MIERLO.KERSENCRITERIUM.( 2000.07.15 )
Sportkl.-A/B/Vet:1. Jacco
Tettelaar Vlaardingen; 2. Marcel van der Heijden Schaijk; 3. Ruud Wilting
Knegsel; 4. Stan Janssen Siebengewald; 5. Hans van Eijk Hillegom; 6. Tonnie
Gijsbers Helmond; 7. Noud van der Sanden Eindhoven; 8. Martin Teunissen
IJsselstein; 9. Tiny Borgers Veldhoven; 10. Herman Kroezen Deurne; 11. Hans van
de Munckhof Horst; 12. Gerrie Glas Eindhoven; 13. Mark van den Boomen Bladel; 14.
Thom van der Does Delft;15. Arnold Schoon Best; 16. Frank Stijnen Weert;17.
Peter van Dam Velthoven;18. Ben Pouwels Cuyk; 19. Leo Wouters Sint-Oedenrode;
20. Stephan van Hoof Mierlo;
Sportkl.-A/B/Vet Tijdrit:1. Jacco
Tettelaar Vlaardingen; 2. Hans van de Munckhof Horst; 3. Peter van Dam
Velthoven; 4. Hans van Eijk Hillegom; 5. Stan Janssen Siebengewald; 6. Werner
Joosten Liessel; 7. Alexander Soontiens Bladel; 8. Martin Teunissen
IJsselstein; 9. Herman Kroezen Deurne; 10. Sjoerd van Raak Helmond; 11. Jac van
Kessel Deurne; 12. Herman Jeurissen Deurne; 13. Jos van der Wijst Sint
Oedenrode; 14. Noud van der Sanden Eindhoven; 15. Stephan van Hoof Mierlo; 16.
Arnold Schoon Best;
MIERLO.KERSENCRITERIUM.( 2001.08.05 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Herold Dat Lierop; 2. Piet Rooyakkers Nuenen; 3. Guido
Mutsaars Schijndel; 4. Cas Graafmans Tilburg; 5. Marcel
Boudewijns Gerwen; 6. Pascal Hermes Liempde; 7. Bart Bosman
Harderwijk; 8. Richard Kooijman Winkel; 9. Ferry van Heeswijk
Schijndel; 10. Hans Dekkers Eindhoven; 11. Ad van de Boogaard
Eindhoven; 12. Kenny van Hummel Elden; 13. Warner Boekhout Odijk; 14.
Patrick Snijders Haarsteeg; 15. Joep Aerts Eindhoven; 16. William
Berns Cuyk; 17. Maarten Mathot Rosmalen; 18. Marc Gerritsen
Oirschot; 19. Jacco Spithoven IJsselstein; 20. Guido Mutsaars
Schijndel;
Junioren: 1. Jasper van Heeswijk Vught; 2. Marco
Wesseling ’s-Hertogen- bosch; 3. Jos Harms Oude Pekela; 4. Maikel
Paas Munstergeleen; 5. Arnoud van Groen Amsterdam; 6. Kees Hagen
Ermelo; 7. Guus Magielse Estland; 8. Stefan Huizinga Woudrichem;
9. Dennie Hulsen Schijndel; 10. Daan Waanders Lichtenvoorde;11.
Chris Rovers Gemonde; 12. Koen Langenkamp
Hoogersmilde;13. Job Vissers Erp; 14. Dennis
van Uden Heeswijk-Dinther; 15. Thijs Jonker Uden;16. Sander van
Amerongen Rheden; 17. Thijs Wennink Hengelo;18. Adam Maris Dordrecht;
19. Jeroen Akkerman Almere; 20. Niek Oude-Nijeweme Geesteren;
Dames-Regio: 1. Loes Gunnewijk Rekken; 2.
Suzanne de Goede Zoeter- woude; 3. Miranda Vierling Den Haag; 4.
Pleuni Möhlmann Apeldoorn; 5. Judith Helmink Maurik; 6. Vera Koedooder
Bovenkarspel; 7. Martine Bras Helmond; 8. Marieke Verhoeven Erp;
9. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 10. Patricia Hermes Liempde; 11.
Janne Brok Eindhoven; 12. Inge Velthuis Wageningen; 13. Louise
Bremer Steenwijk; 14. Elly van Boxmeer Erp; 15. Annemiek van Loon
Veenendaal; 16. Bea Bleumink Zutphen; 17. Maria van Dinter 18.
Janny Kleinjan Almelo; 19. Jolanda van Dongen 20. Sandra Duin Alkmaar;
MIERLO.KERSENCRITERIUM.( 2002.08.11 ).
Elite/Neo: 1. Marcel Boudewijns Gerwen;
2. Hans Bloks Helmond; 3. Frank Kwanten Nuenen; 4. Bart Bosmans
Geldrop; 5. Warner Boekhout Odijk; 6. Mike Strijbosch Helmond;
7. John van Nistelrooij Berlicum; 8. Winfried Goes Venlo; 9. Harold
van Gerven Eersel; 10. Michiel Elijzen Ede; 11. Robbert van der
Stelt Aalst; 12. Marc van Grinsven Deurne; 13. Francois Nooten
Dorst; 14. Sjoerd van Raak Helmond; 15. Joram Hartogs Amersfoort;
16. Detlef La Grand Eindhoven; 17. Wouter
Perry Swolgen; 18. Erik van den Eerenbeemt Asten; 19. Harols Dat
Asten; 20. Mark van Helvoirt Schijndel;
Dames-Jun/Nie: 1. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Marjon Spijkerman
St. Nicolaasga; 4. Christa Pirard Sprundel; 5. Marije Profijt
Hoogeveen;6. Daniëlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 7. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 8. Loes Markerink Raalte; 9. Nathalie van
Katwijk Oploo;10. Linda Dirkx Reusel; 11. Roxane Knetemann Krommenie;
12. Sandra Duin Alkmaar;13. Joukje Braam Warmenhuizen; 14. Renske
Doedeé Kloosterzande;15. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 16. Christel van
Bakel Gronsveld;17. Lotte Egberts Borger; 18. Marlijn Binnendijk Zuid
Scharwoude; 19. Martine Geerts Borger; 20. Kornelia Groenenveld
Oppenhuizen;
Sportkl.-b: 1. Hans van
Dijk Nieuwegein; 2. Eddy Bouwmans Gemert; 3. Frank Witlox
Eindhoven; 4. Alfred Visser Leeuwarden; 5. Geert Oosterbosch
Eindhoven; 6. Jac van Kessel Deurne; 7. Hans van Bavel St.
Anthonis; 8. René Alblas De Meern; 9. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 10. Henk van Lijsdonk Helmond; 11.
Stephan van Hoof Mierlo; 12. Michel van Hoof Gemert; 13. John van
Rullen Schijndel; 14. Leo van Anrooij ’s-Hertogenbosch; 15. Roy
Elias Tilburg; 16. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessend; 17. Stephan
Franken ’s-Hertogenbosch; 18. Martin Opdam Liessel;19. Dennis Rijkers
St. Michielsgestel; 20. Marco Laht Eindhoven;
MIERLO. (
2003.08.01 )
Nieuwelingen: 1. Michael van Staeyen
Schoten/Belgie; 2. Martijn van Schaijk Helmond; 3. Bart Tijssen
Heerlen; 4. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 5. Sven Nooytens
Mol/Belgie; 6. Hjalmar de Munk Nuenen; 7. Bart Senders Hapert;
8. Micheal Beekelaar Brunssum;9. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 10.
Steven Kruijswijk Nuenen; 11. Jan Mikkers Uden; 12. Marcel Kamsma
Gerwen; 13. Jeroen Dekkers Lierop; 14. Savié van Horik Lierop;
15. Marco Michiels Deurne/Belgie; 16. Raymond Werst Heerlen; 17.
Tom Leysen Herentals/Belgie;18. Ramon van Ede Nieuwegein; 19. Stefan
Doensen Nederweert; 20. Joei Bakker Zaandam;
Nieuwelingen.Eindkl.: 1. Tim
Nederlof Maarssen; 2. Pim de Beer Bakel; 3. Jan Mikkers Uden; 4.
Joei Bakker Zaandam; 5. Savié van Horik Lierop; 6. Ramon van Ede
Nieuwegein; 7. Steven Kruijswijk Nuenen; 8. Jeroen Dekkers
Lierop; 9. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 10. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 11. Martijn van Schaijk Helmond; 12. Micheal
Beekelaar Brunssum; 13. Jeroen Dohmen Born; 14. Marcel Kamsma
Gerwen; 15. Hjalmar de Munk Nuenen; 16. Stefan Doensen
Nederweert; 17. Koen van Grootel Bakel; 18.
Patrick Vliegen Veldhoven;19. Bart Tijssen Heerlen; 20. Harm Verhaegh
Deurne;
MIERLO.KERSENCRITERIUM. ( 2003.08.17 )
Elite/Beloften: 1. Job
Vissers Erp;2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Dirk van Schalen Helmond; 4.
Niels Hamers Weert; 5. Erwin van Leijen Ewijk; 6. Ralf Hamers
Schijndel; 7. Marc van Grinsven Deurne; 8. Rik de Voogd
’s-Graven- zande; 9. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 10. Vincent
Geluwie Huizen; 11. Ferdi van Katwijk Oploo; 12. Bart Dirkx Reusel; 13.
Remon van den Hout Rosmalen; 14. Richard Hoeben Deurne; 15. Jarko
van der Stelt Helmond; 16. Thijs Jonker Uden; 17. Detlef La Grand Eindhoven; 18. John Bongaards De
Lier;19. Bart Brouwers Eindhoven; 20. Michiel Hendriks Boxmeer;
Junior-Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen
Steenbergen; 2. Marije Profijt Hoogeveen; 3. Nathalie van Katwijk
Oploo; 4. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 5. Daniëlle van
Pinxten St. Michiels Gestel; 6. Renske Doedeé Kloosterzande;7. Liesbeth
Bakker Wieringerwerf; 8. Kornelia Groenveld Oppenhuizen;9. Joukje Braam
Warmenhuizen; 10. Marielle Kerste Harmelen; 11. Christel van
Bakel Gronsveld; 12. Linda Kroes Raalte; 13. Linda Dirkx Reusel;
14. Marjolijn Gödde H.I. Ambacht; 15. Anouk Haantjes Zutphen; 16.
Leida Roelofs Uden; 17. Mariëtte Gouweloos Mijnsheerenland; 18.
---; 19. Sanne Hokke Zaandam; 20. Angela van der Velde Wernhout;
Nieuweling-Meisjes: 1. Roxane
Knetemann Krommenie; 2. Ellen van Dijk Harmelen; 3. Monique van
de Ree Willemstad; 4. Maxime Groenewegen Amsterdam; 5. Suzanne
van Veen Naaldwijk; 6. Sigrid Jochems Vianen; 7. Amanda Bongaards
De Lier; 8. Sofie van Horik Heukelum; 9. Linda van Rijen
Veghel;10. Silke Kogelman Lemelerveld; 11. Suzan Simons Steenbergen; 12.
Jennifer van Staten Rotterdam;13. Birgitta Wind Muiderberg; 14. Marieke
de Kort Liempde; 16. Mariska van Beem Tiel; 17. Lois Hendriks
Hilversum; 18. Denise Bloemers Uden; 19. Chantal van Pinxten St.
Michielsgestel; 20. Lisanne Wolters Druten;
Amateurs-B: 1. Harry van Dam Mierlo;2. Rini
van Kessel Deurne; 3. Harold Fischer Driel; 4. Jeroen Wolbrink
Schalkhaar; 5. Ron Wilting Nieuwegein; 6. Geert Oosterbosch
Eindhoven; 7. Frans Wittenberg Herveld; 8. Henri Vennix
Oostelbeers; 9. Ron Kums Nederweert; 10. Joost Pulskens
Oisterwijk; 11. Roland Draaijer Druten; 12. Roland van Erp Best;
13. Dennis Rijkers St. Michielsgestel;14. Johan Hendriks Hilversum; 15.
Patrick Houthooft Hemond;16. Marcel van den Kerkhof Leende; 17. Johan
Dingemans Lage Zwaluwe;18. Ab Nederlof Maarssen;19. Peter Witlox Eindhoven; 20.
Peter van de Geest Driel;
MIERLO
.( 2004.08.09 )
Nieuwelingen Proloog: 1. Johim
Ariesen Rhenen; 2. Savié van Horik Lierop; 3. Mike Kersten
Valkenswaard; 4. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 5. Tommy Groffen
Baarle-Nassau; 6. Gijs Boermans Losser; 7. Bob Stopler Woerden; 8. Tim Posthuma
Weerselo; 9. Ronan van Zandbeek Schijndel; 10. Brain Bertrand Hoensbroek; 11.
Xavier Vlake Landgraaf; 12. Bart Tijssen Heerlen; 13. David Raaijmakers
Oosteind; 14. Stefan Limburg Witte Paarden; 15. Job
Hofste Oldenzaal; 16. Björn-Jan Aardoom Capelle a/d IJssel; 17. Mart van Blanken
Hengelo; 18. Danny Boelens Maarheeze; 19. Paul van der Ven Tilburg; 20. Lon
Ploemen Kerkrade;
Nieuwelingen Criterium: 1. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 2. Bart Tijssen Heerlen; 3. Savié van Horik
Lierop; 4. Xavier Vlake Landgraaf; 5. Coen Vermeltfoort
Schuinesloot; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Job
Hofste Oldenzaal; 8. Brain Bertrand Hoensbroek; 9. Björn-Jan
Aardoom Capelle a/d IJssel; 10. Bob Stopler Woerden; 11. Mart van
Blanken Hengelo; 12. Tim Posthuma Weerselo; 13. Stefan Limburg
Witte Paarden; 14. Tommy Groffen Baarle-Nassau; 15. David
Raaijmakers Oosteind; 16. Gijs Boermans Losser; 17. Paul van der
Ven Tilburg; 18. Lon Ploemen Kerkrade; 19. Mike Kersten Valkenswaard; 20. Danny
Boelens Maarheeze;
MIERLO.KERSENCRITERIUM .( 2004.08.29 )
Elite/Neo: 1. Rik Kavsek Landgraaf; 2.
Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Kenny van Hummel Elden; 4. Piet
Rooyakkers Gerwen; 5. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 6. Leon
Rooyakkers Gerwen;7. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 8. Michiel Bleyen
Snellegem (België); 9. Ferdi van Katwijk Oploo; 10. Jos Verbist
Liessel; 11. Marc van Grinsven Deurne; 12. Dennis van Dijken
Dodewaard; 13. Roy de Waal Westerhoven; 14. Jeroen Hendriks
Boxmeer; 15. Niels Hamers Weert; 16. Sander van Amerongen Rheden;
17. Bart Brouwers Eindhoven;18. Joost van Haren Boxmeer; 19. Randy
Holleman Dordrecht; 20. Nick Vermeulen Best;
Dames-Junioren: 1. Marianne Vos Wijk en
Aalburg; 2. Ellen van Dijk Harmelen; 3. Roxane Knetemann
Krommenie; 4. Moniek Rotmensen Steenbergen; 5. Suzanne van Veen
Naaldwijk; 6. Jennifer van Staten Rotterdam; 7. Daniëlle van
Pinxten Sint Michielsgestel; 8. Yvonne Leezer s-Gravenzande; 9.
Marjolijn Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 10. Kimberley Blythe Engeland; 11.
Renske Doedeé Kloosterzande; 12. Sofie van Horik Heukelum; 13.
Eefje Tabak Bergeijk; 14. Marielle Kerste Harmelen; 15. Linda
Kroes Raalte; 16. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 17. Marlijn
Binnendijk Zuid Scharwoude; 18. Suzan Simons Steenbergen; 19.
Linda Ter Beek Hengelo ov; 20. Lotte Egberts Borger;
Dames-Nieuwelingen: 1. Maxime
Groenewegen Amsterdam; 2. Elise van Hage Noordwijkerhout; 3.
Hannah Welter Loosdrecht; 4. Monique van de Ree Willemstad; 5.
Nina Kessler Velserbroek; 6. Alike Haanstra Waskemeer; 7. Esther
Lommers Dordrecht; 8. Britt Jochems Vianen; 9. Denise van Pierre
Wilnis; 10. Noortje Tabak Bergeijk; 11. Ivanka Dijkxhoorn
Rijswijk; 12. Amanda Bongaards De Lier; 13. Manon Klomp Tilburg;
14. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 15. Linda van Rijen Veghel; 16.
Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 17. Leonie Timmer Gasselte; 18.
Alice Pirard Theux (België); 19. Patricia van Loon s-Gravemoer; 20.
Silke Kogelman Lemelerveld;
Amateurs-A: 1. Johan Pemen Rijsbergen;2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Eddy Hermsen Ochten; 4. Lars Weijers
Bemmel; 5. Wilfried Goes Tegelen; 6. Peter Verhouden Eindhoven;
7. John van Nistelrooij Berlicum; 8. Ron Graat Overloon; 9.
Jorg van Dinther Heesch;10. Jacco Spithoven IJsselstein; 11. Henry Schut
Zeeland; 12. Hans Slegers Someren; 13. Marcel van den Kerkhof Leende;
14. Gert Verdijk Heijen;15. Stan Janssen Siebengewald; 16. Peter van
Dam Eindhoven; 17. Paul Lijten Helmond; 18. Willem Derks Berghem;
19. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 20. Dion Koch Overpelt;
MIERLO.KERSENCRITERIUM .( 2005.07.24 )
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Wietske
Bol Avenhorn; 2. Eefje Tabak Bergeijk; 3. Marit Huisman
Lutjebroek; 4. Nicole Pieters Hoofddorp; 5. Sofie van Horik
Heukelum; 6. Manon Klomp Tilburg; 7. Suzan Simons Steenbergen;
8. Gina Haats Duitsland; 9. Laury Timmermans `s-Hertogen- bosch; 10.
Noortje de Kort Dongen; 11. Nina Roelofs Berghem; 12. Patricia
van Loon `s Gravenmoer; 13. Esmee Janssen Hoeven; 14. Denise d
'Hamecourt Retie (B); 15. Anika Werheit Duitsland; 16. Yvonne
Kuiper Den Ham; 17. Bianca Dodemont Epen; 18. Lucinda Brand
Oud-Beijerland; 19. Iris Spooren Duizel; 20. Lieke Munsters
Deurne;
MIERLO.KERSENCRITERIUM .( 2005.08.14 )
Elite/Belofte: 1. Arno Hartog Giessenburg; 2.
Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Marco Wesseling Den Bosch; 4. Dennis
van Dijken Bemmel; 5. Chris Kerkdijk Tilburg; 6. Ralf Hamers
Schijndel; 7. Dirk van Schalen Helmond; 8. Niels Hamers
Schijndel; 9. Sander van Amerongen Rheden; 10. Marc van Grinsven
Deurne; 11. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 12. Maarten Bremer
Dodewaard; 13. Luuk Metsemakers Neer; 14. Ruud Kooijmans Beek en
Donk; 15. Mark de Vaal Blaricum; 16. Detlef
La Grand Eindhoven; 17. Rob Zwekars Tilburg; 18. Bart Brouwers
Eindhoven; 19. Antoine de Haan Boxmeer; 20. Addy van Stiphout
Helmond;
Junioren: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 3. Mike Feys Geldrop; 4. Wout Poels
Blitterswijck; 5. Mart van Blanken Hengelo; 6. Aaron Deckers
Boxmeer; 7. Remco Broers Maartensdijk; 8. Thijs van den Berg
Uden; 9. Edwin Arts Overloon; 10. Geert van der Sanden Nuland;
11. Jeroen Dekkers Lierop; 12. Pieter Homan Uithoorn; 13. Tim
Posthuma Weerselo; 14. Jan Coolen Geldrop; 15. Marcel Kamsma
Gerwen; 16. Micheal Kersten Valkenswaard; 17. Rick Craenen
Nederweert; 18. Jan Verhaegh Deurne; 19. Koen
van Grootel Bakel; 20. Jimmy Witjes Oud-Beijerland;
Amateurs-B/Veteranen: 1. Peter
Verhouden Eindhoven; 2. Marius van Oirschot Best; 3. Heinz van
der Schouw Someren; 4. Gerrie Glas Eindhoven; 5. Michel
Klarenbeek Klarenbeek; 6. Berry Draaijer Twello; 7. Christian
Wagemakers Sprang Capelle; 8. Rob Kwaaitaal Nijmegen; 9. Jeroen
van der Honing Eindhoven; 10. Stephan van Hoof Mierlo; 11. Frans
Willems Oostelbeers; 12. Willard van Ooij Linschoten; 13. Leo
Bruijstens Schijndel; 14. Theo van Berlo Beek en Donk; 15. Cees
Smetsers Helmond; 16. Bennie Eeftink Veldhoven; 17. Hans Hissink
Arnhem; 18. Jeroen Wolbrink Schalk- haar; 19. Henri Emens
Deventer; 20. Dennis Rijkers St. Michielsgestel;
MIERLO.KERSENCRITERIUM.(
2006.07.01 )
Elite/Beloften: 1. Marco Wesseling
s-Hertogenbosch; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Bas Robroek Heerlen; 4. Wouter
van Zanten Apeldoorn; 5. Nick Vermeulen Best; 6. Ralf Hamers Schijndel; 7.
Niels Hamers Stramproy; 8. Antoine de Haan Boxmeer; 9. Marc Habets Simpelveld;
10. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 11. Michael Pepper Zuid-Afrika; 12. Thijs van
den Berg Uden; 13. Daan Boeijen Haarsteeg; 14. Pim de Beer Bakel; 15. Rick
Craenen Nederweert; 16. Stefan Doensen Nederweert; 17. Koen
Verburg Zeeland; 18. Stefan Janiel Duitsland; 19. Niels van Otterloo Marle 20.
Paul Dekkers Nuenen;
Masters 40+: 1. Harrie Geeris Geldrop; 2.
Wladimir Goltfried Duitsland; 3. Jo Scholten Echt; 4. Axel Urlings Meerssen; 5.
Peter Witlox Eindhoven; 6. Theo Schlijper Linschoten; 7. Hans Hissink Arnhem;
8. Pierre v.d. Beurcht Boekel; 9. Jurgen Feustel Duitsland; 10. Michael Donner
Duitsland; 11. Geert Oosterbosch Eindhoven 12. Bert van Boxmeer Best; 13. John
van der Vleuten Veldhoven; 14. Ed de Hond Baarlo; 15. Martin Opdam Liessel; 16.
Julius Firkowski Duitsland; 17. Ronald van Wieringen Leimuiden; 18. Henri
Vennix Oost West en Middelbeers;19. Theo Wouters Eindhoven; 20. Theo van Berlo
Beek en Donk;
MIERLO.KERSENCRITERIUM.(
2007.07.07 )
Elite/Beloften: 1. Jos Harms Oude Pekela; 2.
Hans Bloks Helmond; 3. Erik van Stratum Geldrop; 4. Antoine de Haan Boxmeer; 5.
Dennie Hulsen Schijndel; 6. Rick Craenen Nederweert; 7. John den Engelsman
Bakel; 8. Rob Meiland Hoogerheide; 9. Stijn Boschker Schiedam; 10. Nicky de
Vroome Rijswijk Zh; 11. Peter van den Heuvel Bakel; 12. Edwin Arts Overloon;
13. Detlef la Grand Eindhoven; 14. Ben van der Kooi
Breda; 15. Bernt Hamers Schijndel; 16. Bart Tijssen Heerlen; 17. Job Vissers Erp; 18. Nieck Busser Nuenen; 19. Martijn van Schaijk
Helmond; 20. Koen van Grootel Bakel;
Junior-Vrouwen: 1. Daisy van der Aa Losser; 2.
Noortje de Kort Dongen; 3. Jacobien Kanis Zwolle; 4. Marissa Otten Enter; 5.
Elise van Hage Noordwijkerhout; 6. Adriene Snijder Kollum; 7. Esther Lommers
Zwijndrecht; 8. Agnieta Francke Koudekerke; 9. Dyonne Dekkers Lierop; 10. Lotte
de Veen Muntendam; 11. Britt Jochems Vianen; 12. Marit Huisman Lutjebroek; 13.
Anna van der Breggen Hasselt; 14. Chantal Blaak Zuidland; 15. Sanne Verhart
Wassenaar; 16. Marieke den Otter Hoornaar; 17. Lucinda Brand Oud Beijerland;
18. Kirsten Niessen Veenendaal; 19. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 20. Ruth
Springer Heerhugowaard;
Nieuweling-Meisjes: 1. Amy
Pieters Zwanenburg; 2. Alien Paarhuis Rouveen; 3. Laura Meurs Dordrecht; 4.
Winanda Spoor Rijswijk Zh; 5. Laura van der Kamp Hasselt; 6. Ashley Spierings
Zoetermeer; 7. Francis Keizer Doetinchem; 8. Ymke Stegink Naarden; 9. Anne van
de Beurcht Volkel; 10. Sabine Rijkers Hapert; 11. Ivana Tiessens Zuidhorn; 12.
Lana Verberne Lierop; 13. Natasja de Vroome Rijswijk Zh; 14. Sanne van Gorsel
Puttershoek; 15. Danielle Meijering Stadskanaal; 16. Britt Jansen Wijhe; 17.
Birgit Lavrijssen Kapelle; 18. Chloë Spier Hilversum; 19. Melissa van Neck
Amstelveen; 20. Nadine Veldman Reuver;
MIERLO
.( 2008.07.05 )
Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2.
Marc van Grinsven Deurne; 3. Hans Bloks Helmond; 4. Geert van der Sanden
Nuland; 5. Willem Schwaner Oploo; 6. Rob Meiland Hoogerheide; 7. Rick Craenen
Nederweert; 8. Jan Winkelmolen Ell; 9. Jan Coolen Geldrop; 10. Guido Benthem
Velp Gld; 11. Paul Dekkers Nuenen; 12. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 13.
Dirk van Schalen Helmond; 14. Stefan Doensen Nederweert; 15. Koen Verburg Zeeland; 16. John den Engelsman Bakel; 17.
Bob Pennings Boxtel; 18. Ruan Benson Zuid-Afrika;
19. Francis Vos Best; 20. Antoine de Haan Boxmeer;
Junior-Vrouwen: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2.
Agnieta Francke Koudekerke; 3. Sanne Verhart Wassenaar; 4. Lisanne
Ottema Muntendam; 5. Maaike Hoek Almelo; 6. Barbara de Ridder Noordwijk
Zh; 7. Ashley Spierings Zoetermeer; 8. Judith Bloem Kwintsheul;
9. Mandy van de Linden Nuenen; 10. Marte Lenferink Vriezenveen; 11.
Melissa van Neck Amstelveen; 12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Britt Jansen
Wijhe; 14. Yvonne Kuiper Den Ham Ov; 15. Marjolein Claessen Hoeven; 16.
Lieselotte Hesselink Lekkerkerk; 17. Nadine Veldman Reuver; 18.
Francesca Van Berm Zuid-Afrika; 19.
Thamara Pijpers Ridderkerk; 20. Gina van den Berkmortel Deurne;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Laura van
der Kamp Hasselt; 2. Melanie Woering Rozenburg Zh; 3. Iris
Ockeloen Dordrecht; 4. Jermaine Post Oegstgeest;
5. Claudia Koster Oudorp Nh; 6. Henriette Woering Rozenburg Zh; 7. Alien
Paarhuis Rouveen; 8. Ymke Stegink Naarden; 9. Kirsten van der Aa Losser; 10.
Danielle Meijering Stadskanaal; 11. Jessie Joosse Rijswijk Zh; 12.
Sophie de Ruijter Zoetermeer; 13. Rebecca Talen Spijkenisse; 14.
Denise Bouma Spijkenisse; 15. Anouk Rockx Oud-Gastel; 16. Nicole Oude
Wansink Tiel; 17. Lorette Dijstelbloem Leende; 18. Jet Wildeman Raalte;
19. Lana Verberne Lierop; 20. Sabrina Stultiens Meijel;
Amateurs-A: 1. Ralf Steegs Arnhem; 2.
Pierre van de Beurcht Boekel; 3. Joost Aelmans Uden; 4. Maurice
Engbersen Nederweert; 5. Rick van den Hurk Waalre; 6. Dion Koch
Valkenswaard; 7. Peter Verhouden Eindhoven; 8. Henk Mertens
Aarle-Rixtel; 9. Frank Witlox Eindhoven; 10. Jeroen van der Honing
Valkenswaard; 11. Roel van Gameren Berlicum; 12. Marcel Prakken
Enschede; 13. Ferry Castelijns Gemert; 14. Winfried Goes Tegelen; 15. Rob van
Gameren Berlicum; 16. Dirk Jansen Bladel; 17. Patrick Speijer Helmond;
18. Willem Klerkx Helmond; 19. John Verhouden Eindhoven; 20.
Harm Rombouts Luyksgestel;
MIERLO.(2011.05.29)
Amateurs: 1. Marc van
Grinsven Deurne; 2. Ron Paffen
Milsbeek; 3. Paul Lijten Helmond; 4. Berry Roelofs Groesbeek; 5. Maarten Coolen Veghel; 6. Rob van Gameren Berlicum; 7. Luuk de Beer Bakel; 8. Emiel Vos Berghem; 9. Marcel Meeuwsen Elst; 10. Roy Kersten
Nijmegen; 11. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 12. Rik de Schrijver
Utrecht; 13. Ronny Bossers Waalwijk; 14. Thijs van der Bijl Lent; 15. Mario
Willemsen Huissen; 16. Nick Riddy Veghel; 17. Joost Horstink Zevenaar; 18. Roel
van Gameren Heeswijk-Dinther; 19. Sven Henze Nuenen; 20. Gert Verdijk Heijen;
Junior-Vrouwen: 1. Pauliena
Rooijakkers Asten-Heusden; 2. Britt
Teunissen Ysselsteyn Lb; 3. Simone
Rockx Oud-Gastel; 4. Danielle de Jong
Haarlem; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. Maud Kaptheijns Westerhoven; 7. Femke Kastelijn Neerkant; 8. Marloes Bakker Veendam; 9. Sosja Bakker Oosterhout Nb; 10. Anne Peer Beuningen; 11. Sophie van der Horst Wijk bij Duurstede; 12. Suzanne Huijs Belfeld; 13. Amber Droog Zoetermeer;
Nieuweling-Meisjes: 1. Evy
Kuijpers Lierop; 2. Femke Geeris
Geldrop; 3. Lysanne Rohde
Prinsenbeek; 4. Manon Driessen
Terheijden; 5. Haliegh Dolman
Zwijndrecht; 6. Dyann Veenstra Emmen; 7. Ilse Vrijma Heenvliet; 8. Kim van Bakel
Deurne; 9. Laura Breeman Dordrecht; 10. Jaimy Thaens Someren; 11. Lotte Groper Empel;
MIERLO.KERSENRONDE .( 2019.05.30 )
Amateurs: 1. Robert de Jong Arnhem; 2. Ruud Kooijmans
Maarheeze; 3. Dirk van Leuken Eindhoven; 4. Rob Vincenten Bavel; 5. Twan Kops
Veldhoven; 6. Dennis Willemsen Veldhoven; 7. Pekka Heijnen Bocholt; 8. Peter de
Winter Eindhoven; 9. Niels Vreys 10. Guido Benthem Velp; 11. Luuk Nissen Best;
12. Roy Steuten Ell 13. Nick Riddy Veghel; 14. Brian Rutjens x 15. Bram
Kerkhofds Lommel(Bel); 16. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 17. Paul Dekkers
Gerwen; 18. Roel van Gameren Veghel; 19. Martijn Gijsbers Heeze; 20. Peter van
den Heuvel Bakel;