GELDROP.( 2000.04.30 )

Elite/Neo/Sportkl.-A: 1. Anthony Theus Bergeyk; 2. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 3. Pascal Hermes Liempde; 4. Jurgen de Jong Nispen; 5. Sandro Bijnen Budel; 6. Danny Degeling Hoogkarspel; 7. Michel Stobbelaar Uden; 8. Marcel Boudewijns Gerwen; 9. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 10. Bjorn Jansen Nijmegen; 11. Casper Helling Amsterdam; 12. Bert Dekker Ouderkerk a/d IJssel; 13. Bart Baars Utrecht; 14. Nico Vuurens Meerkerk; 15. Camiel van den Bergh Beesd; 16. Ronald Krijnen Hank; 17. Matthijs Delen Rotterdam; 18. Chris Mulders Esch; 19. Andries Bosma Amsterdam; 20. Stan Janssen Siebengewald;

Junioren: 1. Tijl van der Steeg Oudesluis; 2. Floris Goesinnen Opperdoes; 3. Erwin van Leijen Ewijk; 4. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 5. Wouter Mol Nibbixwoud; 6. Bart Oegema Amsterdam; 7. Jos Verbist Liessel; 8. Roy Spijker. Kampen; 9. Michel van Diessen Veldhoven; 10. Stefano Secci Tilburg; 11. Bas Middendorp Naaldwijk; 12. Huub Meulenbroeks Hapert; 13. Ary Nijssen Haarlem; 14. Rik Sijm Wognum; 15. Malaya van Ruitenbeek Vught; 16. Sebastiaan Ran Den Burg; 17. Jan Dirkx Reusel; 18. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 19. Sander van Amerongen Rheden; 20. Michel Knaapen Sint Geertruid;

Nieuwelingen: 1. Onno Gerritsen Huissen; 2. Marc de Maar Assen; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Stephan Speijer Enspijk; 5. Jos Harms Oude Pekela; 6. Norman Meerkerk Zuidland; 7. Joost van Leijen Ewijk; 8. Sipke Zijlstra Burgum; 9. Erik Verstegen Zutphen; 10. Maikel Paas Munstergeleen; 11. Robin Daling Veghel; 12. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 13. Martijn Berkhout Assendelft; 14. Jasper van Heeswijk Vught; 15. Chris Rovers Gemonde; 16. Job Vissers Erp; 17. Thomas Berkhout Schipluiden; 18. Wilco Hovestad Veenendaal; 19. Ton Rob Medemblik; 20. Bozidar Stajkovac IJmuiden;

Dames: 1. Mirjam Melchers Gendt; 2. Chantal Beltman Slagharen; 3. Wendy Kramp Klaaswaal; 4. Sandra Rombouts Rijsbergen; 5. Martine Bras Helmond; 6. Sonja van Kuik Eindhoven; 7. Christine Mos DE Wijk/Ruinen; 8. Mirella van Melis Venhorst; 9. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 10. Marielle van Scheppingen Uithoorn; 11. Angela van Smoorenburg Langeraar; 12. Angela Hillenga Finsterwolde; 13. Marlon Beekman Nijverdal; 14. Danielle Jansen Geldermalsen; 15. Abke Francissen Rosmalen; 16. Sabine Gruters Schijndel; 17. Areke Hassink Zieuwent; 18. Janneke Vos Kockengen; 19. Astrid van Tol Nieuwveen; 20. Gemma Hubers Berlicum;

Sportkl.-B/Vet: 1. Piet de Haas Tiel; 2. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Martin Teunissen IJsselstein; 5. Leon Brouwer Rotterdam; 6. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 7. Tonnie Gijsbers Helmond; 8. Hans van Bavel Sint Anthonis; 9. Michel Leijs Valkenswaard; 10. Gijs van Tuijl Bruchem; 11. Theo van Berlo Been en Donk; 12. Theo Vens Oosterhout; 13. Tonny van der Sande Eindhoven; 14. Peter Verhouden Eindhoven; 15. Cor Gerritsen Middelbeers; 16. Ad Oorbeek Nieuw-Beijerland; 17. Dennis van der Putten Wieringerwerf; 18. Ruud van Herp Eindhoven; 19. Frans Willems Oostelbeers; 20. Rob van Buul Eindhoven;

 

GELDROP.( 2001.04.30 )

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Cas Graafmans Tilburg; 2. Ralf van Heugten Asten; 3. Niels Hamers Schijndel; 4. Marcel Boudewijns Gerwen; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Ruud Verspaandonk Veldhoven; 7. Chris Mulders Esch; 8. Stan Janssen Siebengewald; 9. Maurice Engbersen Nederweert; 10. Marc Gerritsen Oirschot; 11. Koen Beijens Hoogeloon; 12. Robert Klijs Waalre; 13. Harrie Geeris Geldrop; 14. Remco Weekers Maastricht; 15. Christian Stijnen Stein; 16. Marc van Grinsven Deurne; 17. Frank Kwanten Nuenen; 18. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;; 19. Berrie Thoolen Echt; 20. Guus Schoth St-Michielsgestel;

Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Marc de Maar Assen; 3. Areke Hassink Zieuwent; 4. Job Vissers Erp; 5. Rob van Gestel Nuenen; 6. Bart Oegema Amsterdam; 7. Frank van Grootel Bakel; 8. Koen Langenkamp Hoogersmilde; 9. Coen Sevens Diessen; 10. Mari van Boven Helmond; 11. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 12. Jos Verbist Liessel; 13. Michel van Diessen Veldhoven; 14. Thijs Jonker Uden; 15. Robin Daling Veghel; 16. Stefan Heijkants Boxtel; 17. Hette Haanstra Waskemeer; 18. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 19. Thomas Rabou Schijndel; 20. Pol Nabben St. Anthonis;

Nieuwelingen: 1. Rik Kavsek Landgraaf; 2. Paul van Gestel Netersel; 3. Addy van Stiphout Helmond; 4. Rob Hendriks Valkenburg; 5. Germon Peeters Tilburg; 6. Jamie van Rijswijk Waalwijk; 7. Raymond Essers Maasbracht; 8. Tijs Senders Hapert; 9. Rob Nillesen Baarlo; 10. Kaj du Prie Amersfoort; 11. Roy de Waal Westerhoven; 12. Niels Bogaars Reusel; 13. Jan Hoeks Westerhoven; 14. Remco Bouwens Beek; 15. Stein Posthuma Vlijmen; 16. Rob Looymans Geldrop; 17. Mark Solberg Neerbeek; 18. Davy Gorissen Bocholtz; 19. Enrico Liebe Helmond; 20. Teun Castelijns Hooge Mierde;

Sportkl.-b: 1. Henri Kuijpers Schijndel; 2. Peter Verhouden Eindhoven; 3. Joost Pulskens; 4. Tony van de Pulkens; 5. Tonnie Gijsbers Helmond; 6. Axel Krause; 7. Gerrie Glas Eindhoven; 8. Ruud Verhagen Veldhoven; 9. Leo Bruijstens Schijndel; 10. Raymond Garnier Nieuwerk.a/d IJssel; 11. Theo van Berlo Beek en Donk; 12. Koen van de Wiel Oisterwijk; 13. Hans Dielis Valkenswaard; 14. Henri Vennix Oostelbeers; 15. Roland van Erp Best; 16. Detlef La Grand Eindhoven; 17. Mark de Vaal Blaricum; 18. Michael van de Stappen Maastricht; 19. Wout Cevat Hensbroek; 20. Hans Bulkens Boxmeer;

 

GELDROP.( 2002.04.30 )

Elite/Neo: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2. Cas Graafmans Tilburg; 3. Maurice Engbersen Nederweert; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Berrie Thoolen Echt; 6. Ruud Verspaandonk Veldhoven; 7. Joep Aerts Waalre; 8. Ferdi van Katwijk Oploo; 9. Jurgen van Pelt Gerben; 10. Pascal van Bussel Ommel; 11. Angelo van Melis Oss; 12. Erwin Gijsbers Helmond; 13. Paul van Schalen Arnhem; 14. Dirk van Schalen Helmond; 15. Lťon van Berlo Beek en Donk; 16. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 17. Jeroen Rutten Oss; 18. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 19. Erik van den Eerenbeemt Asten; 20. Erik Klasen Haarlem;

Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Job Vissers Erp; 3. Marc de Maar Assen; 4. Robin Daling Veghel; 5. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 6. Coen Sevens Diessen; 7. Frans Drent Leek; 8. Rik Kavsek Landgraaf; 9. Frits Pellemans Haelen; 10. Ricardo Gulpers Beek; 11. Pieter Israel Kruiningen; 12. Roy de Waal Westerhoven; 13. Remco Bouwens Beek; 14. Frank van Grootel Bakel; 15. Roger Raven Munstergeleen; 16. Jan Winkelmolen Ell; 17. Dennis van Uden Heeswijk-Dinter; 18. Niels Bogaars Reusel; 19. Arne Hassink Zieuwent; 20. Niek Basten Hapert;

Nieuwelingen: 1. Martijn van Schaijk Helmond; 2. Addy van Stiphout Helmond; 3. DaniŽl Brok Nijverdal; 4. Germon Peeters Tilburg; 5. Enrico Liebe Helmond; 6. Jan Hoeks Westerhoven; 7. Jasper de Lange Bussum; 8. John Broks St. Michiels Gestel; 9. Maickel Beekelaar Brunssum; 10. Ruud Beerten Budel-Schoot; 11. Yondi Schmidt H.I. Ambacht; 12. Manman van Ruitenbeek Vught; 13. Rob Looymans Geldrop; 14. Jordi Muller Lisse; 15. Luc Schout Best; 16. Koen van Grootel Bakel; 17. Harm Verhaegh Deurne; 18. Rik Senders Hapert; 19. Floris Pennings Geldrop; 20. John van Dingenen Hoogeloon;

Dames: 1. Sharon van Essen Veenendaal; 2. Arenda Grimberg Almelo; 3. Saskia Elemans Wageningen; 4. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 5. Clarissa Breuer Duitsland; 6. Tanja Hennes Soest/Duitsland; 7. Martine Bras Helmond; 8. Vera Koedooder Bovenkarspel; 9. Janny Kleinjan Almelo; 10. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 11. Lenie Dijkstra Joure; 12. Marieke Verhoeven Erp; 13. Renate Groenewold Musselkanaal; 14. Baukje Doedee Driewegen; 15. Melanie Mansveld Drouwen; 16. Silvia Embsink Neede; 17. Elly van Boxmeer Erp; 18. Esther van der Helm Moordrecht; 19. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 20. Brigit Mulder Hattem;

Sportkl.-b: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Heinz Esch Duitsland; 3. Harry Dam Mierlo; 4. Geert Oosterbosch Eindhoven; 5. Martin Opdam Liessel; 6. Gerry Glas Eindhoven; 7. Tonnie Gijsbers Helmond; 8. Roland van Erp Best; 9. Ruud Wilting Knegsel; 10. Theo van Berlo Beek en Donk; 11. Camille Hendrikx Bladel; 12. Ruud Verhagen Veldhoven; 13. Henri Vennix Oostel- beers; 14. Rene Balm Vught; 15. Geert Brienen St. Anthonis; 16. Henri Spijkerboer Leiden; 17. Erwin van Helden Lottum; 18. Ruud van Herp Eindhoven; 19. Frank Witlox Eindhoven; 20. Henk van Lijsdonk Helmond;

 

GELDROP.( 2003.04.30 ).

Elite/Beloften: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Bas Robroek Heerlen; 3. Koen Beijens Hoogeloon; 4. Job Vissers Erp; 5. Roy Curvers Haelen; 6. Niels Hamers Weert; 7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Cas Graafmans Tilburg; 9. Bram van Rijswijk Hapert; 10. Detlef La Grand Eindhoven; 11. Ralf Hamers Schijndel; 12. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 13. Bas Hendriks Sint Anthonis;14. Jeroen Akkerman Almere; 15. Geert de Jong Delft; 16. Pascal van Bussel Ommel; 17. Marc Meulenbroeks Hapert; 18. Michel Bleyen Lommel (B); 19. Jeroen Hendriks Boxmeer; 20. John den Engelsman Nijwegen;

Elite-Vrouwen:1. Mirella van Melis Venhorst; 2. Vera Koedooder Boven- karspel;3. Sissy Van Alebeek Amsterdam; 4. Areke Hassink Zieuwent; 5. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 6. Miho Oki Japan; 7. Josephine Groenveld Folsgare; 8. Francis Linthorst Ooij; 9. Bertine Spijkerman St. Nicolaasga; 10. Loes Gunnewijk Rekken; 11. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 12. Christine Mos De Wijk; 13. Arenda Grimberg Almelo; 14. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 15. Ayuma Otsuka Japan; 16. Sharon van Essen Veenendaal;17. Debby Mansveld Gasselternijveen; 18. Fonny Wekema Peize; 19. Marit Palland Zwolle; 20. Inge Klep Etten-Leur;

Junioren: 1. Davy Gorissen Bocholtz; 2. Cenny Glasbergen Leiden; 3. Jamie van Rijswijk Waalwijk;4. Addy van Stiphout Helmond; 5. Remco Bouwens Beek;6. DaniŽl Brok Nijverdal; 7. Enrico Liebe Helmond; 8. Rik Kavsek Landgraaf; 9. Rob van der Ham Vlijmen; 10. Peter van Dijk. Ter Aar; 11. Germon Peeters Tilburg;12. Roy de Waal Westerhoven; 13. Willem-Jan Smits Veldhoven;14. Michiel Punt Doetinchem; 15. Jan Winkelmolen Ell; 16. Pieter Israel Kruiningen; 17. John Broks St. Michiels Gestel; 18. Niels Bogaars Reusel;19. Glenn FŁrst Heerlen; 20. Robbie Scheel Valkenswaard;

Nieuwelingen:1. Martijn van Schaijk Helmond; 2. Mike Feys Geldrop; 3. Jan Verhaegh Deurne; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Maurice Vrijmoed Rijswijk; 6. Koen van Grootel Bakel; 7. Pim de Beer Bakel; 8. Jan Mikkers Uden;9. Ivar Hartogs Amersfoort; 10. Thijs van den Berg Uden; 11. Ralph Bouwens Beek;12. Mark Broks St. Michielsgestel; 13. Dennis Kivits Vlijmen; 14. Raymond Werst Heerlen;15. Micheal Beekelaar Brunssum; 16. Jeroen Dekkers Lierop;17. Brain Bertrand Hoensbroek; 18. Mattijs Ernes Eindhoven; 19. Luc Schout Best; 20. Dirk-Jan Verberne Eindhoven;

Amateurs-B: 1. Han van Adriaens Eindhoven; 2. Ruud Verdoes Den Helder; 3. Theo van Berlo Beek en Donk;4. Heinz Esch Bockem; 5. Dennis Rijkers St. Michielsgestel; 6. Tonnie Gijsbers Helmond; 7. Geert Oosterbosch Eindhoven; 8. Joost Pulskens Oisterwijk; 9. Ron Smits Langelille; 10. Frank Seuren Melderslo; 11. Henri Vennix Oostelbeers; 12. Erwin van Helden Lottum;13. Rene Vrijmoed Rijswijk; 14. Martin Opdam Liessel; 15. Koen van de Wiel Best;16. Alex van Dijk Ďt Loo Oldebroek; 17. Martijn van Beek Arnhem; 18. Geert Brienen St. Anthonis; 19. Fred de Jong Dordrecht; 20. Gert Verdijk Heijen

 

GELDROP. ( 2004.04.30 )

Elite/Neo: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Maikel Paas Sittard; 3. Werner van Zimmeren Kruisland; 4. Theo Eltink Westelbeers; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 7. Jos Harms Oude Pekela; 8. Dirk van Schalen Helmond;9. Roy de Waal Westerhoven; 10. Ferry van Heesewijk Schijndel; 11. Niels Hamers Weert; 12. Ralf Hamers Schijndel; 13. Job Vissers Erp;14. Harald Pudans Landgraaf/Letland; 15. Detlef La Grand Eindhoven;16. Dennis van Uden Heeswijk-Dinter; 17. Niels Bogaars Reusel; 18. Bernt Hamers Schijndel;19. Sander van Amerongen Rheden; 20. Kurt Wouters Bergeijk;

Junioren: 1. Michel Kreder Zevenhuizen; 2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Ben van der Kooi Breda; 4. Robin van der Lijn Vianen; 5. Addy van Stiphout Helmond; 6. Jeroen Poppe Nijverdal; 7. Hjalmar de Munk Nuenen; 8. Dennis Kreder Zevenhuizen; 9. Tim Nederlof Maarssen; 10. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 11. Raymon Bleuming Hoogeveen; 12. Martijn van Schaijk Helmond; 13. Tijmen Pesselse Giessenburg; 14. Cornelius van Ooijen Giessenburg; 15. Pim de Beer Bakel; 16. Marco Brus Schijndel; 17. Giel Kleinjan Nijverdal;18. Jan Mikkers Uden; 19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20. Rob van Bekkum Alphen;

Nieuwelingen: 1. Patrick RŁckert Volendam; 2. Niek Tielemans Maren-kessel; 3. Ritchie Motkť Beek; 4. Bart Tijssen Heerlen; 5. Marcel Kamsma Gerwen; 6. Ronan van Zandbeek Schijndel; 7. Maurice de Bekker Rosmalen; 8. Jeroen Dekkers Lierop; 9. Saviť van Horik Lierop; 10. Wouter van Roos- malen St. Oedenrode; 11. Ramon Strik Geldrop; 12. Twan van den Brand Volkel; 13. Ralf Verhoeven Bergeijk; 14. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 15. Jan Coolen Geldrop;16. Dwayne Packbeers Gulpen; 17. Matthijs Mulckhuijse Meerkerk; 18. Mark Smit Geldrop; 19. Jorrit Hermans Helmond; 20. Rico Evertz Geleen;

Elite-Dames: 1. Tanja Schmidt-Hennes Attendorn (D); 2. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 3. Ina Yoko Teutenberg Mettmann/Duitsland; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Debby Mansveld Lovendegem; 6. Ghita Beltman Haastrecht;7. Sandra Rombouts Rijsbergen; 8. Marieke Verhoeven Erp; 9. Eefje Ottevanger Eindhoven; 10. Elsbeth van Rooy-Vink Heeswijk Dinther; 11. Nathalie van Katwijk Oploo; 12. Patricia Hermes Liempde; 13. Kornelia Groenveld Oppenhuizen;14. Clarissa Breuer Mechernich/ Duitsland; 15. Areke Hassink Zieuwent; 16. Iris Slappendel Ouderkerk a/d IJssel; 17. Emma James Australia; 18. Olga van Velzen Hazerswoude ; 19. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 20. MariŽtte Gouweloos Mijnsheerenland;

Amateurs-A: 1. Berrie Thoolen Echt; 2. Jeroen Hairwassers Vught; 3. Maurice Engbersen Nederweert; 4. Christian Bosch Bocholtz; 5. Peter Verhouden Eindhoven; 6. Jack Broeren St. Willebrord; 7. Pol Nabben St. Anthonis; 8. Pierre van den Beurcht Boekel; 9. Ton Pullens Haarsteeg; 10. Dion Koch Overpelt; 11. Steijn van den Boom Son; 12. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 13. Rogier Pos Loosdrecht; 14. Dimitri van der Heijden Heeze; 15. Jeroen Rovers Breda;16. Paul Lijten Helmond; 17. Theo Roelofs Heemstede; 18. Roy KŲnisser Gennep; 19. John van Nistelrooij Berlicum; 20. Walter Geurts Teteringen;

 

GELDROP .( 2005.04.30 )

Elite/Belofte: 1. Jurgen van Pelt Gerwen; 2. Arnoud van Groen Amsterdam; 3. Ralf Hamers Schijndel; 4. Niels Hamers Schijndel; 5. Diego Gulpers Landgraaf; 6. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 7. Sander van Amerongen Rheden; 8. Chris Kerkdijk Tilburg; 9. Job Vissers Erp; 10. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 11. Bart Aernouts Schijndel; 12. Maikel Govaarts Drunen; 13. Nick Vermeulen Best; 14. Harald Pudans Letland; 15. Frank Kwanten Nuenen; 16. Thomas Weyers Duitsland; 17. Jos Verbist Liessel;18. Frank Weijers Nijmegen;19. Werner van Zimmeren Kruisland; 20. Rob van der Ham Vlijmen;

Junioren: 1. Robin Chaigneau Meerkerk; 2. Dennis Kreder Zevenhuizen; 3. Robin van der Lijn Vianen;4. Ian Stannard Engeland; 5. Thijs Kros Noordeloos; 6. Steven Kruijswijk Nuenen; 7. Ivar Hartogs Amersfoort; 8. Saviť van Horik Lierop;9. Dennis Luyt Haarlem; 10. Mike Feys Geldrop; 11. Tim Schreurs Amstelveen; 12. Jeroen Dohmen Born; 13. Pim de Beer Bakel; 14. Luc Hagenaars Bergen op Zoom; 15. Jan Mikkers Uden; 16. Jori Pol Haarlem; 17. Ricardo van der Velde Breda; 18. Stefan Doensen Nederweert; 19. Thijs van den Berg Uden; 20. Tim Klessa Duitsland;

Nieuwelingen: 1. Ralf Verhoeven Bergeijk; 2. DamiŽn Spierings Zoetermeer; 3. Glenn van Gool Ridderkerk;4. Twan van den Brand Volkel; 5. Harm van der Sanden Nuland; 6. Ritchie Motkť Beek; 7. Ronnie Tijssen Heerlen; 8. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 9. Wesley Schless Dordrecht; 10. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 11. Tommy Groffen Baarle Nassau; 12. Wesley Kreder Zevenhuizen; 13. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 14. Gillius Bogers Budel; 15. Jordy van Erp Berghem; 16. Rolf Sleddens Bergeijk; 17. Jasper Ockeloen Dordrecht;18. Maurice de Bekker Rosmalen; 19. BjŲrn Aardoom Capelle a/d IJssel; 20. Andreas Ponten Veldhoven;

Elite-Vrouwen: 1. Daphny van den Brand Zeeland; 2. Janneke Vos Amsterdam;3. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 4. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 5. Adrie Visser Wieringerwerf; 6. Arenda Grimberg Almelo; 7. Sharon van Essen Veenendaal; 8. Christine Mos De Wijk; 9. Nathalie van Katwijk Oploo;10. Eyelien Bekkering Den Ham; 11. Sandra Missbach Hazerswoude-Rijndijk;12. Inge Klep Etten-Leur; 13. Eefje Ottevanger Eindhoven;14. Catharina Mulders Rotterdam; 15. Marieke Verhoeven Erp;16. Minke van Dongen Oosterhout; 17. Monique Verstraten Roosendaal;18. Andrea Bosman Amstelveen;19. Ghita Beltman Haastrecht; 20. Karen van der Bijl Zuid-Afrika;

Amateurs-A: 1. Berrie Thoolen Echt; 2. Lars Weijers Bemmel; 3. Maurice Engbersen Nederweert; 4. Stan Janssen Siebengewald; 5. Peter Verhouden Eindhoven; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Ron Graat Overloon; 8. Erwin Gelens Breda; 9. Wim van Kapel Eethen; 10. Jeroen Rovers Breda; 11. Antoine Moonen Nijmegen; 12. Geert Brienen St. Anthonis; 13. Paul Lijten Helmond; 14. Erik Keeris Veldhoven; 15. Patrick Speijer Helmond; 16. Ronald van Engelshoven Sittard; 17. Emiel Joustra Utrecht; 18. Mark van den Boomen Lommel; 19. Mario Hermans Melderslo; 20. Andre van Tilborg Andel;

 

GELDROP.( 2006.04.29 )

Elite/Beloften: 1. Dennis Kreder Zevenhuizen Zh; 2. Jeroen Janssen Nijmegen; 3. Erik van Bekkum Gendt; 4. Jan Rongen Nijmegen; 5. Martijn Simons Roosendaal; 6. Jos Castelijns Eersel; 7. Bob Verkooijen Chaam; 8. Ralf Hamers Schijndel; 9. Antoine de Haan Boxmeer; 10. Bart Kerkdijk s-Gravenhage; 11. Rik Kavsek Landgraaf; 12. Niels Hamers Stramproy; 13. Ton Lauwers Reusel; 14. Tijn Seuntjens Bladel; 15. Werner van Zimmeren Kruisland; 16. Mike Feys Geldrop; 17. Rob Zwekars Tilburg; 18. Erik van Stratum Geldrop; 19. Kevin Veenhuizen Arnhem; 20. Tom Marcelis Eindhoven;

Junioren: 1. Maurice Vrijmoed Rijswijk Zh; 2. Saviť van Horik Lierop; 3. Boy van Poppel Moergestel; 4. Jan van Veen Naaldwijk; 5. Maurice de Bekker Rosmalen; 6. Richard van Loon Baarle-Nassau; 7. Marcel Kamsma Nuenen; 8. Aaron Deckers Boxmeer; 9. Remco Broers Maartensdijk; 10. Raymond Kreder Zevenhuizen Zh; 11. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 12. Glenn van Gool Ridderkerk; 13. Edwin Arts Overloon; 14. Hein Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;15. Jan Coolen Geldrop; 16. Tom Lotz Schoonhoven; 17. Wout van Wijk Schipluiden; 18. Wesley Schless Dordrecht; 19. Andreas Ponten Veldhoven; 20. Arian Oosthoek Hendrik-ido-Ambacht;

Nieuwelingen: 1. Rune van der Meijden Delfgauw; 2. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 3. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 3. Tommy van Beem Tiel; 4. Maurice Harteveld Oosterhout Nb; 5. Henke Heldens Ottersum; 6. Cornť van Kessel Veldhoven; 7. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel;8. Rob Fleerakkers Hapert; 9. Wilco Kelderman Barneveld; 10. Hans Bierens Vessem; 11. Gilles Bogers Budel; 12. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 13. Brian Brusselman Helmond; 14. Melvin Jekautz Hapert; 15. Harm van der Sanden Nuland; 16. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 17. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 18. Bram van den Oetelaar Schijndel; 19. Steven van Leijen Wageningen; 20. Stefan van den Bergh Schijndel;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Sandra Missbach Hazerswoude-Rijndijk; 2. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 3. Sissy van Alebeek Schijndel; 4. Marieke Verhoeven Erp; 5. Moniek Rotmensen Steenbergen; 6. Elisabeth Braam Warmenhuizen; 7. Jolanda van Dongen Middelharnis; 8. Inge Klep Etten-Leur; 9. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 10. Suzanne van Veen Naaldwijk; 11. Arenda Grimberg Almelo; 12. Sandra van Veghel Rosmalen; 13. Catharina Mulders Tilburg; 14. Marit Palland Zwolle; 15. Kirsten Wild Zwolle; 16. Karen Steurs Belgie; 17. Eefje Ottevanger Eindhoven; 18. Eefje Tabak Bergeijk; 19. Roxane Knetemann Krommenie; 20. Christine Mos De Wijk;

Amateurs-A: 1. Herman Reessink Stokkum; 2. Toine Robben Helmond; 3. Robert Klijs Waalre; 4. Christian Bosch Bocholtz; 5. Stephan van Haasteren Amsterdam; 6. Gert Verdijk Heijen; 7. Hans van Eijk Nieuw Vennep; 8. Patrick Speijer Helmond; 9. Robert van Erp Oss; 10. Jefte de Bruin Nijmegen; 11. Marc Gerritsen Veldhoven; 12. Emiel Vos Berghem; 13. Dimitri van der Heijden Eindhoven; 14. Ronnie van de Ven Helmond; 15. Geert Brienen Sint Anthonis; 16. Frans Knorth Bemmel; 17. Erik Verrijt Heeze; 18. Willem Klerkx Erp; 19. Jeroen Rovers Breda; 20. Andre van Tilborg Andel;

 

GELDROP .( 2007.04.30 )

Elite/Beloften: 1. Paul van Schalen Bakel; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Bart Aernouts Schijndel; 4. Job Vissers Erp; 5. Arne Hassink Zieuwent; 6. Ralf Hamers Schijndel; 7. Rob Zwekars Tilburg; 8. Jan Rongen Nijmegen; 9. Niek Basten Hapert; 10. Pim de Beer Bakel; 11. Niels Hamers Stramproy; 12. Robert Bovenhuis Staphorst; 13. Ward Schiffelers Sittard; 14. Thijs Bezemer Alphen aan den Rijn; 15. Detlef la Grand Eindhoven; 16. Roy de Waal Westerhoven; 17. Davy Jaspers Sint Willebrord; 18. Werner van Zimmeren Kruisland; 19. Daan Boeijen Haarsteeg; 20. Marcel Kamsma Nuenen;

Junioren: 1. Rens te Stroet Keijenborg; 2. Jasper Ockeloen Dordrecht; 3. Jordy Beuker Huizen; 4. Maurice de Bekker Rosmalen; 5. Coen Otterspeer Ouderkerk aan den IJssel; 6. Tommy Groffen Tilburg; 7. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 8. Wesley Kreder Zevenhuizen Zh; 9. Marc Goos Dorst; 10. Henke Heldens Ottersum; 11. Rico Wientjes Didam; 12. Mark Schreurs Aalten; 13. Wouter Timmerman Zoetermeer; 14. Steven van Leijen Wageningen; 15. Pim van Baardewijk Roosendaal; 16. Rutger Schellevis Stolwijk; 17. Andreas Ponten Veldhoven; 18. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 19. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 20. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek;

Nieuwelingen: 1. Jasper Mandjes Zaandijk; 2. Robbert de Greef Geldrop; 3. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 4. Brian Brusselman Helmond; 5. Kay Welten Moergestel; 6. Justin Schless Dordrecht; 7. Laurent Puts Sittard; 8. Kasper Jensen Denemarken; 9. Sjors Roosen Goirle; 10. Pim Coolen Waalre; 11. Melvin Bijnen Budel; 12. Arlan Smit Geldrop; 13. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 14. Dirk de Bekker Rosmalen; 15. Tim Opdam Liessel; 16. Rik van Aaken Vessem; 17. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 18. Triston Martens Berghem; 19. Niek Boom Nieuw Heeten; 20. Mathijs van Ditshuizen Eindhoven;

Elite-Vrouwen: 1. Kirsten Wild Zwolle; 2. Sissy van Alebeek Amsterdam; 3. Martine Bras-Geboers Mol (Bel); 4. Sharon van Essen Utrecht; 5. Irene van den Broek Utrecht; 6. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 7. Sandra van Veghel Rosmalen; 8. Suzanne van Veen Naaldwijk; 9. Roxane Knetemann Krommenie; 10. Inge Klep Schijndel; 11. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 12. Monique van de Ree Willemstad; 13. Marieke Verhoeven Erp; 14. Josephine Groenveld Nijland; 15. Manon Klomp Tilburg; 16. Janneke Kanis Zwolle; 17. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 18. Judith Helmink Maurik; 19. Christy Verkerk Lienden; 20. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel;

Amateurs-A: 1. Robert van Erp Oss; 2. Marc Gerritsen Veldhoven; 3. Ton Pulles Eindhoven; 4. Cas Graafmans Dongen; 5. Edwin Raats Helmond; 6. Martien Maton Bladel; 7. Antoine Moonen Cuijk; 8. Willem Klerkx Helmond; 9. Dirk van Schalen Helmond; 10. Toine Robben Helmond; 11. Berrie Thoolen Echt; 12. Patrick Wingens Oss; 13. Patrick Claessens Meijel; 14. Nard van der Sanden Nuland; 15. Marim van Oirschot BEST 16. Robert Knol Utrecht; 17. Robert Klijs Waalre; 18. Harrie Geeris Geldrop; 19. Rene Kolbach Brakel; 20. Gert Verdijk Heijen;

 

GELDROP. ( 2008.04.30 )

Elite/Beloften: 1. Marco Brus  Schijndel; 2. Thomas Rabou  Schijndel; 3. Jos Harms  Oude Pekela;4. Tim van der Zanden  s-Gravenhage; 5. Rik Kavsek  Landgraaf; 6. Martin Kelderman  Barneveld; 7. Erik van Bekkum  Wamel; 8. Paul Dekkers  Nuenen; 9. Niels Bogaars  Reusel; 10. Ritchie Motkť  Beek; 11. Pim de Beer  Bakel; 12. Jan Rongen  Nijmegen; 13. Detlef la Grand  Eindhoven; 14. Marc van Grinsven  Deurne; 15. Ralf Hamers  Schijndel; 16. Peter van den Heuvel  Bakel; 17. Job Vissers  Erp; 18. John den Engelsman  Bakel; 19. Bob Verkooijen  Chaam; 20. Marcel Kamsma  Nuenen;

Junioren: 1. Erik Bierens  Duizel; 2. Sander van Iersel  Berkel-Enschot; 3. Coen Otterspeer  Ouderkerk a/d IJssel; 4. Brian Brusselman  Helmond; 5. Koen van Roosmalen  Sint Pancras; 6. Robbert de Greef  Geldrop;7. Milan van den Ende  Berkel en Rodenrijs; 8. Ronnie Tijssen  Heerlen; 9. Yannick Janssen  Beringe; 10. Tim Schmitz  Geleen; 11. Triston Martens  Berghem; 12. Dennis Leurs  Stevensweert; 13. Thijs van de Schoot  Oirschot; 14. Maikel Hogervorst  Pijnacker; 15. Brian Rutjens  Sint Odilienberg; 16. Arlan Smit  Geldrop; 17. Tim Kleinloog  Eindhoven; 18. EfraÔm Smit  Nieuwegein; 19. Bart Schmitz  Dongen; 20. Dennis Willemsen  Helmond;

Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel  Moergestel; 2. Oscar Riesebeek  Tiel; 3. Robin Wennekes  Dodewaard; 4. Erwin Broers  Maartensdijk; 5. Bart Harmsen  Amstelveen; 6. Mike Teunissen  Ysselsteyn Lb; 7. Justin Schless  Dordrecht; 8. Dennis van Iersel  Berkel-Enschot; 9. Jeroen Meijers  Tilburg; 10. Fausto Hofland  Roosendaal; 11. Kay Welten  Moergestel; 12. Tim Kerkhof  Nistelrode; 13. Luuc Bugter  Arnhem; 14. George van Koeveringe  Kapelle; 15. Bob van den Enden  s-Gravenzande; 16. Stan Godrie  Zundert; 17. SamuŽl Smit  Nieuwegein; 18. Jaap de Man  Spijkenisse; 19. Sven Aardoom  Capelle a/d IJssel; 20. Dajo Sanders  Heerlen;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Andrea Bosman  Ermelo; 2. Ellen van Dijk  Amsterdam; 3. Moniek Rotmensen  Steenbergen; 4. Loes Markerink  Raalte; 5. Suzanne Kuiper  Delft; 6. Natalie van Gogh  Nieuw-Vennep; 7. Helen Wijman  Engeland; 8. Arenda Grimsberg  Almelo; 9. Judith Helmink  Veldhoven; 10. Linda Ringlever  Nijmegen; 11. Sandra van Veghel  Rosmalen; 12. Elisabeth Braam  Warmenhuizen; 13. Suzanne van Veen  Naaldwijk; 14. Monique van de Ree  Willemstad; 15. Sissy van Alebeek  Amsterdam; 16. Claudia Witteveen  Teuge; 17. Noortje Tabak  Bergeijk; 18. Eefje Tabak  Bergeijk; 19. Hannah Welter  Loosdrecht; 20. Ingeborg Kreuze  Assen;

Amateurs-A: 1. Edwin Raats  Helmond; 2. Robert van Erp  Oss; 3. Jochem van der Doelen  Nuland; 4. Toine Robben  Helmond; 5. Nard van der Sanden  Nuland; 6. Cas Graafmans  Rijen; 7. Roel Jetten  Einighausen; 8. Gert Verdijk  Heijen; 9. Patrick Wingens  Oss; 10. Lars Weijers  Bemmel; 11. Maurice Engelsbergen  Nederweert; 12. Arjan Seunninga  Ede; 13. Dave Heesbeen  Oisterwijk; 14. Ferry Castelijns  Gemert; 15. John Verhouden  Eindhoven;16. Dirk Jansen  Bladel; 17. Patrick Speijer  Helmond; 18. Geert Brienen  Veldhoven; 19. Rob Looymans  Geldrop; 20. Hans Slegers  Someren;

 

GELDROP ( 2009.04.30 )

Elite/Beloften: 1. John den Engelsman Bakel; 2. Bart Vendrig Maurik; 3. Bart Maas Hansweert; 4. Raymond Kreder Zevenhuizen.Zh; 5. Tjarco Cuppens Landgraaf; 6. Dennis Kreder Zevenhuizen.Zh; 7. Ralf Hamers Esch; 8. Wesley Kreder Zevenhuizen.Zh; 9. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 10. Luc Hagenaars Maastricht; 11. Rik Kavsek  Heerlen; 12. Niek van Geffen  Veghel; 13. Sander Stiegelis  Sluiskil; 14. Chipo van der Schoot  Sint Oedenrode; 15. Jan Winkelmolen  Ell; 16. Paul Dekkers  Nuenen; 17. Remko Kramer  Braamt; 18. Tom Marcelis  Eindhoven; 19. Erik Bierens  Duizel; 20. Sander Kreder  Zevenhuizen Zh;

Elite-Vrouw/Vrouwen-B: 1. Arenda Grimberg Almelo; 2. Linda Ringlever Nijmegen; 3. Debby van den Berg Maasbommel; 4. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 5. Chloe Hosking Australie; 6. Noortje Tabak Bergeijk; 7. Sandra van Veghel Rosmalen; 8. Sissy van Alebeek Schijndel; 9. Claudia Witteveen Teuge; 10. Nina Kessler Velserbroek; 11. Kimberly van den Berg  Nieuwleusen; 12. Joukje Braam  Schagen; 13. Marissa Otten  Enter; 14. Roxane Knetemann  Krommenie; 15. Nathalie Jolink  Winterswijk; 16. Marieke den Otter  Hoornaar; 17. Wilma Korevaar  Groot-Ammers; 18. Hannah Welter  Loosdrecht; 19. Kirsten Peetoom  Badhoevendorp; 20. Liesbeth Bakker  Wieringerwerf;

Junioren: 1. Mike Teunissen Ysselsteyn.Lb; 2. Erwin Broers Maartensdijk; 3. Moreno Hofland Roosendaal; 4. Brian Brusselman Helmond; 5. JurriŽn Bosters Steenbergen; 6. Dajo Sanders Heerlen; 7. Robbert de Greef Geldrop; 8. Jeffrey van den Hoven Raamsdonksveer; 9. Pim Coolen Waalre; 10. Tim Opdam Liessel; 11. Twan Kops  Veldhoven; 12. Eddy Daams  Hamont-Achel Bel; 13. Ricardo van de Klundert  Hoogerheide; 14. Arlan Smit  Geldrop; 15. Frank Lathouwers  Sint Oedenrode; 16. Jeffrey Vink  Veenendaal; 17. Maarten van Zanten  Apeldoorn; 18. Robbie Gevers  Schijndel; 19. Tim Kleinloog  Eindhoven; 20. Bram van de Schoot  Oirschot;

Amateur-A: 1. Robert van Erp Oss; 2. Jefte de Bruin Nijmegen; 3. Marc van Grinsven Deurne; 4. Ton Pulles Veldhoven; 5. Emiel Vos Berghem; 6. Jan Rongen Nijmegen; 7. Corne Verhoeks Zuilichem; 8. Erik van Stratum Wageningen; 9. Cas Graafmans Rijen; 10. Luuc Rutgers Delft; 11. Bob Pennings  Boxtel; 12. Niels Hamers  Stramproy; 13. Jochem van der Doelen  Nuland; 14. Nick Riddy  Veghel; 15. Tonny Berends  Helmond; 16. Geert Brienen  Veldhoven; 17. Andre van Tilborg  Rijswijk Nb; 18. Koen van Zwieten  Eindhoven; 19. Ferry Castelijns  Gemert; 20. Roel Jetten  Einighausen;

 

GELDROP.(2010.04.30)

Elite/Beloften: 1. Nieck Busser Nuenen; 2. Twan Castelijns Hapert; 3. Harm van der Sanden Nuland; 4. Marcel Kamsma Gerwen; 5. Thijs Kros Noordeloos; 6. Robbert de Greef Geldrop; 7. Edwin Arts Overloon; 8. Maint Berkenbosch Cadier en Keer; 9. Tom Marcelis Eindhoven; 10. Rik van Aaken Vessem; 11. Ferdi Frijters Udenhout; 12. Brian Megens Oss; 13. Jasper van Mierle Nijmegen; 14. Roy Pieters Zwanenburg; 15. Geert van der Weijst Reusel; 16. Guus Schoth Den Haag; 17. Tjarco Cuppens Landgraaf; 18. Rutger Schellevis Stolwijk; 19. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Leusden; 20. Paul Dekkers Nuenen;

Elite-Vrouwen:1. Ellen van Dijk Amsterdam; 2. Ina Yoko Teutenberg Duitsland; 3. Chantal Blaak Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Arenda Grimberg Baarle Nassau; 5. Janneke Kanis Zwolle; 6. Marieke den Otter Hoornaar; 7. Manon Klomp Tilburg; 8. Vera Koedooder Bovenkarspel; 9. Hannah Welter Loosdrecht; 10. Birgit Lavrijssen Kapelle; 11. Marlijn Binnendijk Zuid-Scharwoude; 12. Alie Gercama Zwaagwesteinde; 13. Iris Ockeloen Dordrecht; 14. Josien van Wingerden Sliedrecht; 15. Linda Ringlever Nijmegen; 16. Joukje Braam Dordrecht; 17. Bianca van den Hoek Bussum 18. Judith Jelsma Amstelveen; 19. Eefje Tabak Bergeijk; 20. Helena van Leijen Wageningen;

Junioren:1. Mike Teunissen IJsselsteyn: 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Ike Groen Tuitjenhorn; 4. Stef Arends Eindhoven; 5. Joey van Rhee Nijverdal; 6. Rudy Botter Slagharen; 7. Twan Brusselman Helmond; 8. Eddy Braam s-Heerenberg; 9. Douwe Verberne Lierop; 10. Paul Moerland Fijnaart; 11. Rodney Stuyt Rotterdam; 12. Bernie Dolfsma IJsselmuiden; 13. Robbie Gevers Schijndel; 14. Mark Knoops Someren; 15. Jelle Verdult Eindhoven; 16. Ruud Cremers Gukpen; 17. Bryan Borowski Berlicum; 18. Nelis Koeken Zundert; 19. Richard Lamens Berkel en Rodenrijs; 20. Robin van den Oever Rotterdam;

Amateurs-A/B: 1. Jan Rongen Nijmegen; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 4. Emiel Vos Bergheim; 5. Rob van Gameren Berlicum; 6. Patrick van Gortel Apeldoorn; 7. Cas Graafmans Rijen; 8. Gerben Nijmeijer Veenendaal; 9. Maarten Coolen Veghel; 10. Thijs van der Bijl Elst; 11. Rob Busser Wijhe; 12. Patrick Wingens Oss; 13. Ronald Sommer Druten; 14. Stefan Joosten Maastricht; 15. Floris Pennings Geldrop; 16. Cor van Leeuwen. Ermelo; 17. Henry Schut Zeeland; 18. Ivan van Hoorn Nijmegen; 19. Robert van Dalen Andel; 20. Bob Pennings Boxtel;

 

GELDROP.(2011.04.30)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Sjors Roosen Goirle; 2. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 3. Jeroen Janssen Engeland; 4. Robbert de Greef Geldrop; 5. Tom Vermeer Leusden; 6. Tim Kleinloog Eindhoven; 7. Rik Kavsek Heerlen; 8. Thijs Droogmans Roosteren; 9. Twan Castelijns Hapert; 10. Marco Brus Schijndel; 11. Harm van der Sanden Nuland; 12. Erik van Bekkum Wamel; 13. Roel Jetten Einighausen; 14. Ralf Hamers Esch; 15. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 16. Jasper Mandjes Koersel Bel; 17. Dirk Finders Duitsland; 18. Nick Bierens Bergeijk; 19. Tjarco Cuppens Landgraaf; 20. Wouter Wippert Wierden;

Junioren: 1. Kenny Kastelijn Neerkant; 2. Glenn Hool Merkelbeek; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 4. Thijs de Lange Kattendijke; 5. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 6. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 7. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 8. Robbie van Bakel Deurne; 9. Christopher Tveter Oegstgeest; 10. Wayne Stijns Bunde; 11. Mike van Leuken Handel; 12. Kevin Bode Hardinxveld-Giessendam; 13. Stef Arends Eindhoven; 14. Jasper de Laat Moergestel; 15. Jordi Kleinloog Eindhoven; 16. Niels Immerzeel Wilnis; 17. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 18. Corne Hagenaars Oud-Gastel; 19. Ian Peter Richards Australie; 20. Dick Janssen Velden;

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Suzanne de Goede Leiden; 2. Sandra van Veghel Esch; 3. Kirsten Peetoom Badhoevendorp; 4. Juliette Wigbold Hengelo Ov; 5. Esra Tromp Coevorden; 6. Marieke den Otter Hoornaar; 7. Christina Becker Duitsland; 8. Bianca van den Hoek Bussum; 9. Joukje Braam Dordrecht; 10. Femke van Kessel Nijmegen; 11. Anouk Rockx Oud-Gastel; 12. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 13. Amanda Bongaards De Lier; 14. Anne Eversdijk Kapelle; 15. Manon Klomp Tilburg; 16. Mary Rose Postma Maastricht; 17. Ines Klok Rockanje; 18. Kim Banga Eindhoven; 19. Lana Verberne Lierop; 20. Linda Ringlever Nijmegen;

Amateurs: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2. Edwin Raats Helmond; 3. Jochem van der Doelen Nuland; 4. Cas Graafmans Rijen; 5. Corne Verhoeks Zuilichem; 6. Marcel Lambregts Meteren; 7. Twan Kops Eindhoven; 8. Maarten Coolen Veghel; 9. Peter van den Heuvel Bakel; 10. Ferry Castelijns Gemert; 11. Bram Wind Culemborg; 12. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 13. Coen Sevens Diessen; 14. Ronald Sommer Druten; 15. Maurice Engbersen Nederweert; 16. Jeroen Rovers Breda; 17. Rob van Gameren Berlicum; 18. Luuk de Beer Bakel; 19. Patrick de Laat Berlicum; 20. Barend Verhagen Woerden;

 

GELDROP.(2012.04.30)

Elite/Beloften:1. Job Vissers Erp;

Junioren:1. Thijs de Lange Kattendijke; 2. Lorenzo Borhem Purmerend; 3. Stef Krul Tjalleberd; 4. Jasper de Laat Moergestel; 5. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 6. Bjorn van der Heijden Schaijk; 7. Jaap de Jong Lunteren; 8. Pim Erren Velden; 9. Mike Mailuhu Woerden; 10. Stan Bertram Simpelveld; 11. Camiel Pauwels Nijmegen; 12. Maarten Seefat Oirsbeek; 13. Thijs Geraedts Roermond; 14. Lars Bremmers Valkenswaard; 15. Loek Vossen Stramproy; 16. Stijn Rovers Breda; 17. Michel Meeter Tiel; 18. Carlo van Doorn Hintham; 19. Lars Quaedvlieg Horn; 20. Pim Heemskerk De Zilk;

Nieuwelingen: 1. Jordi Talen Spijkenisse; 2. Milan Veltman Broek op Langedijk; 3. Harmen Krul Tjalleberd; 4. Marijn Renders Nuenen; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Alexander van Ark Capelle a/d IJssel; 7. Tim van Dolleweerd Oss; 8. Rick van Wieringen Leimuiden; 9. Jason van Haaften De Meern; 10. Thomas Visser Drunen; 11. Joep Verhees Helmond; 12. Nick van Helvoirt Erp; 13. Sven Bergmans Maren-Kessel; 14. Yorick Verberne Lierop; 15. Niels Kaptheijns Westerhoven; 16. Thomas Koolen Schijndel; 17. Rick Emonds Lierop; 18. Maarten van Stee Sliedrecht;19. Koen van der Heijden Duizel; 20. Kevin Minten Mill;

Amateurs: 1. Jochem van der Doelen Nuland; 2. Marcel Wouters Molenhoek; 3. Edwin Raats Helmond; 4. Wesly Theunissen Venlo; 5. Rob van Gameren Berlicum NB; 6. Andy Knijpinga Utrecht; 7. Emiel Borsboom Woerden; 8. Tom Davids Nijmegen; 9. Anco Verstegen Dongen; 10. Eric Hegger Venlo; 11. Peter van den Heuvel Bakel; 12. Rik Nederlof Breda; 13. Twan Kops Eindhoven; 14. Joost Aelmans Cuijk; 15. Gert Verdijk Heijen; 16. Thijs van der Bijl Lent; 17. Marc van Grinsven Deurne; 18. Joep Timmermans Nijmegen; 19. Martin Bekking Apeldoorn; 20. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther;

 

GELDROP.( 2013.04.30 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Hans Dekkers IJzendijke; 3. Bart Vendrig Maurik; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 6. Martin Kelderman Veenendaal; 7. Bas Peters. Heythuysen; 8. Jeroen Janssen Nijmegen; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Patrick Ruckert Lierop; 11. Lars Bremmers Valkenswaard; 12. Floris Goesinnen Maastricht; 13. Dajo Sanders Heerlen; 14. Rick Craenen Nederweert; 15. Luuc Bugter Arnhem; 16. Luuk de Beer Bakel; 17. Robin Wennekes Dodewaard; 18. Rik van IJzendoorn Tiel; 19. Harm van der Sanden Nuland; 20. Tim Kerkhof Nistelrode;

Junioren: 1. Jordi Sloof Bodegraven; 2. Max Hendrikx Hapert; 3. Koen van de Klundert Woensdrecht; 4. Robin Verbeek Eindhoven; 5. Cees Bol s-Gravenzande; 6. Marc Kivits Schijndel; 7. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 8. Beau Duvigneau Zutphen; 9. Kevin Kooyman Zevenhuizen; 10. Pim van de Klundert Woensdrecht; 11. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 12. Sjoerd Bax Uppel; 13. Floris Wassenaar Wernhout; 14. Joep Verhees Helmond; 15. Paul Cremers Gulpen; 16. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 17. Jasper van Dijk Mierlo; 18. Daaf Koemans Terheijden; 19. Jurjen Varkevisser Uden; 20. Ciske van Gestel Chaam;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Monique van de Ree Willemstad; 3. Vera Koedooder Apeldoorn; 4. Kirsten Peetoom Maastricht; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Julia Soek Den Ham; 7. Henriette Woering Rozenburg; 8. Nina Kessler Velserbroek; 9. Moniek Tenniglo Albergen; 10. Veerle Goossens Bakel; 11. Sandra van Veghel Esch; 12. Inge Klep Schijndel; 13. Karen Elzing Schoonebeek; 14. Ashlynn van Baarle Zoetermeer; 15. Natasja Nieuwe- huizen s-Gravenzande; 16. Rozanne Slik Bergen Nh; 17. Melanie Woering Rozenburg; 18. Nike Beckeringh Amstelveen; 19. Kirsten Niessen Veenendaal; 20. Carleen Baas Den Dungen;

Amateurs: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Twan Kops Eindhoven; 3. Antoine Moonen Cuijk; 4. Marc van Grinsven Deurne; 5. Maarten Bremer Bemmel; 6. Marcel Alma Harskamp;7. Wouter van Zanten Apeldoorn; 8. Maarten van Zanten Apeldoorn; 9. Bjorn Beldman Rijssen; 10. Camiel Pauwels Nijmegen; 11. Dik van de Koolwijk Nijmegen; 12. Tim van Wijk Wijk en Aalburg; 13. Nick Riddy Veghel;14. Willem Kegge Rockanje; 15. Rob van Gameren Berlicum Nb; 16. Patrice Slagman Rijssen; 17. Mario Willemsen Huissen; 18. Robin Daling Uden;19. Timo Fransen Westervoort; 20. Eric Hegger Venlo;

 

GELDROP.( 2014.04.27 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Robbert de Greef Geldrop; 5. Sjors Roosen Goirle; 6. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 7. Jun Rey Navarra Filipijnen; 8. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk aan den IJssel 9. Mark Bonzo Manila; 10. Roy Pieters Zwanenburg; 11. Ferdi van Katwijk Overloon; 12. Jordi Sloof Bodegraven; 13. Wouter van Roosmalen Sint-Oedenrode; 14. Marcel Wouters Groesbeek; 15. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 16. Rick Craenen Nederweert; 17. Maarten van den Berg Rijssen; 18. Frank Lathouwers Sint-Oedenrode; 19. Pjotr Schelling Nuenen; 20. Timon Ratering Megchelen;

Nieuwelingen: 1. Willem Bok Maren-Kessel; 2. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 3. Luca Vreeswijk Someren; 4. Gijs Pijnappels Schijndel; 5. Teun Teulings Breugel; 6. Leon Buijs Aalsmeer; 7. Koen van Helvoirt Erp; 8. Tom van Wersch Tilburg; 9. Tom Zwaan Amsterdam; 10. Tom Koekkoek Aalsmeer; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Paul Gruithuijzen Breugel; 13. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 14. Geert Smits Veldhoven; 15. Guus Pril Best; 16. Harm de Volder Goirle; 17. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 18. Niels Verbruggen Nuenen; 19. Ryan Ruijmgaard Zwanenburg; 20. Wessel Coppelmans Hapert;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Henriette Woering Rozenburg; 2. Mary Rose Postma Maastricht; 3. Amy Pieters Zwanenburg; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Sandra van Veghel Esch; 6. Vera Koedooder Apeldoorn; 7. Ines Klok Rockanje; 8. Margriet de Beus Bergeijk; 9. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 10. Nicole Vernhout Apeldoorn; 11. Sofie van Horik Oosterwijk; 12. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 13. Amanda Bongaards De Lier; 14. Sigrid Jochems Vianen; 15. Anouk Rockx Oud-Gastel; 16. Lauren Arnouts Rijsbergen; 17. Charlotte Peeters Roosendaal; 18. Linda Poelstra-Ringlever Nijmegen; 19. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 20. Inge Klep Schijndel;

Amateurs: 1. Timo Fransen Westervoort; 2. Eddy Hermsen Ochten; 3. Richard Louman Amsterdam; 4. Pascal Schoots Tiel; 5. Cas Graafmans Rijen; 6. Robbert Schaap Voorburg; 7. Rikkie Dijkhuizen Scheveningen; 8. Edwin Raats Helmond; 9. Twan Kops Veldhoven; 10. Boudewijn de Graaff Oosterwijk; 11. Dennie Hulsen Schijndel; 12. Bram van Kooij Veldhoven; 13. Stefan Laurijssen Roosendaal; 14. Christian Koot Eindhoven; 15. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 16. Michel Reep Breda; 17. Nick Riddy Veghel; 18. Marco van Esch Sint-Oedenrode; 19. Emiel Borsboom Woerden; 20. Bas van Gestel Tilburg;

 

GELDROP .( 2017.04.30 )

Junioren: 1. Rick Pluimers Enter; 2. Kars ten Boske Wintelre; 3. Quinten Veling Monnickendam; 4. Victor Broex Ouderkerk aan den Amstel; 5. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 6. Bart Artz Wintelre; 7. Gijs Leemreize Ruurlo; 8. Sam Gademan Beek; 9. Kyle Agterberg Maartensdijk; 10. Koen van Helvoirt Erp; 11. Niall Tilli Amsterdam; 12. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 13. Bart Segers Ouderkerk aan den Amstel; 14. Nick Groot Zaandijk; 15. Jan Egbert de Vries Broeksterwoude; 16. Koen Warnier Amsterdam; 17. Rick Veenhoven Oostzaan; 18. Mitchell Vink Veenendaal; 19. Milan van der Touw Voorschoten; 20. Hidde Kamp Hengelo;

Nieuwelingen: 1. Hidde van Veenendaal Dongen; 2. Pieter de Groof Heeze; 3. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 4. Ian Spenkelink Nijverdal; 5. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Steyn Lamberink Bergentheim; 8. Loe van Belle Zoetermeer; 9. Bas Scheffer Wierden; 10. Dennis Willems Boxmeer; 11. Emiel Fontijne Krimpen aan de IJssel; 12. Youri Meeuws Someren; 13. Louk van den Bos Vlijmen; 14. Melvin Drost Veenendaal; 15. Jamie Prince Oud-Vossemeer; 16. Ramon Veurink Hardenberg; 17. Noah Vreeswijk Someren; 18. Lucas Goene Veenendaal; 19. Ruben Blom Tienhoven; 20. Sam Naberman Genemuiden;

Amateurs: 1. Ferry de Ruiter Putten; 2. Frank Visser Utrecht; 3. Germon Peeters Tilburg; 4. Ronald Ligtenberg Haarlem; 5. Bart Vreugdenhil Haarlem; 6. Martijn de Groot Gorinchem; 7. Brian Rutjens Melick; 8. Christiaan de Rijk De Meern; 9. Maarten Schoemaker Nijmegen; 10. Lex Ligtenberg Utrecht; 11. Renť Kuhlmann Baarlo; 12. Rik Brouwer Lent; 13. Henk de Jong Nieuwveen; 14. Niels Ruijter Uithoorn; 15. Dirk van Leuken Best; 16. Spike Huisman Amsterdam; 17. Mark Wencker-Borck Amsterdam; 18. Eddy Hermsen Ochten; 19. Lars Rietveld Oudewater; 20. Jarco van Binsbergen Herveld;

 

GELDROP.( 2017.06.03 )

Junior-Vrouwen: 1. Anne van Rooijen Driel; 2. Sylvie Swinkels Handel; 3. Eva Jonkers Staphorst; 4. Gaby Gieskens s-Gravenhage; 5. Dieke Hendriks Vught; 6. Tamara de Graaf Apeldoorn; 7. Viivi Puskala Finland; 8. Maaike Meistrok Elshout; 9. Yvet Schoonewille Klazienaveen; 10. Thirza Korevaar Groot-Ammers; 11. Liontin Evanglina Yogyakarta; 12. Manon van der Kroft Valkenswaard; 13. Sanne Vermeer Dodewaard; 14. Sanne Roozemond Bergschenhoek; 15. Iris Hofman Bleiswijk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mickey Nijkamp Zwolle; 2. Ilse Grit Zwolle; 3. Noa de Haan Terschuur; 4. Rixt Tol Hasselt; 5. Femke Gerritse Rosmalen; 6. Lieke Nooijen Coevorden; 7. Carolien de Bruin Zuidbroek; 8. Fleur van der Peet Den Haag; 9. Pien Limpens Obbicht; 10. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 11. Ruth van Hulst Zwolle; 12. Ilse Pluimers Enter; 13. Petra Welmers Dronten; 14. Sanne de Jonge Tweede ExloŽrmond; 15. Sanne Prins Wierden; 16. Anna van Wersch Tilburg; 17. Lisa Dorussen Beuningen; 18. Daniek Hengeveld Nootdorp; 19. Marit Wasmus Den Hoorn; 20. Iris Verschuren Streefkerk;

 

GELDROP.( 2018.04.29 )

Junioren: 1. Nick Brabander Honselersdijk; 2. Jochem Kerckhaert Schoondijke; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Jurgen van den Aarssen Dreumel; 5. Dylan Strik Heerlen; 6. Ruben van der Pijl Amstelveen; 7. Rick Burgmans Westerhoven; 8. Luuk Herben Gronsveld; 9. Roy Dirven Bergeijk; 10. Pieter de Groof Heeze; 11. Edo Maas Rotterdam; 12. Luuk van Gestel Moergestel; 13. Luca van den Boom Boekel; 14. Luc van der Hoeven Wateringen; 15. Melvin Lindelauf Gulpen; 16. Serginho Wilshaus Haarlem; 17. Melvin Drost Veenendaal; 18. Bart Artz Wintelre; 19. Jeroen Haest Rijsbergen; 20. Steyn Lamberink Bergentheim;

Nieuwelingen: 1. Jody Jochems Sint Anthonis; 2. Stijn van Lohuizen Heerde; 3. Joren de Gruijter Breda; 4. Leon Ellermann Emmen; 5. Hugo Kars Oosterbeek; 6. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 7. Huub Artz Wintelre; 8. Jip Kramer Oosterbeek; 9. Tijn Louwerensen Schijndel; 10. Jelle Winkelhorst Giesbeek; 11. Jelle Baks Haalderen; 12. Danny van Lierop Someren; 13. Bjorn Baudoin Valkenswaard; 14. Sven Pijnenburg Raamsdonksveer; 15. Thijs van Beek Geldrop; 16. Tim van der Voort De Lier; 17. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 18. Tom Henst Asten; 19. Sam Hermans Tegelen; 20. Jari Diepstraten Tegelen;

Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes: 1. Ilse Pluimers Enter; 2. Lieke Janssen Panningen; 3. Anna van Wersch Tilburg; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. ChloŽ Postma Hulsen; 7. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 8. Malena van Dam Haastrecht; 9. Klara Vernerova Ivar 10. Stien Josemanders Loosbroek; 11. Nathalie Elzinga De Westereen; 12. Dieke Hendriks Vught; 13. Mijntje Geurts Luyksgestel; 14. Rosanne van Rees Groot-Ammers; 15. Lisa Dorussen Beuningen; 16. Ilse Lingen Ouderkerk aan den IJssel; 17. Lotte Jansen Dordrecht; 18. Regina Martens Helmond; 19. Lisette Schoon Best; 20. Anouk Kums Nederweert;

Amateurs: 1. Matijn Straatsma Utrecht; 2. Koen Wulterkens Boxmeer; 3. Arnold Stam Sprang-Capelle; 4. Geert Zaal Utrecht; 5. Luuk Schuurmans Utrecht; 6. Frank Visser Utrecht; 7. Henk de Jong Nieuwveen; 8. Ferry de Ruiter Putten; 9. Jonathan Espigares Ridderkerk; 10. Luuk Nissen Best; 11. Martijn Broekman Tricht; 12. Timo Fransen Weurt; 13. Marc van Grinsven Deurne; 14. Lars Rietveld Oudewater; 15. Dirk van Leuken Best; 16. Roy Steuten Ell; 17. Rick Craenen Nederweert; 18. Leon StrŲtker Venlo; 19. Nick Riddy Veghel; 20. Luuk Metsemakers Nuenen;

 

GELDROP .( 2019.04.27 )

Junioren: 1. Pieter de Groof Heeze; 2. Leon Ellermann Emmen; 3. Thijs van Beek Geldrop; 4. Pieter Prosman Zaltbommel; 5. Thijs van den Broek Gilze; 6. Daan Douven Herten; 7. Stijn van Lohuizen Heerde; 8. Guus van Schipstal Wanroy; 9. Tycho Nomden Hoenderloo; 10. Job Visser Goedereede; 11. Daan Adams Budel; 12. Simon Bakker Malden; 13. Tom Henst Asten; 14. Marijn van Vlerken Aarle-Rixtel; 15. Jarno Schoonus Best; 16. Jasper Jacobs Wessem; 17. David van Ooijen Eindhoven; 18. Joeri van Mook Oosterhout; 19. Ruben van Wijk Eindhoven; 20. Jarno Zondag Dongen;

Amateurs: 1. Tom Meulendijks Nijmegen; 2. Peter Stienstra Grubbenvorst; 3. Pekka Heijnen Bocholt; 4. Rik Brouwer Lent; 5. Twan Kops Veldhoven; 6. Brian Rutjens 7. Jorrit de Haas Eersel; 8. Joost Aelmans Uden; 9. Koen Wulterkens Boxmeer; 10. Nick Riddy Veghel; 11. Rick Craenen Nederweert; 12. Ruud Kooijmans Maarheeze; 13. Peter de Winter Eindhoven; 14. Floris Pennings Utrecht; 15. Martijn Gijsbers Heeze; 16. Erik van Stratum 17. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 18. Peter van den Heuvel Bakel; 19. Marc van Grinsven Deurne; 20. Maarten Schoemaker Nijmegen;

 

GELDROP .( 2019.04.28 )

Elite/Beloften: 1. Pieter van Oirschot Best; 2. Frank Visser Utrecht; 3. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 4. Johim Ariesen Rhenen; 5. Raymond Kreder Oudenbosch; 6. Mark Olieman Leende; 7. Rick Burgmans Westerhoven; 8. Jasper de Laat Moergestel; 9. Benjamin Sydlik Wassenberg; 10. Remco Esselaar Stein; 11. Xavier Poels Oeffelt; 12. Kars ten Boske Wintelre; 13. Tom Wijfje Ter Aar; 14. Jos Koop Eindhoven; 15. Wout Verbeek Belgie; 16. Mitchell Vink Veenendaal; 17. Jeroen van Krimpen Utrecht; 18. Koen van Helvoirt Erp; 19. Matias Fitzwater 20. Giel Meesen Susteren;