestel; 15. Rob Tijdink Nijmegen; 16. Ruud Kooijmans Beek en
Donk; 17. Remco Broers Maartensdijk; 18. Harm van der Sanden Nuland; 19. Roy
van Heeswijk Sint-Oedenrode; 20. Ferdi van Katwijk Overloon;
Nieuwelingen: 1. Dylan Bouwmans Gemert; 2.
Willem Bok Maren-Kessel; 3. Yannick Detant Purmerend; 4. Max Gulickx Eindhoven;
5. Stef de Louwere Bladel; 6. Alex Mengoulas Almere; 7. Jeroen van Goor Wilnis;
8. Mitch Groot Brunssum; 9. Mats Buning Alkmaar; 10. David Hockx Oudewater; 11.
Redon Schmeitz Sittard; 12. Ramon van Bokhoven Tilburg; 13. Marijn Renders
Nuenen; 14. Bryan Bouwmans Gemert; 15. Christian Varweg Hardenberg; 16. Max
Notten Meerssen; 17. Jesse Lagendijk Alphen aan den Rijn; 18. Wesley Peters
Doenrade; 19. Sjoerd Meijer Gaanderen; 20. Marco Mook Alphen aan den Rijn;
NUENEN.(
2014.08.24 )
Junioren: 1. Koen van Dijke
Baarle-Nassau; 2. Tore Togersen Noorwegen; 3. David Hockx Oudewater; 4. Joep
Verhees Helmond; 5. Mike van Nunspeet Den Haag; 6. Brendan Berendse Purmerend;
7. David Raaijmakers Nuenen; 8. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 9. Louis Raaijmakers
Nuenen; 10. Max van Overbeek Beusichem; 11. Dandy van Uden Oss; 12. Ronald van
Egmond Rijnsburg; 13. Brian van Noort Warmond; 14. Jens Hoy Jensen Noorwegen;
15. Rasmus Gotke 16. Tayfun Memis Rotterdam;
Nieuwelingen: 1. Dennis van der Horst
Hasselt; 2. Bryan Bouwmans Gemert; 3. Teun Mouris Ouderkerk aan den Amstel; 4.
Thymen Arensman Deil; 5. Mel van der Veekens Zaandam; 6. Mike Raven Loosdrecht;
7. Teun Teulings Breugel; 8. Gijs Pijnappels Schijndel; 9. Quinten van Kappel
Woerden; 10. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 11.
Martijn van Doorn Heeswijk-Dinther; 12. Tim Penson Reusel; 13. Paul
Gruithuijzen Breugel; 14. Niels Rutten Odiliapeel; 15. Jetze van Heelsum
Sleeuwijk; 16. Mika van Uden Oss; 17. Niels Verbruggen Nuenen; 18. Jarno van
Esch Sint-Oedenrode; 19. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 20. Wesley van der
Linden Helmond;
NUENEN.(
2015.08.23 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robin
Wennekes Dodewaard; 2. Marco Brus Schijndel; 3. Kobus Hereijgers Hedel; 4.
Jasper de Laat Moergestel; 5. Daan de Groot Utrecht; 6. Pieter van Oirschot
Best; 7. Ruud Kooijmans Maarheeze; 8. Ferdi van Katwijk Wanroy; 9. Nol van Loon
Tilburg; 10. Mark Olieman Leende; 11. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 12. Maarten
Seefat Oirsbeek; 13. Tim Kleinloog Eindhoven; 14. Ocko Geserick Hilversum; 15.
Joep Verhees Helmond; 16. Tom Marcelis Eindhoven; 17. Gijs Vierling Veldhoven;
18. Arnold Stam Sprang-Capelle; 19. Hugo Heijnen Boxmeer; 20. Rick Craenen
Nederweert;
Junioren: 1. Luuk Lohuis Denekamp; 2. Julian Stolk Pijnacker;
3. Paul Gruithuijzen Breugel; 4. Danny Stam Sprang-Capelle; 5. Teun Teulings
Breugel; 6. David Raaijmakers Nuenen; 7. Damian Kooreman Aalsmeer; 8. Stefan
van Drunen Dordrecht; 9. Stijn Wouters Chaam; 10. Dani Slimmens Gorinchem; 11.
Rowan de Bruyn Bergeijk;
NUENEN.(
2016.08.21 )
Elite/Beloften/Amateurs: 1. Robbert
de Greef Geldrop; 2. Ronan van Zandbeek Schijndel; 3. Pieter van Oirschot Best;
4. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 5. Benjamin Sydlik Wassenberg; 6.
Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 7. Bjorn van der Heijden Schaijk; 8. Marco Brus
Schijndel; 9. Robert Solberg Neerbeek; 10. Bob Olieslagers Rijen; 11. David van
Eerd Breda; 12. Robert Sydlik Duitsland; 13. Jeroen Janssen Nijmegen; 14.
Martijn Veling Bilthoven; 15. Wayne Stijns Bunde; 16. Frans Hoveijn Houten; 17.
Edwin Arts Helmond; 18. Floris Pennings Geldrop; 19. Rowan Bergmans
Maren-Kessel; 20. Jorrit de Haas Eersel;
NUENEN.(2017.08.20)
Elite/Beloften: 1. Hans Dilling Nijmegen; 2.
Lehvi Braam Dodewaard; 3. Hans Dekkers IJzendijke; 4. Joey van Rhee Nijverdal;
5. Wayne Stijns Bunde; 6. Robbie Gevers Schijndel; 7. Koen
van de Klundert Woensdrecht; 8. Ronan van Zandbeek Schijndel; 9. Roland van der
Sloot s-Hertogenbosch; 10. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 11. Robert Solberg
Neerbeek; 12. Paul Gruithuijzen Breugel; 13. Sam Muskens Tilburg; 14. Mart
Muskens Heesbeen; 15. Xavier Poels Oeffelt; 16. Arjan Kuiten Geldrop; 17.
Willem-Jan Post Haastrecht; 18. Jasper van Mierle 19. Bas Sitters Zegge; 20.
Paul Dekkers
NUENEN.(
2018.08.19 )
Elite/Beloften: 1. Jos Koop Eindhoven; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Teun Teulings Breugel;
4. Mitch Groot Brunssum; 5. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 6. Paul Gruithuijzen
Breugel; 7. Robbie van Bakel Deurne; 8. Mark Olieman Leende; 9. Kevin Verwaest
Bijschrijver 10. Jordi Steenbakkers Boxtel; 11. Wessel Zennipman Zutphen; 12.
Robin Wennekes Arnhem; 13. Pim van de Klundert Woensdrecht; 14. Mart Muskens
Heesbeen; 15. Luuk van Helden Vlodrop; 16. Bram van der Zwet Roelofsarendsveen;
17. Koen van Helvoirt Erp; 18. Jarno van Esch
Sint-Oedenrode; 19. Jorrit de Haas Eersel; 20. Jesse Huijbregts Roosendaal;