MAARHEEZE.( 2000.08.04 )

Beroepsrenners: 1. Jeroen Blijlevens Meerle(Belgie); 2. Geert Verheijen Belgie; 3. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie); 4. Sandro Bijnen Budel; 5. Berry Hoedemakers Schijndel; 6. Wim van de Meulenhof Helmond; 7. Marc Lotz Lanaken; 8. Servais Knaven Meerle(Belgie); 9. Tom Hoedemakers Schijndel; 10. Tim Lenaers Belgie; 11. Anthony Theus Bergeyk; 12. Paul van Schalen Bakel; 13. Gerben de Knegt Tilburg; 14. J Guns; 15. Marek Salermo Belgie; 16. Davy Daniels Belgie; 17. Kees Hopmans Hoogerheide; 18. John den Braber Rotterdam; 19. Michael van der Wolf Ridderkerk; 20. Koos Moerenhout Steenbergen;

Elite/Neo: 1. Harold Dat Lierop; 2. Joost van Hest Goirle; 3. Marc Gerritsen Oirschot; 4. Pascal Hermes Liempde; 5. Ferry van Heeswijk Schijndel; 6. Joep Aerts Eindhoven; 7. Cas Graafmans Tilburg; 8. Niels Hamers Schijndel; 9. Piet Rooijakkers Nuenen; 10. Eric van Leijen Ewijk; 11. Kurt Wouters 12. Michael Lato 13. Martien Maton Bladel; 14. Robbert van der Stelt Aalst; 15. Jurgen Schepers 16. John Verhouden Eindhoven; 17. Sebastiaan Bennaars Mierlo; 18. Stefan Schar 19. Ralf Steegs Panningen; 20. Maikel Groffen Tilburg;

Junioren: 1. Mari van Boven Helmond; 2. Wouter Mol Nibbixwoud; 3. Erik Verboven Made; 4. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 5. Norbert Poels Blitterswijk; 6. Arne Dix Dronten; 7. Jos Verbist Liessel; 8. Michel van Diessen Veldhoven; 9. Wouter Perry Swolgen; 10. Freek Foole Eindhoven; 11. Edwin Kompier Nieuwerbrug; 12. Richard Hoeben Deurne; 13. Mario Hermans Melderslo; 14. Thijs Jonker Uden; 15. Roy Spijker. Kampen; 16. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 18. Clemens Schilder Zwaagdijk; 19. Dirk Jan Molenaar Rijswijk(Gld); 20. Robert Wilborst Made;

Sportkl.-A: 1. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Edwin Raats Helmond; 3. Rob Ypenburg Nieuwegein; 4. Hans van de Munckhof Horst; 5. Marcel Boudewijns Gerwen; 6. Peter van Dam Velthoven; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Arnold Schoon Best; 9. Erik Keeris Veldhoven; 10. Ruud Jacobs Veldhoven; 11. Jack van Dalen Made; 12. Martin Teunissen IJsselstein; 13. Hans Schepens Helmond; 14. Werner Joosten Liessel; 15. Martin Opdam Liessel; 16. Sammie Sezin Eindhoven; 17. Dave van Seggelen; 18. Geert Oosterbosch Eindhoven; 19. Jan Donders Tilburg; 20. Mark van den Boomen Bladel;

 

MAARHEEZE.MIJL VAN MARES.( 2001.08.10 ).

Beroepsrenners: 1. Max van Heeswijk Baexem; 2. Jan Svorada Tsjechie; 3. Jans Koerts Weelde; 4. Stuart O`Grady Australie; 5. Sandro Bijnen Budel; 6. Paul van Schalen Bakel; 7. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 8. Erwin Thijs Belgie; 9. Servais Knaven Meerle; 10. Michal Prusa 11. Jan Boven Minder- hout; 12. Remco van der Ven Utrecht; 13. Adam Wadecki Polen; 14. Bobbie Traksel Tiel; 15. David Kruppa 16. Rik Reinerink Notter; 17. Rudie Kemna Deurningen;18. Hans de Meester 19. Grzegorz Wajs Polen; 20. David Orvalho Enschede;

Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Niels Hamers Schijndel; 4. Eric van Leijen Ewijk; 5. Ruud Aerts Riel; 6. Marcel Boudewijns Gerwen; 7. Bastiaan Krol Oldenzaal; 8. Roy Curvers Haelen;9. Robert Klijs Waalre; 10. Piet Rooyakkers Nuenen; 11. Jurgen Schepers 12. Ad van de Boogaard Eindhoven; 13. Ferdi van Katwijk Oploo; 14. Aldo Klomp Apeldoorn; 15. Ferry van Heeswijk Schijndel; 16. Winfried Goes Venlo;17. Dennis Kroonen Bladel; 18. Marc Gerritsen Oirschot; 19. Erik van den Eerenbeemt Asten; 20. Bas Hendriks Sint Anthonis;

Sportkl.-a: 1. Marcel van der Heijden Schaijk; 2. Ronny Graat Overloon; 3. Maarten Mathot Rosmalen; 4. Stan Janssen Siebengewald; 5. Peter van Dam Veldhoven; 6. Henry Schut Erp; 7. Marius van Oirschot Best; 8. Ron Stijns Bunde; 9. Harry Riem Born; 10. Pierre van de Beurcht Boekel; 11. Geert Verkuijlen Uden; 12. Jack Broeren St. Willebrord; 13. Mark van Helvoirt Schijndel; 14. Mark van den Boomen Bladel; 15. Peter Smitz Geleen; 16. Pascal Marcelissen Venlo; 17. Frank Stijnen Weert; 18. Ruud Jacobs Veldhoven;19. Erik Keeris Veldhoven; 20. Ronny Bossers Waspik;

 

MAARHEEZE.( 2002.08.09 ).

Profs: 1. Robbie McEwen AustraliŽ; 2. Servais Knaven 3. Karsten Kroon 4. Stefan van Dijk Honselersdijk; 5. Max van Heeswijk 6. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 7. Bobbie Traksel Tiel; 8. Martin van Steen Dongen; 9. Ludo Dierckxens BelgiŽ; 10. Erwin Thijs Belgie; 11. Roy Sentjens Hamont-Achel (B); 12. Rik Reinerink Notter; 13. Tony Bracke Belgie; 14. Thijs Al Wormer; 15. Mark Vlijm Maaseik bus 2 (B); 16. Steven De Jongh17. Jurgen de Jong Geldrop;18. Bram Tankink Haaksbergen; 19. Tim Hiemstra Drachten; 20. Jan Kuyckx Belgie;

Elite/Neo: 1. ---; 2. ---; 3. ---;

Sportkl.-b: 1. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 2. Wim van Tuyl Gameren 3. Henri Vennix Oostelbeers;4. Johan Dorssers Velden; 5. Frank Witlox Eindhoven; 6. Henk van Lijsdonk Helmond; 7. Tonnie Gijsbers Helmond; 8. Stephan van Hoof Mierlo; 9. Geert Oosterbosch Eindhoven; 10. Gert Verhoef Delfgauw; 11. Piet de Haas Tiel; 12. Gerrie Glas Eindhoven; 13. Leo Bruijstens Schijndel; 14. Marco Verhoef Dordrecht; 15. Ruud Jacobs Veldhoven;16. Frank Fonteyne Lottum; 17. Erwin van Helden Lottum; 18. Camille Hendrikx Bladel; 19. Rini van Kessel Deurne; 20. Ruud Verhagen Veldhoven;

 

MAARHEEZE. ( 2003.08.08 )

Beroepsrenners: 1. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 2. Baden Cooke Australie; 3. Tom Steels Belgie; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Max van Heeswijk Houten; 6. Roy Sentjens Hamont-Achel/Belgie; 7. Bram Schmitz Aalst-Waalre; 8. Hans Dekkers Eindhoven; 9. Alain van Katwijk Valkenswaard; 10. Michal Hrazdira Tsjechie; 11. Geert Omloop Belgie; 12. Wilfried Cretskens Belgie; 13. Patrick d'Hondt Belgie; 14. Erwin Thijs Belgie; 15. Ruud Verbakel Belgie; 16. Rik Reinerink Rekem; 17. Bobbie Traksel Tiel; 18. Christophe Roodhooft Belgie; 19. Gert Steegmans Belgie; 20. Gerben de Knegt

Elite/Beloften: 1. Joost van Hest ís-Gravenmoer; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Rob Meiland Hoogerheide; 4. Erwin van Leijen Ewijk; 5. Remon van den Hout Rosmalen; 6. Frank Kwanten Nuenen; 7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Guido Mutsaars Schijndel; 9. Niels Hamers Weert; 10. Leon Rooyakkers Gerwen; 11. Nico van Dijk Harmelen; 12. Marcel Boudewijns Gerwen; 13. Willem Pardoel Velddriel; 14. Jarko van der Stelt Helmond; 15. Bart Dirkx Reusel; 16. Riemer Bosma Haulerwijk; 17. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 18. Robert Klijs Waalre; 19. Cas Graafmans Tilburg; 20. Jeroen Rutten Oss;

Amateurs-B: 1. Ruud Wilting Knegsel; 2. Kees Kosterman Leersum; 3. Henri Vennix Oostelbeers; 4. Frans Wittenberg Herveld; 5. Stephan van Hoof Mierlo; 6. Gerald Scheffer Renkum; 7. Ruud Verhagen Veldhoven; 8. Marcel Poelmans BelgiŽ; 9. Eduard Rozenveld Nieuwegein; 10. Ron Kums Neder- weert; 11. Geert-Jan Joris Valkenswaard; 12. John van Rullen Schijndel; 13. Theo van Berlo Beek en Donk; 14. Tonny van der Sanden Eindhoven; 15. Jack Bierens Duizel; 16. Jolon van der Schuit Den Bosch; 17. Peter Witlox Eindhoven; 18. Marcel van den Kerkhof Leende; 19. Frank Fonteyne Lottum; 20. Ruud van Herp Hamont(B);

 

MAARHEEZE .( 2004.08.06 )

Beroepsrenners: 1. Tom Boonen BelgiŽ; 2. Gerben LŲwik Tubbergen;3. Tristan Hoffman 4. Hans Dekkers Eindhoven; 5. Paul van Schalen Arnhem; 6. Marek Wesoly Polen; 7. Alain van Katwijk Valkenswaard; 8. Russel van Hout AustraliŽ; 9. Servais Knaven 10. Ronald Mutsaars Schijndel; 11. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 12. Aart Vierhouten 13. Ronald Mutsaars Schijndel; 14. Willem de Vocht BelgiŽ; 15. David Kupka TsjechiŽ; 16. Thorwald Veneberg 17. Erwin Thijs BelgiŽ; 18. Stijn Coenen Landgraaf; 19. Bart Dockx BelgiŽ; 20. Jos Lucassen Margraten;

Elite/Neo: 1. Odwin Bink Amsterdam;2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Paul van den Akker Eindhoven;4. Piet Rooyakkers Gerwen; 5. Egon jr van Kessel Kerkdriel; 6. Frank Kwanten Nuenen;7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Bob Verkooijen Chaam; 9. Bram van Rijswijk Hapert; 10. Pieter Israel Kruinin- gen;11. Tijn Seuntjens Eindhoven;12. Niels Hamers Weert; 13. Rob Meiland Hoogerheide; 14. Vincent Geluwie Huizen; 15. Pascal Schoots Tiel; 16. Jurgen van Pelt Gerwen; 17. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 18. Leon Rooyakkers Gerwen;19. Shinya Ikemoto Japan; 20. Ronald Winters Hammont/Belgie;

Amateurs-B: 1. Roy Snijders Zwanenburg; 2. Gert Verhoef Delfgauw; 3. Frank Witlox Eindhoven; 4. Ruud Verhagen Veldhoven; 5. Patrick Houthooft Hemond; 6. Fonny Kint Driewegen;7. Henri Vennix Oostelbeers; 8. Rene Balm Vught; 9. Theo Schlijper Linschoten; 10. Tonny van der Sanden Eindhoven; 11. Cor Baas Ouderkerk a/d Amstel; 12. John van Rullen Schijndel; 13. Rini van Kessel Deurne; 14. Ruud Wilting Knegsel; 15. Jasper Dijkhuizen Heemskerk; 16. Cornť Verhoeks Zuilichem; 17. Peter Bierens Eindhoven; 18. Peter Witlox Eindhoven; 19. Jef van Hooft Schijndel; 20. Leo Bruijstens Schijndel;

 

MAARHEEZE .( 2005.08.05 )

Beroepsrenners: 1. Pieter Weening Harkema; 2. Tom Boonen Belgie; 3. Paul van Schalen Arnhem;4. Leon van Bon Hasselt Belgie; 5. Bobbie Traksel Meer (Belgie);6. Jan van Velzen Rheden;7. Bram Tankink Haaksbergen; 8. Joost Posthuma Hengelo; 9. Wim Devocht 10. Tom Vannoppen Belgie; 11. Wilfried Crestskens Belgie; 12. Xavier Pache Zwitserland; 13. Kristof Trouve Belgie; 14. Bert Hiemstra Liempde; 15. Norbert Poels Blitterswijck; 16. Roy Curvers Haelen;17. Theo Eltink Westelbeers;18. Aron Huysmans Belgie; 19. David Kupka 20. Jos Lucassen Margraten;

Elite/Belofte: 1. Odwin Bink Amsterdam; 2. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 3. Dirk van Schalen Helmond; 4. Paul van den Akker Eindhoven; 5. John den Engelsman Nijmegen; 6. Ralf Hamers Schijndel; 7. B. van den Akkerveken Belgie;8. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 9. Rob Meiland Hoogerheide; 10. Niels Hamers Schijndel; 11. Bart Dirkx Reusel; 12. Erik Verboven Made; 13. Ferdi van Katwijk Wanroy; 14. Marc van Grinsven Deurne; 15. Pieter Israel Kruiningen; 16. Rob Zwekars Tilburg; 17. Tijn Seuntjens Eindhoven;18. Detlef La Grand Eindhoven; 19. Rik Goofers Baarlo; 20. Marcel van den Kerkhof Leende;

Nieuwelingen: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Jeftha Van Ooijen Giessenbrug;3. Rutger Schellevis Stolwijk; 4. Ralf Verhoeven Bergeijk; 5. Rolf Sleddens Bergeijk; 6. Nick Bierens Bergeijk;7. Gillius Bogers Budel; 8. Remco Peters Grave; 9. Floris van de Sluijs Roermond; 10. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 11. Casper Oppenneer Vlissingen; 12. Nils van Kooij Krimpen a/d Lek; 13. Danny Boelens Maarheeze; 14. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 15. Twan Castelijns Hapert; 16. Jeffrey Guichelaar Tiendeveen; 17. Hans Bierens Vessem; 18. Melvin Jekautz Hapert; 19. Bas van Gerwen Duizel; 20. Brian Rutjens Roermond;

 

MAARHEEZE.( 2006.08.04 )

Beroepsrenners: 1. Bram Tankink Haaksbergen; 2. Michael Boogerd 3. Johan van Summeren Belgie 4. Koen de Kort Liempde; 5. Marc Wauters Belgie; 6. Laurens ten Dam Maastricht; 7. Hans Dekkers IJzendijke; 8. Servais Knaven 9. Paul van Schalen Bakel; 10. Johan Verstrepen Belgie; 11. Bjorn Hoeben Ell; 12. Floris Goesinnen Opperdoes; 13. Bram de Groot Zevenhoven; 14. Gert Vanderaerden Belgie; 15. Peter Wuyts Belgie; 16. Kens Renders Belgie; 17. Matthe Pronk Margraten; 18. Roy Curvers Haelen; 19. Bart Aernouts Schijndel; 20. Masahiro Shinagawa

Elite/Beloften: 1. Arne Hassink Zieuwent; 2. Niek Basten Hapert; 3. Jurgen van Pelt Nuenen; 4. Werner van Zimmeren Kruisland; 5. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 6. Ralf Hamers Schijndel; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Niels Hamers Stramproy; 9. Dirk Reuling Wehl; 10. Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 11. Remko Kramer Braamt; 12. Job Vissers Erp; 13. Steven Kruijswijk Nuenen; 14. Nick Vermeulen Best; 15. John den Engelsman Nijmegen; 16. Erik van Stratum Geldrop; 17. Detlef la Grand Eindhoven; 18. Ronald Roos Hoogstraten; 19. Jos Castelijns Eersel; 20. Nico van Dijk Harmelen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Debby van den Berg Cuijk; 2. Jolanda van Dongen Middelharnis; 3. Tanja Hennes Duitsland; 4. Judith Helmink Maurik; 5. Sandra van Veghel Rosmalen; 6. Eefje Ottevanger Eindhoven; 7. Vera Koedooder Bovenkarspel; 8. Sissy van Alebeek Schijndel; 9. Moriarty Dublin Schotland; 10. Kuilren Haats Duitsland; 11. ---; 12. Nathalie van Katwijk Oploo; 13. Marieke Verhoeven Erp; 14. Daphne Hoeve Oisterwijk; 15. Mascha Pijnenborg Drunen; 16. ---; 17. Eefje Tabak Bergeijk; 18. Christy Verkerk Lienden; 19. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 20. Hatteland

 

MAARHEEZE.( 2007.08.10 )

Beroepsrenners: 1. Steven de Jongh Essen (Bel); 2. Bram de Groot Lanaken (Bel); 3. Servais Knaven Meerle (Bel); 4. Johan van Summeren Belgie; 5. Stefan van Dijk Oud-Turnhout (Bel); 6. Leon Van Bon 7. Jelle Vanendert  Belgie; 8. Lars Boom Vlijmen; 9. Paul van Schalen Bakel; 10. Roy Curvers Haelen; 11. Yoshiimasa Hirose  Japan; 12. Bram Tankink Lanaken (Bel); 13. Alain van Katwijk Waalre; 14. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 15. Matthe Pronk Warmenhuizen; 16. Wim de Vocht  Belgie; 17. Paul Sneeboer Olhao (Sp); 18. Gerben LŲwik Maasmechelen (Bel); 19. Wilfried Cretskens Belgie; 20. Bas Giling Warmenhuizen;

Elite/Beloften: 1. John den Engelsman Bakel; 2. Erik van Bekkum Wamel; 3. Pim de Beer Bakel; 4. Davy Jaspers Sint Willebrord; 5. Jean-Pierre Leijten Bladel; 6. Ralf Hamers Schijndel; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Job Vissers Erp; 9. Niels Hamers Stramproy; 10. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 11. Perry Bognor 12. Ronald Schur Zaandam; 13. Werner van Zimmeren Kruisland; 14. Rob Zwekars Tilburg; 15. Bob Verkooijen Chaam; 16. Geert van der Sanden Nuland; 17. Ferdi van Katwijk Wanroy; 18. Giliam van den Thillart Nijmegen; 19. Erik van Stratum Geldrop; 20. Marvin van der Pluijm Hank;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 2. Katie Cutis  3. Sandra van Veghel Rosmalen; 4. Mascha Pijnenborg Drunen; 5. Helen Wyman  Engeland; 6. Inge Klep Schijndel; 7. Moniek Rotmensen Steenbergen; 8. Marieke Verhoeven Erp; 9. Daphne Hoeve Oisterwijk; 10. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 11. Gina Haatz  Duitsland; 12. Eyelien Bekkering Den Han Gn; 13. Sofie van Horik Heukelum; 14. Eefje Ottevanger Eindhoven; 15. Susanne van As Roosendaal; 16. Tanja Hennes Duitsland; 17. Nikki Harris  Engeland; 18. Judith Helmink Maurik; 19. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 20. Kate Cullen  Schotland;

 

MAARHEEZE .( 2008.08.08 )

Beroepsrenners: 1. Koos Moerenhout Steenbergen;2. Gert Steegmans Belgie; 3. Roy Sentjens Belgie; 4. Kenny van Hummel Driel; 5. Hans Dekkers IJzendijke; 6. Bobbie Traksel Wortel; 7. Servais Knaven Meerle; 8. Thijs Al Elst Gld; 9. Bram Tankink Lanaken; 10. Maarten Tjallingii s-Gravenhage;11. Jelle Vanendert Belgie; 12. Michiel Elijzen Lommel; 13. Kevin Hulsmans Belgie; 14. Dirk Bellemakers Arendonk;15. Jan Kuyckx Belgie; 16. Wim Devocht Belgie; 17. Tom Veelers Ootmarsum; 18. Matthť Pronk Margraten; 19. Sven Renders Belgie; 20. Bart Dockx Belgie;

Elite/Beloften: 1. Rhys Pollock Australie; 2. Ronald Roos Hoogstraten; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Geert van der Sanden Nuland;5. Joost van Leijen Ewijk; 6. Martijn Simons Roosendaal; 7. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 8. Paul van Schalen Bakel; 9. John den Engelsman Bakel;10. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;11. Paul Dekkers Nuenen; 12. Jarco van Binsbergen Dodewaard;13. Rob Zwekars Tilburg; 14. Dirk van Schalen Helmond;15. Stefan Doensen Nederweert;16. Rick Craenen Nederweert; 17. Sander van der Sloot Rotterdam;18. Rob Disseldorp Rijpwetering;19. Marcel Alma Harskamp; 20. Marien Wallink Zwolle;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Judith Helmink Veldhoven; 2. Petra Dijkman Eindhoven; 3. Janneke Kanis Zwolle; 4. DaniŽlle Bekkering Den Ham;5. Sigrid Jochems Vianen; 6. Jaccolien Wallaard Noordeloos;7. Maxime Groenewegen Amsterdam;8. Monique van de Ree Willemstad;9. Yvonne Baltus Wieringerwaard;10. Mika Ogishima Oss; 11. Claudia Glasmacher Duitsland;12. Mascha Pijnenborg Drunen;13. Sanne van Paassen Vlierden;14. Linda van Vliet Nijmegen; 15. Sissy van Alebeek Amsterdam;16. Martine van der Herberg Woerden;17. Linda van Rijen s-Hertogenbosch;18. Krista Meesterburrie Alphen aan den Rijn;19. Susanne van As Roosendaal;20. Marielle Jissink Heerenveen;

 

MAARHEEZE .( 2009.08.07 )

Beroepsrenners: 1. Laurens ten Dam Maastricht; 2. Koen de Kort Liempde; 3. Johan van Summeren Belgie; 4. Steven de Jongh Essen; 5. Roy Curvers Roggel; 6. Jens Mouris Amstelveen; 7. Bram Schmitz Waalre; 8. Jelle Vanendert; 9. Arnoud van Groen Zundert; 10. Bram De Groot Zevenhoven; 11. Servais Knaven Meerle; 12. Kevin Hulsmans Belgie; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Stefan van Dijk Oud-Turnhout; 15. Joost van Leijen Ewijk; 16. Maarten Neyens Belgie 17. Jos Pronk Heerhugowaard; 18. Bas Giling Warmenhuizen; 19. Wilfred Cretskens Utrecht; 20. Matt Brammeier 

Elite/Beloften: 1. Bart Vendrig Maurik; 2. Ivor Bruin Andijk; 3. Rob Disseldorp Rijpwetering; 4. Martijn Simons Roosendaal; 5. Pim de Beer Bakel; 6. Jarno Gmelich Meijling Almere; 7. Eric Hegger Venlo; 8. Nico Vuurens Meerkerk; 9. Niek Basten Hapert; 10. Arne Hassink Zieuwent; 11. Job Vissers Erp; 12. Roy de Waal Westerhoven; 13. Jorn Knops Meijel; 14. Wouter de Groot Lochem; 15. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 16. Thijs Poelstra Tubbergen; 17. Ronald Winters Belgie; 18. Danny Vrolijk Schipluiden; 19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20. Tonny Siemons Papendrecht;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Lucy Martin Engeland; 3. Roxane Knetemann Krommenie; 4. Katie Colclough Engeland; 5. Kate Cullen  Schotland; 6. Sharon Laws Engeland; 7. Tanja Hennes Duitsland; 8. Inge Klep Schijndel; 9. Sandra van Veghel Rosmalen; 10. Marit Huisman Lutjebroek; 11. Anne Eversdijk Kapelle; 12. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 13. Alike Haanstra Waskemeer; 14. Gina Haatz Duitsland; 15. Hanna Mayo Engeland; 16. Sissy van Alebeek Schijndel; 17. Esmee Janssen Hoeven; 18. Anne Heijkoop Ammerstol; 19. Linda Ringlever Nijmegen; 20. Sofie van Horik Oosterwijk;

 

MAARHEEZE .( 2010.08.06 )

Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Mario Aerts Belgie; 4. Dirk Bellemakers 5. Servais Knaven Meerle; 6. Johan Vansummeren Belgie; 7. Koos Moerenhout Steenbergen; 8. Stefan van Dijk Belgie; 9. Geert Omloop Belgie; 10. Matt Brammeier 11. Bram Schmitz Waalre; 12. Reinier Honig Maastricht; 13. Adam Blythe 14. Tjarco Cuppens Landgraaf; 15. Marc de Maar Amerika; 16. Peter Schulting Emmeloord; 17. Bart van Haaren Amsterdam; 18. Bas Stamsnijder Enter; 19. Ji Cheng China; 20. Jan Kuyckx Belgie;

Elite/Beloften: 1. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 2. James Mccallum Groot-Brittannie; 3. Ferdi van Katwijk Overloon; 4. Leander Schreurs Elburg; 5. Rodrigo Mendieta Argentinie; 6. Harm van der Sanden Nuland; 7. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 8. Jordy Beuker Hilversum; 9. Geert van der Weijst Reusel; 10. Marco Brus Schijndel; 11. Remko Kramer Braamt; 12. Ferry den Elzen Sassenheim; 13. Martijn Simons Roosendaal; 14. Roy de Waal Westerhoven; 15. Mitchell Boet Brecht; 16. Rik van IJzendoorn Tiel; 17. Guus Schoth Den Haag; 18. Stefan Breemes Amsterdam; 19. Ruud Kooijmans Eindhoven; 20. Erik van Stratum Wageningen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 2. Kate Cullen Schotland; 3. Sabine Rijkers Hapert; 4. Sandra van Veghel Rosmalen; 5. Inge Klep Schijndel; 6. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 7. Sofie van Horik Oosterwijk; 8. Hannah Welter Loosdrecht; 9. Gina Haatz Duitsland; 10. Alma Koelemeijer Arnhem; 11. Mika Ogishima Oss; 12. Samantha van Steenis Hoogland; 13. Irene Tesink Amsterdam; 14. Jarmila Machacova Tjeschie; 15. Yukiyo Hori Japan; 16. Pelin Cizgin Oostenrijk; 17. Henriette Woering Rozenburg; 18. Marion Bax Bavel; 19. Judith Bloem Kwintsheul; 20. Britt Jochems Vianen;

 

MAARHEEZE.(2011.08.05 )

Beroepsrenners: 1. Johnny Hoogerland; 2. Jelle Vanendert; 3. Bram Tankink; 4. Roy Curvers; 5. Lars Boom; 5. Rob Ruijgh; 7. Dirk Bellemakers; 8. Bram Schmitz; 9. Koen de Kort; 10. Matthew Brammeier;

Elite/Beloften: 1. Jesse de Haan Oldebroek; 2. Leon Burger Amsterdam; 3. Leander Schreurs Elburg; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5. Rik Kavsek Heerlen; 6. Twan Castelijns Hapert; 7. Ferdi van Katwijk Overloon; 8. Enno van Os Uden; 9. Bart Vendrig Maurik; 10. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 11. Eddy Daams Achel Bel; 12. Jens Coppens Noordhoek; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Jordy Beuker Huizen; 15. Thijs Poelstra Nijmegen; 16. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht;17. Maurice de Bekker Rosmalen; 18. Benjamin Sydik Wassenberg; 19. Ronald Roos Hoogstraten Bel; 20. Roy de Waal Westerhoven;

 

MAARHEEZE.(2012.08.03)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Danny van Poppel Poppel; 2. Bart Vendrig Maurik; 3. Koen Bouwman Ulft; 4. Jeroen van Zanten Meerkerk; 5. Jelmer Asjes Koog a/d Zaan; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Rudi van Houts Luyksgestel; 8. Ronald Roos Merksplas (Bel); 9. Chris Macic Nieuw-Zeeland; 10. Marco Brus Schijndel; 11. Leander Schreurs Elburg; 12. Robin Wennekes Dodewaard; 13. Luuc Bugter Arnhem; 14. Rik van IJzendoorn Tiel; 15. Ruud Kooijmans Eindhoven; 16. Ritchie Motkť Beek; 17. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 18. Jan Coolen Geldrop; 19. Marc Janssen Ede; 20. Avery Arendse Zuid-Afrika;

Elite-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Kim Banga Eindhoven; 3. Charlotte Lenting Didam; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Samantha van Steenis Hoogland; 6. Jarmila Machacova Tjechie; 7. Rozanne Slik Bergen Nh; 8. Djoeke Donkers Amersfoort; 9. Linda Ringlever Nijmegen; 10. Gina Haatz Duitsland; 11. Inge Klep Schijndel; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Manon Klomp Tilburg; 14. Kirsten Coppens Noordhoek; 15. Judith Jelsma Amstelveen; 16. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 17. Eltina van Wijk Alblasserdam; 18. Hilde Oudman Nijmegen; 19. Esmee Janssen Hoeven; 20. Sandra van Veghel Esch;

 

MAARHEEZE.( 2013.08.02 )

Professionals: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Tom Dumoulin Maastricht; 3. Bram Tankink Rekem Bel; 4. Karsten Kroon Vroenhoven; 5. Roy Curvers Roggel; 6. Maarten Wynants Belgie; 7. Kevin Hulsmans Belgie; 8. Boy van Poppel Ravels; 9. Stefan van Dijk 10. Bobbie Traksel Rucphen; 11. Wietse Bosmans Belgie; 12. Jetse Bol Avenhorn; 13. Jasper Bovenhuis Staphorst; 14. Bas Stamsnijder Enter; 15. Geert van der Weijst Reusel; 16. Dries Hollanders Belgie; 17. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 18. Corne van Kessel Veldhoven; 19. Rob Peeters Belgie; 20. Robbert de Greef Geldrop;

Elite/Beloften: 1. Ike Groen Tuitjenhorn; 2. Sjors Roosen Goirle; 3. Luuk de Beer Bakel; 4. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 5. Leander Schreurs Elburg; 6. Benjamin Sydlik Duitsland; 7. Dajo Sanders Heerlen; 8. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 9. Rudi van Houts Luyksgestel; 10. Tim Kerkhof Nistelrode; 11. Ferdi van Katwijk Overloon; 12. Eddy van IJzendoorn Tiel; 13. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 14. Harm van der Sanden Nuland; 15. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 16. Gerwin de Regt Nispen; 17. Aldo Klomp Beek Lb; 18. Robbie Gevers Schijndel; 19. Pieter van Oirschot Best; 20. Thijs Poelstra Nijmegen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne Vos Meeuwen; 2. Lucinda Brand Rotterdam; 3. Mascha Pijnenborg Drunen; 4. Bianca van den Hoek Bussum; 5. Rozanne Slik Bergen Nh; 6. Sandra van Veghel Esch; 7. Veerle Goossens Bakel; 8. Inge Klep Schijndel; 9. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 10. Vera Koedooder Apeldoorn; 11. Jermaine Post Oegstgeest; 12. Riejanne Markus Amstelveen; 13. Carleen Baas Den Dungen; 14. Maud Kaptheijns Westerhoven; 15. Marjolein Claessen Hoeven; 16. Lucy Martin Engeland; 17. Margriet de Beus Bergeijk; 18. Kim Banga Eindhoven; 19. Jarmila Machacova Tjechie; 20. Kim Wouters Bladel;

 

MAARHEEZE.( 2014.08.08 )

Beroepsrenners: 1. Tom Dumoulin Maastricht; 2. Steven Kruijswijk Den Bosch; 3. Roy Curvers Roggel; 4. Sebastian Langeveld Lisse; 5. Kenny van Hummel Huissen; 6. Wouter Wippert Wierden; 7. Johan van Summeren Belgie; 8. Bram Tankink Rekem (Bel); 9. Tim Kerkhof Nistelrode; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Wouter Mol Alkmaar; 13. Bert-Jan Lindeman Assen; 14. Dennis Bakker De Rijp; 15. Kevin Hulsmans Belgie; 16. Dries Hollanders Belgie; 17. Twan Castelijns Hapert; 18. Robbert de Greef Geldrop; 19. Michael Vingerling Hellevoetsluis; 20. Jasper Ockeloen Dordrecht;

Elite/Beloften: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Coen Vermeltfoort Schuinesloot; 3. Jasper de Laat Moergestel; 4. Arjan Hofman Nunspeet; 5. Benjamin Sydlik Duitsland; 6. Bart van den Berg Wijngaarden; 7. Eddy van IJzendoorn Tiel; 8. Kobus Hereijgers Hedel; 9. Peter van de Put Apeldoorn; 10. Roy Pieters Zwanenburg; 11. Robin Wennekes Dodewaard; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Marco Brus Schijndel; 14. Jorn Knops Deventer; 15. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 16. Sander Schuurmans Sint-Oedenrode; 17. Jorrit de Haas Eersel; 18. Pete Smits Nieuw-Zeeland; 19. Wout van Paassen Deurne; 20. Robert Sydik Duitsland;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Sandra van Veghel Esch; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Kyara Stijns Bunde; 6. Liesbeth de Vocht Belgie; 7. Rozanne Slik Bergen Nh; 8. Jessie Daams Belgie; 9. Vera Koedooder Apeldoorn; 10. Carleen Baas Den Dungen; 11. Linda Poelstra-Ringlever Nijmegen; 12. Veerle Goossens Bakel; 13. Verena Eberhardt Duitsland; 14. Jarmila Machacova Tjechie; 15. Ashleigh Neave Petten; 16. Alicja Verhagen Woerden; 17. Simone de Vries Oldelamer; 18. Sabine Rijkers Hapert; 19. Ymke Stegink Naarden; 20. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden;

 

MAARHEEZE.( 2015.08.07 )

Professionals: 1. Lieuwe Westra Tijnje; 2. Steven Kruijswijk Den Bosch; 3. Wout Poels Blitterswijck; 4. Johnny Hoogerland Kwadendamme; 5. Roy Curvers Roggel; 6. Twan Castelijns Hapert; 7. Jos van Emden Veldwezelt(Bel); 8. Sam Oomen Tilburg; 9. Geert van der Weijst Reusel; 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Kobus Hereijgers Hedel; 12. Tim Kerkhof Nistelrode; 13. Fabio Jakobsen Heukelum; 14. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 15. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Ferdi van Katwijk Wanroy; 17. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Ruud Kooijmans Maarheeze; 19. Luuc Bugter Arnhem; 20. Maarten Wynants Belgie;

Elite/Beloften: 1. Rick van Breda Den Helder; 2. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Max Hendrikx Hapert; 6. Patrick Bos Amstelveen; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Benjamin Sydlik Duitsland; 10. Pieter van Oirschot Best; 11. Mark Olieman Leende; 12. Jesse de Haan Wageningen; 13. Corne Verhoeks Zuilichem; 14. Roy Eefting Apeldoorn; 15. Gijs Vierling Veldhoven; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Robert Sydlik Duitsland; 18. Remko Kramer Nijmegen; 19. Tom Marcelis Eindhoven; 20. Bart Harmsen Amstelveen;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Jolien d'Hoore Belgie; 3. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Veerle Goossens Bakel; 6. An-li Kachelhoffer Zuid-Afrika; 7. Lizzy Witlox Eindhoven; 8. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 9. Jessie Daams Belgie; 10. Moniek Tenniglo Albergen; 11. Maud Kaptheijns Westerhoven; 12. Carleen Baas Den Dungen; 13. Judith Bloem Apeldoorn; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Roos Hoogeboom Utrecht; 16. Cťline van Houtum Den Dungen; 17. Sandra van Veghel Esch; 18. Jarmila Machachova Tsjechie; 19. Heidi Dalton 20. Ymke Stegink Naarden;

 

MAARHEEZE.( 2016.08.05 )

Beroepsrenners: 1. Wilco Kelderman Veenendaal; 2. Lars Boom Vlijmen; 3. Roy Curvers Roggel; 4. Twan Castelijns Hapert; 5. Jelle Vanendert Belgie; 6. Sjoerd van Ginneken Heerle; 7. Stef Clement Made; 8. Fabio Jakobsen Heukelum; 9. Corne van Kessel Herentals.(Bel); 10. Twan Brusselman Helmond; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Kobus Hereijgers Hedel; 13. Roy Jans Belgie; 14. Mike Teunissen Ysselsteyn; 15. Barry Markus Hoofddorp; 16. Bob Olieslagers Rijen; 17. Melvin van Zijl Harderwijk; 18. Jasper Ockeloen Dordrecht; 19. Ruud Cremers Gulpen; 20. Tom Vermeer Merkplas;

Elite/Beloften: 1. Jeroen Breewel Wilnis; 2. Nick StŲpler Woerden; 3. Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 4. Rens te Stroet Keijenborg; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Roy Pieters Zwanenburg; 7. Alexander de Keersmaeker Belgie; 8. Andries Weening Kootstertille; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Pieter van Oirschot Best; 11. Ronan van Zandbeek Schijndel; 12. Robert Solberg Neerbeek; 13. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 14. Rick Craenen Nederweert; 15. Aldo Klomp s-Gravendeel; 16. Hannes BergstrŲm 17. Rick van Breda Den Helder; 18. Florian Smits Amsterdam; 19. Max Hendrikx Hapert; 20. Cor van Leeuwen Borger;

 

MAARHEEZE.(2017.07.29)

Beroepsrenners.Avalwestrijd: 1. Roy Curvers Roggel; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Dylan Groenewegen Amsterdam; 4. Pim Ligthart Bergeijk; 5. Albert Timmer Hardenberg; 6. Oscar Riesebeek Tiel; 7. David Boucher Belgie; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Sjoerd van Ginneken Heerle; 10. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 11. Mitchell Mulhern Heerde; 12. Jeroen Meijers Alphen Nb; 13. Rick Ottema Muntendam; 14. Gerco Pastoor Eemdijk; 15. Daan Meijers Dongen; 16. Rens te Stroet Keijenborg; 17. Rob Peeters 18. Johim Ariesen Rhenen; 19. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 20. Ide Schelling Den Haag;

Beroepsrenners.Puntenkoers: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Albert Timmer Hardenberg; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Pim Ligthart Bergeijk; 5. Sjoerd van Ginneken Heerle; 6. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 7. Roy Curvers Roggel; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Rob Peeters 10. Gerco Pastoor Eemdijk; 11. Twan Brusselman Helmond; 12. Daan Meijers Dongen; 13. Jeroen Meijers Alphen Nb; 14. Dylan Bouwmans Gemert; 15. Piotr Havik Bergambacht; 16. David Boucher Belgie; 17. Rick Ottema Muntendam; 18. Yannick Janssen Beringe; 19. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 20. Mitchell Mulhern Heerde;

Beroepsrenners.Eindklassement: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Albert Timmer Hardenberg; 3. Pim Ligthart Bergeijk; 4. Roy Curvers Roggel; 5. Sjoerd van Ginneken Heerle; 6. Wim Stroetinga Nijkerk Gld; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 9. David Boucher Belgie; 10. Gerco Pastoor Eemdijk; 11. Jeroen Meijers Alphen Nb; 12. Rob Peeters 13. Daan Meijers Dongen; 14. Oscar Riesebeek Tiel; 15. Rick Ottema Muntendam; 16. Mitchell Mulhern Heerde; 17. Robbert de Greef Geldrop; 18. Twan Brusselman Helmond; 19. Piotr Havik Bergambacht; 20. Dylan Bouwmans Gemert;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Melvin van Zijl Harderwijk; 2. Arno Kleinjan Gouda; 3. Lorenzo Harbers Nijverdal; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. David van Eerd Breda; 6. David Dekker Hedel; 7. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 8. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 9. Ramon van Bokhoven Tilburg; 10. Nick StŲpler Woerden; 11. Robbin van de Geer Maastricht; 12. Robbie Gevers Schijndel; 13. Arjan Arentsen Harderwijk; 14. Andries Weening Kootstertille; 15. Jasper Bugter Elden; 16. Marc Janssen Ede; 17. Lieven Anthonise Dordrecht; 18. Hans Dilling Nijmegen; 19. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 20. Peter de Winter Wolphaartsdijk;

 

MAARHEEZE.( 2018.08.04 )

Beroepsrenners: 1. Niki Terpstra Bergen.Nh; 2. Wout Poels Meerlo; 3. Sjoerd van Ginneken Heerle; 4. Roy Jans 5. Enzo Wouters 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Reinier Honig Zaandam; 8. Raymond Kreder Oudenbosch; 9. Stephan Bakker Zaandam; 10. Jeroen Meijers Alphen; 11. Jarno Gmelich Meijling Almere; 12. Maarten van Trijp 13. Rick van Breda Den Helder; 14. Roderigo Araque Lorente 15. Dylan Bouwmans Gemert; 16. Twan Brusselman Helmond; 17. David Boucher 18. Ivar Slik Bergen.Nh; 19. Brecht Ruyters 20. Melvin van Zijl Harderwijk;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 2. Robert de Jong Zeewolde; 3. Stijn Ruijter Uithoorn; 4. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 5. Danny Vrolijk Schipluiden; 6. Tom Meulendijks Nijmegen; 7. Corne Verhoeks Brakel 8. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 9. Ivar Immerzeel Wilnis; 10. Minnard Berkhoff Vriezenveen; 11. Pieter de Groof Heeze; 12. Martijn de Groot Gorinchem; 13. Werner Altewischer Arnhem; 14. Jermo le Fevre Purmerend; 15. Maarten Schoemaker Nijmegen; 16. Gert van der Grijn Ameide; 17. Gijs Vierling Veldhoven; 18. Jeroen Hendriks IJsselstein 19. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 20. Eddy Hermsen Ochten;

 

MAARHEEZE.(2019.08.03)

Beroepsrenners: 1. Dylan van Baarle Monaco; 2. Cees Bol Zaandam; 3. Lars Boom Vlijmen; 4. Etienne van Empel Geldermalsen; 5. Maarten van Trijp 6. Frederik Backaert 7. Laurens De Vreese Belgie; 8. Bas van der Kooij Maassluis; 9. Boy van Poppel 10. Timothy Stevens Heers(Bel) 11. Reinier Honig Wormerveer 12. Preben van Hecke Belgie; 13. Wesley Kreder Hapert; 14. Dennis Coenen 15. Raymond Kreder Oudenbosch; 16. Andre Looij Wilnis; 17. Robin Lowik Vriezenveen; 18. Jelle Bootsveld Heino; 19. Tim Naberman Genemuiden; 20. Nahom Desale Amstelveen;

Junioren/Amateurs: 1. Elias de Bruijne Utrecht; 2. Arian Oosthoek Delft; 3. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 4. Leon StrŲtker Maasbree; 5. Mohd Faisal Izuddin Ahmad Joyo Maleisie; 6. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 7. Minnard Berkhoff Deventer; 8. Edwin de Graaff Woerden; 9. Peter Stienstra Grubbenvorst; 10. Gijs Vierling Veldhoven; 11. Jian La Chan Maleisie; 12. Ruud Kooijmans Maarheeze; 13. Tom Smeets Reuver; 14. Luuk Nissen Best; 15. Patrick de Jong Noordeloos; 16. Maarten Mandemakers Utrecht; 17. Danel Yon Hin 18. Pekka Heijnen Bocholt; 19. Jorrit de Haas Eersel; 20. Liam Crowlew