BLADEL.( 2000.04.23 )

Dames-Junioren: 1. Bertine Spijkerman Sint Nicolaasga; 2. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel; 4. Yvonne van Gog Haelen/Asten; 5. Miranda Vierling Rijswijk; 6. Josephine Groenveld Oppenhuizen; 7. Anneke Bloks Helmond; 8. Monique Verstraten Roosendaal; 9. Frederika van de Wiel Harkema; 10. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela; 11. Catharina Mulders Rotterdam; 12. Esther van der Geest Lepelstraat; 13. Christa de Jong Rucphen; 14. Sandra Duin Alkmaar; 15. Suzanne de Goede Zoeterwoude; 16. Stephanie Verbist Liessel; 17. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 18. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 19. Marieke Storteler Zieuwent; 20. Daisy Emens Breda;

Sportkl.-A/B/Vet: 1. Leon Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Marcel van der Heijden Schaijk; 3. Johnny Broers Maartensdijk; 4. Stan Janssen Siebengewald; 5. Piet de Haas Tiel; 6. Mark van den Dries Tilburg; 7. Theo Vierling S-Gravenhage; 8. Gerwin Slingerland Zoetermeer; 9. Pierre van de Beurcht Boekel; 10. Marcel Boudewijns Gerwen; 11. Dennis van Dinther Oss; 12. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 13. Maarten Malhot Rosmalen; 14. Pascal van Bussel Ommel; 15. Patrick van de Vijver Veldhoven;16. Peter van Dam Velthoven; 17. Dave Bruylandts Belgie; 18. Gijs van Tuijl Bruchem; 19. Jeffrey van Hooft Schijndel; 20. Ruud Reijmers Eindhoven;

 

BLADEL.( 2000.09.16 )

Elite/Neo: 1. Wilfried Bastiaanse Hoogerheide; 2. Jereon Boelen Drunen; 3. Jurgen van Pelt Gerwen; 4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Robbert van der Stelt Aalst; 6. Bart Bosmans Lommel(Belgie); 7. Joost van Hest Goirle; 8. Rik Elfrink Nuenen; 9. Koen Beijens Hoogeloon; 10. Chris Mulders Esch; 11. Jean-Pierre Leijten Udenhout; 12. Ronald Franken Tilburg; 13. Marc Gerritsen Oirschot; 14. Thijs van der Heijden Boxtel; 15. Martien Maton Bladel; 16. Martijn Oors Langeweg; 17. Erik Keeris Veldhoven; 18. Maikel Govaarts Drunen; 19. Leon Gijsbers Deurne;

Nieuwelingen:1. Norman Meerkerk Zuidland; 2. Erik Verstegen Zutphen; 3. Onno Gerritsen Huissen; 4. Wim Stroetinga Oosterwolde; 5. Patrick van Vliet Poeldijk; 6. Martijn Berkhout Assendelft; 7. Erwin den Hollander Rijswijk; 8. Kevin Sluimer Nieuwerkerk a/d Ijssel; 9. Tim van der Zanden Poeldijk; 10. Maarten Mandemakers Goirle; 11. Thomas Berkhout Schipluiden; 12. Rik Nederlof Woerden; 13. Coen Sevens Diessen; 14. John Bongaards De Lier;15. Leon Burger Mijdrecht; 16. Theo Roelofs Uden; 17. Stephan de Wolf Spijkenisse; 18. Stefan Huizinga Woudrichem; 19. Niels Bogaars Reusel; 20. Roy de Waal Westerhoven;

 

BLADEL.( 2001.04.22 )

Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Marcel Beima Hardegarijp; 3. Guus Magielse Est; 4. Huub Duyn Wervershoof; 5. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 6. Michel van Diessen Veldhoven; 7. Berry Nagelhout Doornspijk; 8. Bert van Buren Schoonhoven; 9. Jasper van Heeswijk Vught; 10. Stefan Huizinga Woudrichem; 11. Niels Stehouwer Spijkenisse; 12. Hans Timmermans Dongen; 13. Stefan Heijkants Boxtel; 14. Thijs Jonker Uden; 15. Bert Krans De Wilp; 16. Dennie Hulsen Schijndel; 17. Patrick van Vliet Poeldijk; 18. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 19. JuriŽn van Duuren Polsbroek; 20. Dennis de Jong. Waddinxveen;

Nieuwelingen: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2. Maarten de Jonge Oldenzaal; 3. Leon Korteland Spijkenisse; 4. Frank Wierstra Bergum; 5. Jeroen Horck Enschede; 6. Daan de Jonge Oldenzaal; 7. Roel Aarts Hilvarenbeek; 8. Lars Boom Vlijmen; 9. Mark Nellen Maasbree; 10. Wilco Hovestad Veenendaal; 11. Enrico Liebe Helmond; 12. Rob Hendriks Valkenburg; 13. Tijs Senders Hapert; 14. Rob Nillesen Baarlo; 15. Jeroen Poppe Nijverdal; 16. Ludo Koelman Enschede; 17. Frits Pellemans Haelen; 18. Kaj du Prie Amersfoort; 19. Martine Boornkamp;20. Robert Gesink Varsseveld;

 

BLADEL.( 2001.09.15 ).

Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a: 1. Patrick Koeman Nieuwegein; 2. Robbert van der Stelt Aalst; 3. Theo Eltink Westelbeers;4. Jos van Veldhoven Valkens- waard;5. Koen Beijens Hoogeloon; 6. Robert Klijs Waalre; 7. Jurgen van Limpt Netersel; 8. Thijs van der Heijden Boxtel; 9. Dirk van Schalen Bakel; 10. Joost Jacobs Steensel; 11. Ronald Franken Tilburg; 12. Niels Hamers Schijndel;13. Jean-Pierre van Dongen Made; 14. Roy Curvers Haelen; 15. Jean-Pierre Leijten Udenhout; 16. Koen de Kort Liempde; 17. John Verhouden Eindhoven;18. Ronald Krijnen Hank; 19. Ferdi van Katwijk Oploo; 20. Wim Oldenburg Uitwijk;

Nieuwelingen: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2. Freek Wallaard Noordeloos; 3. Ronald van der Laar Giessenburg;4. Ester EfraÔm Lexmond; 5. Stein Posthuma Vlijmen;6. Bart van der Valk Pijnacker; 7. Erwin Franssen Sittard; 8. Patrick Kos Zuid-Scharwoude; 9. Sjon van der Valk Pijnacker; 10. Pieter Israel Kruiningen;11. Roy de Waal Westerhoven; 12. Daan Rijntjes Rijswijk; 13. Rob Looymans Geldrop;14. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 15. Cornelius van Ooijen Giessenburg;16. Niels Bogaars Reusel; 17. Enrico Liebe Helmond;18. Lars Borgman Oosterhout; 19. Leonard de Leeuw Hoornaar; 20. Matthijs Bunnik Berkel en Rodenrijs;

 

BLADEL. ( 2003.09.13 )

Elite/Beloften: 1. Dirk van Schalen Helmond; 2. Stephan Lotz Stein; 3. Marcel Boudewijns Gerwen; 4. Niels Hamers Weert; 5. Werner van de Hooydonk Lommel/Belgie; 6. Leon Rooyakkers Gerwen; 7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Erwin van Leijen Ewijk; 9. Jurgen van Pelt Gerwen; 10. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 11. Bart Bosmans Geldrop; 12. Robert Klijs Waalre; 13. Marc Meulenbroeks Hapert; 14. Ralf Hamers Schijndel; 15. Koen Beijens Hoogeloon;16. Willem Pardoel Velddriel; 17. Bram van Rijswijk Hapert;18. Jean-Pierre Leijten Bladel; 19. Tijn Seuntjens Bladel; 20. Martien Maton Bladel;

 

BLADEL .( 2004.09.11 )

Elite/Neo: 1. Robbert van der Stelt Aalst; 2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 4. Roy Curvers Haelen; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Jean-Pierre Leijten Bladel; 7. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 8. Paul van den Akker Eindhoven; 9. Bernt Hamers Schijndel; 10. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 11. Pieter Israel Kruiningen; 12. Leon Rooyakkers Gerwen; 13. Ferdi van Katwijk Oploo; 14. Niels Hamers Weert; 15. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 16. Niek Basten Hapert; 17. Roy de Waal Westerhoven; 18. Rob Ypenburg Nieuwegein; 19. Bart Dirkx Reusel; 20. Lťon van Berlo Beek en Donk;

Nieuwelingen: 1. Ralf Verhoeven Bergeijk; 2. Maurice de Bekker Rosmalen; 3. Mike Kersten Valkenswaard; 4. Andreas Ponten Veldhoven; 5. Danny Boelens Maarheeze; 6. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 7. Yorick van Horik Deurne; 8. Jaron Van Diermen Bunschoten; 9. Jaron Van Diermen Bunschoten; 10. Aart Spooren Duizel; 11. Remco Peters Grave; 12. Dirk-Jan Verberne Eindhoven;13. Marcel Kamsma Gerwen; 14. Bas van Gerwen Duizel; 15. Martijn Valks Sint Oedenrode; 16. Wouter van Willigen Nuenen; 17. Pieter Poppeliers Hapert; 18. Arnout Van Wanrooij Dordrecht;

Amateurs-B: 1. John van Rullen Schijndel; 2. Frank Witlox Eindhoven; 3. Maurice de Bruijn Haarlem; 4. Rini van Kessel Deurne; 5. Ruud Verhagen Veldhoven; 6. Eddy Gevers Schijndel; 7. Eric van Zantvoort Maarheeze; 8. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 9. Renť Rotscheid Kockengen; 10. Geert Brienen Sint Anthonis; 11. Frans Willems Oostelbeers; 12. Jeroen van der Honing Bergeijk; 13. Geert Oosterbosch Eindhoven; 14. Gerrie Glas Eindhoven; 15. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 16. Peter Witlox Eindhoven; 17. Kees Kosterman Leersum; 18. Teus van Tuijl Kerkwijk; 19. Leo Bruijstens Schijndel; 20. Cor Gerritsen Middelbeers;

 

BLADEL .( 2005.09.10 )

Elite/Belofte: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 3. Paul van den Akker Eindhoven; 4. Roy de Waal Westerhoven; 5. Marco van Haaften Stavenisse; 6. Wilant van Gils Schijndel; 7. Ferdi van Katwijk Wanroy;8. Stefan Huizinga Woudrichem; 9. Niek Basten Hapert; 10. Marvin van der Pluijm Hank; 11. Thijs Braber Nijmegen; 12. Jeroen Janssen Nijmegen;13. Bart Aernouts Schijndel; 14. Jean-Pierre Leijten Bladel; 15. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 16. John den Engelsman Nijmegen; 17. Erik Van Stratum Geldrop;18. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 19. Marc Meulenbroeks Hapert; 20. Nick Riddy Liempde;

Nieuwelingen: 1. Wouter van Willigen Nuenen; 2. Rolf Sleddens Bergeijk; 3. Ralf Verhoeven Bergeijk;4. Erik Bierens Duizel; 5. Steven van Leijen Wageningen;6. Robert Solberg Neerbeek; 7. Andreas Ponten Veldhoven; 8. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 9. Remco Peters Grave; 10. Bjorn Kerssenberg Tegelen; 11. Mats Boeve Nijverdal; 12. Joris Duffhues Oosteind; 13. Hans Bierens Vessem; 14. Yorick van Horik Deurne; 15. Henke Heldens Ottersum; 16. Frans Bierens Vessem; 17. Rob Fleerakkers Hapert; 18. Brian Rutjens Roermond;19. Melvin Jekautz Hapert; 20. Chipo van der Schoot St. Oedenrode;

Amateurs-B: 1. Frank Witlox Eindhoven; 2. Niels Schenk Utrecht; 3. Quentin Martin Hoek van Holland; 4. Rini van Kessel Deurne; 5. Arno Smit Veldhoven; 6. John Oudshoorn Amstelhoek; 7. Gerrie Glas Eindhoven; 8. Eric Weber Son; 9. Johnny van den Berg Beuningen; 10. Erwin Rijkers Hapert; 11. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 12. Zeger van der Wilt Vught; 13. Teus van Tuijl Kerkwijk;14. Frank Fonteyne Lottum; 15. Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 16. Johnny van Geffen Eerde; 17. Erwin van Helden Lottum; 18. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 19. Leo Bruijstens Schijndel; 20. Jaap van Meurs Zuidland;

 

BLADEL.( 2006.07.01 )

Elite/Beloften: 1. John Schouten Harderwijk; 2. Ferdi van Katwijk Wanroy; 3. John den Engelsman Nijmegen; 4. Bob Verkooijen Chaam; 5. Rob Ypenburg Utrecht; 6. Chi Yin Leung China; 7. Rob Zwekars Tilburg; 8. Niels Bogaars Reusel; 9. Jean-Pierre Leijten Bladel; 10. Detlef la Grand Eindhoven; 11. Tom Marcelis Eindhoven; 12. Erik van Stratum Geldrop; 13. Tijn Seuntjens Bladel; 14. Roy de Waal Westerhoven; 15. Andy Knijpinga Utrecht; 16. Remko Kramer Braamt; 17. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 18. Sergey Kudentsov Rusland; 19. Marco Brus Schijndel; 20. Eddy van IJzendoorn Tiel;

Nieuwelingen: 1. Nick StŲpler Woerden; 2. Ronnie Tijssen Heerlen; 3. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 4. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 5. Erik Bierens Duizel; 6. Chipo van der Schoot Sint Oedenrode; 7. Geert van der Horst Woerden; 8. Steven van Leijen Wageningen; 9. Jasper Mandjes Zaandijk; 10. Daan de Groot Lelystad; 11. Mitchell Boet Mijnsheerenland; 12. Melvin Jekautz Hapert; 13. Wilco Kelderman Barneveld; 14. Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 15. Robbert de Greef Geldrop; 16. Brian Brusselman Helmond; 17. Brian Rutjens Geleen; 18. Jeroen Breewel Wilnis; 19. Henke Heldens Ottersum; 20. Luuk Coolen Helmond;

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marieke Verhoeven Erp; 2. Dorien Janse Amersfoort; 3. Wendy Doorakkers Tilburg; 4. Linda Schepers Sittard; 5. Veronique Duivelshof Eindhoven; 6. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 7. Eefje Ottevanger Eindhoven; 8. Ingeborg Kreuze Assen; 9. Juliette Wigbold Hengelo ov; 10. Sofie van Horik Heukelum; 11. Eefje Tabak Bergeijk; 12. Marion Bax Bavel; 13. Elke Riedl Weteringbrug; 14. Linda Dirkx Reusel; 15. Rian Nijmeijer Utrecht; 16. Daphne Hoeve Oisterwijk; 17. Renske Doedťe Kloosterzande; 18. Angela van der Velde Wernhout; 19. Olivia Koster Wehl; 20. Lianne Wagtho Delft;

 

BLADEL.( 2007.06.30 )

Elite/Beloften: 1. Matt Brammeier Engeland; 2. Jan Rongen Nijmegen; 3. Ferdi van Katwijk Wanroy; 4. Koen Verburg Zeeland; 5. Jan Hoeks Westerhoven; 6. Erik van Stratum Geldrop; 7. Jean-Pierre Leijten Bladel; 8. Rob Zwekars Tilburg; 9. Bo Burgmans Westerhoven; 10. Niels Hamers Stramproy; 11. Marc van Grinsven Deurne; 12. Robert Sydlik Duitsland; 13. John den Engelsman Bakel; 14. Bob Verkooijen Chaam; 15. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 16. Neal Corbett Zuid-Afrika; 17. Marc Habets Simpelveld; 18. Dennis Timmerman Enkhuizen; 19. Rob Ypenburg Utrecht; 20. Robin Daling Veghel;

Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2. Erik Tol Boskoop; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Brian Brusselman Helmond; 5. Robin Wennekes Dodewaard; 6. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Chiel Braam s-Heerenberg; 8. Jan van Vliet Baarle Hertog; 9. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 10. Jack de Koning Nootdorp; 11. Dennis van Aalst Hilversum; 12. Sjors Roosen Goirle; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 15. Luuk Coolen Helmond; 16. Danny Stam Wilnis; 17. Niek Boom Nieuw Heeten; 18. Mike Heesters Bergeijk; 19. Mark van der Heijden Den Dungen; 20. Dion Vanhommerig Bocholtz;

 

BLADEL.( 2007.07.01 )

Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marieke Verhoeven Erp; 2. Reza Hormes Wijchen; 3. Wendy Doorakkers Tilburg; 4. Dorien Janse Amersfoort; 5. Esther Lommers Zwijndrecht; 6. Marion Bax Bavel; 7. Petra Dijkman Eindhoven; 8. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 9. Nicolle de Bie Belgie; 10. Veronique Duivelshof Eindhoven; 11. Susanne van As Roosendaal; 12. Daphne Hoeve Oisterwijk; 13. Ellen van den Ackerveken Reusel; 14. Hanneke Snijders s-Gravenmoer; 15. Mascha Pijnenborg Drunen; 16. Hanneke Tenniglo Albergen; 17. Debbie Ammerlaan Maasland; 18. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 19. Francis Cerny Duitsland; 20. Evelien Post Rotterdam;

 

BLADEL.(2008.06.28)

Elite/Beloften: 1. Matthew Brammeier  Engeland; 2. Roy de Waal Wester- hoven; 3. Timo Fransen Westervoort; 4. Rob Ypenburg Utrecht; 5. Marc van Grinsven Deurne; 6. Paul Dekkers Nuenen; 7. Bernt Hamers Schijndel; 8. Marien Wallink Zwolle; 9. Erik van Bekkum Wamel; 10. Rob Zwekars Tilburg; 11. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 12. Patrick van Leeuwen Hilvaren- beek; 13. Detlef la Grand Eindhoven; 14. Luuk Metsemakers Neer; 15. Niels Bogaars Reusel; 16. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 17. Bob Pennings Boxtel; 18. Robert van der Weijst Eersel;19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20. Bob Verkooijen Chaam;

Nieuwelingen: 1. Ricky Smit s-Gravenhage; 2. Tim Kerkhof Nistelrode; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot 4. Danny van Poppel Moergestel; 5. Twan Brusselman Helmond; 6. Dennis Heering Enter; 7. Justin Schless Dordrecht; 8. Eddy Daams  Hamont-Achel;  9. Niek Boom Nieuw Heteren; 10. Kenny Kastelijn Neerkant; 11. Tom van Heeswijk Sint Michielsgestel; 12. Joost van der Burg Delfgauw; 13. Danny van der Sman Nootdorp; 14. Stef Arends Eindhoven; 15. Nick van Dijke Baarle Nassau; 16. Robin van Dijk Kampen; 17. Timo Roosen Goirle; 18. Luuk Goos Dorst; 19. Kay Welten Moergestel; 20. Ian Kastelijn Den Dungen;

 

BLADEL.(2008.06.29)

Elite/Vrouwen-Vrouwen-B: 1. Moniek Rotmensen Steenbergen; 2. Inge Klep Schijndel; 3. Mascha Pijnenborg Drunen; 4. Sofie van Horik Oosterwijk;5. Jade Roberts  Zuid-Afrika; 6. Christy Verkerk Rijswijk Gld; 7. Petra Dijkman Eindhoven; 8. Annemarieke Bruinsma Valkenswaard; 9. Nina Roelofs Berghem; 10. Janne Brok Helvoirt; 11. Susanne van As Roosendaal; 12. DaniŽlla Moonen Voerendaal;13. Ellen van den Ackerveken Reusel; 14. Eefje Ottevanger Eindhoven; 15. Anneke Lubeek Puttershoek; 16. Marion Bax Bavel;17. Rian Nijmeijer Utrecht;18. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 19. Dyonne Dekkers Lierop; 20. Mary Rose Postma Utrecht;

 

BLADEL .( 2009.06.27 )

Elite/Beloften: 1. Roy de Waal Westerhoven; 2. Detlef la Grand Eindhoven; 3. Jos Castelijns Eersel; 4. Bo Burgmans Westerhoven; 5. Ferdi Frijters Udenhout; 6. Sea Keong Loh    7. Rob Ypenburg Utrecht; 8. Erik Bierens Duizel; 9. Wouter de Groot Lochem; 10. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 11. Ralf Hamers Esch; 12. John den Engelsman Bakel; 13. Danny Vrolijk Schipluiden; 14. Willy Heeneman s-Gravenhage; 15. Luuk Metsemakers Neer; 16. Ahmad Haidar AnuawarŠ MaleisiŽ; 17. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 18. Tonny Siemons Papendrecht; 19. Richard van Hardeveld Ede Gld.; 20. Rik van IJzendoorn Tiel;

Nieuwelingen: 1. Niels van der Veeken Baarle-Nassau; 2. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 3. Danny van Poppel Moergestel; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 6. Tim Kerkhof Nistelrode; 7. Joost van der Burg Delfgauw; 8. Stef Arends Eindhoven; 9. Glenn Hool Merkelbeek; 10. Maarten van Trijp Essen; 11. Thijs Leygraaff De Hoef; 12. Jeroen Meijers Tilburg; 13. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 14. Nicky Vis Wilnis; 15. Nick van de Sande Nootdorp; 16. Timo Roosen Goirle; 17. Daan van der Helm Pijnacker; 18. Rob Fiers Bladel; 19. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 20. Valentijn Overtoom Dongen;

 

BLADEL .( 2010.06.26 )

Elite/Beloften: 1. Alexander van Bavel Boxmeer; 2. Rudi van Houts Luyksgestel; 3. Edwin Arts Overloon; 4. Raymond Werst Heerlen; 5. Roy de Waal Westerhoven; 6. Ralph Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 7. Jos Harms Oude Pekela; 8. Ferdi van Katwijk Overloon; 9. Andy Knijpinga Utrecht; 10. Rik Kavsek Heerlen; 11. Wilant van Gils Schijndel; 12. Frank Wierstra Burgum; 13. Jos Castelijns Eersel; 14. Erik van Bekkum Wamel; 15. Detlef la Grand Eindhoven; 16. Johnny van der Klooster Lewedorp; 17. Bo Burgmans Westerhoven; 18. Rob Ypenburg Utrecht; 19. Ruud Kooijmans Eindhoven; 20. Quintero Bloemers Almere;

Nieuwelingen: 1. Arjen van Drunen Made; 2. Ricardo van Dongen Ooster- hout Nb; 3. Jasper Bugter Arnhem; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5. Matthieu van de Poel Hoogerheide; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 8. Paul Cremers Gulpen; 9. Jac-Johann Steyn Zuid-Afrika; 10. Valentijn Overtoom Dongen; 11. Sam Oomen Tilburg; 12. Jordi Kleinloog Eindhoven; 13. Henk Klein Tijssink Hattem; 14. Boaz Bal Zierikzee; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Bram Pijnappels Schijndel; 17. Pim Erren Velden; 18. Joeri Leijs Standdaarbuiten; 19. Max Hendrikx Hapert; 20. Kars Welten Moergestel;

 

BLADEL .( 2010.06.27 )

Amateurs-A: 1. Marc van Grinsven Deurne; 2. Dirk Jansen Valkenswaard; 3. Martijn de Groot Vuren; 4. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 5. Ferry Castelijns Gemert; 6. Ronald Sommer Druten; 7. Gert Verdijk Heijen; 8. Hans Weeda Zuidland; 9. Lars Rietveld Oudewater; 10. Martijn Mooi Hattem; 11. Mark van Manen Hattem; 12. Dennis Kivits Vlijmen; 13. Jan Rongen Nijmegen; 14. Udo Janssen Papendrecht; 15. Edwin Raats Helmond; 16. Maikel de Koning Sint oedenrode; 17. Maarten Coolen Veghel; 18. Henri Schut Zeeland; 19. Harjo Meuleman Veghel; 20. Jeroen van der Honing Valkenswaard;

 

BLADEL.(2011.06.25)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Patrick Ruckert Lierop; 2. Thomas Rabou Loosbroek; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Rick Craenen Nederweert; 5. Ruud Kooijmans Eindhoven; 6. Jan Coolen Geldrop; 7. Nicky Verdaasdonk Chaam; 8. Roy de Waal Westerhoven; 9. Gijs Vierling Veldhoven; 10. Marc Janssen Ede; 11. Eddy Daams Achel Bel;12. Tom Bal Rockanje; 13. Rudi van Houts Luyksgestel; 14. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 15. Ferdi van Even Valkenburg Lb; 16. Edwin Arts Overloon; 17. Melvin Bijnen Budel; 18. Jonne Boers Nootdorp; 19. Mark Solberg Grevenbicht; 20. Marcel Kamsma Gerwen;

Nieuwelingen: 1. Jasper Bugter Arnhem; 2. Lars Quaedvlieg Horn; 3. Stijn van Erp Groessen; 4. Sam Oomen Tilburg; 5. Beau Duvigneau Zutphen; 6. Paul Rooij Hoofddorp; 7. Sten van der Sluys Roermond; 8. Twan Middelburg De Lier; 9. Marc Bolhoven Purmerend;10. Elden van Delft Valkenswaard; 11. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 12. Marc Kivits Schijndel; 13. Robin Verbeek Eindhoven; 14. Kars Welten Moergestel; 15. Max Mol Breda; 16. Gino Schellekens Tilburg; 17. Piet van Herk Valkenswaard; 18. Christophe Broos Baarle-Nassau; 19. Tommie Bone Luyksgestel; 20. Thorsten Kuipers Dordrecht;

 

BLADEL.(2011.06.26)

Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen: 1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2. Sanne van Paassen Vlierden; 3. Birgit Lavrijssen Kapelle; 4. Imke Hartogs Amersfoort; 5. Sabine Rijkers Hapert; 6. Lana Verberne Lierop; 7. Danielle van Pinxten Schijndel; 8. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 9. Mara van Doremalen Den Bosch; 10. Linda Klein Dorst; 11. Marion Bax Bavel; 12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Kate Finegan Maiden Gully; 14. Linda Schepers Sittard; 15. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 16. Milou Meeuse Leiden;17. Anouk Kerstens Roosendaal;18. Linda Scholten Zutphen; 19. Irene van Lith Bladel; 20. Charlotte Peeters Roosendaal;

 

BLADEL.(2012.06.23)

Nieuwelingen: 1. Bram Welten Moergestel; 2. Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 3. Jim Lindenburg Wateringen; 4. Bob Olieslagers Rijen; 5. Harmen Krul Tjalleberd; 6. Thomas Bosch Loosbroek; 7. Jandrich Kotze 8. Jason van Haaften De Meern; 9. Davy Knobel Sint Willebrord; 10. Jordi van den Nouweland Delfgauw; 11. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 12. Tommie Bone Luyksgestel; 13. Casper van Kester Poeldijk; 14. Danilo van Driel Hoorn; 15. Elden van Delft Valkenswaard; 16. Abe Celi Oosterhout; 17. Harro Groeneveld Zalk; 18. Yves Gorissen Berg en Terblijt; 19. Max Mol Breda; 20. Dandy van Uden Oss;

 

BLADEL.(2012.06.24)

Elite-Mannen/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Roy de Waal Westerhoven; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Roy van Heeswijk Sint Oedenrode; 8. Nick van der Meer Honselersdijk; 9. Tristan Sint Nicolaas Dordrecht; 10. Jan Coolen Geldrop; 11. Guus Schoth Amsterdam; 12. Thijs Poelstra Nijmegen; 13. Niek Basten Hapert; 14. Bram Sprangers Terheijden; 15. Ruud Kooijmans Eindhoven; 16. Gijs Vierling Veldhoven; 17. Paul Dekkers Gerwen; 18. Ferdi van Katwijk Overloon; 19. Ronald Roos Merkplas (Bel); 20. Mark Knoops Maastricht;

 

BLADEL.( 2013.06.23 )

Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4. Ritchie Motkť Beek Lb; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Eddy van IJzendoorn Tiel; 9. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 10. Twan van den Brand Volkel; 11. Ian Kastelijn Den Dungen; 12. Jeroen Janssen Nijmegen; 13. Patrick Ruckert Lierop; 14. Harm van der Sanden Nuland; 15. Tim Kleinloog Eindhoven; 16. Erick Tol Boskoop; 17. Pim de Beer Bakel; 18. Mark Knoops Someren;19. Jasper de Laat Moergestel; 20. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode;

 

BLADEL.( 2014.06.28 )

Nieuwelingen: 1. Mitch Groot Brunssum; 2. Alain Broos Baarle-Nassau; 3. Stijn Daemen Landgraaf; 4. Maarten van Hout Oirschot; 5. Jon Schoonewille Klazienaveen; 6. Daan Hoole Zuidland; 7. Ramon van Bokhoven Tilburg; 8. Victor Vandebosch Westmalle; 9. ---; 10. Freek van Rossem Megen; 11. Niels Gort Thorn; 12. Paul Gruithuijzen Breugel; 13. Tom Manders Uden; 14. Harm Celi Oosterhout Nb; 15. Koen van Helvoirt Erp; 16. Danny Maas Oudenbosch; 17. Tim Penson Reusel; 18. Thijs Overmeer s-Hertogenbosch; 19. Toon Vandebosch Westmalle; 20. Jelle Bootsveld Heino;

 

BLADEL.( 2015.06.28 )

Elite/Beloften: 1. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 2. Pim van der Marel De Lier; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4. Robbie van Bakel Deurne; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Tim Kleinloog Eindhoven; 8. Bart Jacobs Tilburg; 9. Tom Marcelis Eindhoven; 10. Bart Dielissen Breda; 11. Max Hendrikx Hapert; 12. Tom Vermeer Merkplas(Bel); 13. Abe Celi Oosterhout; 14. Gertjan Hamstra Ermelo; 15. Ferdi van Katwijk Wanroy; 16. Pieter van Oirschot Best; 17. Gijs Vierling Veldhoven; 18. Enno van Os Uden; 19. Kevin Minten Mill; 20. Robert Sydlik Duitsland;

Nieuwelingen: 1. Jonas Smet Belgie; 2. Kars ten Boske Wintelre; 3. Danny Maas Oudenbosch; 4. Perry Frijters Sint Willebrord; 5. Tim Naberman Genemuiden; 6. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 7. Luuk van Gestel Moergestel; 8. Koen van Helvoirt Erp; 9. Mees Hendrikx Valkenswaard; 10. Bart Artz Wintelre; 11. Roy Dirven Bergeijk; 12. Harm Celi Oosterhout; 13. Stefan Appelman Beverwijk; 14. Arno van den Broeck Frankrijk; 15. Tom Vandebosch Belgie; 16. Luke van de Put Bladel; 17. Tim Penson Reusel; 18. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 19. Tom van den Berg Helmond; 20. Simon Demaret Etten-Leur;

Junioren: 1. Oscar van Wijk Wormer; 2. Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen; 3. Martin Pluto Den Haag; 4. Joris Paauwe Hilversum; 5. Tom Hogeweg Barendrecht; 6. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 7. Marijn Velt Oude Pekela; 8. Brendan Berendse Purmerend; 9. Tim Groot Bovenkarspel; 10. Gijs Jorna Diemen; 11. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Mel van der Veekens Zaandam; 13. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 14. Thijs Moerland Haarlem; 15. Tim den Braber Woerden; 16. Thijs Kool Amersfoort; 17. Niels Gort Thorn; 18. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 19. Jerry Corstiaensen Almere; 20. Aloys Mollema Den Haag;

 

BLADEL.( 2016.06.25 )

Nieuwelingen: 1. Roy Dirven Bergeijk; 2. Perry Frijters Sint Willebrord; 3. Ryan Cortjens Lanaken; 4. Witse Meeussen Belgie; 5. Luke van de Put Bladel; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Len Dejonghe Belgie; 8. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 9. Luuk van Gestel Moergestel; 10. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Dennis van Dijk Beek en Donk; 12. Tommy Rasch Zandvoort; 13. Niels Vandeputte Belgie; 14. Bart Beks Wouw; 15. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 16. Youri van Esch Sint-Oedenrode; 17. Erben van Meer Nispen; 18. Martijn Rškers Bavel; 19. Marten Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 20. Christiaan Lubbers Winterswijk;

 

BLADEL.( 2016.06.26 )

Elite/Beloften: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2. Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Abe Celi Oosterhout; 4. Pim van de Klundert Woensdrecht; 5. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 6. Kobus Hereijgers Hedel; 7. Mike van Nunspeet Den Haag; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10. Benjamin Sydlik Wassenberg; 11. Stijn Rovers Breda; 12. Pieter van Oirschot Best; 13. Robert Sydlik Duitsland; 14. Nick van Helvoirt Erp; 15. Edwin Arts Helmond; 16. Olaf Oussoren Amerongen; 17. Isaac de Kleijn Herveld; 18. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 19. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 20. Gijs Vierling Veldhoven;

 

BLADEL.(2017.06.25)

Elite ZC/Beloften/Amateurs: 1. Hans Dekkers IJzendijke; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Benjamin Sydik Wassenberg; 4. Douwe Verberne Lierop; 5. Edwin Arts Helmond; 6. Pim de Beer Bakel; 7. Lorenzo Harbers Nijverdal; 8. Nol van Loon Breda; 9. Max Hendrikx Hapert; 10. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 11. Mark Olieman Leende; 12. Germon Peeters Tilburg; 13. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 14. Aldo Klomp s-Gravendeel; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Robert Sydlik Duitsland; 17. Jorrit de Haas Eersel; 18. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 19. Dirk van Leuken Best; 20. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau;