HILVARENBEEK .( 2005.05.21 )

Elite/Belofte: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Erik Verboven Made; 3. Maarten Mandemakers Goirle; 4. Ralf Hamers Schijndel; 5. Niels Hamers Schijndel; 6. Jochem Ponten Veldhoven; 7. Neequaye Dsane Cuyk; 8. Bart Dirkx Reusel; 9. Robert van Erp Oss; 10. Robin Daling Veghel; 11. Rob Zwekars Tilburg; 12. Addy van Stiphout Helmond; 13. Nicky Kessens Oosterhout; 14. Erik Van Stratum Geldrop; 15. Martijn Simons Roosendaal; 16. Marc Meulenbroeks Hapert; 17. Jos van Veldhoven Dommelen; 18. Detlef La Grand Eindhoven; 19. Niels Bogaars Reusel; 20. Pieter Israel Kruiningen;

 

HILVARENBEEK.(2006.05.20 )

Elite/Beloften: 1. John den Engelsman Nijmegen; 2. Erik Verboven Made; 3. Paul van den Akker Eindhoven; 4. Rob Zwekars Tilburg; 5. Niek Basten Hapert; 6. Maarten Bremer Dodewaard; 7. Chris Kerkdijk Tilburg; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Jurgen van Pelt Nuenen; 10. Bob Verkooijen Chaam; 11. Ralf Hamers Schijndel; 12. Roy Elias Tilburg; 13. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 14. Niels Bogaars Reusel; 15. Detlef la Grand Eindhoven; 16. Hans Timmermans Dongen; 17. Marc Meulenbroeks Hapert; 18. Jan Hoeks Westerhoven; 19. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 20. Bas van Hest Alphen Nb;

Nieuwelingen: 1. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;2. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 3. Bas ter Woord Winterswijk; 4. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 5. Daan Meijers Tilburg; 6. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 7. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 8. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 9. Kevin Smit Ede Gld.; 10. Jasper Ockeloen Dordrecht; 11. Erik Bierens Duizel; 12. Marc Goos Dorst; 13. Hans Bierens Vessem; 14. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 15. Patrick van Nunen Barendrecht; 16. Robbert de Greef Geldrop; 17. Dirk de Bekker Rosmalen; 18. Niek van Geffen Veghel; 19. Nick Bierens Bergeijk; 20. Steven van Leijen Wageningen;

 

HILVARENBEEK.( 2007.06.09 )

Elite/Beloften: 1. Bart Aernouts Schijndel; 2. Wouter van Zanten Apeldoorn; 3. Wally Buurstede Sint Willebrord; 4. Ralf Hamers Schijndel; 5. Job Vissers Erp; 6. Guus Magielse Est; 7. Robin Daling Veghel; 8. Ferdi van Katwijk Wanroy; 9. Bob Verkooijen Chaam; 10. Koen Verburg Zeeland;

Nieuwelingen: 1. Moreno Hofland Roosendaal; 2. Kay Welten Moergestel; 3. Daan Meijers Tilburg; 4. Jan van Vliet Baarle Hertog; 5. Bart Harmsen Amstelveen; 6. Tijs van Groesen Made; 7. Cees van 't Geloof Dirksland; 8. Lex van der Burgt Berghem; 9. DaniŽl Gase Hoorn; 10. Robin van der Werf Voorhout;

 

HILVARENBEEK.(2008.06.14)

Elite/Belofte; 1. Paul van Schalen Bakel; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Marien Wallink Zwolle; 4. Paul Dekkers Nuenen; 5. Maint Berkenbosch Oldeberkoop;  6. Rob Ruijgh Valkenburg Lb; 7. Rob Zwekars Tilburg; 8. Willem Schwaner Oploo; 9. Martijn Simons Roosendaal; 10. Rick Craenen Nederweert; 11. Wally Buurstede Sint Willebrord; 12. Bram Schmitz Waalre; 13. Eddy van IJzendoorn Tiel; 14. Job Vissers Erp; 15. Tjeerd Dudok Wagenberg; 16. Peter van den Heuvel Bakel; 17. Erik van Stratum Wageningen; 18. Ralf Hamers Schijndel; 19. Niels Bogaars Reusel; 20. Jordy van Erp Berghem;

Junioren: 1. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 2. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 3. Harm van der Sanden Nuland; 4. Jack Vermeulen Tinte; 5. Jasper Ockeloen Dordrecht; 6. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 7. Erwin van der Velde Surhuisterveen; 8. Sander van Iersel Berkel-Enschot 9. Geert van der Weijst Reusel; 10. Dave de Best Noordwijk Zh; 11. Maik Wensink Aalten; 12. Chipo van der Schoot Sint Oedenrode; 13. Thomas Polak Prinsenbeek; 14. Corne van Kessel Veldhoven; 15. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 16. Robbert de Greef Geldrop; 17. Maurits Lammertink Enter; 18. Lex van der Burgt Berghem; 19. Steven van Leijen Wageningen; 20. Melvin Jekautz Hapert;

 

HILVARENBEEK .( 2009.06.13 )

Elite/Beloften: 1. Wouter de Groot Lochem; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 4. Paul Dekkers Nuenen; 5. Ralf Hamers Esch; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Gerhard Klijnhout s-Gravendeel; 8. Joost van den Blink s-Gravenzande; 9. Ben van der Kooi Breda; 10. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 11. Jerry Kallenfels Breda; 12. Tonny Siemons Papendrecht; 13. Bram Schmitz Waalre; 14. Danny Vrolijk Schipluiden; 15. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 16. Bart van den Berg Wijngaarden; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Wouter van Zanten Apeldoorn; 19. Rodrigo Mendieta ArgentiniŽ; 20. Jan Bos Nieuwehorne;

Junioren: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Thomas Herbold Lochem; 3. Bart Troost Zaandam; 4. Ferry Fransen Noorden; 5. Tim Opdam Liessel; 6. Sjors Roosen Goirle; 7. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 8. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 9. Tim Kleinloog Eindhoven; 10. Gido Windmeijer Berkel en Rodenrijs; 11. Richard Lamens Berkel en Rodenrijs; 12. Felix Wolbert Hengelo Gld; 13. Robbert van Andel Abbenes; 14. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen; 15. Jesper Schipper Noordwijk Zh; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Kay Welten Moergestel; 18. Louis Meintjes  Zuid-Afrika; 19. Jeffreij Verweij Capelle aan den IJssel; 20. Wilco van Beusekom Geldermalsen;

 

HILVARENBEEK .( 2010.06.12 )

Elite/Beloften: 1. Nico Vuurens Meerkerk; 2. Dirk Finders Duitsland; 3. Mitchell Boet Brecht; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 6. Alexander van Bavel Boxmeer; 7. Martijn Simons Roosendaal; 8. Gerwin de Regt Nispen; 9. Wouter van Zanten Apeldoorn; 10. Wouter de Groot Lochem; 11. Bert Dekker Lekkerkerk; 12. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 13. Tom Van den Bosch Belgie; 14. Ruud Kooijmans Eindhoven; 15. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 16. Daan de Groot Lelystad; 17. Ivor Bruin Deventer; 18. Andy Knijpinga Utrecht; 19. Edwin Arts Overloon; 20. Roy de Waal Westerhoven;

Junioren: 1. Twan Brusselman Helmond; 2. Jesper Schipper Noordwijk; 3. Mike Willemse s-Gravenhage; 4. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 5. Timo Roosen Goirle; 6. Dilan van der Aar Spaarndam; 7. Joost Berentsen Keijenborg;8. Wim Kleiman Almelo; 9. Diederik Deelen Berkenwoude; 10. James Fourie 11. Belnardo Ayuso 12. Mike Kruijthof Dordrecht; 13. Dylan Groenewegen Amsterdam;14. David de Leeuw Rhoon; 15. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht;16. Nelis Koeken Zundert; 17. Sebastiaan Pot Badhoevendorp;18. Roeland Dijkshoorn Vlaardingen; 19. Lennard Vegter Abbenbroek; 20. Justin Schless Dordrecht;

 

HILVARENBEEK.(2011.05.29)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Thomas Rabou Loosbroek; 4. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 5. Ruud Kooijmans Eindhoven; 6. Lars Vierbergen Schijndel; 7. Ralf Hamers Esch; 8. Nicholas Mitchell Australie; 9. Maurice de Bekker Rosmalen; 10. Erik van Bekkum Wamel; 11. Marcel Kamsma Gerwen; 12. Michel Stroosnijder Hansweert; 13. Guus Schoth Amsterdam; 14. Jelle van der Marel De Lier; 15. Ferdi van Even Valkenburg Lb; 16. Rick Craenen Nederweert;17. Sea Keong Loh Malasie; 18. Maarten Bremer Bemmel; 19. Geert van der Sanden Nuland; 20. Melvin Bijnen Budel;

Junioren: 1. David de Leeuw Rhoon; 2. Kevin Ossendrijver Wezep; 3. Timo Roosen Goirle; 4. Henk Klein Tijssink Hattem; 5. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 6. Jaco van Beusichem Hoek van Holland; 7. Pjotr van Beek Veenendaal; 8. Stef Arends Eindhoven; 9. Pim Zwinkels Kwintsheul; 10. Niels van der Veeken Baarle-Nassau; 11. Mike van Leuken Handel; 12. Paul Schuurmans Sint Michielsgestel; 13. Lars Bremmers Valkenswaard; 14. Rick Mensink Zwolle; 15. Erik Groeneveld Heineoord; 16. Hannes Boeckhout Groningen; 17. Jeroen van den Hout Goirle; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Marco Brienissen Opheusden; 20. Jordi Kleinloog Eindhoven;

 

HILVARENBEEK.(2012.06.10)

Elite-Mannen/Beloften/Amateurs: 1. Jack Vermeulen s-Gravendeel; 2. Giel de Nijs Amsterdam; 3. Paul Dekkers Gerwen; 4. Lachlan Norris Australie; 5. Adam Phelan Australie; 6. Marco Brus Schijndel; 7. Tim Veldt Amsterdam; 8. Patrick Ruckert Lierop; 9. Darren Lapthorne Australie; 10. Gerwin de Regt Nispen; 11. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht; 12. Robin Wennekes Dodewaard; 13. Coen Otterspeer Oudekerk a/d IJssel; 14. Rudolph Malcom; 15. Bram de Kort Dongen; 16. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 17. Jaap Kooijman Sittard; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Ruud Kooijmans Eindhoven; 20. Remko Kramer Braamt;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Linda Ringlever Nijmegen; 2. Kelly Markus Hoofddorp; 3. Nina Kessler Velserbroek; 4. Veerle Goossens Bakel; 5. Judith Bloem Kwintsheul; 6. Judith Jelsma Amstelveen; 7. Suzan Simons Steenbergen; 8. Nancy van der Burg Nootdorp; 9. Sofie van Horik Oosterwijk; 10. Manon Klomp Tilburg; 11. Tessa de Moyer Belgie; 12. Sandra van Veghel Esch; 13. Mara van Doremalen Den Bosch; 14. Britt Jochems Vianen; 15. Carleen Baas Den Dungen; 16. Milou Meeuse Leiden; 17. Irene van Lith Bladel; 18. Anouk Rockx Oud-Gastel; 19. Alicja Verhagen Woerden; 20. Kim Banga Eindhoven;

 

HILVARENBEEK.( 2013.06.09 )

Elite/Beloften: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Ricardo van de Klundert Hoogerheide; 3. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 4. Patrick Ruckert Lierop; 5. Tjeerd Dudok Chaam; 6. Gerwin de Regt Nispen; 7. Bart Aernouts Belgie; 8. Sierk-Jan de Haan Breda; 9. Edwin Arts Overloon; 10. Ferdi van Katwijk Overloon; 11. Thijs Poelstra Nijmegen; 12. Nicky Verdaasdonk Chaam;13. Tim Veldt Amsterdam; 14. Tom Marcelis Eindhoven; 15. Jasper de Laat Moergestel; 16. Carel Voges Den Haag; 17. Gijs Vierling Veldhoven; 18. Randy Sint Nicolaas Dordrecht; 19. Paul Dekkers Gerwen; 20. Ruud Kooijmans Beek en Donk;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 2. Thalita de Jong Ossendrecht; 3. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 4. Ashlee Ankudinoff Australie; 5. Bianca van den Hoek Bussum; 6. Nina Kessler Velserbroek; 7. Rebecca Wiasak8. Amy Cure Australie; 9. Grace Sulzberger Australie; 10. DaniŽlle Lissenberg Den Ham; 11. Sanne van Paassen Vlierden; 12. Henriette Woering Rozenburg; 13. Veerle Goossens Bakel; 14. Melanie Woering Rozenburg; 15. Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande; 16. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 17. Carleen Baas Den Dungen; 18. Maud Kaptheijns Westerhoven; 19. Sandra van Veghel Esch; 20. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;

 

HILVARENBEEK.( 2014.05.11 )

Elite/Beloften: 1. Arvid de Kleijn Herveld; 2. Thomas Rabou Loosbroek; 3. Pim de Beer Bakel; 4. Lars van de Vall Ouderkerk aan den Amstel; 5. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 6. Marco Brus Schijndel; 7. Bart Harmsen Amstelveen; 8. Harm van der Sanden Nuland; 9. Timon van Reek Voorhout; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. David van Eerd Breda; 12. Micki van Empel Middelrode; 13. Etienne Kooreman Aalsmeer; 14. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 15. Marco Brienissen Opheusden; 16. Beau Duvigneau Zutphen; 17. Max Hendrikx Hapert; 18. Jelle van der Marel De Lier; 19. Stefan Boeve Zwolle; 20. Robbie van Bakel Deurne;

Junioren: 1. Marten Kooistra Jonkerslan; 2. Kelvin Dekker Hedel; 3. Jouke Schelling De Kwakel; 4. Dylan Drent Spaubeek; 5. Jorn Buning Alkmaar; 6. Kevin Minten Mill; 7. Jurjen Varkevisser Uden; 8. Mike van Nunspeet Den Haag; 9. Jim Duijvesteijn Honselersdijk; 10. Thomas Bosch Loosbroek; 11. Tayfun Memis Rotterdam; 12. Rudy Veenstra Augustinusga; 13. Mark de Langen Valburg; 14. Leon Alberts Dalfsen; 15. Djoerd van Dessel Breda; 16. Nick van Deursen Valkenswaard; 17. Toon Imming Egmond-Binnen; 18. Frenky van der Vorst Halsteren; 19. Niels de Vos Bergen op Zoom; 20. Dandy van Uden Oss;

 

HILVARENBEEK.( 2015.05.02 )

Elite/Beloften: 1. Mitchell Huenders Maarn; 2. Jasper Bugter Elden; 3. Robert Berk Bergschenhoek; 4. Arno Kleinjan Gouda; 5. Dirk Finders Duitsland; 6. Tim Veldt Amsterdam; 7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Benjamin Sydlik Duitsland; 9. Patrick Bos Amstelveen; 10. Peter van de Put Apeldoorn; 11. John Schouten Harderwijk; 12. Tim Kleinloog Eindhoven; 13. Ruud Kooijmans Maarheeze; 14. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 15. David van Eerd Breda; 16. Robin Wennekes Dodewaard; 17. Harro Groeneveld Zalk; 18. Gerwin de Regt Nispen; 19. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 20. Hermen Bode Giessenburg;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Lauren Kitchen Australie; 2. Carleen Baas Den Dungen; 3. Evy Kuijpers Lierop; 4. Tessa Neefjes Wervershoof; 5. Bianca Bakker Wijnjewoude; 6. Melanie Hessling Duitsland; 7. Nina Buysman Bovenkarspel; 8. Sandra van Veghel Esch; 9. Eltina van Wijk Maasdam; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Marleen Pardon Arnhem; 12. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 13. Astrid Slob Langerak; 14. Sofie van Horik Oosterwijk; 15. Nielske Bremmers Valkenswaard; 16. Maartje van Gestel Chaam; 17. Rosan Baas Den Dungen; 18. Femke Geeris Geldrop; 19. Morag Wouters Oosterhout Nb; 20. Marjolein Claessen Hoeven;

 

HILVARENBEEK.( 2016.04.30 )

Elite/Beloften: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. David de Leeuw Delft; 3. Jeroen van Zanten Zeist; 4. Twan Middelburg De Lier; 5. Tim Veldt Amsterdam; 6. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 7. Marc Veldt Amstelveen; 8. David van Eerd Breda; 9. Robert Sydlik Duitsland; 10. Nick StŲpler Woerden; 11. Patrick Bos Amstelveen; 12. Bart van den Berg. Wijngaarden; 13. Pim de Beer Bakel; 14. Robert Berk Pijnacker; 15. Robbie Gevers Schijndel; 16. Ronan van Zandbeek Schijndel; 17. Edwin Arts Helmond; 18. Marcel Wouters Groesbeek; 19. Benjamin Sydlik Wassenberg; 20. Youp Havermans Rotterdam;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Vera Koedooder Apeldoorn; 2. Moniek Tenniglo Albergen; 3. Laura Gorter Utrecht; 4. Claudia Koster Assendelft; 5. Rozanne Slik Bergen Nh; 6. Veerle Goossens Bakel; 7. Melanie Woering Rozenburg; 8. Britt Teunissen Ysselsteyn; 9. Winanda Spoor Apeldoorn; 10. Eveline de Groot Zoetermeer; 11. Carleen Baas Den Dungen; 12. Sofie van Horik Oosterwijk; 13. Ymke Stegink Naarden; 14. Morag Wouters Oosterhout Nb; 15. Femke Geeris Geldrop; 16. Rachelle van Kappel Woerden; 17. Anneloes Stoelwinder Heerenveen; 18. Melissa van der Peet Den Haag; 19. Hanneke de Goeje Leiden; 20. Ingeborg Bremmers Valkenswaard;