KESSEL.(
2013.04.14 )
Nieuwelingen: 1. Mitch Groot Brunssum; 2.
Casper van Kester Poeldijk; 3. Jarri Stravers Groot-Ammers; 4.
Maik van der Heijden Schaijk; 5. Michael van Steen Alphen Nb; 6.
Dion van Nierop Zoeterwoude; 7. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 8.
Dylan Drent Spaubeek; 9. Wesley Peters Doenrade; 10. Jesse
Hanckmann Urmond; 11. Lex Mettler Schijndel; 12. Martijn Knoppert
s-Gravenzande; 13. Jerom Verbraak Roosendaal; 14. Rens Tulner
Lexmond; 15. Alden Chazan Arnhem; 16. Maarten van Hout Oirschot; 17. Sem
Peeters Ittervoort; 18. Djoerd van Dessel Breda; 19. Tom Manders Uden; 20.
Niels Naus Kessel;
KESSEL.(
2014.04.12 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Guido
Benthem Arnhem; 2. Yannic Candel Berg en Terblijt; 3. Ralf Steegs Arnhem; 4.
Maarten Bremer Bemmel; 5. Joost Aelmans Cuijk; 6. Thomas Rieff Maastricht; 7.
Dik van de Koolwijk Nijmegen; 8. Nivard Kagie Utrecht; 9. Jos van der Horst
Nijmegen; 10. Bart Wamsteker Arnhem; 11. Daan Bongers Baarlo; 12. Danillo
Verstappen Montfort; 13. Wim Habets Sittard; 14. Henry Schut Zeeland; 15. Tim
Jongen Landgraaf; 16. Bruce Rayer Venlo; 17. Stanley Alards Arnhem; 18. Bas
Jansen 19. Barry Gisberts Reuver;
KESSEL.(
2014.04.13 )
Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Stijn
Daemen Landgraaf; 3. Nils Sinschek Maastricht; 4. Luca Vreeswijk Someren; 5.
Glenn Janssen Stein; 6. Timo Warnier Eijsden; 7. Niels Gort Thorn; 8. Robin
Blummel Sint-Michielsgestel; 9. Art Bongers Venlo; 10. Lars Timmers Kaatsheuvel;
11. Martijn Meeuws Someren; 12. Victor Goene Veenendaal; 13. Paul Gruithuijzen
Breugel; 14. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 15. Geert Smits Veldhoven;
16. David Bredewold Hoogland; 17. Xavier Poels Oeffelt; 18. Remco Sleutels
Baarlo; 19. Cas van Lith Uden; 20. Teun Teulings Breugel;
KESSEL.(
2015.04.12 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gerjo
Berentschot Zelhem; 2. Thomas Rieff Maastricht; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4.
Stefan Teunis Malden; 5. Arjan Seunninga Ede; 6. Roy Andes Heteren; 7. Jeroen
Hendriks Boxmeer; 8. Yannic Candel Berg en Terblijt; 9. Twan Kops Veldhoven;
10. Piotr Kornafel Krzanowic; 11. Stefan Joosten Maastricht; 12. Stephan Lotz
Maasmechelen; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Luuk Metsemakers Neer; 15. Daan
Bongers Baarlo; 16. Roy Steuten Ell; 17. Nick Riddy Veghel; 18. Robbin van de
Geer Maastricht; 19. Haiko Peters Vianen; 20. Glenn van Nierop Zoeterwoude;
KESSEL.(
2016.04.10 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Rik
Nederlof Breda; 4. Niels van der Pijl Wageningen; 5. Gerjo Berentschot Zelhem;
6. Joost Aelmans Uden; 7. Daan Bongers Baarlo; 8. Jorg Grunefeld Duitsland; 9.
Arjan Seunninga Ede; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Luuk Metsemakers Nuenen; 12.
Floris Pennings Geldrop; 13. Guido Benthem Arnhem; 14. Joost Arentsen
Varsseveld; 15. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 16. Leon Strötker Venlo; 17.
Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 18. Xavier Poels Oeffelt; 19. Robbin van de Geer
Maastricht; 20. Thomas Rieff Maastricht;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marianne
Vos Babyloniënbroek; 2. Aafke Soet Heerenveen; 3. Kirsten Peetoom Maastricht;
4. Lisa Köllmer 5. Melanie Hessling Landgraaf; 6. Alexandra Nessmar Zweden; 7.
Laura Gorter Utrecht; 8. Veerle Goossens Bakel; 9. Lotte van Hoek Vlijmen; 10.
Melanie Woering Rozenburg; 11. Femke Geeris Geldrop; 12. Yara Kastelijn
Neerkant; 13. Sandra van Veghel Esch; 14. Marieke Kerkvliet Leiden; 15. Esther
van Leeuwe Krimpen aan den IJssel; 16. Marieke van Witzenburg Brielle; 17.
Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 18. Mary Rose Postma Maastricht; 19.
Tamara Preuß Landgraaf; 20. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;
KESSEL.(2017.04.09)
Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Lars
Quaedvlieg Maastricht; 2. Arjan Seunninga Ede; 3. Ralf Steegs Velp; 4. Robbin
van de Geer Maastricht; 5. Glenn van Nierop Hazerswoude; 6. Stephan Lotz
Maasmechelen(Bel); 7. Guido Benthem Velp; 8. Roy Simons Velden; 9. Jorg
Grunefeld Duitsland; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Arno Bouten Blerick; 12.
Niels Gort Echt; 13. Dennis Cremers Maastricht; 14. Niels Peters Meers; 15.
Jeroen Luijks Nijmegen; 16. Jeroen Erkens Brunssum; 17. Edward van der Werf
Kessel; 18. Daniel Marsmans Utrecht; 20. Marcel van der Veen Venlo;