KAATSHEUVEL.( 2000.07.02 )

Dames:1. Chantal Beltman Slagharen; 2. Elsbeth Vink Wijk en Aaalburg;3. Esther van der Helm Moordrecht; 4. Sandra Rombouts Rijsbergen; 5. Arenda Grimberg Almelo; 6. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 7. Ghita Beltman Utrecht; 8. Wendy Kramp Klaaswaal; 9. Sharon van Essen Veenendaal; 10. Ingrid Kelderhuis Soest; 11. Irma van der Salm Stompwijk;12. Sabine Gruters Schijndel; 13. Martine Bras Helmond; 14. Mirella van Melis Venhorst; 15. Sonja van Kuik Eindhoven; 16. Christine Mos DE Wijk/Ruinen; 17. Saskia van Duuren Hardenberg; 18. Daphne Hoeve Tilburg; 19. Angela van Smoorenburg Langeraar; 20. Hester-Marieke Kroes Nunspeet/Hattum;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Andre Grootveld Zoetermeer; 2. Ton van Eijk Hillegom;3. Johnny Broers Maartensdijk; 4. Marco van Oord Hank; 5. Robert van de Salm Stompwijk; 6. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 7. John Oudshoorn Amstelhoek; 8. Jean Pierre van Dongen Made; 9. John Akkermans Nieuw Vossemeer; 10. Fred Krebbekx Steenbergen; 11. Martin Schouten Vlaardingen; 12. Wim van Kapel Eethen; 13. Hans Schuurman Utrecht; 14. Niels Smits Kaatsheuvel; 15. Jeffrey Kraak Zevenbergschenhoek; 16. Niky Deijkers Sint Willebrord; 17. Hans van Eijk Hillegom; 18. Rob Jansen. Voorhout; 19. Louis de Haas Vlaardingen; 20. Jan Donders Tilburg;

Sportkl.-B/Vet: 1. Freddy Keller Beekbergen; 2. Robert Hoffmann Ermelo; 3. Rudi Peters Wichmond; 4. Ferdy van der Werff Warnsveld; 5. Tonny van Dam Elburg; 6. Jan Brouwer Deventer; 7. Wim Junte Elburg; 8. Robert Hadley Australie; 9. Johnny Lammertink Wierden; 10. Bonnie Leemreize Beltrum;11. Chistian Punter Heino; 12. Bennie Sligman Laren; 13. Alfred Mol Laren; 14. John Zennipman Zutphen; 15. Roel Jansen Zutphen; 16. Meint Barelds Losser; 17. Kasper Vrielink Zutphen; 18. Harald Kolotzny Meppen(Dui); 19. Jan Hamstra Ermelo; 20. Wouter Vincent Deventer;

 

KAATSHEUVEL. ( 2002.07.08 )

Elite/Neo: 1. ---; 2. ---; 3. ---;

Sportkl.-A: 1. ---; 2. ---; 3. ---;

 

KAATSHEUVEL. ( 2003.07.06 )

Elite/Vrouwen: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 4. Francis Linthorst Ooij;5. Catharina Mulders Rotterdam; 6. Elsbeth Vink Heeswijk Dinther; 7. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 8. Vera Koedooder Bovenkarspel; 9. Christine Mos De Wijk; 10. Esther van der Helm Moordrecht; 11. Louise Bremer Steenwijk; 12. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 13. Inge Klep Etten-Leur; 14. Christa de Jong Rucphen; 15. Janne Brok Delft; 16. Marieke Verhoeven Erp; 17. Daphne Hoeve Tilburg; 18. Brigit Mulder Hattem; 19. Caroline Slikker Broek op Langedijk; 20. Sandra 't Hart Heerenveen;

Junior-Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Marjon Spijkerman St. Nicolaasga; 3. Loes Markerink Raalte; 4. Esther Kortekaas Voorhout; 5. Eva Sijm Wieringerwaard; 6. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 7. Joan Boskamp Roden; 8. Josine van Agtmaal Huijbergen; 9. Leida Roelofs Uden; 10. Anouk Haantjes Zutphen; 11. Suzan Lavooy Hansweert; 12. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 13. Renske Doedeť Kloosterzande; 14. Linda Dirkx Reusel; 15. Joyce van Dijk Veghel; 16. Marije Profijt Hoogeveen; 17. Christel van Bakel Gronsveld;18. Angela van der Velde Wernhout; 19. Chanel Stoop Heerhugowaard; 20. MariŽtte Gouweloos Mijnsheerenland;

Nieuweling-Meisjes: 1. Roxane Knetemann Krommenie; 2. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 3. Maxime Groenewegen Amsterdam; 4. Suzanne van Veen Naaldwijk; 5. Jennifer van Staten Rotterdam; 6. Lotte Egberts Borger; 7. Monique van de Ree Willemstad; 8. Tessa Kortekaas Voorhout; 9. Sigrid Jochems Vianen; 10. Sofie van Horik Heukelum; 11. Amanda Bongaards De Lier; 12. Suzan Simons Steenbergen; 13. Kelly van de Berg Honselersdijk; 14. Leonie Timmer Gasselte; 15. Mariska van Beem Tiel; 16. Linda van Rijen Veghel;17. Ellen van Dijk Harmelen; 18. Marieke de Kort Liempde; 19. Stephanie Vos Roosendaal; 20. Kirsten Peetoom Badhoevedorp;

Amateurs-A: 1. Peter van de Reep Hillegom; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 4. Jack Broeren St. Willebrord; 5. Erik Nieuwerth Lekkerkerk; 6. Ronald Franken Tilburg; 7. Roger Oomen Etten-Leur; 8. Johan Pemen Rijsbergen; 9. Ronald Roos Zoetermeer; 10. John Akkermans Rilland; 11. Pieter Hendriks Gorinchem; 12. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 13. Rene Vrins Made;14. Berry Roelofs Groesbeek; 15. Ton Pulles Haarsteeg; 16. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 17. Walter Geurts Teteringen; 18. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 19. Jeffrey Dirksen Lienden; 20. Martin de Kok

 

KAATSHEUVEL .( 2004.07.04 )

Junioren; 1. Rik van IJzendoorn Tiel; 2. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 3. Giancarlo Brand Oud-Beijerland; 4. Dennis Kivits Vlijmen; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Michael Sonneveldt Bleiswijk; 7. Lauran de Winter Oud-Vossemeer; 8. Tom Relou Rijswijk; 9. Rob Zwekars Tilburg; 10. Jeroen Bijnagte Papendrecht; 11. Jerry Kallenfels Breda; 12. Benjamin Swift Engeland; 13. Jan Pruijn Schijf; 14. Mazid Kramers Ridderkerk; 15. Thijs van den Berg Uden; 16. Evert van Bergen Zundert; 17. Vincent de Wolf Spijkenisse; 18. Daan Rijntjes Rijswijk; 19. Pim Oome Lexmond; 20. Rob van Bekkum Alphen;

Dames-Junioren: 1. Marianne Vos Wijk en Aalburg; 2. Moniek Rotmensen Steenbergen; 3. Renske Doedeť Kloosterzande; 4. DaniŽlle van Pinxten Sint Michielsgestel; 5. Sofie van Horik Heukelum; 6. Angela van der Velde Wernhout; 7. Eefje Tabak Bergeijk; 8. Amy Hunt Engeland; 9. Marieke de Kort Liempde; 10. Jennifer van Staten Rotterdam; 11. Carola Groeneveld Werkendam; 12. Linda Kroes Raalte; 13. Anita Waslander Oosterhout NB; 14. Gwen Lossie Terhole; 15. Sandra van Dorp Hoogmade; 16. Yvonne van den Bergh Schijndel; 17. Linda Heijkants Boxtel; 18. Annelies IsraŽl Kruiningen; 19. Madieke Remmerswaal Sneek;

Dames-Nieuwelingen: 1. Linda van Rijen Veghel; 2. Esther Lommers Dordrecht; 3. Noortje Tabak Bergeijk; 4. Alike Haanstra Waskemeer; 5. Silke Kogelman Lemelerveld; 6. Amanda Bongaards De Lier; 7. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 8. Manon Klomp Tilburg; 9. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 10. Patricia van Loon s-Gravemoer; 11. Denise Bloemers Uden; 12. Nina Roelofs Berghem; 13. Nienke Kloeze Assen; 14. Noortje de Kort Dongen; 15. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede; 16. Sandra van Dijk Veghel;

Amateurs-A: 1. Joost van Hest s-Gravemoer; 2. Peter van de Reep Hillegom; 3. Jeroen Rovers Breda; 4. Menno Gobielje Wormerveer; 5. Martin Schouten Schiedam; 6. John van Nistelrooij Berlicum; 7. Peter Verhouden Eindhoven; 8. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam; 9. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 10. Martin de Kok Tilburg; 11. Michel Drijvers Haaren; 12. Melvin Reijnaars Etten-Leur; 13. Edwin Commandeur Amsterdam; 14. Gerben van de Reep Hillegom; 15. Joost Pulskens Oisterwijk; 16. Marco van Oord Hank; 17. Berco van Gool Breda; 18. Ronny Bossers Waspik; 19. Martijn Harteloh Dordrecht; 20. John Verhouden Eindhoven;

 

KAATSHEUVEL .( 2005.07.03 )

Nieuwelingen: 1. Wesley Schless Dordrecht; 2. Jeftha Van Ooijen Giessen- brug; 3. Steven Oomen Oosterhout; 4. Ralph Gelens H.I. Ambacht; 5. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 6. Tommy Groffen Baarle Nassau;7. Yorick van Horik Deurne; 8. Pim van Baardewijk Roosendaal; 9. Xavier Vlake Landgraaf; 10. Arian Oosthoek H.I. Ambacht; 11. BjŲrn Aardoom Capelle a/d IJssel; 12. Thomas Polak Prinsenbeek;13. Jordi Schepers H.I. Ambacht; 14. Tobias Paulina Breda; 15. Joris Duffhues Oosteind; 16. Thijs van de Schoot Oirschot; 17. Stefan den Hartog H.I. Ambacht; 18. Jurgen van Stein Callenfels Rijen; 19. Marc Goos Dorst; 20. Tom Van Wandelen Dongen;

Junior-Vrouwen: 1. Maxime Groenewegen Amsterdam; 2. Marianne Vos BabyloniŽnbroek;3. Monique van de Ree Willemstad; 4. Noortje Tabak Bergeijk; 5. Suzanne van Veen Naaldwijk; 6. Silke Kogelman Lemelerveld; 7. Nina Kessler Velserbroek; 8. Manon Klomp Tilburg; 9. Suzan Simons Steenbergen;10. Eefje Tabak Bergeijk; 11. Linda van Rijen Veghel; 12. Amanda Bongaards De Lier;13. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel; 14. Sanne van Paassen Vlierden; 15. Patricia van Loon `s Gravenmoer; 16. Anne Heijkoop Amersfoort; 17. Annelies Israel Kruiningen; 18. Marieke de Kort Liempde;19. Lieke Geurts Krimpen aan den IJssel; 20. Denise De Kraker Goes;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 2. Nicole Pieters Hoofddorp; 3. Chantal Blaak Zuidland; 4. Jessie Daams Valkenswaard; 5. Kim van Poppel Moergestel; 6. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk; 7. Samantha van Steenis Hoogland; 8. Tamara Blom Tiel; 9. Charlotte van Loon Baarle Nassau; 10. Kirsten Niessen Veenendaal; 11. Laury Timmermans `s-Her- togenbosch; 12. Barbara de Ridder Noordwijk; 13. Daisy Vos Tilburg; 14. Noortje de Kort Dongen; 15. Laura Panneman Rijswijk; 16. Bianca Dodemont Epen; 17. Trudie Speksnijder Lekkerkerk; 18. Alice Burridge Alphen a/d Rijn;19. Ingrid van den Wijngaard Teteringen; 20. Sanne Verhart Wassenaar;

Amateurs-A/B: 1. Peter van de Reep Hillegom; 2. Marc den Hoed Pijnacker; 3. Gerben van de Reep Hillegom; 4. Ton Pullens Haarsteeg; 5. Menno Gobielje Wormerveer; 6. Marc Gerritsen Veldhoven; 7. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 8. Jeroen Rovers Breda; 9. Twan den Braber Hoeven; 10. Andre van de Reep Voorhout; 11. Robert de Poel Dordrecht; 12. Dave Heesbeen Oisterwijk; 13. Walter Geurts Teteringen; 14. Jean-Pierre van Dongen Made; 15. Mario Ketels Oss; 16. Ton Griep Rotterdam; 17. Christian Wagemakers Sprang Capelle; 18. Gijsbert Baars Leerdam; 19. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 20. Martin Schouten Schiedam;

 

KAATSHEUVEL.( 2006.07.02 )

Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Bart Vendrig Driebergen-Rijsenburg; 3. Bob Verkooijen Chaam; 4. Martijn Alberts Breda; 5. Jelle van Groezen Waspik; 6. Eddy van IJzendoorn Tiel; 7. Jean-Pierre Verstraten Roosendaal; 8. Warren Scott Australie; 9. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 10. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 11. Marco Luyten Meerkerk; 12. Matthijs Delen Utrecht; 13. Jan Hordijk Westmaas; 14. Niels Pieters Hoofddorp; 15. Jan van Beckhoven Chaam; 16. Sander van der Sloot Rotterdam; 17. Rik van IJzendoorn Tiel; 18. Hendrik Visser Krimpen aan den IJssel; 19. Arno van der Zwet Houten; 20. Rene Bunnik Berkel en Rodenrijs;

Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 3. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 4. Yoeri Havik Assendelft; 5. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam;6. Niek van Geffen Veghel; 7. Alex Gresnigt Kapelle; 8. Nick Nieuwdorp Yerseke; 9. Erick Tol Boskoop; 10. Jerwin Wieser Zoetermeer; 11. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 12. Steven van Leijen Wageningen; 13. Stefan van den Bergh Schijndel; 14. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 15. Bas Krauwel Noordwijk Zh; 16. Christian Koot Sassenheim; 17. Justin van Santen Zoetermeer; 18. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 19. Tamor Hartogs Amersfoort; 20. Jasper Ockeloen Dordrecht;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Vera Koedooder Bovenkarspel; 2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Jolanda van Dongen Middelharnis; 4. Sandra van Veghel Rosmalen; 5. Andrea Bosman Eindhoven; 6. Angela Hillenga Rolde; 7. Regina Bruins Leiderdorp; 8. Debby van den Berg Cuijk; 9. Sigrid Jochems Vianen; 10. Liesbeth Bakker Wieringerwerf; 11. Marieke van Wanroij Nijmegen; 12. Marion Bax Bavel; 13. Wendy Doorakkers Tilburg; 14. Renate Groenewold Rolde; 15. Areke Hassink Zieuwent; 16. Suzan Simons Steenbergen; 17. Christa Pirard 18. Eyelien Bekkering Den Ham Gn; 19. Christine Mos De Wijk; 20. Tamara Schijff Baarn;

Junior-Vrouwen: 1. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 2. Esther Lommers Dordrecht; 3. Lucinda Brand Oud Beijerland; 4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Britt Jochems Vianen; 6. Noortje de Kort Dongen; 7. Manon Klomp Tilburg; 8. Nina Kessler Velserbroek; 9. Annelieke Overweg Almelo; 10. Amanda Bongaards De Lier; 11. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 12. Martine van den Herberg Woerden; 13. Alike Haanstra Waskemeer; 14. Ynke Vellinga Heerenveen; 15. Kirsten Niessen Veenendaal; 16. Sanne van Dijk Glimmen; 17. Anne Heijkoop Ammerstol; 18. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 19. Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 20. Trudie Speksnijder Lekkerkerk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Kim van Poppel Moergestel; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Sanne Verhart Wassenaar; 4. Ashley Spierings Zoetermeer; 5. Esmee Janssen Hoeven; 6. Marieke den Otter Hoornaar; 7. Agnieta Jansen Koudekerke; 8. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 9. Daisy Vos Tilburg; 10. Lotte de Veen Muntendam; 11. Kim de Baat Puttershoek; 12. Charlotte van Loon Baarle-Nassau; 13. Lotte van Hoek Vlijmen; 14. Lisanne Ottema Muntendam; 15. Jorinda de Heer Hoogerheide; 16. Marjolein Claessen Hoeven; 17. Anne van de Beurcht Volkel; 18. Lotte de Haan Oudega Gem. Smallingerland;19. Laura Meurs Dordrecht; 20. Britt Jochems Vianen;

 

KAATSHEUVEL .( 2008.07.06 )

Nieuwelingen: 1. Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh;2. Robbert Schaap Voorburg; 3. Tom Bal Rockanje; 4. Jens Coppens Noordhoek; 5. Jeroen Meijers Tilburg; 6. Daan Olivier Oegstgeest; 7. Mike Willemse s-Gravenhage;8. Jaap de Man Spijkenisse; 9. Mike Boer Rozenburg Zh; 10. Richard Lamens Berkel en Rodenrijs;11. Friso Roscam Abbing Rotterdam;12. Dennis van Iersel Berkel-Enschot13. Robin van der Werf Voorhout;14. Luke Middelburg De Lier; 15. Ricardo van de Klundert Hoogerheide;16. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs;17. Bob van den Hengel Achterveld;18. Davey Kleinjan Spijkenisse;19. Eddy GŲdde Hendrik-ido-Ambacht;20. Edwin van Endhoven Maasdam;

 

KAATSHEUVEL .( 2009.07.05 )

Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel; 2. Paul Moerland Fijnaart; 3. Fabian Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 4. Dennis Heering Enter; 5. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 6. Luuc Bugter Arnhem; 7. Bob van den Enden s-Gravenzande; 8. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 9. Dylan Groenewegen Amsterdam; 10. Stan Godrie Zundert; 11. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 12. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 13. Bram Sprangers Terheyden; 14. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 15. Fausto Hofland Roosendaal; 16. Thijs Roozen Heemstede; 17. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 18. Janno de Bruijn Rijsbergen; 19. Emiel de Greef Bleiswijk; 20. Mike Boer Rozenburg;

 

KAATSHEUVEL.(2011.07.03 )

Nieuwelingen: 1. Bjorn van der Heijden Schaijk; 2. Paul Cremers Gulpen; 3. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 4. Max Mol Breda; 5. Jelle Wolsink Hengelo Ov; 6. Kelvin van den Dool Hoogblokland;7. Mark Stijger Honselersdijk; 8. Jorn Buning Alkmaar; 9. Sem Bleiksloot Rotterdam; 10. Jaan van Berkel Velserbroek; 11. Paul Rooij Hoofddorp; 12. Tom Jansen Breda; 13. Jordi van Loon Lage Zwaluwe; 14. Abe Celi Oosterhout; 15. Koen van de Klundert Woensdrecht;16. Kelvin Dekker Hedel; 17. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 18. Feiko Ammerlaan Berkel en Rodenrijs; 19. Koen van Baardewijk Roosendaal; 20. Remco Esselaar Stein;

 

KAATSHEUVEL.(2012.07.01)

Nieuwelingen: 1. Jan Maas Huijbergen; 2. Max Mol Breda; 3. Milan Veltman Broek op Langedijk; 4. Lars Akkermans Ossendrecht; 5. Davy Knobel Sint Willebrord; 6. Abe Celi Oosterhout; 7. Alexander van Ark Capelle aan den IJssel; 8. Pim van de Klundert Woensdrecht; 9. Thierry Bouckaert Lisse; 10. Tim van der Poel Bergschenhoek; 11. Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 12. Thomas Hoole Zuidland; 13. Julian Stolk Pijnacker; 14. Danos Gerritsen Hoogerheide; 15. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 16. Julian Spierings Zoetermeer; 17. Jason van Haaften De Meern; 18. Niels Ruijter Uithoorn; 19. Joep Verhees Helmond; 20. Tristan Rijsdijk Vlaardingen;

 

KAATSHEUVEL.( 2016.07.03 )

Nieuwelingen: 1. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 2. Nathan Rijsdijk Vlaardingen; 3. Nick Brabander Honselersdijk; 4. Hidde van Veenendaal Dongen; 5. Rick Burgmans Westerhoven; 6. Enzo Leijnse Amstelveen; 7. Robbert Rasenberg Terheijden; 8. Martijn Rškers Bavel; 9. Thomas de Blom Zeewolde; 10. Remco de Jong Rijen; 11. Roy Dirven Bergeijk; 12. Melvin Drost Veenendaal; 13. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 14. Mitchell Vink Veenendaal; 15. Maikel Stam Sprang-Capelle; 16. Sven Vijverberg Naaldwijk; 17. Yoep van der Peet Hooglanderveen; 18. Frank de Jong Rijen; 19. Bart Beks Wouw; 20. Bastiaan de Blom Zeewolde;

 

KAATSHEUVEL.(2017.07.02)

Junioren: 1. Lars Timmers Kaatsheuvel; 2. Danny Maas Oudenbosch; 3. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 4. Maikel Stam Sprang-Capelle; 5. Mees Hendrikx Valkenswaard; 6. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 7. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 8. Mohamed Rayes Utrecht; 9. Frank de Jong Rijen; 10. Ino van de Wouw Kaatsheuvel; 11. Thijs Celie Harderwijk; 12. Wessel Verschueren Ulicoten;

Nieuwelingen: 1. Bram Leerkes Twello; 2. Jesse Sytema Leusden; 3. Jasper Kraaijenbrink Abbenbroek; 4. Rick Hezeman Apeldoorn; 5. Thijs van den Broek Gilze; 6. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 7. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 8. Gianni Pavone Steenbergen; 9. Robin van Oorschot Klein-Zundert; 10. Lucas Goene Veenendaal; 11. Martijn Rasenberg Terheyden; 12. James Potter Soest; 13. Bart Bronder Abbenbroek; 14. Melvin Drost Veenendaal; 15. Jaap Roelen Chaam; 16. Koert van Oosten Gouda; 17. Robbert Rasenberg Terheyden; 18. Ward de Schepper Wagenberg; 19. Yoeri Slokkers Oud-Vossemeer; 20. Luca van den Boom Boekel;