GERWEN.(
2000.04.24 )
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Pascal Hermes Liempde; 3. Martien Maton Bladel; 4. Anthony Theus
Bergeyk; 5. Michel Stobbelaar Uden; 6. Harold Dat Lierop; 7.
Jurgen de Jong Nispen; 8. Eric van Leijen Ewijk; 9. Erwin
Gijsbers Bakel; 10. Ruud Aerts Riel; 11. Jean-Pierre Leijten
Udenhout; 12. Marcel Jacobs Nes a/d Amstel; 13. Huub Loots
Boekel; 14. Erik van den Eerenbeemt Asten; 15. Piet Rooijakkers
Nuenen; 16. Maurice Engbersen Nederweert; 17. ---; 18. Joep
Aerts Eindhoven; 19. Robert Regeling Veldhoven; 20. Pascal van
Haare Cuijk;
Junioren: 1. Erwin van Leijen Ewijk; 2. Richard Hoeben
Deurne; 3. Michel van Diessen Veldhoven; 4. Sander van Amerongen
Rheden; 5. Hans Bloks Helmond; 6. Merijn Dirks Deurne; 7.
Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 8. Bernt Hamers Schijndel; 9.
Jos van Veldhoven Valkenswaard; 10. Freek Foole Eindhoven; 11.
Guus Schoth Sint Michielgestel; 12. Wilbert van Binsbergen Dodewaard;
13. Mari van Boven Helmond; 14. Thijs Jonker Uden; 15. Jos
Verbist Liessel; 16. Steven Lubbers Almelo; 17. Mario Hermans
Melderslo; 18. Martijn Elbers Deurne; 19. Nick Riddy Liempde; 20.
Christian Tienmann Mierlo;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Leon
Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Stan Janssen Siebengewald; 3. Maarten
Coolen Veghel; 4. Rob Ypenburg Nieuwegein; 5. Dennis van Dinther
Oss; 6. Edwin Commandeur Amsterdam; 7. Marcel Boudewijns Gerwen;
8. Jan Donders Tilburg; 9. Patrick Cornelissen Andelst; 10.
Jeffrey van Hooft Schijndel; 11. Piet de Haas Tiel; 12. Cees
Grift Echtveld; 13. Ron Paffen Milsbeek; 14. Maarten Malhot
Rosmalen; 15. Ruud Reijmers Eindhoven; 16. Sven Weertman
Groningen; 17. Hans Dielis Valkenswaard; 18. Hans van Bavel Sint
Anthonis; 19. Tonnie Gijsbers Helmond; 20. Pierre van de Beurcht
Boekel;
GERWEN.(
2001.04.16 )
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Jurgen
van Pelt Gerwen; 2. Andre van de Reep Hillegom; 3. Hans Dekkers
Eindhoven; 4. Pascal Hermes Liempde; 5. Marc van Grinsven Deurne;
6. Piet Rooyakkers Nuenen; 7. Herold Dat Lierop; 8. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 9. Dennis van Dijken Dodewaard; 10. Chris
Mulders Esch; 11. Erwin Gijsbers Bakel; 12. Theo Eltink
Westelbeers; 13. Ralf Hamers Schijndel; 14. Joep Aerts Eindhoven;
15. Frank Kwanten Nuenen; 16. Jean-Pierre Leijten Udenhout; 17.
Marc Gerritsen Oirschot; 18. Hans Bloks Helmond; 19. Thijs van
Amerongen Vorden; 20. Willem Pardoel Velddriel;
Junioren: 1. Kor Steenbergen Pesse; 2. Joost van
Leijen Ewijk; 3. Areke Hassink Zieuwent; 4. Jos Verbist Liessel;
5. Stefan Heijkants Boxtel; 6. Frank Strohm Oldenzaal; 7.
Dirk Bellemakers Luyksgestel; 8. Dennie Hulsen Schijndel; 9.
Frank van Grootel Bakel; 10. Arend Polak Barchem; 11. Job Vissers
Erp; 12. Sander van Amerongen Rheden; 13. Michel van Diessen
Veldhoven; 14. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 15. Mari van Boven
Helmond; 16. Jeroen Hendriks Boxmeer; 17. Harm Rombouts
Luyksgestel; 18. Rob van Gestel Nuenen; 19. Robin Daling Veghel;
20. Rudi van Houts Luyksgestel
Sportkl.-b/Vet.-b: 1. Eddy
Gevers Schijndel; 2. Adriaan van Galen Berghem; 3. Ben Pouwels
Cuyk; 4. Tonnie Gijsbers Helmond; 5. Gerrie Glas Eind- hoven; 6.
Peter Fils Voorburg; 7. Piet Kessels Boekel; 8. Leo Bruijstens
Schijndel; 9. Joost Pulskens; 10.
Ruud Verhagen Veldhoven; 11. Koen van de Wiel Oisterwijk; 12.
Martin de Jong. Vianen; 13. Theo Vens Oosterhout; 14. Willem van
Gameren Zaltbommel; 15. Reno Rolscherd; 16. Kurt Haine Beek; 17. Leo van
Anrooij ’s-Hertogenbosch; 18. Henri Vennix Oostelbeers; 19.
Patrick Geloven; 20. Martin Kerkhoff Raamsdonksveer;
GERWEN.(2002.04.01)
Elite/Neo: 1. Marco Wesseling
's-Hertogenbosch; 2. Kenny van Hummel Elden; 3. Jeroen Boelen
Drunen; 4. Marcel Boudewijns Gerwen; 5. Piet Rooyakkers Nuenen;
6. Joep Aerts Waalre; 7. Michiel Elijzen Ede; 8. Twan Klijs
Waalre; 9. Marc van Grinsven Deurne; 10. Jarko van der Stelt
Helmond; 11. Guido Mutsaars Schijndel; 12. Hans Dekkers
Eindhoven; 13. Ruud Verspaandonk Veldhoven; 14. Remon van den
Hout Rosmalen; 15. Ronald Bastemeijer Poortugaal; 16. Dennie
Hulsen Schijndel; 17. Jeroen Rutten Oss; 18. Ruud Kooijmans Beek
en Donk; 19. Maikel Govaarts Drunen; 20. Joost Jacobs Steensel;
Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Jasper van
Heeswijk Vught; 3. Mike Alloo Roosendaal; 4. Egon van Kessel
Kerkdriel; 5. Stefan Huizinga Woudri- chem; 6. Dirk Bellemakers
Luyksgestel; 7. Dirk Brouwers Tegelen; 8. Kevin Sluimer
Nieuwerkerk a/d IJssel; 9. Randy Holleman Dordrecht; 10. Robin
Daling Veghel; 11. Job Vissers Erp; 12. Coen Sevens Diessen; 13.
Chris Rovers Gemonde; 14. Dirk Reuling Wehl; 15. Stefan Heijkants
Boxtel; 16. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 17. Marc
Meulenbroeks Hapert; 18. Roberto Secci Tilburg; 19. Rik de
Schrijver Oosterhout; 20. Willem-Jan Smits Veldhoven;
Sportkl.-B: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2.
Wim van Tuyl Gameren; 3. Jan van der Slot Maastricht; 4. Dennis
van Dinther Oss; 5. Willem Buitendijk Lekkerkerk; 6. Tonnie
Gijsbers Helmond; 7. Ruud Verhagen Veldhoven; 8. Gerard Nugteren
Amsterdam; 9. Frank Witlox Eindhoven; 10. Roland van Erp Best; 11.
Harry Dam Mierlo; 12. Dirk-Willem Blijleven Ridderkerk; 13. Rowdy
van Alphen Den Haag; 14. Herman Jeurissen Deurne; 15. Bart
Kerkhof Arnhem; 16. Geert Oosterbosch Eindhoven; 17. Theo van
Berlo Beek en Donk; 18. Henri Vennix Oostelbeers; 19. Marino
Marlisa Wijchen; 20. Martin Opdam Liessel;
GERWEN.(
2003.04.21 ).
Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2.
Kenny van Hummel Elden; 3. Joost van Leijen Ewijk; 4. Michiel
Elijzen Ede; 5. Marcel Boudewijns Gerwen; 6. Dennis van Dijken
Dodewaard; 7. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 8. Robert Klijs
Waalre; 9. Koen de Kort Liempde; 10. Geert de Jong Delft; 11.
Job Vissers Erp; 12. Jos Verbist Liessel; 13. Léon van Berlo Beek
en Donk; 14. Angelo van Melis Oss; 15. Ferdi van Katwijk Oploo;
16. Dennis van den Hurk Barendrecht;17. Thijs Jonker Uden; 18. Erwin
van Leijen Ewijk; 19. Robin Daling Veghel; 20. Marc van Grinsven
Deurne;
Nieuwelingen: 1. Stijn de Bruijn Rijsbergen;
2. Manman van Ruitenbeek Delft;3. Robin van der Lijn Vianen; 4.
Ricardo van der Velde Breda; 5. Tim Nederlof Maarssen; 6. Marco
Brus Schijndel; 7. Robin Chaigneau Meerkerk; 8. Jeroen Bijnagte
Papendrecht; 9. Hjalmar de Munk Nuenen; 10. Boy van Poppel
Oisterwijk; 11. Mike Feys Geldrop; 12. Koen van Grootel Bakel;
13. Dennis Kreder Zevenhuizen; 14. Wouter van Roosmalen Schijndel;
15. Lars Jun Broek in Waterland; 16. Koen Verburg Zeeland; 17.
Bert van Nielen St. Michielsgestel;18. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 19.
Daan Boeijen Haarsteeg; 20. Mazid Kramers Ridderkerk;
Amateurs-B: 1. Wim van Tuyl Gameren; 2.
Ab Nederlof Maarssen; 3. Frans Willems Oostelbeers;4. Leo Bruijstens
Schijndel; 5. Joost Pulskens Oisterwijk; 6. Hans Bulkens Boxmeer;
7. Geert Oosterbosch Eindhoven; 8. Martin de Jong. Vianen; 9.
Cor Trommels Poortugaal; 10. Ruud Verhagen Veldhoven; 11. Michel
Hertogh Wouw; 12. Jan van der Slot Maastricht; 13. André van
Tilborg Andel; 14. René Rotscheid Kockengen; 15. Johan Dingemans
Lage Zwaluwe; 16. Dennis Rijkers St. Michielsgestel; 17. Gerard
Nugteren Zundert; 18. Joost Sterk Nieuwegein; 19. Erwin van
Helden Lottum; 20. Cor Gerritsen Middelbeers;
GERWEN. (
2004.04.12 )
Elite/Neo: 1. Marvin van der Pluijm Hank;
2. Angelo van Melis Oss; 3. Robert van Erp Oss; 4. Stefan
Parinussa Duitsland; 5. Joost van Leijen Ewijk; 6. Kenny van
Hummel Elden; 7. Niels Hamers Weert; 8. Harald Pudans
Landgraaf/Letland; 9. Marco Wesseling ’s-Hertogenbosch; 10. Ralf
Hamers Schijndel; 11. Sander van Amerongen Rheden; 12. Job
Vissers Erp; 13. Roy Curvers Haelen; 14. Jos Verbist Liessel; 15.
Werner van Zimmeren Kruisland; 16. Jurgen van Pelt Gerwen; 17.
Mark Roland Bunnik; 18. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 19. Joram
Hartogs Amersfoort; 20. Dirk Reuling Wehl;
Junioren: 1. Addy van Stiphout Helmond; 2. Pieter
Wolters Bemmel; 3. Tim Nederlof Maarssen; 4. Steven Kruijswijk
Nuenen; 5. Stijn de Bruijn Rijs- bergen; 6. Pim de Beer Bakel;
7. Jan Pruijn Schijf; 8. Diego Gulpers Landgraaf; 9. Hjalmar
de Munk Nuenen; 10. Nick van der Linden Breda; 11. Rob van Bekkum
Alphen; 12. Marco Brus Schijndel; 13. Mark Solberg Neerbeek; 14.
Kaj du Prie Amersfoort; 15. Enrico Liebe Helmond; 16. Jeroen
Bijnagte Papendrecht; 17. Jan Verhaegh Deurne; 18. Martijn van
Schaijk Helmond; 19. Davy Gorissen Bocholtz; 20. Daan Boeijen
Haarsteeg;
Nieuwelingen: 1. Robin Chaigneau Meerkerk;
2. Ritchie Motké Beek; 3. Boy van Poppel Moergestel; 4. Tim
Dees Tholen; 5. Niek Tielemans Maren-kessel; 6. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 7. Glenn van Gool Ridderkerk; 8. Remco te
Brake Elst; 9. Danny Vrolijk Schipluiden; 10. Jeff Vermeulen
Rotterdam; 11. Jan van Veen Naaldwijk; 12. Maurice de Bekker
Rosmalen; 13. Ramon Strik Geldrop; 14. Martin van Plateringen
Nieuwegein; 15. Jeroen Dekkers Lierop; 16. Luuk van Vliet.
Mijdrecht; 17. Ruben van Wiefferen Muiden; 18. Pieter Poppeliers
Hapert; 19. Michael Leyte Oudewater; 20. Joel Verlee Almkerk;
Amateurs-B: 1. Jef van Hooft Schijndel; 2.
Wim van Tuyl Gameren; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Marino Marlisa
Wijchen; 5. Ton van den Heuvel Schijn- del; 6. Willem Buitendijk
Lekkerkerk; 7. Hans Bal Delft; 8. Heinz Esch Krefeld; 9.
Ab Nederlof Maarssen; 10. Peter Fils Voorburg; 11. Martin de
Jong. Vianen; 12. Johan Dingemans Lage-Zwaluwe; 13. Dennis
Rijkers St. Michielsgestel; 14. Ruud Verhagen Veldhoven; 15.
Erwin van Helden Lottum; 16. Gerrie Glas Eindhoven; 17. Roland
van Erp Best; 18. René Alblas De Meern; 19. Marco Lahr Den Bosch;
20. Martin Opdam Liessel;
GERWEN .(
2005.03.28 )
Elite/Belofte: 1. Martijn Maaskant Zuidland;
2. Addy van Stiphout Helmond; 3. Joost van Leijen Ewijk; 4.
Jurgen van Pelt Gerwen; 5. Job Vissers Erp; 6. Mart van Zandbeek
Heeswijk-Dinther; 7. Ralf Hamers Schijndel; 8. Rob Zwekars
Tilburg; 9. Roy de Waal Westerhoven; 10. Gideon de Jong
Papendrecht; 11. Marvin van der Pluijm Hank; 12. Jeroen van de
Weijer Oploo; 13. Marc van Grinsven Deurne; 14. Niek Basten
Hapert; 15. Jos Verbist Liessel; 16. Marco Wesseling Den Bosch;
17. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 18. Sander van Amerongen Rheden;
19. Kaj du Prie Amersfoort; 20. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek;
Junioren: 1. Martijn van Schaijk Helmond; 2. Robin
Chaigneau Meerkerk; 3. Steven Kruijswijk Nuenen; 4. Lars Jun
Broek in Waterland; 5. Robin van der Lijn Vianen; 6. Wout Poels
Blitterswijck; 7. Stijn de Bruijn Rijsbergen; 8. Geert van der
Sanden Nuland; 9. Tim Dees Tholen; 10. Marco Brus Schijndel; 11.
Dennis Kivits Vlijmen; 12. Mike Feys Geldrop; 13. Daan Boeijen
Haarsteeg; 14. Thijs Kros Noordeloos; 15. Jan Mikkers Uden; 16.
Tim Nederlof Harmelen; 17. Marcel Kamsma Gerwen; 18. Nils
Voetmann Duitsland;19. Tijmen Pesselse Giessenburg; 20. Jacob Wijnstra
Heinkenszand;
Nieuwelingen: 1. Jordy van Erp Berghem; 2.
Wouter van Willigen Nuenen; 3. Ritchie Motké Beek; 4. Ralf
Verhoeven Bergeijk; 5. Steven van Leijen Wageningen; 6. Maurice
de Bekker Rosmalen; 7. Twan van den Brand Volkel; 8. Bob Stopler
Woerden; 9. Robbert van Ede Nieuwegein; 10. Harm van der Sanden
Nuland; 11. Xavier Vlake Landgraaf; 12. Ricardo Robben Vught; 13.
Ronnie Tijssen Heerlen; 14. Erik Bierens Duizel; 15. Aart Spooren
Duizel; 16. Tom Van Wandelen Dongen; 17. Sonny Steenbakkers
Schijndel; 18. Rico Wientjes Didam; 19. Nick Stopler Woerden; 20.
Yorick van Horik Deurne;
Amateurs-B: 1. Heinz Esch Krefeld
(Duitsland); 2. Marius van Oirschot Best; 3. John van Rullen
Schijndel; 4. Lenn Harrevelt Delft; 5. Stefan Verheijen Gemert;
6. Erik van Zandvoort Maarheeze; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8.
Martijn Opdam Liessel; 9. Jan van der Slot Apeldoorn; 10. Ap
Groeneveld Veenendaal; 11. Frank Witlox Eindhoven; 12. Gerrie
Glas Eindhoven; 13. Arno Smit Veldhoven; 14. Leo Bruijstens
Schijndel; 15. Paul Dekkers Gerwen; 16. Ruud Verhagen Veldhoven;
17. Arjen Hoogenboom Rijswijk; 18. Patrick Houthooft Helmond; 19.
Theo van Berlo Beek en Donk; 20. Willem van Gameren Zaltbommel;
GERWEN.(
2006.04.15 )
Amateurs-A: 1. Ronald Roos Hoogstraten; 2.
Herman Reessink Stokkum; 3. Robert van Erp Oss; 4. Peter van Leeuwen
Zoetermeer; 5. Robert Klijs Waalre; 6. Pascal van Haare Grave; 7. Geert Brienen
Sint Anthonis; 8. Marc Gerritsen Veldhoven; 9. Jan van Noort Roosendaal; 10.
Patrick Speijer Helmond; 11. Henk Ceelen Ouderkerk aan den IJssel;12. Willem
Klerkx Erp; 13. Emiel Borsboom Woerden; 14. Eddy Hermsen Ochten; 15. Henry
Schut Zeeland; 16. Lars Rietveld Oudewater; 17. Peter Verhouden Eindhoven; 18.
Arno van der Veen Meerkerk; 19. Tonnie Akkermans Breda; 20. Jefte de Bruin
Nijmegen;
GERWEN.(
2006.04.17 )
Elite/Beloften: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2.
Marcel Alma Harskamp; 3. Marvin van der Pluijm Hank; 4. Dirk Bellemakers
Luyksgestel; 5. Alain van Katwijk Waalre; 6. Thomas Berkhout Schipluiden; 7.
Robin Daling Veghel; 8. Jurgen van Pelt Nuenen; 9. Erwin Goenga Den Burg; 10.
Robbert van der Stelt Roosendaal; 11. Steven Kruijswijk Nuenen; 12. Martin
Kelderman Barneveld; 13. Niek Basten Hapert; 14. Jos Verbist Liessel; 15. Marc
Meulenbroeks Hapert; 16. Paul van den Akker Eindhoven; 17. Thijs van den Berg
Uden; 18. Erik van Bekkum Gendt; 19. Marc van Grinsven Deurne; 20. Patrick van
Leeuwen Hilvarenbeek;
Junioren: 1. Robin Chaigneau Meerkerk; 2. Johim Ariesen
Rhenen; 3. Maurice de Bekker Rosmalen; 4. Ruben van Wiefferen Muiden; 5. Niek
Tielemans Maren-Kessel; 6. Leo Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 7. Geert van der
Sanden Nuland; 8. Twan van den Brand Volkel; 9. Wouter van Roosmalen Sint
Oedenrode; 10. Patrick Ruckert Volendam; 11. Savié van Horik Lierop; 12. Jeftha
van Ooijen Giessenburg; 13. Niels Rullens Wouw; 14. Aaron Deckers Boxmeer; 15.
Marcel Kamsma Nuenen; 16. Micheal Kersten Geldrop; 17. Rogier de Breij
Maarssen; 18. Remco te Brake Rhenen; 19. Bart Tijssen Heerlen; 20. Jan Coolen
Geldrop;
Nieuwelingen: 1. Rutger Schellevis Stolwijk;
2. Erik Bierens Duizel; 3. Leon Commandeur Sint Pancras; 4. Brian Brusselman
Helmond; 5. Erick Tol Boskoop; 6. Christian Kos Zuid-Scharwoude; 7. Wouter
Mesker Noordeloos; 8. Jasper Mandjes Zaandijk; 9. Dirk de Bekker Rosmalen; 10.
Rob Fleerakkers Hapert; 11. Wilco Kelderman Barneveld; 12. Henke Heldens
Ottersum; 13. Gilles Bogers Budel; 14. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 15.
Sander van Iersel Berkel-Enschot; 16. Harm van der Sanden Nuland; 17. Stefan
Chaigneau Meerkerk; 18. Niek van Geffen Veghel; 19. Stefan van den Bergh
Schijndel; 20. Roy van Rijzingen Veghel;
Amateurs-B: 1. Marius van Oirschot Best; 2.
Frank Witlox Eindhoven; 3. Jochem van der Doelen Nuland; 4. Erik Satter
Gameren; 5. Theo Ebben Doornenburg; 6. Frans Wittenberg Herveld; 7. Leo
Bruijstens Schijndel; 8. Wim van Tuyl Gameren; 9. Jeroen van der Honing
Eindhoven; 10. Theo Schlijper Linschoten; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12.
Christian Wagemakers Sprang-Capelle; 13. Harold Fischer Driel; 14. Dennis
Kwanten Belgie; 15. Jef van Hooft Schijndel; 16. Edwin Achterberg Amersfoort;
17. Dennis van Meeteren Haarlem; 18. Jeroen van Maanen Zeist; 19. Adwin Rutgers
Kleve-Keeken; 20. Theo Wouters Eindhoven;
GERWEN.(
2007.04.09 )
Elite/Beloften: 1. Marcel Alma Harskamp; 1.
Alain van Katwijk Waalre; 3. Job Vissers Erp; 4. Hans Bloks Helmond; 5. Rudi
van Houts Luyksgestel; 6. Joost van Haren Boxmeer; 7. Ralf Hamers Schijndel; 8.
Niels Hamers Stramproy; 9. Marco Brus Schijndel; 10. Mart van Blanken Hengelo
ov; 11. Erwin van Leijen Ewijk; 12. Eric van de Meent Veenendaal; 13. Paul van
Schalen Bakel; 14. Dennis van Dijken Bemmel; 15. Dave Jansman Raalte; 16. Erwin
Binnenpoorte Raalte; 17. Enno van Os Uden; 18. Geert van der Sanden Nuland; 19.
Marcel Kamsma Nuenen; 20. Roel Egelmeers Oploo; 21. Wouter van Roosmalen
Nijmegen; 22. Jeroen Janssen Nijmegen; 23. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 24.
Arjan Dekker Hilversum; 25. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 26. Jan Rongen
Nijmegen; 27. Erik van Stratum Geldrop; 28. Mark Langenkamp Arnhem; 29. Jos
Castelijns Eersel; 30. Ferdi van Katwijk Wanroy;
Junioren: 1. Maurice de Bekker Rosmalen; 2. Tommy Groffen
Tilburg; 3. Frank de Reus Strijen; 4. Jordy van Erp Berghem; 5. Erik Bierens
Duizel; 6. Rens te Stroet Keijenborg; 7. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 8.
Niek van Geffen Veghel; 9. Bruce Rayer Venlo; 10. Andreas Ponten Veldhoven; 11.
Yorick van Horik Deurne; 12. Jordy Beuker Huizen; 13. Ferdi Gerritse Tiel; 14.
Daan van den Berg Veenendaal; 15. Tobias Paulina Breda; 16. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 17. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 18. Rutger Schellevis
Stolwijk; 19. David van Eerd Breda; 20. Stefan den Hartog Hendrik-ido-Ambacht;
Nieuwelingen: 1. Dirk de Bekker Rosmalen; 2.
Sjors Roosen Goirle; 3. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 4. Bas Oude Elferink
Mijdrecht; 5. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 6. Melvin Bijnen Budel; 7. Daan
Meijers Tilburg; 8. Kay Welten Moergestel; 9. Koen van Roosmalen Sint
Oedenrode; 10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11. Pierre Rijninks Landgraaf; 12.
Ike Groen Tuitjenhorn; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Tijs van Groesen Made;
15. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 16. Corne van Kessel Veldhoven; 17. Lars van
der Haar Woudenberg; 18. Jan van Vliet Baarle Hertog; 19. Bram van den Oetelaar
Schijndel; 20. Rik van Aaken Vessem;
Amateurs-B: 1. Hans van Eijk Nieuw-Vennep;
2. Arjan Seunninga Ede Gld.; 3. Hermi Beute Nijmegen; 4. Jef van Hooft
Schijndel; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Marius van Oirschot Best; 7. Frank Witlox
Eindhoven; 8. Joost Pulskens Oisterwijk; 9. Eddy Gevers Schijndel; 10. Wim van
Tuyl Gameren; 11. Erik Satter Gameren; 12. Ron Mol s-Gravenhage; 13. Rien van
Kessel Deurne; 14. Theo Schlijper Linschoten; 15. Dirk Jan Engelen Nijmegen;
16. Stephan van Hoof Mierlo; 17. Ruud Stuyt Rotterdam; 18. Dennis Rijkers Sint
Michielsgestel; 19. Peter van de Geest Driel; 20. Geert Oosterbosch Eindhoven;
GERWEN. (
2008.03.24 )
Elite/Beloften: 1. Arne Hassink Zieuwent; 2.
Job Vissers Erp; 3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Wouter van Zanten
Apeldoorn; 5. Pim de Beer Bakel; 6. Lars Vierbergen Oosthuizen;
7. Marco Brus Schijndel; 8. Niek Basten Hapert; 9. Paul
Dekkers Nuenen; 10. Jeroen van de Weijer Oploo; 11. Alain van
Katwijk Valkenswaard; 12. Rik van IJzendoorn Tiel; 13. Dennis van
Dijken Bemmel; 14. Marc van Grinsven Deurne; 15. Sebastiaan Kamphuis
Hengelo Ov; 16. Niels Hamers Stramproy; 17. Jan Winkelmolen Ell;
18. Tom Marcelis Eindhoven; 19. Rens te Stroet Keijenborg; 20.
Bas Waaijer Zwolle;
Junioren: 1. Wilco Kelderman Barneveld; 2. Koen van
Roosmalen Sint Pancras; 3. Bram Imming Egmond Binnen; 4. Sjors
Roosen Goirle; 5. Marc Goos Dorst; 6. Sander van Iersel
Berkel-Enschot; 7. Gilles Bogers Budel; 8. Moreno Hofland
Roosendaal; 9. Brian Brusselman Helmond; 10. Erik Bierens Duizel;
11. Rutger Schellevis Stolwijk; 12. Floris van der Sluijs Roermond;
13. Henke Heldens Ottersum; 14. Niek van Geffen Veghel; 15.
Steven van Leijen Wageningen; 16. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 17.
Mitchell Boet Mijnsheerenland; 18. Jonathan Eijssens Ermelo; 19.
Rob Fleerakkers Hapert; 20. Chiel Braam s-Heerenberg;
Nieuwelingen: 1. Roy Schoonderbeek Uden; 2.
Twan Brusselman Helmond; 3. Ike Groen Tuitjenhorn; 4. Wilco van
Beusekom Geldermalsen; 5. Jaap de Man Spijkenisse; 6. Bob van den
Hengel Achterveld; 7. Kenny Kastelijn Neerkant; 8. George van
Koeveringe Kapelle; 9. Bram Sprangers Terheijden; 10. Martin
Romijn Zuidland; 11. Tom Bal Rockanje; 12. Tim Kerkhof
Nistelrode; 13. Ricky Smit s-Gravenhage; 14. Mike Teunissen
Ysselsteyn Lb; 15. Davey Kleinjan Spijkenisse; 16. Robbie Gevers
Schijndel; 17. Douwe Verberne Lierop; 18. Matthijs Buchli
Santpoort-Zuid; 19. Rodney Stuyt Rotterdam; 20. Djago Smits
Tilburg;
Amateurs-A: 1. Toine Robben Helmond; 2.
Ferry Castelijns Gemert; 3. Roy Andes Heteren; 4. Rob Linsen
Eindhoven; 5. Robert van Erp Oss; 6. Patrick Wingens Oss; 7.
Robert Klijs Waalre; 8. Marc Gerritsen Veldhoven; 9. Ferry van
Heeswijk Schijndel; 10. Gert Verdijk Heijen; 11. Martijn de Groot
Vuren; 12. Jeroen Verwolf Arkel; 13. Geert Brienen Veldhoven; 14.
Giovanni Janssen Eksel; 15. Harrie Geeris Geldrop; 16. Andre van
Tilborg Rijswijk Nb; 17. Jef van Hooft Schijndel; 18. Richard
Hoeben Helmond; 19. Matti de Baat Nieuw-Vossemeer; 20. Frans
Knorth Bemmel;
GERWEN (
2009.04.13 )
Elite/Beloften: 1. Ralf Hamers Esch; 2. Paul
Dekkers Nuenen; 3. Giancarlo Brand Oud-Beijerland; 4. Sander van Iersel
Berkel-Enschot; 5. Dennis van Dijken Bemmel; 6. Johnny van Diermen
Bunschoten/Spakenburg; 7. Marc Meulenbroeks Hapert; 8. Thijs Droogmans
Roosteren; 9. Wally Buurstede Sint Willebrord; 10. Johim Ariesen Rhenen; 11.
Henke Heldens Ottersum; 12. Nieck Busser Nuenen; 13. Jannis
Nikolakakis Koog a/d Zaan; 14. Pim de Beer Bakel; 15. John den
Engelsman Bakel; 16. Tom Marcelis Eindhoven; 17. Stefan
Breemes Amsterdam; 18. Erik Verboven Made; 19. Niek Basten
Hapert; 20. Chipo van der Schoot Sint Oedenrode;
Junioren: 1. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 2. Wilco Kelderman
Barneveld; 3. Thijs Roelen Chaam; 4. Ivo Stronks Aalten; 5. Jasper
Mandjes Koersel; 6. Oscar Riesebeek Tiel; 7. Brian Brusselman Helmond; 8.
Robin Wennekes Dodewaard; 9. Lars van der Haar Woudenberg; 10. Marc Blom
Oost-Souburg; 11. Robbert de Greef Geldrop; 12. Corne van Kessel
Veldhoven; 13. Tim Opdam Liessel; 14. Evert Hoogsteen Lage Mierde;
15. Erwin Broers Maartensdijk; 16. Jeffrey van Aalst Maasland; 17.
Dennis van Aalst Hilversum; 18. Tim Kleinloog Eindhoven; 19. Bram
van den Oetelaar Schijndel; 20. Michael van Ginneken Oosterhout Nb;
Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel;
2. Tim Kerkhof Nistelrode; 3. Luuc Bugter Arnhem; 4. Jaap Kooijman Sittard; 5.
Jasper de Laat Moergestel; 6. Tim Meertens Heemskerk; 7. Bob van den Hengel
Achterveld; 8. Bob van den Enden s-Gravenzande; 9. Luuk Goos Dorst; 10. Wayne
Stijns Bunde; 11. Nils Beukers Monster; 12. Stef Arends Eindhoven;
13. Jordi Kleinloog Eindhoven; 14. Koen Bouwman Ulft; 15. Sjors
Dekker Andijk; 16. Janno de Bruijn Rijsbergen; 17. Ian
Kastelijn Den Dungen; 18. Jorrick Boshove Arnhem; 19. Douwe
Verberne Lierop; 20. Glenn Hool Merkelbeek;
Amateur-A: 1. Leon Essink Aalten; 2. Roy Steuten Hunsel; 3.
Ton Pulles Veldhoven; 4. Rico Wientjes Didam; 5. Rik de Schrijver
Oosterhout.Nb; 6. Igor Ovienko Essen Duitsland; 7. Arnoud Witsenburg
Driebergen-Rijsenburg; 8. Niels Hamers Stamproy; 9. Adrie Frijters Wageningen;
10. Ruud Zijlmans Roosendaal; 11. Arjan Seunninga Ede; 12. Robert van
Erp Oss; 13. Pjotr Kornafel Krzanowic; 14. Jordy Suykerbuyk
Sint Willebrord; 15. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 16. Patrick
Wingens Oss; 17. Marc van Grinsven Deurne; 18. Bob Pennings
Boxtel; 19. Geert Brienen Veldhoven; 20. Patrick Claessens
Heibloem;
GERWEN.(2010.04.05)
Elite/Beloften: 1. Bart van Haaren Amsterdam;
2. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 3. Thomas Rabou Schijndel;
4. Nieck Busser Nuenen; 5. Benjamin Sydlik 6. Maurice de Bekker Rosmalen; 7.
Christoph Dagartz 8. Jordy van
Erp Bergheim; 9. Robbert de Greef Geldrop; 10. Wally Buurstede
Sint Willebrord; 11. Mitchell Boet Brecht; 12. Brian van Goethem
Sluiskil; 13. Steven Stenekes Almere; 14. Marco Brus Schijndel;
15. Roy van Heeswijk Sint Oedenrode; 16. Guus Schoth Den Haag; 17.
Patrick Ruckert Volendam; 18. Tim Kleinloog Eindhoven; 19. Mickey
Kallenfels Breda; 20. Roel Jetten Enighausen;
Junioren: 1. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 2. Tim
Kerkhof Nistelrode; 3. Eddy Gödde Hendrik-ido-Ambacht; 4. Ike
Groen Tuitjenhorn; 5. Kenny Kastelijn Neerkant; 6. Mike Kruijthof
Dordrecht; 7. Bram Sprangers Terheijden; 8. Richard Lamens Berkel
en Rodenrijs; 9. Timo Roosen Goirle; 10. Jeroen Meijers Tilburg;
11. Erwin Poldervaart Zuidland; 12. Daan van den Esschert Epse; 13.
Jeffrey Vink Veenendaal; 14. Wim Hofstede Oosterhout Nb; 15. Mark
Knoops Someren; 16. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam; 17.
Stef Arends Eindhoven; 18. Dion Vanhommerig Bocholtz; 19. Glenn
Hool Merkelbeek; 20. Corne Hagenaars Oud-Gastel;
Nieuwelingen: 1. Erik Kramer
Hardinxveld-Giessendam; 2. Martijn Budding Veenendaal; 3. Merijn
Korevaar Groot Ammers; 4. Jaap de Jong Lunteren; 5. Kevin Bode
Hardinxveld-Giessendam; 6. Jordi Kleinloog Eindhoven; 7. Sjors
Dekker Andijk; 8. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 9. Dick
Janssen Velden; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. Koen Geerding
Woudenberg; 12. Richard Hol Amersfoort; 13. Max Hendrikx Hapert;
14. Bart-Jan de Vink Aalsmeer; 15. Bart Dielissen Breda; 16.
Gerd de Keijzer Hoogeloon; 17. Niels Immerzeel Wilnis; 18. Janno
de Bruijn Rijsbergen; 19. Lars de Wit Zegge; 20. Koen van
Baardewijk Roosendaal;
Amateurs-A: 1. Corné Castein Lopik; 2.
Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 3. Marcel Alma Harskamp; 4.
Arno van der Veen Meerkerk; 5. Martijn de Groot Vuren; 6. Edwin
Raats Helmond; 7. Rody Kroeze Wierden; 8. Maarten Coolen Veghel;
9. Jan Rongen Nijmegen; 10. Cees Quint Deil; 11. Andre van
Tilborg Rijswijk Nb; 12. Ferry Castelijns Gemert; 13. Floris
Pennings Geldrop; 14. Nick Riddy Veghel; 15. Jos Kerkhof
Achterveld; 16. Gerben Nijmeijer Veenendaal; 17. Dirk Jansen
Valkenswaard; 18. Rob van Gameren Berlicum; 19. Jeroen van Zanten
Meerkerk; 20. Wesly Theunissen Venlo;
GERWEN.(2011.04.25)
Elite-Mannen/Beloften Criterium: 1. Jeroen
Janssen Engeland; 2. Jefte de Bruin
Amersfoort; 3. Twan Castelijns
Hapert; 4. Kobus Hereijgers Hedel; 5. Wouter van Zanten Apeldoorn; 6. Erik van Stratum Geldrop; 7. Ralf Hamers Esch; 8. Rik van Aaken Vessem; 9. Jan Coolen Geldrop; 10. Jeroen Hendriks Boxmeer; 11. Guus Schoth Amsterdam; 12. Dirk Finders Duitsland; 13. Niek Basten Hapert; 14. Rick Craenen Nederweert; 15. Rob Fleerakkers Hapert; 16. Tim Kleinloog Eindhoven; 17. Nick Bierens Bergeijk; 18. Jelle van der Marel De Lier; 19. Marcel Kamsma Gerwen; 20. Matthew Cook Engeland;
Elite-Mannen/Beloften Tijdrit: 1. Ruud
Kooijmans Eindhoven; 2. Marcel Kamsma
Gerwen; 3. Giel de Nijs Amsterdam; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5. Nick Bierens Bergeijk; 6. Nieck Busser Nuenen; 7. Jan Coolen Geldrop; 8. Paul Dekkers Gerwen; 9. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 10. Rik van Aaken Vessem; 11. Jasper van Mierle Nijmegen; 12.
Jelle Verdult Eindhoven; 13. Tim Kleinloog Eindhoven; 14. Francis Vos Best; 15.
Jelle van der Marel De Lier; 16. Niek Boom Nieuw Heeten; 17. Pieter Israel
Kruiningen; 18. Leon van Berlo Breda; 19. Niek Basten Hapert; 20. Wouter de Haas
Eersel;
Junioren: 1. Ruud Kooijmans Eindhoven; 2. Marcel
Kamsma Gerwen; 3. Giel de Nijs Amsterdam; 4. Geert van der Weijst
Reusel; 5. Nick Bierens Bergeijk; 6. Nieck Busser Nuenen; 7.
Jan Coolen Geldrop; 8. Paul Dekkers Gerwen; 9. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 10. Rik van Aaken Vessem; 11. Jasper van Mierle
Nijmegen; 12. Jelle Verdult Eindhoven; 13. Tim Kleinloog
Eindhoven; 14. Francis Vos Best; 15. Jelle van der Marel De Lier;
16. Niek Boom Nieuw Heeten; 17. Pieter Israel Kruiningen; 18.
Leon van Berlo Breda; 19. Niek Basten Hapert; 20. Wouter de Haas
Eersel;
Nieuwelingen: 1. Paul Rooij Hoofddorp; 2.
Koen van Baardewijk Roosendaal; 3. Fabio Jakobsen Heukelum; 4.
Stefan Kreder Zevenhuizen Zh; 5. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d
IJssel; 6. Jaan van Berkel Velserbroek; 7. Martijn Budding
Veenendaal; 8. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 9. Lars Peeters
Oudenbosch; 10. Etienne Lenting Nieuwveen; 11. Ocko Geserick
Hilversum; 12. Glenn Havermans Wernhout; 13. Jordi Talen
Spijkenisse; 14. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 15. Patrick
Kramer Hardinxveld-Giessendam; 16. Thomas Bosch Loosbroek; 17.
Marc Kivits Schijndel; 18. Niek Koorneef Lekkerkerk; 19. Roel
Koper Beverwijk; 20. Tom Jansen Breda;
Amateurs: 1. Jochem
van der Doelen Nuland; 2. Jorg van
Oostende Utrecht; 3. Anco Verstegen
Dongen; 4. Wesly Theunissen Venlo; 5. Corne Verhoeks Zuilichem; 6. Joep Timmermans Nijmegen; 7. Triston Martens Berghem; 8. Marc van Grinsven Deurne; 9. Martijn de Groot Vuren; 10. Maarten Coolen Veghel; 11. Rudi Bissels Drachten; 12. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 13. Daan Bongers Baarlo; 14. Bert Koelewijn Soest; 15. Roy Steuten Ell; 16. Richard van Hardeveld Ede; 17. Pjotr Kornaffel Duitsland; 18. Edwin Achterberg Nuenen; 19. Wouter van Willigen Nuenen; 20. Rob van Gameren Berlicum;
GERWEN.(2012.04.09)
Junioren: 1. Jasper de Laat Moergestel; 2. Maikel Bos Oldebroek; 3. Pepijn ter Bekke Oldenzaal; 4. Jason
van Dalen s-Gravenzande; 5. Sam Oomen Tilburg; 6. Kelvin van den Dool
Hoogblokland; 7. Bart Dielissen Breda; 8. Lars Peeters Oudenbosch; 9. Paul
Rooij Hoofddorp; 10. Kars Welten Moergestel; 11. Paul Cremers Gulpen; 12.
Martijn Budding Veenendaal; 13. Stijn van Erp Groessen; 14. Jasper Bugter
Arnhem; 15. Camiel Pauwels Nijmegen; 16. Janno de Bruijn Rijsbergen; 17. Bram
Pijnappels Schijndel; 18. Stijn Rovers Breda; 19. Stef Krul Tjalleberd; 20.
Arjen van Drunen Made;
Nieuwelingen: 1. Stefan Kreder Zevenhuizen;
2. Jouke Schelling De Kwakel; 3. Thomas Bosch Loosbroek; 4. Bram Welten
Moergestel; 5. Elden van Delft Valkenswaard; 6. Jordi Talen Spijkenisse; 7.
Fabio Jakobsen Heukelum; 8. Sieben Wouters Zundert; 9. Jorn Buning Alkmaar; 10.
Bob Olieslagers Rijen; 11. Igor Hollemans Nijeberkoop; 12. Max van de Water
Amsterdam; 13. Harmen Krul Tjalleberd; 14. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 15.
Patrick Leth Maarslet; 16. Julian Spierings Zoetermeer; 17. Martijn Admiraal
Nieuw-Vennep; 18. Tim van Dolleweerd Oss; 19. Mitchell Cornelisse Amsterdam;
20. Marijn Renders Nuenen;
Elite/Beloften: 1. Mike Teunissen Ysselstein
Lb; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Twan Castelijns Hapert; 4. Brian van Goethem
Sluiskil; 5. Kenny Kastelijn Neerkant; 6. Giel de Nijs Amsterdam; 7. Job
Vissers Erp; 8. Robbert de Greef Geldrop; 9. Micki van Empel Berlicum NB; 10.
Jeroen Janssen Nijmegen; 11. Tobias Loos Eitorf. 12. Marco Brus Schijndel; 13.
Jaap Kooijman Sittard; 14. Alex Gajewiak Duitsland; 15. Mickey Kallenfels
Breda; 16. Wouter de Haas Eersel; 17. Hans Dekkers IJzendijke; 18. Rick Craenen
Nederweert; 19. Bram Sprangers Terheijden; 20. Roel Jetten Einighausen;
Elite/Beloften Tijdrit: 1. Robbert
de Greef Geldrop; 2. Giel de Nijs Amsterdam; 3. Bob Martens Beek LB; 4. Twan
Castelijns Hapert; 5. Ruud Kooijmans Eindhoven; 6. Marco Brus Schijndel; 7.
Dirk Jansen Valkenswaard; 8. Jaap Kooijman Sittard; 9. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 10. Jan Coolen Geldrop; 11. Harm van der Sanden Nuland; 12.
Angelo Gevers Schijndel; 13. Jelle Verdult Eindhoven; 14. Wouter de Haas
Eersel; 15. Ferdi van Katwijk Overloon; 16. Jeffrey Wiersma Kalmthout Bel; 17.
Eildert Meeter Tiel; 18. Roel Jetten Einighausen; 19. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht; 20. Rik van Aaken Vessem;
Amateurs: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Marcel Wouters
Molenhoek; 3. William Berns Cuijk; 4. Piotr Kornafel Krzanowic; 5. Rob Tijdink
Nijmegen;6. Arjan van Gaveren Nijverdal; 7. Twan Kops Eindhoven; 8. Triston
Martens Berghem; 9. Hans Vonk Arnhem; 10. Rob van Gameren Berlicum NB; 11.
Arjen Houweling Renkum; 12. Roger Pauwels Nijmegen; 13. Rik de Schrijver
Utrecht; 14. Gert Jan van de Lagemaat Nijmegen; 15. Peter van den Heuvel Bakel;
16. Joep Timmermans Nijmegen; 17. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 18. Jorrit
de Haas Eersel; 19. Teun Forschelen 20. Dirk Keynemans Nieuwwaal;
GERWEN.( 2013.04.01
)
Elite/Beloften.Proloog: 1. Ruud
Kooijmans Beek en Donk; 2. Jon Dibben Engeland; 3. Jesper
Schipper Noordwijk Zh; 4. Kay Welten Moergestel; 5. Dirk Jansen
Valkenswaard; 6. Bart van Haaren Amsterdam; 7. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 8. Samuel Harrison Engeland; 9. Ricardo van
Dongen Oosterthout Nb; 10. Bart Harmsen Amstelveen; 11. Owain
Doull Engeland; 12. Tim Kerkhof Nistelrode; 13. Harm van der Sanden
Nuland; 14. Bas Heilig Spaarndam; 15. Hans Dekkers IJzendijke; 16. Corne
Verhoeks Zuilichem; 17. Tim Kleinloog Eindhoven; 18. Michel Meeter Tiel; 19.
Christopher Latham Engeland; 20. Marcel Wouters Groesbeek;
Elite/Beloften.Criterium: 1. Brian van
Goethem Sluiskil; 2. Christopher Latham Engeland; 3. Chrisotph
Schweixek Duitsland; 4. Wouter de Groot Pijnacker; 5. Marco Brus
Schijndel; 6. Patrick Ruckert Lierop; 7. Owain Doull Engeland;
8. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 9. Jon Dibben Engeland; 10.
Tim Kerkhof Nistelrode; 11. Hans Dekkers IJzendijke; 12. Harm van
der Sanden Nuland; 13. Samuel Harrison Engeland; 14. Jeroen
Janssen Nijmegen; 15. Bruce Rayer Venlo; 16. Tim Gajewiak
Stadtlohn; 17. Luuc Bugter Arnhem; 18. Bart Dielissen Breda; 19.
Jerry Kallenfels Sint Willebrord; 20. Ferdi van Katwijk Overloon;
Junioren: 1. Jelle Wolsink Hengelo ov; 2. Fabio
Jakobsen Heukelum; 3. Niels Goeree Borger; 4. Jorn Buning
Alkmaar; 5. Jordi Boerman Zwolle; 6. Beau Duvigneau Zutphen; 7.
Rick Goeree Borger; 8. Robin Lowik Vriezenveen; 9. Jonas Gregaard
Denemarken; 10. Thomas Bosch Loosbroek; 11. Mads Correll
Denemarken; 12. Koen van Baardewijk Roosendaal; 13. Floris
Wassenaar Wernhout; 14. Martijn Budding Veenendaal; 15. Koen van
de Klundert Woensdrecht; 16. Kelvin van den Dool Hoogblokland; 17.
Jeroen Vegter Rhoon; 18. Justin van Empel Tricht; 19. Joep
Verhees Helmond; 20. Boy Sanders Heerlen;
Nieuwelingen: 1. Tom Wijfje Ter Aar; 2.
Alex Mengoulas Almere; 3. David Hockx Oudewater; 4. Dylan
Bouwmans Gemert; 5. Thomas Hoole Zuidland; 6. Yannick Detant
Purmerend; 7. Luc van der Lecq Houten; 8. Rens Tulner Lexmond;
9. Julian Stolk Pijnacker; 10. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland;11. Bjarne Bol Bosschenhoofd; 12. Stef de Louwere Bladel; 13.
Thijs Wolsink Hengelo ov; 14. Bas Ottevanger Groot-Ammers; 15.
Mario Poldervaart Zuidland; 16. Dylan Drent Spaubeek; 17. Nick
van Helvoirt Erp; 18. Bryan Bouwmans Gemert; 19. Jesse Muis
Giessenburg; 20. Ide Schelling Den Haag;
Amateurs: 1. Twan van Gestel Moergestel; 2. Marc van
Grinsven Deurne; 3. Wouter van Zanten Apeldoorn; 4. Arnoud
Witsenburg Driebergen; 5. Patrice Slagman Rijssen; 6. Peter van
den Heuvel Bakel; 7. Twan Kops Eindhoven; 8. Timo Fransen
Westervoort; 9. Stef van der Hijden Nijmegen; 10. Mario Willemsen
Huissen; 11. Jeroen van den Hout Goirle; 12. Berry Roelofs
Groesbeek; 13. Nick Riddy Veghel; 14. Camiel Pauwels Nijmegen;
15. Patrick Houthooft Helmond; 16. Robbin van de Geer Maastricht;
17. Guido Benthem Arnhem; 18. Roger Pauwels Nijmegen; 19.
Floris Pennings Geldrop; 20. Erwin van Dijk Renswoude;
GERWEN.(
2014.04.21 )
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Luuc
Bugter Arnhem; 2. Niek Boom Nieuw Heeten; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 5. Arvid de Kleijn Herveld; 6. Remco Grasman
Luttelgeest; 7. Ruud Kooijmans Maarheeze; 8. Bart Dielissen Breda; 9. Frank
Jansen Galder; 10. Thomas Rabou Loosbroek; 11. Pim Jansma Breda; 12. Beau
Duvigneau Zutphen; 13. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 14. Roel Defauwes
Nieuwstadt; 15. Marc Janssen Ede; 16. Tim Kleinloog Eindhoven; 17. Tom Marcelis
Eindhoven; 18. Mark Stijger Honselersdijk; 19. Ralf Ritzen Voerendaal; 20.
Ronald Oranza Villasis;
Elite/Beloften/Criterium: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Bart Dielissen Breda; 3. Etienne van Empel Tricht;
4. Luuc Bugter Arnhem; 5. Martijn Budding Veenendaal; 6. Marco Brus Schijndel;
7. Jasper de Laat Moergestel; 8. Tjarco Cuppens Landgraaf; 9. Arvid de Kleijn
Herveld; 10. Ian Peter Richards Dordrecht; 11. Beau Duvigneau Zutphen; 12.
Christoph Dargatz Duitsland; 13. Maarten Seefat Oirsbeek; 14. Mark Bonzo
Manila; 15. Robbie Gevers Schijndel; 16. Rustom Lim 17. Timon Ratering
Megchelen; 18. Steven Lammertink Enter; 19. Tom Marcelis Eindhoven; 20. Thomas
Rabou Loosbroek;
Junioren: 1. Dylan Bouwmans Gemert; 2. Mitchell Cornelisse
Amsterdam; 3. Sieben Wouters Zundert; 4. Matia Kjeldsmark Christiansen
Denemarken; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Mark de Langen Valburg; 7.
Jurjen Varkevisser Uden; 8. Stef de Louwere Bladel; 9. Bram Welten Moergestel;
10. Ruben Bekkers Tilburg; 11. Julian Spierings Zoetermeer; 12. Thomas Hoole
Zuidland; 13. Mats Buning Alkmaar; 14. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 15.
Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 16. William Anton Veber Denemarken; 17. Sven Rodijk
Nijverdal; 18. Jesse Hanckmann Urmond; 19. Nick van Helvoirt Erp; 20. Louis
Raaijmakers Nuenen;
Nieuwelingen: 1. Bryan Bouwmans Gemert; 2.
Adne van Diest Oude Wetering; 3. Ramon van Bokhoven Tilburg; 4. Robin Blummel
Sint-Michielsgestel; 5. Daan Hoole Zuidland; 6. Maarten van Hout Oirschot; 7.
Jelle Bootsveld Heino; 8. Thymen Arensman Deil; 9. David Dekker Hedel; 10.
Ellert Visser De Wilp Gn; 11. Patrick van Benthem Hellendoorn; 12. Koen van
Helvoirt Erp; 13. Alden Chazan Arnhem; 14. Freek Linssen Tilburg; 15. Thijs
Wolsink Hengelo Ov; 16. Michael Kootstra Krimpen aan de Lek; 17. Teun Teulings
Breugel; 18. Maikel Zijlaard Rotterdam; 19. Luca Vreeswijk Someren; 20. Glenn
Janssen Stein;
GERWEN.(
2015.04.06 )
Elite/Beloften.Criterium: 1. Robin
Wennekes Dodewaard; 2. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 3. Ronan van Zandbeek
Schijndel; 4. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Tim
Ariesen Rhenen; 7. David van Eerd Breda; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Marco
Brus Schijndel; 10. Darijus Dzervus Litouwen; 11. Tristan Sint Nicolaas
Dordrecht; 12. Thom Martens Arnhem; 13. Luuc Bugter Arnhem; 14. Lars van de
Vall Ouderkerk aan de Amstel; 15. Jaap Kooijman Sittard; 16. Maarten Hendrickx
Baarle-Nassau; 17. Gijs van 't Westeinde Nieuw-Vossemeer; 18. Adriaan Janssen
Diepenveen; 19. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 20. Jan Lof Broek in
Waterland;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Luuc
Bugter Arnhem; 2. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 4.
Adriaan Janssen Diepenveen; 5. Maarten van den Berg Rijssen; 6. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 7. Robin Wennekes Dodewaard; 8. Lars van de Vall Ouderkerk aan
de Amstel; 9. Ronan van Zandbeek Schijndel; 10. Tom van der Meer Badhoevedorp;
11. Kevin Minten Mill; 12. Ruud Kooijmans Maarheeze; 13. Danny Vrolijk
Schipluiden; 14. David van Eerd Breda; 15. Derk Abel Beckeringh Amstelveen; 16.
Jan Lof Broek in Waterland; 17. Marco Brus Schijndel; 18. Maarten Hendrickx
Baarle-Nassau; 19. Kevin Coster Hasselt; 20. Mark Olieman Leende;
Junioren: 1. Stefan van Drunen Dordrecht; 2. Patrick van
Benthem Hellendoorn; 3. Daan Zebel Dordrecht; 4. Dylan Bouwmans Gemert; 5. Adne
van Diest Oude Wetering; 6. Lars van den Berg De Meern; 7. Jens van den Dool
Hoogblokland; 8. Mike van Nunspeet Den Haag; 9. Luuk Lohuis Denekamp; 10. Sven
Rodijk Nijverdal; 11. Patrick Coster Hasselt; 12. Lorenzo Harbers Nijverdal;
13. William Anton Veber Denemarken; 14. Louis Raaijmakers Nuenen; 15. Koen
Lohuis Lemelerveld; 16. Wout van Elzakker Hoogerheide; 17. Jesse Grobbink
Nijverdal; 18. Mats Buning Alkmaar; 19. Alden Chazan Arnhem; 20. Djoerd van
Dessel Breda;
Nieuwelingen: 1. Edo Maas Rotterdam; 2.
Marijn van den Berg De Meern; 3. Danny Maas Oudenbosch; 4. Koen van Helvoirt
Erp; 5. Kars ten Boske Wintelre; 6. Jelle Bootsveld Heino; 7. Luuk van Gestel
Moergestel; 8. Tim Naberman Genemuiden; 9. Bram Prins Hasselt; 10. Rick
Burgmans Westerhoven; 11. Martijn Meeuws Someren; 12. Freek van Rossem Megen;
13. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 14. Jesse de Rooij Hoorn; 15. Alexander
Konijn Abbekerk; 16. Roy Dirven Bergeijk; 17. Stefan Verhoeff Groot-Ammers; 18.
Raphaël Kockelmann Luxemburg; 19. Bart Artz Wintelre; 20. Nils Jansen
Middelaar;
GERWEN.(
2016.03.28 )
Elite/Beloften.Criterium: 1. Coen
Vermeltfoort Vlijmen; 2. Robbie van Bakel Deurne; 3. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 4. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode; 5. Jasper de Laat Moergestel;
6. Harry Sweering Sneek; 7. Ronan van Zandbeek Schijndel; 8. Jelle Nieuwpoort
Warmenhuizen; 9. Timon Ratering Megchelen; 10. Bob Olieslagers Rijen; 11. Bart
Dielissen Breda; 12. Remco Esselaar Stein; 13. Lars van de Vall Ouderkerk aan
de Amstel; 14. Dylan Bouwmans Gemert; 15. Matthijs Koedijk Lelystad; 16. Jurjen
Varkevisser Uden; 17. Marcel Wouters Groesbeek; 18. Roy Eefting Apeldoorn; 19.
Pieter van Oirschot Best; 20. Abe Celi Oosterhout;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Coen
Vermeltfoort Vlijmen; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Koos Jeroen Kers Amstelveen;
4. Roy Eefting Apeldoorn; 5. Harry Sweering Sneek; 6. Dylan Bouwmans Gemert; 7.
Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel; 8. Abe Celi Oosterhout; 9. Jasper de
Laat Moergestel; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Stef de Louwere Bladel; 12. Luuk
Nissen Best; 13. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 14. Kevin Minten Mill; 15.
Justin Timmermans Hardenberg; 16. Kevin Coster Hasselt; 17. Marc Kivits
Schijndel; 18. Ronan van Zandbeek Schijndel; 19. Melvin Wildeboer Schut
Papendrecht; 20. Francis Vos Best;
Junioren: 1. Antonie van Noppen Ridderkerk; 2. Lars Olde
Meierink Overdinkel; 3. Martijn van Deest Emmen; 4. Niek Meijer Zeddam; 5.
Danilo Wattez Elim; 6. Mick Kemper Volendam; 7. Jasper Haest Roosendaal; 8.
Alexander Konijn Abbekerk; 9. Raphael Kockelmann Luxemburg; 10. Noah de Groot
Ottoland; 11. Bram Pieters Oosterhout Nb; 12. Guus Pril Best; 13. Joren Bloem
Brummen; 14. Meindert Weulink Diepenveen; 15. Maarten Lubbers Winterswijk; 16.
Niels Fontijne Krimpen aan den IJssel; 17. Patrick van Benthem Hellendoorn; 18.
Emri Vorster Barendrecht; 19. Niels Griemink Klazienaveen; 20. Jelmer
Arendshorst Nieuwleusen;
Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan
de Amstel; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Max Kroonen Diepenveen; 4. Enzo Leijnse
Amstelveen; 5. Wessel Krul Enkhuizen; 6. Casper van Uden Schiedam; 7. Rick
Burgmans Westerhoven; 8. Bram Prins Hasselt; 9. Ian Spenkelink Nijverdal; 10.
Owen Geleijn Rijsenhout; 11. Mike Siderius IJsselstein Ut; 12. Ruben van der Pijl
Amstelveen; 13. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 14. Tim Marsman Hattem; 15. Lars
Boven Reutum; 16. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 17. Hidde van Veenendaal Dongen;
18. Olav Kooij Numansdorp; 19. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 20. Roy
Dirven Bergeijk;
GERWEN.(2017.04.17)
Elite/Beloften.Criterium: 1. Robbert
de Greef Geldrop; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Pieter van Oirschot Best; 4.
Harry Sweering Sneek; 5. David Dekker Hedel; 6. Daan van Sintmaartensdijk
Zuidland; 7. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 8. Wayne Stijns Bunde; 9. Bryan
Bouwmans Gemert; 10. Bryan van Rutten Roosendaal; 11. Koen van de Klundert
Woensdrecht; 12. Remco Esselaar Stein; 13. Paul Gruithuijzen Breugel; 14.
Benjamin Sydik Wassenberg; 15. Gino Luca Vierhouten Hulshorst; 16. Maarten
Hendrickx Baarle-Nassau; 17. Arjan Arentsen Harderwijk; 18. Rody Kroon Lage
Zwaluwe; 19. Marco Doets Monnickendam; 20. Folkert Oostra Amsterdam;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Koos
Jeroen Kers Amstelveen; 2. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 3. Jasper de
Laat Moergestel; 4. Marco Doets Monnickendam; 5. Bryan Bouwmans Gemert; 6.
David Dekker Hedel; 7. Harry Sweering Sneek; 8. Xavier Poels Oeffelt; 9.
Robbert de Greef Geldrop; 10. Ronan van Zandbeek Schijndel; 11. Abe Celi
Oosterhout; 12. Guus Pril Best; 13. Rik Wielink Apeldoorn; 14. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 15. Koen van de Klundert Woensdrecht; 16. Michael-Angelo Romana
Tilburg; 17. Kevin Minten Mill; 18. Max Hendrikx Hapert; 19. Thomas Koep
Duitsland; 20. Tom van der Meer Badhoevedorp;
Junioren: 1. Wessel Krul Enkhuizen; 2. Jarno van Esch
Sint-Oedenrode; 3. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 4. Ruben Buitendijk Lekkerkerk;
5. Bas van Dinther Rossum; 6. Roy Dirven Bergeijk; 7. Wessel Coppelmans Hapert;
8. Lars Timmers Kaatsheuvel; 9. Kelvin Kanen Bergeijk; 10. Niels Bakker.
Rijssen; 11. Niels Bierens Eersel; 12. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 13.
Maarten Rotman Wierden; 14. Jesse Huijbregts Roosendaal; 15. Dorian Vogels
Valkenburg en Geul; 16. Aron Bosman Hazerswoude-Dorp; 17. Menno van Capel Noorden;
18. Mike Vliek Vriezenveen; 19. Teun van Galen Zaandam; 20. Rick de Vries.
Nijeholtpade;
Nieuwelingen: 1. Owen Geleijn Rijsenhout; 2.
Pim Ronhaar Hellendoorn; 3. Lars Boven Reutum; 4. Olav Kooij Numansdorp; 5.
Enzo Leijnse Amstelveen; 6. Ian Spenkelink Nijverdal; 7. Hidde van Veenendaal
Dongen; 8. Bram Leerkes Twello; 9. Roel van Sintmaartensdijk Zuidland; 10.
Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 11. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 12.
Jesse Sytema Leusden; 13. Ward de Schepper Wagenberg; 14. Mathijs de Kok
Steenbergen; 15. Luca van den Boom Boekel; 16. Dennis Willems Boxmeer; 17. Louk
van den Bos Vlijmen; 18. Michiel de Veld Rotterdam; 19. Yoeri Slokkers
Oud-Vossemeer; 20. Daan Kool Zevenhoven;
GERWEN.(
2018.04.02 )
Elite/Beloften: 1. Maarten van Trijp 2. Hans
Dekkers IJzendijke; 3. Robbie van Bakel Deurne; 4. Dion Beukeboom Amsterdam; 5.
Oscar van Wijk Wormer; 6. Bas van der Kooij Maassluis; 7. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 8. Tom Vermeer Merksplas; 9. Remco Esselaar Stein; 10. Paul Gruithuijzen
Breugel; 11. Jasper de Laat Moergestel; 12. Martin Kelderman Veenendaal; 13.
Twan Brusselman Helmond; 14. Bob Kerkhofs Wouw; 15. Bryan Bouwmans Gemert; 16.
Luuk van Helden Vlodrop; 17. David Dekker Hedel; 18. Lars Oreel Goes; 19. Jelle
Nieuwpoort Warmenhuizen; 20. Timo de Jong Goes;
Junioren: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Frank van den
Broek Voorhout; 3. Kars ten Boske Wintelre; 4. Kelvin Kanen Bergeijk; 5. Lars
Boven Reutem; 6. Jesse Morsink Enter; 7. Pieter de Groof Heeze; 8. Ian Spenkelink
Nijverdal; 9. Mika Heming 10. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 11. Sam
Meijdam Utrecht; 12. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 13. Niels Bakker. Rijssen;
14. Rick Burgmans Westerhoven; 15. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 16. Jesper
Oost Hoogeveen; 17. Aleksandr Maas Den Dungen; 18. Bart Klein Nienhuis
Lichtenvoorde; 19. Joris Kroon Schalkwijk; 20. Roy Dirven Bergeijk;
Nieuwelingen: 1. Koert van Oosten Gouda; 2.
Jens Bassa Noordeloos; 3. Loe van Belle Zoetermeer; 4. Mathijs de Kok
Steenbergen; 5. Roan Konings Oudenbosch; 6. Salvador Alvarado Rotterdam; 7.
Huub Artz Wintelre; 8. Jente Klaver Kullomerzwaag; 9. Bram Leerkes Twello; 10.
Pieter Prosman Zaltbommel; 11. Joren de Gruijter Breda; 12. Max Mosmuller
s-Hertogenbosch; 13. Boris Romers Rozenburg; 14. Quinten Buijs De Lier; 15.
Mike Spenkelink Nijverdal; 16. Mathijs de Blom Zeewolde; 17. Daan Brouwer
Jaarsveld; 18. Daan Douven Herten; 19. Tim Hennekam Zundert; 20. Leon Ellermann
Emmen;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Roos
Hoogeboom Zeist; 2. Britt Teunissen Ysselstein.Lb; 3. Judith Bloem Apeldoorn;
4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Annemiek van Vleuten Wageningen; 6. Puck
Moonen Liempde; 7. Evy Kuijpers Lierop; 8. Sofie van Horik Oosterwijk; 9.
Hanneke de Goeje Leiden; 10. Lieke v.d. Draaij Dordrecht; 11. Ymke Stegink
Berlicum; 12. Teuntje Beekhuis Eindhoven; 13. Céline van Houtum Den Dungen; 14.
Ellen McDermott 15. Teresa Korvasova 16. Senna Feron Schimmert; 17. Tessa
Paardekooper Groenlo; 18. Sharon Dommanschet Roosendaal; 19. Pernilla van
Rozelaar Medemblik; 20. Angelique Wammes-Bouman Amersfoort;
GERWEN .(
2019.04.22 )
Elite/Beloften.Criterium: 1. Marien
Bogerd Kootwijk; 2. Wout Verbeek Belgie; 3. Johim Ariesen Rhenen; 4. Jasper de
Laat Moergestel; 5. Raymond Kreder Oudenbosch; 6. Wessel Krul Enkhuizen; 7.
Dylan Bouwmans Gemert; 8. Pieter van Oirschot Best; 9. Stan Godrie Zundert; 10.
Paul Gruithuijzen Breugel; 11. Abe Celi Oosterhout; 12. Koos Jeroen Kers
Amstelveen; 13. Tom Vermeer Wuustwezel; 14. Mitchell Vink Veenendaal; 15. Ronan
van Zandbeek Schijndel; 16. Robbie van Bakel Deurne; 17. Niall Tilli Amsterdam;
18. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 19. Bryan Bouwmans Gemert; 20. Teun Teulings
Breugel;
Elite/Beloften.Tijdrit: 1. Dylan
Bouwmans Gemert; 2. Wessel Krul Enkhuizen; 3. Roy Eefting Vaassen; 4. Jasper de
Laat Moergestel; 5. Raymond Kreder Oudenbosch; 5. Wout van Elzakker
Hoogerheide; 6. Mike Vliek Vriezenveen; 7. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland;
8. Luuc Bugter Arnhem; 9. Marien Bogerd Kootwijk; 10. Tom Vermeer Wuustwezel;
11. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 12. Teun Teulings Breugel; 13. Ronan van
Zandbeek Schijndel; 14. Daaf Koemans
Terheyden; 15. Paul Gruithuijzen Breugel; 16. Wout Verbeek Belgie; 17. Bob
Kerkhofs Wouw; 18. Guus Pril Best; 19. Roy Dirven Bergeijk; 20. Johim Ariesen
Rhenen;
Junioren: 1. Lars Boven Reutum; 2. Ian Spenkelink Nijverdal;
3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Sten Verzijl Berkel en Rodenrijs; 5. Pepijn
Reinderink Ruurlo; 6. Martijn Rasenberg Terheijden; 7. Roy Duijvesteijn
Honselersdijk; 8. Mathijs de Kok Steenbergen; 9. Melvin Drost Veenendaal; 10.
Guus van Schipstal Wanroy; 11. Boris Romers Rozenburg; 12. Daan Jen Hong Li
Amersfoort; 13. Daniel Vold Stjordal; 14. Tristan Kool Purmerend; 15. Tijmen
van der Pijl Amstelveen; 16. Wouter Hopmans Hoogerheide; 17. Wessel Mouris
Baambrugge; 18. Pieter de Groof Heeze; 19. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther;
20. Joppe de Heij Heteren;
Nieuwelingen: 1. Jente Klaver Kollumerzwaag;
2. Lennard Meinema Amersfoort; 3. Mat van Gorp Bergeijk; 4. Mike Spenkelink
Nijverdal; 5. Joris Reinderink Ruurlo; 6. Kalle Petter Brodahl Kvam Sittard; 7.
Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 8. Yannick van den Berg Monster; 9. Jeunke
Timmermans Bingelrade; 10. Marvin Peters Wehl; 11. Radan Adriaans Stein; 12.
Wout Joore Neer; 13. Danny van Lierop Someren; 14. Jordi van Heijst Den Dungen;
15. Tristan Hartmann Enschede; 16. Tijn van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17.
Thijs Bakker Rijssen; 18. Senna Nijman Heelsum; 19. Daan Honderdors Horn; 20.
Olivier de Weerd Dronten;