BLADEL.(
2000.04.23 )
Dames-Junioren: 1. Bertine Spijkerman Sint
Nicolaasga; 2. Jaccolien Wallaard Noordeloos; 3. Vera Koedooder Bovenkarspel;
4. Yvonne van Gog Haelen/Asten; 5. Miranda Vierling Rijswijk; 6. Josephine
Groenveld Oppenhuizen; 7. Anneke Bloks Helmond; 8. Monique Verstraten
Roosendaal; 9. Frederika van de Wiel Harkema; 10. Heidi de Voogd Nieuwe Pekela;
11. Catharina Mulders Rotterdam; 12. Esther van der Geest Lepelstraat; 13.
Christa de Jong Rucphen; 14. Sandra Duin Alkmaar; 15. Suzanne de Goede
Zoeterwoude; 16. Stephanie Verbist Liessel; 17. Mariëlle van Kalmthout Rucphen;
18. Marjon Spijkerman Sint Nicolaasga; 19. Marieke Storteler Zieuwent; 20.
Daisy Emens Breda;
Sportkl.-A/B/Vet: 1. Leon
Mutsaars Sint Michielsgestel; 2. Marcel van der Heijden Schaijk; 3.
Johnny Broers Maartensdijk; 4. Stan Janssen Siebengewald; 5. Piet
de Haas Tiel; 6. Mark van den Dries Tilburg; 7. Theo Vierling
S-Gravenhage; 8. Gerwin Slingerland Zoetermeer; 9. Pierre van de
Beurcht Boekel; 10. Marcel Boudewijns Gerwen; 11. Dennis van
Dinther Oss; 12. Jos van der Wijst Sint Oedenrode; 13. Maarten
Malhot Rosmalen; 14. Pascal van Bussel Ommel; 15. Patrick van de
Vijver Veldhoven; 16.
Peter van Dam Velthoven; 17. Dave Bruylandts Belgie; 18. Gijs van
Tuijl Bruchem; 19. Jeffrey van Hooft Schijndel; 20. Ruud Reijmers
Eindhoven;
BLADEL.(
2000.09.16 )
Elite/Neo: 1. Wilfried Bastiaanse
Hoogerheide; 2. Jereon Boelen Drunen; 3. Jurgen van Pelt Gerwen;
4. Marco Luyten Meerkerk; 5. Robbert van der Stelt Aalst; 6.
Bart Bosmans Lommel(Belgie); 7. Joost van Hest Goirle; 8. Rik
Elfrink Nuenen; 9. Koen Beijens Hoogeloon; 10.
Chris Mulders Esch; 11. Jean-Pierre Leijten Udenhout; 12. Ronald
Franken Tilburg; 13. Marc Gerritsen Oirschot; 14. Thijs van der
Heijden Boxtel; 15. Martien Maton Bladel; 16. Martijn Oors
Langeweg; 17. Erik Keeris Veldhoven; 18. Maikel Govaarts Drunen;
19. Leon Gijsbers Deurne;
Nieuwelingen: 1. Norman Meerkerk Zuidland;
2. Erik Verstegen Zutphen; 3. Onno Gerritsen Huissen; 4. Wim
Stroetinga Oosterwolde; 5. Patrick van Vliet Poeldijk; 6. Martijn
Berkhout Assendelft; 7. Erwin den Hollander Rijswijk; 8. Kevin
Sluimer Nieuwerkerk a/d Ijssel; 9. Tim van der Zanden Poeldijk; 10.
Maarten Mandemakers Goirle; 11. Thomas Berkhout Schipluiden; 12.
Rik Nederlof Woerden; 13. Coen Sevens Diessen; 14. John Bongaards
De Lier;15. Leon Burger Mijdrecht; 16. Theo Roelofs Uden; 17.
Stephan de Wolf Spijkenisse; 18. Stefan Huizinga Woudrichem; 19.
Niels Bogaars Reusel; 20. Roy de Waal Westerhoven;
BLADEL.(
2001.04.22 )
Junioren: 1. Joost van Leijen Ewijk; 2. Marcel Beima
Hardegarijp; 3. Guus Magielse Est; 4. Huub Duyn Wervershoof; 5.
Boudewijn de Graaff Rotterdam; 6. Michel van Diessen Veldhoven; 7.
Berry Nagelhout Doornspijk; 8. Bert van Buren Schoonhoven; 9.
Jasper van Heeswijk Vught; 10. Stefan Huizinga Woudrichem; 11.
Niels Stehouwer Spijkenisse; 12. Hans Timmermans Dongen; 13. Stefan
Heijkants Boxtel; 14. Thijs Jonker Uden; 15. Bert Krans De Wilp;
16. Dennie Hulsen Schijndel; 17. Patrick van Vliet Poeldijk; 18.
Dirk Bellemakers Luyksgestel; 19. Juriën van Duuren Polsbroek; 20.
Dennis de Jong. Waddinxveen;
Nieuwelingen: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Maarten de Jonge Oldenzaal; 3. Leon Korteland Spijkenisse; 4.
Frank Wierstra Bergum; 5. Jeroen Horck Enschede; 6. Daan de Jonge
Oldenzaal; 7. Roel Aarts Hilvarenbeek; 8. Lars Boom Vlijmen; 9.
Mark Nellen Maasbree; 10. Wilco Hovestad Veenendaal; 11. Enrico
Liebe Helmond; 12. Rob Hendriks Valkenburg; 13. Tijs Senders
Hapert; 14. Rob Nillesen Baarlo; 15. Jeroen Poppe Nijverdal; 16.
Ludo Koelman Enschede; 17. Frits Pellemans Haelen; 18. Kaj du
Prie Amersfoort; 19. Martine Boornkamp; 20. Robert Gesink Varsseveld;
BLADEL.(
2001.09.15 ).
Elite/Neo/Sportkl.-a/Vet.a:
1. Patrick Koeman Nieuwegein; 2. Robbert van der Stelt Aalst; 3.
Theo Eltink Westelbeers;4. Jos van Veldhoven Valkens- waard;5. Koen Beijens Hoogeloon; 6. Robert Klijs Waalre; 7.
Jurgen van Limpt Netersel; 8. Thijs van der Heijden Boxtel; 9.
Dirk van Schalen Bakel; 10. Joost Jacobs Steensel; 11. Ronald
Franken Tilburg; 12. Niels Hamers Schijndel;13. Jean-Pierre van Dongen
Made; 14. Roy Curvers Haelen; 15. Jean-Pierre Leijten Udenhout;
16. Koen de Kort Liempde; 17. John
Verhouden Eindhoven;18. Ronald Krijnen Hank; 19. Ferdi van Katwijk
Oploo; 20. Wim Oldenburg Uitwijk;
Nieuwelingen: 1. Niels Pieters Hoofddorp; 2.
Freek Wallaard Noordeloos; 3. Ronald van der Laar Giessenburg;4. Ester
Efraïm Lexmond; 5. Stein Posthuma Vlijmen;6. Bart van der Valk
Pijnacker; 7. Erwin Franssen Sittard; 8. Patrick Kos
Zuid-Scharwoude; 9. Sjon van der Valk Pijnacker; 10. Pieter
Israel Kruiningen;11. Roy de Waal Westerhoven; 12. Daan Rijntjes
Rijswijk; 13. Rob Looymans Geldrop;14. Joost Spring in 't Veld Mijdrecht; 15. Cornelius van Ooijen
Giessenburg;16. Niels Bogaars Reusel; 17. Enrico Liebe Helmond;18. Lars
Borgman Oosterhout; 19. Leonard de Leeuw Hoornaar; 20. Matthijs
Bunnik Berkel en Rodenrijs;
BLADEL. (
2003.09.13 )
Elite/Beloften: 1. Dirk van Schalen Helmond;
2. Stephan Lotz Stein; 3. Marcel Boudewijns Gerwen; 4. Niels
Hamers Weert; 5. Werner van de Hooydonk Lommel/Belgie; 6. Leon
Rooyakkers Gerwen; 7. Ferdi van Katwijk Oploo; 8. Erwin van
Leijen Ewijk; 9. Jurgen van Pelt Gerwen; 10. Jos van Veldhoven
Valkenswaard; 11. Bart Bosmans Geldrop; 12. Robert Klijs Waalre;
13. Marc Meulenbroeks Hapert; 14. Ralf Hamers Schijndel; 15. Koen Beijens Hoogeloon;16. Willem Pardoel Velddriel; 17.
Bram van Rijswijk Hapert;18. Jean-Pierre Leijten Bladel; 19. Tijn
Seuntjens Bladel; 20. Martien Maton Bladel;
BLADEL
.( 2004.09.11 )
Elite/Neo: 1. Robbert van der Stelt Aalst;
2. Jurgen van Pelt Gerwen; 3. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 4.
Roy Curvers Haelen; 5. Ralf Hamers Schijndel; 6. Jean-Pierre
Leijten Bladel; 7. Alexander van Bavel Sint Anthonis; 8. Paul van
den Akker Eindhoven; 9. Bernt Hamers Schijndel; 10. Dirk
Bellemakers Luyksgestel; 11. Pieter Israel Kruiningen; 12. Leon
Rooyakkers Gerwen; 13. Ferdi van Katwijk Oploo; 14. Niels Hamers
Weert; 15. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 16. Niek Basten
Hapert; 17. Roy de Waal Westerhoven; 18. Rob Ypenburg Nieuwegein;
19. Bart Dirkx Reusel; 20. Léon van Berlo Beek en Donk;
Nieuwelingen: 1. Ralf Verhoeven Bergeijk; 2.
Maurice de Bekker Rosmalen; 3. Mike Kersten Valkenswaard; 4.
Andreas Ponten Veldhoven; 5. Danny Boelens Maarheeze; 6. Bjorn
Kerssenberg Tegelen; 7. Yorick van Horik Deurne; 8. Jaron Van
Diermen Bunschoten; 9. Jaron Van Diermen Bunschoten; 10. Aart
Spooren Duizel; 11. Remco Peters Grave; 12. Dirk-Jan Verberne
Eindhoven;13. Marcel Kamsma Gerwen; 14. Bas van Gerwen Duizel; 15.
Martijn Valks Sint Oedenrode; 16. Wouter van Willigen Nuenen; 17.
Pieter Poppeliers Hapert; 18. Arnout Van Wanrooij Dordrecht;
Amateurs-B: 1. John van Rullen Schijndel;
2. Frank Witlox Eindhoven; 3. Maurice de Bruijn Haarlem; 4.
Rini van Kessel Deurne; 5. Ruud Verhagen Veldhoven; 6. Eddy
Gevers Schijndel; 7. Eric van Zantvoort Maarheeze; 8. Jurgen van
Grinsven Amsterdam; 9. René Rotscheid Kockengen; 10. Geert
Brienen Sint Anthonis; 11. Frans Willems Oostelbeers; 12. Jeroen
van der Honing Bergeijk; 13. Geert Oosterbosch Eindhoven; 14.
Gerrie Glas Eindhoven; 15. Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 16.
Peter Witlox Eindhoven; 17. Kees Kosterman Leersum; 18. Teus van
Tuijl Kerkwijk; 19. Leo Bruijstens Schijndel; 20. Cor Gerritsen
Middelbeers;
BLADEL
.( 2005.09.10 )
Elite/Belofte: 1. Marc van Grinsven Deurne;
2. Dirk Bellemakers Luyksgestel; 3. Paul van den Akker Eindhoven;
4. Roy de Waal Westerhoven; 5. Marco van Haaften Stavenisse; 6.
Wilant van Gils Schijndel; 7. Ferdi van Katwijk Wanroy;8. Stefan
Huizinga Woudrichem; 9. Niek Basten Hapert; 10. Marvin van der
Pluijm Hank; 11. Thijs Braber Nijmegen; 12. Jeroen Janssen
Nijmegen;13. Bart Aernouts Schijndel; 14. Jean-Pierre Leijten Bladel;
15. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 16. John den Engelsman Nijmegen;
17. Erik Van Stratum Geldrop;18. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 19.
Marc Meulenbroeks Hapert; 20. Nick Riddy Liempde;
Nieuwelingen: 1. Wouter van Willigen Nuenen;
2. Rolf Sleddens Bergeijk; 3. Ralf Verhoeven Bergeijk;4. Erik
Bierens Duizel; 5. Steven van Leijen Wageningen;6. Robert Solberg
Neerbeek; 7. Andreas Ponten Veldhoven; 8. Ronald Dijkhuizen
Nieuwegein; 9. Remco Peters Grave; 10. Bjorn Kerssenberg Tegelen;
11. Mats Boeve Nijverdal; 12. Joris Duffhues Oosteind; 13.
Hans Bierens Vessem; 14. Yorick van Horik Deurne; 15. Henke Heldens
Ottersum; 16. Frans Bierens Vessem; 17. Rob Fleerakkers Hapert;
18. Brian Rutjens Roermond;19. Melvin Jekautz Hapert; 20. Chipo van
der Schoot St. Oedenrode;
Amateurs-B: 1. Frank Witlox Eindhoven; 2.
Niels Schenk Utrecht; 3. Quentin Martin Hoek van Holland; 4. Rini
van Kessel Deurne; 5. Arno Smit Veldhoven; 6. John Oudshoorn
Amstelhoek; 7. Gerrie Glas Eindhoven; 8. Eric Weber Son; 9.
Johnny van den Berg Beuningen; 10. Erwin Rijkers Hapert; 11. Hans
Lap Hendrik Ido Ambacht; 12. Zeger van der Wilt
Vught; 13. Teus van Tuijl Kerkwijk;14. Frank Fonteyne Lottum; 15.
Cees van Sintmaartensdijk Zuidland; 16. Johnny van Geffen Eerde; 17.
Erwin van Helden Lottum; 18. Jurgen van Grinsven Amsterdam; 19.
Leo Bruijstens Schijndel; 20. Jaap van Meurs Zuidland;
BLADEL.(
2006.07.01 )
Elite/Beloften: 1. John Schouten Harderwijk; 2.
Ferdi van Katwijk Wanroy; 3. John den Engelsman Nijmegen; 4. Bob Verkooijen
Chaam; 5. Rob Ypenburg Utrecht; 6. Chi Yin Leung China; 7. Rob Zwekars Tilburg;
8. Niels Bogaars Reusel; 9. Jean-Pierre Leijten Bladel; 10. Detlef
la Grand Eindhoven; 11. Tom Marcelis Eindhoven; 12. Erik van Stratum Geldrop;
13. Tijn Seuntjens Bladel; 14. Roy de Waal Westerhoven; 15. Andy Knijpinga
Utrecht; 16. Remko Kramer Braamt; 17. Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 18.
Sergey Kudentsov Rusland; 19. Marco Brus Schijndel; 20. Eddy van IJzendoorn
Tiel;
Nieuwelingen: 1. Nick Stöpler Woerden; 2.
Ronnie Tijssen Heerlen; 3. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 4. Ronald
Dijkhuizen Nieuwegein; 5. Erik Bierens Duizel; 6. Chipo van der Schoot Sint
Oedenrode; 7. Geert van der Horst Woerden; 8. Steven van Leijen Wageningen; 9.
Jasper Mandjes Zaandijk; 10. Daan de Groot Lelystad; 11. Mitchell Boet
Mijnsheerenland; 12. Melvin Jekautz Hapert; 13. Wilco Kelderman Barneveld; 14.
Pieter-Pascal Heyligers Haarlem; 15. Robbert de Greef Geldrop; 16. Brian
Brusselman Helmond; 17. Brian Rutjens Geleen; 18. Jeroen Breewel Wilnis; 19.
Henke Heldens Ottersum; 20. Luuk Coolen Helmond;
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1. Marieke
Verhoeven Erp; 2. Dorien Janse Amersfoort; 3. Wendy Doorakkers Tilburg; 4.
Linda Schepers Sittard; 5. Veronique Duivelshof Eindhoven; 6. Sandra
Oosterbosch Eindhoven; 7. Eefje Ottevanger Eindhoven; 8. Ingeborg Kreuze Assen;
9. Juliette Wigbold Hengelo ov; 10. Sofie van Horik Heukelum; 11. Eefje Tabak
Bergeijk; 12. Marion Bax Bavel; 13. Elke Riedl Weteringbrug; 14. Linda Dirkx
Reusel; 15. Rian Nijmeijer Utrecht; 16. Daphne Hoeve Oisterwijk; 17. Renske
Doedée Kloosterzande; 18. Angela van der Velde Wernhout; 19. Olivia Koster
Wehl; 20. Lianne Wagtho Delft;
BLADEL.(
2007.06.30 )
Elite/Beloften: 1. Matt Brammeier Engeland; 2.
Jan Rongen Nijmegen; 3. Ferdi van Katwijk Wanroy; 4. Koen
Verburg Zeeland; 5. Jan Hoeks Westerhoven; 6. Erik van Stratum Geldrop; 7.
Jean-Pierre Leijten Bladel; 8. Rob Zwekars Tilburg; 9. Bo Burgmans Westerhoven;
10. Niels Hamers Stramproy; 11. Marc van Grinsven Deurne; 12. Robert Sydlik
Duitsland; 13. John den Engelsman Bakel; 14. Bob Verkooijen Chaam; 15. Patrick
van Leeuwen Hilvarenbeek; 16. Neal Corbett Zuid-Afrika; 17. Marc Habets
Simpelveld; 18. Dennis Timmerman Enkhuizen; 19. Rob Ypenburg Utrecht; 20. Robin
Daling Veghel;
Nieuwelingen: 1. Barry Markus Hoofddorp; 2.
Erik Tol Boskoop; 3. Jeroen Breewel Wilnis; 4. Brian Brusselman Helmond; 5.
Robin Wennekes Dodewaard; 6. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 7. Chiel Braam
s-Heerenberg; 8. Jan van Vliet Baarle Hertog; 9. Teun van Poppel Hilvarenbeek;
10. Jack de Koning Nootdorp; 11. Dennis van Aalst Hilversum; 12. Sjors Roosen
Goirle; 13. Robbert de Greef Geldrop; 14. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 15. Luuk
Coolen Helmond; 16. Danny Stam Wilnis; 17. Niek Boom Nieuw Heeten; 18. Mike
Heesters Bergeijk; 19. Mark van der Heijden Den Dungen; 20. Dion Vanhommerig
Bocholtz;
BLADEL.(
2007.07.01 )
Elite-Vrouwen/Vrouwen-B: 1.
Marieke Verhoeven Erp; 2. Reza Hormes Wijchen; 3. Wendy Doorakkers Tilburg; 4.
Dorien Janse Amersfoort; 5. Esther Lommers Zwijndrecht; 6. Marion Bax Bavel; 7.
Petra Dijkman Eindhoven; 8. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 9. Nicolle de Bie
Belgie; 10. Veronique Duivelshof Eindhoven; 11. Susanne van As Roosendaal; 12.
Daphne Hoeve Oisterwijk; 13. Ellen van den Ackerveken Reusel; 14. Hanneke
Snijders s-Gravenmoer; 15. Mascha Pijnenborg Drunen; 16. Hanneke Tenniglo
Albergen; 17. Debbie Ammerlaan Maasland; 18. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede;
19. Francis Cerny Duitsland; 20. Evelien Post Rotterdam;
BLADEL.(2008.06.28)
Elite/Beloften: 1. Matthew Brammeier
Engeland; 2. Roy de Waal Wester- hoven; 3. Timo Fransen
Westervoort; 4. Rob Ypenburg Utrecht; 5. Marc van Grinsven
Deurne; 6. Paul Dekkers Nuenen; 7. Bernt Hamers Schijndel; 8.
Marien Wallink Zwolle; 9. Erik van Bekkum Wamel; 10. Rob Zwekars
Tilburg; 11. Luuk van Vliet. Mijdrecht; 12. Patrick van Leeuwen
Hilvaren- beek; 13. Detlef la Grand Eindhoven;
14. Luuk Metsemakers Neer; 15. Niels Bogaars Reusel; 16. Ruud
Kooijmans Beek en Donk; 17. Bob Pennings Boxtel; 18. Robert van
der Weijst Eersel;19. Rik van IJzendoorn Tiel; 20. Bob Verkooijen Chaam;
Nieuwelingen: 1. Ricky Smit s-Gravenhage; 2.
Tim Kerkhof Nistelrode; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot 4.
Danny van Poppel Moergestel; 5. Twan Brusselman Helmond; 6.
Dennis Heering Enter; 7. Justin Schless Dordrecht; 8. Eddy
Daams Hamont-Achel; 9. Niek Boom
Nieuw Heteren; 10. Kenny Kastelijn Neerkant; 11. Tom van Heeswijk
Sint Michielsgestel; 12. Joost van der Burg Delfgauw; 13. Danny
van der Sman Nootdorp; 14. Stef Arends Eindhoven; 15. Nick van
Dijke Baarle Nassau; 16. Robin van Dijk Kampen; 17. Timo Roosen
Goirle; 18. Luuk Goos Dorst; 19. Kay Welten Moergestel; 20.
Ian Kastelijn Den Dungen;
BLADEL.(2008.06.29)
Elite/Vrouwen-Vrouwen-B: 1. Moniek
Rotmensen Steenbergen; 2. Inge Klep Schijndel; 3. Mascha
Pijnenborg Drunen; 4. Sofie van Horik Oosterwijk;5. Jade Roberts Zuid-Afrika; 6. Christy Verkerk
Rijswijk Gld; 7. Petra Dijkman Eindhoven; 8. Annemarieke Bruinsma
Valkenswaard; 9. Nina Roelofs Berghem; 10. Janne Brok Helvoirt;
11. Susanne van As Roosendaal; 12. Daniëlla Moonen Voerendaal;13.
Ellen van den Ackerveken Reusel; 14. Eefje Ottevanger Eindhoven; 15.
Anneke Lubeek Puttershoek; 16. Marion Bax Bavel;17. Rian Nijmeijer
Utrecht;18. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 19. Dyonne Dekkers Lierop; 20.
Mary Rose Postma Utrecht;
BLADEL
.( 2009.06.27 )
Elite/Beloften: 1. Roy de Waal Westerhoven; 2. Detlef la Grand Eindhoven; 3. Jos Castelijns Eersel; 4. Bo
Burgmans Westerhoven; 5. Ferdi Frijters Udenhout; 6. Sea Keong Loh 7. Rob Ypenburg Utrecht; 8. Erik Bierens
Duizel; 9. Wouter de Groot Lochem; 10. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie) 11.
Ralf Hamers Esch; 12. John den Engelsman Bakel; 13. Danny Vrolijk Schipluiden;
14. Willy Heeneman s-Gravenhage; 15. Luuk Metsemakers Neer; 16. Ahmad Haidar
Anuawará Maleisië; 17. Boudewijn de Graaff Rotterdam; 18. Tonny Siemons
Papendrecht; 19. Richard van Hardeveld Ede Gld.; 20. Rik van IJzendoorn Tiel;
Nieuwelingen: 1. Niels van der Veeken
Baarle-Nassau; 2. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 3. Danny van Poppel
Moergestel; 4. Twan Brusselman Helmond; 5. Ricardo van Dongen Oosterhout Nb; 6.
Tim Kerkhof Nistelrode; 7. Joost van der Burg Delfgauw; 8. Stef Arends
Eindhoven; 9. Glenn Hool Merkelbeek; 10. Maarten van Trijp Essen; 11. Thijs Leygraaff
De Hoef; 12. Jeroen Meijers Tilburg; 13. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 14.
Nicky Vis Wilnis; 15. Nick van de Sande Nootdorp; 16. Timo Roosen Goirle; 17.
Daan van der Helm Pijnacker; 18. Rob Fiers Bladel; 19. Marnix van Ark Capelle
aan den IJssel; 20. Valentijn Overtoom Dongen;
BLADEL
.( 2010.06.26 )
Elite/Beloften: 1. Alexander van Bavel Boxmeer;
2. Rudi van Houts Luyksgestel; 3. Edwin Arts Overloon; 4.
Raymond Werst Heerlen; 5. Roy de Waal Westerhoven; 6. Ralph
Gelens Hendrik-ido-Ambacht; 7. Jos Harms Oude Pekela; 8. Ferdi
van Katwijk Overloon; 9. Andy Knijpinga Utrecht; 10. Rik Kavsek
Heerlen; 11. Wilant van Gils Schijndel; 12. Frank Wierstra
Burgum; 13. Jos Castelijns Eersel; 14. Erik van Bekkum Wamel; 15.
Detlef la Grand Eindhoven; 16. Johnny van der
Klooster Lewedorp; 17. Bo Burgmans Westerhoven; 18. Rob Ypenburg
Utrecht; 19. Ruud Kooijmans Eindhoven; 20. Quintero Bloemers
Almere;
Nieuwelingen: 1. Arjen van Drunen Made; 2.
Ricardo van Dongen Ooster- hout Nb; 3. Jasper Bugter Arnhem; 4.
Robbie van Bakel Deurne; 5. Matthieu van de Poel Hoogerheide; 6.
Jasper de Laat Moergestel; 7. Gerd de Keijzer Hoogeloon; 8. Paul
Cremers Gulpen; 9. Jac-Johann Steyn Zuid-Afrika; 10. Valentijn
Overtoom Dongen; 11. Sam Oomen Tilburg; 12. Jordi Kleinloog
Eindhoven; 13. Henk Klein Tijssink Hattem; 14. Boaz Bal
Zierikzee; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Bram Pijnappels
Schijndel; 17. Pim Erren Velden; 18. Joeri Leijs Standdaarbuiten;
19. Max Hendrikx Hapert; 20. Kars Welten Moergestel;
BLADEL
.( 2010.06.27 )
Amateurs-A: 1. Marc van Grinsven Deurne;
2. Dirk Jansen Valkenswaard; 3. Martijn de Groot Vuren; 4.
Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 5. Ferry Castelijns Gemert; 6.
Ronald Sommer Druten; 7. Gert Verdijk Heijen; 8. Hans Weeda
Zuidland; 9. Lars Rietveld Oudewater; 10. Martijn Mooi Hattem; 11. Mark van
Manen Hattem; 12. Dennis Kivits Vlijmen; 13. Jan Rongen Nijmegen; 14.
Udo Janssen Papendrecht; 15. Edwin Raats Helmond; 16. Maikel de Koning Sint
oedenrode; 17. Maarten Coolen Veghel; 18. Henri Schut Zeeland; 19. Harjo
Meuleman Veghel; 20. Jeroen van der Honing Valkenswaard;
BLADEL.(2011.06.25)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Patrick
Ruckert Lierop; 2. Thomas Rabou
Loosbroek; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Rick Craenen Nederweert; 5. Ruud Kooijmans Eindhoven; 6. Jan Coolen Geldrop; 7. Nicky Verdaasdonk Chaam; 8. Roy de Waal Westerhoven; 9. Gijs Vierling
Veldhoven; 10. Marc Janssen Ede; 11. Eddy Daams Achel Bel;12. Tom Bal Rockanje;
13. Rudi van Houts Luyksgestel; 14. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 15. Ferdi
van Even Valkenburg Lb; 16. Edwin Arts Overloon; 17. Melvin Bijnen Budel; 18.
Jonne Boers Nootdorp; 19. Mark Solberg Grevenbicht; 20. Marcel Kamsma Gerwen;
Nieuwelingen: 1. Jasper Bugter Arnhem; 2.
Lars Quaedvlieg Horn; 3. Stijn van Erp Groessen; 4. Sam Oomen
Tilburg; 5. Beau Duvigneau Zutphen; 6. Paul Rooij Hoofddorp; 7.
Sten van der Sluys Roermond; 8. Twan Middelburg De Lier; 9. Marc
Bolhoven Purmerend;10. Elden van Delft Valkenswaard; 11. Maarten
Hendrickx Baarle-Nassau; 12. Marc Kivits Schijndel; 13. Robin
Verbeek Eindhoven; 14. Kars Welten Moergestel; 15. Max Mol Breda;
16. Gino Schellekens Tilburg; 17. Piet van Herk Valkenswaard; 18.
Christophe Broos Baarle-Nassau; 19. Tommie Bone Luyksgestel; 20.
Thorsten Kuipers Dordrecht;
BLADEL.(2011.06.26)
Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen:
1. Winanda Spoor Rijswijk Zh; 2.
Sanne van Paassen Vlierden; 3. Birgit
Lavrijssen Kapelle; 4. Imke Hartogs
Amersfoort; 5. Sabine Rijkers Hapert; 6. Lana Verberne Lierop; 7. Danielle van Pinxten Schijndel; 8. Sanne
Fictoor Wijk bij Duurstede; 9. Mara van Doremalen Den Bosch; 10. Linda Klein
Dorst; 11. Marion Bax Bavel; 12. Esmee Janssen Hoeven; 13. Kate Finegan Maiden
Gully; 14. Linda Schepers Sittard; 15. Ingeborg Bremmers Valkenswaard; 16.
Milou Meeuse Leiden;17. Anouk Kerstens Roosendaal;18. Linda Scholten Zutphen;
19. Irene van Lith Bladel; 20. Charlotte Peeters Roosendaal;
BLADEL.(2012.06.23)
Nieuwelingen: 1. Bram Welten Moergestel; 2.
Kevin Kooyman Zevenhuizen Zh; 3. Jim Lindenburg Wateringen; 4.
Bob Olieslagers Rijen; 5. Harmen Krul Tjalleberd; 6. Thomas Bosch
Loosbroek; 7. Jandrich Kotze 8. Jason van Haaften De Meern; 9.
Davy Knobel Sint Willebrord; 10. Jordi van den Nouweland Delfgauw; 11.
Youri van Iersel Berkel-Enschot; 12. Tommie Bone Luyksgestel; 13.
Casper van Kester Poeldijk; 14. Danilo van Driel Hoorn; 15. Elden
van Delft Valkenswaard; 16. Abe Celi Oosterhout; 17. Harro
Groeneveld Zalk; 18. Yves Gorissen Berg en Terblijt; 19. Max Mol
Breda; 20. Dandy van Uden Oss;
BLADEL.(2012.06.24)
Elite-Mannen/Beloften: 1. Twan
Castelijns Hapert; 2. Twan Brusselman Helmond; 3. Roy de Waal
Westerhoven; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5. Marco Brus
Schijndel; 6. Danny Vrolijk Schipluiden; 7. Roy van Heeswijk Sint
Oedenrode; 8. Nick van der Meer Honselersdijk; 9. Tristan Sint
Nicolaas Dordrecht; 10. Jan Coolen Geldrop; 11. Guus Schoth
Amsterdam; 12. Thijs Poelstra Nijmegen; 13. Niek Basten Hapert;
14. Bram Sprangers Terheijden; 15. Ruud Kooijmans Eindhoven; 16.
Gijs Vierling Veldhoven; 17. Paul Dekkers Gerwen; 18. Ferdi van
Katwijk Overloon; 19. Ronald Roos Merkplas (Bel); 20. Mark Knoops
Maastricht;
BLADEL.(
2013.06.23 )
Elite/Beloften: 1. Twan Castelijns Hapert; 2.
Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 3. Patrick Bos Amstelveen; 4.
Ritchie Motké Beek Lb; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Ruud Kooijmans
Beek en Donk; 7. Rik van IJzendoorn Tiel; 8. Eddy van IJzendoorn
Tiel; 9. Ronald Roos Merksplas(Belgie); 10. Twan van den Brand
Volkel; 11. Ian Kastelijn Den Dungen; 12. Jeroen Janssen
Nijmegen; 13. Patrick Ruckert Lierop; 14. Harm van der Sanden
Nuland; 15. Tim Kleinloog Eindhoven; 16. Erick Tol Boskoop; 17.
Pim de Beer Bakel; 18. Mark Knoops Someren;19. Jasper de Laat
Moergestel; 20. Roy van Heeswijk Sint-Oedenrode;
BLADEL.(
2014.06.28 )
Nieuwelingen: 1. Mitch Groot Brunssum; 2.
Alain Broos Baarle-Nassau; 3. Stijn Daemen Landgraaf; 4. Maarten van Hout
Oirschot; 5. Jon Schoonewille Klazienaveen; 6. Daan Hoole Zuidland; 7. Ramon
van Bokhoven Tilburg; 8. Victor Vandebosch Westmalle; 9. ---; 10. Freek
van Rossem Megen; 11. Niels Gort Thorn; 12. Paul Gruithuijzen Breugel; 13. Tom
Manders Uden; 14. Harm Celi Oosterhout Nb; 15. Koen
van Helvoirt Erp; 16. Danny Maas Oudenbosch; 17. Tim Penson Reusel; 18. Thijs
Overmeer s-Hertogenbosch; 19. Toon Vandebosch Westmalle; 20. Jelle Bootsveld
Heino;
BLADEL.(
2015.06.28 )
Elite/Beloften: 1. Ferdi Frijters
Berkel-Enschot; 2. Pim van der Marel De Lier; 3. Robin Wennekes Dodewaard; 4.
Robbie van Bakel Deurne; 5. Marco Brus Schijndel; 6. Jasper de Laat Moergestel;
7. Tim Kleinloog Eindhoven; 8. Bart Jacobs Tilburg; 9. Tom Marcelis Eindhoven;
10. Bart Dielissen Breda; 11. Max Hendrikx Hapert; 12. Tom Vermeer
Merkplas(Bel); 13. Abe Celi Oosterhout; 14. Gertjan Hamstra Ermelo; 15. Ferdi
van Katwijk Wanroy; 16. Pieter van Oirschot Best; 17. Gijs Vierling Veldhoven;
18. Enno van Os Uden; 19. Kevin Minten Mill; 20. Robert Sydlik Duitsland;
Nieuwelingen: 1. Jonas Smet Belgie; 2. Kars
ten Boske Wintelre; 3. Danny Maas Oudenbosch; 4. Perry Frijters Sint
Willebrord; 5. Tim Naberman Genemuiden; 6. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 7.
Luuk van Gestel Moergestel; 8. Koen van Helvoirt Erp;
9. Mees Hendrikx Valkenswaard; 10. Bart Artz Wintelre; 11. Roy Dirven Bergeijk;
12. Harm Celi Oosterhout; 13. Stefan Appelman Beverwijk; 14. Arno van den
Broeck Frankrijk; 15. Tom Vandebosch Belgie; 16. Luke van de Put Bladel; 17.
Tim Penson Reusel; 18. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 19. Tom van den Berg
Helmond; 20. Simon Demaret Etten-Leur;
Junioren: 1. Oscar van Wijk Wormer; 2. Jelle Nieuwpoort
Warmenhuizen; 3. Martin Pluto Den Haag; 4. Joris Paauwe Hilversum; 5. Tom
Hogeweg Barendrecht; 6. Teun Mouris Ouderkerk aan de Amstel; 7. Marijn Velt
Oude Pekela; 8. Brendan Berendse Purmerend; 9. Tim Groot Bovenkarspel; 10. Gijs
Jorna Diemen; 11. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 12. Mel van der Veekens
Zaandam; 13. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 14. Thijs Moerland Haarlem;
15. Tim den Braber Woerden; 16. Thijs Kool Amersfoort; 17. Niels Gort Thorn;
18. Dirk Beukers Santpoort-Noord; 19. Jerry Corstiaensen Almere; 20. Aloys
Mollema Den Haag;
BLADEL.(
2016.06.25 )
Nieuwelingen: 1. Roy Dirven Bergeijk; 2.
Perry Frijters Sint Willebrord; 3. Ryan Cortjens Lanaken; 4. Witse Meeussen
Belgie; 5. Luke van de Put Bladel; 6. Roy Duijvesteijn Honselersdijk; 7. Len
Dejonghe Belgie; 8. Sep Schuurman Sint-Oedenrode; 9. Luuk van Gestel
Moergestel; 10. Ties van Rijsbergen Etten-Leur; 11. Dennis van Dijk Beek en
Donk; 12. Tommy Rasch Zandvoort; 13. Niels Vandeputte Belgie; 14. Bart Beks
Wouw; 15. Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 16. Youri van Esch
Sint-Oedenrode; 17. Erben van Meer Nispen; 18. Martijn Räkers Bavel; 19. Marten
Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 20. Christiaan Lubbers Winterswijk;
BLADEL.(
2016.06.26 )
Elite/Beloften: 1. Robbert de Greef Geldrop; 2.
Koen van de Klundert Woensdrecht; 3. Abe Celi
Oosterhout; 4. Pim van de Klundert Woensdrecht; 5. Koen
van Dijke Baarle-Nassau; 6. Kobus Hereijgers Hedel; 7. Mike van Nunspeet Den
Haag; 8. Koos Jeroen Kers Amstelveen; 9. Jasper de Laat Moergestel; 10.
Benjamin Sydlik Wassenberg; 11. Stijn Rovers Breda; 12. Pieter van Oirschot
Best; 13. Robert Sydlik Duitsland; 14. Nick van Helvoirt Erp; 15. Edwin Arts
Helmond; 16. Olaf Oussoren Amerongen; 17. Isaac de Kleijn Herveld; 18. Maarten
Hendrickx Baarle-Nassau; 19. Rody Kroon Lage Zwaluwe; 20. Gijs Vierling
Veldhoven;
BLADEL.(2017.06.25)
Elite ZC/Beloften/Amateurs: 1. Hans
Dekkers IJzendijke; 2. Patrick Bos Deventer; 3. Benjamin Sydik Wassenberg; 4.
Douwe Verberne Lierop; 5. Edwin Arts Helmond; 6. Pim de Beer Bakel; 7. Lorenzo
Harbers Nijverdal; 8. Nol van Loon Breda; 9. Max Hendrikx Hapert; 10. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 11. Mark Olieman Leende; 12.
Germon Peeters Tilburg; 13. Peter de Winter Wolphaartsdijk; 14. Aldo Klomp
s-Gravendeel; 15. Remco Esselaar Stein; 16. Robert Sydlik Duitsland; 17. Jorrit
de Haas Eersel; 18. Ferdi Frijters Berkel-Enschot; 19. Dirk van Leuken Best;
20. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau;