ERP.( 2000.07.08 )

Elite/Neo: 1. Leon van Berlo Beek en Donk; 2. Arno van Zandbeek Riemst/Maastricht; 3. Roel Egelmeers Oploo; 4. Christian Stijnen Stein; 5. Thijs Verhagen Erp; 6. Maurice Engbersen Nederweert; 7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Jorg van Dinther Heesch; 9. Erik van den Eerenbeemt Asten; 10. Pieter Stijnen Stein; 11. Willem Klerkx Erp; 12. Richard Raaymakers Someren; 13. Peerke Verhappen Gemert; 14. Stefan Hoeks Eersel;

Nieuwelingen: 1. Robin Daling Veghel; 2. Onno Gerritsen Huissen; 3. Maikel Paas Munstergeleen; 4. Guus Magielse Est/Woerden; 5. Egon van Kessel Kerkdriel; 6. Tijs Senders Hapert; 7. Erik Verstegen Zutphen; 8. Jasper van Heeswijk Vught; 9. Bart Hurkmans Lierop; 10. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 11. Stefan Heijkants Boxtel; 12. Niels Bogaars Reusel; 13. Raymond Essers Maasbracht; 14. Roald Hartog Jisp; 15. Lars Boom Vlijmen; 16. Roy de Waal Westerhoven; 17. Theo Roelofs Uden; 18. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 19. Rob van Meel Reuver;20. Hidde van der Meij Uitgeest;

Dames-Nieuwelingen: 1. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 2. Hanneke Schurink Borne; 3. Anouk de Veen Woldendorp; 4. Stephanie Verbist Liessel; 5. MariŔlle van Kalmthout Rucphen; 6. Ellen van den Ackerveken Reusel; 7. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 8. Daisy Emens Breda; 9. Linda Dirkx Reusel; 10. Mariette Gouweloos Mijnsheerenland; 11. Yvonne Godde Hendrik-ido-Ambacht; 12. Maaike Boer-Roekhuizen Amersfoort; 13. Carolien van Asseldonk Mariaheide/Veghel; 14. Karin Knol Hasselt; 15. Anke van Boxmeer Erp; 16. Greet van Lith Noorden; 17. Sylvia Mooijer Volendam; 18. Chantal Cassee Haarlem; 19. Anna van Nijnatten s-Hertogenbosch; 20. Carolien van Asseldonk Mariaheide/Veghel;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Ronny Graat Overloon; 3. Hans van de Munckhof Horst; 4. Marcel Boudewijns Gerwen; 5. Pierre van de Beurcht Boekel; 6. Peter van Dam Velthoven; 7. Marcel van der Heijden Schaijk; 8. Ron Paffen Milsbeek; 9. Ron Wilting Eindhoven; 10. Maarten Malhot Rosmalen; 11. Wil van Gestel Veldhoven; 12. Alexander Soontiens Bladel; 13. Arnold Schoon Best; 14. Ron Wilting Eindhoven; 15. Leon Bruijstens Schijndel; 16. Maarten Peters Gendt; 17. ---;18. Theo van Berlo Been en Donk; 19. Ron Bastiaansen Uden; 20. Stephan van Hoof Mierlo;

 

ERP.( 2000.07.09 )

Dames-Regio: 1. Martine Bras Helmond; 2. Rosalinde Meijer s-Gravenhage; 3. Minke van Dongen Dongen; 4. Marieke Verhoeven Erp; 5. Baukje Doedee Driewegen; 6. Silvia Embsink Neede; 7. Marion Bax Bavel; 8. Joukje Bos IJsselstein; 9. Edith Klep Steenbergen; 10. Angela van Dalen Bergen op Zoom; 11. Bea Bleumink Zutphen; 12. Emma van den Baard Berkel en Rodenrijs; 13. Marlien de Voogd Nieuwe Pekela; 14. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 15. Hanneke Snijders ís-Gravenmoer; 16. Natasja van Loon Dongen; 17. Christel van Beek Wilp-Achterhoek; 18. Jill Lodewijks Ede; 19. Priscilla Bonhof Arnhem; 20. Christa de Jong Rucphen;

 

ERP.( 2001.07.08 ).

Dames-Regio: 1. Marieke Verhoeven Erp; 2. Miranda Vierling Den Haag; 3. Martine Bras Helmond; 4. Vera Koedooder Bovenkarspel; 5. Minke van Dongen Dongen; 6. Christa Pirard Sprundel; 7. Judith Helmink Maurik; 8. Emma James Australie; 9. Inge Velthuis Wageningen; 10. Marije Profijt Hoogeveen; 11. Baukje Doedee Driewegen; 12. Daphne Hoeve Tilburg; 13. Lysbert Hartholt Kollumerzwaag; 14. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 15. Crista de Jong Rucphen; 16. Eefje Ottevanger Eindhoven; 17. Gemma Hubers Berlicum; 18. DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel; 19. Elly van Boxmeer Erp; 20. Esther Kortekaas Voorhout;

 

ERP. ( 2002.07.14 )

Dames: 1. Baukje Doedee Driewegen; 2. Abke Francissen Rosmalen; 3. Elly van Boxmeer Erp; 4. Marieke Verhoeven Erp; 5. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 6. Regina van Zuijlen Oudewater; 7. Louise Bremer Steenwijk; 8. Nicole de Bie-Leyten Hulshout(Belgie); 9. Nicole Bosch Cuyk; 10. Olga van Velzen Hazerswoude R/D; 11. Ingrid Kelderhuis Soest; 12. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 13. Maaike van Kessel Deurne; 14. Josť Lagerweij Epe; 15. Marieke Storteler Zieuwent; 16. Katrijn Scheffer Velden; 17. Soraya Bartels Leimuiden; 18. Susanne van As Roosendaal; 19. Joyce van Hooij Grave; 20.

 

ERP. ( 2003.07.13 )

Elite/Vrouwen: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Renske Doedeť Kloosterzande; 3. DorothŽ GrŁn Keulen/Duitsland; 4. Marieke Verhoeven Erp; 5. Claudia Witteveen Teuge; 6. Marije Profijt Hoogeveen; 7. Linda Dirkx Reusel; 8. Janne Brok Delft; 9. Eva Sijm Wieringerwaard; 10. Judith Lambach Deventer; 11. Louise Bremer Steenwijk; 12. Christa de Jong Rucphen; 13. Marion Bax Bavel; 14. Nicolle de Bie-Leijten Belgie; 15. Katrijn Scheffer Velden; 16. Katja Kleinveld Mierlo; 17. Maaike van Kessel Deurne; 18. Linda van Rijen Veghel;

 

ERP .(2004.07.11)

Elite/Neo: 1. Ralf Hamers Schijndel; 2. Paul van den Akker Eindhoven; 3. John den Engelsman Nijmegen; 4. Roland Rozenveld Numansdorp; 5. Eddy van IJzendoorn Tiel; 6. Pascal Schoots Tiel; 7. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 8. Jos Verbist Liessel; 9. Erwin Ritzervelt Noordwijkerhout; 10. Jeroen de Joode Rotterdam; 11. Roy van Heeswijk Sint Oedenrode; 12. Marc van Grinsven Deurne; 13. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 14. Erwin den Hollander Oosterhout NB; 15. Klaas van Hage Noordwijkerhout; 16. Job Vissers Erp; 17. Sander van Amerongen Rheden; 18. Marcel Boudewijns Gerwen; 19. Wouter Perry Swolgen; 20. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther;

 

ERP .( 2005.07.10 )

Elite/Belofte: 1. Dirk van Schalen Helmond; 2. Paul van den Akker Eindhoven; 3. Job Vissers Erp;4. Eddy van IJzendoorn Tiel; 5. Dennis van Dijken Bemmel; 6. Frank Kwanten Nuenen; 7. Matthijs Delen Rotterdam; 8. Wim Spijkerboer Elspeet; 9. Sander van Amerongen Rheden; 10. Wouter Mol Cadier en Keer;11. Erik van Bekkum Gendt; 12. Thijs van der Heijden Boxtel; 13. Erik Van Stratum Geldrop; 14. Egon jr. van Kessel Kerkdriel; 15. Erik Averesch Elspeet; 16. Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Jamie van Rijswijk Waalwijk;18. Ferdi van Katwijk Wanroy; 19. Nick Vermeulen Best; 20. Francis Vos Best;

 

ERP.( 2006.07.09 )

Elite/Beloften: 1. Stefan Huizinga Woudrichem; 2. Wout Poels Blitterswijck; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Marco Brus Schijndel; 5. Niels Pieters Hoofddorp; 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Martin Vrij Hellevoetsluis; 8. Hans Bloks Helmond; 9. Jelle van Groezen Waspik; 10. Job Vissers Erp; 11. Maarten Bremer Dodewaard; 12. Jeffrey Dirksen Lienden; 13. Ralf Hamers Schijndel; 14. Rikke Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 15. Jan Winkelmolen Ell; 16. Marcel van den Kerkhof Leende; 17. Roland Rozenveld Numansdorp; 18. John Bongaards De Lier; 19. Hans Vorselaars Tilburg; 20. Robin Daling Veghel;

Junior-Vrouwen: 1. Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk Zh; 2. Nina Kessler Velserbroek; 3. Yvonne Baltus Wieringerwaard; 4. Anne Eversdijk Kapelle; 5. Noortje de Kort Dongen; 6. Amanda Bongaards De Lier; 7. Esther Lommers Dordrecht; 8. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 9. Marit Huisman Lutjebroek; 10. Kirsten Niessen Veenendaal; 11. Lucinda Brand Oud Beijerland; 12. Annelieke Overweg Almelo; 13. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 14. Martine van den Herberg Woerden; 15. Daisy van der Aa Losser; 16. Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 17. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 18. Sanne Bosman Groningen; 19. Alike Haanstra Waskemeer; 20. Annika Heijnen Ermelo;

Nieuweling-Meisjes: 1. Jessica Daams Belgie; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Nicole Pieters Hoofddorp; 4. Daisy Vos Tilburg; 5. Francis Keizer Doetinchem; 6. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 7. Agnieta Francke Koudekerke; 8. Jorinda de Heer Hoogerheide; 9. Lotte de Veen Muntendam; 10. Birgit Lavrijssen Kapelle; 11. Anne van de Beurcht Volkel; 12. Dagmar van der Sluis Borne; 13. Maaike Hoek Almelo; 14. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 15. Sanne Verhart Wassenaar; 16. Kim de Baat Puttershoek; 17. Lisanne Ottema Muntendam; 18. Laura Meurs Dordrecht; 19. Mariska Everts Assen; 20. Marleen Kerste Harmelen;

 

ERP.( 2007.06.10 )

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Reza Hormes Wijchen; 2. Natalie van Gogh Nieuw-Vennep; 3. Wendy Doorakkers Tilburg; 4. Paulien van Etten Almere; 5. Marieke de Kort Liempde; 6. Daphne Hoeve Oisterwijk; 7. Hanneke Snijders s-Gravenmoer; 8. Christy Nussbaumer Lienden; 9. Nicoline van der Vaart Delft; 10. Angelique Linders Ysselsteyn LB; 11. Marion Bax Bavel; 12. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp; 13. Danielle van Pinxten Sint Michielsgestel; 14. Daphne van Kleef Bergschenhoek; 15. Susanne van As Roosendaal; 16. Marieke Kuunders 17. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 18. Denise van Beers Rotterdam; 19. ---; 20. Eline Veen Zutphen;

 

ERP.(2008.06.08)

Elite-Vrouwen: 1. Sandra van Veghel Rosmalen; 2. Christy Verkerk Rijswijk Gld; 3. Elin Fylkesnes  Noorwegen;4. Reza Hormes Wijchen; 5. Gina Haatz Duitsland; 6. Susanne van As Roosendaal;7. Wilma Korevaar Groot-Ammers; 8. Samantha van Steenis Hoogland; 9. Krista van Dam Reeuwijk; 10. DaniŽlla Moonen Voerendaal; 11. Eva Heijmans Diemen; 12. Dyonne Dekkers Lierop; 13. Trudie Speksnijder Lekkerkerk; 14. Miranda Danse s-Hertogenbosch; 15. Tamara van Kleef Bergschenhoek; 16. Marion Bax Bavel; 17. Francis Cerny  Ratingen; 18. Alice Burridge Amsterdam; 19. Anneke Lubeek Puttershoek; 20. Kristel Verkooijen Roosendaal;

 

ERP .( 2009.07.02 )

Elite/Beloften: 1. Berry Nagelhout Doornspijk; 2. Rob Mud Zwolle; 3. Marcel Alma Harskamp; 4. Jan Bos Nieuwehorne; 5. Edwin Wielink Twello; 6. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 7. Erik Andrea Deventer; 8. Marien Wallink Zwolle; 9. Dennis Kreder Zevenhuizen; 10. Wouter de Groot Lochem; 11. Niels van Otterloo Marle; 12. Mathijs Wagenaar Epe; 13. Coen Bosch Twello; 14. Jelle Treur Terwolde; 15. Leon van Leusen Wezep; 16. Wim Spijkerboer Elspeet; 17. Erik van Bekkum Wamel; 18. Rob van Bekkum Arnhem; 19. Julian van Dijk Zwartsluis; 20. Martijn Knol Hasselt;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Andrea Bosman Ermelo; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Claudia Witteveen Teuge; 4. Janneke Ensing Gieten; 5. Nina Kessler Velserbroek; 6. Kimberly van den Berg Nieuwleusen; 7. Arenda Grimberg Almelo; 8. DaniŽlle Bekkering Den Han Gn; 9. Sky Lee Armstrong Australie; 10. Linda Ringlever Nijmegen; 11. Sandra van Veghel Rosmalen; 12. Janneke Kanis Zwolle; 13. Marissa Otten Enter; 14. Sandra Hoekzema Sneek; 15. Roxane Knetemann Krommenie; 16. Sofie van Horik Oosterwijk; 17. Nathalie Jolink Winterswijk; 18. Annika Heijnen Ermelo; 19. Marte Lenferink Vriezenveen; 20. Sigrid Kuizenga Groningen;

 

ERP.(2012.06.10)

Nieuwelingen: 1. Jesse van den Enden s-Gravenzande; 2. Max Gulickx Eindhoven; 3. Mitchell Cornelisse Amsterdam; 4. Joep Verhees Helmond; 5. Maik van der Heijden Schaijk; 6. Jason van Haaften De Meern; 7. Miguel Ketelaars Bleiswijk; 8. Noah van der Meer Naaldwijk; 9. Tommie Bone Luyksgestel; 10. Olaf Remmerswaal Woerden; 11. Dylan Bouwmans Gemert; 12. Tom Jansen Breda; 13. Niels Ruijter Uithoorn; 14. Tim van Dolleweerd Oss; 15. Lex Mettler Schijndel; 16. Elden van Delft Valkenswaard; 17. Jouke Schelling De Kwakel; 18. Douwe Daatselaar Amsterdam; 19. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 20. Cees Bol s-Gravenzande;

 

ERP.( 2013.06.02 )

Nieuwelingen: 1. Maik van der Heijden Schaijk; 2. Mitch Groot Brunssum; 3. Dylan Bouwmans Gemert; 4. Nick van Helvoirt Erp; 5. Thomas Ruijgrok Den Hoorn; 6. Ramon van Bokhoven Tilburg; 7. Tristan Rijsdijk Vlaardingen; 8. Janiek Zandvliet Langezwaag; 9. Jarri Stravers Groot-Ammers; 10. Thomas Hoole Zuidland; 11. Thierry Bouckaert Lisse; 12. Harmen Krul Tjalleberd; 13. Rens Tulner Lexmond; 14. Bryan Bouwmans Gemert; 15. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 16. Casper van Kester Poeldijk; 17. Stef de Louwere Bladel; 18. Mel van der Veekens Zaandam; 19. Lars van den Berg De Meern; 20. Michael van Steen Alphen Nb;

 

ERP.( 2014.06.15 )

Junioren: 1. Maik van der Heijden Schaijk; 2. Jorn Buning Alkmaar; 3. Nick van Helvoirt Erp; 4. Kevin Minten Mill; 5. Lex Mettler Schijndel; 6. Jurjen Varkevisser Uden; 7. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 8. Dylan Bouwmans Gemert; 9. Ruben Bekkers Tilburg; 10. Mike van Nunspeet Den Haag; 11. Niels Naus Kessel; 12. David Raaijmakers Nuenen; 13. Joep Verhees Helmond; 14. Mats Buning Alkmaar; 15. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 16. Koen de Best Mijdrecht; 17. Louis Raaijmakers Nuenen; 18. Thomas Langens Rosmalen; 19. Rick Emonds Lierop; 20. Thomas Koolen Schijndel;

Nieuwelingen: 1. Dennis van der Horst Hasselt; 2. Stijn Daemen Landgraaf; 3. Thijs Wolsink Hengelo Ov; 4. Martijn Knoppert s-Gravenzande; 5. Willem Bok Maren-Kessel; 6. Bryan Bouwmans Gemert; 7. Lars Olde Meierink Overdinkel; 8. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 9. Luca Vreeswijk Someren; 10. Viktor Hoog Antink Ochten; 11. Koen van Helvoirt Erp; 12. Stefan van Drunen Dordrecht; 13. Thymen Arensman Deil; 14. Paul Gruithuijzen Breugel; 15. Christian Varweg Hardenberg; 16. Tim Naberman Genemuiden; 17. Tom Manders Uden; 18. Gijs Pijnappels Schijndel; 19. Alden Chazan Arnhem; 20. Bas Van Dinther Rossum;

 

ERP.( 2015.05.31 )

Junioren: 1. Rens Tulner Lexmond; 2. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 3. Jesper Rasch Zandvoort; 4. Jarri Stravers Groot-Ammers; 5. Yentl Ruijmgaard Zwanenburg; 6. Nick van Helvoirt Erp; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Maik van der Heijden Schaijk; 9. Thijs Wolsink Hengelo ov; 10. Bram van der Zwet Roelofarendsveen; 11. Lex Mettler Schijndel; 12. David Raaijmakers Nuenen; 13. Xavier Poels Oeffelt; 14. Brett van Klaveren Benthuizen; 15. Edward Jansen Zoetermeer; 16. Tom Manders Uden; 17. Niels Verbruggen Nuenen; 18. Teun Teulings Breugel; 19. Paul Gruithuijzen Breugel; 20. Luuk den Otter Schijndel;

Nieuwelingen: 1. Robin Blummel Sint-Michielsgestel; 2. Minne Verboom Krimpen aan den IJssel; 3. Nils Jansen Middelaar; 4. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 5. Danny Maas Oudenbosch; 6. Tim Penson Reusel; 7. Koen van Helvoirt Erp; 8. Lars Loohuis Harbrinkhoek; 9. Kars ten Boske Wintelre; 10. Mees Hendrikx Valkenswaard; 11. Luca Vreeswijk Someren; 12. Tomas Kopecky Zoeterwoude; 13. Rick Burgmans Westerhoven; 14. Bas van Dinther Rossum; 15. Chiel Schulten Raalte; 16. Sam Gademan Beek; 17. Carl Uptegrove Sint-Michielsgestel; 18. Bas Rutten Odiliapeel; 19. Rick Pluimers Enter; 20. Ino van de Wouw Kaatsheuvel;

 

ERP.( 2016.05.22 )

Junioren:1. Mitch Groot Brunssum; 2. Koen van Helvoirt Erp; 3. Teun Teulings Breugel; 4. Mick Kemper Volendam; 5. Victor Goene Veenendaal; 6. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 7. Niels Verbruggen Nuenen; 8. Edward Jansen Zoetermeer; 9. Ferdinand Jansen Zoetermeer; 10. Tom van den Berg Helmond; 11. Arjan Kuiten Geldrop; 12. Xavier Poels Oeffelt; 13. Lucas Knol Koekange; 14. Martijn Meeuws Someren; 15. Cas Lasaroms Budel;

 

ERP.(2017.06.11)

Junioren: 1. Jesse de Rooij Hoorn; 2. Edo Maas Rotterdam; 3. Rick Pluimers Enter; 4. Ryan Kamp Raamsdonksveer; 5. Stefan Appelman Beverwijk; 6. Kyle Agterberg Maartensdijk; 7. Tim Naberman Genemuiden; 8. Lars Mastebroek Barneveld; 9. Maikel Stam Sprang-Capelle; 10. Quinten Veling Monnickendam; 11. Rick Burgmans Westerhoven; 12. Koen van Helvoirt Erp; 13. Tom van den Berg Helmond; 14. Herman Brinkman Rotterdam; 15. Mitchell Vink Veenendaal; 16. Thom Stuij Hei en Boeicop; 17. Casper Hordijk Rotterdam; 18. Mauro Verleyen Belgie; 19. Niels van Ekeren Rijswijk; 20. Sep Schuurman Sint-Oedenrode;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lisa van Helvoirt Erp; 2. Femke Gerritse Rosmalen; 3. Maike van der Duin Assen; 4. Ilse Pluimers Enter; 5. Gloria van Mechelen Litouwen; 6. Rixt Tol Hasselt; 7. Lisa Dorussen Beuningen; 8. Paulina Patinskaite Lithouwen; 9. Aukse Pikunaite Litouwen; 10. Daniek Hengeveld Nootdorp; 11. Pam Schutten Nijverdal; 12. Rosalie van der Wolf Oude-Tonge; 13. Lotte Jansen Dordrecht; 14. Joan de Bruyn Bergeijk; 15. Akvile Gedraityte Litouwen; 16. Mirjam Braam Assen; 17. Megan van Norel Nijverdal; 18. Karolina Motejunaite 19. Mirte Klerkx Helmond; 20. Gabija Alisauskaite Litouwen;

 

ERP.( 2018.05.27 )

Nieuweling-Meisjes: 1. Nina Spapen Rijen; 2. Elise Uijen Herpen; 3. Cecilia van Zuthem Zwolle; 4. Lisa van Helvoirt Erp; 5. Isa Nomden Hattem; 6. Bente van den Nouweland Rijen; 7. Sanne van Heel Zaltbommel; 8. Rosanne van Rees Groot-Ammers; 9. Lieke Janssen Panningen; 10. Femke Gort Echt; 11. Scarlett Souren Meerssen; 12. Mijntje Geurts Luyksgestel; 13. Indy van Os Angeren; 14. Ilse Pluimers Enter; 15. Misha Struik Dordrecht; 16. Stien Josemanders Loosbroek; 17. Anouk Kums Nederweert;