HELMOND.( 2000.06.01 )

Neo: 1. Bjorn Jansen Nijmegen; 2. Piet Rooijakkers Nuenen; 3. Wilant van Gils Schijndel; 4. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 5. Mark van Wegen Hoogland; 6. Bas Waaijer Langeveen; 7. Erik van den Eerenbeemt Asten; 8. Roy Curvers Haelen; 9. Ferdi van Katwijk Oploo; 10. Henri van de Heuvel Oijen; 11. Koen de Jong Hilversum; 12. Willem Pardoel Velddriel; 13. Johnny Nistelrooy Berlicum; 14. Willem Klerkx Erp; 15. Sebastiaan Bennaars Mierlo; 16. Jeroen van der Teen Dordrecht; 17. Bas Hendriks Sint Anthonis; 18. Peerke Verhappen Gemert;

Junioren: 1. Jos Verbist Liessel; 2. Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 3. Bart Boer Rookhuizen Amersfoort; 4. Roy Spijker. Kampen; 5. Richard Hoeben Deurne; 6. Norbert Poels Blitterswijk; 7. Bert van Buren Schoonhoven; 8. Wouter Perry Swolgen; 9. Ronald Dussel Annen; 10. Thijs Poelstra Tubbergen; 11. Johan Weening Harkema; 12. Thijs Bunt Limmen; 13. Sieger Haakma Beetsterzwaag; 14. Jorrit Slaman Bergambacht; 15. Bernt Hamers Schijndel; 16. Mari van Boven Helmond; 17. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Wilbert van Binsbergen Dodewaard; 19. Freek Foole Eindhoven; 20. Jack Winthagen Sittard;

Nieuwelingen: 1. Maikel Paas Munstergeleen; 2. Eddy van IJzendoorn Tiel; 3. Job Vissers Erp; 4. Erik Verstegen Zutphen; 5. Robin Daling Veghel; 6. Onno Gerritsen Huissen; 7. Arne Hassink Zieuwent; 8. Dirk Brouwers Tegelen; 9. Frank Strohm Oldenzaal; 10. Frank van Grootel Bakel; 11. Jasper van Heeswijk Vught; 12. Lars Boom Vlijmen; 13. Maarten Mandemakers Goirle; 14. Raymond Essers Maasbracht; 15. Martijn Aelberts Nijmegen; 16. Paul van Gestel Netersel; 17. Nicky Kessens Oosterhout; 18. Erwin den Hollander Rijswijk; 19. Johnny Molenaar Rijswijk; 20. Frits Pellemans Haelen;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Axel Hermans Bergschenhoek; 2. Maas van Schoon- hoven Ede; 3. Andre Grootveld Zoetermeer; 4. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 5. Johnny Broers Maartensdijk; 6. Hans van de Munckhof Horst; 7. Marcel van der Heijden Schaijk; 8. Jeffrey van Hooft Schijndel; 9. Frank Witlox Eindhoven; 10. Ruud Wilting Knegsel; 11. Eddy Hermsen Ochten; 12. Jac van Kessel Deurne; 13. Jan-Wouter Wonders Tilburg; 14. Marc Boerboom Oss; 15. Ronny Bossers Waspik; 16. Rene Vrins Made; 17. Ronny Graat Overloon; 18. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 19. Ruud Jacobs Veldhoven; 20. Hans van Bavel Sint Anthonis;

 

HELMOND.BINNENSTAD.( 2001.05.24 )

Neo-Amateurs: 1. Mark van Wegen Hoogland; 2. Johan van Ooijen Giessenburg; 3. Guus Schoth St-Michielsgestel; 4. Bram van der Leij Leerdam; 5. Ralf Steegs Panningen; 6. Nico van Dijk Harmelen; 7. Enrico van Laar Aalst; 8. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 9. Tijl van der Steeg Tilburg; 10. Wouter Perry Swolgen; 11. Wilant van Gils Schijndel; 12. Willem Pardoel Velddriel; 13. Tjerk Boom Lexmond; 14. Remon van den Hout Rosmalen; 15. Daniel Visser Almelo; 16. Jacob Ekema Veendam; 17. Michel Lodder Geldermalsen; 18. Thijs Poelstra Tubbergen; 19. Roy Andes Veenendaal; 20. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;

Junioren: 1. Bert Krans De Wilp; 2. Herbert Korblet Vroomshoop; 3. Jasper van Heeswijk Vught; 4. Thomas Rabou Schijndel; 5. Stefan Heijkants Boxtel; 6. Job Vissers Erp; 7. Tijs Senders Hapert; 8. Roy de Waal Westerhoven; 9. Egon van Kessel Kerkdriel; 10. Wilco Hovestad Veenendaal; 11. Thijs Jonker Uden; 12. Chris Rovers Gemonde; 13. Arno Witvliet Sprang-Capelle; 14. Pol Nabben St. Anthonis; 15. Ronald Wierstra Bergum;; 16. Ries van der Sanden Nuland; 17. Michael Roskam Etten-Leur; 18. Harm Rombouts Luyksgestel; 19. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 20. Bart Brouwers Tegelen;

Nieuwelingen: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Leon Burger Mijdrecht; 4. Sipke Zijlstra Bergum; 5. Jeffrey Buist Assen; 6. Ester Efram Lexmond; 7. Mario Hermans Melderslo; 8. Maarten Bremer Dodewaard; 9. Dirk Brouwers Tegelen; 10. Dennie Hulsen Schijndel; 11. Frederik Bekkers Bredevoort; 12. Freek Wallaard Noordeloos; 13. Niels Bogaars Reusel; 14. Hidde van Nuil Appelscha; 15. Enrico Liebe Helmond; 16. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 17. Danny van der Weg Haule; 18. Raymond Essers Maasbracht; 19. Martin Boomkamp Aalten; 20. Roberto Secci Tilburg;

 

HELMOND.BINNENSTAD.( 2002.05.09 )

Neo: 1. Mark van Wegen Hoogland; 2. Guido Mutsaars Schijndel; 3. Piet Rooyakkers Nuenen; 4. Dennie Hulsen Schijndel; 5. Ger Soepenberg Den Ham; 6. Johan van Ooijen Giessenburg; 7. Erwin van Leijen Ewijk; 8. Jebbe Sluiter Gemonde; 9. Boudewijn de Graaff Ridderkerk; 10. Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 11. Jos Verbist Liessel; 12. Jan-Albert Krans De Wilp; 13. John O'Sheg Ierland; 14. Thijs Poelstra Tubbergen; 15. Jan Dirkx Reusel; 16. Bart Dirkx Reusel; 17. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Thijs van der Heijden Boxtel; 19. Wouter Perry Swolgen; 20. Arjan Molenaar Ameide;

Junioren: 1. Robin Daling Veghel; 2. Bert Krans De Wilp; 3. Dirk Brouwers Tegelen; 4. Job Vissers Erp; 5. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 6. Rob Nillesen Baarlo; 7. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 8. Frits Pellemans Haelen; 9. Wilco Hovestad Veenendaal; 10. Roberto Secci Tilburg; 11. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 12. Maarten Mandemakers Goirle; 13. Nard van der Sanden Nuland; 14. Marc Meulenbroeks Hapert; 15. Theo Roelofs Uden; 16. Marc Kamphuis Harbrinkhoek; 17. Frank van Grootel Bakel; 18. Paide O'Brien Ierland; 19. Roy de Waal Westerhoven; 20. Stein Posthuma Vlijmen;

Nieuwelingen: 1. Ronald van der Laar Giessenburg; 2. Jeroen Poppe Nijverdal; 3. Enrico Liebe Helmond; 4. Addy van Stiphout Helmond; 5. Frank Wierstra Bergum; 6. Freek Wallaard Noordeloos; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Jasper de Lange Bussum; 9. Frederik Bekkers Aalten; 10. Martijn van Schaijk Helmond; 11. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 12. Kevin Schutte Zwolle; 13. Jeffrey Buist Assen; 14. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 15. Jan Mikkers Uden; 16. Jan Verhaegh Deurne; 17. Rick Mostert Borger; 18. Robin van der Lijn Vianen; 19. Danil Brok Nijverdal; 20. Robert Gesink Varsseveld;

Veteranen: 1. Hans Voorn sr. Hilversum; 2. Frank Nijssen Haarlem; 3. Ed Jorissen Weert; 4. Wim van Tuyl Gameren; 5. Heinz Esch Duitsland; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Eddy Gevers Schijndel; 8. Heinz-Willy Heferle Duitsland; 9. Marius van Oirschot Best; 10. Piet de Haas Tiel; 11. Henri Kuijpers Schijndel; 12. Hay Kellenaers Siebengewald; 13. Jac van Kessel Deurne; 14. Hans van Bavel St. Anthonis; 15. Henrich Hovel Duitsland; 16. Jack Lenssen Oostrum; 17. Theo van Berlo Beek en Donk; 18. Hans Bulkens Boxmeer; 19. Boudewijn Driessen Rosmalen; 20. Leo Pots Deurne;

 

HELMOND.BAVARIARONDE.( 2003.05.29 ).

Beloften: 1. Job Vissers Erp;2. Mathieu Heijboer Rhoon; 3. Thijs Verhagen Erp;4. Hans Bloks Helmond; 5. Ger Soepenberg Den Ham; 6. Erwin van Leijen Ewijk; 7. Bram van der Leij Maarssenbroek; 8. Chris Kerkdijk Tilburg; 9. Mark van Wegen Hoogland; 10. Bart Vendrig Driebergen; 11. Arjan Molenaar. Ameide;12. Rik de Voogd s-Gravenzande; 13. Bernt Hamers Schijndel;14. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 15. Thijs Poelstra Tubbergen;16. Jeroen Hendriks Boxmeer; 17. Wouter Perry Swolgen; 18. Willem Pardoel Velddriel; 19. Dirk Brouwers Tegelen; 20. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;

Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel;2. Efram Ester Achterberg; 3. Wesley van Dongen Made;4. Kevin Sluimer Rotterdam; 5. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 6. Jeffrey Buist Assen; 7. Bram van Oosterhout Terheijden; 8. Nard van der Sanden Nuland; 9. Niels Bogaars Reusel; 10. Kevin Schutte Zwolle;11. Roy de Waal Westerhoven; 12. Pieter Israel Kruiningen; 13. Jeroen Poppe Nijverdal;14. Maarten Mandemakers Goirle; 15. Evert van Bergen Zundert;16. Danil Brok Nijverdal; 17. Ronald van der Laar Giessenburg;18. Enrico Liebe Helmond; 19. Jeffrey van Henten Velserbroek; 20. Jan Winkelmolen Ell;

Masters 50+: 1. Geert Oosterbosch Eindhoven; 2. Robert Kroep Hoek van Holland;3. Piet de Haas Tiel; 4. Piet Kessels Boekel; 5. Guus Zantingh Mijdrecht; 6. Jan Ubachs Venlo; 7. Hay Kellenaers Siebengewald; 8. Wim Mayenburg Gouda; 9. Jan Vonk Heteren; 10. Piet Sanders s-Hertogenbosch; 11. Willem van Gameren Zaltbommel; 12. Herman Mittertreiner Rotterdam; 13. Arie van Dijk Rijswijk;14. Huub Greijmans Weert; 15. Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam;16. Hans van Dijk Nieuwegein; 17. Gerard Wesselius Noordwijkerhout;18. Dirk Sassen Uithoorn; 19. Nico Fokker Wilnis; 20. Boudewijn Driessen Rosmalen;

Nieuwelingen: 1. Robin van der Lijn Vianen; 2. Michel Kreder Zevenhuizen; 3. Marco Brus Schijndel;4. Robin Chaigneau Meerkerk; 5. Mike Feys Geldrop;6. Martijn van Schaijk Helmond; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Dennis Kreder Zevenhuizen; 9. Bart Tijssen Heerlen; 10. Dennis Luyt Haarlem; 11. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 12. Hjalmar de Munk Nuenen; 13. Tom ter Woord Meddo; 14. Jan Hopman Bergen (NH); 15. Koen Verburg Zeeland; 16. Tim Nederlof Maarssen; 17. Geert Kouters Oosterhout; 18. Tom Boveree Laren (gld.); 19. Leo Gdde H.I. Ambacht; 20. Remco te Brake Elst;

Amateurs-B: 1. Ab Nederlof Maarssen; 2. Ruud Verhagen Veldhoven; 3. Frans Wittenberg Herveld; 4. Frans Willems Oostelbeers; 5. John van Rullen Schijndel; 6. Stephan van Hoof Mierlo; 7. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 8. Joost Pulskens Oisterwijk; 9. Cor Gerritsen Middelbeers; 10. Marino Marlisa Wijchen; 11. Johan Janssen Bemmel; 12. Rene Vrijmoed Rijswijk; 13. Johan Dingemans Lage Zwaluwe; 14. Roland van Erp Best; 15. Ron Kums Nederweert;16. Geert Brienen St. Anthonis; 17. Dennis Rijkers St. Michiels- gestel;18. Martin Opdam Liessel; 19. Patrick Cornelissen Herveld; 20. Michael van de Stappen Maastricht;

 

HELMOND.BRUGGENRONDE. ( 2004.05.20 )

Elite/Neo: 1. Dirk van Schalen Helmond; 2. Jasper van Heeswijk Vught; 3. Job Vissers Erp; 4. Chris Kerkdijk Tilburg; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Ferry van Heesewijk Schijndel; 7. Wilant van Gils Schijndel; 8. Jurgen van Pelt Gerwen; 9. Ferdi van Katwijk Oploo; 10. Ward Schiffelers Eindhoven; 11. Jos Verbist Liessel; 12. Bernt Hamers Schijndel; 13. Ralf Hamers Schijndel; 14. Eric de Kok Eerde; 15. Richard Hoeben Deurne; 16. Jeroen Janssen Nijmegen; 17. Pascal Aandewiel Sittard; 18. Niels Hamers Weert; 19. Pascal Arts Ede; 20. Erwin van Leijen Ewijk;

Junioren: 1. Tim van der Zanden Reek; 2. Niels Bastemeijer Assen; 3. Rob Looymans Geldrop; 4. Rik Goofers Baarlo; 5. Thomas Bekkering Munten- dam; 6. Roel Jacobs. Boxmeer; 7. Leon Essink Aalten; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Pim de Beer Bakel; 10. Mark de Bruijn Dongen; 11. Wout Poels Blitterswijck; 12. Ralph Bouwens Beek; 13. Bert van Nielen St. Michielsgestel; 14. Rob Zwekars Tilburg; 15. Ruben Mureau Wagenberg; 16. Huub Kappert Raalte; 17. Daan Boeijen Haarsteeg; 18. Thijs van den Berg Uden;19. Hjalmar de Munk Nuenen; 20. Pieter Zwartkruis Valburg;

Nieuwelingen: 1. Bart Tijssen Heerlen; 2. Ralf Verhoeven Bergeijk; 3. Rick Dam Bocholtz; 4. Maurice de Bekker Rosmalen; 5. Joel Verlee Almkerk; 6. Marcel Kamsma Gerwen; 7. Jan Coolen Geldrop; 8. Jeroen Dekkers Lierop; 9. Remco te Brake Elst; 10. Wouter van Roosmalen St. Oedenrode; 11. Paul van der Ven Tilburg; 12. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 13. Wesley Schless Dordrecht;14. Remco Peters Grave; 15. Johan van Wijk Vught; 16. Frank Brinkhuis Zevenaar; 17. Willy Heeneman s-Gravenhage; 18. Dirk-Jan Verberne Eindhoven;19. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 20. Twan van den Brand Volkel;

 

HELMOND.BRUGGENRONDE.( 2006.05.25 )

Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 3. John den Engelsman Nijmegen; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Ferdi van Katwijk Wanroy; 6. Dennis van Dijken Bemmel; 7. Ralf Hamers Schijndel; 8. Bram van Oosterhout Terheyden; 9. Guus Magielse Est; 10. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Detlef la Grand Eindhoven; 12. Paul van den Akker Eindhoven; 13. Tom Vermeer Leusden; 14. Hans Timmermans Dongen; 15. Tijn Seuntjens Bladel; 16. Marc van Grinsven Deurne; 17. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Thijs van den Berg Uden; 20. Jasper van Heeswijk Vught;

Junioren: 1. Erik Berkhout Schipluiden; 2. Micheal Kersten Geldrop; 3. Edwin Arts Overloon; 4. Maurice de Bekker Rosmalen; 5. Geert Kouters Oosterhout Nb; 6. Tim Aalders Dordrecht; 7. Glenn van Gool Ridderkerk; 8. Jeftha van Ooijen Giessenburg; 9. Mitchell Huenders Almere; 10. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 11. Gerd Steijn Ermelo; 12. Rens te Stroet Keijenborg; 13. David Raaijmakers Oosterhout Nb; 14. Stefan Breemes Amsterdam; 15. Jan Coolen Geldrop; 16. Ruud van Wel Schagerbrug; 17. Bart Tijssen Heerlen; 18. Bart Sinnige Obdam; 19. Dimitri Veerman Huizen; 20. Wouter Timmerman Zoetermeer;

Nieuwelingen: 1. Henke Heldens Ottersum; 2. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 3. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 4. Jasper Mandjes Zaandijk; 5. Rico Wientjes Didam; 6. Jesper Asselman Wateringen; 7. Jurrin Bosters Steenbergen; 8. Brian Brusselman Helmond; 9. Dirk de Bekker Rosmalen; 10. Lex van der Burgt Berghem; 11. Floris van der Sluijs Roermond; 12. Melvin Jekautz Hapert; 13. David van Eerd Breda; 14. Thijs van de Schoot Oirschot; 15. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 16. Ronnie Tijssen Heerlen; 17. Nick Nijenhuis Zevenbergen; 18. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 19. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 20. Jan van Vliet Baarle Hertog;

 

HELMOND. ( 2008.05.04 )

Elite/Beloften: 1. Marc van Grinsven  Deurne; 2. Sjoerd Botter  Warnsveld; 3. Willem Schwaner  Oploo; 4. Marco Brus  Schijndel; 5. Rhys Pollock  Australie; 6. Raymond Kreder  Zevenhuizen Zh; 7. Pim de Beer  Bakel; 8. Marc Meulenbroeks  Hapert; 9. Jan Rongen  Nijmegen; 10. Bernt Hamers  Schijndel; 11. Julian van Dijk  Zwartsluis; 12. Maarten Mandemakers  Goirle; 13. Jordy van Erp  Berghem; 14. Patrick Ruckert  Volendam; 15. Ralf Hamers  Schijndel; 16. Ferdi van Katwijk  Wanroij; 17. Arne Botter  Zutphen; 18. Twan van den Brand  Volkel; 19. Rob Zwekars  Tilburg; 20. Rik Kavsek  Landgraaf;

Junioren: 1. Sander van Iersel  Berkel-Enschot; 2. David van Eerd  Breda; 3. Brian Brusselman  Helmond; 4. Yannick Janssen  Beringe; 5. Bram Imming  Egmond Binnen; 6. Luuk Coolen  Helmond; 7. Marc Blom  Oost-Souburg; 8. Erik Bierens  Duizel; 9. Melvin Jekautz  Hapert; 10. Job Sinnige  Heerhugowaard; 11. Niek Dunnink  Zwolle; 12. Perry Buijsen  Halsteren; 13. Robbert de Greef  Geldrop; 14. Jack Vermeulen  Tinte; 15. Martijn Pastoors  Ede; 16. Sven Jongeneel  Lekkerkerk; 17. Evan van der Palm  Spijkenisse; 18. Rowdy Bryant  Zaandam; 19. Patrick van Nunen  Barendrecht; 20. Robbert Bouma  Spijkenisse;

Junior-Vrouwen: 1. Mardiani Ahoud  Woudenberg; 2. Barbara de Ridder  Noordwijk; 3. Maaike Hoek  Almelo; 4. Laura Meurs  Dordrecht; 5. Ashley Spierings  Zoetermeer; 6. Francis Keizer  Doetinchem; 7. Birgit Lavrijssen  Kapelle; 8. Ivana Tiessens  Zuidhorn; 9. Marte Lenferink  Vriezenveen; 10. Jorinda de Heer  Hoogerheide; 11. Mandy van de Linden  Nuenen; 12. Bianca Dodemont  Epen; 13. Esmee Janssen  Hoeven; 14. Daisy Vos  Tilburg; 15. Lisanne Ottema  Muntendam; 16. Britt Jansen  Wijhe; 17. Mariska Everts  Assen; 18. Charlotte Dieteren  Roden; 19. Nadine Veldman  Reuver; 20. Melissa van Neck  Amstelveen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Melanie Woering  Rozenburg; 2. Karen Elzing  Schoonebeek; 3. Claudia Koster  Oudorp Nh; 4. Sophie de Ruijter  Zoetermeer; 5. Natasja de Vroome  Rijswijk Zh; 6. Veerle Goossens  Bakel; 7. Ymke Stegink  Naarden; 8. Rebecca Talen  Spijkenisse; 9. Alicia van Buel  Elst; 10. Jermaine Post  Oegstgeest; 11. Domenique van Santen  Rozenburg; 12. Joyce van der Peet  s-Gravenhage; 13. Henriette Woering  Rozenburg; 14. Danielle Meijering  Stadskanaal; 15. Lana Verberne  Lierop; 16. Kirsten van der Aa  Losser; 17. Lorette Dijstelbloem  Leende; 18. Nicole Oude Wansink  Tiel; 19. Erica Schotman  Smilde; 20. Denise Bouma  Spijkenisse;

 

HELMOND .( 2010.06.20 )

Junior-Vrouwen: 1. Sabrina Stultiens Meijel; 2. Henriette Woering Rozenburg; 3. Roxanne Geers Steenbergen; 4. Melanie Woering Rozenburg; 5. Lana Verberne Lierop; 6. Iris Ockeloen Dordrecht; 7. Veerle Goossens Bakel; 8. Claudia Koster Oudorp Nh; 9. Silke Tabak Bergeijk; 10. Marion Meerkerk s-Gravendeel; 11. Florine van Bohemen Nootdorp; 12. Pauliena Rooijakkers Heusden;

Nieuweling-Meisjes: 1. Corine van der Zijden Tienhoven; 2. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 3. Britt Teunissen Ysselsteyn LB 4. Maud Kaptheijns Westerhoven; 5. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 6. Evy Kuijpers Lierop; 7. Marieke de Reus Simonsgaven; 8. Anne Peer Beuningen; 9. Sophie van Bakel Son; 10. Annefleur Kalvenhaar Wierden; 11. Julia Schobben Gorichem; 12. Eline van den Berg Rijssen; 13. Jaimy Thaens Someren;

 

HELMOND.(2011.06.19)

Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Luuk de Beer Bakel; 4. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 5. Nick Riddy Veghel; 6. Twan Kops Eindhoven; 7. Detlef la Grand Eindhoven; 8. Rob van Gameren Berlicum; 9. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 10. Paul Lijten Helmond; 11. Tim Ruisbroek Drunen; 12. Ninko Doornbos Berlicum; 13. Stephan van Hoof Mierlo; 14. Joost Koers Vlijmen; 15. Jan-Willem Kamphof Eindhoven; 16. Dennis Aben Eindhoven;