HEESWIJK.(
2002.04.14 )
Elite/Neo: 1. Robbert
van der Stelt Aalst; 2. Nico Vuurens Meerkerk; 3. Léon van Berlo
Beek en Donk; 4. Ralf Hamers Schijndel; 5. Ferry van Heeswijk
Schijndel; 6. Marcel Boudewijns Gerwen; 7. Joep Aerts Waalre; 8.
Chris Kerkdijk Apeldoorn; 9. Guido Mutsaars Schijndel; 10. Joost
van Hest ’s-Gravenmoer; 11. Paul van den Akker Eindhoven; 12.
Arno van Zandbeek Riemst; 13. Joost Jacobs Steensel; 14. Mart van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 15. Peter Schep Lopik; 16. Jebbe Sluiter
Gemonde; 17. Luit Blom Oudewater; 18. Duncan Kidd Australie; 19.
Johan Dalstra Buitenpost; 20. Ruud Aerts Riel;
Junioren: 1. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 2. Onno Gerritsen Huissen; 3. Joost van Leijen
Ewijk; 4. Wim Stroetinga Oosterwolde; 5. Egon van Kessel
Kerkdriel; 6. Frank Strohm Oldenzaal; 7. Job Vissers Erp; 8.
Mike Alloo Roosendaal; 9. Frits Mattijssen Doornenburg; 10. Johan
Berk Koudekerk a/d Rijn; 11. Lars Boom Vlijmen; 12. Sjoerd Botter
Warnsveld; 13. Arne Hassink Zieuwent; 14. Marc Kamphuis
Harbrinkhoek; 15. Robin Daling Veghel; 16. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 17. Frits Pellemans Haelen; 18. Dennis
van Uden Heeswijk-Dinter; 19. Niels Pieters Hoofddorp; 20. Erwin
Binnenpoorte Raalte;
Sportkl.-b: 1. Harold
Fischer Driel; 2. Roland van Erp Best; 3. Wim van Tuyl Gameren;
4. Frank Witlox Eindhoven; 5. Jan de Baat Steenbergen; 6. Ard
Somsen Haaksbergen; 7. Jeroen Wesselius Amsterdam; 8. Arnold
Roelofs Arnhem; 9. Marino Marlisa Wijchen; 10. Ronald van
Wieringen Leimuiden; 11. Tonnie Gijsbers Helmond; 12. Henri
Vennix Oostelbeers; 13. René Alblas De Meern; 14. Cor Gerritsen
Middelbeers; 15. Bart Kerkhof Arnhem; 16. Ruud Verhagen
Veldhoven; 17. Teunis Molenaar Linschoten; 18. Henk van Lijsdonk
Helmond; 19. Rob Driessen Arnhem; 20. Alfred Visser Leeuwarden;
HEESWIJK.(
2003.03.30 ).
Amateurs-A: 1. John
Brand Vlaardingen; 2. Herman Reessink Stokkum; 3. Pierre van de Beurcht Boekel;
4. Ronald Roos Zoetermeer; 5. Maikel Govaarts Drunen; 6. Willy van Kessel
Zeeland; 7. Arjen Portijk Steenwijk; 8. Robert van Erp Oss; 9. André Grootveld
Zoetermeer; 10. Erik Klaassen Baarle Hertog; 11. Maarten Mathot Den Bosch; 12.
Marc Gerritsen Veldhoven; 13. Jeroen van der Sanden Berghem; 14. Jan Verschuren
Waspik; 15. Jef van Hooft Schijndel; 16. Marc Boerboom Oss; 17. Henry Schut
Zeeland; 18. Stefan Peeters Volkel; 19. Pieter Hendriks Gorinchem; 20.
Gertjan Zevenbergen Nieuw-Beijerland;
Elite/Beloften:
1. Dennis van Dijken Dodewaard; 2. Antoine Haan Groesbeek; 3. Geert de
Jong Delft; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Job Vissers Erp; 6. Niels Hamers
Weert; 7. Jurgen van Pelt Gerwen; 8. Guido Mutsaars Schijndel; 9. Kees Hagen
Ermelo; 10. Arno van Zandbeek Riemst;11. Joost van Hest ’s-Gravenmoer; 12. Mart
van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 13. Sjon van Katwijk Gennep; 14. Leon Rooyakkers
Gerwen; 15. Mark van Helvoirt Schijndel; 16. Erik van den Eerenbeemt Asten; 17.
Robin Daling Veghel; 18. Odwin Bink Amsterdam; 19. Martien Maton Bladel; 20.
Jeroen Docter De Wijk;
Junioren: 1. Niels
Pieters Hoofddorp; 2. Levi Heimans Diemen; 3. Remco Bouwens Beek; 4. Roy de
Waal Westerhoven; 5. Joost Vlemmings Helmond; 6. Arnoud Koot Limmen; 7. Addy
van Stiphout Helmond; 8. Stein Posthuma Vlijmen; 9. Jeroen Kregel Sappemeer;
10. Jochem Ponten Veldhoven; 11. Kenny Oosterhoff Delft; 12. Elzo Vos De Wilp;
13. Maik van Ballekom Rosmalen; 14. Jan Winkelmolen Ell; 15. Rik Goofers
Baarlo; 16. Dwight Spijker Kampen;17. Leander Pronk Warmenhuizen; 18. Rob van
der Ham Vlijmen; 19. Jochem Nannes Warmenhuizen; 20. Bart van der Valk
Pijnacker;
HEESWIJK.
( 2004.03.28 )
Amateurs-A: 1. Peter van
de Reep Hillegom; 2. André Grootveld Zoetermeer; 3. Martin
Schouten Schiedam; 4. Herman Reessink Stokkum; 5. Roy Könisser
Gennep; 6. Ronald Roos Hoogstraten/Belgie; 7. Pol Nabben St.
Anthonis; 8. Jean Paul Haaksman Houten; 9. Sander Oostlander
Heerjans- dam; 10. Ton Vrolijk Schipluiden; 11. Johnny Broers
Maartensdijk; 12. Roberto Secci Tilburg; 13. Berry Roelofs
Groesbeek; 14. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 15. Aschwin van
Oorschot Heeswijk-Dinther; 16. Marius van Oirschot Best; 17.
Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 18. Jorg van Oostende Soest; 19.
Jorg van Dinther Heesch; 20. Ferdi Frijters Udenhout;
Elite/Neo: 1. Joost van
Leijen Ewijk; 2. Odwin Bink Amsterdam; 3. Marcel Boudewijns
Gerwen; 4. Piet Rooyakkers Gerwen; 5. Job Vissers Erp; 6.
Mark Roland Bunnik; 7. Richard Hoeben Deurne; 8. Nico Vuurens
Meerkerk; 9. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 10. Niels Hamers Weert;
11. Ralf Hamers Schijndel; 12. Pascal Schoots Tiel; 13.
Stefan Slager Rhenoy; 14. Arno Hartog Giessenburg; 15. Berry
Hoedemakers Schijndel; 16. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 17.
Jeroen Janssen Nijmegen; 18. Marc van Grinsven Deurne; 19. Robert
van Erp Oss; 20. Bart Spierings Berlicum;
Nieuwelingen:
1. Robin Chaigneau Meerkerk; 2. Maurice de Bekker Rosmalen; 3.
Coen Vermeltfoort Schuinesloot;4. Ronan van Zandbeek Schijndel; 5. Leo
Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 6. Patrick Rückert Volendam; 7. Ramon
Sinkeldam Wormer; 8. Glenn van Gool Ridderkerk; 9. Wouter van
Roosmalen St. Oedenrode; 10. Pim Ligthart Twisk; 11. Peter Kort
Yerseke; 12. Umberto Atzori Zorgvlied; 13. Gerrit Peetoom
Dirkshorn; 14. Remco te Brake Elst; 15. Jan van Veen Naaldwijk;
16. Danny Vrolijk Schipluiden; 17. Niek Tielemans Maren-kessel; 18.
Tim Aalders Dordrecht; 19. Tim Schreurs Amstelveen; 20. Marcel
Kamsma Gerwen;
HEESWIJK
.( 2005.04.10 )
Elite/Belofte:
1. Rik de Voogd ’s-Gravenzande; 2. Ralf Hamers Schijndel; 3.
Sander van Amerongen Rheden; 4. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 5.
Hans Bloks Helmond; 6. Jeroen van de Weijer Oploo; 7. Maarten
Bremer Dodewaard; 8. Maikel Paas Sittard; 9. Roland Rozenveld
Numansdorp; 10. Guido Mutsaars Den Bosch; 11. Camiel Denis
Maastricht; 12. Vincent ter Schure Hengelo; 13. Patrick van
Leeuwen Hilvarenbeek; 14. Frank Weijers Nijmegen;15. Niels Hamers
Schijndel; 16. Arjen Houweling Velp; 17. Thijs Braber Nijmegen;
18. Andy Knijpinga Utrecht; 19. Roy Konisser Gennep; 20. Bram
Wind Wijk bij Duurstede;
Junioren: 1. Coen
Vermeltfoort Schuinesloot; 2. Dennis Kreder Zeven- huizen; 3.
Ronan van Zandbeek Schijndel; 4. Sebastiaan Kamphuis Hengelo ov; 5.
Robin van der Lijn Vianen; 6. Tom Relou Rijswijk; 7. Bart Tijssen
Heerlen; 8. Marco Brus Schijndel; 9. Steven Kruijswijk Nuenen;
10. Wout Poels Blitterswijck; 11. Rob van Bekkum Alphen; 12.
Martin van Plateringen Nieuwegein; 13. Tim Posthuma Weerselo; 14.
Mart van Blanken Hengelo; 15. Thijs van den Berg Uden; 16. Kevin
Veenhuizen Arnhem; 17. Rik van IJzendoorn Tiel; 18. Thijs Kros
Noordeloos; 19. Tim Schreurs Amstelveen; 20. Paul Helderman
Naaldwijk;
Amateurs-A: 1. Herman
Reessink Stokkum; 2. Luit Blom Oudewater; 3. Andre Grootveld
Zoetermeer; 4. Lars Weijers Bemmel; 5. Ronald Roos
Hoogstraten(Belgie); 6. Sander Aardenburg Zaandam; 7. Bart van
Haaren Duivendrecht; 8. Wilfred Veldkamp Woerden; 9. Ton Pullens
Haarsteeg; 10. Arno van der Veen Meerkerk; 11. Wim van Kapel
Eethen; 12. Pascal van Haare Cuijk; 13. Adrie Frijters
Wageningen; 14. Martijn Harteloh Dordrecht; 15. Henry Schut
Zeeland; 16. Paul Lijten Helmond; 17. Harry van Putten Hagestein;
18. Nick Verlaan De Kwakel;19. Ronnie van de Ven Helmond; 20. Ron Graat
Overloon;
HEESWIJK-DINTHER.(
2006.04.09 )
Elite/Beloften:1. Eddy van
IJzendoorn Tiel; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Thomas
Rabou Schijndel; 5. Bertil Klootwijk Spaarndam; 6. Rob Disseldorp Rijpwetering;
7. Sjors Spaargaren Kudelstaart; 8. Jorg van Oostende Soest; 9. Dennis van
Dijken Bemmel; 10. Jan van Velzen Rheden; 11. Marc van Grinsven Deurne; 12.
Andy Knijpinga Utrecht; 13. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 14. Nico van Dijk
Harmelen; 15. Rob Zwekars Tilburg; 16. Niels Hamers Stramproy; 17. Tim Nederlof
Harmelen; 18. Geert Dijkshoorn Vlaardingen; 19. Rik de Voogd s-Gravenzande; 20.
Dave Helmink Dordrecht;
Nieuwelingen:1. Jurgen
van Stein Callenfels Rijen; 2. Harm van der Sanden Nuland; 3. Wesley Kreder
Zevenhuizen Zh; 4. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 5. Tamor Hartogs
Amersfoort; 6. Maik Wensink Aalten; 7. Gilles Bogers Budel; 8. Robin van
Heijningen Naaldwijk; 9. Nick Nieuwdorp Yerseke; 10. Melvin Boskamp Leek; 11.
Tomas van der Borst Breda; 12. Sidney Koch Heerlen; 13. Carel Voges
s-Gravenhage; 14. Thijs van de Schoot Oirschot; 15. Lars van der Haar
Woudenberg; 16. Jeroen Breewel Wilnis; 17. Nick Bierens Bergeijk; 18. Hans
Bierens Vessem; 19. Ivo Stronks Aalten; 20. Roy van Rijzingen Veghel;
Amateurs-A:1. Joost van
Hest s-Gravenmoer; 2. André van Reek Nieuw Vennep; 3. Peter van de Reep
Hillegom; 4. Adrie Frijters Wageningen; 5. Gerben van de Reep Hillegom; 6.
Berry Roelofs Groesbeek; 7. Emiel Borsboom Woerden; 8. Arno van der Veen
Meerkerk; 9. Ronald Roos Hoogstraten; 10. Robert van Erp Oss; 11. Mischa
Stevens Grave; 12. Patrick Speijer Helmond; 13. Martijn Harteloh Dordrecht; 14.
Nick Verlaan De Kwakel; 15. Pascal van Haare Grave; 16. Harold van Gerven
Eersel; 17. Jos Moerman Maasland; 18. Marco Kuijvenhoven Naaldwijk; 19. Ronnie
van de Ven Helmond; 20. Stefan Lobeek Aalten;
HEESWIJK-DINTHER.(
2007.03.25 )
Elite/Beloften:
1. Marcel Alma Harskamp; 2. Ronald Roos Hoogstraten (Bel); 3. Ralf
Hamers Schijndel; 4. Nico Vuurens Meerkerk; 5. Job Vissers Erp; 6. Marcel
Jacobs Amstelveen; 7. Jeroen van de Weijer Oploo; 8. Jeffrey Dirksen Lienden;
9. Bo Burgmans Westerhoven; 10. Bob Pennings Boxtel; 11. Joost van Haren
Boxmeer; 12. Michiel Bekker Apeldoorn; 13. John den Engelsman Bakel; 14. Niels
Hamers Stramproy; 15. Umberto Atzori Zorgvlied; 16. Rik van IJzendoorn Tiel;
17. Marc van Grinsven Deurne; 18. Ferdi van Katwijk Wanroy; 19. Enno van Os
Uden; 20. Andy Knijpinga Utrecht;
Junioren: 1. Peter Jan
Polling Nieuw Weerdinge; 2. Maurice de Bekker Rosmalen; 3. Willy Heeneman
s-Gravenhage; 4. Jordy Beuker Huizen; 5. Frank de Reus Strijen; 6. Sven van
Luijk Naaldwijk; 7. Jonathan Eijssens Ermelo; 8. Henke Heldens Ottersum; 9.
Bouke Kuiper Edam; 10. Aart Spooren Duizel; 11. Harm van der Sanden Nuland; 12.
Erik Bierens Duizel; 13. Steven van Leijen Wageningen; 14. Robert Solberg Beek
Lb; 15. Rico Wientjes Didam; 16. Allan Veenstra Emmen; 17. Job Sinnige
Heerhugowaard; 18. Soren Quaadgras Leidschendam; 19. Melvin Jekautz Hapert; 20.
Rob van der Niet Noordwijk Zh;
Amateurs-A: 1. Peter van
de Reep Hillegom; 2. Jochem van der Doelen Nuland; 3. Gerben van de Reep
Hillegom; 4. Arno van der Veen Meerkerk; 5. Jeroen Verwolf Herwijnen; 6. Hans
Weeda Zuidland; 7. Robert van Erp Oss; 8. Rik de Schrijver Oosterhout Nb; 9.
Christiaan de Rijk De Meern; 10. Erik Meerkerk Zuidland; 11. Remco Kuijlenburg
Mijdrecht; 12. Joost Aelmans Uden; 13. Gert Verdijk Heijen; 14. Arnold Marsman
Gelselaar; 15. Lars Weijers Bemmel; 16. Henry Schut Zeeland; 17. Henk Ceelen
Ouderkerk aan den IJssel; 18. Martijn de Groot Vuren; 19. Jurgen van Grinsven
Amsterdam; 20. Richard Beumer Ede Gld.;
HEESWIJK.
( 2008.04.27 )
Elite/Beloften:
1. Thom van Dulmen Didam; 2. Nico Vuurens Meerkerk;
3. Marco Brus Schijndel; 4. Marcel Alma Harskamp; 5.
Ralf Hamers Schijndel; 6. Rob van Bekkum Arnhem; 7.
Mark Olieman Enschede; 8. Dennis van Dijken Bemmel; 9.
Maurice de Bekker Rosmalen; 10. Twan van den Brand Volkel;
11. Erik van Stratum Wageningen; 12. Koos Zut
Heerhugowaard;13. Dion Beukeboom Ouderkerk a/d IJssel; 14. Dennie
Hulsen Schijndel; 15. Antoine de Haan Boxmeer; 16.
Koos Jeroen Kers Amstelveen; 17. Maarten Bremer Dodewaard;
18. Mathijs Wagenaar Epe; 19. Bernt Hamers Schijndel;
20. Ruben van Kempen Bemmel;
Amateurs-A: 1. Toine
Robben Helmond; 2. Gert Verdijk Heijen; 3. Patrick
Wingens Oss; 4. Jeroen Verwolf Arkel; 5. Martijn
Mooi Hattem; 6. Jochem van der Doelen Nuland; 7.
Ferry van Heeswijk Schijndel; 8. Robert Klijs Waalre; 9.
Geert Brienen Veldhoven; 10. Emiel Vos Berghem; 11.
Jeroen van der Heijden Bladel; 12. Joost Aelmans Uden; 13.
Robert van Erp Oss; 14. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 15.
Jef van Hooft Schijndel; 16. Tijn Seuntjens Bladel; 17.
Rob van Gameren Berlicum; 18. Patrick Speijer Helmond; 19.
Jacco Spithoven Nieuwegein; 20. Lars Weijers Bemmel;
Nieuwelingen:
1. Kay Welten Moergestel; 2. Tim Kerkhof Nistelrode;
3. Jaap de Man Spijkenisse; 4. Davey Kleinjan
Spijkenisse; 5. Paul Moerland Fijnaart; 6. Rick
Ottema Muntendam; 7. Fausto Hofland Roosendaal; 8.
Mitchel Kooyman Zevenhuizen Zh; 9. Bram Sprangers
Terheijden; 10. Stan Godrie Zundert; 11. Siebe van
Rijsbergen Etten-Leur; 12. Martijn Kip Oldenzaal; 13.
Bart van Dongen Terheijden; 14. Leo Combee Woudrichem; 15.
Michiel van der Heijden Drunen; 16. Stef Arends Eindhoven;
17. Bryan Borowski Berlicum; 18. Olaf Oussoren
Amerongen; 19. Dirk van de Westelaken Den Dungen; 20.
Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;
HEESWIJK
( 2009.03.22 )
Elite/Beloften:
1. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 2. Rob Disseldorp Rijpwetering; 3. Timo
Fransen Westervoort; 4. Bernt Hamers Schijndel; 5. Arno Hartog Giessenburg; 6.
Thomas Rabou Schijndel; 7. Camiel Dénis Cadier en Keer; 8. Ronald Roos
Hoogstraten (Belgie); 9. Ralf Hamers Esch; 10. Dennis Voskuilen Amersfoort; 10.
11. Lars van de Vall Ouderkerk a/d Amstel; 12. Dennie Hulsen
Schijndel; 13. Irjan Luttenberg Berg en Dal; 14. Rene Kolbach
Brakel; 15. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 16. Chipo van der Schoot Sint
Oedenrode; 17. Erik Verboven Made; 18. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 19. Martijn Simons Roosendaal; 20. Andy Knijpinga
Utrecht;
Junioren: 1. Robin
Wennekes Dodewaard; 2. Ike Groen Tuitjenhorn; 3. Robbert de Greef Geldrop; 4.
Bart Harmsen Amstelveen; 5. Melvin van Zijl Harderwijk; 6. Jens Coppens
Noordhoek; 7. Jesper Schipper Noordwijk.Zh; 8. Edwin Zwaan Enkhuizen; 9. Martin
van de Pol Amerongen; 10. Lex van der Burgt Berghem; 11. Jeffrey Vink
Veenendaal; 12. Binne-Pier de Haan Oudega; 13. Tom Bal Rockanje;
14. Martijn Pastoors Ede; 15. Christian Koot Sassenheim; 16. Dilan
van der Aar Spaarndam; 17. Rodney Stuyt Rotterdam; 18. Jeffreij
Verweij Capelle a/d IJssel; 19. Luuk Coolen Helmond; 20. Triston
Martens Berghem;
Amateur-A: 1. Marcel
Alma Harskamp; 2. Michiel Bekker Apeldoorn; 3. Roy Steuten Hunsel; 4. Jefte de
Bruin Nijmegen; 5. Bob Pennings Boxtel; 6. Robert van Erp Oss; 7. Jesper
Hanssen Nijmegen; 8. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 9. Gert Verdijk Heijen; 10.
Rico Wientjes Didam; 11. Jan Rongen Nijmegen; 12. Rik de
Schrijver Ooster- hout Nb; 13. Patrick Wingens Oss; 14. Brian
Megens Oss; 15. Joost Aelmans Cuijk; 16. Ruben van Kempen
Bemmel; 17. Berry Hoedemakers Veghel; 18. Marc Boerboom Oss; 19.
Maarten Coolen Veghel; 20. Jochem van der Doelen Nuland;
HEESWIJK-DINTHER.(2010.03.28)
Elite/Beloften:
1. Wouter van Zanten Apeldoorn; 2. Martijn Simons Roosendaal; 3.
Thomas Rabou Schijndel; 4. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Tim
Nederlof Harmelen; 6. Remco Broers Maartensdijk; 7. Melvin van Zijl Harderwijk;
8. Niels van Otterloo Marle; 9. Rob Disseldorp Rijpwetering; 10. Joost Koelen
Delden; 11. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 12. Rick Craenen Nederweert; 13.
Jeroen van de Weijer Oploo; 14. Lenn Harrevelt Delft; 15. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 16. Christiaan de Rijk De Meern; 17. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 18. Sander Kreder Zevenhuizen Zh; 19. Paul de Rooij Deventer;
20. Wally Buurstede Sint Willebrord;
Nieuwelingen:
1. Erik Kramer Hardinxveld-Giessendam; 2. Sam Oomen Tilburg; 3.
Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 4. Lars de Wit Zegge; 5. Bart
Dielissen Breda; 6. Paul Reesink Winterswijk; 7. Tommy Oude
Elferink Mijdrecht; 8. Boaz Bal Zierikzee; 9. Kars Welten Moergestel;
10. Jordy Keldermans Roosendaal; 11. Jasper de Laat Moergestel; 12.
Sander Schuurmans Lierop; 13. Arjen van Drunen Made; 14. Bram
Pijnappels Schijndel; 15. Valentijn Overtoom Dongen; 16. Janno de
Bruijn Rijsbergen; 17. Martijn de Jong Woerden; 18. Jasper van Dijk
Mierlo; 19. Bjorn van der Heijden Schaijk; 20. Jordy Aarts Vlijmen;
Amateurs-A: 1. Hans
Weeda Zuidland; 2. Nick Riddy Veghel; 3. Emiel Borsboom Woerden;
4. Marcel Alma Harskamp; 5. Arno van der Veen Meerkerk; 6.
Ferry Castelijns Gemert; 7. Adrie Frijters Wageningen; 8. Martijn
de Groot Vuren; 9. Maarten Coolen Veghel; 10. Stefan Slager
Beesd; 11. Robin Daling Veghel; 12. Patrick Wingens Oss; 13.
Michel Reuser Tiel; 14. Paul van Strien Rotterdam; 15. Marco Wesseling
Halsteren; 16. Fred Pronk Heerhugowaard; 17. Cees Quint Deil; 18.
Ruben van Kempen Bemmel; 19. Jeroen Wesselius Voorburg; 20. Emiel
Vos Bergheim;
HEESWIJK-DINTHER.(2012.03.25)
Elite/Beloften: 1. Umberto
Atzori Zorgvlied; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Floris Gerts Voorschoten; 4. Derk
Abel Beckeringh Amstelveen; 5. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 6. James
Sparling Canada; 7. Robin Daling Uden; 8. Maurice de Bekker Rosmalen; 9. Marco
Brus Schijndel; 10. Jeroen Janssen Nijmegen; 11. Henrik Abom Boras; 12. Roy van
Heeswijk Sint-Oedenrode; 13. Melvin van Zijl Harderwijk; 14. Martin van de Pol
Amerongen; 15. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 16. Jorne Videler Amstelveen; 17.
Twan Schalk Rijsbergen; 18. Danny Vrolijk Schipluiden; 19. Quido Berrens Utrecht;
20. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht;
Nieuwelingen: 1. Jordi
Talen Spijkenisse; 2. Marten Kooistra Jonkerslan; 3. Bob Olieslagers Rijen; 4.
Tom Jansen Breda; 5. Max Mol Breda; 6. Thomas Bosch Loosbroek; 7. Gino Luca
Vierhouten Hilversum; 8. Thom Martens Zoetermeer; 9. Lars Akkermans
Ossendrecht; 10. Sven Bergmans Maren-Kessel; 11. Lex Mettler Schijndel; 12.
Kevin Minten Mill; 13. Dandy van Uden Oss; 14. Ruben Bekkers Tilburg; 15.
Thomas Koolen Schijndel; 16. Nick van Helvoirt Erp; 17. Jurjen Varkevisser
Uden; 18. Roel van Zon Vlijmen; 19. Lorenzo Harbers Nijverdal; 20. Wytze Schut
Wolvega;
Amateurs: 1. Jochem
van der Doelen Nuland; 2. Pascal Schoots Tiel; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn;
4. Marc van Grinsven Deurne; 5. Thijs Kros Noorderloos; 6. Rob van Gameren
Berlicum NB; 7. Arjan van Gaveren Nijverdal; 8. Jeroen Wesselius Voorburg; 9.
Adrie Frijters Wageningen; 10. Robert de Poel Dordrecht; 11. Henk Ceelen
Ouderkerk; 12. Lenn Harrevelt Den Hoorn; 13. Berry Roelofs Groesbeek; 14. Eddy
Hermsen Ochten; 15. Roger Pauwels Nijmegen; 16. Jeroen Claessen Hoeven; 17.
Thomas van Holsteijn Dordrecht; 18. Nick Riddy Veghel; 19. Henry Schut Zeeland;
20. Erik Meerkerk Zuidland;
HEESWIJK-DINTHER.(
2013.03.17 )
Elite/Beloften:
1. Timo Roosen Goirle; 2. Twan Castelijns Hapert; 3. Lukas
van der Geest Warmond; 4. Mike Willemse Den Haag; 5. Cor van
Leeuwen Borger; 6. Marco Brus Schijndel; 7. Tjarco Cuppens
Landgraaf; 8. Johim Ariesen Rhenen; 9. Harm van der Sanden
Nuland; 10. Raymond Werst Heerlen; 11. Ian Richards Australie;
12. Peter Merx Warfhuizen; 13. Jordy Buskermolen Kudelstaart; 14.
Maikel Bos Oldebroek; 15. Dylan van Zijl Harderwijk; 16. Floris
Gerts Voorschoten; 17. Berry Nagelhout Doornspijk; 18. Martin
Kelderman Veenendaal; 19. Melvin van Zijl Harderwijk; 20. Bor Houwers Aalten;
Junioren: 1. Jordy
Keldermans Rucphen; 2. Thom Martens Zoetermeer 3. Justin van Empel
Tricht; 4. Gino Luca Vierhouten Hilversum; 5. Marco Doets
Monnickendam; 6. Ciske van Gestel Chaam; 7. Rik Walraven Almere;
8. Jeroen Smits Purmerend; 9. Marc Bolhoven Purmerend; 10.
Youri van Iersel Berkel-Enschot; 11. Thomas Bosch Loosbroek; 12.
Douwe Daatselaar Amsterdam; 13. Jordi van den Nouweland Delfgauw; 14.
Joep Verhees Helmond; 15. Alexander van Ark Capelle aan den IJssel; 16.
Tim van Dolleweerd Oss; 17. Sander Wilhelm Nieuwerkerk aan den IJssel;
18. Isaac de Kleijn Herveld; 19. Dandy van Uden Oss; 20. Sven
Bergmans Maren-Kessel;
Amateurs: 1. Marc van
Grinsven Deurne; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Pascal Schoots Tiel;
4. Martin van Plateringen Almere; 5. Peter van den Heuvel Bakel; 6.
Jordy Beuker Huizen; 7. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 8. Coen
Hoogervorst Schijndel; 9. Erik de Niet Den Haag; 10. Dennis
Deelen Bergambacht; 11. Dimitri Veerman Huizen; 12. Peter Fils
Pijnacker; 13. Adrie Frijters Wageningen; 14. Robbin van de Geer
Maastricht; 15. Wouter van Zanten Apeldoorn; 16. Nick Riddy
Veghel; 17. Bop Douma Arnhem; 18. Henk de Jong Mijdrecht; 19.
Camiel Pauwels Nijmegen; 20. Gijs Nederlof Kamerik;
HEESWIJK-DINTHER.(
2014.03.16 )
Elite/Beloften:
1. Mitchell Huenders Zeist; 2. Tjarco Cuppens Landgraaf; 3. Bram de Kort
Dongen; 4. Johan Berk Koudekerk aan de Rijn; 5. Patrick Bos Amstelveen; 6.
Alexander Nordhoff Duitsland; 7. Daan de Groot Lelystad; 8. Ivo Stronks Aalten;
9. Marco Brus Schijndel; 10. Tim Ariesen Rhenen; 11. Jelle van der Marel De
Lier; 12. Yondi Schmidt Arnhem; 13. Umberto Atzori Zorgvlied; 14. Matthew
Overste Amsterdam; 15. Luuc Bugter Arnhem; 16. Kevin Snijder Kollum; 17. Dylan
van Zijl Harderwijk; 18. Adrik Elzing Schoonebeek; 19. Jasper de Laat
Moergestel; 20. Jos Koop Den Hoorn;
Junioren: 1. Arjan
Arentsen Harderwijk; 2. Thomas Bosch Loosbroek; 3. Jordi van Loon Lage Zwaluwe;
4. Thierry Bouckaert Lisse; 5. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 6. Nils
Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Remy Reints Dalfsen; 8. Danny Kroeze Achterveld;
9. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 10. Dandy van Uden Oss; 11. Kevin Minten
Mill; 12. Sjoerd Meijer Gaanderen; 13. Jesse Koster Giessenburg; 14. Jurjen
Varkevisser Uden; 15. Nick van Helvoirt Erp; 16. Jesse Muis Giessenburg; 17.
Luuk den Otter Schijndel; 18. Wytze de Vries s-Gravenland; 19. David
Raaijmakers Nuenen; 20. Yannick Detant Purmerend;
Amateurs:1. Harm
Bronkhorst Voorhout; 2. Pascal Schoots Tiel; 3. Dennis van Iersel
Berkel-Enschot; 4. Arnold Stam Sprang-Capelle; 5. Maarten van Zanten Apeldoorn;
6. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 7. Martin van Plateringen Almere; 8. Erwin van Dijk Renswoude;
9. Nivard Kagie Utrecht; 10. Rob Linsen Waalre; 11. Twan Kops Veldhoven; 12.
Jorrit de Haas Eersel; 13. Gerjo Berentschot Zelhem; 14. Wouter van Zanten
Apeldoorn; 15. Marco Luyten Meerkerk; 16. Gijs Nederlof Kamerik; 17. Tim van
Wijk Wijk en Aalburg; 18. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 19. Rens Trommels
Hoogvliet; 20. Gijsbert Nieuwkoop Veen;
HEESWIJK-DINTHER.(
2015.03.15 )
Elite/Beloften:
1. Marco Brus Schijndel; 2. Bram de Kort Dongen; 3. Maikel Bos Oldebroek;
4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Thomas Rabou Loosbroek; 6. Martijn Dijkstra De
Knippe; 7. Maarten Seefat Oirsbeek; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Niels
Potze Aduard; 10. Franklin Wessels Aalsmeer; 11. Jelle van der Marel De Lier;
12. Jorn Buning Alkmaar; 13. David van Eerd Breda; 14. Leon Hofman Bleiswijk;
15. Paul Rooij Hoofddorp; 16. Kevin Snijder Wieringerwerf; 17. Justin
Timmermans Hardenberg; 18. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 19. Thomas Bosch
Loosbroek; 20. Paul Cremers Gulpen;
Nieuwelingen:
1. Jelle Bootsveld Heino; 2. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 3. Luca
Vreeswijk Someren; 4. Mauro Spapen Rijen; 5. Alain Broos Baarle-Nassau; 6. Harm
Celi Oosterhout; 7. Joël Zuidema Dokkum; 8. Iska Buwalda Biddinghuizen; 9.
Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 10. Alexander Konijn Abbekerk; 11. Jord Baak
Dronten; 12. Wessel Krul Enkhuizen; 13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14.
Lennart Reijtenbagh Zuidland; 15. Mike Raven Loosdrecht; 16. Niels van Ekeren
Rijswijk; 17. Jesper Oost Hoogeveen; 18. Stan Vaartjes Enschede; 19. Pijke
Steenhuis Amsterdam; 20. Mees Willemsen Elst.Ut;
Amateurs: 1. Stefan
Laurijssen Roosendaal; 2. Elmar van Hoorn Rotterdam; 3. Robbert Schaap
Voorburg; 4. Andre Grootveld Zoetermeer; 5. Jordy Beuker Huizen; 6. Koen
Wulterkens Cuijk; 7. Twan Kops Veldhoven; 8. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 9.
Martin van Plateringen Almere; 10. Erik de Niet Den Haag; 11. Dirk van Leuken
Best; 12. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 13. Peter Fils Pijnacker; 14.
Marc van Grinsven Deurne; 15. Jasper Nijkamp Oldebroek 16. Marco Luyten
Meerkerk; 17. Gino Bonemeijer Nootdorp; 18. Marvin Steenbergen Waddinxveen; 19.
Glenn van Nierop Zoeterwoude; 20. Lex Ligtenberg Leimuiden;
HEESWIJK-DINTHER.(
2016.03.20 )
Elite/Beloften:
1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Robin Lowik Vriezenveen; 3. Marc de
Bruin Groningen; 4. Wouter de Groot Delft; 5. Cor van Leeuwen Borger; 6.
Mitchell Huenders Maarn; 7. Marco Brus Schijndel; 8. Etienne Lenting Nieuwveen;
9. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 10. Thomas Rabou Loosbroek; 11. Youri van
Iersel Berkel-Enschot; 12. Dirk van Leuken Best; 13. Leon Koch Almere; 14.
Ruben Hoogland Rotterdam; 15. Damian van Dalen s-Gravenzande; 16. Thomas Bosch
Loosbroek; 17. Andries Weening Kootstertille; 18. Franklin Wessels Aalsmeer; 19.
Jake Griffin Maarn; 20. Thijs Poelstra Berg en Dal;
Junioren: 1. Teun
Teulings Breugel; 2. Lars Timmers Kaatsheuvel; 3. Jarno van Esch
Sint-Oedenrode; 4. Arjan Kuiten Geldrop; 5. Gerco Pastoor Eemdijk; 6. Guus Pril
Best; 7. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 8. Stijn van der Wal Huizen; 9. Tjalle
de Jong Bergschenhoek; 10. Joost Hakvoort Oosterhout; 11. Tim Penson Reusel;
12. Jorrit van Ramshorst Nijkerkerveen; 13. Eric Nijkamp Ruurlo; 14. Menno
Boogaard Utrecht; 15. Daan Drogtrop Den Dolder; 16. Wessel Coppelmans Hapert;
17. Jordi Steenbakkers Boxtel; 18. Kamiel Wouters Reusel; 19. Tim Lansink
Enschede; 20. Tom Hogeweg Barendrecht;
Amateurs: 1. Ruben
Tolkamp Aalten; 2. Kees Pameijer Den Haag; 3. Pim Achterkamp Rotterdam; 4.
Floris Pennings Geldrop; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Joost Arentsen
Varsseveld; 7. Niels van Deursen Den Haag; 8. Leon Strötker Venlo; 9. Gijs
Nederlof Kamerik; 10. John van Lochem Aalten; 11. Roy Steuten Ell; 12. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 13. Jordy Beuker Huizen; 14. Martijn
Harteloh Dordrecht; 15. Maxim Harteloh De Lier; 16. Sander Dijkink Grave; 17.
Henk de Jong Mijdrecht; 18. Johan van der Eijk Strijen; 19. Jurgen Verbocht
Roosendaal; 20. Glenn van Nierop Zoeterwoude;
HEESWIJK-DINTHER.(2017.03.19)
Elite/Beloften:
1. Nick van der Meer Honselersdijk; 2. Cor van Leeuwen Borger; 3. Robbie
van Bakel Deurne; 4. Robin Lowik Vriezenveen; 5. Wayne Stijns Bunde; 6. Arjan
Arentsen Harderwijk; 7. Niels Boele Leiden; 8. Carlo van Doorn Hintham; 9.
Marco Hoekstra Haren Gn; 10. Marc Kivits Schijndel; 11. Youri van Iersel
Berkel-Enschot; 12. Paul Cremers Gulpen; 13. Marco Doets Monnickendam; 14.
Franklin Wessels Aalsmeer; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Lorenzo Harbers
Nijverdal; 17. Daniël Langereis Delft; 18. Lars Olde Meierink Overdinkel; 19.
Jurgen Timmerman Dronten; 20. Max Haaksman Zeist;
Junioren: 1. Lars
Timmers Kaatsheuvel; 2. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 3. Daan Hoeks
Amstelveen; 4. Menno van Capel Noorden; 5. Luuk van Gestel Moergestel; 6. Sep
Schuurman Sint-Oedenrode; 7. Tommy Rasch Zandvoort; 8. Heijme Breederveld
Purmer; 9. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 10. Tim Penson Reusel; 11. Jord Baak
Dronten; 12. Mees Willemsen Elst Ut; 13. Pijke Steenhuis Amsterdam; 14. Kars
ten Boske Wintelre; 15. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 16. Sven de Haan
Zuidlaren; 17. Ingmar Hoekstra Winsum; 18. Kamiel Wouters Reusel; 19. Wessel
Coppelmans Hapert; 20. Niels Bierens Eersel;
Amateurs: 1. Stefan
Laurijssen Oud Gastel; 2. Christiaan de Rijk De Meern; 3. Koen Wulterkens
Boxmeer; 4. Wim van der Laan Hilversum; 5. Stephan Borsboom Hellevoetsluis; 6.
Henk de Jong Nieuwveen; 7. Rik Nederlof Breda; 8. Dennis Deelen Bergambacht; 9.
Jordy Beuker Huizen; 10. Niels van Deursen Den Haag; 11. Ewoud Hartemink
Amsterdam; 12. Rafaël Spier Loosdrecht; 13. Tim de Koning Berkel en Rodenrijs;
14. Dik van de Koolwijk Elst; 15. Nick Riddy Veghel; 16. Rochéz Harbers Nijverdal;
17. Marco van Dijken Appingedam; 18. Jorrit Walgien Amersfoort; 19. Martijn de
Groot Gorinchem; 20. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht;
HEESWIJK-DINTHER.(
2018.03.18 )
Elite/Beloften:
1. Etienne Lenting Nieuwveen; 2. Brian Megens Maastricht; 3. Max
Hendrikx Hapert; 4. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 5. Lorenzo Harbers
Nijverdal; 6. Jeffrey Vink Veenendaal; 7. Andries Weening Kootstertille; 8.
Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 9. Tim Groot Bovenkarspel; 10. Friso van Diemen
Amstelveen; 11. Paul Gruithuijzen Breugel; 12. Pieter van Oirschot Best; 13.
Teun Teulings Breugel; 14. Jeen de Jong Britsum; 15. Arjan Hofman Nunspeet; 16.
Cor van Leeuwen. Borger; 17. Quinten Veling Monnickendam; 18. Taeke Oppewal
Sneek; 19. Rik Nederlof Breda; 20. Olaf Oussoren Amerongen;
Junioren: 1. Alekss
Janis Razinskis 2. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 3. Mitchell Vink Veenendaal; 4.
Luuk Herben Gronsveld; 5. Heijme Breederveld Putmer; 6. Aleksandr Maas Den
Dungen; 7. Jim Kes Volendam; 8. Dylan Strik Heerlen; 9. Dennis Willems Boxmeer;
10. Pablo Alejandro Wilches Ramos 11. Daan van Wieringen Haaren; 12. Sjors van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 13. Jens Pronk De Rijp; 14. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 15. Pieter de Groof Heeze; 16. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 17.
Samuel Runderkamp Volendam; 18. Sven Raats Amsterdam; 19. Jelle Groot
Bovenkarspel; 20. Jeroen Hasselaar Eindhoven;
Nieuwelingen:
1. Mathijs de Kok Steenbergen; 2. Joppe de Heij Heteren; 3. Stijn
Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 5. Jochem Crusio
Tilburg; 6. Gijs Slagter Lage-Zwaluwe; 7. Thijs van Beek Geldrop; 8. Tom van de
Weijdeven Eindhoven; 9. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 10. Keigo Sweens Goirle;
11. Loek Walda Helmond; 12. Wessel Mouris Baambrugge; 13. Leon Ellermann Emmen;
14. Gabriel Melching Rotterdam; 15. Ruben van Wijk Eindhoven; 16. Tijn van
Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Jari Diepstraten Tegelen; 18. Daan Adams Budel;
19. Sam Hermans Tegelen; 20. Tijn Louwerensen Schijndel;
HEESWIJK-DINTHER
.( 2019.03.31 )
Elite/Beloften:
1. Tim Bierkens Stampersgat; 2. Floris Gerts Leiden; 3. Alex Molenaar
Oud-Beijerland; 4. Robin Wennekes Arnhem; 5. Jarno Gmelich Meijling Almere; 6.
Teun Teulings Breugel; 7. Björn Bakker Wijnjewoude; 8. Gerco Pastoor Eemdijk;
9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Paul Gruithuijzen Breugel; 11. Jurriaan Vos
Oud-Zevenaar 12. Daan Hoeks Amstelveen; 13. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 14.
Bas van Belle Zoetermeer; 15. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 16. Luuk van Gestel
Moergestel; 17. Arjan Arentsen Harderwijk; 18. Martijn Dijkstra De Knippe; 19.
Hugo Hoekjen Delft; 20. Kelvin Kanen Bergeijk;
Junioren: 1. Lars
Boven Reutum; 2. Tjalle de Bruin Deventer; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Lars
Seldenthuis Berkel en Rodenrijs; 5. Kevin Arrammach Maastricht; 6. Boris Romers
Rozenburg; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Bram Leerkes Twello; 9. Sten Verzijl
Berkel en Rodenrijs; 10. Nelson Peetoom Essen; 11. Leon Ellermann Emmen; 12.
Koert van Oosten Gouda; 13. Thomas Mijnsbergen Rotterdam; 14. Pieter de Groof
Heeze; 15. Martijn Rasenberg Terheijden; 16. Huub Artz Wintelre; 17. Gianni
Pavone Steenbergen; 18. Mathijs de Blom Zeewolde; 19. Bas Scheffer Wierden; 20.
Roy Duijvesteijn Honselersdijk;
Nieuwelingen:
1. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 2. Roan Konings Oudenbosch; 3. Tijn
Louwerensen Schijndel; 4. Mike Spenkelink Nijverdal; 5. Jesse Kramer Borkel en
Schaft; 6. Stijn Hezeman Apeldoorn; 7. Tristan Hartmann Enschede; 8. Bjorn
Baudoin Valkenswaard; 9. Bart Hordijk Westmaas; 10. Sven van der Lans De Lier;
11. Ian Lindelauf Gulpen; 12. Jeremy Melis Dongen; 13. Cas Jansen Hilversum;
14. Thijs Bakker Rijssen; 15. Bas van Leijsen Molenschot; 16. Koen Hammink
Borne; 17. Daan van den Eijnde Gemert; 18. Brent Vos Castricum; 19. Tim van
Leijsen Molenschot; 20. Tijn van Zandbeek Heeswijk-Dinther;
Amateurs 1. Koen
Wulterkens Boxmeer; 2. Robert de Jong Arnhem; 3. Dirk van Leuken Eindhoven; 4.
Martijn Broekman Tricht; 5. Menno Gobielje Gouda; 6. Thijs Bon Alphen aan den
Rijn; 7. Ruben Tolkamp Aalten; 8. Pim Achterkamp Rotterdam; 9. Mike Kruijthof
Dordrecht; 10. Minnard Berkhoff Deventer; 11. Jordy Beuker Huizen; 12. Jeroen
Keizer Veendam; 13. Marco van Dijken Appingedam; 14. Marvin Steenbergen
Waddinxveen; 15. Rob Vincenten Bavel; 16. Rik Brouwer Lent; 17. Marc van
Grinsven Deurne; 18. Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs; 19. Roy Steuten Ell 20.
Wilbert Heijn Leiden;