GIESSEN.(
2000.09.08 )
Sportkl.-A: 1. Johan Pemen Rijsbergen; 2. Rody Schoppert
Vleuten; 3. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 4. Martijn Harteloh
Dordrecht; 5. Gijsbert Baars Leerdam; 6. Rene Lems Papendrecht;
7. Wilco van Dijk Zwolle; 8. Martin de Jong. Vianen; 9. Eric
van de Wiel Breda; 10. Wim van Kapel Eethen; 11. Peter Fils
Voorburg; 12. Marco Halma Zaltbommel; 13. Ron Mol s-Gravenhage;
14. Peter Pijl Ridderkerk; 15. Coen Plompen Oosterhout; 16.
Rene van Vugt Sleeuwijk; 17. Daan Verschuren 18. Willem van Gameren Zaltbommel;
19. Johan Mulder Spijkenisse; 20. Don de Leeuw Utrecht;
GIESSEN.(
2001.09.14 ).
Sportkl.-a: 1. Ronald Roos Zoetermeer;2. Iwan Jonkman
Maassluis; 3. Rody Schoppert Vleuten; 4. Mark van Helvoirt
Schijndel; 5. Peter van Leeuwen Zoetermeer;6. Maarten Mathot Rosmalen;7.
Rene Smits Lage-Zwaluwe; 8. John Oudshoorn Amstelhoek; 9. Johan
Pemen Rijsbergen; 10. Hans Bal Den Haag;11. Marco Halma Zaltbommel;12.
Ronny Bossers Waspik; 13. Martijn Harteloh Dordrecht;14. Klaas van Uden 15.
Dennis Walraven Haastrecht; 16. Leo van Anrooij ’s-Hertogenbosch; 17.
Hennie van der Laan Houten; 18. Wim van Kapel Eethen;19. Eddy Kuijer
Oosterhout (NB); 20. Leon van Halderen Oosterhout;
GIESSEN .(
2002.09.13 ).
Sportkl.-a: 1. Iwan Jonkman Maassluis; 2. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 3. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 4. Eric
van Leijen Ewijk; 5. Maikel Govaarts Drunen; 6. Jan Verschuren
Waspik; 7. Mark van Oostrum IJsselstein; 8. Peter Fils Voorburg;
9. Martijn Harteloh Dordrecht; 10. Johan Pemen Rijsbergen; 11.
Jacco Tettelaar Maarssluis; 12. Martin Schouten Vlaardingen; 13.
Maas van Schoonhoven Ede; 14. Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam; 15.
Henry Janvier Bergen op Zoom; 16. Jacob van der Veen ’s Gravenhage; 17.
Eddy Hermsen Ochten; 18. André van Tilborg Andel; 19. Dirk
Keynemans Nieuwaal; 20. Michel Sijmens Rucphen;
GIESSEN.
( 2003.09.12 )
Amateurs-A: 1. Henk
Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 2. Johan Pemen Rijsbergen; 3.
Maarten Mathot Den Bosch; 4. Martijn Harteloh Dordrecht; 5.
Rodrick Munnik Utrecht; 6. Peter van Leeuwen Zoetermeer; 7. Rene
Smits Lage-Zwaluwe; 8. Mark van Oostrum IJsselstein; 9. Pieter
Hendriks Gorinchem; 10. Gijsbert NIeuwkoop Wijk en Aalburg; 11. Jan
Verschuren Waspik; 12. Wim van Kapel Eethen; 13. Jack Broeren St.
Willebrord; 14. René van Vugt Sleeuwijk; 15. Lars Rietveld
Oudewater; 16. André van Tilborg Andel; 17. Marco Kuijvenhoven
Naaldwijk; 18. Martin Schouten Schiedam;19. Dirk Keynemans Nieuwaal; 20.
Eddy Hermsen Ochten;
GIESSEN .(
2004.09.10 )
Amateurs-A: 1. Johan
Pemen Rijsbergen; 2. Martin Schouten Schiedam; 3. Sander
Oostlander Heerjansdam; 4. Michel Snel Ankeveen; 5. Wim van Tuyl
Gameren; 6. Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 7. Marcel Lamberts
Leerdam; 8. Patrick Speijer Helmond; 9. Peter van Leeuwen
Zoetermeer; 10. Eddy Hermsen Ochten;11. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 12.
Tjerk Boom Lexmond; 13. Lars Rietveld Oudewater; 14. Martijn
Harteloh Dordrecht; 15. André van Tilborg Andel; 16. Dennis
Timmermans s-Gravemoer; 17. John van Nistelrooij Berlicum;18. Corné
Verhoeks Zuilichem; 19. Mark van Oostrum IJsselstein; 20. Arno
van der Veen Meerkerk;
GIESSEN.(2005.09.09)
Amateurs-A: 1. Peter van
Leeuwen Zoetermeer; 2. Lars Rietveld Oudewater; 3. Herman
Reessink Stokkum; 4. Koen Lankhaar
Babyloniënbroek; 5. Tjerk Boom Lexmond; 6. Andre van Tilborg
Andel; 7. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak;8. Rene Smits Lage Zwaluwe; 9.
Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 10. Edwin Commandeur Amsterdam; 11.
Kevin Gideonse Heinkenszand;12. Martijn Harteloh Dordrecht; 13. Wim van
Tuyl Gameren; 14. Jan Verschuren Waspik; 15. Sjoerd Timmerman
Zoetermeer; 16. Rob Langeveld Nieuw-Vennep;17. Ronny Bossers Waspik; 18.
Dino Tolhoek Giessen;
GIESSEN.(
2006.09.08 )
Amateurs-A: 1. André van
Reek Nieuw Vennep; 2. Arno van der Veen Meerkerk; 3. Luit Blom Oudewater; 4.
Herman Reessink Stokkum; 5. John Brand Vlaardingen; 6. Marc den Hoed Pijnacker;
7. Ron Kortekaas Voorhout; 8. Maxim Harteloh De Lier; 9. Hans Vonk Arnhem; 10.
Peter van Leeuwen Zoetermeer; 11. Lars Rietveld Oudewater; 12. Gijsbert
Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 13. Eddy Hermsen Ochten; 14. Cees Quint Deil; 15.
Hans van Eijk Nieuw Vennep; 16. Robert van Dalen Andel; 17. Leo van Dorp Zwartewaal;
18. Twan den Braber Hoeven; 19. Adrie Frijters Wageningen; 20. Ton Pullens
Eindhoven;
GIESSEN.(
2007.09.14 )
Amateurs-A: 1. Robert de
Poel Dordrecht; 2. Frank Niewold Lisse; 3. Johan Peemen Rijsbergen; 4. Lars
Rietveld Oudewater; 5. Cees Quint Deil; 6. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 7.
Sjef Graafmans Dongen; 8. Martijn de Groot Vuren; 9. Hans Weeda Zuidland; 10.
Jochem van der Doelen Nuland; 11. Erik Meerkerk Zuidland; 12. Rene Kolbach
Brakel; 13. Corné Castein Lopik; 14. Eddy Hermsen Ochten; 15. Wilco van
Schenkhof Spijkenisse; 16. Michel Tolhoek Sleeuwijk; 17. Andy van Loon
Hoogerheide; 18. Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage; 19. Johan Mulder Ridderkerk;
20. Erwin den Hollander Oosterhout Nb;
GIESSEN .(
2008.09.12 )
Amateurs-A: 1. Rene
Kolbach Brakel; 2. Robert de Poel Dordrecht; 3. Johan Pemen Rijsbergen; 4.
Andre van Tilborg Rijswijk Nb;5. Peter van Leeuwen Zoetermeer;6. Lars Rietveld
Oudewater; 7. Hans Weeda Zuidland; 8. Thomas van Bavel Dordrecht;9. Stefan
Slager Leerdam; 10. Rene Smits. Lage Zwaluwe;11. Willy van Kessel Zeeland; 12.
Michel Tolhoek Sleeuwijk; 13. Arjan Rebel Velserbroek; 14. Boy Rueck Vlaardingen;
15. Arno van der Veen Meerkerk;16. Twan den Braber Hoeven; 17. Joos Francke
Amsterdam; 18. Maurice Bolsenbroek Apeldoorn;
GIESSEN .(
2009.09.11 )
Amateurs-B: 1. Serge
Zeelenberg s-Gravendeel; 2. Wim van Tuyl Gameren; 3. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht;
4. Jorrit Noppen Dordrecht; 5. Richard Konijn Abbekerk; 6. Jarno van Wingerden
Zwijndrecht; 7. Rene Bax Uppel; 8. Art Oosting Abbenbroek; 9. Ronald Sommer
Druten; 10. Ron Wilting Nieuwegein; 11. Zeger van der Ham
Hardinxveld-Giessendam;12. Martin de Jong Vianen; 13. Sander Nijhof Apeldoorn;
14. Jan Sanders Beuningen; 15. Ron Mol s-Gravenhage; 16. Manuel Hezeman
Apeldoorn; 17. Hans Romers Rozenburg; 18. Robert Reijers Dordrecht; 19. Andries
van Driel Dordrecht; 20. Martijn Dennebos Piershil;
GIESSEN .(
2010.09.10 )
Amateurs-B: 1. Martijn
Dennebos Piershil; 2. Geert Minkema Schoonhoven; 3. Rene Bax Uppel; 4. Art
Oosting Abbenbroek; 5. Robert Reijers Dordrecht; 6. Henk de Jong Mijdrecht; 7.
Wim van Tuyl Gameren; 8. Joost van Bezooijen Nijmegen; 9. Jerry van Herk
Lekkerkerk; 10. Christian van Doorn Rossum; 11. Leen Merison Berkel en
Rodenrijs; 12. Jorrit Jongbloed Utrecht; 13. Arje de Waard Dordrecht; 14. Corne
Muilwijk Hardinxveld-Giessendam; 15. Gerard Kooistra Hendrik-ido-Ambacht; 16. Jos
de Jong Deventer; 17. Peter Rikkers 18. Jeroen Wolbrink Deventer;
GIESSEN.(2011.09.09
)
Amateurs/Sportklasse:
1. Marcel Alma Harskamp; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Lars Rietveld
Oudewater; 4. Brian Burggraaf Hoofddorp; 5. Cor van der Ploeg Bemmel; 6. Andre
van Tilborg Rijswijk Nb; 7. Teo Muis Gorinchem; 8. Thijs Kros Noorderloos; 9.
Marc van Grinsven Deurne; 10. Geert Minkema Schoonhoven; 11. Rob van Gameren
Berlicum; 12. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther;13. Robert van Dalen Andel; 14.
Rene Bax Uppel; 15. Martijn Harteloh Dordrecht; 16. Cees Quint Deil; 17. Erik
Satter Gameren; 18. Emiel Borsboom Woerden; 19. Andries van Driel Dordrecht;
20. Jeroen Wesselius Voorburg;
GIESSEN.(2012.09.14)
Amateur/Sportklasse:
1. Jochem van der Doelen Nuland; 2.
Robert de Poel Dordrecht;3. Jan Muis Giessenburg;
4. Rens Trommels Poortugaal; 5.
Andre van Tilborg Rijswijk Nb;6. Teo Muis Gorinchem;
7. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 8.
Lars Rietveld Oudewater; 9. Erik
Meerkerk Zuidland; 10. Wouter van
Zanten Apeldoorn;11. Maarten van Zanten Apeldoorn;
12. Pascal Schoots Tiel;13. Erik Satter Gameren;14. Willem Blom Wijk
en Aakburg; 15. Christian de Graaff
Rijswijk;16. Harm van Berkel Maasland; 17.
Robert van Dalen Andel;18. Henk de Jong Mijdrecht;
19. Harmen Brandwijk Bleskensgraaf; 20.
Dirk Keynemans Nieuwaal;
GIESSEN.(
2013.09.13 )
Amateurs/Sportklasse:
1. Marcel Alma Harskamp; 2. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 3. Brian Burggraaf
Velserbroek; 4. Rens Trommels Hoogvliet; 5. Wilfred Verhagen Woerden; 6. Eddy
Hermsen Ochten; 7. Robert van Dalen Andel; 8. Erik van Zanten Meerkerk; 9. Lars
Rietveld Oudewater; 10. Nick Uithoven Babeloniënbroek; 11. Erik Satter Gameren;
12. Stefan Kramer Hardinxveld-Giessendam; 13. Jermo Agema Den Helder; 14. Koen Klinkhamer Alkmaar; 15. Erik Groeneveld Heinenoord; 16.
Cornelis Bakker Dirksland; 17. Arie-Peter Brouwer Gorinchem; 18. Niels Boogerd
Meerkerk; 19. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 20. Bas Hagoort Dirksland;
GIESSEN.(
2015.09.11 )
Amateurs/Sportklasse:
1. Marcel Alma Harskamp; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Robert van
Dalen Giessen; 4. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 5. Leon Strötker Venlo; 6. Koen de Best Mijdrecht; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Rik
Nederlof Breda; 9. Maikel Govaarts Drunen; 10. Lieven Anthonise Dordrecht; 11.
Nol van Loon Tilburg; 12. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 13. William Westerlaken
Nieuw-Lekkerland; 14. Jules Roskamp Zoetermeer; 15. Christian de Graaff
Rijswijk; 16. Koen Wulterkens Cuijk; 17. Guus Smits
Berghem; 18. Jermo Agema Den Helder; 19. Erik Satter Gameren; 20. Wouter
Ruchtie Utrecht;
GIESSEN.(
2016.09.09 )
Amateurs/Sportklasse:
1. Robert van Dalen Giessen; 2. Cees Snoek Volendam; 3. Gijsbert
Nieuwkoop Veen; 4. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 5. Niels Immerzeel Wilnis; 6.
Tonny Berends Giessenburg; 7. Robert Warmer Utrecht; 8. Ronald de Waal
Amstelveen; 9. Kevin Wilmsen Haarlem; 10. Bas Bosma Noordwolde; 11. Maxim
Harteloh De Lier; 12. Koen de Best Mijdrecht; 13.
Danny Stam Sprang-Capelle; 14. Erik Satter Gameren; 15. Wilfred Harbers Putten;
16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Arnold Stam Sprang-Capelle; 18. Jeroen Lute
Zuid-Scharwoude; 19. Wim de Bruin Hardinxveld-Giessendam; 20. Henk de Jong
Mijdrecht;
GIESSEN.(2017.09.08)
Amateurs/Sportklasse:
1. Arnold Stam Sprang-Capelle; 2. Ewout van der Kleij Utrecht; 3. Jeroen
Rombouts Kaatsheuvel; 4. Danny Stam Sprang-Capelle; 5. Robert Warmer Utrecht; 6.
Martijn de Groot Gorinchem; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Freek de Jong Vught; 9.
Lars Rietveld Oudewater; 10. Henk de Jong Nieuwveen; 11. Maarten Schavemaker
Nieuw-Vennep; 12. Robert van Dalen Giessen; 13. Ruud Coers Grootebroek; 14.
Sjoerd Brouns Utrecht; 15. Germon Peeters Tilburg; 16. Nils ten Brinke
Apeldoorn; 17. Guy Frissen Utrecht; 18. Stefan Kramer Sliedrecht;
GIESSEN.(
2018.09.14 )
Junioren/Amateurs/Sportklasse:
1. Frank Visser Utrecht; 2. Danny Stam Sprang-Capelle; 3. Imo de
Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 4. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 5. Rico van
Damme Yerseke; 6. Jeroen Rombouts Kaatsheuvel; 7. Leon Strötker Venlo; 8. Henk
de Jong Nieuwveen; 9. Jeroen Martens Rotterdam; 10. Wout Roos Stad aan; 11.
Tonny Berends Gorinchem; 12. Geert Zaal Utrecht; 13. Maikel Stam
Sprang-Capelle; 14. Arjen van Damme 15. Lars Rietveld Oudewater; 16. Martijn de
Groot Gorinchem; 17. Arnold Stam Sprang-Capelle; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19.
Ivo Huisman Hoogkarspel; 20. Robin Snoek Abcoude;
Nieuwelingen:
1. Loe van Belle Zoetermeer; 2. Wessel Mouris Baambrugge; 3. Elian
Lagendijk Alphen aan den Rijn; 4. Jochem Crusio Tilburg; 5. Stijn Hanegraaf
Heeswijk-Dinther; 6. Delano Swenne Heukelum; 7. Roan Konings Oudenbosch; 8.
Joël Nederveen Hardinxveld; 9. Mike Spenkelink Nijverdal; 10. Noel Luijten
Meerkerk; 11. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 12. Marijn Maas Huijbergen; 13.
Remco Stam Sprang-Capelle; 14. Noah van Putten Tiel; 15. Mark de Groot Hoeven;
16. Robin van Oorschot Klein/Zundert; 17. Jeremy Melis Dongen; 18. Joeri van
Mook Oosterhout NB; 19. Luuk Spijker Sleeuwijk; 20. Sven Pijnenburg
Raamsdonksveer;
GIESSEN .(
2019.09.13 )
Elite/Beloften/Amateurs:
1. Rico van Damme Yerseke; 2. Frank Visser Utrecht; 3. Niels van Ekeren
Rijswijk; 4. Steven Stenekes Bennekom; 5. Kyle Agterberg Maartensdijk; 6. Niels
Immerzeel Wilnis; 7. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 8. Bram Dissel Arnhem; 9. Koen van de Klundert Woensdrecht; 10. Jordy Buskermolen
Kudelstaart; 11. Ronald Ligtenberg Leimuiden; 12. Niels Ruijter Uithoorn; 13.
Robert van Dalen Giessen; 14. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 15. Pim Hackmann
Heemstede; 16. Gerwin Coljé Amsterdam; 17. Joeri Klous Assendelft; 18. Dennis
van der Zaal Lisse; 19. Cees Snoek Volendam; 20. Kevin Hulsker Nootdorp;
Sportklasse/Basisleden: 1. Allard
Epping Nieuwegein; 2. Mike Kes Volendam; 3. Henrik Boele Sliedrecht; 4. Johan
Pemen Rijsbergen; 5. Jochem Uithoven Andel; 6. ---; 7. Martijn Harteloh
Dordrecht; 8. Casper van der Woude Westbroek; 9. Arje de Waard Dordrecht; 10.
Eddy Hermsen Ochten; 11. Freek de Jong Enspijk; 12. Sjors de Waard De Bilt; 13.
Remy Zaagman Haarlem; 14. Erik Satter Gameren; 15. William Westerlaken
Nieuw-Lekkerland; 16. Kees Verheij Nederhemert; 17. Maurice de Keijzer
Zuidland; 18. Arno Van de Laar Kerkdriel; 19. Dennis Venema Lexmond; 20. Jip
Damen Rijen;