BOXMEER.( 2000.07.24 )

Beroepsrenners: 1. Erik Dekker Meerle-Hoogstraten(Belgie);; 2. Marco Pantani Italie; 3. Max van Heeswijk Baexem; 4. Jans Koerts Weelde (B); 5. Raymond Meijs Hulsberg; 6. Paul van Schalen Bakel; 7. Joost Legtenberg Markelo; 8. Bart Voskamp Meerle(Belgie); 9. Matthe Pronk Warmenhuizen; 10. Rudi Kemna Deurningen; 11. Angelo van Melis Oss; 12. Berry Hoedemakers Schijndel; 13. Bram de Groot Zevenhoven; 14. Wim van de Meulenhof Helmond; 15. Robbie McEwen Australie; 16. Roger Hammond Engeland; 17. Rik Reinerink Notter/Harbrinkhoek; 18. Bert Scheirlinckx Belgie; 19. Dirk Arnouts Belgie; 20. Miquel van Kessel Alphen a/d Rijn;

Elite/Neo: 1. Jurgen de Jong Nispen; 2. Casper Helling Amsterdam; 3. Julien Smink Hoogland; 4. Heerko Gorter Werkendam; 5. Arno Wallaard Noordeloos; 6. Martijn Stougje Hellevoetsluis; 7. Gerben van den Reep Hillegom; 8. Robin Veen Houten; 9. Peter van den Reep Hillegom; 10. William Berns Cuyk; 11. Tim Hiemstra Rottevalle; 12. Cor van Leeuwen Musselkanaal; 13. Bart Boom Enter; 14. Guido Mutsaars Schijndel; 15. Luit Blom Oudewater; 16. Niels Hamers Schijndel; 17. Jan Hordijk Mijnsheerenland; 18. Robbert van der Stelt Aalst; 19. Thorwald Veneberg Wormer; 20. Marcel Vrogten Halle;

Dames: 1. Debby Mansveld Gasselternijveen 2. Leontien Van Moorsel-Zijlaard Nieuwerkerk a/d IJssel; 3. Sandra Rombouts Rijsbergen; 4. Sonja van Kuik Eindhoven; 5. Elsbeth Vink Wijk en Aaalburg; 6. Heidi van de Vijver Belgie; 7. Susanne Ljungskog Zweden; 8. Esther van der Helm Moordrecht; 9. Cindy Bauwens Belgie; 10. Andrea Bosman Rotterdam; 11. Elly van Boxmeer Erp; 12. Rikke Sandjoh-Olsen Denemarken; 13. Sissy van Alebeek Rotterdam; 14. Veronique Belleter Belgie; 15. Sharon van Essen Veenendaal; 16. Vanessa Cheatley Nieuw-Zeeland; 17. Francis Linthorst Amsterdam; 18. Marieke Verhoeven Erp; 19. Kristy Miggels Belfeld; 20. Caroline Slikker Broek op Langedijk;

Sportkl.-A: 1. Hans van de Munckhof Horst; 2. Hans van Bavel Sint Anthonis; 3. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 4. Peter van Dam Velthoven; 5. Jacco Tettelaar Vlaardingen; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Andre Grootveld Zoetermeer; 8. Stan Janssen Siebengewald;9. Ronny Graat Overloon; 10. Marcel van der Heijden Schaijk; 11. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 12. Mike Leenders Boxmeer; 13. Jos Kaal Heteren; 14. Rody Schoppert Vleuten; 15. Antoine Moonen Nijmegen; 16. Theo Ebben Doornenburg; 17. Cees Quint Echteld; 18. Wim van Kapel Eethen; 19. Maarten Malhot Rosmalen; 20. Frank Fonteijne Lottum;

 

BOXMEER.( 2001.07.30 ).

Beroepsrenners: 1. Erik Zabel Duitsland; 2. Servais Knaven Meerle; 3. Michael Boogerd Essen (B);4. Berry Veneman Vroomshoop; 5. Max van Heeswijk Baexem; 6. Maarten den Bakker Heenvliet; 7. Bjorn Cornelissen Wijchen; 8. Max van Heeswijk Baexem; 9. Stefan van Dijk. Honselersdijk; 10. Berry Hoedemakers Schijndel; 11. Niels Hamers Schijndel; 12. Remko Kramer Nijmegen;13. D Kalov Urbekistan; 14. Jebbe Sluiter Gemonde; 15. W Kent Australie;16. Pascal Arts. Ede;17. Sjon van Katwijk Gennep; 18. Hidde Bos Wageningen;19. Ivor Bruin Andijk; 20. Dennis Steverink Huissen;

Elite/Neo: 1. Dennis van Dijken Dodewaard; 2. Louis de Koning Zwartewaal; 3. Antoine de Haan Groesbeek; 4. Bastiaan Krol Oldenzaal; 5. Marcel Boudewijns Gerwen; 6. Bart Boom Enter; 7. Iwan Schrijver Elst; 8. Jeroen van de Weijer Oploo; 9. Wim Oldenburg Uitwijk; 10. Roland Rozenveld Numansdorp; 11. Richard Groenendaal St. Michielsgestel; 12. Sandro Bijnen Budel; 13. Pieter Vries Anna Paulowna; 14. Martin van Steen Dongen; 15. Paul van Schalen Bakel; 16. Remco van der Ven Utrecht; 17. Coen Boerman Tubbergen;18. Thorwald Veneberg Lemiers; 19. Renger Ypenburg Hengelo; 20. Rik Reinerink Notter;

Dames: 1. H. KŁplernagel 2. Chantal Beltman Slagharen; 3. Leontien van Moorsel Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Tanja Hennes Duitsland; 5. Sissy van Alebeek Rotterdam; 6. Inge Velthuis Wageningen; 7. Marieke Verhoeven Erp; 8. MariŽlle van Scheppingen Uithoorn; 9. Sonja Pfister-v.Kuik Eindhoven; 10. Debby Mansveld Gasselternijveen; 11. ---; 12. Sabrina Raaijmakers Eindhoven; 13. Christine Mos De Wijk; 14. Sharon van Essen Veenendaal; 15. Astrid van Tol Nieuwveen; 16. Sandra Rombouts Rijsbergen; 18. Martine Bras Helmond; 19. Angela Hillenga Finsterwolde; 20. DaniŽlla Moonen Voerendaal;

Sportkl.-a: 1. Herman Kroezen Deurne; 2. Andrť Grootveld Zoetermeer; 3. Rene Smits Lage-Zwaluwe; 4. Ronald Roos Zoetermeer; 5. Ronny Graat Overloon; 6. J Mollo Duitsland; 7. Heinz Esch 8. Vladimier Gotthgen 9. Henk ten Kate Nootdorp; 10. Marcel van der Heijden Schaijk; 11. Kim Tofont Duitsland; 12. Sven Harter Duitsland; 13. Martjan Bodegom Bergambacht; 14. Berry Roelofs Groesbeek; 15. Maurice van Gorp Oosterhout; 16. Peter Kroek Zwolle; 17. T Weijers 18. Hans Slegers 19. Bart Bastiaans Belgie; 20. Leon Crienen Baarlo;

 

BOXMEER. ( 2002.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Nederland; 2. Servais Knaven 3. Bart Voskamp Zetten; 4. Erik Zabel Duitsland; 5. Stefan van Dijk Honselersdijk; 6. Karsten Kroon 7. Max van Heeswijk 8. Erik Dekker 9. Richard Groenendaal St. Michielsgestel;10. DaniŽl van Elven Etten-leur; 11. Jans Koerts Weelde/Belgie; 12. Bobbie Traksel Tiel; 13. K Pauwels 14. Pieter Vries Tuitjenhoorn; 15. Marcel Luppes Hoogeveen; 16. Stephan Schruff 17. Marc Lotz Lanaken/Belgie; 18. Rudie Kemna Deurningen; 19. Thorwald Veneberg Lemiers; 20. Pascal Hermes Liempde;

Elite/Neo: 1. Maarten Tjallingii Arnhem; 2. Richard Slabbekoorn Kapelle; 3. Paul van Schalen Arnhem; 4. Henry Rademaker Dinxperlo; 5. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 6. Dennis van den Hurk Barendrecht; 7. Marcel Boudewijns Gerwen; 8. Erwin van Leijen Ewijk; 9. Dennis van Dijken Dodewaard; 10. Duncan Kidd Australie; 11. Ferdi van Katwijk Oploo; 12. Jeroen Straathof Leiden; 13. Brain Appelyard Australie; 14. Roel Egelmeers Oploo; 15. Hans Bloks Helmond; 16. Thomas Weyers Krefeld(Duitsland); 17. Eric-Jan Hagedoorn Gouderak; 18. Arjan Bogerd Koudekerk a/d Rijn; 19. Maarten Janssen Rijssen; 20. Ton Griep Bergschenhoek;

Junioren: 1. Rik Nederlof Woerden; 2. Huub Duyn Wervershoof; 3. Raynold Smith Kaapstad/ZAF; 4. Marc de Maar Assen; 5. Tom Veelers Ootmarsum; 6. Egon van Kessel Kerkdriel; 7. Job Vissers Erp; 8. Hannes Schalkwijk Wijhe; 9. Niek Oude Nijeweme Geesteren; 10. Jan Winkelmolen Ell; 11. Jeroen Horck Enschede; 12. Erwin den den Hollander Oosterhout; 13. Gideon de Jong Papendrecht; 14. Rick Fransen Saasveld; 15. Randy Holleman Dordrecht; 16. Dirk Brouwers Tegelen; 17. Wim Stroetinga Oosterwolde; 18. Robin Daling Veghel; 19. Hugo Gootjes Noord-Scharwoude; 20. Joost van Leijen Ewijk;

Sportkl.-A: 1. Ron Graat Overloon; 2. Marco van Oord Hank; 3. Heinz Esch Duitsland; 4. Roy KŲnisser Gennep; 5. Cees Quint Tiel; 6. Berco van Gool Enschede; 7. Stan Janssen Siebengewald; 8. Maas van Schoonhoven Ede; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. Andrť Grootveld Zoetermeer; 11. Jorg van Dinther Heesch; 12. Rico Stigter Ridderkerk; 13. Jeroen Wolbrink Schalk- haar; 14. Frans Wittenberg Herveld; 15. Dennis van Weel Nieuw Vennep; 16. Rick van Dijk Baarlo; 17. Rob van der Tol Wageningen; 18. Jan van Noort Roosendaal; 19. Pol Nabben St. Anthonis; 20. Bas Hermsen Cuijk;

 

BOXMEER. ( 2003.07.28 )

Beroepsrenners: 1. Erik Zabel Duitsland; 2. Servais Knaven Meerle (BelgiŽ); 3. Alexandre Vinokourov Kazakstan; 4. Rudie Kemna Deurningen; 5. Koos Moerenhout Steenbergen; 6. Bram de Groot Lanaken/Belgie; 7. Maarten den Bakker Heenvliet; 8. Bjorn Cornelissen Wijchen; 9. Rik Reinerink Rekem; 10. Bram Tankink Haaksbergen; 11. DaniŽl van Elven Etten-leur; 12. Bart Voskamp Zetten; 13. Gert Vanderaerden Belgie; 14. Tom Vannoppen Belgie; 15. Wilfried Cretskens Belgie; 16. Mario Aerts Belgie; 17. Mathew Hayman Australie; 18. Matthe Pronk Grote Spouwen/BelgiŽ; 19. Remco van der Ven IJsselstein; 20. Thorwald Veneberg Lemiers;

Elite/Beloften: 1. Alain van Katwijk Valkenswaard; 2. Hans Jurgen Juretzek Stolberg/Duitsland; 3. Arthur Farenhout Zuidland; 4. Pascal Arts Ede; 5. Sebastiaan Flaskamp Krefeld/Duitsland; 6. Dennis van Dijken Dodewaard; 7. David Pell Australie; 8. Antoine Haan Groesbeek; 9. Heinz Esch Bockem; 10. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 11. Lennard van Anrooij Nieuwendijk; 12. Sancho Hofman Utrecht; 13. Daniel Knyss RCS Eisenberg; 14. Norbert Beginn 15. Pascal Schoots Tiel; 16. Remko Kramer Nijmegen; 17. Jonathan Opdam Baak; 18. Wilfred Verhagen Woerden; 19. Richard Hoeben Deurne; 20. Stefan Cohnen Selfkant (D);

Junioren: 1. Jos van Emden Schiedam; 2. Raynold Smith Steenbergen; 3. Thom van Dulmen Didam; 4. Wim Stroetinga Oosterwolde; 5. Wesley van Dongen Made; 6. Jeffrey Buist Assen; 7. Hidde van Nuil Appelscha; 8. Addy van Stiphout Helmond; 9. Paul Konijnenburg Ridderkerk; 10. Anne Miedema Zeewolde; 11. Frits Pellemans Haelen; 12. Ties Lammerink Oldenzaal; 13. Roy de Waal Westerhoven; 14. Jan Winkelmolen Ell; 15. Ruud Beerten Budel-Schoot; 16. Leander Schreurs Elburg; 17. Thijs Braber Nijmegen; 18. Joost van Haren Boxmeer;19. Rob Looymans Geldrop; 20. Rick Mostert Borger;

 

BOXMEER .( 2004.07.26 )

Beroepsrenners: 1. Servais Knaven 2. Thomas Voeckler Frankrijk; 3. Erik Zabel Duitsland; 4. Max van Heeswijk 5. Marc Lotz Smeermaas/Belgie; 6. Mathť Pronk 7. Michael Rasmussen Denemarken; 8. Bart Voskamp Zetten; 9. Koos Moerenhout Steenbergen; 10. Bjorn Cornelissen Wijchen; 11. Stefan van Dijk 12. Bobbie Traksel Meer/Belgie; 13. Steven de Jongh 14. Ronny Assez BelgiŽ; 15. Trent Wilson AustraliŽ; 16. Remco van der Ven IJsselstein; 17. Jos Lucassen Margraten; 18. Frank van Dulmen Didam; 19. Rik Reinerink 20. Kristof Trouve BelgiŽ;

Elite/Neo: 1. Bas Giling Warmenhuizen; 2. Mike Alloo Roosendaal; 3. Arthur Farenhout Zuidland; 4. Ger Soepenberg Den Ham; 5. Bart Boom Enter; 6. Michiel Elijzen Ede; 7. Robert van Erp Oss; 8. Pascal Schoots Tiel; 9. Koen de Kort Liempde; 10. Eddy van IJzendoorn Tiel; 11. Jos Harms Oude Pekela; 12. Ferdi van Katwijk Oploo; 13. Stef Clement Breda; 14. Adrian Hense Duitsland; 15. Thijs Poelstra Tubbergen; 16. Roy KŲnisser Gennep; 17. Norbert Beginn Quadrath; 18. Stefan van Dorrestein Zeist; 19. Dennis Leliveld Mijdrecht; 20. Marcel Boudewijns Gerwen;

Nieuwelingen: 1. Harm Steijn Ermelo; 2. Niek Tielemans Maren-Kessel; 3. Geert Kouters Oosterhout NB; 4. Bjorn Thureau Baden-Baden/Duitsland; 5. Maurice de Bekker Rosmalen;6. Raymond Gaasbeek Veenendaal; 7. Jordy van Erp Berghem; 8. Saviť van Horik Lierop; 9. Jeroen van der Heiden Almelo; 10. Nicky Verdaasdonk Chaam; 11. Remco Broers Maartensdijk; 12. Jeroen Dekkers Lierop; 13. Peter Vissers Hooge Zwaluwe; 14. Koen Wellink Aalten; 15. Tim Gajewiak Stadtlohn (D); 16. Rick Dam Bocholtz; 17. Glenn van Gool Ridderkerk;18. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 19. Jan van Veen Naaldwijk; 20. Kevin Knops Bocholtz;

 

BOXMEER .( 2005.07.25 )

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Kapellen(Belgie); 2. Ivan Basso Italie; 3. Pieter Weening Harkema; 4. Max van Heeswijk Ravels (Belgie); 5. Andreas Klier Duitsland; 6. Servais Knaven7. Bram Tankink Haaksbergen; 8. Peter Mohlmann Apeldoorn; 9. Alain van Katwijk Valkenswaard; 10. Bart Voskamp Zetten; 11. Julien Smink Hoogland; 12. Jan van Velzen Rheden; 13. Aart Vierhouten Oud-Turnhout; 14. Roger Hammond Engeland; 15. Marco Bos Roden; 16. Jos Lucassen Margraten; 17. Bjorn Cornelissen Wijchen; 18. Laurens ten Dam Maastricht; 19. Maarten den Bakker Heenvliet; 20. Bas Giling Warmenhuizen;

Nieuwelingen: 1. Glenn van Gool Ridderkerk; 2. Tommy Groffen Baarle Nassau; 3. Mats Boeve Nijverdal;4. Rens te Stroet Keijenborg; 5. Wouter Wippert Nijverdal; 6. Steven van Leijen Wageningen; 7. Paul de Haan Meedhuizen; 8. Frank de Reus Strijen; 9. Kevin Knops Bocholtz; 10. Sebastiaan Ostendorf Duitsland; 11. Bart Barkhuis Norg; 12. Paul van der Ven Tilburg; 13. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 14. Rob van der Velde Wernhout; 15. Bruce Rayer Venlo; 16. Tom Boonen Belgie; 17. Wouter Neijenhuis Huissen; 18. Mitch Pluijmaekers Valkenburg a/d Geul; 19. Kristof Kamps Duitsland; 20. Tobias Paulina Breda;

Elite-Vrouwen: 1. Mirjam Melchers-van Poppel Moergestel; 2. Sissy van Alebeek Schijndel;3. Chantal Beltman Amsterdam; 4. Arenda Grimberg Almelo; 5. Susanne Ljungskog Zweden; 6. Sandra Rombouts Rijsbergen; 7. Linda Serup Denemarken; 8. Eyelien Bekkering Den Ham; 9. Esther Pennings Nieuw Vennep; 10. Tanja Hennes Duitsland; 11. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 12. Moniek Rotmensen Steenbergen; 13. Francis Linthorst Wageningen; 14. Suzanne van Veen Naaldwijk; 15. Karin Aune Zweden; 16. Marieke Verhoeven Erp; 17. Daphny van den Brand Zeeland; 18. Debby Mansveld Gasselternijveen 19. Nathalie van Katwijk Oploo; 20. Debby van den Berg Cuijk;

 

BOXMEER.( 2006.07.24 )

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd 2. Koos Moerenhout Steenbergen; 3. Frank Schleck Luxemburg; 4. Michael Rasmussen Denemarken; 5. Steven de Jongh 6. Christian Knees Duitsland; 7. Joost Posthuma Hengelo; 8. Floris Goesinnen Opperdoes; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10. Bram Tankink Haaksbergen; 11. Bjorn Cornelissen Wijchen; 12. Erik Dekker 13. Bobbie Traksel 14. Aart Vierhouten 15. Stef Clement Breda; 16. Maint Berkenbosch Oldeberkoop; 17. Koen de Kort Liempde; 18. Marc Wiesshaupt Duitsland; 19. Leon van Bon 20. Thorwald Veneberg

Elite/Beloften: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Dennis van Dijken Bemmel; 3. Ronald Roos Hoogstraten; 4. Leon Korteland Spijkenisse; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Ferry den Elzen Noordwijkerhout; 7. Ferdi van Katwijk Wanroy; 8. Antoine de Haan Boxmeer; 9. Alain van Katwijk Waalre; 10. Norbert Poels Blitterswijck; 11. Niels Pieters Hoofddorp; 12. Joram Hartogs Amersfoort; 13. Warren Scott Australie; 14. Gravin Bates Australie; 15. Jeroen Akkerman Almere; 16. Tjeerd Dudok Wagenberg; 17. Ralf Hamers Schijndel; 18. Pim de Beer Bakel; 19. Erik van Stratum Geldrop; 20. Rik van IJzendoorn Tiel;

Junior-Vrouwen: 1. Mie Bekker Lacota Denemarken; 2. Trine Schmidt Hansen Denemarken; 3. Chantal Blaak Zuidland; 4. Patricia van Loon s-Gravenmoer; 5. Noortje de Kort Dongen; 6. Marit Huisman Lutjebroek; 7. Monique van de Ree Willemstad; 8. Maria Bornak Denemarken; 9. Jacobien Kanis Zwolle; 10. Lucinda Brand Oud Beijerland; 11. Ruth Springer Heerhugowaard; 12. Ynke Vellinga Heerenveen; 13. Chantal van Pinxten Sint Michielsgestel; 14. Nadja Tukker Dronten; 15. Alike Haanstra Waskemeer; 16. Kathrin Hollendung Duitsland; 17. Silke Kogelman Lemelerveld; 18. Kirsten Niessen Veenendaal; 19. Nora Kastle Duitsland; 20. Janieke Kalsbeek Hurdegaryp;

Nieuweling-Meisjes: 1. Amy Pieters Zwanenburg; 2. Anna van der Breggen Hasselt; 3. Shanne Braspennincx Meerle; 4. Barbara de Ridder Noordwijk Zh; 5. Nicole Pieters Hoofddorp; 6. Ashley Spierings Zoetermeer; 7. Esmee Janssen Hoeven; 8. Judith Bloem Kwintsheul; 9. Lotte van Hoek Vlijmen; 10. Yvonne Nauta Uitwellingerga; 11. Fleur Kessels Bergen op Zoom; 12. Daisy Vos Tilburg; 13. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 14. Britt Jochems Vianen; 15. Laura Meurs Dordrecht; 16. Birgit Lavrijssen Kapelle; 17. Mariska Everts Assen; 18. Bianca Dodemont Epen; 19. Marjolein Claessen Hoeven; 20. Maaike Hoek Almelo;

 

BOXMEER.( 2007.07.30 )

Beroepsrenners: 1. Michael Boogerd Essen (Bel); 2. Juan Mauricio Soler Hernandez Colombia; 3. Steven de Jongh Essen (Bel); 4. Robert Hunter Zuid-Afrika; 5. Servais Knaven Meerle (Bel); 6. Maarten den Bakker Heenvliet; 7. Koos Moerenhout Steenbergen; 8. Stef Clement Breda; 9. Kenny van Hummel Arnhem; 10. Bobbie Traksel Wortel (Bel); 11. Koen de Kort Liempde; 12. Maarten Tjallingii s-Gravenhage; 13. Malaya van Ruitenbeek Delft; 14. Niki Terpstra Haarlem; 15. Bjorn Cornelissen Wijchen; 16. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel; 17. Bram de Groot Lanaken (Bel); 18. Piet Rooijakkers Nuenen; 19. Bas Giling Warmenhuizen; 20. Pieter Weening Lanaken (Bel);

Elite/Beloften: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2. Jos Harms Oude Pekela; 3. Dennis van Dijken Bemmel; 4. Ralf Hamers Schijndel; 5. Hidde van Nuil Appelscha; 6. Patrick van Loon s-Gravenmoer; 7. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 8. Leon Korteland Spijkenisse; 9. Nick Borst Leiden; 10. Tjeerd Dudok Wagenberg; 11. Roel Egelmeers Oploo; 12. Ferdi van Katwijk Wanroy; 13. Jan Hopman Bergen Nh; 14. Joost van Haren Boxmeer; 15. Geert Kouters Oosterhout Nb; 16. Bernt Hamers Schijndel; 17. Herman Steensma Opende; 18. Giliam van den Thillart Nijmegen; 19. Willem Schwaner Oploo; 20. Ruud Beerten Budel-Schoot;

Junioren: 1. Steven van Leijen Wageningen; 2. Jordy van Erp Berghem; 3. Tommy Groffen Tilburg; 4. Henke Heldens Ottersum; 5. Rico Wientjes Didam; 6. Sander van Iersel Nieuw-Vennep; 7. Ronnie Tijssen Heerlen; 8. Tommy van Beem Tiel; 9. Jonathan Eijssens Ermelo; 10. Tobias Stumges Duitsland; 11. Ruben Dorren Amsterdam; 12. Bernhard Kamphof Hasselt; 13. Anton Tijdink Borculo; 14. Brian Rutjens Sint Odilienberg; 15. Remco Peters Grave; 16. Donald Rutgers Elst.Gld; 17. Jeroen Borgonjen Vorden; 18. Floris van der Sluijs Roermond; 19. Bruce Rayer Venlo; 20. Hans Bierens Belgie;

 

BOXMEER .( 2008.07.28 )

Beroepsrenners: 1. Koos Moerenhout Steenbergen;2. Andy Schleck Luxemburg; 3. Steven de Jongh Essen; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Maarten Tjallingii s-Gravenhage;6. Niki Terpstra Haarlem; 7. Maarten den Bakker Heenvliet;8. Frank Schleck Luxemburg; 9. Laurens ten Dam Maastricht;10. Thomas Dekker Lanaken; 11. Tom Veelers Ootmarsum; 12. Bram Tankink Lanaken; 13. Kenny van Hummel Driel; 14. Servais Knaven Meerle; 15. Matthť Pronk Margraten; 16. Dirk Bellemakers Arendonk;17. Richard Groenendaal Sint Michielsgestel;18. Stefan van Dijk Honselerdijk;19. Hans Dekkers IJzendijke; 20. Jonas Ljungblad Zweden;

Junioren: 1. Yannick Janssen Beringe; 2. Wouter Wippert Oosterhesselen;3. Henke Heldens Ottersum; 4. Mitchell Boet Mijnsheerenland;5. Bob van der Tholen Rotterdam;6. Jorn Knops Meijel; 7. Maikel Hogervorst Pijnacker;8. Jonathan Eijssens Ermelo; 9. Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen Zh;10. Axel Post Oegstgeest; 11. Leroy Jansen Hoogerheide;12. Sander van Iersel Berkel-Enschot13. Jurgen van Stein Callenfels Rijen;14. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode;15. Chiel Braam s-Heerenberg;16. Maarten Groote Punt Rossum Ov;17. Floris van der Sluijs Roermond;18. Maurice Harteveld Oosterhout Nb;19. Twan Kops Veldhoven; 20. Jasper van Mierle Nijmegen;

Junior-Vrouwen: 1. Anna van der Breggen Hasselt;2. Shanne Braspennincx Ulvenhout;3. Lotte van Hoek Vlijmen; 4. Jorinda de Heer Hoogerheide;5. Esmee Janssen Hoeven; 6. Anne van de Beurcht Volkel;7. Judith Bloem Kwintsheul; 8. Mandy van de Linden Nuenen;9. Bianca Dodemont Epen; 10. Linda Klein Dorst; 11. Nathalie van den Born Geleen;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Jermaine Post  Oegstgeest; 2. Sabrina Stultiens Meijel; 3. Veerle Goossens Bakel; 4. Roxanne Geers Steenbergen;5. Lana Verberne Lierop; 6. Lorette Dijstelbloem Leende;7. Alicia van Buel Elst Gld; 8. Lieke Verhoeven Bergeijk; 9. Anouk Killaars Reuver; 10. Simone van der Star Nieuwkoop;

Amateurs-A: 1. Marc den Hoed Pijnacker; 2. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;3. Robert van Erp Oss; 4. Cees Quint Deil; 5. Giel de Nijs Eindhoven; 6. Fred Pronk Heerhugowaard; 7. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg;8. Martijn de Groot Vuren; 9. Jos van der Horst  Nijmegen;10. Jeroen Rovers Breda; 11. Jeroen Verwolf Arkel; 12. Adrie Frijters Wageningen; 13. Marco Schenk Aalten; 14. Marc Gerritsen Veldhoven; 15. Erwin Krom Limmen; 16. Ad de Kuiper Hardinxveld-Giessendam;17. Rick de Jong Gorinchem; 18. Antoine Moonen Cuijk; 19. Geert Brienen Veldhoven; 20. Gert Verdijk Heijen;

 

BOXMEER .( 2009.07.27 )

Beroepsrenners: 1. Andy Schleck Luxemburg; 2. Koos Moerenhout Steenbergen; 3. Frank Schleck Luxemburg; 4. Ivan Basso Italie; 5. Steven de Jongh Essen; 6. Bobbie Traksel Rucphen; 7. Albert Timmer Gramsbergen; 8. Niki Terpstra Haarlem; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10. Joost Posthuma Enschede; 11. Stef Clement Zevenbergschenhoek; 12. Gerben LŲwik 13. Thijs Al Elst.Gld; 14. Servais Knaven Meerle; 15. Wim Stroetinga Oldeberkoop; 16. Maarten den Bakker Heenvliet; 17. Tom Stamsnijder Enter; 18. Roy Curvers Roggel; 19. Robert Wagner Duitsland; 20. Dirk Bellemakers Luykgestel;

Nieuwelingen: 1. Tim Kerkhof Nistelrode; 2. Luuc Bugter Arnhem; 3. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 4. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 5. Siebe van Rijsbergen Etten-Leur; 6. Bob van den Hengel Achterveld; 7. Joost van der Burg Delfgauw; 8. Maarten van der Veeken Baarle-Nassau; 9. BjŲrn van Steenoven Capelle aan den IJssel; 10. Nicky Gieskens s-Gravenhage; 11. Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam;12. Florent Meijer Heino; 13. Arie Teun Roobol Rhoon; 14. Daan Schouten Almelo; 15. Sander Snijder Dalen; 16. Bo-Dylan Buuron Roosendaal; 17. Sander Schuurmans Lierop; 18. Geertjan van Rooij Tilburg; 19. Douwe Verberne Lierop; 20. Bram Pijnappels Schijndel;

Amateurs-A: 1. Imo de Pruijssenaere Leusden; 2. Brian Megens Oss; 3. Fred Pronk Heerhugowaard; 4. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden;5. Edwin van de Laar Oosterhout; 6. Jeroen Verwolf Arkel; 7. Cornť Castein Lopik; 8. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 9. Niels Hamers Stramproy; 10. Robert van Dalen Andel; 11. Hans Vonk Arnhem; 12. Michel Reuser Tiel; 13. Henk Jan Borghuis Rijssen; 14. Rico Wientjes Didam; 15. Douwe Schouten Vlaardingen; 16. Gert Verdijk Heijen; 17. Sjef Klerken Panningen; 18. Robert van Erp Oss; 19. Marc van Grinsven Deurne; 20. Luuc Rutgers Delft;

Amateurs-B: 1. Jos van der Horst Nijmegen; 2. Ronald Sommer Druten; 3. John van Rullen Schijndel; 4. Rene Bax Uppel; 5. Wim van Tuyl Gameren; 6. Marc Roelofs Arnhem; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Freddy Keller Deventer; 9. Ronald Scheffel Apeldoorn; 10. Dennis van de Geest Lochem; 11. Hans van Bavel Sint Anthonis; 12. Ron Wilting Nieuwegein; 13. Adriaan van Londen Tiel; 14. Johnny van den Berg Beuningen; 15. Dennis Pijnenburg 16. Dirk Jan Engelen Nijmegen; 17. Edwin Mastebroek Barneveld; 18. Frank Fonteyne Lottum; 19. Jurrian van der Pijl Almkerk; 20. Tom Corton Heteren;

 

BOXMEER .( 2010.07.26 )

Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Niki Terpstra Assendelft; 3. Andy Schleck Luxemburg;4. Kenny van Hummel Huissen; 5. Karsetn Kroon 6. Maarten Tjallingii Arnhem; 7. Michiel Elijzen 8. Servais Knaven Meerle; 9. Koos Moerenhout Steenbergen; 10. Ivan Basso Italie; 11. Wout Poels Blitterswijck; 12. Tom Leezer 13. Tom Veelers Oldenzaal; 14. Roy Curvers Roggel; 15. Jakob Fuglsang 16. Gerben LŲwik 17. Bobbie Traksel Rucphen; 18. Tjarco Cuppens Landgraaf; 19. Joost van Leijen Maastricht; 20. Arnoud van Groen Zundert;

Junioren: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Nick van der Meer Hon- selersdijk; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 4. Jeroen Keizer Munten- dam; 5. Bob van den Enden s-Gravenzande; 6. Stefan Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Kenny Kastelijn Neerkant; 8. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 9. Erwin Poldervaart Zuidland;10. Jasper Plender Almelo; 11. Sjoerd Bakker Beilen;12. Nelis Koeken Zundert;13. Florian Otto Duitsland; 14. Josry van der Meijs De Lier; 15. Mike van Leuken Handel; 16. Matthew Cook Groot-Brittannie; 17. Tristan Timmermans Hardenberg; 18. Steven Lammertink Enter;19. Olaf Oussoren Amerongen; 20. Philip Kootstra Almelo;

Amateurs-A: 1. Sjef Klerken Panningen; 2. Cornť Castein Lopik; 3. Gijs Brouwer Maastricht; 4. Patrick van Gortel Apeldoorn; 5. Michel Reuser Tiel; 6. Martijn de Groot Vuren; 7. Ferry van Buijtene Pijnacker; 8. Christiano Sala Geffen; 9. Wesly Theunissen Venlo; 10. Marco Schenk Aalten; 11. Richard Louman Amsterdam; 12. Lennard van den Berg Rotterdam; 13. Bas de Schrijver Amsterdam;14. Marc Janssen Enschede; 15. Marc van Grinsven Deurne; 16. Rob van Gameren Berlicum; 17. Xander Moerman Vianen; 18. Dennis van Dijken Bemmel;19. Michael Breedt Diemen; 20. Ronald Sommer Druten;

Amateurs-B: 1. William Berns Cuijk; 2. Cor Oosting Harderwijk; 3. Ron Paffen Milsbeek; 4. Jos van der Horst Nijmegen; 5. Brian Burggraaf Hoofddorp; 6. Erik Satter Gameren; 7. Riny Pleij Wierden; 8. Marcel Meeuwsen Elst; 9. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 10. Johnny van den Berg Beuningen; 11. Geert Platenburg Den Bosch; 12. Cor Derks Druten; 13. Jorrit Jongbloed Utrecht; 14. Joost van Bezooijen Nijmegen; 15. Frank Fonteyne Lottum; 16. Georg Cornielje ís-Heerenberg; 17. Paul Alberts Kortenhoef; 18. Martijn Dennebos Piershil; 19. Dominic Bersee Vogelzang; 20. Jeroen Wolbrink Deventer;

 

BOXMEER.(2011.07.25 )

Professionals: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Johnny Hoogerland Yerseke; 3. Laurens ten Dam Maastricht; 4. Niki Terpstra Assendelft; 5. Wout Poels Blitterswijck; 6. Joost Posthuma Enschede; 7. Tom Veelers Oldenzaal; 8. Maarten Tjallingii Arnhem; 9. Rob Ruygh Rekem (Bel); 10. Pim Ligthart Twisk; 11. Martijn Keizer Muntendam; 12. Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk;13. Lieuwe Westra Tijnje; 14. Wouter Mol Nibbixwoud; 15. Addy Engels Ossendrecht; 16. Maarten de Jonge Oldenzaal; 17. Bobbie Traksel Rucphen; 18. Robin Chaigneau Meerkerk; 19. Remco te Brake Rhenen; 20. David Hesselbarth Duitsland;

Nieuwelingen: 1. Jesse van den Enden s-Gravenzande;2. Milan Veltman Broek op Langedijk;3. Jorrit Lind Twisk; 4. Marc Kivits Schijndel; 5. Bjorn van der Heijden Schaijk; 6. Paul Cremers Gulpen; 7. Igor Hollemans Nijeberkoop; 8. Beau Duvigneau Zutphen; 9. Jim Lindenburg Wateringen; 10. Stijn van Erp Groessen; 11. Piet van Herk Valkenswaard; 12. Allard Klijnstra Oldeholtpade; 13. Jaan van Berkel Velserbroek; 14. Jorn Buning Alkmaar; 15. Julian Spierings Zoetermeer; 16. Stan Veldscholten Oldenzaal; 17. Rick van Wieringen Leimuiden; 18. Falko den Hartog Heelsum; 19. Levi Arts Hoevelaken; 20. Joep Verhees Helmond;

Amateurs: 1. Marc de Bruin Groningen; 2. Daan Bongers Baarlo; 3. William Berns Cuijk; 4. Luuk de Beer Bakel; 5. Jesper de Hoog Assen; 6. Daan Sindelka Hoogland; 7. Thijs Kros Noorderloos; 8. Robert van Dalen Andel; 9. Henk Jan Borghuis Rijssen; 10. Rob van Gameren Berlicum; 11. Jan-Tijs Heideveld Zwolle; 12. Stefan Joosten Maastricht; 13. Maurice Engbersen Nederweert; 14. Theo Roelofs Heemstede; 15. Ton Pulles Veldhoven; 16. Alan Looms Eext; 17. Gijsbert Nieuwkoop Veen; 18. Andy Knijpinga Utrecht; 19. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 20. Gert Verdijk Heijen;

Sportklasse: 1. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 2. Teo Muis Gorinchem; 3. Jos van der Horst Nijmegen; 4. William de Wolf Ridderkerk; 5. Peter Makkink Hengelo Gld; 6. John van Rullen Schijndel; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Frank Nijssen Haarlem; 9. Joris Botman Zeist; 10. Cor Derks Druten; 11. Rene Bax Uppel; 12. Michel Klarenbeek Dieren; 13. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 14. Paul Alberts Kortenhoef; 15. Jorrit Jongbloed Utrecht; 16. Paul Leerkes Deventer; 17. Patrick Gelsema Woudenberg; 18. Frank Fonteijne Lottum; 19. Leen Merison Berkel en Rodenrijs; 20. Johnny van den Berg Beuningen;

 

BOXMEER.(2012.07.23)

Junioren: 1. Bart Dielissen Breda; 2. Gijs Verdick Laren Gld; 3. Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d IJssel; 4. Marc Kivits Schijndel; 5. Milan Brons Almere; 6. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 7. Marco Kaldenbach Hoorn; 8. Martijn Laan Wieringerwerf; 9. Twan Middelburg De Lier; 10. Maarten Seefat Oirsbeek; 11. Jake Womersley 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Tommy Oude Elferink Mijdrecht; 14. Janno de Bruijn Rijsbergen; 15. David van Ooyen Giessenburg; 16. James King 17. Gijs ten Have Gendringen; 18. Paul Cremers Gulpen; 19. Maarten Junte Elburg; 20. Stijn Bankras Heerhugowaard;

Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne IJmuiden; 4. Ferry de Ruiter Putten; 5. Andre van Tilborg Rijswijk Nb; 6. Paul Heij Utrecht; 7. Andy Knijpinga Utrecht; 8. Edwin Arts Overloon; 9. Rob van Gameren Berlicum; 10. Eddy Hermsen Ochten; 11. Fred Pronk Heerhugowaard; 12. Maarten Schoemaker Nijmegen; 13. Wouter van Zanten Apeldoorn; 14. Matthijs Kuipers Utrecht; 15. Erik Altena Delft; 16. Arno Hartog Giessenburg; 17. Joep Keijsers Kessel Lb; 18. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 19. Marcel Wouters Groesbeek; 20. Bas Seldenrijk Borger;

Masters 40+: 1. Frank Rijkhoff Veenendaal; 2. Xander Moerman Vianen; 3. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4. Jos van der Horst Nijmegen; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Adrie Frijters Wageningen; 7. Wim Junte Elburg; 8. Hans Vonk Arnhem; 9. Jeroen Rovers Breda; 10. Frank Nijssen Haarlem; 11. Hans van Eijk Nieuw-Vennep; 12. Barend Verhagen Woerden; 13. Andrť Kraan Gouda; 14. Marcel Lambregts Meteren; 15. Hans Lap Hendrik-ido-Ambacht; 16. Martijn Harteloh Dordrecht; 17. Riny Pleij Wierden; 18. John Kšlker Born; 19. Johnny van den Berg Beuningen; 20. Tonny Teuben Heerenveen;

 

BOXMEER.( 2013.07.22 )

Professionals: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Wout Poels Blitterswijck; 3. Marcel Kittel Duitsland; 4. Danny van Poppel Poppel; 5. Wim Stroetinga Nijkerk; 6. Boy van Poppel Ravels; 7. Lars Boom Vlijmen; 8. Tom Veelers Oldenzaal; 9. Bobbie Traksel Rucphen; 10. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 11. Bart van Haaren Amsterdam; 12. Tom Dumoulin Maastricht; 13. Roy Curvers Roggel; 14. Tom Vermeer Leusden; 15. Bram Tankink Rekem Bel; 16. Jesper Asselman Wateringen; 17. Koen de Kort Liempde; 18. Maurits Lammertink Enter; 19. Tom Stamsnijder Bornerbroek; 20. Joop de Gans Hoogerheide;

Nieuwelingen: 1. Noah van der Meer Naaldwijk; 2. Antonie van Noppen Ridderkerk; 3. Marco Mook Alphen aan den Rijn; 4. Jan Roelands Alphen Nb; 5. Niels Naus Kessel; 6. Tom Welten Kruisland; 7. Danillo Verstappen Montfoort; 8. Niels Gort Thorn; 9. David Raaijmakers Nuenen; 10. Louis Raaymakers Nuenen; 11. Michael Janssen Beringe; 12. Noud de Jong Rijen; 13. Yannick de Jager Barendrecht;

Amateurs: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Stefan Laurijssen Roosendaal; 3. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 4. Eddy Hermsen Ochten; 5. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 6. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 7. Henk de Jong Mijdrecht; 8. Gijs Nederlof Kamerik; 9. Rik de Voogd Rotterdam; 10. Corne Verhoeks Zuilichem; 11. Stefan Joosten Maastricht; 12. Rob van Gameren Berlicum Nb; 13. Maxim Harteloh De Lier; 14. Thijs Kros Noorderloos; 15. Mark van der Kolk Vroomshoop; 16. Hans Vonk Arnhem; 17. Robin Huizinga Rozenburg;18. Eric Mijnster Breda; 19. Siebe Vrieswijk Deventer; 20. Rob Duchateau Groesbeek;

 

BOXMEER.( 2014.07.28 )

Beroepsrenners: 1. Lars Boom Vlijmen; 2. Tom Dumoulin Maastricht; 3. John Degenkolb Duitsland; 4. Tom-Jelte Slagter Nij Beets; 5. Danny van Poppel Poppel (Bel); 6. Lieuwe Westra Tijnje; 7. Roy Curvers Roggel; 8. Bauke Mollema Leeuwarden; 9. Tjarco Cuppens Landgraaf; 10. Sebastian Langeveld Lisse; 11. Bram Tankink Rekem (Bel); 12. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 13. Kobus Hereijgers Hedel; 14. Dex Groen Tuitjenhorn; 15. Martijn Verschoor Bovensmilde; 16. Jeroen Boelen Drunen; 17. Elmar Reinders Emmen; 18. Timo Roosen Goirle; 19. Patrick Kos Zuid Scharwoude; 20. Bobbie Traksel Rucphen;

Amateurs: 1. Hans Kopmels Wolvega; 2. Marcel Alma Harskamp; 3. Stefan Laurijssen Roosendaal; 4. Wieger van der Schaaf s-Gravenhage; 5. Pascal Schoots Tiel; 6. Jeroen Wesselius Voorburg; 7. Koen Wulterkens Cuijk; 8. Thijs Kros Noordeloos; 9. DaniŽl Bijlenga Apeldoorn; 10. Michel Reep Breda; 11. Bas van der Kamp Vlissingen; 12. Wouter van Zanten Apeldoorn; 13. Henk de Jong Mijdrecht; 14. John v.d. Wouw Geffen; 15. Patrick de Laat Berlicum; 16. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 17. Eric Hegger Venlo; 18. Martijn van 't Leengoed Etten-Leur; 19. Maarten van Zanten Apeldoorn; 20. Wouter van Leeuwen Arnhem;

Sportklasse: 1. John van Rullen Schijndel; 2. Witten Anthonise Dordrecht; 3. Tonny Berends Helmond; 4. Jos van der Horst Nijmegen; 5. Edwin van Beek Zwaag; 6. Ron Paffen Milsbeek; 7. Lieven Anthonise Dordrecht; 8. Joost Arentsen Varsseveld; 9. Niels van Baar Woerden; 10. Juul van Loon Cuijk; 11. Marcel Lambregts Meteren; 12. Ralf Vos Warnsveld; 13. Dick Kinket Hattem; 14. Johnny van den Berg Beuningen Gld; 15. Marco Blom Tiel; 16. Jos Janssen Wijchen; 17. Georg Cornielje s-Heerenberg; 18. Sonny Agema Den Helder; 19. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 20. Dennis Moolhuijsen Rijsenhout;

 

BOXMEER.( 2015.07.27 )

Professionals: 1. Wout Poels Blitterswijck; 2. Robert Gesink Aalten; 3. Koen de Kort Liempde; 4. Lars Boom Vlijmen; 5. Bauke Mollema Leeuwarden; 6. Steven Kruijswijk Den Bosch; 7. Simon Geschke Duitsland; 8. ---; 9. Tim Kerkhof Nistelrode; 10. Ramon Sinkeldam Assendelft; 11. Ivar Slik Bergen Nh; 12. Etienne van Empel Geldermalsen; 13. Ferdi van Katwijk Wanroy; 14. Stef Clement Made; 15. Roy Curvers Roggel; 16. Lieuwe Westra Tijnje; 17. Luuc Bugter Arnhem; 18. Reinier Honig Maastricht; 19. Albert Timmer Hardenberg; 20. Peter Koning Venhuizen;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Mijdrecht; 2. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 3. Juul van Loon Cuijk; 4. Robbert Mekelenkamp Almkerk; 5. Jop Wensink Bredevoort; 6. Sander Dijkink Grave; 7. Sonny Agema Den Helder; 8. Jos van der Horst Nijmegen; 9. Ron Paffen Milsbeek; 10. John van Rullen Schijndel; 11. Paul Gruithuijzen Breugel; 12. Xavier Poels Oeffelt; 13. Bram de Vlieger Nijmegen; 14. Kees Raats Nispen; 15. Thomas Langens Rosmalen; 16. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 17. Gianni Schim Vierlingsbeek; 18. Stan Janssen Goch; 19. Job Janssen Amsterdam; 20. Johnny van den Berg Beuningen Gld;

Elite/Beloften-Vrouwen.Derny's: 1. Lucinda Brand Rotterdam; 2. Chantal Blaak Nieuwerkerk aan den IJssel; 3. Nicky Zijlaard Rotterdam; 4. Anna van der Breggen Zwolle; 5. Iris Slappendel Ouderkerk aan den IJssel; 6. Moniek Tenniglo Albergen; 7. Anouk Rijff Valkenswaard; 8. Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden; 9. Suzanne Verhoeven Belgie; 10. Nina Kessler Velserbroek; 11. Eline Hoppezak Nieuwerkerk aan den IJssel;

Amateurs: 1. Remco Bertelink Bennekom; 2. Robert van Dalen Giessen; 3. Henk de Jong Mijdrecht; 4. Patrick van Gortel Apeldoorn; 5. Leon StrŲtker Venlo; 6. Daan van Alphen Gennep; 7. Eddy Hermsen Ochten; 8. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 9. Gerjo Berentschot Zelhem; 10. Joost Horstink Zevenaar; 11. Lieven Anthonise Dordrecht; 13. Hans Kopmels Wolvega; 14. Koen Wulterkens Cuijk; 15. Daan Bongers Baarlo; 16. Jeroen Hendriks Boxmeer; 17. Glenn van Nierop Zoeterwoude; 18. Patrick Houthooft Helmond; 19. Rein Cobussen Wijchen; 20. Mark van Leengoed Etten-Leur;

 

BOXMEER.( 2016.07.25 )

Beroepsrenners: 1. Bauke Mollema Leeuwarden; 2. Wout Poels Meerlo; 3. Stef Clement Made; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Ramon Sinkeldam Assendelft; 6. Lieuwe Westra Tijnje; 7. Pieter Weening Lanaken.(Bel); 8. Maarten Tjallingii Arnhem; 9. Laurens ten Dam Maastricht; 10. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 11. Raymond Kreder Oudenbosch; 12. Wesley Kreder Reusel; 13. Barry Markus Hoofddorp; 14. Kobus Hereijgers Hedel; 15. Maik van der Heijden Schaijk; 16. Robbert de Greef Geldrop; 17. Ivar Slik Bergen Nh; 18. Peter Schulting Emmeloord; 19. Ruud Cremers Gulpen; 20. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Gerjo Berentschot Zelhem; 2. Sjors Beijer Wageningen; 3. Arne Peters Beekbergen 4. Daan van Meeuwen Utrecht; 5. Jop Wensink Bredevoort; 6. Auke Broex Ouderkerk aan de Amstel; 7. Niels Immerzeel Wilnis; 8. Leon StrŲtker Venlo; 9. Corne Verhoeks Zuilichem; 10. Germon Peeters Tilburg; 11. Ron Paffen Milsbeek; 12. Kristian Michiels Belgie; 13. Ronald de Waal Amstelveen; 14. Daan Bongers Baarlo; 15. Luuk Rutten Wageningen; 16. Eddy Hermsen Ochten; 17. Robert Warmer Utrecht; 18. Ronald Greep Maasland; 19. Joost Arentsen Varsseveld; 20. Daniel Marsmans Utrecht;

Nieuwelingen: 1. Victor Broex Ouderkerk aan de Amstel; 2. Bram Prins Hasselt; 3. Owen Geleijn Rijsenhout; 4. Jord Baak Dronten; 5. Philip Heijnen Oeffelt; 6. Max Kroonen Diepenveen; 7. Rick Pluimers Enter; 8. Melvin Drost Veenendaal; 9. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 10. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Luuk van Gestel Moergestel; 12. Sam Gademan Beek; 13. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde; 14. Dennis Willems Boxmeer; 15. Roy Dirven Bergeijk; 16. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 17. Nils Jansen Middelaar; 18. Maarten de Nijs Huijbergen; 19. Jesse Morsink Enter; 20. Manuel Michielsen Eck en Wiel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Roxane Knetemann Nijkerk; 3. Lucinda Brand Oud-Beijerland; 4. Sanne Bouwmeester Westerbork; 5. Natalie Kerwin Nieuw-Zeeland; 6. Kelly Markus Hoofddorp; 7. Kirsten Peetoom Maastricht; 8. Nina Buysman Bovenkarspel; 9. Evy Kuijpers Lierop; 10. Tessa Neefjes Wervershoof; 11. Laura Gorter Utrecht; 12. Janieke Kalsbeek Leeuwarden; 13. Amanda Jamieson Nieuw-Zeeland; 14. Lotte van Hoek Vlijmen; 15. Demi de Jong Ossendrecht; 16. Roos Hoogeboom Utrecht; 17. Loes Adegeest Dalfsen; 18. Linda Poelstra-Ringlever Berg en Dal; 19. Anne Posthuma Wijchen; 20. Esther van Leeuwe Krimpen aan den IJssel;

 

BOXMEER.(2017.07.24)

Beroepsrenners: 1. Dylan Groenewegen Amsterdam; 2. Koen de Kort Arans; 3. Tom Dumoulin Kanne(Bel); 4. Dylan van Baarle Veenendaal; 5. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Marco Minnaard Wemeldinge; 7. Jos van Emden Veldwezelt.(Bel); 8. Maurits Lammertink Harbrinkhoek; 9. Bauke Mollema 10. Martijn Tusveld Utrecht; 11. Timo Roosen Goirle; 12. Arvid de Kleijn Herveld; 13. Justin Timmermans Hardenberg; 14. Luuc Bugter Nijmegen; 15. Martijn Budding Veenendaal; 16. Maik van der Heijden Schaijk; 17. Etienne van Empel Geldermalsen; 18. Jasper Ockeloen Dordrecht; 19. Boy van Poppel 20. Dylan Bouwmans Gemert;

Nieuwelingen: 1. Bram Leerkes Twello; 2. Owen Geleijn Rijsenhout; 3. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 4. Lars Boven Reutum; 5. Ian Spenkelink Nijverdal; 6. Hugo Kars Oosterbeek; 7. Rick Hezeman Apeldoorn; 8. Pepijn Reinderink Ruurlo; 9. Pieter Prosman Zaltbommel; 10. Dennis Willems Boxmeer; 11. Melvin Drost Veenendaal; 12. Joppe de Heij Heteren; 13. Tom Smeets Reuver; 14. Steyn Lamberink Bergentheim; 15. James Potter Soest; 16. Wouter van de Weerdhof Lobith; 17. Pieter de Groof Heeze; 18. Jody Jochems Sint Anthonis; 19. Lars Romijn Apeldoorn; 20. Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 2. Amy Pieters Zwanenburg; 3. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 4. Nina Kessler Velserbroek; 5. Ellen van Dijk Woerden; 6. Monique van de Ree Etten-Leur; 7. Annemiek van Vleuten Wageningen; 8. Roxane Knetemann Nijkerk Gld; 9. Floortje Mackaij Woerden; 10. Lucinda Brand Rotterdam; 11. Ilona Hoeksma Luxwoude; 12. Anna van der Breggen Zwolle; 13. Kirsten Wild Zwolle; 14. Karlijn Swinkels Handel; 15. Jeanne Korevaar Groot-Ammers; 16. Kimberly Nieuwerth Bergambacht; 17. Emilie Moberg Noorwegen; 18. Winanda Spoor Apeldoorn; 19. Melanie Klement Diphoorn; 20. Marjolein van 't Geloof Dirksland;

Elite/Beloften/Amateurs: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Arjan Hofman Nunspeet; 3. Frank Visser Utrecht; 4. Henk Bos Drachten; 5. Willem Bok Maren-Kessel; 6. Ryan Christensen 7. Juul van Loon Cuijk; 8. Franklin Wessels Aalsmeer; 9. Robin Wennekes Dodewaard; 10. Jasper Bugter Elden; 11. Leon StrŲtker Venlo; 12. Frank Wierstra Burgum; 13. Nol van Loon Breda; 14. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 15. Bjorn van der Heijden Schaijk; 16. Marc Janssen Ede; 17. Jorre van der Bij Utrecht; 18. Jasper van Mierle 19. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 20. Kevin Minten Mill;

 

BOXMEER.( 2018.07.30 )

Beroepsrenners: 1. Bram Tankink Rekem; 2. Tom Dumoulin Kanne; 3. Bauke Mollema Monte-Carlo; 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Wout Poels Meerlo; 6. Mike Teunissen Ysselstein.Lb; 7. Steven Kruijswijk 8. Laurens ten Dam Oudorp; 9. Antwan Tolhoek Yerseke; 10. Reinier Honig Zaandam; 11. Koen Bouwman Ulft; 12. Coen Vermeltfoort Vlijmen; 13. Maik van der Heijden Schaijk; 14. Tim Kerkhof Nistelrode; 15. Nahom Desale Amstelveen; 16. David Dekker Hedel; 17. Lex Nederlof Oostvoorne; 18. Piotr Havik Ammerstol; 19. Luuc Bugter Arnhem; 20. Jaap Kooijman Maastricht;

Junioren/Amateurs/Sportklasse: 1. Frank Visser Utrecht; 2. Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht; 3. Edwin Arts Helmond; 4. Ivar Immerzeel Wilnis; 5. Gerjo Berentschot Zelhem; 6. Rainier Beckers Bijschrijver 7. Erik Dekker Hedel; 8. Tonny Berends Gorinchem; 9. Koen Wulterkens Boxmeer; 10. Wesly Theunissen Velden 11. Marco Schenk Aalten; 12. Stef van der Hijden Nijmegen; 13. Bop Douma Arnhem; 14. Paul Dalebout Westbroek; 15. Leon StrŲtker Venlo; 16. Robin de Pruyssenaere de la Woestijne Leusden; 17. Daan Bongers Baarlo; 18. Ron Paffen Milsbeek; 19. Tommy Oude Elferink Nieuwveen; 20. Henk de Jong Nieuwveen;

Nieuwelingen: 1. Jody Jochems Sint Anthonis; 2. Mohammad Justin Felix Nagel MaleisiŽ 3. Daan Brouwer Jaarsveld; 4. Pepijn Reinderink Ruurlo; 5. Tim Hennekam Zundert; 6. Thomas Verdonck Wouwse Plantage; 7. Abdul Azim Aliyas MaleisiŽ; 8. Stijn Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 9. Guus van Schipstal Wanroij; 10. JoŽl Nederveen Hardinxveld; 11. Mike Bronswijk Honselersdijk; 12. Max Mosmuller s-Hertogenbosch; 13. Jesse Kramer Borkel en Schaft; 14. Joris Reinderink Ruurlo; 15. Stijn van Lohuizen Heerde; 16. Pim Schenk Aalten; 17. Noel Luijten Meerkerk; 18. Noah van Putten Tiel; 19. Timo de Zeeuw Molenaarsgraaf; 20. Finn Roumen Stein;

Elite/Beloften-Vrouwen.Dernys: 1. Anna van der Breggen Zwolle; 2. Chantal Blaak Berkel en Rodenrijs; 3. Marlies Vos Aalden; 4. Ellen van Dijk Woerden; 5. Lucinda Brand Rotterdam; 6. Floortje Mackaij Woerden; 7. Yara Kastelijn Neerkant; 8. Kelly Markus Hoofddorp; 9. Eva Buurman Wervershoof; 10. Inge van der Heijden Schaijk; 11. Sabrina Stultiens Meijel; 12. Marjolein van 't Geloof Dirksland;

 

BOXMEER .( 2019.07.29 )

Beroepsrenners: 1. Mike Teunissen Rosmalen; 2. Wout Poels 3. Steven Kruijswijk 4. Dylan Groenewegen Amsterdam; 5. Fabio Jakobsen Heukelum; 6. Cees Bol Zaandam; 7. Koen de Kort Arans; 8. Dylan van Baarle Monaco; 9. Maurits Lammertink Reutum; 10. Sebastian Langeveld Lisse; 11. Bauke Mollema 12. Jordi Meeus 13. Philip Heijnen Oeffelt; 14. Marco Doets Monnickendam; 15. Luuc Bugter Arnhem; 16. Jaap Kooijman Maastricht; 17. Piotr Havik Ammerstol; 18. Daan van Sintmaartensdijk Zuidland; 19. Xavier Poels Oeffelt; 20. Kevin Minten Mill;

Junioren/Amateurs: 1. Robert de Jong Arnhem; 2. Ian Spenkelink Nijverdal; 3. Koen Wulterkens Boxmeer; 4. Edwin Arts Helmond; 5. Dennis Willems Boxmeer; 6. Rob Schouwenberg Velden; 7. Jorrit de Haas Eersel; 8. Roel van Gameren Veghel; 9. Wout Roos Stad aan het Haringvliet; 10. Mohd Faisau Ruddin Maleisie; 11. Leon StrŲtker Maasbree; 12. Bas Overdevest Amsterdam; 13. Daan Bongers Baarlo; 14. Melvin Drost Veenendaal; 15. John Roos Middelharnis; 16. Niels van Otterloo Nijbroek 17. Bart Beks Wouw; 18. James Potter Amersfoort; 19. Kristian Michiels Vierlingsbeek; 20. Minnard Berkhoff Deventer;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marianne Vos BabyloniŽnbroek; 2. Annemiek van Vleuten Wageningen; 3. Anna van der Breggen Zwolle; 4. Lorena Wiebes Mijdrecht; 5. Floortje Mackaij Woerden; 6. Kirsten Wild Zwolle; 7. Amy Pieters Zwanenburg; 8. Marit Raaijmakers Hippolytushoef; 9. Ellen van Dijk Woerden; 10. Roxane Knetemann Terwispel; 11. Lucinda Brand Rotterdam; 12. Riejanne Markus Zwarte Kat 13. Puck Moonen Liempde; 14. Maria Apolonia van 't Geloof Dirksland; 15. Suzanne Verhoeven Belgie; 16. Britt Teunissen Ysselsteyn;